О распределении стипендии Президента Республики Казахстан на 2023 год
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 2 июня 2023 года № 250. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июня 2023 года № 32683.
В соответствии с пунктом 4 постановления Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2023 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан;

Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 250 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 маусымда № 32683 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр науки
и высшего образования
Республики Казахстан
С. Нурбек
Приложение к приказу
Министра науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 2 июня 2023 года № 250
Распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2023 год
Сноска. Распределение - в редакции приказа и.о. Министра науки и высшего образования РК от 06.12.2023 № 614 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Государственный орган
Стипендия
студентам
магистрантам
1.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрі
С. Нурбек
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары
білім министрі
2023 жылғы 2 маусымдағы
№ 250 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ғылым және жоғары білім министрінің м.а. 06.12.2023 № 614 (алғашқы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік орган
Стипендия
студенттерге
магистранттарға
1.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі