Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Курчатов
Постановление акимата города Курчатов области Абай от 9 декабря 2024 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 декабря 2024 года № 387-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Курчатов области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Курчатов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Курчатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Курчатов қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 225 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 желтоқсанда № 387-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес, Курчатов қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес, Курчатов қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Курчатов области Абай.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов области Абай
Б. Абдралиев
Приложение 1 к постановлению
Акимата города Курчатов
от 9 декабря 2024 года
№ 225
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Курчатов
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществ ления торговой деятельности (лет)
Сфера деятель ности
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
напротив дома по улице Абая, 31
20
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Напротив магазина "Ғалия", рядом со станцией перекачки № 3
2
улица Абая, за жилым домом 46

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы Курчатов қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы Курчатов қаласының әкімі
Б. Абдралиев
Курчатов қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 225 Қаулысына
1 қосымша
Курчатов қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты
орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет
саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Абая көшесі, 31 үйіне қарама-қарсы
20
5
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
"Ғалия" дүкеніне қарама-қарсы, № 3 сорғы станциясының жанында
2
Абай көшесі, 46 тұрғын үйдің арты

1. Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 27 августа 2020 года № 346 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7503);
2. Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2022 года № 58 "О внесении изменений в постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области 27 августа 2020 года № 346 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории города Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28117).

1. Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 346 "Курчатов қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7503 болып тіркелген);
2. Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 58 "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 346 "Курчатов қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28117 болып тіркелген).