О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан
Приказ и.о. Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 26 июля 2024 года № 6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2024 года № 34825
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение.
2. Департаменту расследований Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (далее – Агентство) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Председателя
Агентства по защите и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Р. Ахметов
"СОГЛАСОВАН"
Национальный Банк
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Исполняющий обязанности
Председателя Агентства по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
от 26 июля 2024 года № 6
Перечень некоторых приказов Министра национальной экономики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 745 "Об утверждении Правил выдачи уведомления о наличии в действиях (бездействии) признаков нарушения законодательства Республики Казахстан в области защиты конкуренции и его формы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12494) следующее дополнение:
в Правилах выдачи уведомления о наличии в действиях (бездействии) признаков нарушения законодательства Республики Казахстан в области защиты конкуренции, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Обжалование уведомления в порядке, установленном Административным процедурно-процессуальным кодексом Республики Казахстан, не приостанавливает течение срока его исполнения.".
2. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2017 года № 86 "Об утверждении Правил действия согласительной комиссии и ее состава" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14936) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі Төрағасының м.а. 2024 жылғы 26 шiлдедегi № 6 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 29 шiлдеде № 34825 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттіктің (бұдан әрі – Агенттік) Тергеп-тексерулер департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Агенттіктің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Агенттік төрағасының орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және дамыту
агенттігі Төрағасының міндетін атқарушы
Р. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі Төрағасының
міндетін атқарушы
2024 жылғы 26 шілдедегі
№ 6 Бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Әрекеттерінде (әрекетсіздігінде) Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасын бұзушылық белгілерінің болуы туралы хабарламаны беру қағидаларын және оның нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 745 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12494 болып тіркелді) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Әрекеттерінде (әрекетсіздігінде) Қазақстан Республикасының бәсекелестікті қорғау саласындағы заңнамасын бұзушылық белгілерінің болуы туралы хабарламаны беру қағидаларды:
мынандай мазмұндағы 14-1 тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Хабарламаға Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінде белгіленген тәртіппен шағым жасау оның орындау мерзімнің өтуін тоқтата тұрмайды.".
2. "Келісу комиссиясының әрекет ету қағидалары мен оның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 86 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14936 болып тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с пунктом 8 статьи 194 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах действия согласительной комиссии и ее составе, утвержденных указанным приказом:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) рабочий орган – структурное подразделение антимонопольного органа.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Заседания Согласительной комиссии считаются правомочными, если на них присутствует не менее половины от представителей каждого государственного органа.";
часть третью пункта 14 изложить в следующей редакции:
"Заключение по результатам расследования подписывается должностным лицом (должностными лицами) антимонопольного органа в случае отсутствия замечаний Согласительной комиссии.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Согласительная комиссия состоит из следующих лиц:
1) руководитель антимонопольного органа, Председатель Согласительной комиссии;
2) заместитель руководителя антимонопольного органа, заместитель председателя Согласительной комиссии;
3) руководитель юридической службы антимонопольного органа;
4) руководитель структурного подразделения антимонопольного органа;
5) заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан;
6) руководитель Юридического департамента Национального Банка Республики Казахстан;
7) руководитель Департамента Национального Банка Республики Казахстан;
8) руководитель Управления Национального Банка Республики Казахстан.";
3. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 июля 2018 года № 250 "Об утверждении формы информации о проведенных закупках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17253) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) пункта 4, пунктом 5 статьи 169-1 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Форму, предназначенную для сбора административных данных, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему перечню.
Приложение к перечню
некоторых приказов Министра
национальной экономики
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
и дополнение
Приложение
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 16 июля 2018 года № 250
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Предоставляется: в Антимонопольный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
www.gov.kz/memleket/entities
Наименование формы административных данных:
Информация о проведенных закупках за период _______________.
Индекс формы административных данных: 1-ЦТР
Периодичность: по запросу*
Круг лиц, представляющих информацию:: государственные органы, государственные учреждения, за исключением Национального Банка Республики Казахстан, его ведомств, государственные предприятия, юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированные с ними юридические лица, национальные управляющие холдинги, национальные холдинги, национальные компании и организации, пятьдесят и более процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо или косвенно принадлежат национальному управляющему холдингу, национальному холдингу, национальной компании, за исключением организаций, входящих в структуру Национального Банка Республики Казахстан, и юридических лиц, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат Национальному Банку Республики Казахстан или находятся в его доверительном управлении, субъекты естественных монополий, осуществляющие закупки товаров (работ, услуг), за исключением закупок, проводимых в электронной форме, уполномоченные государственные органы и (или) уполномоченные организации, получающие от недропользователей, ведущих добычу на крупных месторождениях полезных ископаемых и осуществляющие закуп товаров в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан о недрах и недропользовании информацию о закупках.
Срок представления формы административных данных: в срок, указанный в запросе ___________________________________________.

"Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 194-бабының 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
аталған бұйрықпен бекітілген Келісу комиссиясының әрекет ету қағидалары мен оның құрамына:
2-тармағының 2)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) жұмыс органы – монополияға қарсы органның құрылымдық бөлімшесі.";
6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Келісу комиссиясының отырыстары, егер онда Келісу комиссиясы мүшелерінің әрбір мемлекеттік орган өкілдерінің кемінде жартысы қатысса, заңды болып саналады.";
14-тармағының үшіні бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Тергеу нәтижелері бойынша қорытындыға келісу комиссиясының ескертулері болмаған жағдайда монополияға қарсы органның лауазымды тұлғасы (лауазымды тұлғалары) қол қояды.";
19-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Келісу комиссиясы мына тұлғалардан тұрады:
1) монополияға қарсы органның басшысы, Келісу комиссиясының Төрағасы;
2) монополияға қарсы органның басшысының орынбасары, Келісу комиссиясы төрағасының орынбасары;
3) монополияға қарсы органның заң қызметінің басшысы;
4) монополияға қарсы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
5) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары;
6) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Заң Департаментінің басшысы;
7) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Департаментінің басшысы;
8) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының басшысы.";
3. "Өткізілген сатып алу туралы ақпараттың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 250 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17253 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 169-1-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, 5-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
Аталған бұйрықпен бекітілген Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан тізбесіндегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2018 жылғы 16 шілдедегі
№ 250 бұйрығына
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Монополияға қарсы органға.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
www.gov.kz/memleket/entities
Әкімшілік деректер нысанының атауы:
________________ кезеңінде өткізілген сатып алулар туралы ақпарат.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 1-ТНБ.
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша*
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: электронды нысанда өткізілетін сатып алуды қоспағанда, тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатып алуды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкін, оның ведомстволарын қоспағанда, мемлекеттік органдар, мемлекеттік мекемелер, мемлекеттік кәсіпорындар, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар, ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің құрылымына кіретін ұйымдарды және дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне тиесілі немесе оның сенімгерлік басқаруындағы заңды тұлғаларды қоспағанда, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы тікелей немесе жанама түрде ұлттық басқарушы холдингке, ұлттық холдингке, ұлттық компанияға тиесілі ұйымдар, табиғи монополиялар субъектілері, пайдалы қазбалардың ірі кен орындарында өндіруді жүргізетін және Қазақстан Республикасының жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы заңнамасында белгіленген тәртіппен тауарларды сатып алуды жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылардан сатып алу туралы ақпарат алатын уәкілетті мемлекеттік органдар және (немесе) уәкілетті ұйымдар.
Әкімшілік деректер нысасын ұсыну мерзімі: сұрау салуда көрсетілген мерзімде.
____________________________________________________________

* согласно подпункту 21) статьи 90-6 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан антимонопольный орган запрашивает и получает в порядке, установленном законами Республики Казахстан, от государственных органов, в том числе уполномоченного органа в области государственной статистики, органов государственных доходов, субъектов рынка, а также должностных и иных физических и юридических лиц информацию, необходимую для осуществления полномочий, предусмотренных настоящим Кодексом, в том числе сведения, составляющие коммерческую и иную охраняемую законом тайну, за исключением банковской тайны, тайны страхования и коммерческой тайны на рынке ценных бумаг.
