Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 526, 527, 528 (секретно), 529, 530, 531, 532, 533, 534 (секретно), 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 526
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 526 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 317202 тысячи тенге (триста семнадцать миллионов двести две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21_ , 22_ , 23_ , 24_ и 25_ Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 467 "Об упразднении Комитета оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппаратов центральных и территориальных подразделений Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 526, 527, 528 (құпия), 529, 530, 531, 532, 533, 534 (құпия), 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 526-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОPTЫ
1. Құны: 317202 мың теңге (үш жүз он жетi миллион екi жүз екі мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 21, 22, 23, 24, 25-баптары , "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталынатын Қазақстан Республикасы қызметкерлерi органдарының бiрыңғай еңбек жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Штат лимитiнiң құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы , Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгінің Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiн тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 мамырдағы N 467 қаулысы.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiнiң орталық және аумақтық құрылымдарының аппараттары қызметтерiн қамтамасыз ету үшiн олардың функцияларына жүктелгендердi барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу.

5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов центральных и территориальных подразделений Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
001 Админист-
ративные
затраты
001 Аппарат Содержание центрального В те- Минис-
централь- аппарата Министерства чение терство
ного индустрии и торговли года индуст-
органа Республики Казахстан и рии и
его комитетов согласно торговли
утвержденному лимиту Респуб-
штатной численности в лики
количестве 325 единиц. Казахс-
тан
002 Аппараты Содержание территориаль- В те- Минис-
террито- ных подразделений чение терство
риальных Министерства индустрии и года индуст-
органов торговли Республики рии и
Казахстан согласно торговли
утвержденному лимиту Респуб-
штатной численности в лики
количестве 290 единиц. Казахс-
тан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан функций.
Приложение 527
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 1 023 тысячи тенге (один миллион двадцать три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О концепции обучения государственных служащих"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң орталық және аумақтық құрылымдары аппараттарын ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші! (кіші бағдарлама. !асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ларды) іске асыру !мер. !
!коды!лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
! !ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
001 Әкiмшiлiк
шығындар
001 Орталық 325 бiрлiк санымен Жыл Қазақстан Рес.
органның бекiтiлген штат ішінде публикасының
аппараты санының лимитiне Индустрия және
сәйкес Қазақстан сауда министр.
Республикасының лігі
Индустрия және сауда
министрлiгiнiң
орталық аппараттарын
және оның комитет.
терiн ұстау <*>
002 Аумақтық 290 бiрлiк санымен Жыл Қазақстан Рес.
органдардың бекiтiлген штат ішінде публикасының
аппараты санының лимитiне Индустрия және
сәйкес Қазақстан сауда министр.
Республикасы Индуст. лігі
рия және сауда мини.
стрлiгiнiң аумақтық
органдарын ұстау
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелген функциялардың сапалы және уақтылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 527-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2002 жылға арналған 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру
және оларды қайта даярлауы"
республикалық бюджет бағдарламасы
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 023 мың теңге (бip миллион жиырма үш мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 маусымдағы Заңының 3-бабы , "Мемлекеттiк қызметкерлердi оқытудың тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: өз қызметтiк мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн бiлiктiлiк талаптарын көрсете отырып кәсiби қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламасы бойынша теориялық және практикалық бiлiмдерiн, бiлгiрлiгiн және дағдыларын жаңғырту.

5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: мемлекеттiк қызметкерлердiң құзыреттiлiгi мен кәсiби бiлiктiлiгiн көтеру.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лар (кіші ! асыру жөніндегі !асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламаны)!мер. !
!коды!лама.!лар) ! іс-шаралар !зімі !
! !лар !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 010 Повышение В те- Минис-
квалифика- чение терство
ции и пе- года индуст-
реподго- рии и
товка торговли
кадров Респуб-
005 Повышение Приобретение услуг по лики
квалифика- повышению квалификации Казахс-
ции госу- государственных служащих тан
дарствен- согласно утвержденному
ных слу- плану повышения квалифи-
жащих. кации, в том числе
обучение государственному
языку. Среднегодовое
количество государственных
служащих, проходящих курсы
повышения квалификации 52.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 528
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
(Секретно)
Приложение 529
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 031
"Прикладные научные исследования в области
строительства" на 2003 год
1. Стоимость: 24 000 тысячи тенге (двадцать четыре миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 28_ и 29_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 5 июля 1996 года "О чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера", Закон Республики Казахстан от 9 июля 2001 года "О науке", постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778 "О мерах по развитию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 308 "О неотложных мерах по повышению сейсмостойкости зданий и сооружений в сейсмоопасных регионах республики".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация задач по снижению сейсмического риска и ущерба от возможных разрушительных землетрясений и других природных катаклизмов, геологических и техногенных явлений, а также совершенствование нормативной документации в области строительства.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и исследование новых эффективных конструктивных решений фундаментов и оснований для проектирования; разработка и исследование новых эффективных конструктивных решений по усилению и реновации жилых домов первых массовых серий застройки, с учетом продления сроков их эксплуатации и повышения сейсмостойкости; исследование и разработка новых эффективных технологий производства теплоизоляционных материалов различного назначения из местных сырьевых ресурсов для нового строительства.

1 010 Кадрлардың жыл Қазақстан Рес.
бiлiктiлiгiн iшiнде публикасының
арттыру және индустрия
оларды қайта және сауда
даярлау министрлiгi
005 Мемлекеттiк Бекiтiлген жоспарға
қызметшiлер. сәйкес мемлекеттік
дiң бiлiктi. қызметкерлердiң бі.
лiгiн артты. лiктiлiгiн көтеру
ру бойынша қызмет көр.
сетулердi сатып алу,
соның iшiнде мемле.
кеттiк тiлдi оқыту.
Мемлекеттiк қызмет.
керлердiң жылдық
орта есеппен бiлiк.
тiлiгiн көтеру
курстары саны 52.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудың күтiлетiн нәтижелерi: Қазiргi заманғы экономикалық жағдайларға және мемлекеттік ресурстық мүмкiндiктерiне сәйкес Кәсiби мемлекет қызметкерлерiнiң талаптарына жауап беретiн мемлекеттік қызметкерлердi қатаң жүйеде сапалы оқытуды қалыптастыру мен дамыту жолымен мемлекеттік қызметкерлердiң кәсiби деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 529-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған
031 "Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 24 000 мың теңге (жиырма төрт миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 28 және 29-баптары , "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 5 шiлдедегi Заңы , "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 9 шiлдедегi Заңы, "Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметiн дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778 қаулысы , "Республиканың сейсмикалық қауiптi аудандарындағы үйлер және ғимараттардың сейсмикалық төзiмдiлiгiн арттыру жөнiндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2000 жылғы 28 ақпандағы N 308 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: сейсмикалық қауiптi әрi қирату мүмкiндiгi бар жер сiлкiнiсi мен басқа да табиғи апаттың геологиялық және техногендiк құбылыстардың залалын төмендету жөнiндегi мiндеттердi iске асыру негiзiнде жаңа техникалық нормаларды әзiрлеу, iргетастар мен негiздемелердi есептеу әдiстерiн жетiлдiру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: жобалау үшiн жаңа тиiмдi конструктивтi шешiмдердiң фундаменттерi мен негiздемелерiн әзiрлеу және зерттеу; ғимараттар мен соғындылардың сейсмикалық әсер етуiне құралдық байқау және нақты жер сiлкiнiсiн инженерлiк талдау негiзiнде мемлекеттiк нормативтердi жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстар әзiрлеу. Жаңа құрылыс үшiн жергiлiктi шикiзат ресурстарынан түрлi мақсаттағы жылу материалдарының жаңа тиiмдi технологияларын әзiрлеу және зерттеу.

