О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Туркестанской области от 30 июня 2020 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 июля 2020 года № 5686
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Тургумбекова А.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Калкаманов С.А.
Абдуллаев А.А.
Тургумбеков А.Е.
Мырзалиев М.И.
Тасыбаев А.Б .
Аманбаев Ж.Е.
Тажибаев У.К.
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской
области от 30 июня
2020 года № 142
Перечень утративших силу некоторых постановлении акимата области
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 июня 2015 года № 165 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3226, опубликовано 11 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
2. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 175 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3232, опубликовано 11 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан").

Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 маусымдағы № 142 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5686 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің кейбір қаулылары осы қаулының қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Ә.Е.Тұрғымбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
С.А. Қалқаманов
А.А. Абдуллаев
Ә.Е. Тұрғымбеков
М.И. Мырзалиев
А.Б. Тасыбаев
Ж.Е. Аманбаев
Ұ.Қ. Тәжібаев
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 30 маусымдағы
№ 142 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 5 маусымдағы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 165 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 12 маусымдағы "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 175 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3232 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

3. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2015 года № 184 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3283, опубликовано 31 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
4. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июня 2015 года № 190 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3288, опубликовано 31 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан").
5. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 198 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3291, опубликовано 4 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
6. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 199 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предоставления дополнительного образования для детей и проведения конкурса на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3297, опубликовано 12 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
7. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 200 "Об утверждении регламентов государственных услуг по приему документов для участия в конкурсах на присуждение звания "Лучший педагог" и на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3298, опубликованное 12 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
8. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 201 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3299, опубликовано 12 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
9. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 203 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3282, опубликовано 31 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан").

3. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 19 маусымдағы "Арнайы бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 184 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3283 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
4. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 25 маусымдағы "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 190 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3288 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
5. Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 шiлдедегi "Тұрғын үй көмегiн тағайындау" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 198 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3291 болып тіркелген, 2015 жылдың 4 тамызында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
6. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 шiлдедегi "Балаларға қосымша бiлiм беру және "Орта бiлiм беретiн үздiк ұйым" грантын тағайындау конкурсын өткiзу саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3297 болып тіркелген, 2015 жылдың 12 тамызында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
7. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 шiлдедегi "Үздiк педагог" атағын беру және мемлекеттiк орта бiлiм беру мекемелерiнiң басшылары лауазымдарына орналасу конкурстарына қатысу үшiн құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 200 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3298 болып тіркелген, 2015 жылдың 12 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
8. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 шiлдедегi "Орта бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 201 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3299 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
9. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 шiлдедегi "Техникалық және кәсiптiк бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 203 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3282 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

10. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 июля 2015 года № 205 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3281, опубликовано 5 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
11. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3300, опубликовано 11 августа 2015 года в газете "Южный Казахстан").
12. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 231 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3317, опубликовано 4 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
13. Постановление Южно-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3328, опубликовано 11 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
14. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3325, опубликовано 4 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
15. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 246 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3326, опубликовано 3 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
16. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 247 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3339, опубликовано 22 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
17. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 сентября 2015 года № 260 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3341, опубликовано 25 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2019 года).

10. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 3 шiлдедегi "Архивтік анықтамаларын беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 205 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3281 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
11. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 шiлдедегi "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 221 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3300 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
12. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 29 шiлдедегi "Дiни қызмет саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 231 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3317 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 қыркуйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетіне жарияланған).
13. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 29 шiлдедегi "Әлеуметтiк-еңбек саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" №232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3328 болып тіркелген, 2015 жылдың 11 қыркүйегінде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
14. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 6 тамыздағы "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 242 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3325 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
15. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 14 тамыздағы "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 246 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
16. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 14 тамыздағы "Дiни қызмет саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 247 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3339 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
17. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 4 қыркүйектегi "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенттерiн бекiту туралы" № 260 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3341 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

18. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 263 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3342, опубликовано 29 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
19. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 264 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3350, опубликовано 2 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
20. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 266 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3338, опубликовано 25 сентября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
21. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года № 268 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3362, опубликовано в газете "Южный Казахстан" 24 октября 2015 года).
22. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 281 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-градостроительной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3377, опубликовано 31 октября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
23. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 282 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3352, опубликовано 10 октября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
24. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 283 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликовано 10 октября 2015 года в газете "Южный Казахстан").

18. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 9 қыркүйектегi "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 263 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3342 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
19. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 9 қыркүйектегi "Азаматтық хал актiлерiн тiркеу мәселелерi бойынша мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 264 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3350 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
20. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 9 қыркүйектегi "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткiзу, олардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 266 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3338 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
21. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 14 қыркүйектегi "Кәсiпкерлiк саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 268 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3362 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
22. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 17 қыркүйектегi "Сәулет-қала құрылысы саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтердiң регламенттерiн бекiту туралы" № 281 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3377 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
23. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 17 қыркүйектегi "Жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 282 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3352 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
24. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 17 қыркүйектегi "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентiн бекiту туралы" № 283 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

25. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 сентября 2015 года № 284 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3368, опубликовано 28 октября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
26. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 291 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3371, опубликовано 2 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
27. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 294 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3390, опубликованной 5 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
28. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 октября 2015 года № 309 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3432, опубликовано 12 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2015 года).
29. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 333 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической и медицинской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3397, опубликовано 16 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
30. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 336 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3429, опубликовано 24 ноября 2015 года в газете "Южный-Казахстан").
31. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 337 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3430, опубликовано 24 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").

25. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 18 қыркүйектегi "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 284 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3368 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
26. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 қазандағы "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектiлер үшiн қайталанатын (шунтталатын) электр беру желiлерi мен қосалқы станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 291 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3371 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
27. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 1 қазандағы "Туризм саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтердiң регламенттерiн бекiту туралы" № 294 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3390 болып тіркелген, 2015 жылдың 5 қарашасында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
28. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 309 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3432 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2015 жылғы 23 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
29. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 22 қазандағы "Фармацевтикалық және медициналық қызмет саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 333 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3397 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
30. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 336 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3429 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
31. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 337 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3430 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

32. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3435, опубликовано 27 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").
33. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 361 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3499, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Южный-Казахстан").
34. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 362 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3500, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Южный-Казахстан").
35. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 363 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3501, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Южный-Казахстан").
36. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3502, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Южный Казахстан").
37. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 365 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3487, опубликовано 11 января 2016 года в газете "Южный Казахстан" и 19 января 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
38. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 366 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 247 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3494, опубликовано 11 января 2016 года в газете "Южный Казахстан" ).

32. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 338 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3435 болып тіркелген, 2015 жылы 24 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2016 жылғы 9 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
33. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" № 361 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3499 болып тіркелген, 2016 жылы 14 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
34. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына арналған шығындардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" № 362 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3500 болып тіркелген, 2016 жылы 14 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетіне жарияланған).
35. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметi бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентiн бекiту туралы" № 363 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3501 болып тіркелген, 2016 жылы 14 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
36. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтердiң регламенттерiн бекiту туралы" № 364 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3502 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
37. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" № 365 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2016 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
38. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 247 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 366 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3494 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

39. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 367 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3505, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 января 2016 года).
40. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2015 года № 376 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3518, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Южный Казахстан").
41. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 387 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям с установленной электрической мощностью 5 МВт и менее, свыше 5 МВт или с установленной тепловой мощностью 100 Гкал/час и выше, а также имеющим на своем балансе электрические сети напряжением 35 кВ и ниже, 110 кВ и выше к работе в осенне-зимних условиях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3527, опубликовано 20 января 2016 года в газете "Южный Казахстан").
42. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 44 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3659, опубликованное 2 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 марта 2016 года).
43. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 45 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3624, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан").

39. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Жерүстi су объектiлерi жоқ, бiрақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткiлiктi қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшiн ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру", "Су объектiлерiн оқшауланған немесе бiрлесiп пайдалануға конкурстық негiзде беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 367 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3505 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2016 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
40. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берiлген көлемiн көрсету жөнiндегi қызметтер берушiнiң қойылатын талаптарға сәйкестiгiн (сәйкес еместiгiн) анықтау" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 376 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3518 болып тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
41. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Белгiленген электр қуаты 5 МВт және одан төмен, 5 МВт-тан жоғары немесе белгiленген жылу қуаты 100 Гкал/сағ және одан жоғары, сондай-ақ өз балансында кернеуi 35 кВ және одан төмен, 110 кВ және одан жоғары электр желiлерi бар энергия өндiрушi және энергия берушi ұйымдарға күзгi-қысқы жағдайларда жұмысқа әзiрлiк паспортын беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 387 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3527 болып тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтарында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
42. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 25 ақпандағы "Туристiк маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттiк тiзiлiмiнен үзiндi" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметiнiң регламентiн бекiту туралы" № 44 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3659 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2016 жылдың 31 наурызында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды жарияланған).
43. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 25 ақпандағы "Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 45 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3624 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

44. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 марта 2016 года № 57 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3715, опубликовано 22 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
45. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 марта 2016 года № 74 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3708, опубликовано 21 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
46. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 87 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 198 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3725, опубликовано 4 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
47. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 90 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 263 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3731, опубликовано 6 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
48. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 91 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 281 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно – градостроительной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3726, опубликовано 30 преля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
49. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 95 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3730, опубликовано 12 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 мая 2016 года).

44. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 14 наурыздағы "Агроөнеркәсiптiк кешен саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" № 57 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3715 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
45. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 наурыздағы "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 221 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 74 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
46. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 198 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 87 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
47. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 263 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3731 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 мамырдағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
48. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Сәулет-қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 281 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 91 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3726 болып тіркелген, 2016 жылдың 30 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
49. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 95 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3730 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған және 2016 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

50. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 96 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликовано 12 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
51. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 97 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3735, опубликовано 12 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
52. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 103 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 294 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3737, опубликовано 16 июня 2016 года в газете "Южный Казахстан").
53. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 104 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 июля 2015 года № 205 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3722, опубликовано 30 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
54. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года № 108 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3743, опубликовано 21 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
55. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 111 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 203 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3753, опубликовано 15 июня 2016 года в газете "Южный Казахстан").

50. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 96 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
51. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 97 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
52. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 294 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 103 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3737 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
53. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 205 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 104 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3722 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
54. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 108 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
55. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 111 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

56. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 112 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 175 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3754, опубликовано 15 июня 2016 года в газете "Южный Казахстан").
57. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 113 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 264 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 04 июня 2016 года в газете "Южный Казахстан").
58. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 118 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 333 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической и медицинской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликовано 27 мая 2016 года в газете "Южный Казахстан").
59. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 мая 2016 года № 129 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 282 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 4 июня 2016 года в газете "Южный Казахстан").
60. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 мая 2016 года № 130 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 283 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликовано 4 июня 2016 года в газете "Южный Казахстан").
61. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 30 мая 2016 года № 147 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 337 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3765, опубликовано 9 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").

56. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 175 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 112 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
57. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 264 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 113 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
58. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Фармацевтикалық және медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 333 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 118 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3745 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырдағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
59. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы "Жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 282 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 129 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3747 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
60. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 283 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 130 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
61. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 337 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 147 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3765 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

62. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 июня 2016 года № 149 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 201 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3770, опубликовано 12 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
63. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 июня 2016 года № 151 "Об утверждении регламента государственной услуги Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3767, опубликовано 9 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан")
64. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 июня 2016 года № 155 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3769, опубликовано 11 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2016 года).
65. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 161 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 336 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775, опубликовано от 15 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
66. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 162 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июня 2015 года № 190 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3795, опубликовано от 27 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").

62. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы "Орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 201 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 149 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
63. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішілік, қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік қызметінің регламентін бекіту туралы" № 151 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3767 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
64. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 155 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3769 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2016 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
65. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 16 маусымдағы "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 336 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 161 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3775 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
66. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 190 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 162 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

67. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 163 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 364 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3791, опубликовано от 27 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
68. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 164 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3794, опубликовано от 27 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
69. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 165 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2015 года № 376 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3785, опубликовано от 27 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
70. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 167 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2015 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3787, опубликовано от 23 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан").
71. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 июня 2016 года № 182 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 365 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3792, опубликованное от 27 июля 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 августа 2016 года).
72. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 октября 2016 года № 276 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 281 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно – градостроительной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3884, опубликованное от 1 декабря 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 декабря 2016 года).

67. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 163 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3791 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
68. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 338 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 164 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3794 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
69. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 165 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3785 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
70. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 242 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 167 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
71. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 21 маусымдағы "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 365 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 182 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3792 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған және 2016 жылғы 3 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
72. Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 24 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 281 "Сәулет-қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 276 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3884 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған және 2016 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

73. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 288 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 198 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3899, опубликованное от 13 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 декабря 2017 года).
74. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2017 года № 29 "О внесении изменений в постановление акимата Южно - Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 333 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической и медицинской деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3997, опубликованное от 8 апреля 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 апреля 2017 года).
75. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2017 года № 30 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4010, опубликованное от 17 апреля 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 12 апреля 2017 года).
76. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 77 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 246 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4087, опубликованное от 10 мая 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 мая 2017 года).

73. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 198 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 288 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3899 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2016 жылғы 23 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
74. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 23 ақпандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 333 "Фармацевтикалық және медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 29 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3997 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
75. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 23 ақпандағы "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 30 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4010 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
76. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 сәуірдегі "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 246 "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 77 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4087 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 19 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

77. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 июля 2017 года № 193 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4181, опубликованное от 16 августа 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 августа 2017 года).
78. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 августа 2017 года № 219 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 июня 2015 года № 165 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4195, опубликованное от 7 сентября 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 сентября 2017).
79. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 сентября 2017 года № 262 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 365 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4228, опубликованное от 16 октября 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 17 октября 2017).
80. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 октября 2017 года № 277 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 июля 2015 года № 205 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4243, опубликованное от 17 ноября 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 ноября 2017).
81. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 8 ноября 2017 года № 305 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 264 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4278, опубликованное от 6 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 декабря 2018).

77. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 шілдедегі "Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" № 193 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4181 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 22 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
78. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 тамыздағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 165 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік жолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 219 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4195 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған және 2017 жылғы 5 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
79. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 25 қыркүйектегi "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 365 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 262 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4228 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
80. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 205 "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 277 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4243 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
81. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 8 қарашадағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 264 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 305 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4278 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 желтоқсандағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 8 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

82. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 ноября 2017 года № 323 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 июня 2016 года № 155 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4315, опубликованное от 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2018).
83. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 23 ноября 2017 года № 325 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 сентября 2015 года № 281 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно – градостроительной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4312, опубликованное от 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 декабря 2017).
84. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 ноября 2017 года № 328 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4322, опубликованное от 25 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 декабря 2017).
85. Постановление акимата акимата Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2017 года № 359 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4363, опубликованное от 11 января 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2018).
86. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2017 года № 364 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4365, опубликованное 15 января 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года).

82. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 23 қарашадағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 155 "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 323 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4315 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
83. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 23 қарашадағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 281 "Сәулет-қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 325 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4312 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
84. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы "Орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 328 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4322 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
85. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 232 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 359 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4363 болып тіркелген, 2018 жылдың 11 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы16 қаңтарда жарияланған).
86. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 364 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4365 болып тіркелген, 2018 жылдың 15 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 қаңтарда жарияланған).

87. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 января 2018 года № 18 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4436, опубликованное 10 февраля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 февраля 2018 года).
88. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 января 2018 года № 19 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года № 268 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4433, опубликованное 5 февраля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 февраля 2018 года ).
89. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 46 "О внесении дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 6 октября 2015 года № 309 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4463, опубликованное 7 марта 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 марта 2018 года).
90. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2018 года № 55 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 246 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4472, опубликовано 20 марта 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2018 года).
91. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 68 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4484, опубликовано 7 апреля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 апреля 2018 года).

87. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы "Кемтар балаларға арнаулы тузету ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медицианлық, арнаулы білім және арнаулы әлеуметтік қызметтерді алуы үшін жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 18 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4436 болып тіркелген, 2018 жылдың 10 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 ақпанда жарияланған).
88. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 268 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 19 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4433 болып тіркелген, 2018 жылдың 5 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 ақпанда жарияланған).
89. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 12 ақпандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 309 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" № 46 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4463 болып тіркелген, 2018 жылдың 7 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 наурызда жарияланған) .
90. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 ақпандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 246 "Жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін не корпоративішілік ауыстыру шеңберінде шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 55 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4472 болып тіркелген, 2018 жылдың 20 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 наурызда жарияланған).
91. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 68 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4484 болып тіркелген, 2018 жылдың 7 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 3 сәуірде жарияланған).

92. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 90 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4552, опубликовано 23 апреля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 апреля 2018 года).
93. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 апреля 2018 года № 105 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 263 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4554, опубликовано 26 апреля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 апреля 2018 года).
94. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 апреля 2018 года № 106 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4582, опубликованное 7 мая 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 мая 2018 года).
95. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 апреля 2018 года № 107 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 247 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4583, опубликованное 7 мая 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2018 года).
96. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2018 года № 134 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4616, опубликованное 8 июня 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 июня 2018 года).

92. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 232 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 90 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4552 болып тіркелген, 2018 жылдың 23 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 сәуірде жарияланған).
93. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 263 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 105 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4554 болып тіркелген, 2018 жылдың 26 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 сәуірде жарияланған).
94. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 09 сәуірдегі "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 106 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4582 болып тіркелген, 2018 жылдың 7 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 мамырда жарияланған).
95. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 9 сәуірдегі "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 247 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 107 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4583 болып тіркелген, 2018 жылдың 7 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 мамырда жарияланған).
96. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы "Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 134 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4616 болып тіркелген, 2018 жылы 8 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылы 5 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).

97. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 140 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4621, опубликованное 14 июня 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июня 2018 года).
98. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 141 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4612, опубликованное 30 мая 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 июня 2018 года).
99. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 142 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4623, опубликованное 18 июня 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 июня 2018 года).
100. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 173 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2017 года № 364 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4640, опубликованное 26 июня 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 июня 2018 года).
101. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 176 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 44 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4662, опубликованное 12 июля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 июля 2018 года).

97. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 140 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4621 болып тіркелген, 2018 жылы 14 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетіне және 2018 жылы 13 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
98. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудит жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 141 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4612 болып тіркелген, 2018 жылы 30 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетіне және 2018 жылы 1 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
99. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы "Сауда–саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 142 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4623 болып тіркелген, 2018 жылы 18 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылы 14 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
100. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 18 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 364 "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 173 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4640 болып тіркелген, 2018 жылы 26 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылы 25 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
101. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 18 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 44 "Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімінен үзінді" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 176 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4662 болып тіркелген, 2018 жылы 12 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылы 12 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).

102. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 177 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 294 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4663, опубликованное 12 июля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2018 года).
103. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 180 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 200 "Об утверждении регламентов государственных услуг по приему документов для участия в конкурсах на присуждение звания "Лучший педагог" и на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4679, опубликованное 16 июля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 июля 2018 года).
104. Постановление акимата Туркестанской области от 16 ноября 2018 года № 310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4803, опубликовано 29 ноября 2018 года в газете "Южный Казахстан" и 7 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан)
105. Постановление акимата Туркестанской области от 29 января 2019 года № 15 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2015 года № 184 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4898, опубликовано 6 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
106. Постановление акимата Туркестанской области от 15 марта 2019 года № 38 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4934, опубликовано 27 марта 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

102. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 18 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 294 "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 177 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4663 болып тіркелген, 2018 жылы 12 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
103. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 19 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 200 "Үздік педагог" атағын беру және мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурстарына қатысу үшін құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 180 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4679 болып тіркелген, 2018 жылы 16 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылы 18 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
104. Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қарашадағы "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 310 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4803 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
105. Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қаңтардағы "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 15 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4898 болып тіркелген, 2019 жылғы 06 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
106. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 наурыздағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 338 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 38 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4934 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

107. Постановление акимата Туркестанской области от 20 марта 2019 года № 41 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 141 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4945, опубликовано 3 апреля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
108. Постановление акимата Туркестанской области от 28 марта 2019 года № 43 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 203 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4958, опубликовано 3 апреля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
109. Постановление акимата Туркестанской области от 28 марта 2019 года № 44 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 45 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4959, опубликовано 10 апреля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
110. Постановление акимата Туркестанской области от 16 мая 2019 года № 91 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 140 "Об утверждении регламента государственной услуги Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5060, опубликовано 5 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
111. Постановление акимата Туркестанской области от 23 мая 2019 года № 103 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 марта 2016 года № 57 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5068, опубликовано 7 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

107. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 20 наурыздағы "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 141 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 41 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4945 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
108. Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 203 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 43 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4958 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
109. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 28 наурыздағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 45 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 44 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4959 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
110. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 16 мамырдағы "Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 21 мамырдағы № 140 "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 91 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5060 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
111. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 23 мамырдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 57 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 103 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

112. Постановление акимата Туркестанской области от 5 июня 2019 года № 112 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5081, опубликовано 25 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
113. Постановление акимата Туркестанской области от 5 июня 2019 года № 113 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 сентября 2015 года № 284 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5083, опубликовано 25 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
114. Постановление акимата Туркестанской области от 5 июня 2019 года № 114 "О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 16 ноября 2018 года № 310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5082, опубликовано 25 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
115. Постановление акимата Туркестанской области от 28 июня 2019 года № 142 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2016 года № 95 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5123, опубликовано 9 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
116. Постановление акимата Туркестанской области от 15 октября 2019 года № 230 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 337 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5219, опубликовано 23 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

112. Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 маусымдағы "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшемерлерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 112 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5081 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
113. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 5 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 284 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 113 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5083 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
114. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 5 маусымдағы "Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 310 "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 114 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5082 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
115. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 28 маусымдағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 95 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 142 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5123 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
116. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 337 "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 230 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5219 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

117. Постановление акимата Туркестанской области от 15 октября 2019 года № 233 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 сентября 2015 года № 260 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5217, опубликовано 22 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
118. Постановление акимата Туркестанской области от 15 октября 2019 года № 234 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 июня 2016 года № 151 "Об утверждении регламента государственной услуги Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5220, опубликовано 25 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
119. Постановление акимата Туркестанской области от 18 октября 2019 года № 239 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 365 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5226, опубликовано 28 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
120. Постановление акимата Туркестанской области от 30 октября 2019 года № 249 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 367 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5237, опубликовано 13 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

117. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 260 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 233 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5217 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
118. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы № 151 "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішілік, қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 234 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5220 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
119. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 18 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 365 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 239 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5226 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
120. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 30 қазандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 367 "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру", "Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 249 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5237 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

121. Постановление акимата Туркестанской области от 9 декабря 2019 года № 282 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 294 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5291, опубликовано 19 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

121. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 9 желтоқсандағы "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 294 "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 282 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5291 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).