Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 шілдедегі N 470б Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне және "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шiлдедегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"6" деген саннан кейiн ", 6-1" деген сандармен толықтырылсын;
"9" деген саннан кейiн ", 9-1" деген сандармен толықтырылсын;
"127" деген сандардан кейiн ", 127-1" деген сандармен толықтырылсын;
"169" деген сандардан кейiн ", 169-1" деген сандармен толықтырылсын;
172-қосымша алынып тасталсын;
"177" деген сандардан кейiн ", 177-1" деген сандармен толықтырылсын;
180-қосымша алынып тасталсын;
"201" деген сандардан кейiн ", 201-1" деген сандармен толықтырылсын;
204-қосымша алынып тасталсын;
"214" деген сандардан кейiн ", 214-1" деген сандармен толықтырылсын;
"235" деген сандардан кейiн ", 235-1" деген сандармен толықтырылсын;
"237" деген сандардан кейiн ", 237-1" деген сандармен толықтырылсын;
"239" деген сандардан кейiн ", 239-1" деген сандармен толықтырылсын;
"317" деген сандардан кейiн ", 317-1, 317-2" деген сандармен толықтырылсын;
"325" деген сандардан кейiн ", 325-1" деген сандармен толықтырылсын;
"338" деген сандардан кейiн ", 338-1" деген сандармен толықтырылсын;
"339" деген сандардан кейiн ", 339-1" деген сандармен толықтырылсын;
348-қосымша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма жетiншi абзацпен толықтырылсын:
"368-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Алматы қаласының қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгiнiң";
"369" деген сандардан кейiн ", 369-1" деген сандармен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы бойынша:
осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 6-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 7-қосымшада:
реттiк нөмiрi 4-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"бейнежабдық - 1 жиынтық" деген сөздерден кейiн "; жиһаз (басшы кабинетi) - 12 жиынтық" деген сөздермен толықтырылсын;
"қаңтар-наурыз" деген сөздер "қаңтар-желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2006 года N 470б
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и   Законом Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнения и изменения:
в пункте 1:
после цифры "6" дополнить цифрами ", 6-1";
после цифры "9" дополнить цифрами ", 9-1";
после цифр "127" дополнить цифрами ", 127-1";
после цифр "169" дополнить цифрами ", 169-1";
приложение 172 исключить;
после цифр "177" дополнить цифрами ", 177-1";
приложение 180 исключить;
после цифр "201" дополнить цифрами ", 201-1";
приложение 204 исключить;
после цифр "214" дополнить цифрами ", 214-1";
после цифр "235" дополнить цифрами ", 235-1";
после цифр "237" дополнить цифрами ", 237-1";
после цифр "239" дополнить цифрами ", 239-1";
после цифр "317" дополнить цифрами ", 317-1, 317-2"
после цифр "325" дополнить цифрами ", 325-1";
после цифр "338" дополнить цифрами ", 338-1";
после цифр "339" дополнить цифрами ", 339-1";
приложение 348 исключить;
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы согласно приложению 368-1";
после цифр "369" дополнить цифрами ", 369-1";
по Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан:
дополнить приложением 6-1 следующего содержания согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
по Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
в приложении 7 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 4:
после слов "видеооборудования - 1 комплект" дополнить словами ", мебели (кабинет руководителя) - 12 комплектов";
слова "январь-март" заменить словами "январь-декабрь";

7-тармақтың "Тiкелей нәтижелерi" деген абзацындағы "бейнежабдық - 1 жиынтық" деген сөздерден кейiн "; жиһаз (басшы кабинетi) - 12 жиынтық" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 9-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 38-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 39-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7330 мың теңге (жетi миллион үш жүз отыз мың теңге).";
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесi" деген абзацындағы, "5979,0" деген сандар "7330,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 40-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 218189 мың теңге (екi жүз он сегiз миллион бiр жүз сексен тоғыз мың теңге).";
реттiк нөмiрi 4-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 7-бағанында:
"және арнайы полиция бөлiмшелерi" деген сөздер ", арнайы полиция бөлiмшелерi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"полиция бөлiмшесi" деген сөздерден кейiн ", Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң құрамалары мен бөлiмдерi" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 41-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 163376 мың теңге (бiр жүз алпыс үш миллион үш жүз жетпiс алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "поезд жолдарын жөндеу." деген сөздерден кейiн "Өткен жылдардағы кредиторлық берешектi өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтағы "12" және "25,4" деген сандар тиiсiнше "14" және "26" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 42-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 240162 мың теңге (екi жүз қырық миллион бiр жүз алпыс екi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 50-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4407849 мың теңге (төрт миллиард төрт жүз жетi миллион сегiз жүз қырық тоғыз мың теңге).";
7-тармақтың "Тура нәтиже" деген абзацында:
"- 554 458" деген сандар "кемiнде 678 800" деген сөздермен ауыстырылсын;
"- 599 416" деген сандар "кемiнде 763 574" деген сөздермен ауыстырылсын;
"- 275 257" деген сандар "кемiнде 451 066" деген сөздермен ауыстырылсын;
"- 8 447" деген сандар "кемiнде 6 147" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 52-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 40400 мың теңге (қырық миллион төрт жүз мың теңге).";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк азаматтарды көшi-қон карточкаларымен және уақытша келу бланкiлерiмен қамтамасыз ету, сондай-ақ заңсыз еңбек мигранттарын заңдастыру бойынша акция өткiзу кезеңiнде Қазақстан Республикасында еңбек қызметiн жүзеге асыратын заңсыз еңбек мигранттарын ерекше үлгiдегi карточкалармен қамтамасыз ету, сондай-ақ ламинаттайтын пленка сатып алу және көшi-қон карточкаларын жеткiзу жөнiндегi шығыстар.";
6-тармақта:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңсыз еңбек мигранттарын заңдастыру жөнiнде бiр жолғы акция өткiзу кезеңiнде көшi-қон карточкаларын және ерекше үлгiдегi көшi-қон  карточкаларының бланкiлерiн дайындау жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу.";
7-баған "министрлiгi" деген сөзден кейiн ", облыстардың, Алматы және Астана қалаларының Iшкi iстер департаменттерi" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Typa нәтиже" деген абзацта:

в абзаце "Прямые результаты" пункта 7 после слов "видеооборудования - 1 комплект" дополнить словами "; мебели (кабинет руководителя) - 12 комплектов";
дополнить приложением 9-1 следующего содержания согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
приложение 38 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в приложении 39 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7330 тысяч тенге (семь миллионов триста тридцать тысяч тенге).";
в абзаце "Финансово-экономический результат" пункта 7 цифры "5979,0" заменить цифрами "7330,0";
в приложении 40 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 218189 тысяч тенге (двести восемнадцать миллионов сто восемьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 7 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 4:
слова "и подразделения специальной полиции" заменить словами ", подразделения специальной полиции";
после слов "специальной полиции" дополнить словами ", соединения и части внутренних войск Министерства внутренних дел";
в приложении 41 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 163376 тысяч тенге (сто шестьдесят три миллиона триста семьдесят шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "подъездных путей." дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности прошлых лет.";
в пункте 7 цифры "12" и "25,4" заменить соответственно цифрами "14" и "26";
в приложении 42 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 240162 тысячи тенге (двести сорок миллионов сто шестьдесят две тысячи тенге).";
в приложении 50 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4407849 тысяч тенге (четыре миллиарда четыреста семь миллионов восемьсот сорок девять тысяч тенге).";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7:
цифры "- 554 458" заменить словами "не менее 678 800";
цифры "- 599 416" заменить словами "не менее 763 574";
цифры "- 275 257" заменить словами "не менее 451 066";
цифры "- 8 447" заменить словами "не менее 6 147";
в приложении 52 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 40400 тысяч тенге (сорок миллионов четыреста тысяч тенге)";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: обеспечение миграционными карточками и бланками на временный въезд иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан, а также обеспечение карточками особого образца незаконных трудовых мигрантов, осуществляющих трудовую деятельность в Республике Казахстан в период проведения акции по легализации незаконных трудовых мигрантов, также расходы по приобретению ламинирующей пленки и доставке миграционных карточек.";
в таблице пункта 6:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Оплата услуг по изготовлению миграционных карточек и бланков миграционных карточек особого образца в период проведения разовой акции по легализации незаконных трудовых мигрантов, а также расходы по приобретению ламинирующей пленки, доставке миграционных карточек.";
графу 7 дополнить словами ", Департаменты внутренних дел областей, городов Алматы и Астаны";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":

"3000000 адам;" деген сөздерден кейiн "ерекше үлгiдегi көшi-қон карточкаларымен қамтамасыз етiлген, тiркелген шетел азаматтарының саны - 300000 адам;" деген сөздермен толықтырылсын;
"- 10000000 бiрлiк" деген сөздер "кемiнде 10000000 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Соңғы нәтиже" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Соңғы нәтиже: Қазақстан Республикасының аумағына келетiн шетел азаматтарын көшi-қон карточкаларымен 100 % қамтамасыз ету; республика аумағында еңбек қызметiн жүзеге асыратын заңсыз еңбек мигранттарын заңдастыру бойынша акция өткiзу кезеңiнде ерекше үлгiдегi көшi-қон карточкаларын бере отырып, шетел азаматтарын 100 % тiркеу.";
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзац "1 теңге" деген сөздерден кейiн "; ерекше үлгiдегi 1-көшi-қон карточкасын дайындауға жұмсалатын шығын - 98 теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
"Уақтылығы" деген абзацтағы "уақытында тiркеу." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Заңсыз еңбек мигранттарын уақтылы тiркеу және оларды заңдастыру.";
көрсетiлген қаулыға 53-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 340646 мың теңге (үш жүз қырық миллион алты жүз қырық алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Есiрткiге тәуелдi адамдарды және олардың өкiлдерiн әлеуметтiк-психологиялық оңалту орталығын материалдық-техникалық нығайту: компьютерлердi, сканерлердi, мультимедиа проекторларын сатып алу" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Typa нәтиже" деген абзацтағы "жылына әлеуметтiк-психологиялық реабилитация курстарына өткен есiрткiге тәуелдi адамдардың саны (50 адам)" деген сөздер алынып тасталсын;
"Сапасы" деген абзацтағы "ресми есепте тұрған есiрткiге тәуелдi адамдар санынан 0,1% адамдарды қалпына келтiру" деген сөздер алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
бойынша:
көрсетiлген қаулыға 56-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14372999 мың теңге (он төрт миллиард үш жүз жетпiс екi миллион тоғыз жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Камаз 4208 автобусы" деген сөздерден кейiн ", Камаз базасында ж/к 25 тонналық автокран, ж/к 4 тонналық жүк тиеуiш" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "Уаз 3909, Нива-Марш, Газель" деген сөздерден кейiн ", "Пегас" ауа жастықшасы бар кеме, Камаз базасында авариялық құтқару машинасы" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолдағы "1 ұшақты күрделi жөндеу" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 9-жолдағы "ақпаратты өңдеу және өрттердiң жедел алдын алу үшiн" деген сөздерден кейiн ", сынақ жабдығы: "Жануы қиын материалдар мен керамика құбырлар топтарын анықтау" қондырғысы, көбiк жиiлiгiн анықтау қондырғысы, "жалындауды" анықтау қондырғысы, (еден) қондырғысы, "шахта пешi" қондырғысы, "жалын анықтау" қондырғысы, "уыттылық" қондырғысы, "түтiн" қондырғысы, "Жанбайтын материалдар топтарын анықтау" қондырғысы, "Бузенка" қондырғысы, "Маталар" қондырғысы" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолдағы "авариялық құтқару жабдықтарының" деген сөздерден кейiн "Холматро" авариялық құтқару құралы" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 57-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

после слов "3000000 человек;" дополнить словами "количество зарегистрированных иностранных граждан, обеспеченных миграционными карточками особого образца - 300000 человек;";
слова "-10000000 единиц" заменить словами "не менее 10000000 единиц";
абзац "Конечный результат" изложить в следующей редакции:
"Конечный результат: 100 % обеспечение миграционными карточками иностранных граждан, прибывающих на территорию Республики Казахстан; 100 % регистрация иностранных граждан с выдачей миграционных карточек особого образца в период проведения акции по легализации незаконных трудовых мигрантов, осуществляющих трудовую деятельность на территории республики";
в абзаце "Финансово-экономический результат" дополнить словами "; затраты на изготовление 1-ой миграционной карточки особого образца - 98 тенге";
в абзаце "Своевременность" после слов "в Республику Казахстан." дополнить предложением следующего содержания:
"Своевременная регистрация незаконных трудовых мигрантов и их легализация.";
в приложении 53 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 340646 тысяч тенге (триста сорок миллионов шестьсот сорок шесть тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 слова ", а также услуг по функционированию единой телефонной консультативной Службы для наркозависимых лиц. Материально-техническое укрепление Центра социально-психологической реабилитации и его представительств: приобретение компьютеров, мультимедиа, проекторов." исключить;
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "количество наркозависимых лиц, прошедших курс социально-психологической реабилитации в год (50 человек);" исключить;
в абзаце "Качество" слова "реабилитация 0,1 % наркозависимых лиц от числа официально стоящих на учете;" исключить;
по Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
в приложении 56 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14372999 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов триста семьдесят два миллиона девятьсот девяносто девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
строки, порядковый номер 3, после слов "автобус Камаз 4208" дополнить словами ", автокран на базе Камаз г/п 25 тонн, погрузчик г/п 4 тонны";
строки, порядковый номер 4, после слов "Уаз 3909, Нива - Марш, Газель" дополнить словами ", судно на воздушной подушке "Пегас", аварийно-спасательная машина на базе Камаз";
строки, порядковый номер 7, слова "капитальный ремонт 1 самолета;" исключить;
в строке, порядковый номер 9, после слов "для обработки информации и оперативной ликвидации пожаров" дополнить словами ", испытательное оборудование: установка "Определение группы трудногорючих материалов и керамической трубы", установка определения кратности пены, установка на определение "воспламеняемости", установка (полы), установка "шахтная печь", установка "распределитель пламени", установка "токсичность", установка "дым", установка "Определение группы негорючих материалов", установка "Бузенка", установка "Ткани";
в строке, порядковый номер 10, после слов "аварийно-спасательного оборудования," дополнить словами "аварийно-спасательный инструмент "Холматро",";
в приложении 57 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1243420 мың теңге (бiр миллиард екi жүз қырық үш миллион төрт жүз жиырма мың теңге).";
2-тармақтағы "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңы" деген сөздерден кейiн "; "Төтенше жағдайлардың алдын алудың және оларды жоюдың мемлекеттiк жүйесiн дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1383  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтың екiншi сөйлемi ", сондай-ақ төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласында мамандар даярлаудың бiлiм беру деңгейiн арттыру";
5-тармақтың бiрiншi абзацында "төтенше жағдайлар" деген сөздерден кейiн "; төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласында бiлiктiлiгi жоғары мамандар даярлау" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 1-жол 2) тармақшадан кейiн мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"; 3) ҚР ТЖМ Көкшетау техникалық институтының оқу кешенiн салу" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу (28.07.2005 жылғы N 2-484/05 мемлекеттiк сараптама қорытындысы)";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзац мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"; - 2900 бiрлiкке арналған "ҚР ТЖМ Көкшетау техникалық институтының оқу кешенiн салу" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу";
"Түпкiлiктi нәтиже" деген абзац "пайдалануға беру" деген сөздердiң алдынан мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
", сондай-ақ оқу процесiн өткiзу жөнiндегi тиiстi жағдайларды қамтамасыз ету үшiн ҚР ТЖМ Көкшетау техникалық институтының оқу кешенiн";
көрсетiлген қаулыға 59-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Көкшетау техникалық институты жатақханасының ғимаратын мемлекеттiк сараптамадан өткен сметалық құжаттамаға сәйкес күрделi жөндеу жүргiзу.";
көрсетiлген қаулыға 61-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4824501 мың теңге (төрт миллиард сегiз жүз жиырма төрт миллион бес жүз бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 2-жол "Жер сiлкiнiсiнiң салдарын жою мақсатында Иран Ислам Республикасы үшiн 2003 жылы жүргiзiлген мемлекеттiк және жұмылдыру резервтерiнен материалдық құндылықтарды шығаруға жұмсалған шығындарды өтeу." деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 65-қосымшада:
құпия;
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 мамырдағы "Шетелдердегі Қазақстан Республикасы қызметкерлерiнiң еңбек жағдайлары туралы ереженi бекiту туралы" N 577 қаулысы" деген сөздер "Шет елдердегi дипломатиялық қызмет персоналының еңбек шарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 23  қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;

"1. Стоимость: 1243420 тысяч тенге (один миллиард двести сорок три миллиона четыреста двадцать тысяч тенге).";
в пункте 2 после слов "О республиканском бюджете на 2006 год" дополнить словами "; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1383 "О программе развития государственной системы предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций на 2004-2010 годы";
пункт 4 дополнить словами ", а также повышение образовательного уровня подготовки специалистов в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций";
в пункте 5 после слов "чрезвычайных ситуаций" дополнить словами "; подготовка высокопрофессиональных специалистов в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1, после подпункта 2) дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"; 3) "разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство учебного комплекса Кокшетауского технического института МЧС РК" (заключение госэкспертизы от 28.07.2005 года N 2-484/05)";
в пункте 7:
абзац "Прямой результат" дополнить предложением следующего содержания:
"; - разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство учебного комплекса Кокшетауского технического института МЧС РК" на 2900 единиц";
абзац "Конечный результат" дополнить предложением следующего содержания:
", а также учебного комплекса Кокшетауского технического института МЧС РК для обеспечения надлежащих условий по проведению учебного процесса";
в приложении 59 к указанному постановлению:
абзац четвертый графы 5 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Проведение капитального ремонта здания общежития Кокшетауского технического института согласно сметной документации, прошедшей государственную экспертизу.";
в приложении 61 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4824501 тысяча тенге (четыре миллиарда восемьсот двадцать четыре миллиона пятьсот одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, дополнить словами "Возмещение затрат на выпуск, материальных ценностей из государственного и мобилизационного резервов, произведенных в 2003 году для Исламской Республики Иран с целью ликвидации последствий землетрясения.";
по Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в приложении 65 к указанному постановлению:
секретно;
в пункте 2 слова "постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 "Об утверждении Правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей" заменить словами "постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 23 "Об утверждении условий труда персонала дипломатической службы за рубежом",";

7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "53", "157" және "162" деген сандар тиiсiнше "63", "159" және "185" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 66-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1618035 мың теңге (бiр миллиард алты жүз он сегiз миллион отыз бес мың теңге).";
2-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен БҰҰ Даму бағдарламасы арасындағы 1996 жылғы 24 қыркүйектегi келiсiм," деген сөздерден кейiн "1998 жылғы 8 қыркүйектегi Еуропа - Кавказ - Азия дәлiзiн дамыту жөнiндегi халықаралық көлiк туралы негiзгi көп жақты келiсiм," деген сөздермен толықтырылсын;
"2005 жылғы 17 наурыздағы Азиядағы өзара ықпалдасу мен сенiм шаралары жөнiндегi кеңесiнiң Секретариаты (АӨСШК) туралы ереженi дайындау бойынша арнайы жұмысшы тобы мәжiлiсiнiң шешiмi" деген сөздер "Азиядағы өзара iс-қимыл және сенiм шаралары жөнiндегi кеңес Хатшылығының (АӨСШК) Конститутивтiк (Жарғылық) құжаты - Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаев пен АӨСШК-ге мүше мемлекеттердiң мемлекет және үкiмет басшылары 2002 жылғы 4 маусымда қол қойған Алматы актiсi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"73" деген сандар "74" деген сандармен ауыстырылсын;
"АӨСШК-ге қатысушылар Сыртқы iстер министрлерiнiң Кеңесiн өткiзу. Iске асыру мерзiмi - қаңтар-маусым.
Алматы қаласында АӨСШК саммитiн өткiзу. Iске асыру мерзiмi - шiлде-қыркүйек." деген абзацтар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 68-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 800336 мың теңге (сегiз жүз миллион үш жүз отыз алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 69-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 997920 мың теңге (тоғыз жүз тоқсан жетi миллион тоғыз жүз жиырма мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 70-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1555455 мың теңге (бiр миллиард бес жүз елу бес миллион төрт жүз елу бес мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 72-1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 234792 мың теңге (екi жүз отыз төрт миллион жетi жүз тоқсан екi мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"48" деген сандар "165" деген сандармен ауыстырылсын;
"2" деген сан "19" деген сандармен ауыстырылсын;
"10" деген сандар "18" деген сандармен ауыстырылсын;
"Соңғы нәтиже" деген абзацта:
"5" деген сан "11,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 %" деген сөздер "10,9 %" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi" деген абзацта:
"аппараттағы - 1256,5 мың теңге" деген сөздер "аппараттағы 1423 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;

в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "53", "157" и "162" заменить соответственно цифрами "63", "159" и "185";
в приложении 66 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1618035 тысяч тенге (один миллиард шестьсот восемнадцать миллионов тридцать пять тысяч тенге).";
в пункте 2:
после слов "Соглашение между Программой развития ООН и Правительством Республики Казахстан от 24 сентября 1996 года," дополнить словами "Основное многостороннее Соглашение о международном транспорте по развитию коридора Европа - Кавказ - Азия от 8 сентября 1998 года,";
слова "Решение заседания специальной рабочей группы по выработке положения о Секретариате Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА) в г. Алматы от 17 марта 2005 года" заменить словами "Конститутивный (Уставной) документ Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА) - Алматинский акт, подписанный Президентом Республики Казахстан Н.А. Назарбаевым и главами государств и правительств государств-членов СВМДА 4 июня 2002 года";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2:
цифры "73" заменить цифрами "74";
абзацы "Проведение Совета Министров иностранных дел участников СВМДА. Сроки реализации - январь-июнь.
Проведение саммита СВМДА в г. Алматы. Сроки реализации июль-сентябрь." исключить;
в приложении 68 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 800336 тысяч тенге (восемьсот миллионов триста тридцать шесть тысяч тенге).";
в приложении 69 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 997920 тысяч тенге (девятьсот девяносто семь миллионов девятьсот двадцать тысяч тенге).";
в приложении 70 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1555455 тысяч тенге (один миллиард пятьсот пятьдесят пять миллионов четыреста пятьдесят пять тысяч тенге).";
по Министерству туризма и спорта Республики Казахстан:
в приложении 72-1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 234792 тысячи тенге (двести тридцать четыре миллиона семьсот девяносто две тысячи тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
цифры "48" заменить цифрами "165";
цифру "2" заменить цифрами "19";
цифру "10" заменить цифрами "18";
в абзаце "Конечный результат":
цифру "5" заменить цифрами "11,5";
слова "21 %" заменить словами "10,9 %";
в абзаце "Финансово-экономический результат":
слова "аппарата 1256,5 тыс. тенге" заменить словами "аппарата 1423 тыс. тенге";

"мемлекеттiк қызметкерге - 11,5 мың теңге" деген сөздер "мемлекеттiк қызметшiге - 22,1 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"мемлекеттік қызметкерге - 22,0 мың теңге" деген сөздер "мемлекеттiк қызметшiге - 23,2 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Сапасы" деген абзацта:
"мемлекеттiк тiлдi оқыту курстарын өткеннен кейiн мемлекеттiк тiлде iс жүргiзуге көшу - 4,2%; ағылшын тiлiн оқыту курстарын өткеннен кейiн ағылшын тiлiндегi құжаттармен жұмыс iстеу - 21%;" деген сөздер "мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру жолымен ұсынылатын қызметтердi жетiлдiру." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 72-6-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 10607200 мың теңге (он миллиард алты жүз жетi миллион екi жүз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Алматы қаласында Азия ойындарын өткiзу жөнiндегi iс-шаралар шеңберiндегi жобалар бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "мемлекеттiк сараптамадан өткен)" деген сөздерден кейiн ", Алматы қаласында Азия ойындарын өткiзу жөнiндегi iс-шаралар шеңберiндегi жобалар бойынша әзiрленген жобалау-сметалық құжаттама." деген сөздермен толықтырылсын;
"Соңғы нәтиже" деген абзац "2011 жылы Алматы қаласында Азия ойындарын өткiзу үшiн жағдай жасау." деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 72-15-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 43395 мың теңге (қырық үш миллион үш жүз тоқсан бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 72-17-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 588467 мың теңге (бес жүз сексен сегiз миллион төрт жүз алпыс жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 72-18-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2882241 мың теңге (екi миллиард сегiз жүз сексен екi миллион екi жүз қырық бiр мың теңге).";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында мәдениеттi дамыту, елдiң мәдени мұрасының сақталуын және тиiмдi пайдаланылуын қамтамасыз ету.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: мәдениет инфрақұрылымын дамыту.";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- Астана қаласында 3500 орынға арналған киноконцерт залын салу.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Тiкелей нәтиже: Астана қаласының тұрғындары үшiн Қоянды өзенiнiң су қоймасында қысқа мерзiмдi демалыс аймағын, Сәкен Сейфуллин атындағы Қарағанды облыстық қазақ драма театрын және Астана қаласында 3500 орынға арналған киноконцерт залын салу жөнiндегi жұмыс көлемiн орындау.";
"Соңғы нәтиже" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында мәдениеттiң дамуын қамтамасыз ету үшiн мәдениет объектiлерiн пайдалануға бepу.";

слова "государственного служащего - 11,5 тыс. тенге" заменить словами "государственного служащего - 22,1 тыс. тенге";
слова "государственного служащего - 22,0 тыс. тенге" заменить словами "государственного служащего - 23,2 тыс. тенге";
в абзаце "Качество":
слова "переход на делопроизводство по государственному языку после прохождения курсов обучения государственному языку - 4,2 %; работа с документами на английском языке после прохождения курсов обучения английскому языку - 21 %;" заменить словами "совершенствование предоставляемых услуг государственными служащими путем повышения профессионального уровня.";
в приложении 72-6 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10607200 тысяч тенге (десять миллиардов шестьсот семь миллионов двести тысяч тенге)";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Разработка проектно-сметной документации по проектам, в рамках мероприятий по проведению Азиатских игр в городе Алматы.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" после слов "прошедшей государственную экспертизу)" дополнить словами ", разработанная проектно-сметная документация по проектам, в рамках мероприятий по проведению Азиатских игр в городе Алматы.";
абзац "Конечный результат" дополнить словами "Создание условий для проведения Азиатских игр в 2011 году в г. Алматы.";
по Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
в приложении 72-15 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 43395 тысяч тенге (сорок три миллиона триста девяносто пять тысяч тенге).";
в приложении 72-17 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 588467 тысяч тенге (пятьсот восемьдесят восемь миллионов четыреста шестьдесят семь тысяч тенге).";
в приложении 72-18 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2882241 тысяча тенге (два миллиарда восемьсот восемьдесят два миллиона двести сорок одна тысяча тенге).";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: Развитие культуры в Республике Казахстан, обеспечение сохранности и эффективности использования культурного наследия страны.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: развитие инфраструктуры культуры.";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"- строительство киноконцертного зала на 3500 мест в городе Астане.";
в пункте 7:
абзац "Прямой результат" изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: выполнение объема работ по строительству зоны кратковременного отдыха для жителей города Астаны, на водохранилище реки Коянды, здания Карагандинского Казахского областного драматического театра имени Сакена Сейфуллина и киноконцертного зала на 3500 мест в городе Астане.";
абзац "Конечный результат" изложить в следующей редакции:
"ввод в эксплуатацию объектов культуры для обеспечения развития культуры в Республике Казахстан.";

көрсетiлген қаулыға 72-21-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1210423 мың теңге (бip миллиард екi жүз он миллион төрт жүз жиырма үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақфильм" ұлттық компаниясына негiзгi құралдарды сатып алуға күрделi трансферттер аудару.";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "Қазақ халқының сан ғасырлық тарихы барысында қалыптастырған гуманистiк патриоттық идеалдар мен құндылықтар тұрғысында жас ұрпақты отансүйгiштiк рухта тәрбиелейтiн балалар мен жасөспiрiмдерге арналған 3 анимациялық фильм шығару." деген сөздерден кейiн "Кинопленкаларды өңдеу және фильмдердiң көшiрмесiн басып шығару үшiн кинотехнологиялық жабдықтарды сатып алу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 72-23-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1138599 мың теңге (бiр миллиард бiр жүз отыз сегiз миллион бес жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Әлеуметтiк маңызды және мәдени iс-шараларды ұйымдастыру мен өткізу:" деген сөздерден кейiн "Ресейдегi Абай жылы және Қазақстандағы Пушкин жылы;" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "9 басқа да iс-шаралар" деген сөздер "10 басқа да iс-шаралар" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 72-24-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2632227 мың теңге (екi миллиард алты жүз отыз екi миллион екi жүз жиырма жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 72-29-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 766783 мың теңге (жетi жүз алпыс алты миллион жетi жүз сексен үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Отан тарихы" аударма әдебиетi (халықтың ұлттық сана сезiмiне, патриотизмге, рухани бiлiмiн көтеруге негiзделген рухани сипаттағы басылым)." деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк нышандарын насихаттау жөнiндегi безендiрiлген альбом-кiтаптар және басқа да басылымдар.";
көрсетiлген қаулыға 72-30-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 299379 мың теңге (екi жүз тоқсан тоғыз миллион үш жүз жетпiс тоғыз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы демократия және азаматтық қоғам мәселелерi жөнiндегi ұлттық комиссиясының отырыстарын ұйымдастыру және өткiзу (12)." деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Жұмыс жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасында демократиялық реформалар бағдарламасын әзiрлеу мен нақтылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның қызметiн қамтамасыз ету.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

в приложении 72-21 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1210423 тысячи тенге (один миллиард двести десять миллионов четыреста двадцать три тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Перечисление капитальных трансфертов национальной компании "Казахфильм" на приобретение основных средств.";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 после слов "Создание 3-х анимационных фильмов для детей и юношества, воспитывающих молодое поколение в духе патриотизма, гуманистических идеалов и ценностей, выработанных казахским народом." дополнить словами "Приобретение кинотехнологического оборудования для обработки кинопленки и печати фильмокопий.";
в приложении 72-23 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1138599 тысяч тенге (один миллиард сто тридцать восемь миллионов пятьсот девяносто девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "Организация и проведение социально значимых и культурных мероприятий:" дополнить словами "Год Абая в России и Год Пушкина в Казахстане;";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова "9 прочих мероприятий" заменить словами "10 прочих мероприятий";
в приложении 72-24 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2632227 тысяч тенге (два миллиарда шестьсот тридцать два миллиона двести двадцать семь тысяч тенге).";
в приложении 72-29 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 766783 тысячи тенге (семьсот шестьдесят шесть миллионов семьсот восемьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после абзаца "Переводная литература "Отан тарихы" (издания духовного характера, ориентированные на повышение национального самосознания, патриотизма и духовной просвещенности народа)." дополнить абзацем следующего содержания:
"Иллюстрированные книги-альбомы и другие издания по пропаганде государственных символов Республики Казахстан.";
в приложении 72-30 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 299379 тысяч тенге (двести девяносто девять миллионов триста семьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
абзац "Организация и проведение заседаний Национальной комиссии по вопросам демократии и гражданского общества при Президенте Республики Казахстан (12)." изложить в следующей редакции:
"Обеспечение деятельности Государственной комиссии по разработке и конкретизации программы демократических реформ в Республике Казахстан в соответствии с Планом работы.";
дополнить абзацем следующего содержания:

"Қазақстан Республикасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеудiң 2006-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының шеңберiнде iс-шараларды iске асыру, оның iшiнде:
халықтың Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк нышандарды қабылдау деңгейiн және олардың қазақстандықтарды патриоттық тәрбиелеудегi рөлiн зерделеу жөнiнде социологиялық зерттеу жүргiзу;
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк нышандарын республикалық деңгейде насихаттау жөнiнде дөңгелек үстелдер мен семинарлар өткiзу;
республикалық ғылыми-практикалық конференция өткiзу.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"Қазақстан қоғамының демократиялық ары қарай дамуына септiгiн тигiзетiн 16 әрдайым жұмыс жасайтын мәжiлiстер өткiзу." деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы демократиялық реформалар бағдарламасын әзiрлеу мен нақтылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның кемiнде 4 тұрақты жұмыс iстейтiн отырысын және жұмыс тобының кемiнде 6 отырысын өткiзу;
Қазақстан қоғамындағы демократиялық процестердi одан әрi дамыту мәселелерi бойынша кемiнде 2 ғылыми-практикалық конференция және кемiнде 6 социологиялық зерттеу жүргiзу;
мемлекеттiк нышандар жөнiндегi республикалық комииссияның 2 отырысын өткізу;";
"70" деген сандар "80" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Халықтың Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк нышандарды қабылдау деңгейiн және олардың қазақстандықтарды патриоттық тәрбиелеудегi рөлiн зерделеу жөнiнде бiр социологиялық зерттеу жүргiзу;
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк нышандарын республикалық деңгейде насихаттау жөнiнде кемiнде екi дөңгелек үстел мен семинарлар өткiзу;
бiр республикалық ғылыми-практикалық конференция өткiзу.";
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтағы "1835" деген сандар "2439" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 76-қосымша осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 78-қосымша осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 86-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5889291 мың теңге (бес миллиард сегiз жүз сексен тоғыз миллион екi жүз тоқсан бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Аумақтық органдардың штат санын жергiлiктi атқарушы органдарға беру нәтижесiнде пайда болған ағымдағы жылдың еңбекақы мен шығу жәрдемақысын төлеу жөнiнде аумақтық бөлiмшелердiң қызметкерлерi алдындағы кредиторлық берешектi өтеу; iске асыру мерзiмi: шiлде-желтоқсан.";
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ауыл шаруашылығы министрлiгі аумақтық басқармаларының өсiмдiктер карантинi жөнiндегi шекара бекеттерi үшiн мыналарды: компьютерлер, принтерлер, ксерокстер, телефондар, факстар, тұрмыстық тоңазытқыштар, бинокулярлар, қондырғысы бар фотоаппараттар, биологиялық стереоскопиялық микроскоптар, арнайы автокөлiк, офистiк жиhаз (жиынтық), оптикалық аспаптар сатып алу. Iске асыру мерзiмi: шiлде-желтоқсан.";
7-тармақтың "Түпкiлiктi нәтижелерi" деген абзацындағы "қамтамасыз eту" деген сөздерден кейiн ", өсiмдiктер карантинi жүйесi бойынша халықаралық стандарттарға қол жеткiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 89-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Патриотическое воспитание граждан Республики Казахстан на 2006-2007 годы, в том числе:
проведение социологического исследования по изучению уровня восприятия населением государственных символов в Республике Казахстан и их роли в патриотическом воспитании казахстанцев;
проведение круглых столов и семинаров по пропаганде государственных символов Республики Казахстан на республиканском уровне;
проведение республиканской научно-практической конференции.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
абзац "Проведение не менее 16 постоянно действующих заседаний, способствующих дальнейшему развитию демократических процессов в казахстанском обществе;" изложить в следующей редакции:
"проведение не менее 4-х постоянно действующих заседаний и не менее 6-ти заседаний рабочих групп Государственной комиссии по разработке и конкретизации программы демократических реформ в Республике Казахстан;
проведение не менее 2-х научно-практических конференций и не менее 6-ти социологических исследований по вопросам дальнейшего развития демократических процессов в казахстанском обществе;
проведение 2-х заседаний Республиканской комиссии по государственным символам;";
цифры "70" заменить цифрами "80";
дополнить абзацами следующего содержания:
"проведение одного социологического исследования по изучению уровня восприятия населением государственных символов в Республике Казахстан и их роли в патриотическом воспитании казахстанцев;
проведение не менее двух круглых столов и семинаров по пропаганде государственных символов Республики Казахстан на республиканском уровне;
проведение одной республиканской научно-практической конференции.";
в абзаце "Финансово-экономический результат" цифры "1835" заменить цифрами "2439";
по Министерству обороны Республики Казахстан:
приложение 76 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
приложение 78 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
по Министерству сельского хозяйства Республики
Казахстан:
в приложении 86 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5889291 тысяча тенге (пять миллиардов восемьсот восемьдесят девять миллионов двести девяносто одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
строку, порядковый номер 3, дополнить абзацем следующего содержания:
"Погашение кредиторской задолженности перед работниками территориальных подразделений по выплате заработной платы текущего года и выходного пособия, образовавшегося в результате передачи штатной численности территориальных органов местным исполнительным органам; срок реализации: июль-декабрь.";
строку, порядковый номер 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение для пограничных постов по карантину растений территориальных управлений Министерства сельского хозяйства: компьютеров, принтеров, ксероксов, телефонов, факсов, бытовых холодильников, бинокуляров, фотоаппаратов с насадкой, микроскопов - биологических, стереоскопических, спецавтотранспорт, мебели офисной (комплект), оптических приборов. Срок реализации: июль-декабрь.";
в абзаце "Конечные результаты" пункта 7 после слов "профессионального уровня государственных служащих" дополнить словами ", достижение международных стандартов по системе карантина растений";
в приложении 89 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 920718 мың теңге (тоғыз жүз жиырма миллион жетi жүз он сегiз мың теңге).";
реттiк нөмiрi 2-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны "зертханалық құрал-жабдықтар сатып алу" деген сөздерден кейiн:
"; карантиндiк зертханаларды орналастыру үшiн Астана және Алматы қалаларында 2 зертханалық ғимарат сатып алу; таяу шетелде мамандандырылған өсiмдiктер карантинi ҒЗИ базасында карантиндiк зертхананың жүйелендiрушi мамандарын оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтижелерi" деген абзацта:
"нәтижесiнде деректер алу;" деген сөздерден кейiн "карантиндiк зертханалар ғимараттары мен құрылыстарын санитарлық және фитосанитарлық шаралар бойынша халықаралық талаптарға сәйкес келтiру үшiн екi ғимарат сатып алу;" деген сөздермен толықтырылсын;
"жабдықтармен қамтамасыз ету;" деген сөздерден кейiн "таяу шет елдерде карантинге жатқызылатын өнiмдердi талдаудың және сараптаудың қазiргi заманғы әдiстерiне карантиндiк зертхананың 14 жүйелендiрушi маманын оқыту;" деген сөздермен толықтырылсын;
"Түпкiлiктi нәтижелерi" деген абзацта:
"жол бермеу" деген сөздерден кейiн "Дүниежүзiлiк сауда ұйымының талаптарына сәйкес фитосанитарлық шараларды орындау үшiн мамандарды оқыту және 2 карантиндiк зертхана сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 93-қосымшада:
7-тармақта:
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау" деген бөлiмде:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"сатылатын асыл тұқымды төлдiң саны 178457 бас; асыл тұқымды жұмыртқа - 5690 мың дана; жоғары өнiмдi бұқалардың ұрығы 1600 мың доза;" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"күтiлiп отырған сатылатын арзандатылған асыл тұқымды төлдiң саны 178500 - 180500 бас; асыл тұқымды жұмыртқа - 5500 - 7000 мың дана; жоғары өнiмдi бұқалардың ұрығы - 1400 - 1700 мың доза;";
"142081,8" деген сандар "126927,6" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 94-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1048816 мың теңге (бiр миллиард қырық сегiз миллион сегiз жүз он алты мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "236", "8102,28" деген сандар
тиiсiнше "264", "10837,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтижесi" деген абзацтағы "31,729" деген сандар "33,727" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сапасы" деген абзацтағы "1,26" деген сандар "15,61" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 95-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 31245 мың теңге (отыз бiр миллион екi жүз қырық бес мың теңге).";
реттiк нөмiрi 2-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жобаны республикалық бюджеттен грантты бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру";