1 031 Прикладные Планируется выполнять В те- Минис-
научные научно-исследовательские чение терство
исследова- работы по 16 темам в об- года индуст-
ния в ласти строительства в рии и
области четырех приоритетных торгов-
строитель- направлениях: ли
ства 1. "Инструментальные Респуб-
наблюдения за сейсмичес- лики
кими реакциями зданий и Казахс-
сооружений, расположенных тан
в городе Алматы и
подготовка на основе
инженерного анализа
записей реальных земле-
трясений предложений по
совершенствованию
государственных
нормативов";
2. "Исследования реакции
зданий и сооружений на
действие сейсмических
нагрузок с учетом влияний
грунтовых условий и
подготовка предложений к
нормам по сейсмостойкому
строительству";
3. "Исследования с целью
разработки эффективных
конструктивных решений
фундаментов приводящих к
снижению материалоемкости
и увеличению несущей
способности оснований".
4. "Технология изготовле-
ния антикоррозионных
покрытий и модифицирован-
ных добавок"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы: завершение исследовательских работ в по 4 продолжающимся темам и выполнение научных исследований по 12 новым темам.
Приложение 530
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 032
"Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на республиканском уровне"
на 2003 год
1. Стоимость: 60 000 тысяч тенге (шестьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 28_ и 29_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 5 июля 1996 года "О чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера", Закон Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года "О пожарной безопасности", постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, пункт 25 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778 "О мерах по развитию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 308 "О неотложных мерах по повышению сейсмостойкости зданий и сооружений в сейсмоопасных регионах республики", постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1995 года N 931 "О государственном градостроительном кадастре".

1 031 Құрылыс са. Төрт басым бағытта жыл Қазақстан Рес.
ласындағы құрылыс саласында ішінде публикасының
қолданбалы 16 тақырып бойынша Индустрия және
ғылыми ғылыми-зерттеу сауда
зерттеулер жұмыстарын жүргiзу министрлігі
жоспарланып отыр:
1. "Алматы қаласын.
да орналасқан ғима.
раттар мен соғын.
дылардың сейсмикалық
әсер етуiне құралдық
байқау және нақты
жер сiлкiнiсiн
инженерлiк талдау
негiзiнде мемлекет.
тiк нормативтердi
жетiлдiру жөнiндегi
ұсыныстар әзiрлеу";
2. "Топырақ жағдай.
ының әсерiн ескере
отырып сейсмикалық
күштiң ықпалына үйлер
мен ғимараттардың
реакциясын зерттеу
және сейсмикалық
төзiмдi құрылыс
жөнiндегi нормаларға
ұсыныстар дайындау";
3. "Негiздемелердiң
көтеру қабiлеттiгiн
материал сыйымдылығын
төмендетуге әкелетiн
іргетастардың тиімді
құрастырушы шешiмдерiн
әзірлеу мақсаттағы
зерттеулер"
4. "Тотығуға қарсы
бүркеулердi және
жаңартылған қосындыларды
жасау технологиясы"
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтілетiн нәтижелер: 12 жаңа тақырып бойынша ғылыми зерттеулердi орындау және 4 жалғастыру тақырыбы бойынша зерттеу жұмыстарын аяқтау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 530-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 032 "Республикалық деңгейдегi
жобалау-iздестiру, конструкторлық және технологиялық
жұмыстар" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 60 000 мың теңге (алпыс миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтік құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 28 және 29-баптары , "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 5 шiлдедегi Заңы , "Өрт қауіпсiздігi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 22 қарашадағы Заңы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысымен бекiтiлген, "Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметiн дамыту жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778 қаулысы , "Республиканың сейсмоқауiптi аймақтарындағы құрылғылар мен сейсмикалық шыдамды ғимараттарды көтеру жөнiндегі жедел шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 380 , "Мемлекеттiк қала құрылысы кадастры туралы" 1995 жылғы 6 шiлдедегi N 931 қаулысы .

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: совершенствование нормативно-технической базы строительной отрасли и жилищно-коммунального хозяйства.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и переработка нормативно-технических документов в области архитектурно-градостроительной деятельности и строительного проектирования; разработка и переработка нормативно-технических документов в области строительного производства; разработка и переработка нормативно-технических документов в жилищно-коммунальном хозяйстве; разработка и переработка нормативно-технических документов в области ценообразования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 032 Проектно- Планируется разработать В те- Минис-
изыска- 58 документов, переиздать чение терство
тельские, с переводом на государст- года индуст-
конструк- венный язык 142 норматив- рии и
торские и но-технических документа торговли
технологи- в области строительства и Респуб-
ческие жилищно-коммунального лики
работы на хозяйства. Казахс-
республи- тан
канском
уровне
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы: в 2003 году будут подготовлены 200 единиц норм.
Приложение 531
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 033
"Приобретение международных, региональных и
национальных стандартов в области строительства"
на 2003 год
1. Стоимость: 15 000 тысяч тенге (пятнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778 "О мерах по развитию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1995 года N 931 "О государственном градостроительном кадастре"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1992 года N 540 "О мерах по реализации соглашений и научно-техническому сотрудничеству в рамках стран СНГ" и Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации в области стандартизации, метрологии и сертификации от 18 августа 1994 года N 2.1.

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы және құрылыс саласында нормативтiк-техникалық базаны жетiлдiру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Құрылыс жобалау және сәулет қала құрылысы қызметi саласындағы нормативтiк-техникалық құжаттарды қайта даярлау және әзiрлеу; құрылыс өнеркәсiбi саласындағы нормативтiк құқықтық құжаттарды қайта даярлау және әзiрлеу; тұрғын-үй шаруашылығындағы нормативтiк-техникалық құжаттарды қайта даярлау және әзiрлеу; баға құрау саласындағы нормативтiк-техникалық құжаттарды қайта даярлау және әзiрлеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарлама. !асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !ларды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) !жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 032 Республика. Құрылыс және комму. жыл Қазақстан Рес.
лық деңгей. налдық тұрғын-үй ішінде публикасының
дегi жобалау шаруашылық саласында Индустрия
-iздестiру, 142 нормативтiк-тех. және сауда
конструктор. никалық құжаттарды министрлігі
лық және мемлекеттiк тiлге
технология. аудармасымен және
лық жұмыстар қайта шығару, 58
құжаттар әзiрлеу
жоспарланып отыр.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2003 жылы 200 бiрлiк нормасы дайындалатын болады.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 531-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 033 "Құрылыс саласындағы халықаралық,
аймақтық және ұлттық стандарттарды сатып алу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15 000 мың теңге (он бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылыс қызметi туралы" 2001 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңы , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысы , "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылыс қызметi жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы қаулысы , "Мемлекеттiк қала құрылысы кадастры туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 6 маусымдағы N 931 қаулысы , "ТМД елдерi шеңберiнде ғылыми-техникалық ынтымақтастықты және келiсiмдердi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1992 жылғы 22 маусымдағы N 540 қаулысы және 1994 жылғы 18 тамыздағы N 2.1. Стандарттау, метрология және сертификаттау саласындағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Yкiметi арасындағы Келiсiм.