Сведения об организаторе
п/п
Бизнес-идентификационный номер/ индивидуальный идентификационный номер
Юридический и фактический адрес, телефон/ факс, электронный адрес
Наименование закупаемых товаров (работ, услуг)
Номер объявления
Номер лота
Сумма, выделенная для закупа товаров (работ, услуг)
Способ осуществления закупок
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Сведения о потенциальных поставщиках
Результаты проведенных закупок
Наименование потенциальных поставщиков
Бизнес-идентификационный номер/ индивидуальный идентификационный номер
Юридический и фактический адрес, телефон/факс, электронный адрес
Дата, время подачи заявок, фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица, подавшего заявку
Заявленная цена, с указанием победителя
Состоялись/ не состоялись. В случае если закупки не состоялись, указать причины и принятые меры: 1) осуществлены повторные закупки; 2) закупки осуществлены способом из одного источника; 3) принято решение об отказе от осуществления закупок
Причины отклонения заявок потенциальных поставщиков (со ссылкой на действующее законодательство)
Номер и дата заключения договора
Информация о доле местного содержания (%)
9
10
11
12
13
14
15
16
17
__________________________________________________________________
_______________________________
Наименование _______________________
Телефоны____________________________
Адрес электронной почты __________________________________________
Исполнитель _____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись) телефон
Руководитель или лицо, исполняющий его обязанности
_________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись, телефон
Место для печати
(при наличии)
Дата составления "___"______20___ года
Приложение
к форме информации о
проведенных закупках
Пояснение по заполнению формы информации о проведенных закупках

* Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 90-6-бабының 21) тармақшасына сәйкес монополияға қарсы орган банктік құпияны, сақтандыру құпиясын және бағалы қағаздар нарығындағы коммерциялық құпияны қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен мемлекеттік органдардан, оның ішінде мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органнан, мемлекеттік кірістер органдарынан, нарық субъектілерінен, сондай-ақ лауазымды адамдардан және өзге де жеке және заңды тұлғалардан осы Кодексте көзделген өкілеттіктерді жүзеге асыру үшін қажетті ақпаратты, оның ішінде коммерциялық және заңмен қорғалатын өзге де құпияны құрайтын ақпаратты сұратады және алады.
Ұйымдастырушы туралы мәліметтер
Р/с
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі
Заңды және нақты мекенжайы, телефон/ факс, электрондық мекенжайы
Сатып алынатын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) атауы
Хабарландырудың нөмірі
Лот-тың нөмірі
Тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатып алуға бөлінген сома
Сатып алуды жүзеге асыру тәсілі
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Әлеуетті өнім берушілер туралы мәліметтер
Өткізілген сатып алудың нәтижелері
Әлеуетті өнім берушінің атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі
Заңды және нақты мекен-жайы, телефон/факс, электрондық мекен-жайы
Өтінім беру күні, уақыты, өтінім берген тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы
Ұсынылған баға, жеңімпазды көрсете отырып
Өткізілді/өткізілмеді. Сатып алу өткізілмеген жағдайда, себептер мен қабылданған шараларды көрсету қажет:
1) қайта сатып алу жүзеге асырылды;
2) сатып алу бір көзден тәсілімен жүзеге асырылды;
3) сатып алудан бас тарту туралы шешім қабылданды
Әлеуетті өнім берушілердің өтінімдерін қабылдамау себептері (қолданыстағы заңнамаға сілтеме жасай отырып)
Шарттың нөмірі және жасалған күні
Жергілікті қамтудың үлесі туралы ақпарат (%)
9
10
11
12
13
14
15
16
17
________________________________________ ________________
Мекенжай______________________________
Телефондар_____________________________
Электрондық пошта мекенжайы__________
Орындаушы_______________________________ ____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
____________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Мөр орны (бар болса)
Жасалған күн 20__ жылғы "___"______
Өткізілген сатып алу
туралы ақпарат нысанына
қосымша
Өткізілген сатып алу туралы ақпарат нысанын толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Форма информации о проведенных закупках (далее – форма) разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 4 и пунктом 5 статьи 169-1 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан.
2. Форму подписывает первый руководитель, а в случае его отсутствия – лицо, его замещающее.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
3. В графе 1 формы указывается номер по порядку;
4. В графах 2-8 формы указываются сведения об организаторе закупок:
4-1. В графе 2 формы указывается бизнес-идентификационный номер или индивидуальный идентификационный номер организатора закупок.
4-2. В графе 3 формы указываются юридический и фактический адреса, телефон, факс, электронный адрес организатора закупок.
4-3. В графе 4 формы указывается наименование закупаемых товаров (работ, услуг).
4-4. В графе 5 формы указывается номер объявления.
4-5. В графе 6 формы указывается номер лота.
4-6. В графе 7 формы указывается сумма, выделенная организатором закупок для закупа товаров (работ, услуг).
4-7. В графе 8 формы указывается способ осуществления закупок организатором закупок.
5. В графах 9-13 указываются сведения о потенциальных поставщиках:
5-1. В графе 9 формы указывается наименования всех потенциальных поставщиков, подавших заявки для участия в закупках.
5-2. В графе 10 формы указываются бизнес-идентификационный номер или индивидуальный идентификационный номер потенциального поставщика.