"1. Стоимость: 920718 тысяч тенге (девятьсот двадцать миллионов семьсот восемнадцать тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, после слов "лабораторных приборов и оборудования" дополнить словами:
"; приобретение 2-х лабораторных зданий в г. Астане и г. Алматы для размещения карантинных лабораторий; обучение специалистов систематиков карантинной лаборатории на базе специализированных НИИ карантина растений в ближнем зарубежье";
в пункте 7:
в абзаце "прямые результаты":
после слов "на наличие карантинных объектов;" дополнить словами "приобретение двух зданий для приведения в соответствие с международными требованиями по санитарным и фитосанитарным мерам зданий и сооружений карантинных лабораторий;";
после слов "прочего лабораторного оборудования;" дополнить словами "обучение 14 специалистов - систематиков карантинной лаборатории современным методам анализа и экспертизы подкарантинной продукции в странах ближнего зарубежья;";
в абзаце "конечные результаты":
после слов "территории Республики Казахстан" дополнить словами "; обучение специалистов и приобретение 2-х карантинных лабораторий для выполнения фитосанитарных мер в соответствии с требованиями Всемирной торговой организации";
в приложении 93 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в разделе "развитие племенного животноводства":
в абзаце "Прямой результат":
абзац "ожидаемая реализация удешевленной племенной продукции: молодняка - 178457 голов; племенного яйца - 5690 тыс. штук; семени высокопродуктивных производителей - 1600 тысяч доз;" изложить в следующей редакции:
"ожидаемая реализация удешевленной племенной продукции: молодняка - 178500-180500 голов; племенного яйца - 5500-7000 тыс. штук; семени высокопродуктивных производителей - 1400-1700 тысяч доз;";
цифры "142081,8" заменить цифрами "126927,6";
в приложении 94 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1048816 тысяч тенге (один миллиард сорок восемь миллионов восемьсот шестнадцать тысяч тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" цифры "236", "8102,28" заменить соответственно цифрами "264", "10837,8";
в абзаце "Финансово-экономический результат" цифры "31,729" заменить цифрами "33,727";
в абзаце "Качество" цифры "1,26" заменить цифрами "15,61";
в приложении 95 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 31245 тысяч тенге (тридцать один миллион двести сорок пять тысяч тенге).";
строку, порядковый номер 2, графы 4 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Реализация проекта за счет софинансирования гранта из республиканского бюджета";

7-тармақтың "Уақтылығы" деген абзацындағы "100" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 97-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 77099 мың теңге (жетпiс жетi миллион тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 98-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 230483 мың теңге (екi жүз отыз миллион төрт жүз сексен үш мың теңге).";
2-тармақ "N 255 қаулысы" деген сөздерден кейiн "; Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi арасындағы Қарыз туралы келiсiмдi (Ауыл шаруашылығын қолдаудың жекешелендiруден кейiнгi екiншi жобасы) ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 14 желтоқсандағы  Заңы " деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"6" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
"Жобаны бағалау және мониторинг бойынша техникалық көмек беру үшiн 1 шетелдiк жеке консультанттың консультациялық қызмет көрсетуiн сатып алу." және "Аграрлық метеостансалар үшiн құрал-жабдықтар сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
"Тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетудi сатып алу бойынша конкурстар өткiзу туралы хабарландыруларды төлеу." деген сөздерден кейiн "Қарыз бергенi үшiн Дүниежүзiлiк Банкке бiр жолғы комиссиялық алым төлеу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "20 метеостансаға жабдық сатып алынды;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтағы "Бiр метеостансаға сатып алынатын жабдықтың құны 2 857,5 мың теңгеден аспайды." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 100-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6203618 мың теңге (алты миллиард екi жүз үш миллион алты жүз он сегiз мың теңге).";
5-тармақтағы "Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:" деген сөздерден кейiн "зертхана жабдықтарын халықаралық нормалар мен стандарттарға сәйкес келтiру; ветеринарлық зертханалардың мамандарына зерттеудiң қазiргi заманғы әдiстерiн оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақта:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"жұмысшыларының бiлiктiлiгiн көтеру" деген сөздерден кейiн "және 10 маманды оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
"жылқы (жабағы)" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"; - зертханалық жиһазды - 1 жиынтық;
стандарттар, реагенттер мен шығыс материалдары жиынтығымен бiрге микроорганизмдердiң нуклеин қышқылдары құрамын анықтауға арналған аппарат - 1 бiрлiк;
стандарттар, реагенттер мен шығыс материалдары жиынтығымен бiрге олигонуклеотидтердi (нуклеин қышқылдары) уландыруды синтездеуге арналған аппарат - 1 бiрлiк;
стандарттар, реагенттер мен шығыс материалдары жиынтығымен бiрге бағдарламалық қамтамасыз ететiн микробиологиялық талдауыш 1 бiрлiк;
бағдарламалық қамтамасыз етумен, стандарттар, реагенттер мен шығыс материалдары жиынтығымен бiрге шикiзат пен өнiмдердегi улы және химиялық заттарды анықтауға арналған аппарат - 1 бiрлiк;
люминесценттi микроскоп - 2 бiрлiк;
картридждер жиынтығымен бiрге суды жоғары тазалау жүйесi аппараты - 1 бiрлiк;

в абзаце "Своевременность" пункта 7 цифры "100" заменить цифрами "25";
в приложении 97 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 77099 тысяч тенге (семьдесят семь миллионов девяносто девять тысяч тенге).";
в приложении 98 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 230483 тысячи тенге (двести тридцать миллионов четыреста восемьдесят три тысячи тенге).";
пункт 2 после слов "О заключении Соглашения о займе (Второй постприватизационный проект поддержки сельского хозяйства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития" дополнить словами "Закон Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года "О ратификации Соглашения о займе (Второй постприватизационный проект поддержки сельского хозяйства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2:
цифру "6" заменить цифрой "4";
слова "Приобретение консультационных услуг 1 международного индивидуального консультанта для оказания технической помощи по мониторингу и оценке проекта." и "Приобретение оборудования для агрометеостанций." исключить;
после слов "Оплата объявлений о проведении конкурсов по закупу товаров, работ и услуг." дополнить словами "Оплата одноразового комиссионного сбора Всемирному Банку за предоставление займа.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "закуплено оборудование для 20 метеостанций;" исключить;
в абзаце "Финансово-экономический результат" слова "Стоимость закупаемого оборудования для одной метеостанции не превысит 2 857,5 тыс. тенге." исключить;
в приложении 100 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6203618 тысяч тенге (шесть миллиардов двести три миллиона шестьсот восемнадцать тысяч тенге).";
в пункте 5 после слов "Задачи бюджетной программы:" дополнить словами "приведение лабораторных оборудований в соответствие с международными нормами и стандартами; обучение специалистов ветеринарных лаборатории современным методам исследований;";
в таблице пункта 6:
в строке, порядковый номер 2:
после слов "квалификации работников" дополнить словами "и обучению 10 специалистов";
после слов "лошади (жеребята)" дополнить абзацами следующего содержания:
";- лабораторной мебели - 1 комплект;
аппарат для определения состава нуклеиновых кислот микроорганизмов с комплектами стандартов, реагентов и расходных материалов - 1 единица;
аппарат для синтеза затравок олигонуклеотидов (нуклеиновых кислот) с комплектами стандартов, реагентов и расходных материалов - 1 единица;
микробиологический анализатор с программным обеспечением с комплектами стандартов, реагентов и расходных материалов - 1 единица;
аппарат для определения токсических и химических веществ в сырье и продуктах с программным обеспечением, комплектами стандартов, реагентов и расходных материалов - 1 единица;
люминесцентный микроскоп - 2 единицы;
аппарат системы высокой очистки воды с комплектом картриджей - 1 единица;

персонал мен өнiмдердi қорғаудың микробиологиялық боксы (3 сыныпты) - 3 бiрлiк;
персонал мен өнiмдердi қорғаудың микробиологиялық боксы (2 сыныпты) - 2 бiрлiк;
ампулаларды вакуум арқылы дәнекерлеуге арналған аксессуарлары бар биологиялық заттарды лиофильдi кептiруге арналған аппарат - 1 бiрлiк;
бағдарламалық қамтамасыз етiлген сандық бейнекамерасы бар микроскоп - 2 бiрлiк;
төмен температуралы мұздатқыш (86-93С) - 2 бiрлiк;
көлемi кемiнде 200 л термостат (+20-60С) - 3 бiрлiк;
стерилизациялауға және кәдеге жаратуға арналған автоклав - 3 бiрлiк;
жұмыртқаларды инкубациялауға арналған аппарат (+20-60С) - 3 бiрлiк;
СО2 - көлемi кемiнде 100 л инкубаторлар, инфрақызыл датчиктер және ылғалдылықты бақылау - 2 бiрлiк;
210 г-ға дейiнгi электронды (талдамалы) таразылар, д-0,001 - 3 бiрлiк;
инвертирленген микроскоп, бинокуляр, жарық алаң, фазалық айқындылық - 3 бiрлiк;
салқындатқышы бар мультифункциональды (жоғары жылдамдықты) центрифуга - 3 бiрлiк;
қоректi орта дайындауға арналған аппарат - 3 бiрлiк;
Дьюар ыдысы СДС - 4 жиынтық";
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "салықтарын өтеу" деген сөздерден кейiн "Жақын және алыс шетелдердiң ғылыми-зерттеу мекемелерi мен халықаралық референттi орталықтарда 39 маманды оқыту. Саны 2062 бiрлiк арнайы жабдық пен құралдар сатып алу." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтағы "20 бас жануармен" деген сөздерден кейiн ", саны 2107 бiрлiк зертхана жабдығын сатып алу жолымен зертханалық диагностиканың мемлекеттiк жүйесiн халықаралық стандарттарға сәйкес келтiру және мал шаруашылығы өнiмдерiнiң қауiпсiздiгiн айқындау жөнiнде зертханалық зерттеулер жүргiзу үшiн 49 маманды сынаудың қазiргi заманғы әдiстерiне оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 101-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 43815 мың теңге (қырық үш миллион сегiз жүз он бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 4-бағанының реттiк нөмiрi 2-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жобаны республикалық бюджеттен грантты бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру";
7-тармақтың "Уақтылығы" деген абзацындағы "100" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 105-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 79250 мың теңге (жетпiс тоғыз миллион екi жүз елу мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "құрылыстан кейiнгi кезеңде объектiнiң күйiн қадағалау" деген сөздер "құрылысты қадағалау, құрылыстан кейiнгi кезеңде объектiнiң күйiн бақылау, инспекторлардың, клерктердiң қызметтерiне ақы төлеу, қолдау тобының жұмысы" деген сөздермен ауыстырылсын;

микробиологический бокс (3 класса) защиты персонала и продуктов - 3 единицы;
микробиологический бокс (2 класса) защиты персонала и продуктов - 2 единицы;
аппарат для лиофильного высушивания биологических веществ с аксессуарами для запаивания ампул под вакуумом - 1 единица;
микроскоп с цифровой видеокамерой, с программным обеспечением - 2 единицы;
низкотемпературный морозильник (86-93 С) - 2 единицы;
термостат (+20-60 С) с объемом не менее 200 л - 3 единицы;
автоклав для стерилизации и утилизации - 3 единицы;
аппарат для инкубирования яиц (+20-60 С) - 3 единицы;
СО2 - инкубаторы с объемом не менее 100 л, инфракрасный датчик и контроль влажности - 2 единицы;
весы электронные (аналитические) до 210 г, д-0,001 - 3 единицы;
инвертированный микроскоп, бинокуляр, светлое поле, фазовый контраст - 3 единицы;
мультифункциональная (высокоскоростная) центрифуга с охлаждением - 3 единицы;
аппарат для приготовления питательных сред - 3 единицы;
сосуд Дьюара СДС - 4 комплекта.";
в строке, порядковый номер 3, после слов "Правительства Республики Казахстан." дополнить словами "Обучение 39 специалистов в научно-исследовательских учреждениях стран ближнего и дальнего зарубежья и международных референтных центрах. Приобретение специального оборудования и приборов в количестве 2062 единиц.";
в пункте 7 после слов "животными 20 голов," дополнить словами "приведение государственной системы лабораторной диагностики в соответствие с международными стандартами путем приобретения лабораторного оборудования в количестве 2107 единиц и обучение 49 специалистов современным методам испытаний для проведения лабораторных исследований по определению безопасности животноводческой продукции,";
в приложении 101 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 43815 тысяч тенге (сорок три миллиона восемьсот пятнадцать тысяч тенге).";
графу 4 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"Реализация проекта за счет софинансирования гранта из республиканского бюджета";
в абзаце "Своевременность" пункта 7 цифры "100" заменить цифрами "30";
в приложении 105 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 79250 тысяч тенге (семьдесят девять миллионов двести пятьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, слова "контроль за состоянием объектов в течение дефектного периода" заменить словами "надзор за строительством, контроль за состоянием объектов в течение дефектного периода, оплата услуг инспекторов, клерков, работа группы поддержки";

реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Контракт құнының 5 пайызы болатын сақтандыру жиналымының жартысын сыртқы займды қоса қаржыландыру есебiнен төлеу." деген сөздер "Тодини" компаниясының келiсiм-шарттық құнының 5 %-дық сақтандыру жиналымының және "Эcep" компаниясының келiсiм-шарттық құнының 5 %-дық сақтандыру жиналымының жартысын сыртқы қарызды республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражат есебiнен төлеу." деген сөздермен ауыстырылсын;
"2 деңгейдегi банктердiң комиссиясына байланысты төлемдердi төлеу" деген сөздерден кейiн ", жобаның қорытындысы бойынша есептiк семинарды өткiзу" деген сөздермен толықтырылсын;
"құрылыстан кейiнгi кезеңде объектiнiң күйiн қадағалау," деген сөздерден кейiн "құрылысты қадағалау, инспекторлардың, клерктердiң қызметтерiне ақы төлеу, қолдау тобының жұмысы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Мотт МакДональд фирмасының сарапшылық қызметiне сыртқы займды республика бюджетiнен қоса қаржыландыру есебiнен ақы төлеу (құрылыстан кейiнгi кезеңде объектiнiң күйiн қадағалау, оқыту)." деген сөздерден кейiн "Оңтүстiк Қазақстан облысының Мақтаарал ауданында 15391 гектар алаңда жобаның екiншi фазасы бойынша құрылыс-монтаж жұмыстарын аяқтау." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Уақтылығы" деген абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылы жобаның екiншi фазасы бойынша құрылыс жұмыстарын, сондай-ақ мердiгерлермен жасалған келiсiм-шарттарға сәйкес пайдалануға берiлген жер суландыру дренаждық жүйелерi бойынша кепiлдiк мерзiмiн аяқтау жоспарлануда.";
көрсетiлген қаулыға 106-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 260697 мың теңге (екi жүз алпыс миллион алты жүз тоқсан жетi мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 5-бағанындағы "Келiсiм-шарт құнынан 5 пайыздық сақтандыру шегерiмiнiң жартысын төлеу" деген сөздер "Тодини" компаниясының келiсiм-шарттық құнының 5 %-дық сақтандыру жиналымының және "Эсер" компаниясының келiсiм-шарттық құнының 5 %-дық сақтандыру шегерiмiнiң жартысын сыртқы қарыздар есебiнен төлеу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Мақтаарал ауданында 15391 гектар алаңда жобаның екiншi фазасы бойынша құрылыс-монтаж жұмыстарын аяқтау" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жол "iске асыру" деген сөздерден кейiн "Оңтүстiк Қазақстан облысының Мақтаарал ауданында 15391 гектар алаңда жобаның екiншi фазасы бойынша құрылыс-монтаж жұмыстарын аяқтау." деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 2, 3-жолдардың 6-бағанындағы "III, IV тоқсан" деген сөздер "Қаңтар-желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Уақтылығы" деген абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мердiгерлермен бекiтiлген" деген сөздердiң алдынан "Жобаның екiншi фазасы бойынша құрылыс жұмыстарының аяқталуы, сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 107-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в строке, порядковый номер 3, слова "Выплаты половины от 5 %-х страховых удержаний от контрактной стоимости за счет средств софинансирования внешних займов из республиканского бюджета." заменить словами "Выплаты половины от 5 %-х страховых удержаний от контрактной стоимости компании "Тодини" и 5 - % страховых удержаний от контрактной стоимости компании "Эсер" за счет средств софинансирования внешних займов из республиканского бюджета.";
после слов "оплата комиссии банков второго уровня" дополнить словами ", проведение отчетного семинара по итогам проекта";
после слов "контроль за состоянием объектов в течение дефектного периода," дополнить словами "надзор за строительством, оплата услуг инспекторов, клерков, работа группы поддержки";
после слов "Оплата консультационных услуг фирмы Мотт МакДональд (контроль за состоянием объектов в течение дефектного периода, обучение) за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета." дополнить словами "Завершение строительно-монтажных работ по второй фазе проекта на площади 15391 гектар в Махтааральском районе Южно-Казахстанской области.";
абзац "Своевременность" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"в 2006 году планируется завершение строительных работ по второй фазе проекта, а также гарантийного периода по ирригационным дренажным системам, сданным в эксплуатацию, в соответствии с заключенными контрактами с подрядчиками.";
в приложении 106 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 260697 тысяч тенге (двести шестьдесят миллионов шестьсот девяносто семь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6:
в графе 5 строки, порядковый номер 2, слова "Выплата половины от 5 %-х страховых удержаний от контрактной стоимости за счет средств внешних займов" заменить словами "Выплата половины от 5 %-х страховых удержаний от контрактной стоимости компании "Тодини" и 5 %-х страховых удержаний от контрактной стоимости компании "Эсер" за счет внешних займов. Завершение строительно-монтажных работ по второй фазе проекта на площади 15391 гектар, в Махтааральском районе Южно-Казахстанской области";
строку, порядковый номер 3, дополнить словами "Завершение строительно-монтажных работ по второй фазе проекта на площади 15391 гектар в Махтааральском районе Южно-Казахстанской области.";
в таблице пункта 6:
в графе 6 строки, порядковые номера 2, 3 слова "III, IV квартал" заменить словами "Январь-декабрь";
в абзаце "Своевременность" пункта 7 после слов "В 2006 году планируется" дополнить словами "завершение строительных работ по второй Фазе проекта, а также";
в приложении 107 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1246164 мың теңге (бiр миллиард екi жүз қырық алты миллион бiр жүз алпыс төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "Балық шаруашылығын дамыту үшiн қорғаныс бөгеттерi мен гидротехникалық құрылыстарды салу." деген сөздер "Қамыстыбас көлдер жүйесiн сумен қамтамасыз ету және балық шаруашылығын дамыту үшiн гидротехникалық құрылыстар мен қорғаныс бөгеттерiн салу." деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Математикалық модельдердi әзiрлеудi iске асыру және институционалды қызметтерi үшiн кеңесшiлердiң қызмет ақысын төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 108-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 434499 мың теңге (төрт жүз отыз төрт миллион төрт жүз тоқсан тоғыз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 109-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4144247 мың теңге (төрт миллиард бiр жүз қырық төрт миллион екi жүз қырық жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"нақты жобалау" деген сөздерден кейiн "және құрылысты қадағалау; құрылыс-монтаж" деген сөздермен толықтырылсын;
"; сумен жабдықтау объектiлерiн салу үшiн жабдықтар алу; сумен жабдықтау объектiлерiн салуға TЭH әзiрлеу үшiн консультанттардың қызметтерiн төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда:
"институционалдық бағдарламасын дамыту" деген сөздерден кейiн "санитарлық-гигиеналық ағарту бағдарламасы" деген сөздермен толықтырылсын;
"құрылыс жұмыстарын бақылауға және жобалауды жүзеге асыруға жергiлiктi консультанттар қызметiн төлеу" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"құрылысты нақты жобалауды және қадағалауды жүзеге асыру үшiн консультанттардың қызметiне ақы төлеу";
"жабдықтар сатып алу;" деген сөздер алынып тасталсын;
"сатып алынған жабдықтар бойынша төлем ақылар мен салықты төлеу" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"салықтар мен баждар төлеу";
"құрылыс жұмыстарына шарт бойынша бюджетке мiндеттi төлем ақылар мен салықты төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
"жоба бойынша құрылыс-монтаж жұмыстары." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 110-қосымшада:
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"12 объектiнi аяқтау және 2 жоба бойынша құрылыс жұмыстарының көлемiн орындау";
көрсетiлген қаулыға 116-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 167660 мың теңге (бiр жүз алпыс жетi миллион алты жүз алпыс мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдың 5-бағанындағы "Жоба шеңберiнде құрылыс жұмыстарына келiсiм шарт бойынша бiрлесе қаржыландырудың жартысын төлеу.", "Жоба шеңберiнде институционалдық нығайту қызметтерiне төлеу. Ынтымақ су қоймасы құралымы шеңберiнде тәуелсiз сарапшылардың қызметiне төлеу. Келiсiм-шарттар бойынша консультация қызметiнiң салығын және баж салығын төлеу. Жоба шеңберiнде сараптамаларға төлеу." деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "тәуелсiз сарапшылардың есептерi;
медициналық зерттеу жөнiндегi есептер; жоба шеңберiнде құрылыс жұмыстарының басталуы;" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"нақты жобалауды әзiрлеу жөнiндегi есептер;";
"Түпкiлiктi нәтиже" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"оң сараптау қорытындылары бар егжей-тегжейлi жобалау нәтижелерi.";
көрсетiлген қаулыға 119-қосымшада:

"1. Стоимость: 1246164 тысячи тенге (один миллиард двести сорок шесть миллионов сто шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, слова "Строительство гидротехнических сооружений и защитных дамб для развития рыбного хозяйства." заменить словами "Строительство гидротехнических сооружений и защитных дамб для обеспечения водой озерной системы Камышлыбаш и развития рыбного хозяйства.";
в строке, порядковый номер 3, слова "Оплата услуг консультантов для институционального развития служб и осуществления разработки математической модели;" исключить;
в приложении 108 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 434499 тысяч тенге (четыреста тридцать четыре миллиона четыреста девяносто девять тысяч тенге).";
в приложении 109 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4144247 тысяч тенге (четыре миллиарда сто сорок четыре миллиона двести сорок семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2:
слово "населенных" исключить;
после слов "детального проектирования" дополнить словами "и надзора за строительством; строительно-монтажные работы;";
слова "; приобретение оборудования для строительства объектов водоснабжения; оплата услуг консультантов для разработки ТЭО на строительство объектов водоснабжения." исключить;
в строке, порядковый номер 5:
после слов "программа институционального развития;" дополнить словами "программа санитарно-гигиенического просвещения;";
слова "оплата услуг консультантов для проектирования и надзора за строительством" изложить в следующей редакции:
"оплата услуг консультантов для осуществления детального проектирования и надзора за строительством;";
слова "приобретение оборудования;" исключить;
слова "оплата налогов и пошлин по приобретаемому оборудованию" изложить в следующей редакции:
"оплата налогов и пошлин;";
слова "оплата налогов и других обязательных платежей в бюджет по контрактам на строительные работы." исключить;
дополнить словами "строительно-монтажные работы по проекту.";
в приложении 110 к указанному постановлению:
абзац "Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"завершение 12 объектов и выполнение объема строительных работ по 2 проектам";
в приложении 116 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 167660 тысяч тенге (сто шестьдесят семь миллионов шестьсот шестьдесят тысяч тенге).";
в таблице пункта 6:
строку, порядковый номер 2, исключить;
в графе 5 строки, порядковый номер 3, слова "Оплата части софинансирования по контрактам на строительные работы в рамках проекта.", "Оплата услуг по институциональному усилению в рамках проекта. Оплата услуг независимых экспертов в рамках компонента Ынтымакское водохранилище. Оплата налогов и пошлин по контрактам на консультационные услуги. Оплата экспертиз в рамках проекта." исключить;
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "отчеты панели независимых экспертов; отчеты по медицинским исследованиям; начало строительных работ в рамках проекта" изложить в следующей редакции:
"отчеты по разработке детального проектирования;";
абзац "Конечный результат" изложить в следующей редакции:
"результаты детального проектирования с положительными заключениями экспертиз.";
в приложении 119 к указанному постановлению:

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 2-жол "қызметтердi төлеу." деген сөздерден кейiн "Саны 7 адамнан тұратын жобаны үйлестiрушi топтың жергiлiктi консультанттарының қызметтерiне ақы төлеу, операциялық шығыстарға ақы төлеу, жиһаз және кеңсе жабдықтарын сатып алуды, кеңсенi жалға алуды және ұстауды қоса алғанда.
Хабарландыруларға ақы төлеу.
Операциялық шығыстарды қоса алғанда, Ертiс өңiрi аймағында және Арал теңiзiнiң суалған түбiндегi орманды қалпына келтiру бойынша жергiлiктi консультанттардың қызметтерiне ақы төлеу.
Орман шаруашылығын бiрлесiп басқару жүйесiн әзiрлеу жөнiндегi консультациялық қызметтерге ақы төлеу.
Жайылымдарды басқару бойынша жергілiктi консультанттың қызметiне ақы төлеу.
Радиокоммуникация құралдарын шолу жөнiндегi жергiлiктi консультанттың қызметiне ақы төлеу.
Орман тұқымы станциясы құрылысының ЖСҚ әзiрлеу жөнiндегi консультациялық қызметтерге ақы төлеу.
Өрт станциялары/мұнараларының ЖСҚ әзiрлеу жөнiндегi консультациялық қызметтерге ақы төлеу. Жол және басқа инфрақұрылымдарды қалпына келтiру жоспарын әзiрлеу.";
көрсетiлген қаулыға 124-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 388857 мың теңге (үш жүз сексен сегiз миллион сегiз жүз елу жетi мың теңге).";
6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанда:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "Екi Ұлттық Референттiк Зертхана (ҰРЗ) салуды жобалау және қадағалау жөнiндегi компанияның консультациялық қызмет көрсетуiн сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Екi Ұлттық Референттiк Зертхана (ҰРЗ) салуды жобалау және қадағалау жөнiндегi компанияның консультациялық қызмет көрсетуiн сатып алу.", "Сапаны басқару және ауыл шаруашылығы өнiмдерiнiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету компонентi шеңберiнде Техникалық Регламенттердi үйлестiру және сапаны қамтамасыз ету жүйесi жөнiнде екi консультациялық компанияның және жетiлдiрiлген зертханалық тәжiрибе жөнiндегi бiр шетелдiк жеке консультанттың қызмет көрсетуiн сатып алу. Зертханалық қызметкерлерге шетелде оқу курстарын ұйымдастыру. Зертханалық жабдықтар сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
"Алиментариус кодексiн аудару." деген сөздер "Алиментариус кодексi комиссиясының стандарттарын аудару." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Имидж жөнiндегi және оны iске асыру жөнiндегi науқандардың тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2 консалтингтiк компаниялардың консультациялық қызметтерiн сатып алу" деген сөздер "Имидж жөнiндегi науқан тұжырымдамасын әзiрлеу жөнiндегi консалтингтiк компанияны тарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
"1 ұлттық консультанттардың" деген сөздер "төрт ұлттық консультанттың" деген сөздермен ауыстырылсын;
"1 халықаралық, 1 ұлттық консультанттардың, сонымен қатар оқуды басқару жөнiндегi консалтингтiк компанияның қызмет көрсетуiн сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
"Қолданбалы ауыл шаруашылығы зерттеулерiн дамыту - үшiншi компонентi жөнiнде оқыту модульдерi мен бағдарламаларын әзiрлеу бойынша 1 жергiлiктi консультанттың, 1 халықаралық консультанттың қызмет көрсетулерiн сатып алу" деген сөздер "Оқыту модульдерi мен бағдарламаларын әзiрлеу бойынша екi халықаралық консультантты тарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Стратегия талдау және дамыту және жобаны бағалау үшiн 2 консультациялық компанияның қызмет көрсетуiн сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;
"Ақпараттық мониторинг жүйесiн жасау үшiн 1 жергiлiктi және 1 халықаралық консультанттардың қызмет көрсетуiн сатып алу." деген сөздер алынып тасталсын;

графу 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, после слов "радиационного анализа." дополнить словами "Оплата услуг местных консультантов группы координации проекта в количестве 7 человек, включая оплату операционных расходов, покупку мебели и офисного оборудования, аренды и содержания офиса.
Оплата объявлений.
Оплата услуг местных консультантов по лесовосстановлению в регионе Прииртышья и на осушенном дне Аральского моря, включая оплату операционных расходов.
Оплата консультационных услуг по разработке системы совместного управления лесным хозяйством.
Оплата услуг местного консультанта по управлению пастбищами.
Оплата услуг местного консультанта по обзору средств радиокоммуникаций.
Оплата консультационных услуг по разработке ПСД строительства лесосеменной станции.
Оплата консультационных услуг по разработке ПСД пожарных станций/вышек. Разработка плана восстановления дорог и другой инфраструктуры.";
в приложении 124 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 388857 тысяч тенге (триста восемьдесят восемь миллионов восемьсот пятьдесят семь тысяч тенге).";
в таблице пункта 6:
графе 5:
в строке, порядковый номер 2, слова "Приобретение консультационных услуг компании по проектированию и надзору над строительством 2-х Национальных Референтных Лабораторий (HPЛ)." исключить;
в строке, порядковый номер, 3, слова "Приобретение консультационных услуг компании по проектированию и надзору над строительством 2-х Национальных Референтных Лабораторий (HPЛ).", "1-го иностранного индивидуального консультанта по улучшенной лабораторной практике в рамках компонента - Управление качеством и обеспечение безопасности сельскохозяйственной продукции. Организация курсов обучения сотрудников лабораторий за рубежом. Закуп лабораторного оборудования." исключить;
слова "Перевод кодекса Алиментариус." заменить словами "Перевод стандартов комиссии кодекс Алиментариус";
слова "Приобретение консультационных услуг 2-х консалтинговых компаний по разработке концепции кампаний по имиджу и по его реализации" заменить словами "Привлечение консалтинговой компании по разработке концепции кампании по имиджу";
слова "и 1-го национального консультантов" заменить словами "четырех национальных консультантов";
слова "1-го международного и 1-го национального консультантов по маркетингу, а также оплата услуг консалтинговой компании по управлению обучением в рамках второго компонента - Развитие сельскохозяйственного маркетинга." исключить;
слова "приобретение услуг 1-го местного консультанта, 1-го международного консультанта по разработке обучающих модулей и программ по третьему компоненту - Развитие прикладных сельскохозяйственных исследований" заменить словами "Привлечение двух международных консультантов по разработке обучающих модулей и программ";
слова "Приобретение услуг 2-х консалтинговых компаний по анализу и развитию стратегии оценке проекта." исключить;
слова "Приобретение услуг 1-го местного консультанта и 1-го международного консультанта по разработке информационно-мониторинговой системы." исключить;

"Тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетудi сатып алу бойынша конкурстар өткiзу туралы хабарландыруларды төлеу." деген сөздерден кейiн "Шетелден тартылған төрт ұлттық консультантты оқыту курстарын ұйымдастыру. 48 жиынтық компьютерлiк жабдықты, жобаның консультанттары үшiн және бiлiм беру жүйесiн құру жөнiндегi консультациялық компания үшiн кеңсе жиһазын сатып алу. Оқыту курстарын ұйымдастыру жөнiндегi компанияны тарту. Дүниежүзiлiк Банктiң қарыз сомасынан 0,5 % мөлшерiнде бiржолғы комиссиялық алым төлеу. Стратегияны талдау және дамыту жөнiндегi консалтингтiк компанияны тарту.";
6-бағанда:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "Мамыр-желтоқсан" деген сөздер "Шiлде-желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Қаңтар-желтоқсан" деген сөздер "Шiлде-желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"зертханаларды модернизациялау (2 обл., 2 аудан)" деген сөздер алынып тасталсын;
"техникалық регламенттердi үндестiру" деген сөздер "нормативтiк-құқықтық кесiмдердi үндестiру" деген сөздермен ауыстырылсын;
"64,6" деген сандар "13,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацта:
"Қысқа мерзiмдi жергiлiктi консультанттың 1 адам - ай қызмет көрсетуi 127 мың теңгеден аспайды; халықаралық консультанттың қызметi - 2286 мың теңге. Бiр облыстық зертхананы модернизациялаудың құны 50800 мың теңгеден және аудандық - 8255 мың теңгеден аспайды." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 126-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 150000 мың теңге (бiр жүз елу миллион теңге).";
2-тармақ "Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi арасындағы Қарыз туралы келiсiмдi (Ауыл шаруашылығын қолдаудың жекешелендiруден кейiнгi екiншi жобасы) ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 14 желтоқсандағы  Заңы " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 6-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "Сәуiр-желтоқсан" деген сөздер "Мамыр-желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Сәуiр-желтоқсан" деген сөздер "Мамыр-желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "635000" деген сандар "150000" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 127-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 129-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1257807 мың теңге (бiр миллиард екi жүз елу жетi миллион сегiз жүз жетi мың теңге).";

после слов "Оплата объявлений о проведении конкурсов по закупу товаров, работ и услуг." дополнить словами "Организация курсов обучения привлеченных четырех национальных консультантов за рубежом. Закуп компьютерного оборудования 48 комплектов, офисной мебели для консультантов проекта и для консультационной компании по созданию системы передачи знаний. Привлечение компании по организации курсов обучения. Оплата одноразового комиссионного сбора в размере 0,5 % от суммы займа Всемирному Банку. Привлечение консалтинговой компании по анализу и развитию стратегии.";
в графе 6:
в строке, порядковый номер 2, слова "Май-декабрь" заменить словами "Июль-декабрь";
в строке, порядковый номер 3, слова "Январь-декабрь" заменить словами "Июль-декабрь";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
слова "модернизация лабораторий (2 обл., 2 район.)" исключить;
слова "гармонизация технических регламентов" заменить словами "гармонизация нормативно-правовых актов";
цифры "64,6" заменить цифрами "13,3";
в абзаце "Финансово-экономический результат":
слова "Услуги 1 человеко-месяца краткосрочного местного консультанта составят не более 127 тыс. тенге, международного консультанта - 2 286 тыс. тенге. Стоимость модернизации 1-й областной лаборатории - 50800 тыс. тенге и районной - 8255 тыс. тенге." исключить;
в приложении 126 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 150000 тысяч тенге (сто пятьдесят миллионов тенге).";
пункт 2 дополнить словами "Закон Республики Казахстан от 14 декабря 2005 года "О ратификации Соглашения о займе (Второй постприватизационный проект поддержки сельского хозяйства) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития;";
в графе 6 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, слова "Апрель-декабрь" заменить словами "Май-декабрь";
в строке, порядковый номер 3, слова "Апрель-декабрь" заменить словами "Май-декабрь";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "635 000" заменить цифрами "150 000";
дополнить приложением 127-1, следующего содержания, согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
по Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в приложении 129 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1257807 тысяч тенге (один миллиард двести пятьдесят семь миллионов восемьсот семь тысяч тенге).";