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление нормативной базы проектирования, строительства объектов базовых отраслей экономики, гармонизации действующих нормативов с Европейскими стандартами и нормами, а также стран Содружества Независимых Государств.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение основополагающих документов в области организаций территорий и межгосударственных норм и правил, стандартов, гармонизированных с требованиями норм для проектирования и строительства объектов, представляющих взаимный интерес стран Содружества Независимых Государств, формирование базы общетехнических нормативных документов для изысканий, проектирования, строительства, по проблемам устойчивости, надежности, взрыво-, пожаробезопасности, безопасности труда, обеспечения экономии топливно-энергетических ресурсов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы на 2003 год:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 Приобрете- Планируется приобрести 54 В те- Минис-
ние между- единицы межгосударствен- чение терство
народных, ных норм и стандартов в года индуст-
региональ- области строительства, рии и
ных и на- согласно плану работ торговли
циональных межгосударственной Респуб-
стандартов стандартизации и техни- лики
в области ческому нормированию на Казахс-
строитель- 2003 год. тан
ства
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение строительной отрасли республики 54 единицами межгосударственных норм и стандартов, отвечающими современным требованиям и исключающими барьеры в торгово-экономических отношениях.
Приложение 531-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 531-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 034
"Создание Государственной страховой корпорации
по страхованию экспортных кредитов и инвестиций"
на 2003 год

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: жобалаудың нормативтiк базасын жаңарту, экономиканың базалық салалық объектiлерiн салу, сондай-ақ қолданыстағы нормативтердi Тәуелсiз мемлекеттер Достастығы елдерiмен Еуропалық, Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiнiң стандарттары мен нормаларына үйлестiру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: қала аумақтарды Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiнiң өзара мүдделерiн көздейтiн объектiлердi жобалау мен салуға арналған нормалардың талаптарымен үлестiрiлген халықаралық нормалары мен ережелер, стандарттар саласында негiзге алынатын құжаттарды сатып алу; объектiлердiң төзiмдiлiгi, сенiмдiлiгi, өрт-жарылыс қауiпсiздiгi, еңбек қауiпсiздiгi, жылу-энергетикалық ресурстарды үнемдеудi қамтамасыз ету проблемалары бойынша iздестiруге, жобалауға, салуға арналған жалпытехникалық нормативтiк құжаттар базасын қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарлама. !асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !ларды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) !жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 Құрылыс са. Құрылыс саласында жыл Қазақстан Рес.
ласындағы 2003 жылға арналған ішінде публикасының
халықаралық, мемлекетаралық Индустрия
аймақтық стандарттармен тех. және сауда
және ұлттық никалық нормалау министрлігі
стандарттар. жұмыстарының жоспа.
ды сатып алу рына сәйкес 54 бiр.
лiктi мемлекетаралық
стандарттар мен
нормалар сатып алу
жоспарлануда.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республиканың құрылыс кешенiн дүниежүзiлiк талаптарға сәйкес келетiн және сауда-экономикалық қатынастарға кедергiлердi жоятын 54 бiрлiкте мемлекетаралық нормалар және стандарттармен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
531-1-қосымша
Ескерту. 531-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
_________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 034 "Экспорттық кредиттердi
және инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясын құру" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 7700000 тысяч тенге (семь миллиардов семьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Послание Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года "Основные направления внутренней и внешней политики на 2003 год", Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2003 года N 442 "О создании акционерного общества "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление страхования экспортных операций для увеличения конкурентоспособности казахстанских товаров обрабатывающей промышленности на внешнем рынке.
5. Задачи бюджетной программы: формирование уставного капитала акционерного общества "Государственная страховая корпорация".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
034 Создание Выделение средств для В те- Минис-
Государст- формирования уставного чение терство
венной капитала акционерного года индуст-
страховой общества "Государственная рии и
корпорации страховая корпорация". торговли
по страхо- Респуб-
ванию лики
экспортных Казах-
кредитов и стан
инвестиций
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
1) Количественные критерии:
Предоставление гарантий казахстанским экспортерам товаров с более высокой добавленной стоимостью, составляющей около 20% от общего объема экспорта;
2) Качественные критерии:
Поддержка страхованием и гарантией экспортеров и организацией, финансирующих экспорт отечественных товаров, путем создания института исправного, эластичного, приспосабливающего деятельность к их потребностям одновременно сильного в финансовом отношении и надежного партнера в стране и за рубежом;
3) Критерии эффективности:
Минимизация рисков при проведении экспортных операций путем компенсирования возникающих рисков, которые не могут быть охвачены обычным страхованием;

1. Құны: 7700000 мың теңге (жетi миллиард жетi миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ішкi және сыртқы саясатты" 2004 жылға арналған негiзгi бағыттары" 2003 жылғы 4 сәуiрдегi Жолдауы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы , Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 2 маусымдағы Заңы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 442 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: сыртқы рынокта қазақстандық өңдеу өнеркәсiбi тауарларының бәсеке қабiлетiн жоғарылату үшiн экспорттық операцияларды сақтандыруды жүзеге асыру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: "Мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" Ашық акционерлiк қоғамының жарғылық қорын қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|Бағдарламаларды (кіші| Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | бағдарламаларды) |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
| |лама.|бағдарла.| іс-шара | |
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 406 Экспорттық "Экспорттық кредиттер Жыл Қазақстан
кредиттер мен инвестицияларды iшiнде Республика.
және инвес. сақтандыру бойынша сының
тицияларды Мемлекеттiк сақтандыру Индустрия
жөнiндегi корпорациясы" және сауда
мемлекеттiк Акционерлiк қоғамының министрлiгi
сақтандыру жарғылық қорын
корпорация. қалыптастыру үшiн
сын құру қаражат аудару.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
1) Сандық өлшемдер:
Экспорттың жалпы көлемiнiң 20%-ша жуығын құрайтын қосылған құны жоғары тауарларды қазақстандық экспорттаушыларға кепiлдемелер ұсыну;
2) Сапалық өлшемдер:
Қажеттілiктер үшiн ақысыз, икемдi және бейiм қызметтi құру жолымен бiр мезгiлде елiмiзде және шетелде қаржылық жағынан күштi және сенiмдi серiктес экспорттаушылар мен отандық тауарлар экспортын қаржыландыратын ұйымдарға сақтандыру және кепiлдемемен қолдау көрсету.
3) Тиiмдiлiк өлшемдер:
Кәдiмгi сақтандырумен қамтылмай пайда болатын тәуекелдердi өтеу жолымен экспорттық операцияларды жүргiзу кезiндегi тәуекелдердi төмендету;

4) Критерии результативности:
Рост экспорта отечественной продукции высокой степени обработки, развитие экономики страны, освоение новых видов производств.
Приложение 532
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 035
"Проведение конкурсов по государственному закупу
подрядных работ на строительство объектов нового
центра города Астаны" на 2003 год
1. Стоимость: 1 000 тысяча тенге (один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан 16 мая 2002 года N 357-I "О государственных закупках"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1458 "О некоторых вопросах строительства объектов специальной экономической зоны "Астана - новый город".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: организация и проведение конкурсов, предусматривающих конкуренцию между потенциальными поставщиками и направленных на выявление наиболее выгодных условий договора о государственных закупках.
5. Задачи бюджетной программы:
создание благоприятных условий для подготовки конкурсной документации и проведения конкурсов на определение исполнителей;
извещение потенциальных поставщиков путем опубликования в официальной печати объявления об условиях проведения и итогах конкурсов;
выбор поставщика работ и услуг на соответствующий финансовый год.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 035 Проведение Подготовка конкурсной В те- Минис-
конкурсов документации, их размно- чение терство
по госу- жение и выдача желающим года индуст-
дарствен- принять участие в конкур- рии и
ному заку- сах, проведение конкур- торговли
пу подрад- сов, рассмотрение Респуб-
рядных представленной документа- лики
работ на ции, подведение итогов и Казахс-
строитель- размещение в официальной тан
ство печати объявлений об
объектов условиях проведения и
нового итогах конкурсов
центра
города
Астана
-------------------------------------------------------------------

4) Нәтижелiк өлшемдер:
Жоғары деңгейде өңделген отандық өнiм экспортының өсiмi, ел экономикасының дамуы, жаңа өндiрiс түрлерiн игеру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 532-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 035 "Астана қаласы жаңа орталығының
объектiлерiн салуға мердiгерлiк жұмыстарды мемлекеттiк
сатып алу жөнiнде конкурстар өткiзу" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 мың теңге (бiр миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік сатып алулар туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы N 357-1 Қазақстан Республикасының Заңының 1-бабы ; "Астана-жаңа қала" арнайы экономикалық аймағының құрылыс нысандарының кейбiр мәселелерi туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1458 қаулысы .
3. Қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Мемлекеттiк сатып алулар туралы шарттарды мейлiнше тиiмдi жағдайларына бағытталған және әлеуеттi берушiлер арасындағы бәсекелестiктi көздейтiн конкурстарды өткiзуге және ұйымдастыруға арналған шығыстарды өтеу.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: орындаушыларды айқындауға арналған конкурстарды өткiзу мен конкурстық құжаттамаларды дайындау үшiн қолайлы жағдайлар жасау; конкурс қорытындысы мен өткiзу шарттары туралы хабарламаның ресми мөрiнде жариялау жолмен әлеуетті жеткiзушiлердi хабарлау; тиiстi қаржы жылына арналған жұмыстар мен қызмет көрсетулер берудi iріктеу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) !ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
035 Астана Конкурстық құжатта. Жыл Қазақстан
қаласы жаңа маларды, оларды кө. iшiнде Республикасы.
орталығының бейту және конкурсқа ның Индустрия
объектiлерiн қатысуға үмiткерлердi және сауда
салуға дайындау, ұсынылған министрлігі
мердiгерлiк құжаттамалар мен
жұмыстарды қорытынды жүргiзе
мемлекеттік отырып конкурс қоры.
сатып алу тындыларымен өткiзу
жөнiнде шарттары туралы хабар.
конкурстар ламалардың ресми
өткiзу мөрiне құжаттамаларды
орналастыру, конкурс.
тарды өткiзу
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: осуществление государственных закупок подрядных работ на строительство объектов города Астана в сроки определенные законодательством.
Приложение 533
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 533 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Разработка типовых проектов" на 2003 год
1. Стоимость: 150 000 тысяч тенге (сто пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан"; Действующие государственные программы в сферах образования, здравоохранения, транспортной инфраструктуры, утвержденные Указами Президента Республики Казахстан: 1) от 20 августа 1997 года N 3621 ; 2) от 22 сентября 1997 года N 3645; 3) от 16 ноября 1998 года N 4153 ; 4) от 30 сентября 2000 года N 448 ; ст. 12 Закон Республики Казахстан от 5 июля 1996 года "О чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2003 года N 492 "О первоочередных мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановления объектов социального значения в Жамбылской области
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: многократное использование проектной документации, снижение затрат на ее разработку, предусматривающие затраты только на приобретение документации, а также оплату за привязку типового проекта к конкретной местности и условиям инженерного обеспечения. Обеспечение восстановления объектов, относящихся к сферам бюджетного финансирования, оказавшихся в зоне разрушительного землетрясения.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение необходимой проектно-сметной документацией для строительства основных объектов социальной и транспортной инфраструктуры, прежде всего, государственных сельских учреждений образования и здравоохранения, таможенных постов и терминалов для небольших железнодорожных станций, строящихся за счет средств республиканского или местных бюджетов; рациональные технологические, объемно-планировочные, строительно-конструкторские и инженерные проектные решения, не позволяющие умышленно или непреднамеренно заложить в задания на проектирование и в проект необоснованных завышения объемов строительно-монтажных работ и использования дорогостоящих строительных материалов, изделий, конструкций, оборудования и предметов оснащения. Создание проектных основ для осуществления ремонтно-восстановительных работ объектов, подверженных разрушительному землетрясению.

7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: белгiлi заңнаманың мерзiмi Астана қаласы объектiлерiнiң құрылысына арналған мердiгерлiк жұмыстардың мемлекеттiк сатып алуын жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 533-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 036 "Yлгi жобаларды әзiрлеу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 150 000 мың теңге (жүз елу миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында сәулет, қала және құрылыс қызметтер туралы" 2001 жылғы 16 шiлдедегi Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң бiлiм беру, денсаулық сақтау, көлiктiк инфрақұрылым қолданыстағы мемлекеттiк бағдарламалары: 1) 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 ; 2) 1997 жылғы 22 қыркүйектегi N 3645; 3) 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153 ; 4) 2000 жылғы 30 қыркүйектегi N 448 , Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 5 шiлдедегi Заңының 12-бабы , "Жамбыл облысындағы жер сiлкiнiсi салдарларын жою және әлеуметтiк маңызы бар объектiлердi қалпына келтiру жөніндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 27 мамырдағы N 492 қаулысы . <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: тек құжаттамаларды алуға арналған жұмсалымдарды көздейтiн оны әзiрлеуге арналған жұмсалымдарды төмендету, сондай-ақ үлгi жобаларды нақты мекенге және инженерлiк қамтамасыз ету шараларын қосуға, жобалық құжаттамаларды көп реттi пайдалану, Қиратушы жер сiлкiнiсi аймағында қалған бюджеттiк қаржыландыру салаларына жататын объектiлердi қалпына келтiрудi қамтамасыз ету. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: инженерлiк қамтамасыз ету жағдайлары мен нақты жергiлiктi үлгiлiк жобаларға әуелi қымбат құрылыс материалдар, бұйымдар, конструкциялар, құрал жабдықтарды және қамтамасыз ету заттарын пайдалануға жобаларды жобалауға қасақана немесе абайсызда тапсырмаларға енгiзуге мүмкiндiк бермейтiн мемлекеттiк бiлiм беру және денсаулық сақтау мекемелерi, республикалық және жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен құрылатын шағын темiр жол станциялары үшiн кеден бекеттерi мен терминалдарын әлеуметтік және көлiктiк халықты ауыл мектептерiн, қоғамдық орталықтардың инфрақұрылым нысандарының құрылысы үшiн қажеттi жобалық-сметалық құжаттамаларды қамтамасыз ету, Қиратушы жер сiлкiнiсiне ұшыраған объектiлердің жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарын жүзеге асыру үшiн жобалау негiздерiн жасау. <*>
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1. 036 Разработка 1. Разработка 27 типовых В те- Минис-
типовых проектов: чение терство
проектов 1) сельских школ; года индуст-
2) сельских фельдшерско- рии и
амбулаторных пунктов торговли
первичной медицинской Респуб-
помощи; лики
3) поликлиник с малой Казахс-
пропускной способностью и тан
больниц малой вместимости;
4) таможенных и
контрольно-пропускных
постов со складской
инфраструктурой.
2. Проведение государст-
венной экспертизы.
3. Утверждение типовых
проектов.
4. Проведение оперативных и
детальных обследований, а
также проектно-изыскательских
работ по усилению жилых и
общественных зданий после
землетрясения в районе им.
Т. Рыскулова.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемый результат выполнения бюджетной программы: разработка 27 типовых проектов. Оперативное обследование жилых зданий и объектов общественного назначения общим строительным объемом 1834579 куб. м. Детальное обследование и разработка рекомендаций по усилению общественных зданий общим строительным объемом 170818 куб. м.
Приложение 534
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
(Секретно)
Приложение 535
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Прикладные научные исследования технологического
характера" на 2003 год
1. Стоимость бюджетной программы: 507 040 тысяч тенге (пятьсот семь миллионов сорок тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 353 "Об утверждении республиканской целевой научно-технической программы "Научно-технические проблемы развития машиностроения и создания высокоэффективных машин и оборудования на 2001-2005 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1999 года N 15 "Об утверждении основных заданий и показателей республиканской целевой научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение устойчивого функционирования и стратегических приоритетов развития горно-металлургического комплекса Республики Казахстан на 1999-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря N 1956 "Об утверждении республиканской целевой научно-технической программы "Разработка, создание и развитие радиоэлектронных приборов и средств для информационно-телекоммуникационных систем на 2001-2005 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 433 "Об утверждении Программы проведения научных исследований и технических разработок в области защиты информации".

