Об определении размер жилищных сертификатов и перечень категорий их получателей по Казыгуртскому району
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 21 февраля 2024 года № 11/71-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 23 февраля 2024 года № 6468-13. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 12 декабря 2024 года № 21/130-VIII
Сноска. Утратило силу решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 12.12.2024 № 21/130-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-9 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 14-1 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер жилищных сертификатов согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить перечень категорий получателей жилищных сертификатов согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение №33/143-VII Казыгуртского районного маслихата от 25 ноября 2022 года "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Казыгуртскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №30899).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
председателя районного маслихата
М. Нұран
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
21 февраля 2024 года №11/71-VIII
Размер жилищного сертификата
1. 10 процентов от суммы займа, но не более 1000000 (одного миллиона) тенге в виде социальной помощи.
2. 10 процентов от суммы займа, но не более 1000000 (одного миллиона) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к решению
Казыгуртского районного маслихата
21 февраля 2024 года №11/71-VIII
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
1. Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
2. Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи.
3. Неполные семьи.
4. Специалисты бюджетных организации в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и других отраслей, на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года № 161 (зарегистрирован вРеестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32546).

Қазығұрт ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 11/71-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 23 ақпанда № 6468-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 21/130-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 12.12.2024 № 21/130-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-9 тармағына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 14-1 бабының 2 тармағынасәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес айқындалсын.
3. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы №33/143-VII "Қазығұрт ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №30899 нөмірімен тіркелген).
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін уақытша атқарушы М. Нұран
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2024 жылғы 21 ақпандағы
№11/71-VIII шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері
1. Қарыз сомасынан 10 пайыз, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1000000 (бір миллион) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасынан 10 пайыз, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1000000 (бір миллион) теңгеден артық емес.
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2024 жылғы 21 ақпандағы
№11/71-VIII шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
1. Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
2. "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар.
3. Толық емес отбасылар.
4. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 болып тіркелген) Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына сәйкес құрылатын еңбек ресурстарының болжамы есебімен, еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт салаларындағы бюджеттiк ұйымдарының мамандары және басқада салалардағы мамандар.