6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 4-1-жолмен толықтырылсын:
"4-1  008  Мемлекеттік   Оңтүстік   шілде-     Қазақстан
органдардың   Қазақстан  желтоқсан  Республикасы
ғимараттарын, облысы                Еңбек және халықты
үй-жайларын   бойынша               әлеуметтік қорғау
және құрылы-  Көші-қон              министрлігі";
старын        комитетінің
күрделі       басқармасы
жөндеу        ғимаратының
шатырына
күрделі
жөндеу
жүргізу
көрсетiлген қаулыға 130-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 255496364 мың теңге (екi жүз елу бес миллиард төрт жүз тоқсан алты миллион үш жүз алпыс төрт мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "1644,0" деген сандар "1663,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтағы "9930" деген сандар "10075" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 131-қосымшада:
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацында:
"244" деген сандар "229,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"16,3" деген сандар "10,8" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 132-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 34558542 мың теңге (отыз төрт миллиард бес жүз елу сегiз миллион бес жүз қырық екi мың теңге).";
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- 2006 жылғы 1 шiлдеден бастап арнайы мемлекеттiк жәрдемақы төлеу: ҰOC мүгедектерiне теңестiрiлген адамдарға - 7,1 AEK, ҰОС қатысушыларына теңестiрiлген адамдарға - 5,8 АЕК, ҰОС қаза болған жауынгерлердiң жесiрлерiне - 4,2 АЕК; ЧАЭС-тағы апат салдарын жою кезiнде қаза болған (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен) әскери қызметшiлердiң, iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң және қаза болған адамдардың отбасыларына - 4,3 АЕК; қайтыс болған ҰОС мүгедектерiнiң әйелдерiне (күйеулерiне) - 2,4 AEK; тыл еңбекшiлерiне - 2 АЕК; көшiру күнi құрсақта болған балаларды қоса алғанда, шеттету және қоныс аудару аймағынан Қазақстан Республикасына көшiрiлген ЧАЭС-тағы оқиғасында апат салдарын жоюға қатысушыларға - 2 AEK.";
7-тармақта:
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацта:
"4120" деген сандар "4817" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"2006 жылғы 1 шiлдеден бастап арнайы мемлекеттiк жәрдемақылардың мөлшерi: ҰОС мүгедектерiне теңестiрiлген адамдарға 5871 теңгеден 7313 теңгеге дейiн; ҰOC қатысушыларына теңестiрiлген адамдарға 2472 теңгеден 5974 теңгеге дейiн; ҰОС қаза болған жауынгерлердiң жесiрлерiне - 2781 теңгеден 4326 теңгеге дейiн; ЧАЭС-тағы апат салдарын жою кезiнде қаза болған (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен) әскери қызметшiлердiң, iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң және қаза болған адамдардың отбасыларына - 2884 теңгеден 4429 теңгеге дейiн; қайтыс болған ҰОС мүгедектерiнiң әйелдерiне (күйеулерiне) - 927 теңгеден 2472 теңгеден; тыл еңбекшiлерiне - 1030 теңгеден 2060 теңгеге дейiн; көшiру күнiнде аналарының құрсағында болған балаларды қоса алғанда, иелiктен алу және көшiру аймақтарынан Қазақстан Республикасына көшiрiлген ЧАЭС-тағы апат салдарын жоюға қатысушыларға 515 теңгеден 2060 теңгеге дейiн ұлғаяды.";
көрсетiлген-қаулыға 133-қосымшада:

таблицу пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 4-1, следующего содержания:
"4-1 008 Капитальный    Проведение           июль-   Министерство
ремонт зданий, капитального ремонта декабрь труда и
помещений и    кровли здания                социальной
сооружений     Управления Комитета          защиты
государствен-  по миграции по Южно-         населения
ных органов    Казахстанской                Республики
области.                     Казахстан";
в приложении 130 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 255496364 тысячи тенге (двести пятьдесят пять миллиардов четыреста девяносто шесть миллионов триста шестьдесят четыре тысячи тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" цифры "1644,0" заменить цифрами "1663,4";
в абзаце "Финансово-экономический результат" цифры "9930" заменить цифрами "10075";
в приложении 131 к указанному постановлению:
в абзаце "Финансово-экономический результат" пункта 7:
цифры "244" заменить цифрами "229,9";
цифры "16,3" заменить цифрами "10,8";
в приложении 132 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 34558542 тысячи тенге (тридцать четыре миллиарда пятьсот пятьдесят восемь миллионов пятьсот сорок две тысячи тенге).";
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"- с 1 июля 2006 года выплата специальных государственных пособий: 7,1 МРП - лицам, приравненным к инвалидам ВОВ; 5,8 МРП - лицам, приравненным к участникам ВОВ; 4,2 МРП - вдовам воинов, погибших в ВОВ; 4,3 МРП - семьям, погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствии катастрофы на ЧАЭС; 2,4 МРП - женам (мужьям) умерших инвалидов ВОВ; 2 МРП - труженикам тыла; 2 МРП - участникам ликвидации последней катастрофы на ЧАЭС, эвакуированным из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии.";
в пункте 7:
в абзаце "Финансово-экономический результат":
цифры "4120" заменить цифрами "4817";
дополнить предложением следующего содержания:
"С 1 июля 2006 года размеры специальных государственных пособий увеличатся: лицам, приравненным к инвалидам ВОВ с 5871 тенге до 7313 тенге; лицам, приравненным к участникам ВОВ с 2472 тенге до 5974 тенге; вдовам воинов, погибших в ВОВ с 2781 тенге до 4326 тенге; семьям, погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствии катастрофы на ЧАЭС с 2884 тенге до 4429 тенге; женам (мужьям) умерших инвалидов ВОВ с 927 тенге до 2472 тенге; труженикам тыла с 1030 тенге до 2060 тенге; участникам ликвидации последней катастрофы на ЧАЭС, эвакуированным из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии с 515 тенге до 2060 тенге.";
в приложении 133 к указанному постановлению:

7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "104,5" деген сандар "100,6" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 145-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1018277 мың теңге (бiр миллиард он сегiз миллион екi жүз жетпiс жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 6-бағанындағы "Мамыр" деген сөз "Жыл бойы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 153-қосымшада:
"арнайы" деген сөз "мiндеттi" деген сөзбен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 157-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1340102 мың теңге (бiр миллиард үш жүз қырық миллион бiр жүз екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қызметтiк мiндетiн атқару кезiнде қаза тапқандардың отбасыларына асыраушыларынан айрылу жағдайына байланысты зиянды өтеу.";
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "ҚР ККМ Азаматтық авиация комитетiнiң мамандарын EASA/JAR стандарттарын оқыту." деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "немiс қозғалтқышы бар МКСМ-800 коммуникативтiк құрылыс машинасын 1 бiрлiк, жабынсыз 8 тонналы ЗИЛ 508.10 (150 а.к.) борттық автомашинасын 1 бiрлiк, Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң ғимаратына қызмет көрсететiн арнайы машина үшiн аспалы құрал-жабдық (1 шөмiш, тазалағыш)" деген сөздер "аумақты тазалауға арналған техниканы, жүк автомобилiн, шөмiш пен тазалағышты" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"немiс қозғалтқышы бар МКСМ-800 коммуникативтiк құрылыс машинасын 1 бiрлiк, жабынсыз 8 тонналы ЗИЛ 508.10 (150 а.к.) борттық автомашинасын 1 бiрлiк, Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң ғимаратына қызмет көрсететiн арнайы машина үшiн аспалы құрал-жабдық (1 шөмiш, 1 тазалағыш)" деген сөздер "аумақты тазалауға арналған техниканы 1 бiрлiк, жүк автомобилiн 1 бiрлiк, шөмiштi 1 бiрлiк, тазалағышты 1 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Азаматтық авиация комитетiнiң 35 мамандарын EASA/JAR стандарттарын оқыту;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Соңғы нәтиже" деген абзацтағы "халықаралық авиация стандарттарын енгiзу;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi" деген абзацтағы "Азаматтық авиация комитетi қызметшiсiн енгiзiп жатқан (EASA/JAR) еуропалық авиация талаптарын оқыту үшiн орташа шығын 1768 мың теңге; Еуропалық авиация талаптарының (JAR 1, 11, 21, JAR OPS 1, 66, FCL 1 және 3, MMEL/MEL, JAR 39; JAR 145, 147; JAR 23, 27/29, JAR OPS 3, FCL. 3, STD 23, VLA/VLR және TSO; JAR 25, JAR E, JAR 26, JAR FCL, JAR APU, AWO, JAR STO) құжаттарын мемлекеттiк және орыс тiлдерiне аудару үшiн орташа шығын - 396 мың теңге; Азаматтық авиация комитетiнiң мамандарын енгiзiлiп жатқан талаптарға практика жүзiнде оқыту үшiн шетелдiк консультанттарды тартуға арналған шығындар - 60 300 мың теңге." деген абзацтар алынып тасталсын;
"Сапасы" деген абзацтағы "азаматтық авиация саласын EASA/JAR еуропалық авиация стандарттарына көшiрудiң 1-кезеңiн аяқтау" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 158-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "104,5" заменить цифрами "100,6";
в приложении 145 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1018277 тысяч тенге (один миллиард восемнадцать миллионов двести семьдесят семь тысяч тенге).";
в графе 6 таблицы пункта 6 слово "Май" заменить словами "В течение года";
в приложении 153 к указанному постановлению:
слова "специальными", "специальных" заменить соответственно словами "обязательными", "обязательных";
по Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
в приложении 157 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1340102 тысячи тенге (один миллиард триста сорок миллионов сто две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
строку, порядковый номер 3, дополнить абзацем следующего содержания:
"Возмещение вреда по случаю потери кормильца семьям погибших при исполнении служебных обязанностей.";
в строке, порядковый номер 4, слова "Обучение специалистов Комитета гражданской авиации МТК РК стандартам EASA/JAR." исключить;
в строке, порядковый номер 6, слова
"коммуникативно-строительной машины с немецким двигателем МКСМ-800, бортовой автомашины ЗИЛ 508.10 (150 л.с. 8 т. без тента и навесного оборудования для спецмашины, обслуживающей здание Министерства транспорта и коммуникаций (ковш, щетка)." заменить словами "техники для уборки территории, грузового автомобиля, ковша и щетки.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
слова "коммуникативно-строительной машины с немецким двигателем МКСМ-800 в количестве 1 единицы, бортовой автомашины ЗИЛ 508.10 (150 л.с.) 8 т. без тента в количестве 1 единицы и навесного оборудования для спецмашины обслуживающей здание Министерства транспорта и коммуникаций (1 ковш, 1 щетка);" заменить словами "техники для уборки территории 1 единица, грузового автомобиля 1 единица, ковша 1 единица и щетки 1 единица;";
слова "обучение 35 специалистов Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по правилам EASA/JAR;" исключить;
в абзаце "Конечный результат" слова "внедрение международных авиационных стандартов;" исключить;
в абзаце "Финансово-экономический результат" абзацы "средние затраты на обучение сотрудника Комитета гражданской авиации внедряемым европейским авиационным требованиям (EASA/JAR) 1768 тыс. тенге; средние затраты на перевод на государственный и русский языки документа европейских авиационных требований (JAR 1, 11, 21, JAR OPS 1, 66, FCL 1 и 3, MMEL/MEL, JAR 39; JAR 145, 147; JAR 23, 27/29, JAR OPS 3, FCL 3, STD 23, VLA/VLR и TSO; JAR 25, JAR E, JAR 26, JAR FCL, JAR APU, AWO, JAR STD) - 396 тыс" тенге; затраты на привлечение зарубежных консультантов для практического обучения специалистов Комитета гражданской авиации внедряемым требованиям - 60 300 тыс. тенге." исключить;
в абзаце "Качество" слова "переход отрасли гражданской авиации на европейские авиационные стандарты EASA/JAR;" исключить;
в приложении 158 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 44782738 мың теңге (қырық төрт миллиард жетi жүз сексен екi миллион жетi жүз отыз сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 2) тармақшасындағы "мемлекеттiк сараптамадан өткен жобалық-сметалық құжаттамаға және мердiгерлермен жасалған келiсiм-шартқа сәйкес Ұзынағаш-Георгиевка учаскесiндегi Алматы-Георгиевка автожолын қалпына келтiру" деген сөздерден кейiн "консалтингтiк қызметтерге ақы төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
"N 14-189104 18.10.04 ж." деген сөздер "N 14-270/05 15.12.05 ж.", N 14-06-03 19.05.03 ж.", "N 2-931/05 26.12.05 ж." деген сөздермен ауыстырылсын;
10) тармақшадағы "жобалық-сметалық құжаттаманы қайта есептеу," деген сөздер "жобалық-сметалық құжаттаманы әзiрлеу және қайта есептеу," деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) "Астана қаласындағы Оңтүстiк айналма" автожолын салу";
12) Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл; -Ташкент Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас; - Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Алматы; - Астрахань - Атырау - Ақтау; - Омск - Павлодар - Майқапшағай; - Ақтөбе қаласына айналманы қоса алғанда, Самара - Шымкент; - Таскескен - Бақты; - Астана - Қостанай - Челябинск; - Алматы - Өскемен автожолдары бойынша жобалау-зерттеу жұмыстары.";
реттiк нөмiрi 4-жолда:
2) тармақшадағы "жолдарды қалпына келтiруге байланысты салықтарды төлеу" деген сөздерден кейiн ", консалтингтiк қызметтерге арналған салықтарды төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақшада:
"Алматы - Гүлшат және Ақшатау - Қарағанды-" деген сөздерден кейiн "жабдықтар сатып алу," деген сөздермен толықтырылсын;
"Гүлшат - Ақшатау" деген сөздерден кейiн "белгiленген тәртiппен мемлекеттiк сараптамадан өткен жобалық-сметалық құжаттамаға және мердiгерлермен жасалған келiсiм-шарттарға сәйкес Гүлшат-Ақшатау автожолын қалпына келтiру, жолды қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "көлемдерiн жүргiзу" деген сөздерден кейiн ", Астана қаласындағы "Оңтүстiк айналма" автожолын салу" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 159-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"110", "10", "222", "36", "4127940", "2100", "7800000", "136" және "406000" деген сандар тиiсiнше "110,75", "9", "270", "25", "4615143", "2090", "7389447", "126", "329350" деген сандармен ауыстырылсын;
1) тармақша "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшада:
"автожолы" деген сөзден кейiн "Ақтөбе - Ресей Федерациясының автожолы 0,75 км "Жайсан" автоөткелiнiң учаскесi" деген сөздермен толықтырылсын;

"1. Стоимость: 44782738 тысяч тенге (сорок четыре миллиарда семьсот восемьдесят два миллиона семьсот тридцать восемь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, в подпункте 2) после слов "на участке Алматы-Узынагач согласно проектно-сметной документации, прошедшей в установленном порядке государственную экспертизу и контрактам с подрядчиками" дополнить словами ", оплата консалтинговых услуг";
в строке, порядковый номер 3:
слова "N 14-189/04 от 18.10.04 г." заменить словами "N 14-270/05 от 15.12.05 г.", "N 14-06-03 от 19.05.03 г.", "N 2-931/05 от 26.12.05 г.";
в подпункте 10) после слов "посты дорожной полиции с оборудованием," дополнить словами "разработка и";
дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
"11) строительству автодороги "Южный обход в г. Астане";
12) проектно-изыскательские работы по автодорогам: - Астана - Петропавловск, через город Кокшетау; - Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос; - граница Российской Федерации (на Екатеринбург) - Алматы; - Астрахань - Атырау - Актау; - Омск - Павлодар - Майкапшагай; - Самара - Шымкент, включая обход г. Актобе; - Таскескен - Бахты; - Астана - Костанай - Челябинск; - Алматы - Усть-Каменогорск.";
в строке, порядковый номер 4:
в подпункте 2) после слов "связанных с реабилитацией дороги" дополнить словами ", оплата налогов на консалтинговые услуги";
в подпункте 4):
после слов "Алматы - Гульшад и Акчатау - Караганда" -" дополнить словами "приобретение оборудования,";
после слов "Гульшад - Акчатау" -" дополнить словами "реконструкция автодороги Гульшад - Акчатау согласно проектно-сметной документации, прошедшей в установленном порядке государственную экспертизу и контрактам с подрядчиками, выплата налогов, связанных с реконструкцией дороги;";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 после слов "дороге Атырау - Астрахань" дополнить словами ", строительство автодороги "Южный обход в г. Астане";
в приложении 159 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
цифры "110", "10", "222", "36", "4127940", "2100", "7800000", "136" и "406000" заменить соответственно цифрами "110,75", "9", "270", "25", "4615143", "2090", "7389447", "126", "329350";
подпункт 1) дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 2):
после слов "10 км," дополнить словами "автодороге "Актобе-граница Российской Федерации участок автоперехода "Жайсан" 0,75 км,";

"8 көпiр" деген сөздер "2 көпiр; ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "3 көпiрдi" деген сөздер "1 көпiрдi және құбырларды, ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "жобалау-iздестiру жұмыстары;" деген сөздерден кейiн "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшадағы "жобалау-iздестiру жұмыстары;" деген сөздерден кейiн "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"Жамбыл облысы - "Өзбекстан Республикасының шекарасы
(Ташкентке) - Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас" автожолындағы төтенше жағдайдың салдарын жою, 16 км жолды күрделi жөндеуге арналған жобалау-iздестiру жұмыстары, ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу";
7) тармақшада:
"15" деген сандар "35" деген сандармен ауыстырылсын;
"жобалау-iздестiру жұмыстары;" деген сөздерден кейiн "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
8) тармақшадағы "жобалау-iздестiру жұмыстары;" деген сөздерден кейiн "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысы - "Қарабұтақ - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолында 36 км күрделi жөндеу, 42 км жолды күрделi жөндеуге арналған жобалау-iздестiру жұмыстары, ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;";
10) тармақшадағы "жобалау-iздестiру жұмыстары;" деген сөздерден кейiн "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
11) тармақшадағы "жобалау-iздестiру жұмыстары;" деген сөздерден кейiн "ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 12), 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Оңтүстiк Қазақстан облысы - ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;
13) Маңғыстау облысы - ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;
14) Қызылорда облысы - ғимараттарды, өндiрiстiк базаларды күрделi жөндеу;";
7-тармақтағы "10", "222", "36", "2100", "110" және "10" деген сандар тиiсiнше "9", "270", "31", "2090", "110, 75" және "9" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 161-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5264854 мың теңге (бес миллиард екi жүз алпыс төрт миллион сегiз жүз елу төрт мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 164-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының 3-тармағында:
"6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

слова "8 мостов;" заменить словами "2 мостов; капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 3) слова "3 мостов;" заменить словами "1 моста и трубы, капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 4) после слов "ремонт дорог 8 км;" дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 5) после слов "ремонт 12 мостов;" дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"Жамбылская область - ликвидация последствий чрезвычайной ситуации на автодороге "граница Республики Узбекистан (на Ташкент) - Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос", проектно-изыскательские работы на капитальный ремонт дорог 16 км, капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 7):
цифры "15" заменить цифрами "35";
после слов "ремонт 2 мостов;" дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 8) после слов "ремонт дорог 54 км;" дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"Костанайская область - капитальный ремонт по автодороге "Карабутак - Денисовка - Рудный - Костанай" 36 км, проектно-изыскательские работы на капитальный ремонт дорог 42 км, капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 10) после слов "ремонт дорог 21 км;" дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в подпункте 11) после слов "капитальный ремонт 5 мостов;" дополнить словами "капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
дополнить подпунктами 12), 13), 14) следующего содержания:
"12) Южно-Казахстанская область - капитальный ремонт зданий, производственных баз;
13) Мангистауская область - капитальный ремонт зданий, производственных баз;
14) Кызылординская область - капитальный ремонт зданий, производственных баз;";
в пункте 7 цифры "10", "222", "36", "2100", "110" и "10" заменить соответственно цифрами "9", "270", "31", "2090", "110,75" и "9";
в приложении 161 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5264854 тысячи тенге (пять миллиардов двести шестьдесят четыре миллиона восемьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).";
в приложении 164 к указанному постановлению:
в пункте 3 графы 5 таблицы пункта 6:
цифру "6" заменить цифрой "7";
дополнить абзацем следующего содержания:

"6) автокөлiк құралдарына және жанар-жағар май материалдарына экологиялық талаптарды арттыру қажеттiлiгiн зерттеу және Қазақстанда Eуpo экологиялық стандарттарын енгiзу жөнiндегi ұсынымдарды әзiрлеу.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтижесi" деген абзацтағы "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"Соңғы нәтижесi" деген абзацтағы "2-3 %" деген сандар "2010 жылға қарай 3-5 %-ға және 2015 жылға қарай 8-10 %-ға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi" деген абзацтағы "5188,2" деген сандар "4911,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 165-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "45" деген сандар "46" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтижесi" деген абзацтағы "45" деген сандар "46" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi" деген абзацтағы "614,4" деген сандар "601,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 167-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 35465 мың теңге (отыз бес миллион төрт жүз алпыс бес мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 169-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "ұйымдастыру iсi техникасын," деген сөздерден кейiн "компьютерлердi," деген сөзбен толықтырылсын;
осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 169-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 172-қосымша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 173-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 37586777 мың теңге (отыз жетi миллиард бес жүз сексен алты миллион жетi жүз жетпiс жетi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 1-жолда:
"Астана қаласында N 12 көшеге дейiн N 13 көшенi салу" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн К-1 автожол көпiрiмен Сол жағалаудың орталығы - Абылай хан даңғылы магистральды автожолын (N 12, N 13 көшелерiнiң магистральды автожолы) салу";
"Астана қаласында Бөгенбай даңғылының Гастелло көшесiмен қиылысында көлiк айырымымен жол өткелге дейiн Уәлиханов көшесiнен Бөгенбай даңғылын қайта жаңарту" деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында Сарыарқа көшесi учаскесiнде солтүстiк айналма жолындағы көлiк айырымына дейiн 3 учаске - эстакаданың басынан Угольная көшесiмен қиылыстағы екi деңгейлi көлiк айырымының соңына дейiн Бөгенбай даңғылын жаңарту";
"Астана қаласында К-3 жаңа көпiрiн салу (инвестицияларды негiздеу жөнiндегi мемлекеттiк сараптаманың 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 2-721/04 қорытындысы); Астана қаласында автожол көпiрiмен (2 ДУ 800 магистральды жылу трассасы) Сол жағалаудың орталығы - Абылай хан даңғылы магистральды автожолын салу (жұмысшы жобасына арналған мемлекеттiк сараптаманың 2003 жылғы 22 мамырдағы N 2-237/03 қорытындысы); Астана қаласында әуежайдан N 19 көшеге дейiн Гастелло көшесiн салу" деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 175-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"6) исследовать необходимость повышения экологических требований к автотранспортным средствам и горюче-смазочным материалам и разработать рекомендации по вводу экологических стандартов Евро в Казахстане.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" цифру "6" заменить цифрой "7";
в абзаце "Конечный результат" слова "эксплуатации автомобилей на 2-3 %" заменить словами "эксплуатации автомобилей на 3-5 % к 2010 году и на 8-10 % к 2015 году";
в абзаце "Финансово-экономический результат" цифры "5188,2" заменить цифрами "4911,3";
в приложении 165 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 цифры "45" заменить цифрами "46";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" цифры "45" заменить цифрами "46";
в абзаце "Финансово-экономический результат" цифры "614,4" заменить цифрами "601,0";
в приложении 167 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 35465 тысяч тенге (тридцать пять миллионов четыреста шестьдесят пять тысяч тенге).";
в приложении 169 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 после слова "оргтехники," дополнить словом "компьютеров, ";
дополнить приложением 169-1 следующего содержания, согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
приложение 172 к указанному постановлению исключить;
в приложении 173 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 37586777 тысяч тенге (тридцать семь миллиардов пятьсот восемьдесят шесть миллионов семьсот семьдесят семь тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1:
слова "строительству улицы N 13 до улицы N 12 в городе Астане" изложить в следующей редакции:
"строительству магистральной автодороги Центр левого берега - проспект Абылайхана с автодорожным мостом М-1 через реку Ишим (магистральная автодорога улиц N 12, N 13) в городе Астане";
слова "реконструкции проспекта Богенбая от улицы Валиханова до путепровода с транспортной развязкой на пересечении проспекта Богенбая с улицей Гастелло в городе Астане" изложить в следующей редакции:
"реконструкция проспекта Богенбая на участке от улицы Сары Арка до транспортной развязки на северном объезде в городе Астане 3 участок - от начала эстакады до конца транспортной развязки в двух уровнях на пересечении с улицей Угольная";
дополнить словами "строительству нового моста М-3 в городе Астане (Заключение государственной экспертизы по обоснованию инвестиций от 25 декабря 2004 года N 2-721/04); строительству магистральной автодороги Центр левого берега - проспект Абылайхана, с автодорожным мостом (магистральная теплотрасса 2 ДУ 800) в городе Астане (Заключение государственной экспертизы на рабочий проект от 22 мая 2003 года N 2-237/03); строительству улицы Гастелло от аэропорта до улицы N 19 в городе Астане.";
по Министерству финансов Республики Казахстан:
в приложении 175 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 25999350 мың теңге (жиырма бес миллиард тоғыз жүз тоқсан тоғыз миллион үш жүз елу мың теңге).";
осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 177-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 178-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 357831 мың теңге (үш жүз елу жетi миллион сегiз жүз отыз бiр мың теңге).";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "57389,4", "232132,6" деген сандар тиiсiнше "53698", "304133" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 179-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 867551 мың теңге (сегiз жүз алпыс жетi миллион бес жүз елу бiр мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 180-қосымша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 182-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 18837035 мың теңге (он сегiз миллиард сегiз жүз отыз жетi миллион отыз бес мың теңге).";
6-тармақтың кестесi мынандай мазмұндағы реттiк нөмiрi 4-жолмен толықтырылсын:
"4    102  Қазақстан     Қазақстан     Шілде-     Қазақстан
Республикасы  Республикасы  желтоқсан  Республикасы
Үкіметінің    Үкіметінің               Қаржы
соттардың     шешімдеріне              министрлігі
шешімдері     сәйкес
бойынша мін-  Қазақстан
деттемелерді  Республикасы
атқаруға      Үкіметінің
арналған      резервінен
резерві       қаражат бөлуді
қамтамасыз ету                        ";
көрсетiлген қаулыға 184-қосымшада:
республикалық бюджеттiк бағдарламаның атауы және 6-тармақ кестесiнiң 4-бағанының реттiк нөмiрi 1-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған резервi";
көрсетiлген қаулыға 185-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 28236951 мың теңге (жиырма сегiз миллиард екi жүз отыз алты миллион тоғыз жүз елу бiр мың теңге).";
5-тармақтағы "комиссиялық сыйақыларды төлеу" деген сөздерден кейiн ", үкiметтiк қарыздарды хеджирлеу жөнiндегi мәмiлелер бойынша шығыстарды төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны "Үкiметтiк қарыздар бойынша" деген сөздерден кейiн "және үкiметтiк қарыздарды хеджирлеу жөнiндегi мәмiлелер бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "үкiметтiк қарыздар бойынша" деген сөздерден кейiн "және үкiметтiк қарыздарды хеджирлеу жөнiндегi мәмiлелер бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
"32865736" деген сандар "28234351" деген сандармен ауыстырылсын;
"Уақтылығы" деген абзацтың 1) тармақшасындағы "орналастыру шарттарында" деген сөздерден кейiн ", үкiметтiк қарыздарды хеджирлеу жөнiндегi мәмiлелерде" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 187-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 25999350 тысяч тенге (двадцать пять миллиардов девятьсот девяносто девять миллионов триста пятьдесят тысяч тенге).";
дополнить приложением 177-1 следующего содержания, согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
в приложении 178 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 357831 тысяча тенге (триста пятьдесят семь миллионов восемьсот тридцать одна тысяча тенге).";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "57389,4", "232132,6" заменить соответственно цифрами "53698", "304133";
в приложении 179 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 867551 тысяча тенге (восемьсот шестьдесят семь миллионов пятьсот пятьдесят одна тысяча тенге).";
приложение 180 к указанному постановлению исключить;
в приложении 182 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 18837035 тысяч тенге (восемнадцать миллиардов восемьсот тридцать семь миллионов тридцать пять тысяч тенге).";
таблицу пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 4, следующего содержания:
"4  102 Резерв        Обеспечение выделения  Июль-   Министерство
Правительства средств из резерва     декабрь финансов
Республики    Правительства                  Республики
Казахстан на  Республики Казахстан           Казахстан
исполнение    в соответствии с
обязательств  решениями
по решениям   Правительства
судов         Республики
Казахстан                                ";
в приложении 184 к указанному постановлению:
наименование республиканской бюджетной программы и графу 4 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"Резерв Правительства Республики Казахстан на покрытие дефицита наличности по бюджетам";
в приложении 185 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 28236951 тысяча тенге (двадцать восемь миллиардов двести тридцать шесть миллионов девятьсот пятьдесят одна тысяча тенге).";
в пункте 5 после слов "ценных бумаг и договоров займа" дополнить словами ", оплате расходов по сделкам по хеджированию правительственных займов";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, после слов "по правительственным займам" дополнить словами "и по сделкам по хеджированию правительственных займов";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" после слов "по правительственным займам" дополнить словами "и по сделкам по хеджированию правительственных займов";
цифры "32865736" заменить цифрами "28234351";
в подпункте 1) абзаца "Своевременность" после слов "эмиссионных ценных бумаг" дополнить словами ", сделками по хеджированию правительственных займов";
в приложении 187 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 585000 мың теңге (бес жүз сексен бес миллион теңге).";
2-тармақ "Экономиканың стратегиялық маңызы бар салаларының өздерiне қатысты меншiктiң мемлекеттiк мониторингi жүзеге асырылатын объектiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 30 шiлдедегi N 810 қаулысы" деген сөздерден кейiн "; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 28 қаңтардағы N 50 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "дауларды шешу" деген сөздерден кейiн "; мемлекеттiк активтердi басқару жүйесiн жаңғырту" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" АҚ-ның орналастыратын акцияларын төлеуге берiлетiн акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерiне бағалау жүргiзуге арналған қызметтердi сатып алу.";
көрсетiлген қаулыға 189-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 49224 мың теңге (қырық тоғыз миллион екi жүз жиырма төрт мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл бойы";
көрсетiлген қаулыға 190-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 149806 мың теңге (бiр жүз қырық тоғыз миллион сегiз жүз алты мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"жыл бойы";
көрсетiлген қаулыға 192-қосымшада:
республикалық бюджеттiк бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразия даму банкiне қатысушы мемлекеттердiң нарықтық экономикасының қалыптасуы мен дамуына, олардың экономикалық өсуiне және сауда-экономикалық байланыстарының кеңеюiне жәрдемдесу";
2-тармақтағы "жоқ." деген сөз "Еуразия даму банкiн құру туралы келiсiмдi ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 17 ақпандағы N 103  қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "мемлекетаралық инвестициялық банкiнiң" деген сөздер "Еуразия даму банкiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 4-бағанындағы "Мемлекетаралық инвестициялық банк құру" деген сөздер "Еуразия даму банкiне қатысушы мемлекеттердiң нарықтық экономикасының қалыптасуы мен дамуына, олардың экономикалық өсуiне және сауда-экономикалық байланыстарының кеңеюiне жәрдемдесу" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi мынадай редакцияда жазылсын: "Еуразия даму банкiнiң жарғылық капиталындағы Қазақстан Республикасының үлесiне ақы төлеу.";
7-тармақта:
"мемлекетаралық инвестициялық банкiнiң" деген сөздер "Еуразия даму банкiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Тiкелей нәтиже" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразия даму банкiнiң жарғылық капиталындағы Қазақстан Республикасы үлесiнiң 40% акциясын 2006 жылға жалпы сомасы 25 400 000 мың теңгеге төлеу.";
көрсетiлген қаулыға 194-қосымшада:

"1. Стоимость: 585000 тысяч тенге (пятьсот восемьдесят пять миллионов тенге).";
пункт 2 после слов "государственный мониторинг собственности"" дополнить словами "; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2006 года N 117 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 50";
пункт 5 после слов "с привлечением юридических консультантов" дополнить словами "; модернизация системы управления государственными активами";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Закупка услуг на проведение оценки государственных пакетов акций акционерных обществ, передаваемых в оплату размещаемых акций АО "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук".";
в приложении 189 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 49224 тысячи тенге (сорок девять миллионов двести двадцать четыре тысячи тенге).";
графу 6 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"в течение года";
в приложении 190 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 149806 тысяч тенге (сто сорок девять миллионов восемьсот шесть тысяч тенге).";
графу 6 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"в течение года";
в приложении 192 к указанному постановлению:
наименование республиканской бюджетной программы изложить в следующей редакции:
"Содействие становлению и развитию рыночной экономики государств-участников Евразийского банка развития, их экономическому росту и расширению торгово-экономических связей";
в пункте 2 слово "отсутствует." заменить словами "постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 103 "О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения об учреждении Евразийского банка развития.";
в пункте 5 слова "межгосударственного инвестиционного банка" заменить словами "Евразийского банка развития";
в графе 4 таблицы пункта 6 слова "Создание межгосударственного инвестиционного банка" заменить словами "Содействие становлению и развитию рыночной экономики государства-участников Евразийского банка развития, их экономическому росту и расширению торгово-экономических связей";
в графе 5 таблицы пункта 6 слово "банка" заменить словами "Евразийского банка развития";
в пункте 7:
слова "межгосударственного инвестиционного банка" заменить словами "Евразийского банка развития";
абзац "Прямой результат" изложить в следующей редакции:
"Оплата 40 % акций доли Республики Казахстан в уставном капитале Евразийского банка развития на 2006 год на общую сумму 25400000 тыс. тенге.";
в приложении 194 к указанному постановлению:

республикалық бюджеттiк бағдарламаның атауы мен реттiк нөмiрi 1-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн трансферттер";
6-тармақ кестесiнiң 4-бағанының 2-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоспарлы түсiмдер есебiнен трансферттер";
көрсетiлген қаулыға 196-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1960349 мың теңге (бiр миллиард тоғыз жүз алпыс миллион үш жүз қырық тоғыз мың теңге).";
6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 7-жолмен толықтырылсын:
"7 106  Біріктірілген   Бизнес-процесс және   Жыл    Қазақстан
ақпараттық      әкімшілендіру жүйесі  бойы   Республикасы
қаржы жүйесін   ретінде қаржыны              Қаржы
құру            мемлекеттік басқару          министрлігі
рәсімдерінің
реинжинирингінің
бірінші кезеңі
бойынша; деректерді
жинау схемасын
ұйымдастыру бойынша,
СУБД-ны таңдау
жобасы бойынша;
серверлік жабдықты
және оның құнын
таңдау жобасы
бойынша; деректерді
берудің көліктік
желісін таңдау жобасы
бойынша қызметтерді
сатып алу.                             ";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "уәкiлеттi органдардан салықтарды есептеуге қажет СТжСО мәлiметтер алу;" деген сөздерден кейiн "шикiзат секторы ұйымдарынан бюджетке түсетiн түсiмдер бөлiгiнде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударымдар бойынша рәсiмдердi жетiлдiру." деген сөздермен толықтырылсын.";
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 201-қосымшада:
республикалық бюджеттiк бағдарламаның атауы және 6-тармақ кестесiнiң 4-бағанындағы реттiк нөмiрi 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Экономика саласындағы қолданбалы зерттеулер";
осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 201-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 203-қосымша осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 204-қосымша алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 208-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7653063 мың теңге (жетi миллиард алты жүз елу үш миллион алпыс үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "40" және "55" деген сандар тиiсiнше "52" және "91" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2007 жылғы 1 қаңтардан бастап көшудi ұйымдастыру үшiн Қазақстан Республикасында халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкес жеке тұлғалардың дербес сәйкестендiрiлген нөмiрлерiн басып шығарып және оларды микропроцессорға (чипқа) енгiзiп жеке басты куәландыратын электрондық құжаттар дайындауға арналған арнайы жабдық:
чиптi кодтап жеке куәлiктi дербестендiру жүйелерiн, чиптi кодтап паспорттық принтерлер, қолтаңбаны басып алу үшiн планшеттер, паспорттар мен жеке куәлiктердiң машинамен есептеу аймағын есептеуiштердi, жиынтықтағы сандық камераларды сатып алу.
Арнайы жабдықтар үшiн лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз ету сатып алу.";
реттiк нөмiрi 8-жолдағы "Қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде жедел-iздестiру қызметiн жүргiзу. Iске асыру мерзiмi: қаңтар-желтоқсан." деген сөздерден кейiн "Жұмыстан босатылған қызметкерлерге бiржолғы жәрдемақылар төлеу жөнiндегi кредиторлық берешектi өтеу. Iшкi iстер органдарында қызмет өткерген кезеңдегi алған 1 топтағы мүгедектiгi үшiн өтемақы." деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 9-жолдағы "Қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде жедел-iздестiру қызметiн жүргiзу. Iске асыру мерзiмi: қаңтар-желтоқсан." деген сөздерден кейiн "Жұмыстан босатылған қызметкерлерге бiржолғы жәрдемақылар төлеу жөнiндегi кредиторлық берешектi өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;

