Об утверждении Правил передачи пенсионных активов при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1999 года N 460. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28.10.99г. N 955. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2007 года N 153 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации)
Сноска. Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1999 года N 460 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 мая 2007 года  N 153  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
Сноска. Название постановления в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
В целях обеспечения сохранности пенсионных активов накопительных пенсионных фондов и контроля за инвестиционной деятельностью организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, и накопительных пенсионных фондов, самостоятельно осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:  <*>
Сноска. Преамбула с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
1. Утвердить Правила передачи пенсионных активов при расторжении при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами (прилагается).  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
2. Установить, что вышеуказанная Инструкция вводится в действие с даты ее регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее постановление и вышеуказанную Инструкцию до сведения ЗАО "Казахстанская фондовая биржа", ассоциаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (с возложением на них обязанности по доведению настоящего постановления и вышеуказанной Инструкции до сведения своих членов) и ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг".
4. Отделу пенсионных реформ Управления лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии:

Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп беру ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 22 қазандағы N 460 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 28 қазанда тіркелді. Тіркеу N 955. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 28 мамырдағы N 153 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 28 мамырдағы  N 153  (қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Ескерту: Қаулының атауы және кіріспесі өзгертілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен .
Жинақтаушы зейнетақы қорларының зейнетақы активтерінің сақталысын қамтамасыз ету және зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын және жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн дербес жүзеге асыратын ұйымдардың инвестициялық қызметiн бақылау мақсатында Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты Қаулы етеді:
1. Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп беру ережесi бекітілсін (қоса берiлдi).
Ескерту: 1-тармақ өзгертілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен
2. Жоғарыда аталған Нұсқаулықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген күнiнен бастап күшiне енгiзiлетiндiгi белгiленсiн.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Төраға қызметi - Талдау және стратегия басқармасы осы Қаулыны және жоғарыда аталған Нұсқаулықты "Қазақстанның қор биржасы" ЖАҚ-ның, бағалы қағаздар рыногы кәсiпқой қатысушылары қауымдастықтарының (оларға осы Қаулыны және жоғарыда аталған Нұсқаулықты өз мүшелерiнiң назарына жеткiзу жөнiндегi мiндеттi жүктей отырып) және "Бағалы қағаздар орталық депозитарийі" ЖАҚ-ның назарына жеткізсін.
4. Ұлттық комиссия орталық аппараты лицензиялау және қадағалау басқармасының Зейнетақыны реформалау бөлiмi:

1) довести настоящее Постановление до сведения компаний по управлению пенсионными активами, банков-кастодианов, ЗАО "Государственный накопительный пенсионный фонд", Министерства финансов Республики Казахстан и Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики казахстан;
2) установить контроль за исполнением вышеуказанной Инструкции.
Председатель Национальной комиссии
Правила
передачи пенсионных активов
при расторжении договоров на инвестиционное
управление пенсионными активами  <*>
Сноска. Название с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 ;
по тексту:
слова "передающей компании", "передающей компанией", "принимающей компании", "принимающей компанией" заменены словами "передающей организации", "передающей организацией", "принимающей организации", "принимающей организацией" - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 ;
Правила передачи пенсионных активов при расторжении договоров на инвестиционное управление пенсионными активами (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и устанавливают порядок проведения инвентаризации и передачи пенсионных активов между организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами, а также между накопительным пенсионным фондом, самостоятельно осуществляющим инвестиционное управление пенсионными активами, и организацией, осуществляющей инвестиционное управление пенсионными активами, в случае расторжения договоров на инвестиционное управление пенсионными активами.  <*>
Сноска. Преамбула в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
1. Использованные в настоящей Инструкции понятия означают следующее:
1) "Договор" - договор на инвестиционное управление пенсионными активами, заключенный между накопительным пенсионным фондом и организацией, осуществляющей инвестиционное управление пенсионными активами;
2) "Первый руководитель" - руководитель коллегиального исполнительного органа юридического лица или лицо, единолично осуществляющее функции исполнительного органа юридического лица;
3) "Передающая организация" - организация, осуществляющая инвестиционное управление пенсионными активами, с которой расторгается договор на инвестиционное управление пенсионными активами, и передающая пенсионные активы накопительного пенсионного фонда в инвестиционное управление другой организации, осуществляющей инвестиционное управление пенсионными активами, либо накопительному пенсионному фонду при наличии у него лицензии на осуществления деятельности по инвестиционному управлению пенсионными активами";

1) осы Қаулыны және жоғарыда аталған Нұсқаулықты (ол күшiне енгiзiлгеннен кейiн) зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың, кастодиан-банктердiң, "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" ЖАҚ-ның, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң жанындағы Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн реттеу жөнiндегi комитеттiң назарына жеткiзсiн;
2) жоғарыда аталған Нұсқаулықтың орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясы Директоратының
1999 жылғы 22 қазандағы N 460
қаулысымен бекітілді
Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан
шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп беру ережесi
Ескерту: Атауы өзгертілді, кіріспесі жаңа редакцияда жазылды және мәтiн бойынша "өткiзiп берушi компанияның", "өткiзiп берушi компания", "қабылдаушы компанияның", "қабылдаушы компания" деген сөздер тиiсiнше "өткiзiп берушi ұйымның", "өткiзiп берушi ұйым", "қабылдаушы ұйымның", "қабылдаушы ұйым" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен .
Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған кезде зейнетақы активтерiн өткiзiп беру ережесi (бұдан әрi - Ереже) "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес әзiрлендi және зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарттар бұзылған жағдайда зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар арасында, сондай-ақ зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды дербес жүзеге асыратын жинақтаушы зейнетақы қоры мен зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымның арасында зейнетақы активтерiне түгендеу жүргiзу және өткiзiп беру тәртiбiн белгiлейдi.
1. Осы Нұсқауда қолданылған ұғымдар мыналарды бiлдiредi:
1) "Шарт" - жинақтаушы зейнетақы қорының және зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйым арасында зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруға жасасқан шарт;
2) "Бiрiншi басшы" - заңды тұлғаның алқалы атқарушы органының басшысы немесе заңды тұлғаның атқарушы органының функциясын жеке дара жүзеге асырушы тұлға;
3) Өткiзiп берушi ұйым" - зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару шарты бұзылатын зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын және жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерiн зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын басқа ұйымға, не зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензиясы бар жинақтаушы зейнетақы қорына беретiн ұйым;

4) "Принимающая организация" - организация, осуществляющая инвестиционное управление пенсионными активами, с которой заключается договор на инвестиционное управление пенсионными активами, либо накопительный пенсионный фонд при наличии у него лицензии на осуществление деятельности по инвестиционному управлению пенсионными активами;
4-1) "Уполномоченный орган" - государственный орган, осуществляющий функции и полномочия по регулированию и надзору за деятельностью накопительных пенсионных фондов, организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, банков-кастодианов, страховых организаций;
5) "Фонд" - накопительный пенсионный фонд.  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями и дополнениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
2. Не менее чем за 10 рабочих дней до даты расторжения Договора, указанной в уведомлении о его расторжении или определенной в соответствии с условиями Договора, на основании приказа первого руководителя юридического лица - инициатора расторжения Договора должна быть создана согласительная комиссия, в состав которой должны входить должным образом уполномоченные представители Фонда, передающей организации и принимающей организации.  <*>
Сноска. Пункт 2 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
3. Функциями согласительной комиссии являются:
1) инвентаризация пенсионных активов Фонда по состоянию на дату расторжения Договора;
2) определение способов и сроков передачи от Передающей Организации к Принимающей организации документов, указанных в пункте 4 настоящей Инструкции;
3) определение способов и сроков передачи пенсионных активов Фонда от Передающей организации к Принимающей организации.
4. В ходе работы согласительной комиссии Передающей организацией передаются Принимающей организации следующие документы за весь период инвестиционного управления пенсионными активами Фонда передающей организацией:
1) копии поручений Передающей организации организациям, осуществляющим (осуществлявшим) брокерскую и дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг, на заключение сделок с ценными бумагами за счет пенсионных активов Фонда;
2) копии отчетов организаций, осуществляющих (осуществлявших) брокерскую и дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг, об исполнении поручений Передающей организации на заключение сделок с ценными бумагами за счет пенсионных активов Фонда;
3) при самостоятельном заключении Передающей организацией сделок с ценными бумагами за счет пенсионных активов Фонда - копии документов, подтверждающих заключение таких сделок;

4) Қабылдаушы ұйым" - зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару шарты жасалатын, зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйым, не зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензиясы бар жинақтаушы, зейнетақы қоры;
4-1) уәкiлеттi орган" - жинақтаушы зейнетақы қорларының, зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардың, кастодиан-банктердiң, сақтандыру ұйымдарының қызметiн реттеу және қадағалау жөнiндегi функциялар мен өкiлеттiктердi жүзеге асыратын мемлекеттiк орган;
5) "Қор" - жинақтаушы зейнетақы қоры.
Ескерту: 1-тармақ өзгертілді, толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен
2. Шартты бұзу туралы жазбаша ескертпеде көрсетiлген немесе Шартқа сәйкес айқындалған Шартты бұзу күнiне дейiн кемiнде 10 жұмыс күнi бұрын Шартты бұзуға бастамашы ұйымның бiрiншi басшысы бұйрығының негiзiнде құрамында Қордың, өткізіп беруші заңды тұлғаның және қабылдаушы ұйымның уәкiлеттi өкiлдерi бар келiсiм комиссиясы құрылу керек.
Ескерту: 2-тармақ өзгертілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен
3. Келiсiм комиссиясының функциялары:
1) Шартты бұзу күнiнiң жағдайы бойынша Қордың зейнетақы активтерiн түгендеу;
2) осы Нұсқаулықтың 4-тармағында көрсетiлген құжаттарды өткізіп беруші ұйымнан қабылдаушы ұйымға өткiзiп берудiң тәсiлдерi мен мерзiмдерiн айқындау;
3) Қордың зейнетақы активтерiн өткізіп беруші ұйымнан қабылдаушы ұйымға өткiзiп берудiң тәсiлдерi мен мерзiмдерiн айқындау болып табылады.
4. Келiсiм комиссиясының жұмысы барысында өткізіп беруші ұйым қабылдаушы ұйымға өткізіп беруші ұйымның Қордың зейнетақы активтерін инвестициялық басқарған барлық кезеңіндегі мынадай құжаттарды өткiзiп бередi:
1) өткізіп беруші ұйым бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыратын (асырған) ұйымдарға Қордың зейнетақы активтерінің есебінен бағалы қағаздармен мәмілелер жасауға тапсырмаларының көшірмелері;
2) бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыратын (асырған) ұйымдардың өткізіп беруші ұйымның Қордың зейнетақы активтерінің есебінен бағалы қағаздармен мәмілелер жасауға тапсырмаларының орындалысы туралы есептерінің көшірмелері;
3) өткізіп беруші ұйым Қордың зейнетақы активтерінің есебiнен бағалы қағаздармен дербес түрде мәмілелер жасаған кезде - осындай мәмілелердің жасалғандығын растайтын құжаттардың көшiрмелерi;

4) копии выданных банком-кастодианом Фонда выписок с инвестиционного счета Фонда;
5) копии выданных ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг" выписок с субсчета "депо" пенсионных активов Фонда;
6) оригиналы действующих на день передачи пенсионных активов Фонда депозитных договоров с банками второго уровня (депозитных сертификатов банков второго уровня), заключенных (приобретенных) за счет пенсионных активов Фонда;
7) копии депозитных договоров с банками второго уровня, заключенных за счет пенсионных активов Фонда, срок которых истек на день передачи пенсионных активов Фонда;
7-1) копии представленных уполномоченному органу справок о средней стоимости одной условной единицы пенсионных активов Фонда за месяцы, предшествующие дате расторжения Договора;
8) иные документы, относящиеся к инвестиционному управлению пенсионными активами Фонда Передающей организацией (по согласованию членов согласительной комиссии).
Сноска. Пункт 4 - с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Директората Национальной комиссии РК по ценным бумагам от 16 октября 2000 года  N 692 ; постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
5. По результатам работы согласительной комиссии оформляется акт приема-передачи пенсионных активов (далее именуемый "Акт"), который должен содержать следующие сведения:
1) полные наименования Фонда, Передающей организации, Принимающей организации и банка-кастодиана Фонда (в соответствии со свидетельствами о государственной (пере)регистрации названных организаций);
2) зарегистрированные (в соответствии со свидетельствами о государственной (пере)регистрации или статистическими карточками) и фактические места нахождения Фонда, Передающей организации и Принимающей организации;
3) банковские реквизиты Фонда, Передающей организации и Принимающей организации;
4) номера и даты выдачи лицензий Фонда, Передающей организации и Принимающей организации на осуществление соответствующих видов деятельности;
5) имена (фамилии, собственные имена и, при наличии, отчества) первых руководителей и главных бухгалтеров Фонда, Передающей организации и Принимающей организации;
6) суммарная величина инвестиций за счет пенсионных активов Фонда по текущей стоимости (включая начисленный доход);
7) суммы произведенных переводов с инвестиционного счета Фонда на его счет пенсионных выплат (с учетом обратно поступивших денег на инвестиционный счет);
8) остаток денег на инвестиционных счетах в тенге и в иностранных валютах;

4) Қордың инвестициялық шотынан Қордың кастодиан-банкi берген үзiндi-көшiрмелердiң көшiрмелерi;
5) Қордың зейнетақы активтерiнiң "депо" субшотынан "Бағалы қағаздар орталық депозитарийi" ЖАҚ-ы берген үзiндi-көшiрмелердiң көшiрмелерi;
6) Қордың зейнетақы активтерiн өткiзiп беру күнiне қолданылып жүрген, Қордың зейнетақы активтерiнiң есебiнен екiншi деңгейдегi банктермен жасасқан (сатып алынған) депозиттiк шарттардың (екiншi деңгейдегi банктердiң депозиттiк сертификаттарының) түпнұсқалары;
7) Қордың зейнетақы активтерiн өткiзiп беру күнiне мерзiмдерi өтiп кеткен, Қордың зейнетақы активтерiнiң есебiнен екiншi деңгейдегi банктермен жасасқан депозиттiк шарттардың көшiрмелерi;
7-1) Шартты бұзу күнiнiң алдындағы айлардағы Қордың зейнетақы активтерiнiң бiр шартты бiрлiгiнiң орташа құны туралы анықтамалардың уәкiлеттi органға ұсынылған көшiрмелерi;
8) өткізіп беруші ұйымның Қордың зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруына қатысты өзге де құжаттар (келiсiм комиссиясы мүшелерiнiң келiсiмдерi бойынша).
Ескерту: 4-тармақ толықтырылды - ҚР Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 22 қазандағы N 460  қаулысымен өзгертілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен .
5. Келiсiм комиссиясы жұмысының нәтижелерi бойынша мазмұнында мынадай мәлiметтерi бар зейнетақы активтерiн қабылдау-өткiзiп беру актiсi (бұдан әрi "Акт" деп аталады) ресiмделедi:
1) Қордың, өткізіп беруші ұйымның, қабылдаушы ұйымның және Қордың кастодиан-банкiнiң толық атауы (аталған ұйымдарды Мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктерiне сәйкес);
2) Қордың, өткізіп беруші ұйымның және қабылдаушы ұйымның тiркелген (Мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктерiне және статистикалық карточкаларына сәйкес) және нақты орналасқан жерi;
3) Қордың, өткізіп беруші ұйымның және қабылдаушы ұйымның банктiк реквизиттерi;
4) тиiстi қызмет түрлерiн жүзеге асыруға Қорға, өткізіп беруші ұйымға және қабылдаушы ұйымға берiлген лицензияның нөмiрлерi және берiлген күнi;
5) Қордың, өткізіп беруші ұйымның және қабылдаушы ұйымның бiрiншi басшыларының және бас бухгалтерлерiнiң аттары (тектерi, өз аттары және құжаттарында жазылған болса әкесiнiң аты);
6) Қордың зейнетақы активтерiнiң есебiнен жасалған инвестицияның ағымдағы құн (есептелген табысты қоса) бойынша жиынтық мөлшерi;
7) Қордың инвестициялық шотынан оның шотына жүргiзiлген зейнетақы төлемдерi аударымдарының сомасы (инвестициялық шотқа қайта келiп түскен ақшаларды есепке ала отырып);
8) инвестициялық шоттардағы теңгемен және шетелдiк валютамен көрсетiлген ақша қалдығы;