6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) !ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 036 Yлгi жобалар. 1. 27 үлгi жобалар. жыл Қазақстан
ды әзiрлеу ды әзiрлеу. ішінде Республика.
1) Ауыл мектебi; сының
2) Алғашқы медицина. Индустрия
лық көмек ауылдық және сауда
фельдшерлiк-амбула. министрлігі
торлық пункттердi;
3) аз сиымды ауру.
ханалар мен шағын
өткiзу мүмкiндiгi
бар емханалар;
3) қоймалық инфра.
құрылыммен кедендiк
бақылау-өткiзу
бекеттерi;
2. Мемлекеттiк
сараптауды өткiзудi
ұйымдастыру.
3. Yлгiлiк жобаларды
бекiту.
4. Т.Рысқұлов атындағы
ауданда жер сiлкiнiсiнен
кейiн тұрғын үй және
қоғамдық ғимараттарды
күшейту жөнiндегi шұғыл
және егжей-тегжейлi зерттеу,
сондай-ақ жобалау-iздестiру
жұмыстарын жүргiзу. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 27 Yлгi жобаларды әзiрлеу. Тұрғын үй ғимараттарын және жалпы құрылыс көлемi 1834579 шаршы метр қоғамдық мақсаттағы объектiлердi шұғыл зерттеу. Жалпы құрылыс көлемi 170818 шаршы метр қоғамдық ғимараттарды егжей-тегжейлі зерттеу және күшейту жөнiндегi ұсынымдарды әзiрлеу. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 535-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 039 "Технологиялық сипаттағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Бюджет бағдарламасының құны: 507 040 мың теңге (бec жүз жетi миллион қырық мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк-құқықтық негiзi: "2001-2005 жылдарға арналған машинажасауды дамыту және жоғары тиiмдi машиналарды жасаудың ғылыми-техникалық проблемаларын дамыту" республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 353 қаулысы ; "1999-2003 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының тау-кен металлургия кешенiн дамытудың стратегиялық артықшылықтары мен нақты жұмыс iстеуiн ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаларының көрсеткiштерін және негізгi тапсырмаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 8 қаңтардағы N 15 қаулысы ; "2001-2005 жылдарға арналған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелер үшін радиоэлектронды аспаптар мен құралдарды әзiрлеу, құру және дамыту" республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаларды бекiту туралы" "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 29 желтоқсандағы 1956 қаулысы ; "Ақпаратты қорғау саласындағы ғылымын зерттеулер мен техникалық әзiрлемелердi өткiзудiң Бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi 433 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка и реализация технологий по выпуску конкурентоспособной продукции производственно-технического назначения, развитие высокотехнологичных и наукоемких производств, научное обеспечение технологического перевооружения и программ развития отраслей промышленности.
5. Задача бюджетной программы:
создание научно-технических и технологических предпосылок расширения внутреннего производства и выпуска конкурентоспособной продукции промышленности;
создание наукоемких ресурсо- и энергосберегающих технологий для отраслей промышленности и формирование научно-информационной среды в промышленности;
научная поддержка развития высокотехнологичных, экспортоориентированных производств;
развитие отечественных наукоемких производств радиоэлектронного назначения, высоких информационных технологий;
создание научно-методической и технологической основы для формирования и проведения единой технической политики по защите информации;
разработка отечественных аппаратных, программных и аппаратно-программных средств защиты информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 039 Прикладные Выполнение основных В те- Минис-
научные заданий и направлений по чение терство
исследова- республиканским целевым года индуст-
ния техно- научно-техническим рии и
логическо- программам: торговли
го харак- 1) Научно-технические Респуб-
тера проблемы развития машино- лики
строения и создания Казахс-
высокоэффективных машин и тан
оборудования на 2001-2005
годы;
2) Научно-техническое
обеспечение устойчивого
функционирования и
стратегических приоритетов
развития горно-металлурги-
ческого комплекса
Республики Казахстан на
1999-2003 годы;
3) Разработка, создание и
развитие радиоэлектронных
приборов и средств для
информационно-телекоммуни-
кационных систем на
2001-2005 годы;

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландырудың көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: iшкi өндiрiстiң және бәсекеге жарамды машинажасау өнiмдерiн шығарудың ғылыми-техникалық және технологиялық алғышарттарын құру, машинажасау саласы және машинажасаудағы ғылыми-ақпараттық ортаны қалыптастыру үшiн ресурс және энергия үнемдеушi технологиялық ғылыми жұмсалымын құру, елдiң басыңқы экономикалық салалары үшiн қажеттi жоғары тиiмдi машиналарын және жабдықтарын құру, қайта қарулануды өндiрiс салаларды дамыту бағдарламаларын ғылыми қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi:
iшкi өндiрiс және бәсекеге жарамды өндiрiс өнiмдерiн ғылыми-техникалық және технологиялық алғышарттарын құру;
ғылыми толықты pecуpc- және қуат- сақтау технологияларды өндiрiс салалары үшiн жасау және өндiрiс саласындағы ғылыми-ақпараттық ортаны қалыптастыру;
жоғарғы технологиялық, экспортқа бағдарланған өндiрiс дамуын қолдау;
радиоэлектронды бағытталған ұлттық ғылыми толықты өндiрiстi, жоғарғы ақпараттық технологияларды дамыту;
ақпаратты қорғау жөнiндегi бiркелкi техникалық саясатты қалыптастыру үшiн ғылыми-әдiстемелiк негiздi жасау;
аппараттық, бағдарламалық, және аппараттық-бағдарламалық ақпаратты қорғау тәсiлдердi әзiрлеу.
Технологиялық сипаттағы ғылыми зерттеулер бағдарламаларын қаржыландыру және жиынтық бойынша қорытындылар дайындау қолданбалы ғылыми-техникалық әзiрлеулер енгiзу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !ның атауы !іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !(кіші бағ. ! іс-шара (кіші бағ. !мер. !
!ның !лама.!дарлама) ! дарлама) !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
039 000 Технология. Республикалық мақ. 2003 Қазақстан
лық сипат. саттағы ғылыми-тех. жыл Республикасы.
тағы қолдан. никалық бағдарлама. ішінде ның Индустрия
балы ғылыми лар жөнiндегі негізгi және сауда
зерттеулер тапсырмаларды орындау министрлігі
1) 2001-2005 жылдарға
арналған тиiмдiлiгi
жоғары машиналар мен
жабдықтарды жасау
және машина жасауды
дамытудың ғылыми-
техникалық проблема.
лары;
2) 1999-2003 жылдарға
арналған Қазақстан
Республикасының тау-
кен металлургия
кешенiн дамытудың
стратегиялық артықшы.
лықтарын дамыту мен
нақты жұмыс iстеуiн
ғылыми-техникалық
қамтамасыз ету.
3) 2001-2005 жылдарға
арналған ақпараттық-
телекоммуникациялық
жүйелер үшiн радио.
электронды аспаптар
мен құралдарды әзiрлеу,
құру және дамыту;

4) Проведение научных
исследований и технических
разработок в области
защиты информации.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
обеспечение научно-технических и технологических предпосылок расширения внутреннего производства и выпуска конкурентоспособной продукции промышленности;
обеспечение наукоемких ресурсо- и энергосберегающих технологий для отраслей промышленности и формирование научно-информационной среды в промышленности;
обеспечение научной поддержки развития высокотехнологичных, экспортоориентированных производств;
подготовка к промышленному освоению технологий по выпуску конкурентоспособной продукции высокой товарной готовности;
создание новых производств и рабочих мест;
разработка и реализация системных проектов по информационно-телекоммуникационному обеспечению государственных органов и промышленного комплекса Республики Казахстан;
формирование приборно-инструментального парка отечественного производства для информационно-телекоммуникационных систем;
развитие отечественных наукоемких производств радиоэлектронного назначения, высоких информационных технологий;
создание научно-методической и технологической основы для формирования и проведения единой технической политике по защите информации;
разработка отечественных аппаратных, программных и аппаратно-программных средств защиты информации;
обеспечение оборонной достаточности государства в радиотехнической области.
Приложение 536
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 040
"Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии и
систем качества"
на 2003 год
1. Стоимость: 10 000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 6 Закона Республики Казахстан "О стандартизации" от 16 июля 1999 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года N 590 "О Республиканской программе "Качество" на 2001-2005 годы"; статья 5 Закона Республики Казахстан "Об обеспечении единства измерений" от 7 июня 2000 года.
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение внедрения современных, эффективных методов управления качеством, повышение конкурентоспособности и экспортных возможностей товаропроизводителей, повышение точности измерений массы в динамике.

4) Ақпаратты қорғау
саласындағы ғылыми
зерттеулер мен тех.
никалық әзiрлемелердi
өткiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: өнеркәсiптiң бәсекеге қабiлеттi өнiмдерiнiң iшкi өндiрiсiн өндiру және шығарудың технологиялық алғышарттары және ғылыми-техникалық қамтамасыз ету; өнеркәсiптiң ғылыми-ақпараттық ортасын қалыптастыру және өнеркәсiп саласы үшiн ғылыми ресурстық және энергия үнемдеушi технологияларын қамтамасыз ету; тиiмдiлiгi жоғары экспортқа бағытталған өндiрiстердi дамытудың ғылыми қолдауын қамтамасыз ету; бәсекеге қабiлеттi өнiмдердiң жоғары тауар дайындығын өндiру жөнiндегi технологияларды өнеркәсiпке игеруге дайындық; жаңа өндiрiстердi және жұмыс орындарын құру; Қазақстан Республикасының өнеркәсiп кешенiн және мемлекеттiк органдарын ақпараттық-телекоммуникациялық қамтамасыз ету жөнiндегi жүйелiк жобаларды iске асыру және әзiрлеу; ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелер үшiн отандық өндірістің аспаптық-саймандар паркiн қалыптастыру; жоғары ақпараттық технологияларды радиоэлектронды мақсаттағы отандық ғылыми қажеттi өндiрiстердi дамыту; ақпаратты қорғау жөнiндегi бiрыңғай техникалық саясатты өткiзу мен қалыптастыру үшiн ғылыми-әдiстемелiк және технологиялық негiз құру; ақпаратты қорғаудың отандық аппараттық, бағдарламалық және аппараттық-бағдарламалық құралдарын әзiрлеу; радиотехника саласында мемлекеттiң қорғаныс жетiстiгiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 536-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
040 "Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа
жүйелерi саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10 000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы "Стандарттау туралы" 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 6-бабы , "Сапа" 2001-2005 жылдарға арналған Республикалық бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 2 мамырдағы N 590 қаулысы ; Қазақстан Республикасы "Өлшем бiрлiктерiн қамтамасыз ету туралы" Заңының 2000 жылғы 7 маусымдағы 5-бабы .
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: қазiргi заманға сай сапаны басқарудың тиiмдi әдiстерiн енгiзудi қамтамасыз ету, тауар өндiрушiлердiң бәсекеге қабiлетi мен экспорттық мүмкiндiктерiн арттыру.

5. Задачи бюджетной программы: разработка нормативных документов по вопросам качества и охране окружающей среды, рекомендации по совместному применению международных стандартов ISO серий 9000 и 14000, исследование методов измерений массы в динамике.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: сапа және қоршаған ортаны қорғау мәселелер жөнiндегi нормативтiк құжаттарды әзiрлеу, ISO сериясындағы 9000 және 14000 халықаралық стандарт бiрлесе қолдану жөнiндегi ұсыныстар, динамикадағы салмақты өлшеу әдiстерiн зерттеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 040 Прикладные В те- Минис-
научные чение терство
исследова- года индуст-
ния в рии и
области торговли
стандарти- Респуб-
зации, лики
сертифика- Казахс-
ции, мет- тан
рологии и
систем
качества
030 Прикладные Проведение исследователь-
научные ских работ для анализа
исследова- проблем, возникающих при
ния в об- внедрении международных
ласти стандартов ISO серий 9000
качества и 14000 на 2-х предприя-
тиях нефтегазовой отрасли
и машиностроения и разра-
ботка рекомендаций по
вопросам качества, эколо-
гической безопасности
продукции и охраны
окружающей среды - 2
отчета
032 Прикладные Исследование методов
научные измерений массы в
исследова- динамике и разработка
ния в об- рекомендаций по вопросам
ласти мет- измерений массы в
рологии динамике -1 отчет
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: разработка двух отчетов с рекомендациями для внедрения международных стандартов ISO серий 9000 и 14000; разработка одного отчета с рекомендациями по вопросам измерений массы в динамике.
Приложение 537
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 041
"Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов в области
стандартизации, метрологии и сертификации" на 2003 год
1. Стоимость: 47 970 тысяч тенге (сорок семь миллионов девятьсот семьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 10_ и 15_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О стандартизации".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для перехода на международную практику работ по стандартизации; совершенствование и развитие государственных систем стандартизации и сертификации, обеспечивающих соответствие казахстанской продукции требованиям мирового рынка и увеличения экспорта продукции.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и пересмотр основополагающих государственных стандартов в соответствии с требованиями международных стандартов и принципов Всемирной торговой организации; создание нормативной базы, необходимой для проведения работ по гармонизации стандартов на продукцию и методы ее испытаний; приобретение международных, региональных и национальных стандартов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 040 Стандарттау, Жыл Қазақстан
сертификаттау, ішінде Республика.
метрология сының
және сапа Индустрия
жүйелері және сауда
саласындағы министрлігі
қолданбалы
ғылыми
зерттеулер
030 Сапа сала. 2-есеп - Сапа, өнiмнiң
сындағы қол. экологиялық қауiпсiз.
данбалы дiгi және қоршаған
ғылыми ортаны қорғау жөнiнде.
зерттеулер гi ұсыныстарды әзiрлеу
және Мұнайгаз саласы
032 Метрология не машинажасау кәсiпо.
саласындағы рындарында ISО серия.
қолданбалы сындағы 9000 және 14000
ғылыми халықаралық стандарт.
зерттеулер тарын енгiзу кезiнде
пайда болатын талдау
мәселелерi үшiн зерттеу
жұмыстарын өткiзу
1-есеп Динамикадағы
салмақ өлшеу мәселелерi
бойынша әзiрлеу және
динамикадағы өлшем
массаларын зерттеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 9000 және 14000 сериясындағы ISO халықаралық стандарттарын енгiзу үшiн ұсыныстарды әзiрлеу; динамикадағы салмақ өлшеу мәселелерi жөнiндегi бiр есептiк ұсыныстарды әзiрлеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 537-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 041 "Стандарттау, метрология және
сертификаттау саласындағы халықаралық, аймақтық және ұлттық
стандарттарды әзiрлеу және сатып алу" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 47 970 мың теңге (қырық жетi миллион тоғыз жүз жетпiс мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Стандарттау туралы" 1999 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 10 және 15-баптары .
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Стандарттау жөнiндегi жұмыстардың халықаралық практикасына өтуi үшiн жағдайлар жасау; өнiмдердiң экспортқа шығарылуын арттыру және қазақстан өнiмiнiң әлемдiк рынок және өнiм экспортын арттыру талаптарына сәйкестiгiн қамтамасыз ететiн мемлекеттік стандарттау және сертификаттау жүйесiн жетiлдiру және дамыту.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Дүниежүзiлiк сауда ұйымының халықаралық стандарттар және принциптер талаптарына сәйкес негiзгi дерлiк мемлекеттiк стандарттар әзiрлеу және қайта қарау; өнiмдер және оларды сынау әдiстерi стандарттарын үйлестiру жөнiнде жұмыстар жүргiзу үшiн қажеттi нормативтiк база құру; халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттар алу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 041 Разработка Разработка 80 основопола- В те- Минис-
и приобре- гающих государственных чение терство
тение меж- стандартов: года индуст-
дународ- Анализ и систематизация рии и
ных, ре- стандартов торговли
гиональных 1-й этап. Разработка Респуб-
и нацио- первой редакции стандар- лики
нальных тов. Казахс-
стандартов 2-й этап. Проведение тан
в области части сопутствующих работ,
стандарти- связанных с доработкой
зации, окончательной редакции
метрологии стандарта.
и сертифи- Составление пояснительной
кации записки и сводки отзывов.
3-й этап. Подготовка
проекта стандарта к
утверждению, экспертиза,
утверждение, формирование
"Дела стандарта",
регистрация.
Приобретение 300 между-
народных, региональных,
национальных стандартов
и осуществление их
переводов; в том числе
услуги связи, командиро-
вочные и таможенные
расходы.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: разработка 80 основополагающих государственных стандартов согласно плану работ государственной стандартизации; приобретение 300 международных, региональных и национальных стандартов и осуществление их переводов, реализация Программы позволит создать условия для повышения конкурентоспособности отечественной продукции и интеграции ее на мировой рынок.
Приложение 538
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Создание национальной эталонной базы единиц
физических величин республики" на 2003 год
1. Стоимость: 185 000 тысяч тенге (сто восемьдесят пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 10_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года "Об обеспечении единства измерений", статья 10_ Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 "О плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 614 "О некоторых вопросах развития эталонной базы единиц Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание и совершенствование государственной эталонной базы единиц величин, являющейся технической основой обеспечения единства и точности измерений в республике. Устранение экономических потерь от недостоверности результатов измерений.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 041 Стандарттау, 80 негiзгi пайымда. Жыл Қазақстан
метрология латын мемлекеттiк ішінде Республикасы.
және серти. стандарттарды әзiрлеу: ның Индустрия
фикаттау Стандарттарды талдау және сауда
саласындағы және жүйелеу министрлігі
халықаралық, 1-кезең. Стандарттар.
аймақтық дың бiрiншi редакция.
және ұлттық сын әзiрлеу.
стандарттар. 2-кезең. Стандарттың
ды әзiрлеу ақырғы редакциясын
және сатып пысықтаумен байланысты
алу қатарлас жұмыстардың
бiр бөлiгiн жүргiзу.
Түсiндiрме жазба және
пiкiр жиынтығын жасау.
3-кезең. Стандарт
жобасын бекiтуге
дайындау, "Стандарт
iстерi" бекiту, жасау,
тiркеу, қалыптастыруды
дайындау.
300 халықаралық,
аймақтық, ұлттық
стандарттар алу және
олардың аудармасын
жүзеге асыру; соның
iшiңде байланыс қыз.
меттерi, iссапарлар
және кеден шығыстары.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк стандарттар жұмысының жоспарына сәйкес 80 мемлекеттiк стандарт әзiрлеу; 300 халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарға алу және олардың аудармасын жүзеге асыру, Бағдарламаны іске асыру отандық өнiмдердiң бәсекелестiк қабiлетiн арттыру және оның әлемдiк рынокқа ықпалдасуына мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 538-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 042 "Республиканың нақты шамалар
өлшемдерiнiң ұлттық эталондық базасын жасау"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 185 000 мың теңге (жүз сексен бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Өлшем бiрлiгiн қамтамасыз ету туралы" 2000 жылғы 7 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы , Қазақстан Республикасы "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 10-бабы , "2000-2002 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысы , "Қазақстан Республикасы бiрлiктерiнiң эталондық базасын дамытудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 мамырдағы N 614 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Республикада өлшемдердiң бiрлiгiн және дәлдiгiн қамтамасыз етудiң техникалық негiзi болып табылатын шама бiрлiктерiнiң эталондық базасын құру және жетiлдiру. Өлшем нәтижелерi дәлсiздiгiнiң экономикалық шығындарын аластау.