наименование республиканской бюджетной программы и графу 4 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"Трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд";
строку 2 графы 4 таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Трансферты за счет плановых поступлений";
в приложении 196 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1960349 тысяч тенге (один миллиард девятьсот шестьдесят миллионов триста сорок девять тысяч тенге).";
таблицу пункта 6 дополнить строкой, порядковый номер 7, следующего содержания:
"7  106  Создание      Приобретение услуг     В       Министерство
интегрирован- по первому этапу       течение финансов
ной информа-  реинжиниринга процедур года    Республики
ционной       государственного               Казахстан
финансовой    управления финансами
системы       как бизнес-процесса
и системы
администрирования; по
организации схемы
сбора данных, по
проекту выбора СУБД;
по проекту выбора
серверного оборудова-
ния и его стоимости;
по проекту выбора
транспортной сети
передачи данных.                         ";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 после слов "получение сведений в РНиОН от уполномоченных органов, необходимых для проверки исчисления налогов" дополнить словами "; совершенствование процедур по перечислению в Национальный фонд Республики Казахстан в части поступлений в бюджет от организаций сырьевого сектора.";
по Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
в приложении 201 к указанному постановлению:
наименование республиканской бюджетной программы и графу 4 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"Прикладные исследования в сфере экономики";
дополнить приложением 201-1 следующего содержания, согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
приложение 203 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
приложение 204 к указанному постановлению исключить;
по Министерству юстиции Республики Казахстан:
в приложении 208 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7653063 тысячи тенге (семь миллиардов шестьсот пятьдесят три миллиона шестьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
строки, порядковый номер 2, цифры "40" и "55" заменить соответственно цифрами "52" и "91";
строку, порядковый номер 7, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение специального оборудования для организации перехода с 1 января 2007 года в Республике Казахстан на изготовление электронных документов, удостоверяющих личность, с впечатыванием индивидуальных идентификационных номеров физических лиц и внесением их в микропроцессор (чип) в соответствии с требованиями международных стандартов:
систем персонализации удостоверений личности с кодировкой чипа, паспортных принтеров с кодировкой чипа, планшетов для захвата подписи, считывателей машиносчитываемой зоны паспортов и удостоверений личности, цифровых камер в комплекте.
Приобретение лицензионного программного обеспечения для специального оборудования.";
в строке, порядковый номер 8, после слов "Проведение оперативно-розыскной деятельности в учреждениях уголовно- исполнительной системы. Срок реализации: январь-декабрь." дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности по выплате единовременных пособий уволенным работникам. Компенсации за полученную инвалидность I группы в период прохождения службы в органах внутренних дел.";
в строке, порядковый номер 9, после слов "Проведение оперативно-розыскной деятельности в учреждениях уголовно-исполнительной системы. Срок реализации: январь-декабрь." дополнить словами "Погашение кредиторской задолженности по выплате единовременных пособий уволенным работникам.";

осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 214-1-қосымшамен толықтырлысын;
көрсетiлген қаулыға 215-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2408680 мың теңге (екi миллиард төрт жүз сегiз миллион алты жүз сексен мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Жиһаз, офистiк жабдықтар және есептеу техникасын сатып алу." деген сөздер "Жиһаз, офистiк, тұрмыстық электр жабдықтарын және есептеу техникасын сатып алу. Шағын автобустарды сатып алу." деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "жалпы қажеттiлiктен 100 % құрайтын офистiк жабдықтар және есептеу техникасын: дербес компьютер - 545 бiрлiк, "Жеткiзу жүйесi тораптары" үшiн дербес компьютер - 24 бiрлiк, принтер - 545 бiрлiк, желiлiк принтер - 48 бiрлiк, үздiксiз қоректендiру кездерi - 24 бiрлiк, серверлiк жабдықтар - 48 бiрлiк, кондиционер - 96 бiрлiк, көшiрме аппараты - 24 бiрлiк, шағын АТС - 26 бiрлiк, маршрутизатор - 24 бiрлiк, желiаралық экран - 24 бiрлiк, оңтайландырудың және халыққа қызмет көрсетудi есепке алудың цифрлық жүйесi - 28 бiрлiк сатып алу;" деген сөздер "Жиһаз, офистiк, тұрмыстық, электр жабдықтарын және есептеу техникасын: дербес компьютерлер, "Жеткiзу жүйесi тораптары" үшiн дербес компьютерлер, принтерлер, желiлiк принтерлер, үздiксiз қоректендiру көздерi, серверлiк жабдықтар, кондиционерлер, көшiрме аппараттарын, шағын АТС, маршрутизаторлар, желiаралық экрандар, оңтайландырудың және халыққа қызмет көрсетудi есепке алудың цифрлық жүйесiн, дизель генераторлар, телевизорлар, тоңазытқыштар сатып алу; шағын автобустар сатып алу;" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 217-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2676568 мың теңге (екi миллиард алты жүз жетпiс алты миллион бес жүз алпыс сегiз мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Арнайы атағы бар адамдар үшiн әлеуметтiк аударымдар.";
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 224-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7238963 мың теңге (жетi миллиард екi жүз отыз сегiз миллион тоғыз жүз алпыс үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жолда:
бiрiншi абзацтағы "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшада бiрiншi сөйлемнен кейiн мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "Құс тұмауы: зерделеу, қарсы күрестiң 2006-2008 жылдарға арналған құралдары мен әдiстерiн әзiрлеу.";
"Жобалардың "Intas" халықаралық конкурсына еншiлес болу." деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 4-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Халықаралық сарапшылардың қатысуымен басым ғылыми бағыттар бойынша ғылыми-техникалық бағдарламалар мен ғылыми әлеуеттiң сараптамасын жүргiзу";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "биологиялық қауiпсiздiк бойынша ғылыми орталық" деген сөздер "Биологиялық қауiпсiздiк проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Соңғы нәтиже" деген абзацта:
"айқындамасын нығайту;" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасында ғылымның одан әрi дамуы жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 229-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить приложением 214-1 следующего содержания, согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
в приложении 215 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2408680 тысяч тенге (Два миллиарда четыреста восемь миллионов шестьсот восемьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "Приобретение мебели, офисного оборудования вычислительной техники." заменить словами "Приобретение мебели, офисного, бытового, электрического оборудований и вычислительной техники. Приобретение микроавтобусов.";
в абзаце "Прямые результаты" пункта 7 слова "приобретение офисного оборудования и вычислительной техники: персональных компьютеров - 545 единиц, персональных компьютеров для "Узлов системы доставки" - 24 единицы, принтеров - 545 единиц, сетевых принтеров - 48 единиц, источников бесперебойного питания - 24 единицы, серверного оборудования - 48 единиц, кондиционеров - 96 единиц, копировальных аппаратов - 24 единицы, мини-АТС - 26 единиц, маршрутизаторов - 24 единицы, межсетевых экранов - 24 единицы, цифровой системы оптимизации и учета обслуживания населения - 28 единиц, что составит 100 % от общей потребности;" заменить словами "приобретение мебели, офисного, бытового, электрического оборудования и вычислительной техники: персональных компьютеров, персональных компьютеров для "Узлов системы доставки", принтеров, сетевых принтеров, источников бесперебойного питания, серверного оборудования, кондиционеров, копировальных аппаратов, мини-АТС, маршрутизаторов, межсетевых экранов, цифровой системы оптимизации и учета обслуживания населения, дизель - генераторов, телевизоров, холодильников; приобретение микроавтобусов;";
в приложении 217 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2676568 тысяч тенге (два миллиарда шестьсот семьдесят шесть миллионов пятьсот шестьдесят восемь тысяч тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Социальные отчисления для лиц, имеющих специальное звание.";
по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в приложении 224 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7238963 тысячи тенге (семь миллиардов двести тридцать восемь миллионов девятьсот шестьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 3:
в абзаце первом цифру "5" заменить цифрой "6";
в подпункте 5) после первого предложения дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) "Грипп птиц: изучение, разработка средств и методов борьбы на 2006-2008 годы".";
слова "Долевое участие в международном конкурсе проектов "INTAS"." исключить;
строку, порядковый номер 4, дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение экспертизы по приоритетным научным направлениям, научно-технических программ и научного потенциала с участием международных экспертов";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "Научный центр по проблемам биобезопасности" заменить словами "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности";
в абзаце "Конечный результат":
после слов "научного труда;" дополнить словами "выработка предложений по дальнейшему развитию науки в Республике Казахстан;";
в приложении 229 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 555825 мың теңге (бес жүз елу бес миллион сегiз жүз жиырма бес мың теңге).";
2-тармақ ", Қазақстан Республикасында халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына көшу жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 15 мамырдағы N 88-ө  өкiмi " деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде бухгалтерлiк есеп жөнiнде оқулықтар мен оқу құралдарын әзiрлеу. 12 жылдық мектеп үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендер әзiрлеу.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"163", "160", "191" деген сандар тиiсiнше "156", "151", "167" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"6. Мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде бухгалтерлiк есеп жөнiнде оқулықтар мен оқу құралдарын әзiрлеу - 4 атау.
7. 12 жылдық мектеп үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендер әзiрлеу - 52 атау.";
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзац:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"6. Мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде бухгалтерлiк есеп жөнiнде оқулықтар мен оқу құралдарын әзiрлеу - 20000 теңге.
7. 12 жылдық мектеп үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендер әзiрлеу - 8812 мың теңге.";
көрсетiлген қаулыға 230-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1473279 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз жетпiс үш миллион екi жүз жетпіс тоғыз мың теңге).";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацында:
"әскери мектеп-интернатына 119-дан кем емес" деген сөздер "әскери мектеп-интернатына 120-дан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"теннис үстелдерi - 7 комплект" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернатын 7-ден кем емес" деген сөздер "Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернатын 8-ден кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(200 литр) - 1 дана" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;
"Алматы әскери мектеп-интернатына 8-ден кем eмec" деген сөздер "Алматы әскери мектеп-интернатына 9-дан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"комплектпен проектор - 1 дана" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;
"музыкалық мектеп-интернатына 30-дан кем емес" деген сөздер "музыкалық мектеп-интернатына 31-ден кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"центрифугасы бар кiр жуғыш машинасы - 1 дана" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;

"1. Стоимость: 555825 тысяч тенге (пятьсот пятьдесят пять миллионов восемьсот двадцать пять тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами ", распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 88-р "О Плане мероприятий по переходу на международные стандарты финансовой отчетности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Разработка учебников и учебных пособий по бухгалтерскому учету на государственном и русском языках. Разработка учебников и учебно-методических комплексов для 12-летней школы.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
цифры "163", "160", "191" заменить соответственно цифрами "156", "151", "167";
дополнить абзацами следующего содержания:
"6. Разработаны учебники и учебные пособия по бухгалтерскому учету на государственном и русском языках - 4 наименования.
7. Разработаны учебники и учебно-методические комплексы для 12-летней школы - 52 наименования.";
абзац "Финансово-экономический результат":
дополнить абзацами следующего содержания:
"6. Разработка учебников и учебных пособий по бухгалтерскому учету на государственном и русском языках - 20000 тенге.
7. Разработка учебников и учебно-методических комплексов для 12-летней школы - 8812 тенге.";
в приложении 230 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1473279 тысяч тенге (один миллиард четыреста семьдесят три миллиона двести семьдесят девять тысяч тенге).";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7:
слова "Сабира Рахимова не менее 119 единиц" заменить словами "Сабира Рахимова не менее 120 единиц";
после слов "теннисные столы - 7 комплектов" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";
слова "Карагандинская республиканская военная школа-интернат не менее 7 единиц" заменить словами "карагандинская республиканская военная школа-интернат не менее 8 единиц";
после слов "(200 литров) - 1 штука" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";
слова "Б. Момышулы не менее 8-ми единиц" заменить словами "Б. Момышулы не менее 9-ти единиц";
после слов "проектор в комплекте - 1 штука" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";
слова "Куляш Байсеитовой не менее 30 единиц" заменить словами "Куляш Байсеитовой не менее 31 единицы";
после слов "стиральная машина с центрифугой - 1 штука" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";

"орта мектеп-интернатына 32-ден кем емес" деген сөздер "орта мектеп-интернатына 33-тен кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"кiр жуатын жер үшiн жабдық - 1 дана" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;
"физика-математика мектеп-интернатына 18-ден кем емес" деген сөздер "физика-математика мектеп-интернатына 19-дан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"медициналық кабинетке арналған жабдық - 1 комплект" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;
"музыкалық мектеп-интернатына 34-ден кем емес" деген сөздер "музыкалық мектеп-интернатына 35-тен кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"телевизор - 1 дана" деген сөздерден кейiн ", мультимедиялық кабинет - 1 комплект" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 231-қосымшада:
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "кемiнде 141 бiрлiк" деген сөздер "кемiнде 97 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 233-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14038160 мың теңге (он төрт миллиард отыз сегiз миллион бiр жүз алпыс мың теңге).";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "30" және "15627" деген сандар тиiсiнше "31" және "16627" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 235-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 236-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1434409 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз отыз төрт миллион төрт жүз тоғыз мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "Облыстар бойынша ортажылдық стипендиаттардың контингентi - 62434, оның iшiнде: Ақмола - 4050, Ақтөбе - 3050, Алматы облысы - 2400, Атырау - 2017, Шығыс Қазақстан - 4917, Жамбыл - 4050, Батыс Қазақстан - 2667, Қарағанды - 7167, Қостанай - 4833, Қызылорда - 2700, Маңғыстау - 2017, Павлодар - 3683, Солтүстiк Қазақстан - 2383, Оңтүстiк Қазақстан - 6550, сонымен қатар Алматы қаласы - 6217, Астана қаласы - 3733" деген сөздер "Облыстар бойынша ортажылдық стипендиаттардың контингентi - 42433, оның iшiнде: Ақмола - 1947, Ақтөбе - 2203, Алматы облысы - 1798, Атырау - 1542, Шығыс Қазақстан - 3153, Жамбыл - 2911, Батыс Қазақстан - 1660, Қарағанды - 5625, Қостанай - 2875, Қызылорда - 1492, Маңғыстау - 1450, Павлодар - 2193, Солтүстік Қазақстан - 2052, Оңтүстiк Қазақстан - 4482, сондай-ақ Алматы қаласы - 4295 және Астана қаласы - 2755" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Сапасы" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жалпы контингенттiң стипендиямен қамтамасыз етiлуi орташа алғанда 70 пайызды құрайды";

слова "средняя школа-интернат для одаренных детей не менее 32 единиц" заменить словами "средняя школа-интернат для одаренных детей не менее 33 единиц";
после слов "оборудование для прачечной - 1 штука" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";
слова "О. Жаутыкова для одаренных детей не менее 18 единиц" заменить словами "О. Жаутыкова для одаренных детей не менее 19 единиц";
после слов "оборудование для медицинского кабинета - 1 комплект" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";
слова "А. Жубанова не менее 34 единиц" заменить словами "А. Жубанова не менее 35 единиц";
после слов "телевизор - 1 штука" дополнить словами ", мультимедийный кабинет - 1 комплект";
в приложении 231 к указанному постановлению:
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова "не менее 141 единиц" заменить словами "не менее 97 единиц";
в приложении 233 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14038160 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов тридцать восемь миллионов сто шестьдесят тысяч тенге).";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "30" и "15627" заменить соответственно цифрами "31" и "16627";
дополнить приложением 235-1 следующего содержания, согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
в приложении 236 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1434409 тысяч тенге (один миллиард четыреста тридцать четыре миллиона четыреста девять тысяч тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "Среднегодовой контингент стипендиатов по областям 62434, в том числе: Акмолинская - 4050, Актюбинская - 3050, Алматинская - 2400, Атырауская - 2017, Восточно-Казахстанская - 4917, Жамбылская - 4050, Западно-Казахстанская - 2667, Карагандинская - 7167, Костанайская - 4833, Кызылординская - 2700, Мангистауская - 2017, Павлодарская - 3683, Северо-Казахстанская - 2383, Южно-Казахстанская - 6550, а также города Алматы - 6217 и города Астаны - 3733" заменить словами "Среднегодовой контингент стипендиатов по областям 42433, в том числе: Акмолинская - 1947, Актюбинская - 2203, Алматинская - 1798, Атырауская - 1542, Восточно-Казахстанская - 3153, Жамбылская - 2911, Западно-Казахстанская - 1660, Карагандинская - 5625, Костанайская - 2875, Кызылординская - 1492, Мангистауская - 1450, Павлодарская - 2193, Северо-Казахстанская - 2052, Южно-Казахстанская - 4482, а также города Алматы - 4295 и города Астаны - 2755";
абзац "Качество" изложить в следующей редакции:
"обеспеченность стипендией от общего контингента составит в среднем 70 процентов";

осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 237-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 239-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 37527870 мың теңге (отыз жетi миллиард бес жүз жиырма жетi миллион сегiз жүз жетпiс мың теңге).";
реттiк нөмiрi 8-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы бiрiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Шетелде кадрлар даярлаудың халықаралық бағдарламаларын iске асыру жөнiндегi қызметтердi жеткiзушiге шетелде стипендиаттарды оқытуға ақы төлеуге күрделi трансферттер аудару.";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацында:
"орташа жылдық контингентiн" деген сөздердiң алдындағы "күндiзгi оқу нысанының" деген сөздер алынып тасталсын;
"113178", "87542", "3355", "2896", "114265" деген сандар тиiсiнше "100855", "78883", "3253", "2794", "102007" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендиясының стипендиаттары саны - 4500, оның iшiнде қабылдау - 3000 адам" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиаттарының саны - 3000-нан аспайды" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 239-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 242-қосымшада:
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацының 10-тармағындағы "124-тен кем емес" деген сөздер "26-дан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 245-қосымшада:
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"30794,25" деген сандар "31797,25" деген сандармен ауыстырылсын;
"1292,5" деген сандар "1684,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"4341,25" деген сандар "3774,25" деген сандармен ауыстырылсын;
"470" деген сандар "646" деген сандармен ауыстырылсын;
"2796,5" деген сандар "2942,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"1888" деген сандар "2108" деген сандармен ауыстырылсын;
"1853" деген сандар "2116" деген сандармен ауыстырылсын;
"3026,5" деген сандар "3399,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацта:
"16,97" деген сандар "16,43" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сапасы" деген абзацтағы "70" деген сандар "80" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 246-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 3532939 мың теңге (үш миллиард бес жүз отыз екi миллион тоғыз жүз отыз тоғыз мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацта:
"269" деген сандар "268" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау облысы - 27 объект" деген сөздер "Атырау облысы - 28 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Чебурашка Индер ауылы, Индер ауданы" деген сөздерден кейiн ", "Өрiмтал" Жасқайрат селосы, Қызылқоға ауданы" деген сөздермен толықтырылсын;

дополнить приложением 237-1 следующего содержания, согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
в приложении 239 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 37527870 тысяч тенге (тридцать семь миллиардов пятьсот двадцать семь миллионов восемьсот семьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 8, после абзаца первого дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Перечисление капитальных трансфертов на оплату обучения стипендиатов за рубежом поставщику услуг по реализации международных программ подготовки кадров за рубежом.";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7:
после слов "Обучение среднегодового контингента" исключить слова "дневной формы обучения";
цифры "113178", "87542", "3355", "2896", "114265" заменить соответственно цифрами "100855", "78883", "3253", "2794", "102007";
слова "Количество стипендиатов международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак" - не более 4500 человек, в том числе прием - 3000 человек" заменить словами "Количество стипендиатов международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак" - не более 3000 человек";
дополнить приложением 239-1 следующего содержания, согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
в приложении 242 к указанному постановлению:
в пункте 10 абзаца "Прямой результат" пункта 7 слова "не менее 124 единиц" заменить словами "не менее 26 единиц";
в приложении 245 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
"цифры "30794,25" заменить цифрами "31797,25";
цифры "1292,5" заменить цифрами "1684,5";
цифры "4341,25" заменить цифрами "3774,25";
цифры "470" заменить цифрами "646";
цифры "2796,5" заменить цифрами "2942,5";
цифры "1888" заменить цифрами "2108";
цифры "1853" заменить цифрами "2116";
цифры "3026,5" заменить цифрами "3399,5";
в абзаце "Финансово-экономический результат":
цифры "16,97" заменить цифрами "16,43";
в абзаце "Качество" цифры "70" заменить цифрами "80";
в приложении 246 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3532939 тысяч тенге (три миллиарда пятьсот тридцать два миллиона девятьсот тридцать девять тысяч тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат":
цифры "269" заменить цифрами "268";
слова "Атырауская область - 27 объектов" заменить словами "Атырауская область - 28 объектов";
после слов "Чебурашка" с. Индер, Индерский р-н" дополнить словами "; "Оримтал" с. Жаскайрат, Кзылкогинский р-н";

"Шығыс Қазақстан облысы - 16 объект" деген сөздер "Шығыс Қазақстан облысы - 12 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ОМ Көкжота ауылы, Көкпектi ауданы", "OM Жаңаүлгi ауылы, Катон-Қарағай ауданы", "OM, Московка ауылы, Көкпектi ауданы", "ОМ Аманат ауылы, Күршім ауданы." деген сөздер алынып тасталсын;
"БМ Қара-Айрық ауылы, Катон-Қарағай ауданы" деген сөздер "Гагарин атындағы ОМ, Қарғыба ауылы Тарбағатай ауданы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"БМ, Қордай ауданы, Сарыбастау ауылы" деген сөздер "БМ, Мерке ауданы, Мерке ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы - 15 объект" деген сөздер "Қостанай облысы - 14 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
"БМ N 24-а 480 орынға Қостанай қаласы" деген сөздер алынып тасталсын;
"Дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты: Қостанай қаласы," деген сөздер "Дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Қостанай қаласы (жатақхана):.";
"Успенский ауданы, Успенка ауылы" деген сөздер "Успенский ауданы, Лозовое ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан облысы - 82 объект" деген сөздер "Солтүстiк Қазақстан облысы - 83 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Петропавловск қаласы (темiржол мектеп-интернаты)" деген сөздерден кейiн "; ШИ Санаторная Мамлютка қаласы;
А. Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған гимназия интернат, Петропавл қаласы" деген сөздермен толықтырылсын";
"Оңтүстiк Қазақстан облысы - 17 объект" деген сөздер "Оңтүстiк Қазақстан облысы - 19 объект" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орта мектеп Самал Сарыағаш ауданы," деген сөздер "N 110 орта мектеп, Сарыағаш ауданы," деген сөздермен ауыстырылсын;
"Шарбұлақ ауылы, Қазығұрт ауданы," деген сөздерден кейiн "Бөген ауылы, Ордабасы ауданы; Төрткөл ауылы, Ордабасы ауданы." деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтағы "13167,0" деген сандар "13182,6" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 247-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 204844 мың теңге (екi жүз төрт миллион сегiз жүз қырық төрт мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "Бiлiм алушылардың облыстар бойынша орташа саны - 62434, соның iшiнде: Ақмола - 4050, Ақтөбе - 3050, Алматы - 2400, Атырау - 2017, Шығыс Қазақстан - 4917, Жамбыл - 4050, Батыс Қазақстан - 2667, Қарағанды - 7167, Қостанай - 4833, Қызылорда - 2700, Маңғыстау - 2017, Павлодар - 3683, Солтүстiк Қазақстан - 2383, Оңтүстiк Қазақстан - 6550, сонымен қатар Алматы қаласы - 6217 және Астана қаласы - 3733" деген сөздер "Ақшалай өтемақы алатын бiлiм алушылардың облыстар бойынша орташа саны - 57074 құрайды, соның iшiнде: Ақмола - 3215, Ақтөбе - 2596, Алматы - 2275, Атырау - 1787, Шығыс Қазақстан - 3974, Жамбыл - 4050, Батыс Қазақстан - 2140, Қарағанды - 7844, Қостанай - 4632, Қызылорда - 2904, Маңғыстау - 2017, Павлодар - 2959, Солтүстiк Қазақстан - 2614, Оңтүстiк Қазақстан - 5359, сондай-ақ Алматы қаласы - 5526 және Астана қаласы - 3182" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қорытынды нәтижелер" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"орта кәсiптiк оқу орындарында күндiзгi оқу нысанында оқитындарды жазғы және қысқы демалыс кезеңiнде жылына екi рет және орта кәсiптiк оқу орындарын бiтiрушiлердi жылына бiр рет жеңiлдiкпен жол жүрудi қамтамасыз ету.";

слова "Восточно-Казахстанская область - 16 объектов" заменить словами "Восточно-Казахстанская область - 12 объектов";
слова "СШ, с. Кокжута Кокпектинского р-н", "СШ, с. Жанаульго, Катон-Карагайского р-н", "СШ, с. Московка Кокпектинского р-н", "СШ, с. Аманат, Курчумского р-н." исключить;
слова "НШ с. Кара-Айрык Катон-Карагайского р-н;" заменить словами "СШ им. Гагарина с. Каргыба Тарбагатайского р-на;";
слова "НШ, Кордайский р-н, с. Сарыбастау;" заменить словами "НШ, Меркенский р-н, с. Мерке;";
слова "Костанайская область - 15 объектов" заменить словами "Костанайская область - 14 объектов";
слова "НШ N 24-а на 480 мест г. Костанай." исключить;
слова "Школы-интернаты для одаренных детей г. Костанай" заменить словами "Школа-интернат для одаренных детей г. Костанай (общежитие).";
слова "Успенский р-н, с. Успенка;" заменить словами "Успенский р-н, с. Лозовое;";
слова "Северо-Казахстанская область - 82 объекта;" заменить словами "Северо-Казахстанская область - 83 объекта;";
после слов "г. Петропавловск (ЖД-школа-интернат)" дополнить словами "; Санаторная ШИ г. Мамлютка;
Гимназия-интернат для одаренных детей им. А. Досмухамбетова г. Петропавловск";
слова "Южно-Казахстанская область - 17 объектов;" заменить словами "Южно-Казахстанская область - 19 объектов;";
слова "СШ Самал, Сарыагашский р-н;" заменить словами "СШ N 110, Сарыагашский р-н;";
после слов "с. Шарбулак, Казыгуртский р-н;" дополнить словами "с. Боген, Ордабасинский р-н; с. Торткуль, Ордабасинский р-н.";
в абзаце "Финансово-экономический результат" цифры "13167,0" заменить цифрами "13182,6";
в приложении 247 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 204844 тысячи тенге (двести четыре миллиона восемьсот сорок четыре тысячи тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "Среднее количество обучающихся составит по областям 62434, в том числе: Акмолинская - 4050, Актюбинская - 3050, Алматинская - 2400, Атырауская - 2017, Восточно-Казахстанская - 4917, Жамбылская - 4050, Западно-Казахстанская - 2667, Карагандинская - 7167, Костанайская - 4833, Кызылординская - 2700, Мангистауская - 2017, Павлодарская - 3683, Северо-Казахстанская - 2383, Южно-Казахстанская область - 6550, а также города Алматы - 6217 и города Астана - 3733" заменить словами "Среднее количество обучающихся, получающих денежную компенсацию, составит по областям 57074, в том числе: Акмолинская - 3215, Актюбинская - 2596, Алматинская - 2275, Атырауская - 1787, Восточно-Казахстанская - 3974, Жамбылская - 4050, Западно-Казахстанская - 2140, Карагандинская - 7844, Костанайская - 4632, Кызылординская - 2904, Мангистауская - 2017, Павлодарская - 2959, Северо-Казахстанская - 2614, Южно-Казахстанская область - 5359, а также города Алматы - 5526 и города Астаны - 3182";
абзац "Конечный результат" изложить в следующей редакции:
"обеспечение учащихся дневной формы обучения средних профессиональных учебных заведений льготами на проезд два раза в год в период зимних и летних каникул и выпускников средних профессиональных учебных заведений один раз в год.";

"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтағы "1 оқушыға" деген сөздерден кейiн ", 1 бiтiрушiге" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 251-қосымшада:
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "трафиктер" деген сөзден кейiн ", абоненттiк төлем" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтың мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi өзгерiссiз қалдырылсын;
"Уақтылығы" деген абзацтағы "қосылу төлемақысымен қамтамасыз ету жасалған шарттарға сәйкес" деген сөздер "жасалған шарттарға сәйкес қосылғаны және трафик, сондай-ақ абоненттiк төлем үшiн ақы төлеудi жүзеге асыруы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 252-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 895513 мың теңге (сегiз жүз тоқсан бес миллион бес жүз он үш мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "кешендердiң, соның iшiнде электрондық оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердiң жиынтығының Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi бекiткен бұйрығына" деген сөздер "кешендермен, соның iшiнде электрондық оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендермен Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң бұйрығымен бекiтiлген тiзбеге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы-экономикалық нәтиже:" деген абзацтағы "оқу, оның iшiнде электронды әдебиетiнiң 1 жиынтығының жоспарланатын құны 97832 теңгеден кем емес, түзету (арнайы) мекемелерi үшiн 1 оқулықтың жоспарланатын орташа құны 500 теңгеден кем емес, 1 оқу-әдiстемелiк кешенiне 200 теңгеден кем емес." деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"оқу әдебиетiнiң жоспарланатын орташа құны, оның iшiнде электронды - 1 данасы үшiн 960 теңге, түзету (арнайы) мекемелерi үшiн 1 оқулықтың жоспарланатын орташа құны - 500 теңге, 1 оқу-әдiстемелiк кешенi - 200 теңге.";
көрсетiлген қаулыға 253-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1576970 мың теңге (бiр миллиард бес жүз жетпiс алты миллион тоғыз жүз жетпiс мың теңге).";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк жалпы opтa бiлiм беру мекемелерiн саны кемiнде 284 лингафондық және мультимедиялық кабинеттермен жабдықтау, оның iшiнде: Ақмола облысы - кемiнде 22 бiрлiк, Ақтөбе облысы - кемiнде 15 бiрлiк, Алматы облысы - кемiнде 21 бiрлiк, Атырау облысы - кемiнде 14, Шығыс Қазақстан облысы - кемiнде 24 бiрлiк, Жамбыл облысы - кемiнде 14 бiрлiк, Батыс Қазақстан облысы - кемiнде 19 бiрлiк, Қарағанды облысы - 15 бiрлiк, Қызылорда облысы - кемiнде 13 бiрлiк, Қостанай облысы - кемiнде 21 бiрлiк, Маңғыстау облысы - кемiнде 13 бiрлiк, Павлодар облысы - кемiнде 18 бiрлiк, Солтүстiк Қазақстан облысы - кемiнде 21 бiрлiк, Оңтүстiк Қазақстан облысы - кемiнде 26 бiрлiк, Алматы қаласы - кемiнде 16 бiрлiк, Астана қаласы - кемiнде 12 бiрлiк.";

в абзаце "Финансово-экономический результат" после слов "на 1 обучающегося" дополнить словами ", 1 выпускника";
в приложении 251 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" после слов "оплата трафика" дополнить словами "и абонентская оплата";
в абзаце "Финансово-экономический результат" после слов "составит не" дополнить словом "более";
в абзаце "Своевременность" после слов "за подключение и трафик" дополнить словами ", а также абонентской оплаты";
в приложении 252 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 895513 тысяч тенге (восемьсот девяносто пять миллионов пятьсот тринадцать тысяч тенге).";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" слова "в комплекте, утвержденном приказом" заменить словами "согласно перечня, утвержденного приказом";
в абзаце "Финансово-экономический результат:" слова "планируемая стоимость 1 комплекта литературы, в т.ч. электронной составит не более 97832 тенге, для коррекционных (специальных) планируемая средняя стоимость 1-го учебника не менее 500 тенге, 1-го учебно-методического комплекса не менее 200 тенге." изложить в следующей редакции:
"планируемая средняя стоимость учебной литературы, в том числе электронной - 960 тенге за 1 экземпляр, для коррекционных (специальных) планируемая средняя стоимость 1-го учебника - 500 тенге, 1-го учебно-методического комплекса - 200 тенге.";
в приложении 253 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1576970 тысяч тенге (один миллиард пятьсот семьдесят шесть миллионов девятьсот семьдесят тысяч тенге).";
в пункте 7:
абзац второй абзаца "Прямой результат" изложить в следующей редакции:
"Оснащение государственных учреждений среднего общего образования лингафонными и мультимедийными кабинетами в количестве не менее 284, в том числе: Акмолинская область - не менее 22 единиц, Актюбинская область - не менее 15 единиц, Алматинская область - не менее 21 единицы, Атырауская область - не менее 14 единиц, Восточно-Казахстанская область - не менее 24 единиц, Жамбылская область - не менее 14 единиц, Западно-Казахстанская область - не менее 19 единиц, Карагандинская область - не менее 15 единиц, Кызылординская область - не менее 13 единиц, Костанайская область - не менее 21 единицы, Мангыстауская область - не менее 13 единиц, Павлодарская область - не менее 18 единиц, Северо-Казахстанская область - не менее 21 единицы, Южно-Казахстанская область - не менее 26 единиц, город Алматы - не менее 16 единиц, город Астана - не менее 12 единиц.";

"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацтағы: "5,5 млн. теңгеден аспайды" деген сөздер "5,6 миллион теңгенi құрайды" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 257-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 650571 мың теңге (алты жүз елу миллион бес жүз жетпiс бiр мың теңге).";
4-тармақ "; азаматтарда жоғары патриоттық сананы арттыру." деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "отансүйгiштiктi дамыту;" деген сөздерден кейiн "азаматтардың санасы мен сезiмдерiндегi патриоттық құндылықтарды, көзқарастар мен сенiмдерiн, Қазақстан халқының бiрлiгi идеясына адалдығын арттыру;" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Азаматтарды патриоттық тәрбиелеу мәселелерi бойынша семинарлар, акциялар, студенттер жұмыстарының конкурсын өткiзу. Патриотизмдi арттыру жөнiнде елдiң өңiрлерi бойынша үгiт-насихат тобының республикалық турнесiн өткiзу.";
6-баған "III-IV тоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзац мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"азаматтарды патриоттыққа тәрбиелеуге бағытталған кемiнде 5 iс-шара өткiзу.";
"Қаржы-экономикалық нәтиже" деген жолда:
"1,300" деген сандар "1300,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының азаматтарын патриоттық тәрбиелеудiң бiр iс-шарасын өткiзуге арналған орташа шығыстар - 3680,0 мың теңге.";
көрсетiлген қаулыға 262-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1300000 мың теңге (бiр миллиард үш жүз миллион теңге).";
4-тармақтағы "технологияны" деген сөзден кейiн "және жүйелердi" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының жерiн қашықтықтан зондтаудың ғарыштық жүйесiн құру және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары мен ұйымдары өкiлдерiнiң ғарыш қызметi саласындағы қызметiн қамтамасыз ету үшiн Байқоңыр қаласында қажеттi жағдай жасау.";
6-тармақтың кестесiнде:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
""Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталының толықтыру: әкiмшiлiк персонал, Қазақстан Республикасының ғарыш қызметi саласындағы ұйымдары үшiн Байқоңыр қаласында ақпараттық-есептеу орталығы (АЕО) ғимаратының жапсарлас құрылысын және 2 тұрғын үйдi қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу; мемлекеттiк сараптама жүргiзу; Байқоңыр қаласында әкiмшiлiк персонал, Қазақстан Республикасының ғарыш қызметi саласындағы ұйымдары үшiн AEO ғимаратының жапсарлас құрылысын қайта жаңарту; Қазақстан Республикасының жерiн қашықтықтан зондтаудың ғарыштық жүйесiн құру жөнiндегi жұмыстар жүргiзудi бастау үшiн.";

в абзаце "Финансово-экономический результат" слова "не более 5,5 млн. тенге" заменить словами "5,6 млн. тенге";
в приложении 257 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 650571 тысяча тенге (шестьсот пятьдесят миллионов пятьсот семьдесят одна тысяча тенге).";
пункт 4 дополнить словами "; повышение у граждан высокого патриотического сознания.";
в пункте 5 после слов "патриотизма в молодежной среде;" дополнить словами "повышение в сознании и чувствах граждан патриотических ценностей, взглядов и убеждений, приверженности идее единства народа Казахстана;";
в таблице пункта 6:
графу 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение семинара, акций, конкурса студенческих работ по вопросам патриотического воспитания граждан. Проведение республиканского турне агитационно-пропагандистской группы по регионам страны по повышению патриотизма.";
графу 6 дополнить словами "III-IV квартал";
в пункте 7:
строку "Прямой результат" дополнить абзацем следующего содержания:
"проведение не менее 5 мероприятий, направленных на патриотическое воспитание граждан.";
в строке "Финансово-экономический результат":
цифры "1,300" заменить цифрами "1300,0";
дополнить абзацем следующего содержания:
"средние расходы на проведение одного мероприятия патриотического воспитания граждан Республики Казахстан - 3680,0 тыс. тенге.";
в приложении 262 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1300000 тысяч тенге (один миллиард триста миллионов тенге).";
в пункте 4 после слова "технологий" дополнить словами "и систем";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: создание космической системы дистанционного зондирования земли Республики Казахстан и создание необходимых условий для обеспечения деятельности представителей государственных органов и организаций Республики Казахстан в сфере космической деятельности в городе Байконыр.";
в таблице пункта 6:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Пополнение уставного капитала акционерного общества "Национальная компания "Казкосмос": для разработки проектно-сметной документации по реконструкции пристройки здания информационно-вычислительного центра (ИВЦ) для административного персонала, организаций Республики Казахстан в сфере космической деятельности и 2-х жилых домов в городе Байконыр; проведение государственной экспертизы; реконструкции пристройки здания ИВЦ для административного персонала, организаций Республики Казахстан в сфере космической деятельности в городе Байконыр; начало проведения работ по созданию космической системы дистанционного зондирования земли Республики Казахстан.";