9) перечень передаваемых ценных бумаг с указанием их национальных идентификационных номеров, количества (в штуках), цены приобретения, начисленного дохода по одной ценной бумаге, текущей стоимости одной ценной бумаги, общего количества ценных бумаг, общей суммы начисленного дохода, текущей стоимости инвестиций в ценные бумаги, иных возможных сведений, которые относятся к ценным бумагам, приобретенным за счет пенсионных активов Фонда;
10) перечень передаваемых вкладов в банках второго уровня с указанием наименования банков-депонентов, сумм вкладов, дат заключения договоров банковского вклада, сроков вкладов, ставок вознаграждения по ним в процентах годовых, начисленных сумм вознаграждения, полученных сумм вознаграждения, иных возможных сведений, которые относятся к вкладам, осуществленным за счет пенсионных активов фонда;
11) суммы обязательств, в том числе ошибочно зачисленные суммы, суммы, подлежащие переводу на счет пенсионных выплат Фонда, суммы прочей кредиторской задолженности, суммы подлежащих к уплате комиссионных вознаграждений Фонда и Передающей организации за счет пенсионных взносов и инвестиционного дохода, суммы иных возможных обязательств;
12) общая сумма начисленного комиссионного вознаграждения Передающей организации за весь период ее инвестиционного управления пенсионными активами Фонда;
13) суммы выплаченных и подлежащих к уплате комиссионных вознаграждений Фонда и Передающей организации за счет пенсионных взносов и инвестиционного дохода за весь период инвестиционного управления пенсионными активами Фонда Передающей организацией;
13-1) результаты расчета стоимости одной условной единицы пенсионных активов Фонда на конец последнего дня, предшествующего дате расторжения Договора;
14) иные возможные сведения, которые относятся к пенсионным активам Фонда, передаваемым от Передающей организации к Принимающей организации;
15) перечень документов, передаваемых в соответствии с пунктом 4 Настоящих правил, с указанием их объема. Детальность такого перечня определяется членами согласительной комиссии.
Сноска. Пункт 5 - с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Директората Национальной комиссии РК по ценным бумагам от 16 октября 2000 года  N 692 ; постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
6. Работа согласительной комиссии должна быть завершена к дате расторжения Договора.
7. Акт:
1) составляется на дату расторжения Договора в пяти экземплярах по одному экземпляру для Фонда, Передающей организации, Принимающей организации, банка-кастодиана Фонда, уполномоченного органа;

9) ұлттық бiрiздендiру нөмiрлерiн, санын (данамен) сатып алу бағасын, бiр бағалы қағаз бойынша есептелген табысты, бiр бағалы қағаздың ағымдағы құнын, бағалы қағаздың жалпы санын, есептелген табыстың жалпы сомасын, бағалы қағаздарға жасалған инвестицияның ағымдағы құнын, Қордың зейнетақы активтерiнiң есебiнен сатып алынған бағалы қағаздарға қатысты өзге де болуы мүмкiн мәлiметтердi көрсете отырып өткiзiлiп берiлетiн бағалы қағаздардың тiзбесi;
10) депонент банктердiң атаулары, салымдардың сомалары, олар бойынша жылдық процентпен сыйақы ставкалары, есептелген сыйақы сомалары, алынған сыйақы сомалары, қордың зейнетақы активтерi есебiнен жүзеге асырылған өзге де болуы мүмкiн мәлiметтер көрсетiле отырып, екiншi деңгейдегi банктердегi өткiзiлiп берiлетiн салымдардың тiзбесi;
11) мiндеттемелердiң сомалары, оның iшiнде қателесiп есепке алынған сомалар, Қордың зейнетақы есебiнен аударуға жататын сомалар, өзге де кредиторлық қарыздардың сомалары, зейнетақы жарналарының есебiнен және инвестициялық табыстардың есебiнен Қор және өткізіп беруші ұйым төлеуге жататын сомалар, өзге болуы мүмкiн мiндеттемелердiң сомалары;
12) өткізіп беруші ұйымның Қордың зейнетақы активтерiн басқарған барлық кезеңдегi оның есептелген комиссиялық сыйақысының жалпы сомасы;
13) өткізіп беруші ұйымның Қордың зейнетақы активтерiн басқарған барлық кезеңдегі Қордың және өткізіп беруші ұйымның төленген және төлеуге жататын комиссиялық сыйақыларының сомалары;
13-1) Шартты бұзу күнiнiң алдындағы күннiң соңына Қордың зейнетақы активтерiнiң бiр шартты бiрлiгiнiң құнын есептеудiң нәтижелерi;
14) Қордың зейнетақы активтерiне қатысты, өткізіп беруші ұйымнан қабылдаушы ұйымға өткiзiлген өзге болуы мүмкiн мәлiметтер;
15) көлемдерiн көрсете отырып, осы Ереженің 4-тармағына сәйкес өткiзiлiп берiлетiн құжаттардың тiзбесi. Осындай тiзбенiң нақтылығын келiсiм комиссиясының мүшелерi айқындайды.
Ескерту: 5-тармақ толықтырылды - ҚР Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 22 қазандағы N 460   қаулысымен өзгертілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен
6. Келiсiм комиссиясының жұмысы Шартты бұзу күнiне аяқталу керек.
7. Акт:
1) Шартты бұзу күнiне Қор, өткiзiп берушi ұйым, қабылдаушы ұйым, Қордың кастодиан-банкi, уәкiлеттi орган үшiн бiр дана бойынша бес данада жасалады;

2) подписывается членами согласительной комиссии, первыми руководителями и главными бухгалтерами Фонда, Передающей организации и Принимающей организации;
3) заверяется оттисками печатей Фонда, Передающей организации и Принимающей организации;
4) должен содержать отметку банка-кастодиана Фонда о достоверности данных Акта, заверенную подписью первого руководителя банка-кастодиана или его руководящего работника, который курирует его подразделение, осуществляющее кастодиальное обслуживание Фонда, и оттиском печати банка-кастодиана;
5) утверждается первым руководителем организации-инициатора расторжения Договора.  <*>
Сноска. Пункт 7 с изменениями - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
8. Экземпляры акта, оформленного в соответствии с условиями подпунктов 2)-5) пункта 7 настоящих Правил, должны быть представлены уполномоченному органу в течение трех рабочих дней со дня его утверждения.  <*>
Сноска. Пункт 8 в новой редакции - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года  N 131 .
9. Днем передачи пенсионных активов Фонда в инвестиционное управление Принимающей организации признается дата утверждения Акта.
Председатель Национальной Комиссии

2) Актiге келiсiм комиссиясының мүшелерi, Қордың, өткізіп беруші ұйымның және қабылдаушы ұйымның бiрiншi басшылары және бас бухгалтерлерi қол қояды;
3) Акт Қордың, өткізіп беруші ұйымның және қабылдаушы ұйымның мөр таңбасымен расталады;
4) Актiде Қордың кастодиан-банкiнiң осы Актi мәлiметтерiнiң нақтылығы туралы кастодиан-банктiң бiрiншi басшысы немесе оның Қорға кастодиандық қызмет көрсетудi жүзеге асыратын бөлiмшесiне жетекшiлiк жасайтын басшы қызметкерi қолымен және кастодиан-банктiң мөрiнiң таңбасымен расталған белгiсi болу керек;
5) Актiнi Шартты бұзуға бастамашы ұйымның бiрiншi басшысы бекiтедi.
Ескерту: 7-тармақ өзгертілді - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен
8. Осы Ереженiң 7-тармағы 2)-5) тармақшаларының талаптарына сәйкес ресiмделген актiнiң даналары ол бекiтiлген күннен бастап үш жұмыс күнi iшiнде уәкiлеттi органға берiлуге тиiс.
Ескерту: 8-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 131  қаулысымен .
9. Актiнiң бекiтiлген күнi Қордың зейнетақы активтерiн қабылдаушы ұйымға инвестициялық басқаруға өткiзiп беру күнi болып танылады.
Ұлттық комиссияның Төрағасы