О признании утратившими силу некоторых решений Риддерского городского маслихата
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 7/2-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 сентября 2023 года № 8896-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Риддерского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных
Приложение к решению
Риддерского городского
маслихата
от "06" сентября 2023 года
№7/2-VIII
1. Решение Риддерского городского маслихата от 17 октября 2013 года №20/3-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3084).
2. Решение Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2014 года №30/20-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 17 октября 2013 года № 20/3-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3649).
3. Решение Риддерского городского маслихата 14 октября 2015 года №38/7-V "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 17 октября 2013 года № 20/3-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4237).
4. Решение Риддерского городского маслихата 28 февраля 2019 года №30/8-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5822).

Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 7/2-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қыркүйекте № 8896-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных
Риддер қалалық мәслихатының
"06" қыркүйек 2023 жыл
№ 7/2 - VIII шешіміне
қосымша
1. Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы №20/3-V "Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3084 болып тіркелген).
2. Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №30/20-V "Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы № 20/3-V "Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3649 болып тіркелген).
3. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 қазандағы №38/7-V "Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы № 20/3-V "Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4237 болып тіркелген).
4. Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы №30/8-VI "Риддер қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5822 болып тіркелген).