6-бағанындағы "1 тоқсаны" деген сөздер "1, 3-тоқсандары" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Қазақстан Республикасының ғарыш қызметi саласындағы мемлекеттiк органдары мен ұйымдары өкiлдерiнiң қызметiне жағдай жасау үшiн AEO ғимаратының бiр жапсарлас құрылысын және екi тұрғын үйдi қайта жаңарту жөнiндегi белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттама, Қазақстан Республикасының ғарыш қызметi саласындағы мемлекеттiк органдары мен ұйымдары өкiлдерiнiң қызметiне жағдай жасау үшiн AEO ғимаратының бiр жапсарлас құрылысын қайта жаңарту жөнiндегi жұмыстарды жүргiзудi бастау, сондай-ақ жердi қашықтықтан зондтаудың ғарыштық жүйесiнiң жоғары шешiмдi, басқарудың жер үстi кешенi, жер үстi нысаналы кешенi спутнигiнiң эскиздiк жобаларын жасау.
Соңғы нәтиже: картографиялау, пайдалы қазбаларды барлау және өндiру, төтенше жағдайлардың мониторингi, алдын алу және салдарын жою, өнеркәсiп және инфрақұрылым объектiлерiн салу және пайдалану, жылжымайтын мүлiктi бақылау (есепке алу мен салық салу мақсатында) саласында тұрақты негiзде Жердiң бетiндегi объектiлер мен процестер, жер және орманды пайдалану (есепке алу, жоспарлау және бақылау), ауыл шаруашылығын жоспарлау, ғарыш қызметi саласындағы қызметкерлерге арналған әлеуметтiк жағдай жасау және ғарыштық техниканы дамытудың негiзгi бағыттарын және оны құру жөнiндегi тәжiрибе-конструкторлық жұмыстарды негiздеу жөнiндегi жүйелi зерттеулер жүргiзу үшiн инфрақұрылымды есепке алу және бақылау оның экологиялық мониторингi, дамуы туралы жедел ақпарат алу есебiнен мемлекеттiк басқару органдары мен коммерциялық ұйымдарда шешiмдер қабылдаудың жылдамдығын және тиiмдiлiгiн арттыру.
Қаржы-экономикалық нәтиже: ғарыштық түсiрiлiмдердiң құнын 10 - 20 %-ға төмендету, спутниктердi пайдаланудан бастап өзiн-өзi өтеу мерзiмi - 4, 2 жыл; экономиканың түрлi секторларында ЖҚЗ технологияларын енгiзуден алынатын жоғары экономикалық тиiмдiлiк, елдiң экспорттық әлеуетiн ұлғайту және әртараптандыру, Қазақстан Республикасының ғарыш саласы мамандарының ғылыми әлеуетiн арттыру.
Уақтылығы: қызметтiк ғимаратты қайта жаңарту және Қазақстан Республикасының жерiн қашықтықтан зондтаудың ғарыштық жүйесiн жасау жөнiндегi жасалған шарттарға және жұмыс кестелерiне сәйкес.
Сапа: түсiлiмдердiң мынадай түрлерiн жүргiзу мүмкiндiгi: 1 м және 6.7 м рұқсат бере отырып, көрiнетiн диапазондағы панхроматика, 4 м және 28 м рұқсат бере отырып, көрiнетiн диапазондағы көп аймақты, 30 м рұқсат бере отырып, орта және алыс ИК диапазонындағы инфрақызыл, 30 м рұқсат бере отырып, гиперспектрлi; 24-тек 3-5 тәулiкке дейiнгi жоғары рұқсатты түсiлiмдер алу жеделдiгiнiң ұлғаюы, "2005 - 2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметiн дамытудың" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру кезiнде әлеуметтiк және экономикалық мәселелердi шешу.";
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 265-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в графе 6 слова "1 квартал" заменить словами "1, 3 кварталы";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: утвержденная в установленном порядке проектно-сметная документация по реконструкции одной пристройки здания ИВЦ для создания условий деятельности, представителей государственных органов и организаций Республики Казахстан в сфере космической деятельности и двух жилых домов, начало проведения работ по реконструкции одной пристройки здания ИВЦ для создания условий деятельности представителей государственных органов и организаций Республики Казахстан в сфере космической деятельности, а также создание эскизных проектов космической системы дистанционного зондирования земли, спутника высокого разрешения, наземного комплекса управления, наземного целевого комплекса.
Конечный результат: повышение скорости принятия и эффективности решений в государственных органах управления и коммерческих организациях за счет получения оперативной информации об объектах и процессах на поверхности Земли на регулярной основе в области картографирования, разведки и добычи полезных ископаемых, мониторинга, профилактики и устранения последствий чрезвычайных ситуаций, строительства и эксплуатации объектов промышленности и инфраструктуры, контроля недвижимого имущества (в целях учета и налогообложения), земле - и лесопользования (учета, планирования и контроля), сельскохозяйственного планирования, учета и контроля, экологического мониторинга, развития инфраструктуры для создания социальных условий для работников в сфере космической деятельности и проведения системных исследований по обоснованию основных направлений развития космической техники и опытно-конструкторских работ по ее созданию.
Финансово-экономический результат: снижение стоимости космических снимков на 10-20 %, срок окупаемости с начала эксплуатации спутников - 4,2 года, высокий экономический эффект от внедрения технологий ДЗЗ в различных сферах экономики, увеличение и диверсификация экспортного потенциала страны, повышение научного потенциала специалистов космической отрасли Республики Казахстан.
Своевременность: в соответствии с заключенными договорами и графиками работ по реконструкции служебного здания и созданию космической системы дистанционного зондирования земли Республики Казахстан.
Качество: возможность проведения следующих видов съемок: панхроматическая в видимом диапазоне с разрешением 1 м и 6.7 м, многозональная в видимом диапазоне с разрешением 4 м и 28 м, инфракрасная в среднем и дальнем ИК диапазонах с разрешением 30 м, гиперспектральная с разрешением 30 м; увеличение оперативности получения снимков высокого разрешения с 24 до 3 - 5 суток, решение социальных и экономических вопросов при реализации Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы.";
по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в приложении 265 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 1449395 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз қырық тоғыз миллион үш жүз тоқсан бес мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 2-жол "Денсаулық сақтауды реформалау мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасының компоненттерiн iске асырудың мониторингi мен бағалау жүйесiн енгiзу;" деген сөздерден кейiн "диагнозы қойылатын аурулардың тiзбесiн кеңейту үшiн диагностика мен аурулардың стандарттарын (хаттамаларын) әзiрлеу және жетiлдiру;" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 267-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 4383580 мың теңге (төрт миллиард үш жүз сексен үш миллион бес жүз сексен мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "11200" деген сандар "10919" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "8539" деген сандар "9365" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолдағы "Алматы мемлекеттiк дәрiгерлердiң бiлiмiн жетiлдiру институтына" деген сөздерден кейiн ", Қазақ мемлекеттiк медицина академиясына" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтиже" деген абзацындағы "Алматы мемлекеттiк дәрiгерлердiң бiлiмiн жетiлдiру институтын" деген сөздерден кейiн "; Қазақ мемлекеттiк медицина академиясын" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 268-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11145997 мың теңге (он бiр миллиард бiр жүз қырық бес миллион тоғыз жүз тоқсан жетi мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 269-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1855046 мың теңге (бip миллиард сегiз жүз елу бес миллион қырық алты мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 273-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 6528933 мың теңге (алты миллиард бес жүз жиырма сегiз миллион тоғыз жүз отыз үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Күрделi жөндеу" деген сөздерден кейiн "(қалпына келтiру) және қалпына келтiру жөнiндегi жұмыстарды бастау" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "Отан соғысының мүгедектерiне арналған орталық клиникалық госпиталiнiң" деген сөздер "Отан соғысының мүгедектерiне арналған Орталық клиникалық госпитальға күрделi жөндеу жүргiзу (қалпына келтiру) және қалпына келтiру жөнiндегi жұмыстарды бастау үшiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 275-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2682922 мың теңге (екi миллиард алты жүз сексен екi миллион тоғыз жүз жиырма екi мың теңге).";

"1. Стоимость: 1449395 тысяч тенге (один миллиард четыреста сорок девять миллионов триста девяносто пять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, после слов "внедрение системы мониторинга и оценки эффективности реализации компонентов Государственной программы реформирования и развития здравоохранения;" дополнить словами "разработка и совершенствование стандартов (протоколов) диагностики и заболеваний для расширения перечня диагностируемых заболеваний;";
в приложении 267 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 4383580 тысяч тенге (четыре миллиарда триста восемьдесят три миллиона пятьсот восемьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, цифры "11200" заменить цифрами "10919";
в строке, порядковый номер 4, цифры "8539" заменить цифрами "9365";
в строке, порядковый номер 7, после слов "Алматинскому государственному институту усовершенствования врачей" дополнить словами ", Казахской государственной медицинской академии";
в абзаце "Финансово-экономический результат" пункта 7 после слов "Алматинского государственного института усовершенствования врачей" дополнить словами "; Казахской государственной медицинской академии";
в приложении 268 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11145997 тысяч тенге (одиннадцать миллиардов сто сорок пять миллионов девятьсот девяносто семь тысяч тенге).";
в приложении 269 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1855046 тысяч тенге (один миллиард восемьсот пятьдесят пять миллионов сорок шесть тысяч тенге).";
в приложении 273 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 6528933 тысячи тенге (шесть миллиардов пятьсот двадцать восемь миллионов девятьсот тридцать три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "проведение Государственной экспертизы для капитального ремонта" дополнить словами "(реставрации) и начало работ по реставрации";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова "для капитального ремонта Центрального клинического, госпиталя для инвалидов Отечественной войны" заменить словами "для капитального ремонта (реставрации) Центрального клинического госпиталя для инвалидов Отечественной войны и начало работ по реставрации";
в приложении 275 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2682922 тысячи тенге (два миллиарда шестьсот восемьдесят два миллиона девятьсот двадцать две тысячи тенге).";

6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "акушерлiк-гинекологиялық." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласында 500 төсектiк жаңа Республикалық ана мен бала ғылыми орталығын шетелдiк компанияның басқаруы жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу.";
көрсетiлген қаулыға 278-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 14914693 мың теңге (он төрт миллиард тоғыз жүз он төрт миллион алты жүз тоқсан үш мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 289-қосымшада:
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "31 259 науқас үшiн туберкулезге қарсы препараттарды және 44 615 жасөспiрiмдер мен балаларға химиялық профилактика жүргiзуге;" деген сөздер "32709 науқас үшiн туберкулезге қарсы препараттарды және 54615 жасөспiрiмдер мен балаларға химиялық профилактика жүргiзуге;" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 304-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 663396 мың теңге (алты жүз алпыс үш миллион үш жүз тоқсан алты мың теңге).";
7-тармақтың "Typa нәтиже" деген абзацындағы "317" деген сандар "331" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 311-қосымшада:
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "4. N 8 РУ-3 және N 12 РУ-5 консервацияланған уран кенiштерiн қорғау." деген тармақ алынып тасталсын;
7-тармақтың "Typa нәтиже" деген абзацында:
"20% аспайды" деген сөздер "25 % аспайды" деген сөздермен ауыстырылсын;
"4) N 8 РУ-3 және N 12 РУ-5 консервацияланған уран кенiштерiн қорғау." деген тармақша алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 315-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 67946 мың теңге (алпыс жетi миллион тоғыз жүз қырық алты мың теңге).";
осы қаулыға 15 және 16-қосымшаларға сәйкес мынадай мазмұндағы 317-1 және 317-2-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 324-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 16180621 мың теңге (он алты миллиард бiр жүз сексен миллион алты жүз жиырма бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы 8, 9, 10, 11-тармақтармен толықтырылсын:
"8. N 7, 8 станцияларының қазандық агрегаттарын, N 5, 6 станцияларының құбыр агрегаттарын және Астана қаласының су жылыту қазандығын орнатып ЖЭО-2 кеңейту және қайта жаңарту ("Мемсараптама" РМК-ның 2005 жылғы 23 маусымдағы N 2-364105 TЭH бойынша қорытындысы).
9. Астана қаласында ЖЭО-3 салу ("Мемсараптама" PMK-ның 2005 жылғы 24 маусымдағы N 2-367/05 TЭH бойынша қорытындысы).
10. Алматы қаласындағы "Орбита" аудандық қазандығын қайта жаңарту және кеңейту ("Мемсараптама" РМК-ның 2005 жылғы 19 мамырдағы N 7-53-2/2005 ЖСҚ бойынша қорытындысы).

в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "хирургическому, акушерско-гинекологическому." дополнить абзацем следующего содержания:
"Оплата услуг по управлению иностранной компанией новым Республиканским научным центром материнства и детства на 500 коек в городе Астане";
в приложении 278 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 14914693 тысячи тенге (четырнадцать миллиардов девятьсот четырнадцать миллионов шестьсот девяносто три тысячи тенге).";
в приложении 289 к указанному постановлению:
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова "противотуберкулезных препаратов прогнозно для 31259 больных и на проведение химиопрофилактики 44615 подросткам и детям;" заменить словами "противотуберкулезных препаратов прогнозно для 32709 больных и на проведение химиопрофилактики 54615 подросткам и детям;";
по Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
в приложении 304 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 663396 тысяч тенге (шестьсот шестьдесят три миллиона триста девяносто шесть тысяч тенге).";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "317" заменить цифрами "331";
в приложении 311 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 пункт "4. Охрана законсервированных урановых рудников N 8 РУ-3 и N 12 РУ-5." исключить;
в абзаце "Прямой результат" пункта 7:
слова "не менее 20 %" заменить словами "не менее 25 %";
подпункт "4) охрана законсервированных урановых рудников N 8 РУ-3 и N 12 РУ-5." исключить;
в приложении 315 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 67946 тысяч тенге (шестьдесят семь миллионов девятьсот сорок шесть тысяч тенге).";
дополнить приложениями 317-1 и 317-2 следующего содержания, согласно приложениям 15 и 16 к настоящему постановлению;
в приложении 324 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 16180621 тысяча тенге (шестнадцать миллиардов сто восемьдесят миллионов шестьсот двадцать одна тысяча тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 дополнить пунктами 8, 9, 10, 11 следующего содержания:
"8. Расширение и реконструкция ТЭЦ - 2 с установкой котлоагрегатов ст. N 7, 8; турбоагрегатов ст. N 5, 6 и водогрейной котельной города Астаны (заключение РГП "Госэкспертиза" по ТЭО N 2-364/05 от 23 июня 2005 года);
9. Строительство ТЭЦ-3 в городе Астане (заключение РГП "Госэкспертиза" по ТЭО N 2-367/05 от 24 июня 2005 года);
10. Реконструкция и расширение районной котельной "Орбита" в городе Алматы (заключение РГП "Госэкспертиза" по ПСД N 7-53-2/2005 от 19 мая 2005 года);

11. Атырау қаласындағы Сәтпаев даңғылы бойындағы "Премьер-Сити" тұрғын үй кешенiн электрмен жабдықтау.";
7-тармақтың "Typa нәтиже" деген абзацы мынадай мазмұндағы 4, 5, 6, 7-тармақтармен толықтырылсын:
"4. Астана қаласының N 7, 8 станцияларының қазандық агрегаттарын, N 5, 6 станцияларының құбыр агрегаттарын және су жылыту қазандығын орнатып ЖЭО-2 кеңейту және қайта жаңарту.
5. Астана қаласында ЖЭО-3 салу.
6. Алматы қаласындағы "Орбита" аудандық қазандығы қайта жаңарту және кеңейту.
7. Атырaу қаласындағы Сәтпаев даңғылы бойындағы "Премьер-Сити" тұрғын үй кешенiн электрмен жабдықтау.";
осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 325-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 326-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2390215 мың теңге (екi миллиард үш жүз тоқсан миллион екi жүз он бес мың теңге).";
4-тармақтағы "өнiмiмен молықтыру." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарықтарға жылжытуды қамтамасыз ету.
Стандарттау, сертификаттау және, өлшем бiрлiгiн қамтамасыз ету саласындағы заңнаманы бұзушылықтардың жолын кесу. Өнiмдi тұтынушылардың құқықтарын қорғау.";
5-тармақтағы "мемлекеттiк саясатты қалыптастыру;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"экспортты жылжыту мәселелерi бойынша шекара маңындағы және өнеркәсiптiк дамыған өңiрлердiң отандық тауар өндiрушiлерiнiң, оның iшiнде халықаралық тәжiрибенi ескере отырып, ақпарттандырылуын қамтамасыз ету;
Қазақстандық тауарлардың экспортын, сыртқы нарықтарға жылжытуға жәрдемдесу бағдарламасын әзiрлеу оның негiзгi мiндетi қазақстандық экспорттаушылардың шетелдiк нарықтарға қол жетiмдiлiгi үшiн оңтайлы жағдай жасау болып табылады;";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы 11) тармақшадан кейiн мынадай мазмұндағы 11-1), 11-2), 11-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"11-1) Республиканың өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспортты жылжыту мәселелерi жөнiнде семинарлар, тренингтер және оқыту курстарын өткiзу.
11-2) Қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарықтарға жылжытуға жәрдемдесу бағдарламасын әзiрлеу.
11-3) Сыртқы нарықтарда отандық тауар өндiрушiлердiң экономикалық мүдделерiн қорғау бойынша елден тысқары жерлерге iссапарлар.";
реттiк нөмiрi 3-жолда:
"178" деген сандар "288" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Құрылыс iстерi комитетiнiң аумақтық органдарын жергiлiктi атқарушы органдарға беру нәтижесiнде пайда болған қаңтар-ақпан айларының жалақысын және жұмыстан шығару жәрдемақысын төлеу бойынша Құрылыс iстерi комитетiнiң қызметкерлерi алдындағы кредиторлық берешектi өтеу.";
реттiк нөмiрi 5-жолда:

11. Электроснабжение жилого комплекса "Премьер-Сити" по проспекту Сатпаева в городе Атырау.";
абзац "Прямой результат" пункта 7 дополнить пунктами 4, 5, 6, 7 следующего содержания:
"4. Расширение и реконструкция ТЭЦ-2 с установкой котлоагрегатов ст. N 7, 8, турбоагрегатов ст. N 5, 6 и водогрейной котельной города Астаны.
5. Строительство ТЭЦ-3 в городе Астане.
6. Реконструкция и расширение районной котельной "Орбита" в городе Алматы.
7. Электроснабжение жилого комплекса "Премьер-Сити" по проспекту Сатпаева в городе Атырау.";
дополнить приложением 325-1 следующего содержания, согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
в приложении 326 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2390215 тысяч тенге (два миллиарда триста девяносто миллионов двести пятнадцать тысяч тенге).";
в пункте 4 после слов "отечественных товаропроизводителей." дополнить абзацами следующего содержания:
"Обеспечение продвижения экспорта казахстанских товаров на внешние рынки.
Пресечение нарушений законодательства в области стандартизации, сертификации и обеспечения единства измерений. Защита прав потребителей продукции.";
в пункте 5 после слов "поддержки предпринимательства и защиты конкуренции;" дополнить абзацами следующего содержания:
"обеспечение информированности отечественных товаропроизводителей приграничных и промышленно-развитых регионов по вопросам экспортопродвижения, в том числе с учетом международного опыта;
разработка Программы содействия продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки, основной задачей которого является создание оптимальных условий для доступа казахстанских экспортеров на зарубежные рынки;";
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 2, после подпункта 11) дополнить подпунктами 11-1), 11-2), 11-3) следующего содержания:
"11-1) Проведение семинаров, тренингов и обучающих курсов по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики.
11-2) Разработка Программы содействия продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки.
11-3) Командировки за пределы страны по защите экономических интересов отечественных товаропроизводителей на внешних рынках.";
в строке, порядковый номер 3,
цифры "178" заменить цифрами "288";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Погашение кредиторской задолженности перед работниками Комитета по делам строительства по выплате заработной платы за январь-февраль месяцы и выходного пособия, образовавшейся в результате передачи территориальных органов Комитета по делам строительства местным исполнительным органам.";
в строке, порядковый номер 5:

екiншi және үшiншi абзацтардағы "3" деген сан "16" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"- көшiру-көбейту аппараты (1 бiрлiк);
Бәсекелестiктi қорғау комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерi үшiн жиһаз, оның iшiнде:
басшыға арналған жиһаздар жиынтығы (16 бiрлiк)";
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "1:С Бухгалтерия бағдарламасы, "Қаржыландыру жоспары", ИСМ веб-сайтын және "Заң" ДБ," деген сөздер "1С-бухгалтерия" бағдарламасын сүйемелдеу, "Қаржыландыру жоспары" бағдарламасын сүйемелдеу ИСМ веб-сайтын және "Заң" ДҚ сүйемелдеу, ақпараттық жүйелердi сүйемелдеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Министрлiктiң орталық аппараты мен комитеттерi үшiн есептеу техникалары мен лицензиялық бағдарламалық өнiмдер сатып алу." деген сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептеу техникасын сатып алу: Министрлiктiң орталық аппараты мен комитеттерi үшiн серверлер, дербес компьютерлер, сканерлер, принтерлер, свитчтер және лицензиялық бағдарламалық өнiмдер.";
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "25 тауар көрiнiсi бойынша тауар рыноктарындағы бәсекелiк ортаның жай-күйін талдау жөнiндегi есеп." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"республиканың өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспортты жылжыту мәселелерi жөнiнде кемiнде 4 семинар, тренинг және оқыту курсын өткiзу;
Қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарықтарға жылжытуға жәрдемдесу бағдарламасын әзiрлеу;
елден тысқары жерлерге iссапарлар;";
"Түпкiлiктi нәтиже" деген абзацтағы "барлық өлшемдер түрлерiн шынайы есепке алуды қамтамасыз ету;" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын;
"экспортты жылжыту мәселелерi бойынша отандық тауар өндiрушiлердiң хабардар болуын арттыру;";
"Қаржы-экономикалық нәтижелерi" деген абзацтағы "1 сарапшы аудиторды дайындауға кететiн орташа шығын 635,0 мың теңге" деген сөздерден кейiн "; республика өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспортты жылжыту мәселелерi бойынша 1 семинар, тренинг және оқыту курсын өткiзуге жұмсалатын орташа шығын 3434 мың теңгенi құрайды" деген сөздермен толықтырылсын:
"Уақтылығы" деген абзацтағы "техникалық тапсырмаға (ерекшелiкке) және жасалған шарттарға сәйкес" деген сөздерден кейін ", республиканың өңiрлерiнде шетелдiк сарапшыларды тарта отырып, экспорттық жылжыту мәселелерi бойынша семинарлар, тренингтер және оқыту курстарын өткiзудiң бекiтiлген жоспар-кестесiне сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулыға 18 және 19-қосымшаларға сәйкес мынадай мазмұндағы 338-1 және 339-1-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 343-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в абзацах втором и третьем цифру "3" заменить цифрами "16";
дополнить абзацами следующего содержания:
"- копировально-множительный аппарат (1 ед.);
мебель для территориальных подразделений Комитета по защите конкуренции, в том числе:
комплект мебели для руководителя (16 ед.)";
в строке порядковый номер 6, после слов "Сопровождение локальных задач и информационных систем:" дополнить словами "сопровождение программы "1С-бухгалтерия", сопровождение программы "План финансирования", сопровождение веб-сайта МИТ и БД "Закон", сопровождение информационных систем";
предложение "Приобретение вычислительной техники и лицензионных программных продуктов для центрального аппарата и комитетов Министерства." изложить в следующей редакции:
"Приобретение вычислительной техники: серверов, персональных компьютеров, сканеров, принтеров, свитчей и лицензионных программных продуктов для центрального аппарата и комитетов Министерства.";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" после слов "на товарных рынках по 25 товарным позициям;" дополнить абзацами следующего содержания:
"проведение не менее 4-х семинаров, тренингов и обучающих курсов по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики;
разработка Программы содействия продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки;
командировки за пределы страны;";
в абзаце "Конечный результат" после слов "обеспечение достоверного учета всех видов измерений;" дополнить абзацем следующего содержания:
"повышение информированности отечественных товаропроизводителей по вопросам экспортопродвижения;";
в абзаце "Финансово-экономический результат" после слов "средние затраты на обучение 1 эксперта - аудитора - 635,0 тыс. тенге" дополнить словами "; средние затраты на проведение 1 семинара, тренинга и обучающего курса по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики составят 3434 тыс. тенге";
в абзаце "Своевременность" после слов "в соответствии с техническим заданием (спецификацией) и заключенными договорами" дополнить словами "в соответствии с утвержденным планом-графиком проведения семинаров, тренингов и обучающих курсов по вопросам экспортопродвижения с привлечением зарубежных экспертов в регионах республики";
дополнить приложениями 338-1 и 339-1 следующего содержания, согласно приложениям 18 и 19 к настоящему постановлению;
в приложении 343 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 18259 мың теңге (он сегiз миллион екi жүз елу тоғыз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 344-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11614073 мың теңге (он бiр миллиард алты жүз он төрт миллион жетпiс үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 1-жол "6) Астана қаласындағы жаңа университеттiң инженерлiк-коммуникациялық желiлерiн салу; 7) Астана қаласындағы жаңа өнеркәсiптiк аймақтың (Индустриялық парк) салу инфрақұрылымын." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтағы "жолдар салу" деген сөздерден кейiн ", Астана қаласындағы жаңа университеттiң инженерлiк-коммуникациялық желiлерiн салу; Астана қаласындағы жаңа өнеркәсiптiк аймақтың (Индустриялық парк) инфрақұрылымын салу." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 345-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 11239900 мың теңге (он бiр миллиард екі жүз отыз тоғыз миллион тоғыз жүз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 348-қосымша алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 351-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 8000 мың теңге (сегiз миллион теңге).";
көрсетiлген қаулыға 355-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1667098 мың теңге (бiр миллиард алты жүз алпыс жетi миллион тоқсан сегiз мың теңге).";
көрсетiлген қаулыға 358-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 584266 мың теңге (бес жүз сексен төрт миллион екi жүз алпыс алты мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 360-қосымшада:
құпия;
көрсетiлген қаулыға 361-қосымшада:
құпия;
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы бойынша:
көрсетiлген қаулыға 366-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 7564501 мың теңге (жетi миллиард бес жүз алпыс төрт миллион бес жүз бiр мың теңге).";
реттiк нөмiрi 3-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны "Облыстарда заңдардың және заңға тәуелдi актiлердiң қолданылуын қадағалауды iске асыру." деген сөздерден кейiн "Арнайы шифрлеу аппаратурасын сатып алу (54 бiрлiк)" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың - "Тура нәтиже" деген абзацы мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын;
"- аумақтық органдар үшiн саны 54 бiрлiк арнайы шифрлеу аппаратурасын сатып алу;";
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi бойынша:

"1. Стоимость: 18259 тысяч тенге (восемнадцать миллионов двести пятьдесят девять тысяч тенге).";
в приложении 344 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11614073 тысячи тенге (одиннадцать миллиардов шестьсот четырнадцать миллионов семьдесят три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1, дополнить словами "6) Строительство инженерно-коммуникационных сетей нового университета в городе Астане; 7) Строительство инфраструктуры новой промышленной зоны (Индустриальный парк) в городе Астане.";
в пункте 7 после слов "комплексам в городе Астане" дополнить словами "; Строительство инженерно-коммуникационных сетей нового университета в городе Астане"; "Строительство инфраструктуры новой промышленной зоны (Индустриальный парк) в городе Астане";
в приложении 345 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 11239900 тысяч тенге (одиннадцать миллиардов двести тридцать девять миллионов девятьсот тысяч тенге).";
приложение 348 к указанному постановлению исключить;
по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
в приложении 351 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 8000 тысяч тенге (восемь миллионов тенге).";
в приложении 355 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1667098 тысяч тенге (один миллиард шестьсот шестьдесят семь миллионов девяносто восемь тысяч тенге).";
в приложении 358 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 584266 тысяч тенге (пятьсот восемьдесят четыре миллиона двести шестьдесят шесть тысяч тенге).";
по Комитету национальной безопасности Республики Казахстан:
приложение 360 к указанному постановлению:
секретно;
приложение 361 к указанному постановлению:
секретно;
по Генеральной прокуратуре Республики Казахстан:
в приложении 366 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 7564501 тысяча тенге (семь миллиардов пятьсот шестьдесят четыре миллиона пятьсот одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 3, после слов "Осуществление надзора за применением законов и подзаконных актов в областях." дополнить словами "Приобретение специальной аппаратуры шифрования (54 ед.).";
абзац "Прямой результат" пункта 7 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"- приобретение для территориальных органов специальной аппаратуры шифрования в количестве 54 единиц;";
по Агентству Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы:

осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 368-1-қосымшамен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 369-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 325931 мың теңге (үш жүз жиырма бес миллион тоғыз жүз отыз бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 5-жол "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн өтеу." деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 369-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 371-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1680000 мың теңге (бiр миллиард алты жүз сексен миллион теңге).";
4-тармақ ", байланыс және телехабарларын тарату инфрақұрылымын жедел дамыту, қатынау қиын аудандарды байланыспен қамтамасыз ету, байланыс пен телехабарларын таратудың халықаралық спутниктiк жүйелерiмен үйлесiмдiлiк, Қазақстан Республикасының жер үстi байланыс инфрақұрылымымен келiсудi, спутниктiк байланыстың жаңа технологияларын енгiзу." деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттi бағдарламаның мiндеттерi: жер үстi басқару кешенi мамандары үшiн тұрғын үй-тұрмыс жағдайларын жасау, "Kazsat-2" байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигін жасау және ұшыру жөнiндегi бастапқы жұмыстарды қамтамасыз ету.";
6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жолдың 5-бағанында "мамандары үшiн" деген сөздерден кейiн "және "Kazsat-2" байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигiн жасау және ұшыру жөнiндегi жұмыстар жүргiзу үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 1-жолдың 6-бағанындағы "2006 жылдың ақпан айы" деген сөздер "Жыл бойы" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзацтағы "iске қосылады" деген сөздерден кейiн ", "Kazsat-2" байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигiн жасауға және ұшыруға арналған келiсiм-шарт жасалады және нобайлық жобасын әзiрлеу басталатын болады." деген сөздермен толықтырылсын;
"Соңғы нәтиже" деген абзацтағы "50%-ды құрайды" деген сөздерден кейiн "; байланыс және хабар тарату ұлттық спутниктiк жүйесiн дамыту Қазақстанға ғарыштық байланыс қызметтерiнiң әлемдiк нарығына шығуға мүмкiндiк бередi, сондай-ақ "Қазақтелеком" АҚ, "Кателко" АҚ, "Астел" АҚ, "Қазтранском" АҚ, "Жарық" ЖШС, "Нұрсат" АҚ, "TNS Plus" АҚ, "Sa-Telcom" ЖШС, "Арна" АҚ телекоммуникациялық байланыс арналарын қорғанысты күшейту үшiн ақпаратты қорғау құралдарын енгiзе отырып, ұлттық ғарыш аппараттарына көшiруге, ұлттық және ақпараттық қауiпсiздiк проблемаларын шешуге мүмкiндiк бередi." деген сөздермен толықтырылсын;

дополнить приложением 368-1 следующего содержания, согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в приложении 369 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 325931 тысяча тенге (триста двадцать пять миллионов девятьсот тридцать одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строку, порядковый номер 5, дополнить словами "Погашение обязательств прошлых лет.";
дополнить приложением 369-1 следующего содержания, согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
в приложении 371 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1680000 тысяч тенге (один миллиард шестьсот восемьдесят миллионов тенге).";
пункт 4 дополнить словами ", ускоренное развитие инфраструктуры связи и телевещания, обеспечение связью труднодоступных районов, совместимость с международными спутниковыми системами связи и телевещания, согласованность с наземной инфраструктурой связи Республики Казахстан, внедрение новых технологий спутниковой связи.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: создание жилищно-бытовых условий для специалистов наземного комплекса управления, обеспечение начальных работ по созданию и запуску национального геостационарного спутника связи и вещания "KazSat-2".";
в таблице пункта 6:
в графе 5 строки, порядковый номер 1, после слов "мониторинга связи" дополнить словами "и для проведения работ по созданию и запуску национального геостационарного спутника связи и вещания "Kazsat-2".";
в графе 6 строки, порядковый номер 1, слова "февраль 2006 год." заменить словами "В течение года";
в пункте 7:
в абзаце "Прямой результат" после слов "высококвалифицированных специалистов" дополнить словами ", будет заключен контракт и начата разработка эскизного проекта на создание и запуск национального геостационарного спутника связи и вещания "Kazsat-2".";
в абзаце "Конечный результат" после слов "составит 50 %" дополнить словами "; развитие национальной спутниковой системы связи и вещания позволит Казахстану выйти на мировой рынок услуг космической связи, а также позволит перевести телекоммуникационные каналы связи АО "Казахтелеком", АО "Кателко", АО "Астел", АО "Казтранском", ТОО "Жарык", АО "Нурсат", АО "TNS Plus", TOO "Sa-Telcom", АО "Арна" на национальные космические аппараты с внедрением средств защиты информации для усиления обороны, решения проблем национальной и информационной безопасности.";

"Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi" деген абзацтағы "теңге" деген сөзден кейiн "; техника-экономикалық негiздемесiне сәйкес хабар тарату байланыс спутнигiн пайдаланудың барлық мерзiмi iшiнде жобаның бюджеттiк тиiмдiлiгi 125 %-ды, экономикалық тиiмдiлiгi 129 %-ды құрауға тиiс.";
"Уақтылығы" деген абзацтағы "құрайды" деген сөзден кейiн "; Kazsat-2" байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигiн жасауға және ұшыруға арналған келiсiм-шартта айқындалған жасау және ұшыру кезеңдерiне сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
"Сапасы" деген абзацтағы "құрайды" деген сөзден кейiн "Қазақстан Республикасының аумағын бiрыңғай спутникпен қамту қабылдау нүктелерiн барынша азайтуға байланысты кiдiру уақытын қысқартуға мүмкiндiк бередi.";
көрсетiлген қаулыға 374-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 549451 мың теңге (бec жүз қырық тоғыз миллион төрт жүз елу бiр мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Метеостанция - 2" деген сөздерден кейiн ", спутниктiк байланыстың 2 арнасын жалдауға" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
"Тiкелей нәтиже" деген абзац мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) спутниктiк байланыстың 2 арнасын жалдау.";
"Соңғы нәтиже" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"байланыс және хабар таратудың ұлттық спутниктiк жүйесiнiң сенiмдi жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.";
көрсетiлген қаулыға 375-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1800000 мың теңге (бiр миллиард сегiз жүз миллион теңге).";
5-тармақта:
"ауылдық жерде 15 почта байланыс бөлiмшелері құрылысын салу" деген сөздер "ауылдық жерде 145 ауылдық байланыс бөлiмшелерiн салу және техникалық нығайту" деген сөздермен ауыстырылсын;
"37" деген сандар "167" деген сандармен ауыстырылсын;
"жабдықтау" деген сөзден кейiн ", 4 почта вагондарын сатып алу жолымен магистральдық тасымалдау жүйесiн жетiлдiру, Астана қаласында есептеу орталығын құру" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың кестесiнде:
5-бағандағы "Ауылдық және қалалық жерде почта инфрақұрылымын дамыту үшiн "Қазпочта" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту" деген сөздер "Ауылдық, қалалық жерде почта инфрақұрылымын дамыту үшiн "Қазпочта" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту және магистральдық тасымалдау жүйесiн жетiлдiру әрi почта-жинақтау қызметтерiн дамыту" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "2006 жылғы 1-тоқсан" деген сөздер "Жыл бойы" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"15", "37", "95", "5-8", "7-9", "3-5", "10", "95" деген сандар тиiсiнше "145", "167", "225", "7-10", "9-11", "5-7", "12", "225" деген сандармен ауыстырылсын;
"ауылдық почта байланысы бөлiмшелерiнiң құрылысын салу" деген сөздер "почта салу, сондай-ақ почта вагондары паркiн жаңарту, Астана қаласындағы есептеу орталығының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету." деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 376-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

