О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение внеочередной XXVII сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 11 февраля 2025 года № 200. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 февраля 2025 года № 1798-02
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.03.2025 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 марта 2025 года.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев
Приложение к решению
маслихата города Алматы
от 11 февраля 2025 года № 200
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
1. Решение маслихата города Алматы от 20 ноября 2006 года № 284 "Об утверждении Плана реализации градостроительных регламентов застройки функциональных зон территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 720);
2. Решение маслихата города Алматы от 11 марта 2016 года № 417 "О внесении дополнения в решение XXVI-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 20 ноября 2006 года № 284 "Об утверждении Плана реализации градостроительных регламентов застройки функциональных зон территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1277);
3. Решение маслихата города Алматы от 3 марта 2017 года № 89 "О внесении изменений в решение XXVI-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 20 ноября 2006 года № 284 "Об утверждении Плана реализации градостроительных регламентов застройки функциональных зон территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1370);
4. Решение маслихата города Алматы от 24 января 2018 года № 191 "О внесении изменения в решение XXVI-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 20 ноября 2006 года № 284 "Об утверждении Плана реализации градостроительных регламентов застройки функциональных зон территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1449);
5. Решение маслихата города Алматы от 14 сентября 2018 года № 262 "О внесении изменений в решение XXVI-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 20 ноября 2006 года № 284 "Об утверждении Плана реализации градостроительных регламентов застройки функциональных зон территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1498);

Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVII сессиясының 2025 жылғы 11 ақпандағы № 200 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2025 жылғы 13 ақпанда № 1798-02 болып тіркелді
Ескерту. 01.03.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев
Алматы қаласы мәслихатының
2025 жылғы 11 ақпандағы
№ 200
шешіміне қосымша
Алматы қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Алматы қаласы аумақтарының функционалдық аймақтарында құрылыс салудың қалақұрылыстық регламенттерін жүзеге асыру жоспарын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 20 қарашадағы № 284 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 720 болып тіркелген);
2. "Алматы қаласы аумақтарының функционалдық аймақтарында құрылыс салудың қалақұрылыстық регламенттерін жүзеге асыру жоспарын бекіту туралы" ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 20 қарашадағы XXVІ сессиясының № 284 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 417 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1277 болып тіркелген);
3. "ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІ сессиясының "Алматы қаласы аумақтарының функционалдық аймақтарында құрылыс салудың қалақұрылыстық регламенттерін жүзеге асыру жоспарын бекіту туралы" 2006 жылғы 20 қарашадағы № 284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 89 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1370 болып тіркелген);
4. "ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІ сессиясының "Алматы қаласы аумақтарының функционалдық аймақтарында құрылыс салудың қалақұрылыстық регламенттерін жүзеге асыру жоспарын бекіту туралы" 2006 жылғы 20 қарашадағы № 284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 191 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1449 болып тіркелген);
5. "ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІ сессиясының "Алматы қаласы аумақтарының функционалдық аймақтарында құрылыс салудың қалақұрылыстық регламенттерін жүзеге асыру жоспарын бекіту туралы" 2006 жылғы 20 қарашадағы № 284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 262 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1498 болып тіркелген);

6. Решение маслихата города Алматы VII созыва от 20 июня 2022 года № 144 "О внесении изменения и дополнений в решение маслихата города Алматы от 20 ноября 2006 года № 284 "Об утверждении Плана реализации градостроительных регламентов застройки функциональных зон территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28575).

6. "Алматы қаласы аумақтарының функционалдық аймақтарында құрылыс салудың қалақұрылыстық регламенттерін жүзеге асыру жоспарын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 20 қарашадағы № 284 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 20 маусымдағы № 144 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28575 болып тіркелген).