"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 39-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
3. "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 122-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің және құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 10-жол алып тасталсын.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 12 мамырдағы
№ 39-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 39-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 122-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 10, исключить.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 мая 2016 года № 39-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуіне және енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІМ
2016 жылғы мамыр
Н.М. Ыбырайым
2.
Мемлекеттік қызметшілердің және дипломатиялық қызмет персоналының іссапарға баруының кейбір мәселелері туралы (1. Дипломатиялық қызмет персоналының Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына, халықаралық және өзге ұйымдарға іссапарға бару қағидалары.

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам государственной службы и противодействия коррупции
Указ Президента Республики Казахстан
МДГС
май 2016 года
Ыбырайым Н.М.
2.
О некоторых вопросах прикомандирования государственных служащих и персонала дипломатической службы (1. Правила прикомандирования персонала дипломатической службы к государственным органам Республики Казахстан, международным и иным организациям.

2. Мемлекеттік қызметшілердің өзге мемлекеттік органдардан Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелеріне іссапарға бару қағидалары.
3. Мемлекеттік қызметшілердің мемлекеттік органдарға және өзге ұйымдарға іссапарға бару қағидалары.)
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІМ СІМ
2016 жылғы маусым
Н.М. Ыбырайым
3.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдік мерзімді баспа басылымдарын есепке алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" 2002 жылғы 29 шілдедегі № 843 және "Куәландырушы орталықтарды аккредиттеуді жүргізу қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 19 қарашадағы № 1222 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2016 жылғы маусым
С.С. Сәрсенов
4.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 1081 ҚПҮ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МҚІМ
2016 жылғы маусым
Н.М. Ыбырайым
5.
Құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне жүктеменің нормативтерін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БП (келісім бойынша)
2016 жылғы маусым
И.Д. Меркель
6.
"Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 8 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2016 жылғы маусым
Т.О. Балықбаев
7.
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медициналық техниканы мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және олардың тіркеу деректеріне өзгерістер енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 18 қарашадағы № 735 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
А.В. Цой
8.
"Оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендер мен оқу-әдістемелік құралдарды әзірлеу, оларға сараптама, сынақ өткізу және мониторинг жүргізу, оларды басып шығару жөніндегі жұмысты ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 24 шілдедегі № 344 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2016 жылғы маусым
Т.О. Балықбаев
9.
"Уылдырық шашу кезеңінде балық аулауға тыйым салынған, сондай-ақ балық аулауға тыйым салынған су айдындарында және (немесе) учаскелерінде су көлігі қозғалысының ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 313-Ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Е.Н. Нысанбаев
10.

2. Правила прикомандирования государственных служащих из иных государственных органов к загранучреждениям Республики Казахстан.
3. Правила прикомандирования государственных служащих к государственным органам и иным организациям.)
Указ Президента Республики Казахстан
МДГС,
МИД
июнь 2016 года
Ыбырайым Н.М.
3.
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2002 года № 843 "Об утверждении Правил осуществления учета иностранных периодических печатных изданий, распространяемых в Республике Казахстан" и от 19 ноября 2010 года № 1222 "Об утверждении Правил проведения аккредитации удостоверяющих центров"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Сарсенов С.С.
4.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 1081 "ДСП" "О некоторых вопросах Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МДГС
июнь 2016 года
Ыбырайым Н.М.
5.
Об утверждении Правил определения нормативов нагрузки на сотрудников правоохранительных органов
постановление Правительства Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
июнь 2016 года
Меркель И.Д.
6.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 января 2008 года № 8 "Об утверждении Правил признания и нострификации документов об образовании"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
июнь 2016 года
Балыкбаев Т.О.
7.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 735 "Об утверждении Правил государственной регистрации, перерегистрации и внесения изменений в регистрационное досье лекарственного средства, изделий медицинского назначения и медицинской техники"
приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МЗСР
июнь 2016 года
Цой А.В.
8.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 344 "Об утверждении Правил организации работы по подготовке, экспертизе, апробации и проведению мониторинга, изданию учебников, учебно-методических комплексов и учебно-методических пособий"
приказ Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
июнь 2016 года
Балыкбаев Т.О.
9.
О внесении изменений в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 16 октября 2013 года № 313-Ө "Об утверждении Правил движения водного транспорта в запретный для рыболовства нерестовый период, а также в запретных для рыболовства водоемах и (или) участках"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
10.

"Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2016 жылғы маусым
С.Ж. Мұсайбеков
11.
"Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге, монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 144 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2016 жылғы маусым
Ә.М. Мағауов
12.
"Спорт федерацияларын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 121 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2016 жылғы маусым
С.Ж. Мұсайбеков
13.
"Жануарлар өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнім мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөп қоспаларын өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі ұйымдарға есептік нөмірлер беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 7-1/37 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Г.С. Исаева
14.
"Пестицидтердің (улы химикаттардың) тіркеу, өндірістік сынақтарын жүргізу және мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4-4/61 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Г.С. Исаева
15.
"Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялауды және будандастыруды жүргізуге рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/153 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АПІМ
2016 жылғы маусым
Е.Н. Нысанбаев
16.
"Авариялық-құтқару қызметтерін, құралымдарын және құтқарушыларды, сондай-ақ мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтерді аттестаттау және қайта аттестаттау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 246 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2016 жылғы маусым
Е.З. Тұрғымбаев
17.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий"
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
июнь 2016 года
Мусайбеков С.Ж.
11.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 144 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества"
приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июнь 2016 года
Магауов А.М.
12.
О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 121 "Об утверждении Правил аккредитации спортивных федераций"
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
июнь 2016 года
Мусайбеков С.Ж.
13.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 января 2015 года № 7-1/37 "Об утверждении Правил присвоения учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Исаева Г.С.
14.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 4-4/61 "Об утверждении Правил проведения регистрационных, производственных испытаний и государственной регистрации пестицидов (ядохимикатов)"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Исаева Г.С.
15.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-03/153 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
16.
О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 246 "Об утверждении правил аттестации и переаттестации аварийно-спасательных служб, формирований и спасателей, а также негосударственных противопожарных служб"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июнь 2016 года
Тургумбаев Е.З.
17.

"Табиғи монополияларды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 245 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
А.Ә. Әріпханов
18.
"Аумақтық сулар алып жатқан жер учаскелерін жасанды ғимараттар салу үшін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 269 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
19.
"Жер қатынастары саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 271 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
20.
"Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 272 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
21.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
22.
"Өнімнің транзитіне рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 384 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2016 жылғы маусым
А.П. Рау
23.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 245 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере регулирования естественных монополий"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Арифханов А.А.
18.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 269 "Об утверждении Правил предоставления земельных участков, занятых территориальными водами, для строительства искусственных сооружений"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
19.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 271 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
20.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
21.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
22.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 384 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на транзит продукции"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Рау А.П.
23.

"Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде өңдеуге рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 419 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2016 жылғы маусым
А.П. Рау
24.
"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 307 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
25.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
26.
"Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттарды қарау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 321 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
А.Ә. Әріпханов
27.
"Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2016 жылғы маусым
С.Ж. Мұсайбеков
28.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 347 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
29.
"Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
А.Ә. Әріпханов
30.
"Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 285 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы маусым
Р.Е. Дәленов
31.

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 419 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на переработку продукции вне территории Республики Казахстан"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Рау А.П.
24.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 307 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
25.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
26.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 321 "Об утверждении стандарта государственных услуг "Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Арифханов А.А.
27.
О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
июнь 2016 года
Мусайбеков С.Ж.
28.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 апреля 2015 года № 347 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством национальной экономики Республики Казахстан"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
29.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Арифханов А. А.
30.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 285 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере учета государственного имущества"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
июнь 2016 года
Даленов Р.Е
31.

"Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 511 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2016 жылғы маусым
А.П. Рау
32.
"Өнімнің кері экспортына рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 539 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2016 жылғы маусым
А.П. Рау
33.
"Өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 563 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2016 жылғы маусым
А.П. Рау
34.
"Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін кызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 18-1/415 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Е.Н. Нысанбаев
35.
"Ветеринариялық құжаттарды беру қағидаларын және олардың бланкілеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 7-1/453 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Г.С. Исаева
36.
"Кепілдік міндеттемелерді (түпкілікті пайдаланушылар сертификаттарын) ресімдеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 632 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2016 жылғы маусым
А.П. Рау
37.
"Адам денсаулығына зиянды әсер ететін өнімді мемлекеттік тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы шешімді кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 420 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
38.
"Пестицидтерді (улы химикаттарды) мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 15-1/565 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Г.С. Исаева
39.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 511 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области промышленной безопасности"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Рау А.П.
32.
О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 539 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на реэкспорт продукции"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Рау А.П.
33.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 563 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области промышленности и экспортного контроля"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Рау А.П.
34.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 18-1/415 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
35.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 мая 2015 года № 7-1/453 "Об утверждении Правил выдачи ветеринарных документов и требований к их бланкам"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Исаева Г.С.
36.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 632 "Об утверждении Правил оформления гарантийных обязательств (сертификатов конечных пользователей)"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
июнь 2016 года
Рау А.П.
37.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 июня 2015 года № 420 "Об утверждении Правнл государственной регистрации и отзыва решения о государственной регистрации продукции, оказывающей вредное воздействие на здоровье человека"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
38.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 июня 2015 года № 15-1/565 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация пестицидов (ядохимикатов)"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Исаева Г.С.
39.

"Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 15-08/590 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2016 жылғы маусым
Г.С. Исаева
40.
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы Қазақстан Республикасының аумағынан әкету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 668 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
А.В. Цой
41.
"Объектілер құрылысының жобаларына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге үміткер заңды тұлғаларды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 700 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
42.
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу жөніндегі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 733 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
43.
"Жобалау және құрылыс салу процесіне қатысушы инженер-техник жұмыскерлерді аттестаттау бойынша мемлекеттік емес аттестаттау орталықтарын аккредиттеу жөніндегі қағидаларды және рұқсат беру талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 735 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
44.
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің еріксіз әкелуінің іс жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрінің бұйрығы
МҚІМ
2016 жылғы маусым
А.А. Шайымова
45.
Геодезиялық пункттерді қорғау, бұзу немесе қайта салу (орнын ауыстыру) туралы қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Т.М. Жақсылықов
46.
Мемлекеттік кызметке кір келтіретін тәртіптік теріс қылық жасаған тұлғаларды есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісім бойынша)
2016 жылғы маусым
И.Д. Меркель
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
БП - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы;
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі;
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі;
ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі;
МСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі;
МҚІМ - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігі;
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі;
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
ЭМ - Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі.

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 15-08/590 "Об утверждении Правил по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июнь 2016 года
Исаева Г.С.
40.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 августа 2015 года № 668 "Об утверждении Правил ввоза на территорию Республики Казахстан лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники и вывоза с территории Республики Казахстан лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники"
приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МЗСР
июнь 2016 года
Цой А.В.
41.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 700 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Аккредитация юридических лиц, претендующих на проведение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства объектов"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
42.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 733 "Об утверждении Правил по аккредитации организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
43.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 735 "Об утверждении Правил и разрешительных требований по аккредитации негосударственных аттестационных центров по аттестации инженерно-технических работников, участвующих в процессе проектирования и строительства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
44.
Об утверждении Правил производства привода антикоррупционной службой по делам об административных правонарушениях
приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан
МДГС
июнь 2016 года
Шаимова А. А.
45.
Об утверждении Правил об охране, сносе или перезакладке (переносе) геодезических пунктов
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
46.
Об утверждении Правил ведения учета лиц, совершивших дисциплинарные проступки, дискредитирующие государственную службу
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
июнь 2016 года
Меркель И.Д.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан;
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МДГС - Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан;
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан.