О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2021 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 февраля 2021 года № 7124
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Ж. Садвокасов
Приложение
к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 11 февраля 2021 года
№ 54
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 6 января 2017 года № 02 (опубликовано 31 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4027);
2. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации" от 4 мая 2018 года № 162 (опубликовано 25 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4727);
3. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 9 октября 2018 года № 387 (опубликовано 6 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4969);

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 54 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 7124 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
Ж. Садвокасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 11 ақпандағы
№ 54 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің ."Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 02 қаулысы (2017 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4027 болып тіркелген);
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің."Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 162 қаулысы (2018 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4727 болып тіркелген);
3. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің."Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 02 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 9 қазандағы № 387 қаулысы (2018 жылғы 6 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4969 болып тіркелген);

4. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 31 января 2019 года № 23 (опубликовано 13 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5217);
5. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 162 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации" от 28 июня 2019 года № 187 (опубликовано 10 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5456);
6. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 162 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации" от 30 января 2020 года № 15 (опубликовано 4 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5987);
7. Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 13 марта 2020 года № 82 (опубликовано 20 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6099).

4. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 02."Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 23 қаулысы (2019 жылғы 13 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5217 болып тіркелген);
5. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 162 "Бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 28 маусымдағы № 187 қаулысы (2019 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5456 болып тіркелген);
6. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 162 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 15 қаулысы (2020 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5987 болып тіркелген);
7. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің ."Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 02 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 13 наурыздағы № 82 қаулысы (2020 жылғы 20 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6099 болып тіркелген).