О признании утратившими силу решений Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 января 2021 года № 2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2021 года № 8343
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Сандыктауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Докаев
Секретарь Сандыктауского районного маслихата Г.Кадырова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Сандыктауского района
К.Жылкыбаев
Приложение
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 22 января 2021 года № 2/2
Перечень признанных утратившими силу решений Сандыктауского районного маслихата
1. Решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 20 мая 2016 года № 3/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5414, опубликовано в газете "Сандыктауские вести" 17 июня 2016 года).
2. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 23 ноября 2020 года № 8/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5622, опубликовано 28 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 8 июня 2018 года № 19/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6707, опубликовано 4 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 6 ноября 2018 года № 22/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6836, опубликовано 28 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Сандықтау аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 ақпанда № 8343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Докаев
Сандықтау аудандық мәслихатының хатшысы Г.Кадырова
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданы әкімінің міндетін атқарушы Қ.Жылқыбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 22 қаңтардағы
№ 2/2 шешіміне
қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 болып тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2016 жылғы 17 маусымда жарияланған).
2. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 23 қарашадағы № 8/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5622 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 8 маусымдағы № 19/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6707 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 6 қарашадағы № 22/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6836 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 28 марта 2019 года № 27/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7127, опубликовано 11 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 31 мая 2019 года № 30/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7221, опубликовано 11 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 15 ноября 2019 года № 36/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7491, опубликовано 21 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Решение Сандыктауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" от 30 апреля 2020 года № 42/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7846 опубликовано 6 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

5. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 28 наурыздағы № 27/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7127 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 30/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7221 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 15 қарашадағы № 36/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7491 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/4 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 42/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7846 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).