5-3. В графе 11 формы указываются юридический и фактический адреса, телефон, факс, электронный адрес потенциального поставщика.
5-4. В графе 12 формы указывается дата, время подачи заявок, фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица, подавшего заявку.
5-5. В графе 13 формы указываются цены, заявленные потенциальными поставщиками, с указанием победителя закупки.
6. В графах 14-17 формы указываются сведения о результатах проведенных закупок:
6-1. В графе 14 формы указываются сведения о том, состоялись или не состоялись объявленные закупки. В случае если закупки не состоялись, организатору закупок необходимо указать причины и принятые меры:
1) осуществлены повторные закупки;
2) закупки осуществлены способом из одного источника;
3) принято решение об отказе от осуществления закупок.
6-2. В графе 15 формы указываются причины отклонения организатором закупок заявок потенциальных поставщиков (со ссылкой на действующее законодательство).

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Өткізілген сатып алу туралы ақпарат нысаны (бұдан әрі – нысан) Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 169-1-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына және 5-тармағына сәйкес әзірленді.
2. Нысанға бірінші басшы, ал ол болмаған жағдайда оны алмастырушы тұлға қол қояды.
2-тарау. Мәліметтерді толтыру бойынша түсіндірме
3. Нысанның 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі;
4. Нысанның 2-8-бағандарында сатып алуды ұйымдастырушы туралы мәліметтер көрсетіледі:
4-1. Нысанның 2-бағанында сатып алуды ұйымдастырушының бизнес-сәйкестендіру нөмірі немесе жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4-2. Нысанның 3-бағанында сатып алуды ұйымдастырушының заңды және нақты мекенжайлары, телефоны, факсы, электрондық мекенжайы көрсетіледі.
4-3. Нысанның 4-бағанында сатып алынатын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) атауы көрсетіледі.
4-4. Нысанның 5-бағанында хабарландырудың нөмірі көрсетіледі.
4-5. Нысанның 6-бағанында лоттың нөмірі көрсетіледі.
4-6. Нысанның 7-бағанында тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатып алуға бөлінген сома көрсетіледі.
4-7. Нысанның 8-бағанында сатып алуды ұйымдастырушының сатып алуды жүзеге асыру тәсілі көрсетіледі.
5. Нысанның 9-13-бағандарында әлеуетті өнім берушілер туралы мәліметтер көрсетіледі:
5-1. Нысанның 9-бағанында сатып алуға қатысуға өтінім берген барлық әлеуетті өнім берушілердің атаулары көрсетіледі.
5-2. Нысанның 10-бағанында әлеуетті өнім берушінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі немесе жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
5-3. Нысанның 11-бағанында әлеуетті өнім берушінің заңды және нақты мекенжайлары, телефоны, факсы, электрондық мекенжайы көрсетіледі.
5-4. Нысанның 12-бағанында өтінімдер беру күні, уақыты, өтінім берген адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы көрсетіледі.
5-5. Нысанның 13-бағанында сатып алу жеңімпазын көрсете отырып, әлеуетті өнім берушілер мәлімдеген бағалар көрсетіледі.
6. Нысанның 14-17-бағандарында өткізілген сатып алудың нәтижелері туралы мәліметтер көрсетіледі:
6-1. Нысанның 14-бағанында жарияланған сатып алу өткізілгені немесе өткізілмегені туралы мәліметтер көрсетіледі. Сатып алу өткізілмеген жағдайда, сатып алуды ұйымдастырушы себептер мен қабылданған шараларды көрсетуі қажет:
1) қайта сатып алу жүзеге асырылды;
2) сатып алу бір көзден алу тәсілімен жүзеге асырылды;
3) сатып алуды жүзеге асырудан бас тарту туралы шешім қабылданды.
6-2. Нысанның 15-бағанында сатып алуды ұйымдастырушының әлеуетті өнім берушілердің өтінімдерін қабылдамау себептері (қолданыстағы заңнамаға сілтеме жасай отырып) көрсетіледі.

6-3. В графе 16 формы указываются номер и дата заключения договора с поставщиком.
6-4. В графе 17 формы указывается информация о доле местного содержания по результатам проведенных закупок в процентном выражении.

6-3. Нысанның 16-бағанында өнім берушімен жасалған шарттың нөмірі және жасалған күні көрсетіледі.
6-4. Нысанның 17-бағанында өткізілген сатып алудың нәтижелері бойынша жергілікті қамтудың үлесі туралы ақпарат пайыздық мәнде көрсетіледі.