5. Задача бюджетной программы: приобретение эталонного оборудования и эталонов для создания эталонной базы Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 042 Создание 1. Приобретение, постав- В те- Минис-
националь- ка, монтаж, пуско-наладка чение терство
ной эта- эталонного оборудования в года индуст-
лонной количестве не менее 13 рии и
базы единиц. торговли
единиц Респуб-
физических лики
величин Казахс-
республики тан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: приобретение эталонного оборудования в количестве не менее 13 единиц для модернизации существующего оборудования, повышения точности измерений, снижения затрат на поверку средств измерений, обеспечения экономии материальных и энергетических ресурсов, соответствия международным требованиям для участия Республики Казахстан в международных организациях.
Приложение 539
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 539 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 043
программа "Вступление Казахстана во Всемирную
торговую организацию" на 2003 год
1. Стоимость: 52 000 тысячи тенге (пятьдесят два миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Программа Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденная Указом Президента Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 827 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: вступление во Всемирную торговую организацию.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение процесса вступления Республики Казахстана во Всемирную торговую организацию.

5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Қазақстан Республикасының эталондық базасын құру үшiн эталон құрал-жабдықтарын және эталондар алу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 042 Республика. 1. 13 бiрлiк санынан жыл Қазақстан
ның нақты кем емес эталондық ішінде Республикасы.
шамалар өл. құрал-жабдықтарды ның Индустрия
шемдерiнiң сатып алу, беру, және сауда
ұлттық монтаждау, iске қосу. министрлігі
эталондық
базасын
жасау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтілетiн нәтижелер: бар құрал-жабдықты түбiрлi жаңарту, өлшем дәлдiгiн арттыру, өлшем құралдарын тексерудегi шығындарды төмендету, материалдық және энергетикалық ресурстарды үнемдеудi қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға қатысуы үшiн халықаралық талаптарға сәйкес келуi үшiн саны 13 дана эталондық құрал-жабдық алу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 539-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 043 "Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда
ұйымына кiруi" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 52 000 мың теңге (елу екi миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөнiндегi шаралар туралы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 28 наурыздағы N 827 Жарлығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002-2004 жылдарға арналған Бағдарламасы; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 "2002-2004 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi жоспарды бекiту туралы" қаулысы.
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiру процесiн қамтамасыз ету.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
043 Вступление Содержание сотрудников В те- Минис-
Казахстана Министерства индустрии чение терство
во Всемир- и торговли Республики года индуст-
ную торго- Казахстан, работающих рии и
вую орга- представителями по торговли
низацию вопросам Всемирной Респуб-
торговой организации в лики
Постоянном Представитель- Казахс-
стве Республики Казахстан тан
в Женеве.
Оплата услуг профессио-
нальных переводчиков
английского языка в
городе Астана и в городе
Женеве на многосторонних
переговорах, а также
перевод материалов.
Оплата услуг международ-
ной связи с Секретариатом
Всемирной торговой орга-
низации и со странами-
членами Рабочей группы
(около 30 стран),
Интернет.
Приобретение прочих
товаров для реализации
данной программы.
Представительские расходы.
Приобретение активов
(автотранспорта - 2 единицы,
мебели, компьютерного
оборудования, факсимильного
и копировального аппаратов).
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 декабря 2003 г. N 150ае .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: активизация процесса вступления Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию.
Приложение 540
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 044
"Ведение каталогов продукции" на 2003 год
1. Стоимость: 1 000 тысяча тенге (один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 17-1 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О стандартизации".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ведение системы каталогизации продукции Республики Казахстан с целью оперативного обеспечения заинтересованных лиц достоверной информацией о продукции, выпускаемой в Казахстане, ее основных характеристиках, производителях и нормативных документах, по которым она выпускается.

6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 043 Қазақстанның Женевадағы Қазақстан Жыл Қазақстан
Дүниежүзiлiк Республикасының ішінде Республикасы.
сауда ұйымы. тұрақты өкiлдiгiнде ның Индустрия
на кiруi Дүниежүзiлiк сауда және сауда
ұйымы мәселелерi министрлігі
жөнiнде Қазақстан
Республикасы Индустрия
және сауда министрлi.
гiнiң өкiл ретiнде жұмыс
iстейтiн қызметкер.
лерiн ұстау.
Астана қаласында және
Женева қаласында
ағылшын тiлiнiң
кәсiби аудармашылар.
ының көп жақты келiс.
сөздердегi қызметiне
ақы төлеу, сондай-ақ
материалдарды аудару;
Дүниежүзiлiк сауда
ұйымының Хатшылығымен
және Жұмыс тобына
мүше елдермен (шама.
мен 30 ел) халықара.
лық байланыс, интернет
қызметтерiн төлеу;
Осы бағдарламаны iске
асыру үшiн басқа да
тауарларды сатып алу;
Өкiлдiк шығыстар
Бюджет бағдарламасын
іске асыру жөніндегі
іс-шаралар жоспары"
деген 6-тармақ кесте-
сінің 5-бағаны "Актив-
терді (автокөлік - 2
бірлік, жиһаз, компью-
терлік жабдық, факси-
мильдік және көбейту
аппараттарын) сатып алу <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.13. N 150ae қаулысымен .
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiру процесiн жандандыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 540-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 044 "Өнiмдер каталогын жүргiзу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 мың теңге (бiр миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Стандарттау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 маусымдағы Заңының 17-1-бабы .
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қазақстанда өнiмдер туралы дәл ақпараттармен мүдделi тұлғаларды шұғыл қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы өнiмдерi жүйесiнiң тiзбесiн енгiзу, оның шығарылу бойынша олардың сипаттары, өнiмдерi және нормативтiк құжаттар.