в абзаце "Финансово-экономический результат" после слова "тенге" дополнить словами "; в соответствии с технико-экономическим обоснованием бюджетная эффективность проекта должна составить 125 % за весь срок эксплуатации спутника связи вещания, экономическая эффективность - 129 %.";
в абзаце "Своевременность" после слов "100 %" дополнить словами "; согласно этапам создания и запуска, определенным контрактом на создание и запуск национального геостационарного спутника связи и вещания "Kazsat-2".";
в абзаце "Качество" после слов "составит 100 %" дополнить словами "; покрытие территории Республики Казахстан единым спутником позволит сократить время задержек в связи с минимизацией точек приема.";
в приложении 374 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 549451 тысяча тенге (пятьсот сорок девять миллионов четыреста пятьдесят одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "Метеостанция-2" дополнить словами ", аренду 2-х каналов спутниковой связи";
в пункте 7:
абзац "Прямой результат" дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) аренда 2-х каналов спутниковой связи.";
абзац "Конечный результат" изложить в следующей редакции:
"обеспечение надежного функционирования национальной спутниковой системы связи и вещания.";
в приложении 375 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1800000 тысяч тенге (один миллиард восемьсот миллионов тенге).";
в пункте 5:
цифры "15" заменить словами "и техукрепленности 145 сельских";
цифры "37" заменить цифрами "167";
после слова "комплектов" дополнить словами ", совершенствование системы магистральных перевозок путем приобретения 4 почтовых вагонов, создание вычислительного центра в г. Астане";
в таблице пункта 6:
в графе 5 слова "и городах." заменить словами ", городах и совершенствование системы магистральных перевозок и развитие почтово-сберегательных услуг.";
в графе 6 слова "1 квартал 2006 года" заменить словами "В течение года";
в пункте 7:
цифры "15", "37", "95", "5-8", "7-9", "3-5", "10", "95" заменить соответственно цифрами "145", "167", "225", "7-10", "9-11", "5-7", "12", "225";
слова "сельских отделений связи" дополнить словами ", а также обновление парка почтовых вагонов, обеспечение функционирования вычислительного центра в г. Астане.";
в приложении 376 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 3268183 мың теңге (үш миллиард екi жүз алпыс сегiз миллион бiр жүз сексен үш мың теңге).";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "3377048" деген сандар "3268183" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 378-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2790034 мың теңге (екi миллиард жетi жүз тоқсан миллион отыз төрт мың теңге).";
реттiк нөмiрi 6-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) 230 қоғамдық қол жеткiзу пункттерiн жабдықтау үшiн техникалық құралдарды сатып алу;";
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 379-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 2645457 мың теңге (екi миллиард алты жүз қырық бес миллион төрт жүз елу жетi мың теңге).";
2-тармақ "Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 14 наурыздағы N 159  қаулысы ." деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы 9) және 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) ведомстволық ақпараттық жүйелердiң "Заңды тұлғалар ", "Жылжымайтын мүлiк тiркелiмi", "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк дерекқорларымен ықпалдасуы және одан әрi өзара iс-қимыл жасауы;
10) Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгін Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру.";
6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанда:
реттiк нөмiрi 2-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiн Алматы қаласынан Астана қаласына 20 штат бiрлiгiмен көшiру, оның iшiнде: мемлекеттiк органның мүлкiн Алматы қаласынан Астана қаласына тасымалдау жөнiндегi шығыстар; қызметкерлердiң жеке мүлкiн тасымалдау жөнiндегi шығыстар; бiржолғы жәрдемақы (көтерме ақы) төлеу жөнiндегi шығыстар; қызметкерлер мен отбасы мүшелерiнiң жол жүруіне арналған шығыстар, банк қызметтерiне арналған шығыстар.";
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бiр бiрлiгiнiң құны 40 еселенген айлық есептiк көрсеткiштен асатын тауарларды, оның iшiнде: факсимильдiк аппараттарды, көшiру аппараттарын сатып алу. Астана қаласына көшiрiлетiн қызметкерлер үшiн жаңа тұрғын үй сатып алу.";
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк органның Алматы қаласынан Астана қаласына көшiрiлуiне байланысты жабдықтарды инсталляциялау жөнiндегi қызметтердi сатып алу.";
6-бағанда:
реттiк нөмiрi 2-жол "тамыз-желтоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жол "тамыз-желтоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жол "тамыз-желтоқсан" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi қызметкерлерiнiң саны 20 бiрлiк бiрiншi тобын Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру";
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 386-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 3268183 тысячи тенге (три миллиарда двести шестьдесят восемь миллионов сто восемьдесят три тысячи тенге).";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 цифры "3377048" заменить цифрами "3268183";
в приложении 378 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2790034 тысячи тенге (два миллиарда семьсот девяносто миллионов тридцать четыре тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 6:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) приобретение технических средств для оборудования 230 пунктов общественного доступа;";
по Агентству Республики Казахстан по статистике:
в приложении 379 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2645457 тысяч тенге (два миллиарда шестьсот сорок пять миллионов четыреста пятьдесят семь тысяч тенге).";
пункт 2 дополнить словами "постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 159 "Об утверждении Плана мероприятий по передислокации Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану;";
пункт 5 дополнить подпунктами 9) и 10) следующего содержания:
"9) интеграция и дальнейшее взаимодействие ведомственных информационных систем с государственными базами данных "Юридические лица", "Регистр недвижимости", "Физические лица";
10) передислокация Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану.";
в таблице пункта 6:
в графе 5:
строку, порядковый номер 2, дополнить абзацем следующего содержания:
"передислокация Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану в количестве 20 штатных единиц, в том числе: расходы по провозу имущества государственного органа из города Алматы в город Астану; расходы по провозу личного имущества работников; расходы по выплате единовременного пособия (подъемные); расходы на проезд работников и членов семьи; расходы на банковские услуги.";
строку, порядковый номер 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение товаров, стоимость за единицу которых превышает 40-кратный месячный расчетный показатель, в том числе: факсимильные аппараты, копировальные аппараты. Приобретение нового жилья для дислоцируемых работников в городе Астане.";
строку, порядковый номер 7, дополнить абзацем следующего содержания:
"В связи с передислокацией государственного органа из города Алматы в город Астану приобретение услуг по инсталляции оборудования.";
в графе 6:
строку, порядковый номер 2, дополнить словами "август-декабрь";
строку, порядковый номер 6, дополнить словами "август-декабрь";
строку, порядковый номер 7, дополнить словами "август-декабрь";
абзац "Прямой результат" пункта 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"передислокация первой группы работников Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану в количестве 20 единиц";
по Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы:
в приложении 386 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Құны: 494977 мың теңге (төрт жүз тоқсан төрт миллион тоғыз жүз жетпiс жетi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 389-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 338843 мың теңге (үш жүз отыз сегiз миллион сегiз жүз қырық үш мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 3-жол "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң аумақтық органдарының аппараттарын, бекiтiлген штат лимитi шегiнде ұстау;" деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк орган штатын қысқарту кезiнде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бойынша:
көрсетiлген қаулыға 400-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1488772 мың теңге (бip миллиард төрт жүз сексен сегiз миллион жетi жүз жетпiс екi мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi бойынша:
көрсетiлген қаулыға 406-қосымшада:
құпия;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы бойынша:
көрсетiлген қаулыға 408-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 5867382 мың теңге (бес миллиард сегiз жүз алпыс жетi миллион үш жүз сексен екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы реттiк нөмiрi 2-жол мынадай мазмұндағы 9 абзацпен толықтырылсын:
"9. құпия.";
көрсетiлген қаулыға 411-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 1780472 мың теңге (бiр миллиард жетi жүз сексен миллион төрт жүз жетпiс екi мың теңге).";
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "Медициналық жабдықтар (лабораториялық, диагностикалық, емдеу), автокөлiк сатып алу." деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Германияда, Швейцарияда, Францияда, АҚШ-та шығарылған тiс техникасының зертханасы бар стамотология кабинетiн, имплантология үшiн құралдар мен материалдар, шығыс материалдарын сатып алу.";
7-тармақтың "Тiкелей нәтиже" деген абзацындағы "28 бiрлiктен кем" деген сөздер "29 бiрлiктен кем" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 415-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 27719818 мың теңге (жиырма жетi миллиард жетi жүз он тоғыз миллион сегіз жүз мың теңге).";
реттiк нөмiрi 1-жолдың 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының 5) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегi
N 470б қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

"1. Стоимость: 494977 тысяч тенге (четыреста девяносто четыре миллиона девятьсот семьдесят семь тысяч тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами:
в приложении 389 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 338843 тысячи тенге (триста тридцать восемь миллионов восемьсот сорок три тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 3, после слов "содержание аппаратов территориальных органов Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами в пределах утвержденного лимита штатной численности;" дополнить словами "выплата выходного пособия при сокращении штата государственного органа;";
по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в приложении 400 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1488772 тысячи тенге (один миллиард четыреста восемьдесят восемь миллионов семьсот семьдесят две тысячи тенге).";
по Службе охраны Президента Республики Казахстан:
приложение 406 к указанному постановлению:
секретно;
по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в приложении 408 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 5867382 тысячи тенге (пять миллиардов восемьсот шестьдесят семь миллионов триста восемьдесят две тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 2, дополнить абзацем 9 следующего содержания:
"9. секретно.";
в приложении 411 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1780472 тысячи тенге (один миллиард семьсот восемьдесят миллионов четыреста семьдесят две тысячи тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6 после слов "Приобретение медицинского оборудования (лабораторного, диагностического, лечебного) и автотранспорта." дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение стоматологического кабинета с зуботехнической лабораторией, инструментария и материалов для имплантологии, расходных материалов производства Германии, Швейцарии, Франции, США.";
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова "не менее 28 единиц" заменить словами "не менее 29 единиц";
в приложении 415 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 27719818 тысяч тенге (двадцать семь миллиардов семьсот девятнадцать миллионов восемьсот восемнадцать тысяч тенге).";
подпункт 5) графы 5 таблицы пункта 6 строки, порядковый номер 1, исключить;
в абзаце "Прямой результат" пункта 7 слова ", киноконцертного зала на 3500 мест" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

6-1-қосымша
102 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Шаруашылық басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
объектiлерін салу және қайта жаңарту" деген 003 республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 400000 мың теңге (төрт жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының  Конституциялық Заңы .

Приложение 6-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
102 - Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Строительство и реконструкция объектов ХОЗУ
Парламента Республики Казахстан" на 2006 год
1. Стоимость: 400000 тысяч тенге (четыреста миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Конституционный Закон Республики Казахстан от 16 октября 1995 года "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi:   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты:  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы объектiлерiнiң тиiмдi жұмыс iстеуi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының ғимараты құрылысын бiтiрудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
N
п/п
Бағдарламаның коды
Кіші бағдарлама ның коды
Бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты  орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: эффективное функционирование объекта ХОЗУ Парламента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение завершения строительства здания Сената Парламента Республики Казахстан в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1

003
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы объектілерін салу және қайта жаңарту
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 656 қаулысының  2 қосымшасына сәйкес инвестициялық жобаларды тізбе бойынша және бөлінген сома шеңберінде іске асыру оның ішінде Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламент Сенатының ғимараты құрылысын бітіруі.
қаңтар - желтоқсан
"Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудың ықтимал нәтижелерi:
Тiкелей нәтиже: Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының ғимаратын тапсыру және пайдалануға беру.
Түпкiлiктi нәтиже: объектiнi iске қосу.
Қаржы-экономикалық нәтижесi: талдаудың қорытындысы бойынша жобаны iске асырудың тиiмдiлiгi.
Уақтылығы: жасалған шарттарға байланысты атқарылған жұмыстар, белгiленген мерзiмдерге сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерiне сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
9-1-қосымша
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ үшiн әкiмшiлiк ғимаратын
сатып алу" деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

003
Строитель-
ство и ре-
конструкция
объектов
ХОЗУ
Парламента
Республики
Казахстан
Реализация
инвестиционных
проектов по
перечню и в
пределах сумм
согласно При-
ложению 2 к
постановлению
Правительства
Республики
Казахстан от
11 июля 2006
года N 656
"О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
9 декабря
2005 года
N 1228", в том  числе на
завершение
строительства
здания Сената
Парламента
Республики
Казахстан в
городе Астане.
январь-
декабрь
Хозяйст-
венное
управление
Парламента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: сдача и ввод в эксплуатацию здания Сената Парламента Республики Казахстан в городе Астане.
Конечный результат: ввод в эксплуатацию объекта.
Финансово-экономический результат: по результатам анализа эффективности реализации проектов.
Своевременность: согласно плану выполнения работ в соответствии с заключенными договорами.
Качество: согласно требованиям строительных норм и правил.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 9-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Выкуп административного здания для
АО "Фонд устойчивого развития "Қазына"
на 2006 год

1. Құны: 2500000 мың теңге (екi миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясаты шеңберiнде ұлттық экономиканың бәсекеге қабiлеттiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 сәуiрдегi N 286  қаулысы .

1. Стоимость: 2500000 тысяч тенге (два миллиарда пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года "О мерах по дальнейшему повышению конкурентоспособности национальной экономики в рамках индустриально-инновационной политики Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2006 года N 286 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн (қатысу үлестерiн) иелену және пайдалану құқығына ие мемлекет қатысатын заңды тұлғаларды "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-тың тиiмдi корпоративтi басқаруды жүзеге асыру үшiн жағдайды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: объектiнiң мемлекеттiк меншiкке кезең-кезеңiмен сатып алу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение условий для осуществления эффективного корпоративного управления АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" юридическими лицами с участием государства, правами владения и пользования государственными пакетами акций (доли участия), которых оно обладает.
5. Задачи бюджетной программы: поэтапное приобретение объекта в государственную собственность.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
Р/с N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарлама (кіші бағдарлама) атауы
Бағдарламаны  (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
005
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ үшін әкімшілік ғимаратын сатып алу
Әкімшілік ғимаратты сатып алу үшін алдын ала төлеуді жүзеге асыру.
2006 жылғы екінші жарты жылдық
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
прог-
раммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограм-
мы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Выкуп
администра-
тивного
здания для
АО "Фонд
устойчивого
развития
"Қазына"
Осуществление
предварительной
оплаты для
выкупа
административ-
ного здания.
второе
полуго-
дие
2006
года
Канцелярия
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: әкiмшiлiк ғимаратты мемлекеттiк меншiкке сатып алу үшiн төлеудiң бiрiншi кезеңiн жүзеге асыру.
Түпкi нәтиже: объектiнi мемлекеттiк меншiкке кезең-кезеңiмен сатып алу.
Қаржы-экономикалық нәтиже: мемлекеттiк меншiктiң активтерiн көбейту.
Уақтылығы: белгiленген мерзiмдерге сәйкес.
Қызметтiк қолдану үшін
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегi
N 470б қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
38-қосымша
201-Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету" деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегi
N 31 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
76-қосымша
208 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Қарулы Күштердiң инфрақұрылымын дамыту" деген
004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қызметтiк қолдану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
78-қосымша
208 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы,
байланыс жүйелерiн жаңғырту және сатып алу"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен Қаулы Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: осуществление первого этапа оплаты административного здания для приобретения в государственную собственность.
Конечный результат: приобретение объекта в государственную собственность поэтапно.
Финансово-экономический результат: приумножение активов государственной собственности.
Своевременность: в соответствии с установленными сроками.
Для служебного пользования
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
201 - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском уровне"
на 2006 год
Примечание РЦПИ: приложение с грифом "ДСП" в базу данных "Закон" не вводится.
Для служебного пользования
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 76
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
208 - Министерство обороны Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил"
на 2006 год
Примечание РЦПИ: приложение с грифом "ДСП" в базу данных "Закон" не вводится.
Для служебного пользования
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 78
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
208 - Министерство обороны Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
006 "Модернизация и приобретение вооружения,
военной и иной техники, систем связи"
на 2006 год
Примечание РЦПИ: приложение с грифом "ДСП" в базу данных "Закон" не вводится.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

127-1-қосымша
212 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi       Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiлiгi
2006 жылға арналған
"Электрондық үкiмет" құру" деген
112 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 53700 мың теңге (елу үш миллион жетi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтi-құқықтық негiзi: 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1471 "Қазақстан Республикасындағы 2005-2007 жылдарға арналған "электрондық үкiмет" құрудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң  Жарлығы ; 2005 жылдың 30 маусымындағы N 654 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  қаулысымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының 2006-2010 жылдарға арналған агроөнеркәсiптiк кешенiн тұрақты дамытудың тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" Жоспарының 90 тармағы; 2006 жылдың 6 наурызындағы N 149 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы 2006-2010 жылдарға арналған агроөнеркәсiптiк кешенiн тұрақты дамыту тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2006-2008 жылдарға арналған бiрiншi кезектегi шаралар бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар Жоспарының 4.40 тармағы.

Приложение 127-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
212 - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 112
"Создание электронного правительства"
на 2006 год
1. Стоимость: 53700 тысяч тенге (пятьдесят три миллиона семьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1471 "О Государственной программе формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы"; пункт 90 Плана мероприятий по реализации Концепции устойчивого развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2006-2010 годы, утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 654; пункт 4.40 Плана мероприятий по реализации Программы первоочередных мер на 2006-2008 годы по реализации Концепции устойчивого развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2006-2010 годы, утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2006 года N 149.

3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қоры.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: аграрлық сектордың қызмет ету тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: аграрлық нарыққа қатысушылардың өзара қатынасының тиiмдiлiгiн қамтамасыз ету, ақпарат, сапа және сенiмдiлiкке қол жеткiзудi көтеру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарламалардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности функционирования аграрного сектора.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение эффективности взаимодействия участников аграрного рынка; повышение доступности информации, качества и достоверности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
прог-
раммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограм-
мы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1

112
"Электрондық үкімет" құру
2
100
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің кәсіпкерлік белсенділігін арттыру
Экономиканың аграрлық секторындағы электрондық сауда жүйесін дамыту (2-ші кезек), жүйені жобалау және конструкторлық және эксплуатациялық құжаттаманы өңдеу
Тамыз - желтоқсан
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтижелер:

112
Создание
"электронного
правительст-
ва"
2
100
Повышение
предпринима-
тельской
активности
субъектов
агропромыш-
ленного
комплекса
Развитие
Системы
электронных
торгов аграрно-
го сектора
экономики
(2-я очередь),
рабочее
проектирование
системы и
разработка
конструкторской
и эксплуата-
ционной
документации
август-
декабрь
Министерс-
тво
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:

1) аграрлық азық-түлiк нарығын тиiмдi мемлекеттiк реттеу;
2) аграрлық азық-түлiк нарық туралы сапалы, қол жеткiзерлiк және сенiмдi ақпарат алу мүмкiндiгi.
Соңғы нәтижелер:
1) 5 пайыздан кем емес агроөнеркәсiптiк кешен субъектiлерiнiң ақпараттық ресурстарға қол жеткiзуiн қамтамасыз ету;
2) ауыл шаруашылығы өнiмдер нарығының тұрақты мониторинг мүмкiншiлiгi.
Қаржы-экономикалық нәтижелерi: аграрлық азық-түлiк рыногы тауар айналымын кеңейту үшiн 160 ауданда ауылдық ақпараттық-кеңестiк орталықтар арқылы электронды сауда жүйесiн енгiзу.
Уақытылығы: бюджеттiк бағдарламасының жүзеге асыруындағы iс-шаралар бағдарламасы белгiленген мерзiмiнде орындалуы.
Сапасы: электрондық сауда жүйесiн тұтынушылардың 100 % қанағаттандыруы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шiлдедегi
N 470б қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

1) эффективное государственное регулирование агропродовольственного рынка;
2) возможность получения качественной, доступной и достоверной информации агропродовольственного рынка.
Конечный результат:
1) обеспечение доступа не менее 5 % субъектов агропромышленного комплекса к информационным ресурсам;
2) возможность постоянного мониторинга рынков сельскохозяйственной продукции.
Финансово-экономический результат: внедрение системы электронных торгов в 160 районах через сельские информационно-консультационные центры для увеличения товарооборота агропродовольственного рынка.
Своевременность: выполнение в установленные сроки плана мероприятий по реализации бюджетной программы.
Качество: 100 % удовлетворение пользователей Системы электронных торгов.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

169-1-қосымша
215 - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Алматыметроқұрылысы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту"
018 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2500000 мың теңге (екi миллиард бес жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 ақпандағы N 1019  Жарлығы .

Приложение 169-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
215-Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
018 "Увеличение уставного капитала АО "Алматыметрокурылыс"
на 2006 год
1. Стоимость: 2500000 тысяч тенге (два миллиарда пятьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 1019 "О Государственной программе развития города Алматы на 2003-2010 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: көлiктiк инфрақұрылымды дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:  "Алматыметроқұрылысы" АҚ Алматы қаласындағы метрополитен құрылысы үшiн кенүңгiлеу жабдығымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
№N п/п
Бағдарл ама коды
Кіші бағдарл ама коды
Кіші бағдарламаның атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие транспортной инфраструктуры.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение АО "Алматыметрокурылыс" горнопроходческим оборудованием для строительства метрополитена в городе Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименова-
ние
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1

018
"Алматыметроқұрылысы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
Алматы    қаласындағы    метрополитен құрылысы үшін кенүңгілеу жабдығын сатып алуүшін "Алматыметроқұрылысы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту.
2-4 тоқсан
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындауда күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Алматы қаласындағы метрополитен құрылысы үшiн кенyңгiлеу жабдығын сатып алу
Соңғы нәтиже: Алматы қаласының көлiктiк инфрақұрылымын дамыту;
Уақытылығы: техниканы сатып алу жоспарына сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

018
Увеличение
уставного
капитала
АО
"Алматы-
метроку-
рылыс"
Увеличение уставного
капитала АО "Алматы-
метрокурылыс" на
приобретение горно-
проходческого
оборудования для
строительства
метрополитена в
городе Алматы.
2-4
квар-
тал
Министер-
ство
транспор-
та и
коммуника-
ций
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
прямой результат: приобретение горнопроходческого оборудования для строительства метрополитена в городе Алматы.
конечный результат: развитие транспортной инфраструктуры города Алматы.
своевременность: согласно плана закупаемой техники.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

177-1-қосымша
217 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның администраторы
2006 жылға арналған
004 "Облыстық бюджеттерге республикалық бюджет алдындағы
борышты өтеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер"
деген республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны:  600000 мың теңге (алты жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою жөнiндегi шаралар және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 10 қыркүйектегi N 908  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 15 қазандағы N 1035  қаулысы .

Приложение 177-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Целевые текущие трансферты областным
бюджетам на погашение долга перед
республиканским бюджетом"
на 2006 год
1. Стоимость: 600000 тысяч тенге (шестьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   постановление Правительства Республики Казахстан 10 сентября 2005 года N 908 "О мерах по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1035 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Атырау және Павлодар облысы жергiлiктi бюджетi шығындарының орнын толтыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттiң алдындағы борышын өтеудi қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
№N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кіші бағдарлама) аты
Бағдарламаны (кіші бағдарлама) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: возмещение потерь местных бюджетов Атырауской и Павлодарской областей.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение погашения местными исполнительными органами долга перед республиканским бюджетом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименова-
ние
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1

004
Облыстық бюджеттерге республикалық бюджет алдындағыборышты өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің   2005 жылғы   15 қазандағы N  1035 қаулысын қабылдаумен байланысты  Үкіметтің   арнайы   резервінен кассалық алшалықты    жабуға арналған кредиттерді алудан туындаған республикалық      бюджеттің алдындағы борышты өтеу үшін Атырау және Павлодар облыстарының облыстық бюджеттеріне 400,0 млн. теңге және 200,0 млн. теңге сомасында жергілікті бюджет   шығыстарының   орнын толтыру   үшін республикалық   бюджеттен ақша қаражатының бөлінуі.
2006 жылғы шілде
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Атырау және Павлодар облыстарының облыстық бюджеттерiне қаражаттың 100% аударылуы.
Ақырғы нәтиже: жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджет алдындағы борышының төмендеуi.
Уақытылығы: республикалық бюджет алдындағы борыштың уақытылы жабылуы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
201-1-қосымша
220 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
008 "Инфляцияны тежеу бөлiгiндегi ақша-кредит саясатының
тұрақтылығын қамтамасыз етуге жәрдемдесу" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 100000 мың теңге (жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Инфляциялық процестердi мониторингiлеу және реттеу мәселелерi жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 3 наурыздағы N 46-e  өкiмi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi:  республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: инфляцияны тежеу бөлiгiндегi ақша-кредит саясатының тұрақтылығын қамтамасыз етуге жәрдемдесу
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ұлттық экономиканың әлемдiк валюталар бағамының ауытқуынан тәуелдiлiгiн төмендету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
№N
Бағдар ламаның коды
Кіші бағдар ламан ың коды
Бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімдері
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
008
Инфляцияны тежеу бөлігіндегі ақша-кредит саясатының тұрақтылығын қамтамасыз етуге жәрдемдесу
Қазақстан     Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық экономиканы әлемдік валюталар бағамының ауытқуынан      тәуелділігін азайту жөніндегі іс-шараларды іске асыруы.
2006 жылғы 2 жартыжылдық
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі

004
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам на
погашение
долга перед
республи-
канским
бюджетом
Выделение финансо-
вых средств из
республиканского
бюджета областным
бюджетам Атырауской
и Павлодарской
областей для
погашения долга
перед республиканс-
ким бюджетом в
сумме 400,0 млн.
тенге и 200,0 млн.
тенге соответствен-
но, возникшего с
получением кредитов
на покрытие
кассового разрыва
из специального
резерва
Правительства
для возмещения
потерь местных
бюджетов областей,
связанных с
принятием постанов-
ления Правительства
Республики
Казахстан от 15
октября 2005 года
N 1035 "О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
28 января 2000 года
N 137".
июль
2006
года
Министер-
ство
финансов
Республи-
ки
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: 100 %-ное перечисление средств областным бюджетам Атырауской и Павлодарской областей.
Конечный результат: снижение долга перед республиканским бюджетом.
Своевременность: своевременное погашение долга перед республиканским бюджетом.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 201-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
220 - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Содействие обеспечению стабильности
денежно-кредитной политики в части
сдерживания инфляции"
на 2006 год
1. Стоимость: 100000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 46-р "О создании рабочей группы по вопросам мониторинга и регулирования инфляционных процессов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение стабильности денежно-кредитной политики в части сдерживания инфляции.
5. Задачи бюджетной программы: снижение зависимости национальной экономики от колебаний курса мировых валют.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
прог-
рам-
мы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
008
Содействие
обеспечению
стабильности
денежно-
кредитной
политики в
части
сдерживания
инфляции
Реализация
Национальным
банком
Республики
Казахстан
мероприятии
по снижению
зависимости
национальной
экономики
от колебаний
курса мировых
валют.
2
полу-
годие
2006
года
Министерс-
тво
экономики
и
бюджетного
планирова-
ния
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны iске асырудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарына сәйкес инфляция деңгейiн жоспарланған межеде ұстап тұру.
Түпкi нәтиже: 1) инфляцияны тежеуге бағытталған Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ақша-кредит саясатын күшейту; 2) инфляция деңгейiн төмендетуге бағытталған Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң iшкi қаржы рынокта операциялар жүргiзуi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шiлдедегi
N 470б қаулысына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
203-қосымша
220 - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісі
2006 жылға арналған
"Ұлттық және экономикалық қауiпсiздiк саласындағы зерттеулер"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1965720 мың теңге (бip миллиард тоғыз жүз алпыс бес миллион жетi жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiгi туралы" 1998 жылғы 26 маусымдағы N 233 Қазақстан Республикасының  Заңы ; 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң  35-бабы ; "Кеден одағы және Бiртұтас экономикалық кеңiстiк туралы шартты бекiту туралы" 1999 жылғы 24 маусымдағы N 403 Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Кеден одағы мен Бiртұтас экономикалық кеңiстiктi қалыптастыруды құқықтық қамтамасыз ету туралы келiсiмдi бекiту туралы" 2001 жылғы 22 маусымдағы N 214 Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Шанхай ынтымақтастық ұйымының Хартиясын бекiту туралы" 2003 жылғы 4 шiлдедегi N 465 Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк құру туралы келiсiмдi бекiту туралы" 2004 жылғы 28 сәуiрдегi N 549 Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Индустриялы-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығы ; "Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясын одан әрі іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 30 наурыздағы N 80  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi арасында Бiрлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзiрлеу және iске асыру жөнiндегi техникалық ынтымақтастық туралы келiсiмге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 желтоқсандағы N 1285  қаулысы ; "Мемлекеттiк басқа деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 ақпандағы N 147  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2006-2007 жылдарға арналған перспективалық жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 тамыздағы N 824  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1116  қаулысының 11-тармағы; "2002 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi арасында Бiрлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзiрлеу және iске асыру жөнiндегi техникалық ынтымақтастық туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 16 қарашадағы N 1203  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 наурыздағы N 210  қаулысымен бекiтiлген Мемлекет басшысының "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жаңару жолында" Қазақстан халқына 2005 жылғы 18 ақпандағы Жолдауын iске асыру жөнiндегi Жалпыұлттық iс-шаралар жоспарын орындаудың желiлiк кестесiнiң 44-тармағы; "2006 жылы байланысты гранттарды тартуға басымдығы бар өтiнiмдердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1116  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Үкiметi және Америка Құрама Штаттарының Үкiметi арасында Экономикалық даму жөнiндегi Қазақстан - Американ бағдарламасы бойынша өзара түсiнiстiк туралы меморандум жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 4 мамырдағы N 370  қаулысы .

7. Ожидаемые результаты реализации бюджетной программы:
Прямой результат: сдерживание уровня инфляции в запланированном коридоре, в соответствии со Среднесрочным планом социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884.
Конечный результат: 1) усиление денежно-кредитной политики Национального Банка Республики Казахстан, направленной на сдерживание инфляции; 2) проведение Национальным Банком Республики Казахстан операций на внутреннем финансовом рынке, направленных на снижение уровня инфляции.
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 203
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
220 - Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Исследование в сфере национальной и
экономической безопасности"
на 2006 год
1. Стоимость: 1965720 тысяч тенге (один миллиард девятьсот шестьдесят пять миллионов семьсот двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Закон Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 233 "О национальной безопасности Республики Казахстан";  статья 35 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон Республики Казахстан от 24 июня 1999 года N 403 "О ратификации Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве";  Закон Республики Казахстан от 22 июня 2001 года N 214 "О ратификации Соглашения о правовом обеспечении формирования Таможенного союза и Единого экономического пространства";  Закон Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "О ратификации Хартии Шанхайской организации сотрудничества";  Закон Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 549 "О ратификации Соглашения о формировании Единого экономического пространства";  Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 "О Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы";  Указ Президента Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 80 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2002 года N 1285 "О подписании Соглашения о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований";  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 147 "О концепции разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений",  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 824 "Об утверждении перспективного плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006-2007 годы"; пункт 11  постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1116 "Вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года N 1203 "О подписании Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований от 6 декабря 2002 года"; пункт 44 Сетевого графика исполнения мероприятий Общенационального плана по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации", утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 210;  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года N 1116 "Об утверждении перечня приоритетных заявок на привлечение связанных грантов в 2006 году";  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2006 года N 370 "О заключении Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки по Казахстанско-Американской программе по экономическому развитию".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының стратегиялық және орта мерзiмдi жоспарларын iске асыруды қамтамасыз eту ұлттық мүдделердi қамтамасыз ету үшiн институционалдық және экономикалық қолайлы жағдай жасау, тұрақты әлеуметтiк-экономикалық даму негiзiнде халықтың тұрмыс деңгейiн арттыруды қамтамасыз ететiн тиiмдi экономикалық тетiктi қалыптастыру, ел экономикасының теңгерiмдiлiк деңгейiн қамтамасыз ету, сондай-ақ мемлекеттiк аппарат қызметiнiң тиiмдiлiгiн арттыру. Қазақстан Республикасының тұрақты экономикалық өсуiне қол жеткiзу мемлекеттiк басқару мен өндiрiстiк сектордың деңгейiн арттыру, сондай-ақ мұнай-газ секторына кiрмейтiн салалардың бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру. Мемлекеттiк сатып алу және салықтық әкiмшiлендiру саласында мемлекеттік қаржыларды басқаруды жетiлдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: бағалау күшi мен ықпал ету бағыты мен макроэкономикалық көрсеткiштерге ықпал ететiн факторлардың сандық және сапалық сипаттамаларын пайдалану шағын орындарды анықтау болашақтағы кезеңге үрдiстердi анықтау мен болжамды құруда алынған деректер негiзiнде өткен кезеңдермен салыстырма жүргiзу, экономиканың маңызды секторларындағы мемлекеттiк органдардың жұмысында талдамалық әдiстердi пайдалану, орта мерзiмдi кезеңге арналған әлеуметтiк-экономикалық даму жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының басымдықтары бойынша зерттеулер жүргiзу;
жалпы экономикалық, салааралық, өңiрлiк, сыртқы экономикалық проблемаларды шешу бөлiгiнде елдiң "Қазақстан-2030" стратегиясын iске асыру жөнiндегi шаралар мен тетiктердi тұжырымдау сыртқы және iшкi факторлардың экономикаға әсер етуiн бағалау және осының терiс салдарларын жұмсарту жөнiнде кешендi зерттеулер жүргізу.
Реттелетiн салалардағы тарифтiк саясат бағыты бойынша талдамалық зерттеулер жүргiзудi (экономикалық аспектiлер бойынша) қамтамсыз ету.
Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне өзгерiстер мен толықтыруларға сәйкес Мемлекеттiк функциялардың тiзiлiмiн өзектiлендiру.
Мемлекеттiк, салалық (секторалдық), өңiрлiк және бюджеттiк бағдарламаларды, оларды әзiрлеу және iске асыру сатысында тиiмдiлiгiн бағалау құралдары мен өлшемдерiн әзiрлеу.
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердi жоспарлау сатысында мемлекеттiк, салалық (секторалдық), өңiрлiк және бюджеттiк бағдарламалардың тиiмдiлiгiн бағалау құралдарын әзiрлеу.
Мемлекеттiк қызметтер ұсыну сапасын бағалаудың өлшемдерi мен құралдарың қалыптастыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу.
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының қызметiнiң тиiмдiлiгi мен сапасын бағалау жөнiндегi ұсыныстар әзiрлеу.
Мемлекеттiк активтердi басқару саласындағы қатынастар жүйесiн жетiлдiрудi көздейтiн нормативтiк құқықтық база қалыптастыру.
ДСҰ-ға кiруi кезiнде Қазақстан экономикасы салаларының бәсекеге қабiлеттiлiгiн бағалау.
ДСҰ-ға кiруi кезiнде Қазақстан экономикасы салаларының бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру үшiн ұсынымдар қалыптастыру.
Қазақстанның ДСҰ-ға кiруi кезiнде интеграциялық бiрлестiктер шеңберiндегi мiндеттемелердi талдау.
Қазақстанның және басқа интеграциялық бiрлестiктерге мүше елдердiң ДСҰ-ға кiруi барысында интеграциялық бiрлестiктерге Қазақстанның одан әрi қатысуын талдау.
Қазақстан Республикасының саяси және әлеуметтiк-экономикалық дамуы туралы берiлетiн ақпараттың сапасы мәселесiнде мемлекеттiк органдардың рейтингiлiк агенттiктермен өзара iс-қимылының ағымдағы жағдайын талдау.
Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуы туралы халықаралық рейтингiлiк агенттiктердiң елдiк есебiн талдау.
Рейтингтердiң Қазақстанның макроэкономикалық көрсеткiштерiне әсерiн бағалау.
Өңiрлер халқының кеңiстiктiк дамуы және қоныстануының болжамдық схемасын әзiрлеу бойынша әдiстемелiк ұстанымдар әзiрлеу.
Өңiрлердi дамытудың бәсекелi стратегияларын олардың әлеуетiне байланысты тұжырымдау, түрлi үлгiдегi өңiрлер үшiн әртүрлi шешiмдер қабылдау қажеттiгi бойынша нақты ұсынымдар әзiрлеу.
Қазақстанның ұлттық мүдделерiн қамтамасыз етудiң өзектi мәселелерi бойынша ұсынымдар қалыптастыру.
Нормативтiк құқықтық базаны әзiрлеу бойынша ұсыныстар қалыптастыру.
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" заң жобасын және заңға тәуелдi кесiмдер әзiрлеу үшiн талдамалық материалдар дайындау салық кодексiне өзгерiстер енгiзу жөнiндегi заң жобасын әзiрлеу.
Отандық экономика салаларының бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру үшiн ұсыныстар мен ұсынымдар қалыптастыру.
Отандық және халықаралық практикада қолданылатын салықтық ынталандыру шараларының тiзбесiне қалыптастыру және әрбiр осындай шара барынша оң әсер беретiн жағдайларды айқындау. Қабылданған бағдарламалық iс-шараларды iске асыру жөнiндегi қажеттi өзгерiстер мен түзетулердi орындау мақсатында тиiстi шешiмдер қабылдау үшiн талдамалық материалдар дайындау.
Әлеуметтiк-экономикалық сипаттағы бiрлескен талдамалық зерттеулер жүргiзу жолымен халықаралық ғылыми техникалық ынтымақтастықты дамыту.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение реализации стратегических и среднесрочных планов социально-экономического развития Республики Казахстан, создание благоприятных институциональных и экономических условий для обеспечения национальных интересов, формирование эффективного экономического механизма, обеспечивающего повышение уровня жизни населения на основе устойчивого социально-экономического развития, повышения уровня сбалансированности экономики страны, а также повышение эффективности деятельности государственного аппарата. Достижение устойчивого экономического роста Республики Казахстан, повышение уровня государственного управления и производственного сектора, а также повышение конкурентоспособности отраслей, не входящих в нефтегазовый сектор. Совершенствование управления государственными финансами в сфере государственных закупок и налогового администрирования.
5. Задачи бюджетной программы: применение количественных и качественных характеристик факторов, влияющих на макроэкономические показатели, с оценкой силы и направления влияния, выявление узких мест, проведения сравнения с предыдущими периодами, на основе полученных данных выявить тенденции и построить прогнозы на будущий период, расширение применения аналитических методов в работе государственных органов в ключевых секторах экономики, проведение исследований по приоритетам социально-экономического развития Республики Казахстан в соответствии с планом социально-экономического развития на среднесрочный период; выработка мер и механизмов по реализации стратегии страны "Казахстан - 2030" в части решения общеэкономических, межотраслевых, региональных, внешнеэкономических проблем; проведение комплексных исследований по оценке воздействия на экономику внешних и внутренних факторов и смягчению негативных последствий от этого.
Обеспечение проведения аналитических исследований (по экономическим аспектам) по направлению: тарифная политика в регулируемых отраслях. Актуализация Реестра государственных функций в соответствии с изменениями и дополнениями в законодательные акты Республики Казахстан.
Разработка индикаторов и инструментария оценки эффективности государственных, отраслевых (секторальных), региональных и бюджетных программ на стадии их разработки и реализации.
Разработка инструментария оценки эффективности государственных, отраслевых (секторальных), региональных и бюджетных программ на стадии планирования республиканского и местных бюджетов.
Разработка предложений по формированию критериев и инструментария оценки качества предоставления государственных услуг.
Разработка предложений по оценке эффективности и качества деятельности государственных органов Республики Казахстан.
Формирование нормативно-правовой базы, предусматривающей совершенствование системы отношений в области управления государственными активами.
Оценка конкурентоспособности отраслей экономики Казахстана при вступлении в ВТО.
Формирование рекомендаций для повышения конкурентоспособности отраслей экономики Казахстана при вступлении в ВТО.
Анализ обязательств в рамках интеграционных объединениях при вступлении Казахстана в ВТО.
Анализ дальнейшего участия Казахстана в интеграционных объединениях в ходе вступления Казахстана и других стран-членов интеграционных объединений в ВТО.
Анализ текущего состояния взаимодействия государственных органов с рейтинговыми агентствами в вопросах качества предоставляемой информации о политическом и социально-экономическом развитии Республики Казахстан;
Анализ страновых отчетов международных рейтинговых агентств о социально-экономическом развитии Республики Казахстан;
Оценка воздействия рейтингов на макроэкономические показатели Казахстана. Выработка методических подходов по разработке Прогнозной схемы пространственного развития и расселения населения регионов.
Разработка конкретных рекомендаций по выработке конкурентных стратегий развития регионов в зависимости от их потенциала, необходимости различных решений для регионов разного типа.
Формирование рекомендаций по актуальным вопросам обеспечения национальных интересов Казахстана.
Формирование предложений по разработке нормативно-правовой базы.
Подготовка аналитических материалов для разработки законопроекта "О государственных закупках" и подзаконных актов; разработка проекта закона по внесению изменений в налоговый кодекс.
Формирование предложений и рекомендаций для повышения конкурентоспособности отраслей отечественной экономики.
Сформировать перечень мер налогового стимулирования, применяемые в отечественной и международной практике, и определить условия, в которых каждая подобная мера будет давать максимальный-положительный эффект. Подготовка аналитических материалов для принятия соответствующих решений в целях выполнения необходимых изменений и корректировок по реализации принятых программных мероприятий. Развитие международного научно-технического сотрудничества путем проведения совместных аналитических исследований социально-экономического характера.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағ-дар-лама коды
Бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар (кіші бағдарламалар)
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
011
Ұлттық және экономикалық қауіпсіздік саласында зерттеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық экономиканы әлемдік валюталар бағамының  ауытқыуынан тәуелділігін азайту жөніндегі әс-шараларды іске асыруы
2006 жылғы 2 жартыжылдық
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
2
005
Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдеріне өзгерістер мен толықтыруларға сәйкес Мемлекеттік функциялардың тізілімін өзектілендіру
2006 жылғы тамыз-желтоқсан
Жекелеген мемлекеттік, салалық (секторалдық), өңірлік және бюджеттік бағдарламалардың, оларды әзірлеу сатысында тиімділігін бағалау өлшемдері мен құралдарын әзірлеу
2006 жылғы тамыз-желтоқсан
Жекелеген мемлекеттік, салалық (секторалдық), өңірлік және бюджеттік бағдарламалардың, оларды іске асыру сатысында тиімділігін бағалау өлшемдері мен құралдарын әзірлеу.
2006 жылғы тамыз-желтоқсан
Республикалық және жергілікті бюджеттерді жоспарлау сатысында жеке мемлекеттік, салалық (секторалдық), өңірлік және бюджеттік бағдарламалардың тиімділігін бағалау құралдарын іске асыру
2006 жылғы тамыз-желтоқсан
Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалаудың өлшемдері мен құралдарын қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу.
2006 жылғы тамыз-желтоқсан
Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдары қызметінің тиімділігі мен сапасын бағалау жөніндегі ұсыныстар әзірлеу.
2006 жылғы тамыз-желтоқсан
Макроэкономикалық және Қазақстан экономикасын әртараптандыру және бәсекеге қабілеттілігін арттыру саласындағы зерттеулер
жыл бойы
Мемлекеттік активтерді басқару саласында талдамалық зерттеулер жүргізу
2006 жылғы сәуір-қазан
ДСҰ-ға кіру саласындағы зерттеулер және халықаралық рейтингілік агенттіктермен өзара іс-қимыл.
2006 жылғы тамыз-қараша
Экономиканың реттелетін салаларында тариф белгілеудің халықаралық тәжірибесін пайдалану саласындағы зерттеулер
жыл бойы
Өңірлік даму стратегиясы шеңберіндегі зерттеулер
жыл бойы
Ұлттық мүдделерді қамтамасыз ету саласындағы зерттеулер
2006 жылғы тамыз-қараша
Мемлекеттік сатып алу және салықтық әкімшілендіру басқарудың тиімділігін арттыру саласындағы зерттеулер
2006 жылғы тамыз-қараша
3
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебін іске асыру
Техникалық ынтымақтастықтың 2006 - 2007 жылдарға арналған жыл сайынғы бағдарламаларында көзделген бағыттар бойынша Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкімен Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын іске асыру шеңберінде зерттеулер жүргізу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
прог-
раммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпрограм-
мы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
011
Исследова-
ния в сфере
национальной
и экономи-
ческой
безопасности
Министерство
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
2
005
Реализация
проекта
за счет
внутренних
источников
Актуализация
Реестра
государственных
функций в
соответствии с
изменениями и
дополнениями в
законодательные
акты Республики
Казахстан.
август-
декабрь
2006
года
Разработка
индикаторов и
инструментария
оценки
эффективности
отдельных
государственных,
отраслевых
(секторальных),
региональных и
бюджетных
программ на стадии
их разработки.
август-
декабрь
2006
года
Разработка
индикаторов и
инструментария
оценки
эффективности
отдельных
государственных,
отраслевых
(секторальных),
региональных и
бюджетных
программ на стадии
их реализации.
август-
декабрь
2006
года
Разработка
инструментария
оценки
эффективности
отдельных
государственных,
отраслевых
(секторальных),
региональных и
бюджетных
программ на стадии
планирования
республиканского
и местных
бюджетов.
август-
декабрь
2006
года
Разработка
предложений по
формированию
критериев и
инструментария
оценки качества
предоставления
государственных
услуг.
август-
декабрь
2006
года
Разработка
предложений по
оценке
эффективности и
качества
деятельности
государственных
органов
Республики
Казахстан.
август-
декабрь
2006
года
Исследования в
области
макроэкономики
диверсификации и
повышения
конкурентоспособ-
ности экономики
Казахстана
в
течение
года
Проведение
аналитических
исследований в
области управления
государственными
активами.
апрель-
октябрь
2006
года
Исследования в
области вступления
в ВТО и
взаимодействия с
международными
рейтинговыми
агентствами.
август-
ноябрь
2006 года
Исследования в
области
использования
международного
опыта
тарифообразования
в регулируемых
отраслях
экономики.
В
течение
года
Исследования в
рамках стратегии
территориального
развития
в
течение
года
Исследования в
области
обеспечения
национальных
интересов
июль-
декабрь
2006
года
Исследования в
сфере повышения
эффективного
управления
государственными
закупками и
налогового
администрирования
август-
декабрь
2006 года
3
006
Реализация
проекта
за счет
софинанси-
рования
гранта из
республи-
канского
бюджета
1. Проведение
исследований в
рамках реализации
Программы
совместных
"экономических
исследований с
Международным
Банком
Реконструкции и
Развития по
направлениям,
предусмотренным
ежегодными
программами
технического
сотрудничества на
2006-2007
финансовые годы;

2. Американдық халықаралық даму жөніндегі агенттігі мынадай бағыттар бойынша экономикалық даму бағдарламасын іске асыру:
1) қаржы және инвестициялар;
2) адами капитал;
3) кәсіпкерліктің өсуі және бәсекеге қабілеттілік;
4) инвестициялық ахуал және жаһандық ықпалдасу
наурыз-қараша
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
4
018
Жобаны грант есебінен іске асыру
Техникалық ынтымақтастықтың 2006 - 2007 жылдарға арналған жыл сайынғы бағдарламаларында көзделген бағыттар бойынша Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкімен Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын іске асыру шеңберінде зерттеулер жүргізу.
2. Американдық халықаралық даму жөніндегі агенттігі мынадай бағыттар бойынша экономикалық даму бағдарламасын іске асыру:
1) қаржы және инвестициялар;
2) адами капитал;
3) кәсіпкерліктің өсуі және бәсекеге қабілеттілік;
4) инвестициялық ахуал және жаһандық ықпалдасу
2.1. Американдық халықаралық даму жөніндегі агенттікпен экономикалық даму бағдарламасын іске асыру туралы есептер дайындауы.
наурыз-қараша
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтижесi: ҚР-дағы әлеуметтiк-экономикалық ахуалды макроэкономикалық талдау жөнiндегi талдамалық есеп және ҚР экономикасын дамытудың қысқа мерзiмдi болжамы.
Әлемдiк экономиканың даму үрдiстерiнiң және Қазақстанның экономикалық қауiпсiздiгiне айтарлықтай ықпал ететiн елдердегi ахуалдың ағымдағы жай-күйiн талдау жөнiндегi талдамалық есеп.
Кәсiпорындарға конъюнктуралық сұрау жүргiзу негiзiнде Қазақстанның iскерлiк ахуалын бағалай отырып, экономика салаларын талдау және қысқа мерзiмдi болжамдау жөнiндегi талдамалық есеп.
2006 жылғы ҚР-дағы экономикалық жағдай жөнiндегi талдамалық есеп және 2007-2009 жылдарға арналған даму болжамы.
Бәсекеге қабiлеттiлiк жөнiндегi жаһандық баяндама бойынша талдамалық есеп.
Экономиканың салаларындағы көлеңкелi экономикалық қызметтiң түрлерiн анықтау жөнiндегi талдамалық есеп.
Экономиканың реттелетiн салаларында тариф белгiлеудiң халықаралық тәжiрибесiн талдау жөнiндегi талдамалық есеп және осы тәжiрибенi Қазақстанда пайдалану жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу.
Фискалдық реформаларды жүргiзу, инвестициялық климатты жақсарту, сондай-ақ өндiрiстi ұйымдастырудың кластерлiк формалары негiзiнде Қазақстан экономикасының бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру бойынша талдамалық баяндама.
Қазақстандағы өңдеушi өнеркәсiп кәсiпорындарының бәсекеге қабiлеттiлiгiне теңгенiң айырбас бағамы өзгеруiнiң әсерi жөнiндегi талдамалық есеп.
Еңбек ресурстары факторларының экономиканың өсуiндегi рөлiн зерттеу жөнiндегi талдамалық баяндама.
Қазақстандағы инфляциялық процестердi талдау жөнiндегi талдамалық есеп және инфляция деңгейiнiң экономиканың өсу қарқынымен оңтайлы арақатынасын айқындау.
Қазақстан экономикасының "қызып кету" факторлары мен қаупi бойынша талдамалық есеп.
Әлемдiк мұнай бағасының Қазақстанның макроэкономикалық көрсеткiштерiне әсерi жөнiндегi талдамалық есеп.
Қолданыстағы заңнамалық кесiмдердiң негiзiнде өзектендiрiлген "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметтер тiзiлiмi" электронды дерекқоры.
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердi жоспарлау сатысында мемлекеттiк, салалық (секторалдық), өңiрлiк және бюджеттiк бағдарламалардың тиiмдiлiгiн бағалау құралдары.
Мемлекеттiк қызметтер ұсынудың ұсынымдары сапасын бағалау өлшемдерi мен құралдарын қалыптастыру жөнiндегi ұсыныстар.
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары қызметiнiң тиiмдiлiгi мен сапасын бағалау бойынша ұсыныстар.
Талдамалық баяндама, нормативтiк құқықтық кесiмдердiң және әдiстемелiк ұсынымдардың жобалары.
Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiру кезiнде Қазақстан Республикасы қабылдайтын мiндеттемелер шеңберiнде отандық өндiрiстiң бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру бойынша бағалау жөнiндегi талдамалық баяндама.
Бұл жұмысты орындау Қазақстан Республикасының елдiк рейтингiлiк айқындау жөнiндегi сапалық ұстанымды жақсарту yшiн зерттеу материалдарын рейтингтiк агенттiктерге бере отырып, Қазақстанда болып жатқан қайта құруларды нақты көрсету үшiн елдегi экономикалық және қаржылық ахуалдың жедел мониторингi мәселелерi бойынша нақты талдамалық зерттеулердi жүзеге асыруға мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы халқының кеңiстiктiк дамуы мен қоныстануының болжамдық схемасын және өңiрлер халқының кеңiстiктiк дамуы мен қоныстануының перспективалық схемаларын әзiрлеу жөнiндегi әдiстемелiк ұстанымдар (әдiстеме).
Қазақстан Республикасының өңiрлерiн дамытудың бәсекелестiк стратегиясын әзiрлеу жөнiндегi әдiстемелiк ұстанымдар (әдiстеме).
Қазақстанның таяудағы он жылда әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi 50 елдiң қатарына кiру жөнiндегi стратегиялық мiндеттi шешу және ұлттық мүдделердi қамтамасыз ету үшiн талдамалық материалдарды, ұстанымдарды пайдалану.
Мемлекеттiк сатып алу туралы заңнамаға өзгерiстер енгiзу бойынша қорытындылар мен ұсынымдармен талдамалық есеп.
Салықтық әкiмшiлендiрудi жақсарту жөнiндегi қорытындылар және ұсынымдармен талдамалық есеп.
Отандық салалардың бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру жөнiндегi ұсынымдар.
Қазақстан Республикасында экономиканы салықтық ынталандыру шараларын қолданудың және мұндай шараларды қолданудың халықаралық тәжiрибесiнiң нәтижелерi туралы талдамалық есеп. Салықтық ынталандыру шараларының тиiмдiлiгiне талдау жүргiзу әдiстемесi.
Есептер мен ұсынымдар дайындау, жүргiзiлген зерттеулер нәтижелерi бойынша мемлекеттiк билiк органдары үшiн Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiмен және Америка халықаралық даму жөнiндегi агенттiгiнiң консультациялар өткiзу.
Түпкi нәтижесi: әлеуметтiк-экономикалық дамудың талдамалық зерттеулердi нәтижелерiн макроэкономикалық болжамдауды жетiлдiру және қолдану мүмкiндiгi үшiн Қазақстанның экономикасының тұрақты өсуiн қамтамасыз ету және экономикалық саясатты жақсарту үшiн ұсынымдарды тұжырымдау үшiн.
Уәкiлеттi мемлекеттiк органдардың фискалдық саясатты тұжырымдау және Қазақстан Республикасының Индустриалды-инновациялық даму стратегиясын iске асырғанда қазақстан экономикасының бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру бойынша ұсынымдарды жұмыста пайдалану.

2. Реализация
программы
экономического
развития с
Американским
агентством по
международному
развитию по
следующим
направлениям:
1) финансы и
инвестиции;
2) человеческий
капитал;
3) рост предприни-
мательства и
конкурентоспособ-
ность;
4) инвестиционный
климат и
глобальная
интеграция.
Март-
ноябрь
Министерство
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
4
018
Реализация
проекта
за счет
гранта
1. Проведение
исследований в
рамках реализации
Программы
совместных
экономических
исследований с
Международным
Банком
Реконструкции и
Развития по
направлениям
предусмотренным
Ежегодными
программами
технического
сотрудничества
на 2006-2007
финансовые годы;
2. Реализация
программы
экономического
развития
Американским
агентством по
международному
развитию по
следующим
направлениям:
1) финансы и
инвестиции;
2) человеческий
капитал;
3) рост предпри-
нимательства и
конкурентоспособ-
ность;
4) инвестиционный
климат и
глобальная
интеграция;
2.1. Подготовка
Американским
агентством по
международному
развитию отчетов
о реализации
программы
экономического
развития.
Март-
ноябрь
Министерство
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: аналитический отчет по макроэкономическому анализу социально экономической ситуации в РК и краткосрочный прогноз развития экономики РК. Аналитический отчет по анализу текущего состояния тенденции развития мировой экономики и ситуации в странах оказывающих существенное влияние на экономическую безопасность Казахстана. Аналитический отчет по анализу и краткосрочному прогнозу развития отраслей экономики с оценкой делового климата Казахстана на основе конъюнктурного опроса предприятий.
Аналитический отчет по экономическому положению РК в 2006 году и прогноз развития на 2007-2009 годы. Аналитический отчет по глобальному докладу по конкурентоспособности.
Аналитический отчет по определению видов теневой экономической деятельности в отраслях и сферах экономики.
Аналитический отчет по анализу международного опыта тарифообразования в регулируемых отраслях экономики и выработка предложений по использованию данного опыта в Казахстане.
Аналитический доклад по повышению конкурентоспособности казахстанской экономики на основе проведения фискальных реформ, улучшения инвестиционного климата, а также кластерной формы организации производства.
Аналитический отчет по влиянию изменения обменного курса тенге на конкурентоспособность предприятий обрабатывающей промышленности в Казахстане.
Аналитический доклад по исследованию роли фактора трудовых ресурсов в росте экономики.
Аналитический отчет по анализу инфляционных процессов в Казахстане и выявление оптимального соотношения уровня инфляции с темпами роста экономики.
Аналитический отчет по факторам и угрозам "перегрева" экономики Казахстана.
Аналитический отчет по влиянию мировых цен нефти на макроэкономические показатели Казахстана.
Электронная база данных "Реестр государственных функций Республики Казахстан", актуализированная на основе действующих законодательных актов.
Индикаторы и инструментарий оценки эффективности отдельных государственных, отраслевых (секторальных), региональных и бюджетных программ на стадии их разработки и реализации.
Инструментарий оценки эффективности государственных, отраслевых (секторальных), региональных и бюджетных программ на стадии планирования республиканского и местных бюджетов.
Предложения по формированию критериев и инструментарий оценки качества предоставления государственных услуг.
Предложения по оценке эффективности и качества деятельности государственных органов Республики Казахстан.
Аналитический доклад, проекты нормативных правовых актов и методических рекомендаций.
Аналитический доклад по оценке по повышению конкурентоспособности отечественного производства в рамках принимаемых обязательств Республики Казахстан при вступлении во Всемирную торговую организацию.
Выполнение данной работы позволит осуществить реальные аналитические исследования по вопросам оперативного мониторинга экономической и финансовой ситуации в стране для реального отображения происходящих в Казахстане преобразований с предоставлением материалов исследований рейтинговым агентствам для улучшения качественного подхода к определению странового рейтинга Республики Казахстан. Методические подходы (методика) по разработке Прогнозной схемы пространственного развития и расселения населения Республики Казахстан и перспективных схем пространственного развития и расселения населения регионов.
Методические подходы (методика) по разработке конкурентных стратегий развития регионов Республики Казахстан.
Использование аналитического материала, рекомендаций при решении стратегической задачи по вхождению Казахстана в ближайшие десять лет в число 50 наиболее конкурентоспособных стран мира и для обеспечения национальных интересов.
Аналитический отчет с заключениями и рекомендациями по внесению изменений в законодательство о государственных закупках.
Аналитический отчет с заключениями и рекомендациями по улучшению налогового администрирования.
Рекомендации по повышению конкурентоспособности отечественных отраслей.
Аналитический отчет о результатах применения мер налогового стимулирования экономики в Республике Казахстан и международной практики применения подобных мер. Методика проведения анализа эффективности мер налогового стимулирования.
Подготовка отчетов и рекомендаций, проведение консультаций Международным Банком Реконструкции и Развития и Американским агентством по международному развитию для органов государственной власти по результатам проведенных исследований.
Конечный результат: возможность применения результатов аналитических исследований социально-экономического развития для совершенствования макроэкономического прогнозирования, выработка рекомендаций для обеспечения устойчивого роста экономики Казахстана и улучшения экономической политики.
Использование рекомендаций в работе по повышению конкурентоспособности казахстанской экономики при выработке фискальной политики и реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан уполномоченными государственными органами.

Қазақстанның 2030 жылға дейiн арналған Даму стратегиясын, Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi елу елдiң қатарына кiру стартегиясын және Қазақстан Республикасының Индустриалдық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стартегиясын уәкiлеттi мемлекеттiк органдар iске асыру кезiнде ұсынымдарды пайдалануы.
Экономиканың "қызып кетуiнiң" қаупiн және оның терiс салдарын азайту жөнiндегi ұсынымдарды тұжырымдау.
Қазақстанда тариф белгiлеудiң әлемдiк тәжiрибесiн пайдалану жөнiндегi ұсынымдар.
Бағамдық саясат жүргiзу және бұл үшiн әр түрлi тетiктердi пайдалану жөнiндегi ғылыми-негiзделген ұсынымдарды әзiрлеу.
Инфляцияны тежеу жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу үшiн ұсынымдарды пайдалану.
Әлемдiк мұнай бағасы мен макроэкономикалық көрсеткiштердiң арасында анықталған тәуелдiлiктi пайдалану орта мерзiмдiк болжамдаудың сапасын жақсартуға мүмкiндiк бередi.
Қазақстанның ДСҰ-ға қатысуы жағдайларында отандық салалардың бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру жөнiндегi жұмыста сондай-ақ Қазақстанның ДСҰ-ға кiруi жөнiндегi келiссөз процестерiнде ұсынымдарды пайдалану.
Рейтингiлiк агенттiктердiң консервативтiк инвесторларға елдiң кредитке қабiлеттiлiгi мен кредиттiк тәуекелдерiн сындарлы әрi объективтi бағалау беруi.
Бюджет қаражатын пайдаланудың тиiмдiлiгiн және мемлекеттiк органдар қызметiнiң ашықтығын арттыру.
Отандық салалардың бәсекеге қабiлеттiлiгiн арттыру жөнiндегi жұмыста ұсынымдарды пайдалану.
Экономиканы салықтық ынталандырудың неғұрлым тиiмдi құралдарын қолдану мақсатында салық саясатын түзету.
Уәкiлеттi мемлекеттiк органдардың (мемлекеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң) тиiмдi жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн, қабылданған бағдарламалық iс-шараларды iске асыру жөнiнде қажеттi өзгерiстер мен түзетулердi орындау мақсатында тиiстi шешiмдер қабылдау үшiн талдамалық зерттеулердiң нәтижелерiн қолдану.
Мемлекеттiк органдардың жұмыс iстеу тиiмдiлiгiн, Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының, бағдарламалық құжаттар әзiрлеудiң проблемалық мәселелерi бойынша шешiмдер дайындаудың сапасын арттыру.
Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi: бiр талдамалық зерттеу жүргiзуге жұмсалатын шығындар;
экономиканың түйiндi секторларындағы мемлекеттiк органдардың жұмысында талдамалық зерттеулердiң нәтижелерiн пайдалану жолымен республикалық бюджет қаражатын жұмсау тиiмдiлiгiн арттыру.
Сапасы: Қазақстанның макроэкономикалық дамуының, инфляцияның, экономиканың "қызып кетуiнiң", теңгенiң айырбас бағамының неғұрлым өзектi және проблемалық мәселелерiн қамту және зерттеулердiң нәтижелерiн мемлекеттiк экономикалық саясатты жетiлдiру үшiн қолданылу мүмкiндiгiнiң.
Заңнамалық кесiмдерге сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттiк функциялар тiзiлiмiнiң өзектiлiгiне қол жеткiзу.
Мемлекеттiк, салалық (секторалдық), өңiрлiк және бюджеттiк бағдарламалардың тиiмдiлiгiн бағалау көрсеткiштерiн таңдау дұрыстығы және олардың бағдарламалардың мақсаттарына сәйкестiгi.
Мемлекеттiк, салалық (секторалдық), өңiрлiк және бюджеттiк бағдарламалардың тиiмдiлiгiн бағалау көрсеткiштерiнiң Қазақстан Республикасының стратегиялық, орта мерзiмдiк бағдарламаларының және даму жоспарларының мақсаттары мен мiндеттерiне сәйкестiгi.
Көрсеткiштердiң мемлекеттiк қызметтер ұсыну сапасын жақсартуға әсерi.
Қазақстанның ДСҰ-ға кiруi жөнiндегi келiссөз процесiнiң салалық дамуға қатысты проблемалық мәселелерiнiң бәрiн қамту.
ДСҰ талаптарын ескере отырып, бәсекеге қабiлеттiлiктi арттыру жолдарын талдау кезiнде Қазақстан экономикасының барлық салаларын қамту.
Қазақстан Республикасының егемен рейтингiн айқындау кезiнде халықтық рейтингiлiк агенттiктер арасында пайдаланылатын ақпараттың сапасы мен объективтiлiгiн арттыру.
Талдау кезiнде салықтық ынталандырудың негiзгi шараларын толық қамту. Әдiстемеде қол жетiмдi деректердi пайдалану.
Халықаралық практикаға талдау жүргiзу кезiнде үш санат бойынша кемiнде бес елдi (дамыған, дамушы, басқа да) қамту.
Мемлекеттiк экономикалық саясатты жетiлдiру үшiн, сондай-ақ бағдарламалық құжаттарды әзiрлеу үшiн зерттеу нәтижелерiн пайдалану мүмкiндiгi.

Использование рекомендаций при реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года, Стратегии вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира и Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы уполномоченными государственными органами.
Выработка рекомендаций по снижению угрозы "перегрева" экономики и его негативных последствий.
Рекомендации по использованию мирового опыта тарифообразования в Казахстане.
Разработка научно-обоснованных рекомендаций по ведению курсовой политики и использованию для этого различных механизмов.
Использование рекомендаций для разработки мероприятий по удержанию инфляции.
Использование выявленных зависимостей между мировыми ценами на нефть и макроэкономическими показателями позволит улучшить качество среднесрочного прогнозирования.
Использование рекомендаций в работе по повышению конкурентоспособности отечественных отраслей в условиях участия Казахстана в ВТО, а также в переговорных процессах по вступлению Казахстана в ВТО. Предоставление рейтинговыми агентствами консервативным инвесторам взвешенной и объективной оценки кредитоспособности и кредитных рисков страны. Повышение эффективности использования бюджетных средств и прозрачности деятельности государственных органов. Использование рекомендаций в работе по повышению конкурентоспособности отечественных отраслей.
Корректировка налоговой политики с целью применения наиболее эффективных инструментов налогового стимулирования экономики.
Применение результатов аналитических исследований для обеспечения эффективного функционирования уполномоченных государственных органов (администраторов госпрограмм), для принятия соответствующих решений в целях выполнения необходимых изменений и корректировок по реализации принятых программных мероприятий.
Повышение эффективности функционирования государственных органов, качества подготовки решений по проблемным вопросам социально-экономического развития Республики Казахстан, разработки программных документов.
Финансово-экономический результат: затраты на проведение одного аналитического исследования; повышение эффективности расходования средств республиканского бюджета путем применения результатов аналитических исследований в работе государственных органов в ключевых секторах экономики.
Качество: охват наиболее актуальных и проблемных вопросов-макроэкономического развития Казахстана, инфляции, "перегрева" экономики, обменного курса тенге и возможность применения результатов исследования для совершенствования государственной экономической политики. Достижение актуальности Реестра государственных функций Республики Казахстан в соответствии с законодательными актами.
Правильность выбора индикаторов оценки эффективности государственных, отраслевых, (секторальных), региональных и бюджетных программ и их соответствие целям программ.
Соответствие индикаторов оценки эффективности государственных, отраслевых (секторальных), региональных и бюджетных программ целям и задачам стратегических, среднесрочных программ и планов-развития Республики Казахстан.
Влияние индикаторов на улучшение качества предоставления государственных услуг.
Охват всех проблемных вопросов переговорного процесса по вступлению Казахстана в ВТО, касающихся отраслевого развития. Охват всех отраслей экономики Казахстана при анализе путей повышения конкурентоспособности с учетом требований ВТО. Повышение качества и объективности информации, используемой международными рейтинговыми агентствами при определении суверенного рейтинга Республики Казахстан.
Полный охват основных мер налогового стимулирования при анализе. Применение в методике доступных данных. Охват, как минимум пяти стран по трем категориям (развитые, развивающиеся, прочие) при проведении анализа международной практики. Возможность применения результатов исследования для совершенствования государственной экономической политики, а также для разработки программных документов.

Уақтылығы: техникалық ынтымақтастықтың 2006-2007 қаржы жылдарға арналған жыл сайынғы бағдарламаларында белгiленген мерзiмдерге сәйкес мерзiмдерде талдамалық зерттеулердiң нәтижелерiн беру.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
214-1-қосымша
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
008 "Зияткерлiк саланы дамытуды мемлекеттiк қолдау"
деген республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

Своевременность: Представление результатов аналитических исследований в установленные сроки, в соответствии со сроками, установленными Ежегодными программами технического сотрудничества на 2006-2007 финансовые годы.
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 214-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Государственная поддержка развития
интеллектуальной сферы"
на 2006 год

1. Құны: 32000 мың теңге (отыз екi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 30 наурыздағы N 80  жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардық жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудық желiлiк кестесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысы .

1. Стоимость: 32000 тысяч тенге (тридцать два миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 80 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 хода";  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222 "О Сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi:  республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: зияткерлiк меншiк құқықтарын қорғау Қазақстан Республикасының бiрыңғай патент жүйесiн дамытуды қамтамасыз ету саласында мемлекеттiк саясатты iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстанның авторлық құқықтарын және зияткерлiк меншiктi қорғау кепiлi ретiндегi беделiн нығайту.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация государственной политики в области охраны прав интеллектуальной собственности, обеспечение развития единой патентной системы в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление репутации Казахстана как гаранта защиты авторских прав и интеллектуальной собственности.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
N
р/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Зияткерлік саланы дамытуды мемлекеттік қолдау
2
100
Патент жүйесін мемлекеттік қолдау
"Астана қаласында Патент сарайын салу" инвестициялық жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
сәуір-желтоқан
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Государ-
ственная
поддержка
развития
интеллек-
туальной
сферы
2
100
Государс-
твенная
поддержка
патентной
системы
Разработка
проектно-сметной
документации
инвестиционного
проекта
"Строительство
Патентного
дворца в
г. Астана"
апрель-
декабрь
Минис-
терство
юстиции
Республики
Казахстан

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже: "Астана қаласында Патент сарайын салу" жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу;
Соңғы нәтиже: зияткерлік меншік объектілерін қорғауды тиімді қамтамасыз ету, инновациялық белсенділікті арттыруға және инвестицияларды тартуға ықпал ететін патент жүйесін дамытуды жетілдіру.
Уақтылығы: жұмыс өндірісі кестесіне және жасалған шарттарға сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормаларына және ережеге сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегi
N 470б қаулысына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
235-1-қосымша
225 Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісі
2006 жылға арналған
015 "Облыстық бюджеттерге Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне мемлекеттiк жалпы орта бiлiм беру мекемелерiнде
физика, химия, биология кабинеттерiн оқу құралдарымен
жарақтандыруға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер туралы"
деген республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2457650 мың теңге (екi миллиард төрт жүз елу жетi миллион алты жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының 2003-2015 жылдарға арналған индустриалдық-инновациялық даму стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 11 қазандағы N 1459  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180  қаулысы ; "Мемлекет басшысының Қазақстан халқына 2005 жылғы 18 ақпандағы Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс шаралардың Жалпыұлттық жоспарын орындаудың желiлiк кестесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 наурыздағы N 210  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазiргi материалдық-техникалық база құру және оны нормативтiк талаптарға сәйкестендiру, мемлекеттiк жалпыға мiндеттi орта бiлiм стандарттарына сәйкес мемлекеттiк орта бiлiм беру ұйымдарының оқу үрдiсiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiн мемлекеттiк жалпы орта бiлiм беру ұйымдарының физика, химия, биология кабинеттерiн оқу құралдарымен жарақтандыру үшiн қаржылай қолдау.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: разработка проектно-сметной документации проекта "Строительство Патентного дворца в г. Астана".
Конечный результат: эффективное обеспечение охраны объектов интеллектуальной собственности, совершенствование развития патентной системы, способствующей повышению инновационной активности и привлечению новых инвестиций.
Своевременность: согласно графика производства работ и заключенных договоров.
Качество: согласно строительных норм и правил.
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 235-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
015 "Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики,
химии, биологии в государственных учреждениях
среднего общего образования"
на 2006 год
1. Стоимость: 2457650 тысяч тенге (два миллиарда четыреста пятьдесят семь миллионов шестьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 "О Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы";  Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года N 1459 "О Государственной программе развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180 "Об утверждении Плана мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы";  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 210 "О Сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 18 февраля 2005 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание современной материально-технической базы и приведение в соответствие с нормативными требованиями; обеспечение учебного процесса государственных организаций среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами среднего образования.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка бюджетов областей, городов Астаны и Алматы для оснащения учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии государственных организаций среднего общего образования.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N p/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарлама (кіші бағдарлама) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауаптыорындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік жалпы орта білім беру мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттеріноқу құралдарымен жарақтандыруға нысаналы ағымдағы трансферттер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің бұйрығымен бекітілген тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешіміне сәйкес мемлекеттік жалпы орта білім беру мекемелерінің физика кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер бөлу.
Сапалы және уақытымен мемлекеттік орта жалпы білім беру мекемелерінің физика бөлмелерін оқу құралдарымен қамтамасыз ету.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министррлігі
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наимено-
вание
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполни-
тели
1
2
3
4
5
6
7
1
015
Целевые
текущие
трансферты
областным
бюджетам,
бюджетам
городов
Астаны и
Алматы на
оснащение
учебным
оборудова-
нием
кабинетов
физики,
химии,
биологии в
государст-
венных
учрежде-
ниях
среднего
общего
образова-
ния
Перечисление
целевых текущих
трансфертов
областным
бюджетам,
бюджетам
городов Астаны
и Алматы на
оснащение
учебным
оборудованием
кабинетов
физики в
государственных
учреждениях
среднего общего
образования
согласно
решению
Правительства
Республики
Казахстан, в
соответствии с
перечнем,
утвержденным
приказом
Министра
образования и
науки Республики
Казахстан.
В
тече-
ние
года
Министерс-
тво
образова-
ния и
науки
Республики
Казахстан
Своевременное и
качественное
оснащение
учебным
оборудованием
кабинетов
физики в
государственных
учреждениях
среднего общего
образования.
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
тiкелей нәтиже: физика кабинеттерiмен:
Ақмола облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Ақтөбе облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Алматы облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Атырау облысы - 25 бiрлiктен кем емес;
Шығыс Қазақстан облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Жамбыл облысы - 30 бiрлiктен кем емес;
Батыс Қазақстан облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Қарағанды облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Қызылорда облысы - 35 бiрлiктен кем емес;
Қостанай облысы - 35 бiрлiктен кем емес;
Маңғыстау облысы - 26 бiрлiктен кем емес;
Павлодар облысы - 40 бiрлiктен кем емес;
Солтүстiк Қазақстан облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Оңтүстiк Қазақстан облысы - 45 бiрлiктен кем емес;
Алматы қаласы - 20 бiрлiктен кем емес;
Астана қаласы - 10 бiрлiктен кем емес;
Соңғы нәтиже:
- халықтың барлық жіктер үшiн сапалы бiлiм алу қолжетiмдiлiгiн қамтамасыз ету;
- физика кабинетiнiң оқу құралдары жоқ мектептер санын азайту;
- материалдық-техникалық қамтамасыз ету және нормативтiк талаптарға сәйкес жарақтандыру;
- білiм беру үрдiсiн оқу-әдiстемелiк және ғылыми қамтамасыз етудi жетiлдiру;
- мемлекеттiк жалпы орта бiлiм беру ұйымдарында оқыту сапасын арттыру;
Мемлекеттік жалпы орта білiм ұйымдарындағы физика кабинеттерiмен жарақтандыру қажеттiлiктiң 100 пайызын құрайды.
Қаржы - экономикалық тиiмдiлiгi: 1 физика кабинетiнiң жоспарланып отырған орташа құны - 4 230,0 мың теңге.
Уақыттылығы: жасалған шарттарға сәйкес 2-жартыжылдық.
Сапасы: жаңа информациялық және денсаулық сақтайтын оқыту технологиясын енгiзу негiзiнде оқушылардың бiлiм сапасын арттыру. Бiлiм беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын жетiлдiру жолымен бiлiм алу үшiн әлеуметтiк-экономикалық жағдайлар жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегi
N 470б қаулысына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: будут обеспечены кабинетами физики:
Акмолинская область - не менее 45 единиц;
Актюбинская - не менее 45 единиц;
Алматинская область - не менее 45 единиц;
Атырауская область - не менее 25 единиц;
Восточно-Казахстанская область - не менее 45 единиц;
Жамбылская область - не менее 30 единиц;
Западно-Казахстанская область - не менее 45 единиц;
Карагандинская область - не менее 45 единиц;
Кызылординская область - не менее 35 единиц;
Костанайская область - не менее 35 единиц;
Мангыстауская область - не менее 26 единиц;
Павлодарская область - не менее 40 единиц;
Северо-Казахстанская область - не менее 45 единиц;
Южно-Казахстанская область - не менее 45 единиц;
город Алматы - не менее 20 единиц;
город Астана - не менее 10 единиц.
Конечный результат:
- обеспечение доступности качественного образования для всех слоев населения;
- снижение количества школ, не имеющих учебное оборудование кабинета физики;
- материально-техническое обеспечение и оснащение в соответствии с нормативными требованиями;
- совершенствование учебно-методического и научного обеспечения образовательного процесса;
- повышение качества обучения в государственных организациях среднего общего образования.
Оснащенность кабинетами физики государственных организаций среднего общего образования от потребности составит 100 процентов.
Финансово-экономический результат: планируемая средняя стоимость 1-го кабинета физики - 4 230,0 тыс. тенге.
Своевременность: 2-ое полугодие в соответствии с заключенными договорами.
Качество: повышение качества образования школьников на основе внедрения новых информационных и здоровьесберегающих технологий обучения. Создание социально-экономических условий для получения образования путем совершенствования материально-технической базы организаций образования.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

237-1-қосымша
225 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
2006 жылға арналған
"Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету" деген
018 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 100000 мың теңге (бiр жүз миллион теңге)
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң "Мемлекеттiк авиациялық орталық құру" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 19 мамырдағы N 428 қаулысы.

Приложение 237-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
018 "Обеспечение первоначальной подготовки пилотов"
на 2006 год
1. Стоимость: 100000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2006 года N 428 "О создании Государственного учреждения "Государственный авиационный центр»Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: азаматтық авиация, Қазақстан Республикасының Қарулы күштер және басқа да күш құрылымдарындағы ұшқыштар құрамының дайындық сапасын көтеру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Азаматтық академия авиациясында және басқа да мемлекеттердiң авиациялық оқу орындарында ары қарай дайындау үшiн Қазақстанның азаматтық авиациясындағы ұшқыштар құрамының және Қазақстан Республикасы әуе қорғаныс күштерiнiң Әскери институтының әскерге дейiнгi тұлғалардың бастапқы дайындығының сапасын жоғарылату және ұшу дайындығымен байланысты басқа да қызмет, әуе кеңiстiгiнде ұшуды орындау.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение качества подготовки летнего состава гражданской авиации, Вооруженных сил Республики Казахстан и других силовых структур.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление первоначальной подготовки летного состава для гражданской авиации Казахстана с дальнейшим обучением в Академии гражданской авиации, авиационных учебных заведениях других государств, и лиц допризывного возраста для Военного института Сил воздушной обороны Республики Казахстан, а также иная деятельность, связанная с летной подготовкой и выполнением полетов в воздушном пространстве.

6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N р/с
Бағдарламаның коды
Кіші бағдарламаның коды
Бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты тұлғалар
1
2
3
4
5
6
7
1
018
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
Алғашқы ұшқыштарды ұшу дайындығын құруға жағдай жасау, негізгі құралдарды сатып алу және аңғар сатып алу.
2006 жылдың 3-4 тоқсан
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
018
Обеспечение
первоначаль-
ной
подготовки
пилотов
Создание
условий для
первоначальной
летной подготов-
ки пилотов,
приобретение
основных средств
и ангара.
3-4
квар-
тал
2006
года
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым Министрiнiң бұйрығымен бекiтiлген тiзбеге сәйкес Мемлекеттiк авиациялық орталыққа негiзгi құралдарды алу.
Соңғы нәтиже: Қазақстанның азаматтық авиациясындағы ұшқыштар құрамының және Қазақстан Республикасы әуе қорғаныс күштерiнiң Әскери институтында және басқа мемлекеттердiң әуе оқу мекемелерiнде азаматтық авиация академиясында оқу үшiн бастапқы азаматтық ұшқыштық дайындық.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: 100000 мың теңге көлемiнде Мемлекеттiк авиациялық орталықтың қызметiн қамтамасыз ету үшiн жағдай жасауға шығындар.
Уақыттылығы: негiзгi құралдарды жеткiзу планына сәйкес
Сапасы: Қазақстан Республикасы азаматтық авиацияның ұшқыштық құрамының сапасын жақсарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 4706 қаулысына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: приобретение основных средств для Государственного авиационного центра согласно перечня, утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан.
Конечный результат: первоначальная летная подготовка граждан для последующего обучения в Академии гражданской авиации, Военном институте сил и воздушной обороны Вооруженных сил Республики Казахстан и авиационных учебных заведениях других государств.
Финансово-экономический результат: затраты на создание условий для обеспечения деятельности Государственного авиационного центра составят 100000 тыс. тенге.
Своевременность: согласно плана поставок основных средств.
Качество: улучшение качества подготовки летного состава для гражданской авиации Республики Казахстан.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

239-1-қосымша
225 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
022 "Азаматтық авиация академиясы" АҚ-тың жарғылық капиталын
көбейту" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 132155 мың теңге (жүз отыз екi миллион жүз елу бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Азаматтық авиацияны мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 271-II  Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Азаматтық авиация академиясы" мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" 2001 жылғы 25 мамырдағы N 718  қаулысы .

Приложение 239-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
225 - Министерство образования и науки Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
022 "Увеличение уставного капитала
АО "Академия гражданской авиации"
на 2006 год
1. Стоимость: 132155 тысяч тенге (сто тридцать два миллиона сто пятьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О государственном регулировании гражданской авиации",  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 718 "О реорганизации учреждения "Академия гражданской авиации".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: азаматтық авиация саласында кадрларды дайындаудың сапасын арттыру, әлемдiк рынокта бәсекелестiктi арттыру үшiн жақсы жағдайлар қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: азаматтық авиация саласында кадрларды кәсiби даярлаудың кешендi жүйесiн дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N р/с
Бағдарламаның коды
Кіші бағдарламаның коды
Бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімдері
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование благоприятных условий для повышения качества подготовки кадров в области гражданской авиации, повышение конкурентоспособности на мировом рынке.
5. Задачи бюджетной программы: развитие комплексной системы профессиональной подготовки кадров в отрасли гражданской авиации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1

022
"Азаматтық авиация академиясы" АҚ-тың жарғылық капиталын көбейту
ҚР ККМ Азаматтық авиация комитетінің мамандарын EASA/JAR стандарттарына оқыту үшін "Азаматтық авиация академиясы" АҚ жарғылық капиталын арттыру арқылы "Азаматтық авиация академиясы" АҚ-тың қызметін дамыту.
жыл бойы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрлігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: педагогика және авиация қызметкерлерiн даярлау, қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру үшiн нысандарды, әдiстердi және талаптарды жетiлдiрудi қамтамасыз етуге мүмкiндiк беретiн азаматтық авиация академиясының жарғылық капиталын өсiру және Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Азаматтық авиация комитетiнiң 35 мамандарын EASA/JAR стандарттарына оқыту.
Соңғы нәтиже: авиация саласының бiлiктi кадрлармен қамтамасыз етiлу деңгейiн арттыру, халықаралық авиация стандарттарын енгiзу.
Қаржы-экономикалық нәтижесi: қолайлы жағдайлар ұйымдастыру және жасау есебiнен кадрлық әлеуеттi арттыру; Азаматтық авиация комитетi қызметшiсiн енгiзiп жатқан (EASA/JAR) еуропалық авиация талаптарын оқыту үшiн орташа шығын 1768 мың.теңге.
Уақтылығы: жыл бойы жасалған шарттарға сәйкес.
Сапасы: азаматтық авиация саласын EASA/JAR еуропалық авиация стандарттарына көшiру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

022
Увеличение
уставного
капитала АО
"Академия
гражданской
авиации"
Развитие
деятельности АО
"Академия
гражданской
авиации" путем
увеличения
уставного
капитала АО
"Академия
гражданской
авиации" для
обучения
специалистов
Комитета
гражданской
авиации МТК РК
стандартам
ЕASA/JAR.
В
тече-
ние
года
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан,
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: увеличение уставного капитала Академии гражданской авиации, позволяющего обеспечить совершенствование форм, методов и условий для подготовки, переподготовки и повышения квалификации педагогического и авиационного персонала и обучение 35 специалистов Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по правилам EASA/JAR.
Конечный результат: повышение уровня обеспеченности авиационной отрасли квалифицированными кадрами, внедрение международных авиационных стандартов.
Финансово-экономический результат: повышение кадрового потенциала за счет организации и создания благоприятных условий; средние затраты на обучение сотрудника Комитета гражданской авиации внедряемым европейским авиационным требованиям (EASA/JAR) 1768 тыс. тенге.
Своевременность: в течение года в соответствии с заключаемыми договорами.
Качество: переход отрасли гражданской авиации на европейские авиационные стандарты EASA/JAR.
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

317-1-қосымша
231 - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
015 "ҚазҚуат" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 300000 мың теңге (үш жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2030 жылға дейiнгi электрэнергетикасын дамыту Бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 сәуiрдегi N 384  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында гидроэнергетиканы дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 ақпандағы N 161  қаулысы .

Приложение 317-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
231 - Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
015 "Увеличение уставного капитала АО "КазКуат"
на 2006 год
1. Стоимость: 300000 тысяч тенге (триста миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 384 "О Программе развития электроэнергетики до 2030 года";  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 161 "О дополнительных мерах по развитию гидроэнергетики в Республике Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: экспорттық жеткiзiлiм мүмкiндiгiн бағдарлай отырып Қазақстан Республикасының электр энергетикасын дамыту, базалық және ең жоғары деңгейдегi жүктемелердi жабуды ұлғайту, электр энергиясының тапшылығы мен құнын төмендету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: энергия өндiретiн ұйымдардың құрылысын қайта құрылуы мен жаңғыртылуын ұйымдастыру, құрылатын, сондай-ақ қолданыстағы энергия өндiретiн ұйымдардың жарғылық капиталдарына инвестицияларды жүзеге асыру, қолданыстағы және құрылатын энергия өндiретiн ұйымдарға қатысу үшiн әлуеттi инвесторларды тарту.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие электроэнергетики Республики Казахстан с ориентацией на возможность экспортных поставок, увеличение покрытия базовых и пиковых нагрузок, снижение дефицита и стоимости электроэнергии.
5. Задачи бюджетной программы: организация строительства, реконструкции и модернизации энергопроизводящих организаций, осуществление инвестиций в уставные капиталы создаваемых, а также действующих энергопроизводящих организаций, привлечение потенциальных инвесторов для участия в действующих и создаваемых энергопроизводящих организациях.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
N р/с
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
015
"ҚазҚуат" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту"
Кербұлақ ГЭС құрылысы жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу, Кербұлақ ГЭС салуға жер учаскесін сатып алу жөніндегі іс-шаралар "ҚазҚуат" АҚ жарғылық капиталын көбейту.
жыл бойы
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
015
Увеличение
уставного
капитала АО
"КазКуат"
Увеличение
уставного
капитала АО
"КазКуат" на
мероприятия по:
- разработке
технико-
экономического
обоснования
проекта
строительства
Кербулакской
ГЭС;
- выкупу
земельного
участка под
строительство
Кербулакской
ГЭС.
В
тече-
ние
года
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тура нәтиже: қажеттi сараптамадан өткен, әзiрленген Кербұлақ ГЭC құрылысы жобасының техника-экономикалық негiздемесi; Кербұлақ ГЭC салуға жер учаскесiн сатып алу.
Түпкiлiктi нәтиже: Қазақстан Республикасының базалық және ең жоғары деңгейдегi жүктемелерiн жабудағы мүмкiндiктi арттыру, Қазақстан Республикасының экологиялық жағдайын жақсарту, энергетика саласын дамыту, Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн электр энергиясының мөлшерiн көбейту, электр энергиясының тапшылығы мен құқын төмендету жаңартылатын энергия көздерiнiң пайдаланылуын дамыту, электр энергиясының экспортын дамыту.
Қаржы-экономикалық нәтижесi: электр энергиясының тапшылығы мен құнын төмендету, электр энергиясы экспортының мүмкiндiгi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегi
N 470б қаулысына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
1235 қаулысына

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
разработанное технико-экономическое обоснование проекта строительства Кербулакской ГЭС, прошедшее необходимые экспертизы;
выкуп земельного участка под строительство Кербулакской ГЭС.
Конечный результат: увеличение возможности в покрытии базовых и пиковых нагрузок Республики Казахстан, улучшение экологической обстановки Республики Казахстан, развитие энергетической отрасли, увеличение количества электроэнергии производимой в Республике Казахстан, снижение дефицита и стоимости электроэнергии, развитие использования возобновляемых источников энергии, экспорт электроэнергии.
Финансово-экономический результат: снижение дефицита и стоимости электроэнергии, возможность экспорта электроэнергии.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

317-2-қосымша
231 - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
016 "Жер қойнауын пайдаланудың лицензиялық және/немесе
келiсiмшарттық талаптарын орындауды бақылауды ұйымдастыру"
деген республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 38250 мың теңге (отыз сегiз миллион екi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мұнай туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 маусымдағы Заңының  6-бабы ; "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 Заңының  8-бабы ; "Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығын беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 21 қаңтардағы N 108  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалану мониторингiнiң бiрыңғай мемлекеттiк жүйесiн құру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1444  қаулысы ; "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi 50 елдiң қатарына кiру стратегиясы" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың Жалпы ұлттық жоспарын орындаудың желiлiк кестесiнiң 51-тармағы және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысымен бекiтiлген 2006-2008 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бағдарламалары.

Приложение 317-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
231 - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
016 "Организация контроля за выполнением
лицензионных и/или контрактных условий
недропользования"
на 2006 год
1. Стоимость: 38250 тысяч тенге (тридцать восемь миллионов двести пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   статья 6 Закона Республики Казахстан от 28 июня 1995 года N 2350 "О нефти";  статья 8 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года N 2828 "О недрах и недропользовании";  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 108 "Об утверждении Правил предоставления права недропользования в Республике Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1444 "О порядке создания Единой государственной системы мониторинга недропользования Республики Казахстан"; пункт 51 Сетевого графика исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира" и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жер қойнауын пайдалануды басқару жүйесiнiң ашықтығы мен тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жер қойнауын пайдалануды басқару жүйесiнiң ашықтығы мен тиiмдiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарламалардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности и прозрачности системы управления недропользованием.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение эффективного взаимодействия компетентного и уполномоченных органов по контролю за деятельностью недропользователей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1

016
Жер қойнауын пайдаланудың лицензиялық және/немесе келісімшарттық талаптарын орындауды бақылауды ұйымдастыру
1. Жаңа тұғырнамаға көшу шеңберінде жобалау алдындағы зерттеулерді жүргізу.
2. "Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың бірыңғай мемлекеттік жүйесі" (бұдан әрі - ҚР ЖҚП ББМЖ) жүйесін жаңа тұғырнамаға көшіру арналған техникалық тапсырманы дайындау.
3. Жаңа тұғырнамада ҚР ЖҚП ББМЖ жүйесінің макетін дайындауды қамтитын эксиздік жобаны дайындау және оның тест сынағынан өткізідуі
2006 жылдың екінші жартыжылдығы
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тура нәтижесi: "Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың бiрыңғай мемлекеттiк жүйесi" ақпараттық жүйесiнiң макетi Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымының (КР ҰАИ) және "электрондық үкiметтiң" элементi ретiнде.
Түпкiлiктi нәтиже: жер қойнауын пайдалану саласында мемлекеттiк басқаруды сапалы деңгейге көтеру.
Қаржылық-экономикалық тиiмдiлiгi: ҚР ЖҚП ББМЖ жүйесiнiң шеңберiнде жер қойнауын пайдаланушылардың қызметiн жедел бақылау негiзiнде экономиканың өндiрушi салаларының экономикалық тиiмдiлiгiн арттыру.
Уақтылығы: жұмыстардың күнтiзбелiк жоспарға сәйкестiлiгi.
Сапасы: ҚР ЖҚП ББМЖ жүйесiнiң Қазақстан Республикасы ақпараттық технологияларының стандарттарына және ақпараттық қауiпсiздiк ISO 17799:2005 және ISO 27001:2005 жаңа халықаралық стандарттарына сәйкестiгi.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
325-1-қосымша
231 - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
027 "Облыстардың және аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) коммуналдық меншiгiндегi жылу желiлерiн пайдалануды
ұйымдастыруға арналған нысаналы трансферттер" деген
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

016
Организация
контроля за
выполнением
лицензионных
и/или
контрактных
условий
недрополь-
зования
1. Проведение
предпроектных
обследований в
рамках перехода
на новую
платформу.
2. Разработка
технического
задания на
переход системы
"Единая
государственная
система
управления
недропользова-
нием
Республики
Казахстан"
(далее - ЕГСУ
НП РК) на новую
платформу.
3. Разработка
эскизного
проекта,
включающую
разработку
макета системы
ЕГСУ НП на
новой платформе
и испытание его
на тестовом
стенде.
второе
полу-
годие
2006
года
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: макет информационной системы "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан" как элемент Национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан (НИИ РК) и "электронного правительства".
Конечный результат: повышение качественного уровня государственного управления в сфере недропользования.
Финансово-экономический результат: повышение экономической эффективности добывающих секторов экономики на основе оперативного контроля деятельности недропользователей в рамках системы ЕГСУ НП РК.
Своевременность: соответствие календарным планам работ.
Качество: соответствие информационной системы ЕГСУ НП РК стандартам информационных технологий Республики Казахстан и новым международным стандартам информационной безопасности ISO 17799:2005 и ISO 27001:2005.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 325-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
231 - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
027 "Целевые трансферты для организации
эксплуатации тепловых сетей, находящихся в
коммунальной собственности областей или районов
(городов областного значения)"
на 2006 год

1. Құны: 450000 мың теңге (төрт жүз елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы" (екiншi оқылым) 2006 жылғы 20 маусымдағы N 42-III ҚРҮ Қазақстан Республикасы Парламентiнiң  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты

1. Стоимость: 450000 тысяч тенге (четыреста пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   постановление Парламента Республики Казахстан "О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" (второе чтение) от 20 июня 2006 года N 42-III ПРК.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: 2006-2007 жылдарда жылыту маусымына Арқалық қаласының жылумен жабдықтау объектiлерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қостанай облысы Арқалық қаласының жылумен жабдықтау объектiлерiн отынмен қамтамасыз ету үшiн жағдайлар туғызу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарламалардың атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауаптыорындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования объектов теплоснабжения города Аркалыка в отопительный сезон 2006-2007 годов.
5. Задачи бюджетной программы: создание условий для обеспечения топливом объектов теплоснабжения города Аркалыка Костанайской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1

027
Облыстардың және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға арналған нысаналы трансферттер
2
100
Арқалық қаласы әкімдігінің коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға арналған нысаналы трансферттер
2006-2007 жылдарда жылыту маусымына "Арқалық ЖЭК" ММК үшін отандық мазутты сатып алуға Қостанай облысының облыстық бюджетіне мақсатты ағымды трансферттерді удару.
шілде - желтоқсан
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі; Қостанай облысының әкімдігі, Арқалық қаласының әкімдігі

027
Целевые
трансферты
для
организации
эксплуатации
тепловых
сетей,
находящихся
в коммуналь-
ной собст-
венности
областей
или районов
(городов
областного
значения)
2
100
Целевые
текущие
трансферты
для
организации
эксплуатации
тепловых
сетей,
находящихся
в коммуналь-
ной собст-
венности
акимата
города
Аркалыка
Перечисление
целевых текущих
трансфертов
областному
бюджету
Костанайской
области на
приобретение
топочного
мазута для ГКП
"Аркалыкская
ТЭК" на
отопительный
период
2006-2007 г.г.
Июль-
декабрь
Министерство
энергетики и
минеральных
ресурсов
Республики
Казахстан;
Акимат
Костанайской
области,
Акимат
города
Аркалыка

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тура нәтиже: 2006-2007 жылдарда жылыту маусымына Арқалық қаласын жылумен жабдықтауды үздiксiз қамтамасыз ету.
Түпкiлiктi нәтиже: "Арқалық ЖЭК" МКК-нiң тиiмдi жұмыс iстеуi және жылумен жабдықтау қызметтерiн үздiксiз ұсынуы.
Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгі: республика үшiн экономикалық тиiмдiлiкке Қостанай облысының Арқалық қаласын жылумен жабдықтауды жақсарту жөнiндегi iс-шараларды iске асыру жолымен қол жеткiзiледi.
Уақытылығы: жасалған шарттарға сәйкес жұмыстардың жоспар-кестесiне сәйкес.
Сапасы: нормалары мен ережелерiне сәйкес, M-100 маркалы мазут.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
338-1-қосымша
233 - Қазақстан Республикасы Индустрия және caуда министрлігі       Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
015 "Қарағанды облысының облыстық бюджетiне Темiртау
қаласында индустриялық парктiң инфрақұрылымын салуға берiлетiн
нысаналы даму трансферттерi" деген республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 335000 мың теңге (үш жүз отыз бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi:  "Экономиканың басымды секторларындағы пилоттық кластерлердi құру және дамыту жөнiндегi жоспарларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 25 маусымдағы N 663  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi 50 елдiң қатарына кiру стратегиясы" Қазақстан халқына  Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпы ұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желiлiк кестесi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысының 9-тармағы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қарағанды облысының Темiртау қаласында "Металлургия" кластерi шеңберiнде индустриялық аймақты құру жолымен жаңа өндiрiстердi құру есебiнен металлургия және металды қайта өңдеудегi өндiрiстiң тұрақты өсуi үшiн.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қарағанды облысының Темiртау қаласында индустриялық парктiң инфрақұрылымын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кіші бағдарлама) аты
Бағдарламаны (кіші бағдарлама) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: обеспечение бесперебойного теплоснабжения в городе Аркалыке на отопительный период 2006-2007 годов.
Конечный результат: эффективное функционирование и бесперебойное предоставление услуг теплоснабжения ГКП "Аркалыкская ТЭК".
Финансово-экономический результат: экономический эффект для республики достигается посредством реализации мероприятий по улучшению теплоснабжения города Аркалыка Костанайской области.
Своевременность: согласно плана-графика работ в соответствии с заключенными договорами.
Качество: согласно нормам и правилам, мазут марки М-100.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 338-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
233 - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
015 "Целевые трансферты на развитие областному
бюджету Карагандинской области на строительство
инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау"
на 2006 год
1. Стоимость: 335000 тысяч тенге (триста тридцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года N 633 "Об утверждении планов по созданию и развитию пилотных кластеров в приоритетных секторах экономики"; пункт 9  постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222 "Сетевой график исполнения мероприятий Общенационального плана по реализации  послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число 50-ти наиболее конкурентоспособных стран мира" и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение устойчивого роста производства в металлургии и металлопереработке за счет организации новых производств путем создания индустриальной зоны в рамках кластера "Металлургия" в городе Темиртау Карагандинской области.
5. Задачи бюджетной программы: строительство инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау Карагандинской области.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7

015
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Теміртау қаласында индустриялық парктің инфрақұрылымын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
Қарағанды облысының Теміртау қаласында индустриялық парктің инфрақұрылымын салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі және Қарағанды облысының әкімдігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтижесi: Қарағанды облысының Темiртау қаласында индустриялық парктiң инфрақұрылымын салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу.
түпкiлiктi нәтиже: Қарағанды облысының Темiртау қаласында "Металлургия" кластерi шеңберiнде индустриялық аймақты құру жолымен жаңа өндiрiстердi құру есебiнен металлургия және металды қайта өңдеудегi өндiрiстiң тұрақты өсуi үшiн Қарағанды облысының Темiртау қаласында индустриялық парктi пайдалануға беру.
Қаржылық-экономикалық тиiмдiлiк:
металлургия және металды қайта өңдеудегi өндiрiстiң тұрақты өсуi үшiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi 50 елдiң қатарына кiру стратегиясы" Қазақстан халқына  Жолдауына сәйкес түпкi өнiмдердiң экспортына бағытталған жаңа өндiрiстердi Қазақстанда; металлургия саласында бiрлескен кәсiпорындарды құру мен дамыту.
Уақтылығы: жасалған шарттарға сәйкес жұмыстың жоспар-кестесiне сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерiне сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

015
Целевые
трансферты
на развитие
областному
бюджету
Карагандинс-
кой области
на строи-
тельство
инфраструк-
туры
индустриаль-
ного парка
в городе
Темиртау
Разработка
проектно-
сметной
документации на
строительство
инфраструктуры
индустриального
парка в городе
Темиртау
Карагандинской
области
в
течение
года
Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан и
Аким
Карагандин-
ской области
7. Ожидаемые результаты реализации бюджетной программы:
Прямой результат: разработка проектно-сметной документации по строительству инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау Карагандинской области.
Конечный результат: ввод в эксплуатацию индустриального парка в городе Темиртау Карагандинской области для устойчивого роста производства в металлургии и металлопереработке за счет организации новых производств путем создания индустриальной зоны в рамках кластера "Металлургия" в городе Темиртау Карагандинской области.
Финансово-экономический результат: обеспечение устойчивого роста производства в металлургии и металлопереработке в соответствии с  Посланием Президента народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число 50-ти наиболее конкурентоспособных стран мира"; создание и развитие в Казахстане новых производств, совместных предприятий в области металлургии, ориентированных на экспорт конечных продуктов.
Своевременность: согласно планам - графикам работ в соответствии с заключенными договорами.
Качество: согласно строительным нормам и правилам.
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

339-1-қосымша
233 - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi       Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ жарғылық капиталын
қалыптастыру" деген 017 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2000000 мың теңге (екi миллиард теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясаты шеңберiнде ұлттық экономиканың бәсекеге қабiлеттiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 сәуiрдегi N 286  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желiлiк кестесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысы .

Приложение 339-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
233 - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
017 "Формирование уставного капитала
АО "Фонд устойчивого развития "Қазына"
на 2006 год
1. Стоимость: 2000000 тысяч тенге (два миллиарда тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года "О мерах по дальнейшему повышению конкурентоспособности национальной экономики в рамках индустриально-инновационной политики Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2006 года N 286 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65";  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222 "О Сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн (қатысу үлестерiн) иелену және пайдалану құқығы "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ға берiлген мемлекет қатысатын (бұдан әрi - компаниялар) заңды тұлғаларды тиiмдi корпоративтiк басқару жолымен Қазақстан Республикасы экономикасының барлық секторларында инвестициялық және инновациялық белсендiлiгiн арттыру және ынталандыру.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение и стимулирование инвестиционной и инновационной активности во всех секторах экономики Республики Казахстан путем эффективного корпоративного управления юридическими лицами с участием государства (далее - компаний), права владения и пользования государственными пакетами акций (доли участия) которых переданы АО "Фонд устойчивого развития "Қазына".

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: 2003-2015 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық дамуының стратегиясының ережелерiн, мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларды ескере отырып, индустриалдық-инновациялық даму саласында Мамандандырылған Кеңестiң ұсынымдарының негiзiнде компаниялардың стратегиялық мақсаттар мен мiндеттерге қол жеткiзуiн қамтамасыз ету; ұлттық экономиканы әр тараптандыруда Қазақстан Республикасының Үкiметiне жәрдемдесу компаниялардың қызметiн үйлестiру негiзiнде экспорттық-импорттық сектордың басымдықтарын пайдалану; компанияларды корпоративтiк басқарудың таңдаулы әлемдiк тәжiрибенi енгізу; компаниялардың қызметiнiң экономикалық тиiмдiлiгiн арттыру, компаниялардың мамандануы арасында және олардың арасындағы мәндi бәсеке балансын айқындау; Қазақстан Республикасының қор нарығын дамытуға жәрдемдесу.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение достижения компаниями стратегических целей и задач, на основе рекомендаций Специализированного Совета в области индустриально-инновационного развития, с учетом положений Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, государственных и отраслевых (секторальных) программ; содействие Правительству Республики Казахстан в диверсификации национальной экономики, использование преимуществ экспортно-импортного сектора на основе координации деятельности компаний; внедрение лучшей мировой практики корпоративного управления компаниями; повышение экономической эффективности деятельности компаний, определение баланса между специализацией компаний и разумной конкуренцией между ними; содействие развитию фондового рынка Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
р/с N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарлама (кіші бағдарлама) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
017
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
2006 жылғы екінші жарты жылдықта
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
017
Формирование
уставного
капитала АО
"Фонд
устойчивого
развития
"Қазына"
Формирование
уставного
капитала АО
"Фонд
устойчивого
развития
"Қазына".
в
течение
второго
полу-
годия
года
Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасы экономикасының барлық секторларында инвестициялық және инновациялық белсендiлiктi арттыру және ынталандыру
Уақтылығы: жарғылық капиталын қалыптастыру жөнiндегi заңнамада көзделген рәсiмдерге сәйкес келтiру.
Сапасы: акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн (қатысу үлестерiн) иелену және пайдалану құқығы "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ға берiлген компанияларды тиiмдi корпоративтiк басқару.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 470б қаулысына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: формирование уставного капитала АО "Фонд устойчивого развития "Қазына";
Конечный результат: повышение и стимулирование инвестиционной и инновационной активности во всех секторах экономики Республики Казахстан;
Своевременность: в соответствии с предусмотренными законодательством процедурами по формированию уставного капитала.
Качество: эффективное корпоративное управление компаниями, права владения и пользования государственными пакетами акций (доли участия) которых переданы АО "Фонд устойчивого развития "Қазына".
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б

368-1-қосымша
600 - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2006 жылға арналған
"Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу
жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
001 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1437202 мың теңге (бір миллиард төрт жүз отыз жеті миллион екі жүз екі мың теңге)

Приложение 368-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
600 - Агентство Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового центра города Алматы
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности уполномоченного
органа по регулированию деятельности регионального
финансового центра "города Алматы"
на 2006 год
1. Стоимость: 1437202 тысячи тенге (один миллиард четыреста тридцать семь миллионов двести две тысячи тенге).

2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 ақпандағы N 55  Жарлығы ; "Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 маусымдағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан "Об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы" от 1 февраля 2006 года N 55;  Закон Республики Казахстан от 5 июня 2006 года "О региональном финансовом центре города Алматы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бағалы қағаздар рыногын дамыту, оның халықаралық рынок капиталдарымен ықпалдасуын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының экономикасына инвестициялар тарту, қазақстандық капиталдың шетелдiк бағалы қағаздар рыногына шығуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
Р/с N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарлама (кіші бағдарлама) атауы
Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
2
001
Орталық органның аппараты
Штат санының лимитіне сәйкес Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің орталық аппаратын ұстау. Үй-жайды жалдау ақысын төлеу. Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын құру және оның жұмыс істеуі жөніндегі нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу. Аудиторлық тексерулердің шығындарын өтеу. Өңірлік қаржы орталығының маркетингін жүргізу, оның ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында (мерзімді басылымдарда, теледидарда, Интернет желісінде) ақпараттық және жарнамалау компаниясын жүргізу Халықаралық консультативтік кеңестің қызметтеріне ақы төлеу. Шетелдерде халықаралық семинарлар өткізу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
3

4. Цель бюджетной программы: развитие рынка ценных бумаг, обеспечение его интеграции с международными рынками капитала, привлечение инвестиций в экономику Республики Казахстан, выход казахстанского капитала на зарубежные рынки ценных бумаг.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности регионального финансового центра города Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Обеспечение
деятельности
уполномо-
енного
органа по
регулирова-
нию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
001
Аппарат
центрального
органа
Содержание
центрального
аппарата
Агентства по
регулированию
деятельности
регионального
финансового
центра города
Алматы согласно
лимита штатной
численности.
Оплата аренды
помещения.
Разработка
нормативных
правовых актов
по созданию и
функционирова-
нию
регионального
финансового
центра города
Алматы.
Возмещение
затрат за
аудиторские
проверки.
Проведение
маркетинга
регионального
финансового
центра, в том
числе
проведение
информационной
и рекламной
компании в
средствах
массовой
информации (в
периодических
изданиях, на
телевидении, в
сети Интернет).
Оплата услуг
Международного
консультатив-
ного совета.
Проведение
международных
семинаров в
зарубежных
странах.
в
течение
года
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы

007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
Бекітілген біліктілікті арттыру жоспарына сәйкес мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтерді сатып алу, оның ішінде мемлекеттік тілді оқыту.
2-4 тоқсан
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
4
009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Кабинеттерді жабдықтау үшін жиһаздар, жабдықтар және басқа активтерді, тауарларды сатып алу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
5

007
Повышение
квалификации
государст-
венных
служащих
Приобретение
услуг по
повышению
квалификации
государственных
служащих
согласно
утвержденному
плану повышения
квалификации,
в том числе
обучение
государствен-
ному языку.
2-4
квартал
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
009
Материально-
техническое
оснащение
государст-
венных
органов
Приобретение
мебели,
оборудования
для оснащения
кабинетов и
прочих активов
и товаров.
в
течение
года
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы

017
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
Ақпараттық жүйелерді және жергілікті міндеттерді сүйемелдеу. Мемлекеттік тілдегі құжаттармен жұмыс істеуі үшін бағдарламалық қамтамасыз етуді жаңарту. Агенттіктің жабдығы мен желілеріне, серверлік үй-жай жүйелерін, телекоммуникациялық және басқа да жабдықтарға техникалық және жүйелі қызмет көрсету. Ақпараттық қауіпсіздік бойынша бағдарламалық өнімді сатып алу және сүйемелдеу. Есептеу техникасы мен активті желілік жабдықтар сатып алу. Жабдықты бөлшектеу/монтаждау бойынша қызметтер, жөндеу, жабдықты жеткізу бойынша ілеспе қызметтер алу. Интернет және VPDN желісіне қосылу бойынша қызметтерді алу.
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
Тiкелей нәтиже: Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығын құру және оның жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн нормативтiк құқықтық негiзбен 100 % қамтамасыз ету; 78 бiлiктiлiгi жоғары мамандарды жұмысқа тарту мемлекеттiк қызметшiлердiң компьютермен және ұйымдастыру техникасымен жалпы қажеттiлiктiң 100 %-мен жарақтандырылуын қамтамасыз ету.
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасында бағалы қағаздар рыногын одан әрi дамыту, халықаралық капитал рыноктарына ықпалдасу;
Қазақстан Республикасының экономикасына инвестицияларды барынша тарту; қазақстандық капиталдың шетелдiк бағалы қағаздар рыногына шығуын қамтамасыз ету.
Қаржы-экономикалық нәтиже: Қазақстан Республикасы Алматы қаласының қаржы орталығының қызметiн реттеу агенттiгi орталық аппаратының бiр мемлекеттiк қызметшiсiн ұстауға арналған орташа шығын 9420 мың теңгенi құрайды; бiр мемлекеттiк қызметшiнiң бiлiктiлiгiн арттыруға арналған орташа шығын - 33 мың теңге; Агенттiктiң ақпараттың жүйелерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шығындардың орташа көлемi және ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету - 366,5; Халықаралық консультативтiк кеңестiң қызметтерiне орташа ақы төлеу - 7937,5 мың теңге.
Уақтылығы: белгiленген кестеге сәйкес iс-шараларды уақтылы орындау.
Сапасы: Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығы қатысушыларының барынша көп санын тарту және қазақстандық және халықаралық бағалы қағаздар рыногының ықпалдасуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 шілдедегі
N 4706 қаулысына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
369-1-қосымша
603 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2006 жылға арналған
002 "Электрондық үкiметтi" қалыптастыру шеңберiнде
мемлекеттiк меншiкке қатысу" деген республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

017
Обеспечение
функциони-
рования
информацион-
ных систем
и информа-
ционно-
техническое
обеспечение
государст-
венных
органов.
Сопровождение
информационных
систем и
локальных
задач.
Приобретение
программных
продуктов для
работы с
документами на
государственном
языке
обновление
программного
обеспечения.
Техническое и
системное
обслуживание
оборудования и
сетей, систем
серверного
помещения,
телекоммуника-
ционного и
другого
оборудования
Агентства.
Приобретение и
сопровождение
программных
продуктов по
информационной
безопасности.
Приобретение
вычислительной
техники и
активного
сетевого
оборудования.
Приобретение
комплектующих,
запасных
частей и
расходных
материалов.
Получение
услуг по
демонтажу/
монтажу
оборудования,
сопутствующих
услуг по
ремонту,
доставке
оборудования.
Получение услуг
по подключению
к сети Интернет
и VPDN.
в
течение
года
Агентство
Республики
Казахстан
по регули-
рованию
деятельности
региональ-
ного
финансового
центра
города
Алматы
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат: 100% обеспечение нормативно-правовой основой для создания и функционирования регионального финансового центра города Алматы; привлечение на работу высококвалифицированных специалистов в количестве 78 человек; обеспечение оснащенности государственных служащих компьютерами и оргтехникой на 100 % от общей потребности.
Конечный результат: дальнейшее развитие рынка ценных бумаг в Республике Казахстан, интеграция с международными рынками капитала; максимальное привлечение инвестиций в экономику Республики Казахстан; обеспечение выхода казахстанского капитала на зарубежные рынки ценных бумаг.
Финансово-экономический результат: средние затраты на содержание одного государственного служащего центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности финансового центра города Алматы составляет 9420 тыс. тенге; средние затраты на повышение квалификации одного государственного служащего - 33 тыс.тенге; средний объем затрат по обеспечению функционирования информационных систем и информационно-технического обеспечения Агентства - 366,5 тыс.тенге; средняя оплата услуг Международного консультативного совета - 7937,5 тыс.тенге.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий согласно установленным графикам.
Качество: привлечение наибольшего количества участников регионального финансового центра города Алматы и обеспечение интеграции казахстанского и международного рынка ценных бумаг.
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2006 года N 470б
Приложение 369-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
603 - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Участие в государственной собственности
в рамках формирования "электронного правительства"
на 2006 год

1. Құны: 1425000 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасында "электронды үкiметтi" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1471  Жарлығы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы Заңының  5-бабы ; "Қазақстан Республикасында бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктi дамыту және "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 4 сәуiрдегi N 492  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының ақпараттандыру саласындағы ұлттық операторы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 16 қаңтардағы N 44  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында "электронды үкiметтi" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1286  қаулысы .

1. Стоимость: 1425000 тысяч тенге (один миллиард четыреста двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Указ Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1471 "О Государственной программе формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы";  статья 5 Закона Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 492 "О развитии единого информационного пространства в Республике Казахстан и создании закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии";  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года N 44 "О Национальном операторе в сфере информатизации Республики Казахстан";  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1286 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: KAZSAT спутнигi базасында мемлекеттiк органдардың ақпараттық жүйелерiнiң өзара әрекет етуi үшiн бiрыңғай көлiктiк ортаны қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Алматы, Өскемен, Шығыс Қазақстан облысының 19 аудан орталықтары мен қалаларын қамтитын телекоммуникациялық инфрақұрылым құру. Алматы, Өскемен қалаларында қалалық талшықтық-оптикалық сақина құру. Ақпараттық құрылымның Астана қаласындағы мемлекеттiк органдардың бiрыңғай көлiк ортасының пилоттық аймағымен ықпалдасуы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
N п/п
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарламалардың  атауы
Бағдарламаны  іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру
мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
002
"Электрондық үкімет" қалыптастыру шеңберінде мемлекеттік меншікке қатысу
2

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование единой транспортной среды для взаимодействия информационных систем государственных органов на базе спутника KAZSAT.
5. Задачи бюджетной программы: создание телекоммуникационной инфраструктуры; интеграция созданной информационной структуры с пилотной зоной ETC ГО в г. Астана.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реа-
лиза-
ции
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Участие в
государст-
венной
собственнос-
ти в рамках
формирования
"электрон-
ного прави-
тельства"
2