О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 26 апреля 2024 года № 126/12. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 29 апреля 2024 года № 7535-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 26 апреля 2024 года
№ 126/12
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. Решение Павлодарского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 22 апреля 2021 года № 21/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7274).
2. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 8 июля 2021 года № 61/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23597).
3. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 10 декабря 2021 года № 109/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25818).
4. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 14 апреля 2022 года № 144/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27775).

Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 126/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 сәуірде № 7535-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2024 жылғы
26 сәуірдегі № 126/12
шешіміне қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7274 болып тіркелген).
2. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 8 шілдедегі № 61/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23597 болып тіркелген).
3. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 109/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25818 болып тіркелген).
4. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 144/12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27775 болып тіркелген).

5. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 7 сентября 2022 года № 188/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29528).
6. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении изменения в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 16 января 2023 года № 229/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7306).
7. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении изменения в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 27 апреля 2023 года № 12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7331).
8. Решение Павлодарского областного маслихата "О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 27 июня 2023 года № 38/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7369-14).

5. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 188/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29528 болып тіркелген).
6. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 229/20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7306 болып тіркелген).
7. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 12/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7331 болып тіркелген).
8. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 38/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7369-14 болып тіркелген).