5. Задачи бюджетной программы: актуализация электронных каталогов на основе базы данных продукции, выпускаемой в Республике Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
044 Ведение Финансирование ведения 3 В те- Минис-
каталогов каталогов: чение терство
продукции Продукции, выпускаемой года индуст-
предприятиями малого рии и
бизнеса; торговли
Продукции, выпускаемой Респуб-
предприятиями топливно- лики
энергетического комплекса; Казахс-
Продукции, выпускаемой тан
иными предприятиями
Республики Казахстан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: актуализация и ведение трех каталогов: продукции, выпускаемой предприятиями малого бизнеса; продукции, выпускаемой предприятиями топливно-энергетического комплекса; продукции, выпускаемой иными предприятиями Республики Казахстан.
Приложение 541
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 045
"Техническое обслуживание и сопровождение
государственных эталонов" на 2003 год
1. Стоимость: 18 879 тысяч тенге (восемнадцать миллионов восемьсот семьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 10_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года "Об обеспечении единства измерений", статья 10_ Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 614 "О некоторых вопросах развития эталонной базы единиц Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение единства и точности измерений единиц величин, соответствие эталонной базы Республики Казахстан международным требованиям, устранение экономических потерь от недостоверности результатов измерений.

5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Қазақстан Республикасында шығарылатын өнiмдердiң деректер қоры негiзiнде электронды тiзбелердiң маңыздылығы.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 044 Өнiмдер 3 каталог енгiзудi жыл Қазақстан
каталогын қаржыландыру: ішінде Республикасы.
жүргiзу Шағын бизнес кәсiпо. ның Индустрия
рындарымен шығарыла. және сауда
тын өнiмдер; министрлігі
Жылу-энергетикалық
кешенi кәсiпорында.
рымен шығарылатын
өнiмдер;
Қазақстан Республика.
сының өзге кәсiпорын.
дарымен шығарылатын
өнiмдер
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: үш тiзбе енгiзудi қаржыландыру: шағын бизнес кәсiпорындарымен шығарылатын өнiмдер; жылу-энергетикалық кешенi кәсiпорындарымен шығарылатын өнiмдер; Қазақстан Республикасының өзге кәсiпорындарымен шығарылатын өнiмдер.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 541-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 045 "Мемлекеттiк эталондарға техникалық
қызмет көрсету және оларды сүйемелдеу" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРTЫ
1. Құны: 18 879 мың теңге (он сегiз миллион сегiз жүз жетпiс тоғыз мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiрлiк өлшемдерiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 маусымдағы Заңының 10-бабы , "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 10-бабы , "Қазақстан Республикасының шамалар бiрлiктерiнiң эталондық базасын дамытудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 мамырдағы N 614 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қазақстан Республикасының халықаралық талаптарының эталондық базасына сәйкес шамалар бiрлiктерi көлемiнiң дәлдiгi мен бiрлiктерiн қамтамасыз ету, шамалар нәтижелерiнiң дәлдiгiнен экономикалық шығындарын жою.

1 045 Техничес- 1. Организация и проведе- В те- Минис-
кое обслу- ние сличения эталонов на чение терство
живание и межгосударственном и года индуст-
сопровож- международном уровне: рии и
дение -командировочные расходы торговли
государст- - 10 человек; Респуб-
венных - проведение сличений лики
эталонов эталонов - 20 единиц; Казахс-
2. Обслуживание эталонов - тан
42 человека.
3. Обучение специалистов
в научно-исследовательских
институтах по метрологии
стран ближнего и дальнего
зарубежья - не менее 5
человек.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение сличений 20 эталонов и эталонного оборудования, обслуживание эталонов 42 учеными - хранителями, повышение квалификации не менее 5 специалистов.
Приложение 542
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Проведение конкурса "Лучшие товары Казахстана"
и присуждение премии Правительства Республики
Казахстан" на 2003 год
1. Стоимость: 5 000 тысяч тенге (пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 384 "О конкурсах в области качества".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: стимулирование отечественных товаропроизводителей к выпуску конкурентоспособной и высококачественной продукции.
5. Задачи бюджетной программы: организация и проведение конкурса на соискание премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества" и конкурса-выставки "Лучшие товары Казахстана".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1 045 Мемлекеттік 1.Халықаралық деңгей. жыл Қазақстан
эталондарға де және мемлекетара. ішінде Республикасы.
техникалық лық эталондарға са. ның Индустрия
қызмет лыстыруды жүргiзу және сауда
көрсету және ұйымдастыру: министрлігі
және оларды - iссапарлық шығыстар
сүйемелдеу - 10 адам
- эталондарға салыс.
тыру жүргiзу - 20
бiрлiк;
2. қызмет көрсету
эталондары - 42 адам;
3. Метрология бойынша
ғылыми-зерттеу
институттарында жақын
және алыс шет елдерде
- 5 адамнан кем емес
мамандарды оқыту.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: эталондық жабдықтар мен 20 эталондарға салыстыруды өткiзу, 5 маманнан кем емес бiлiктiлiгiн көтеру, ғалым-сақтаушылардың 42 эталондарын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 542-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 046 "Қазақстанның үздiк тауарлары"
конкурсын өткiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
сыйлығын беру" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОPTЫ
1. Құны: 5 000 мың теңге (бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000-2002 жылдарға арналған Iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысы , "Сапа саласындағы конкурстар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 26 наурыздағы N 384 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қазақстан рыногын отандық тауар өндiрушiлердің жоғары сапалы және бәсекелестiк қабiлетті өнiмдерiмен молайту.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығы және "Қазақстанның үздiк тауарлардың конкурс-көрмесi жарысына конкурс ұйымдастыру және өткiзу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 046 Проведение 1. Организация экспертной В те- Минис-
конкурса оценки: чение терство
"Лучшие - проведение обучающего года индуст-
товары семинара по критериям рии и
Казахста- конкурсов; торговли
на" и - проведение экспертизы Респуб-
присужде- материалов конкурсантов лики
ние премии независимыми экспертами; Казахс-
Правитель- (консультантами); тан
ства - выезд экспертов на места;
Республики - представление экспертных
Казахстан заключений всем участникам
конкурса.
2. Организация церемонии
награждения лауреатов
Премии Правительства
Республики Казахстан и
проведение Республикан-
ского конкурса-выставки
"Лучшие товары Казахстана"
- 2 дня:
- аренда помещения;
- оформление помещения.
3. Издание каталога
"Лучшие товары Казахстана"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: организация и проведение: конкурса на соискание премии Правительства Республики Казахстан путем награждения лауреатов премии эмблемами и дипломами по 6 номинациям и рассылкой экспертных заключений по всем представленным заявкам; конкурса-выставки "Лучшие товары Казахстана" с проведением выставки и присуждения медалей и дипломов по 2 номинациям; пресс-конференции об итогах конкурса; вручение премий Правительства Республики Казахстан.
Повышение уровня качества и конкурентоспособности отечественных товаров.
Приложение 543
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 047
"Ведение Государственного кадастра гражданского
и служебного оружия и патронов к нему"
на 2003 год
1. Стоимость: 1 000 тысяча тенге (один миллион тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение достоверного учета гражданского и служебного оружия и патронов к нему, действующих на территории Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: актуализация, ведение и издание Государственного кадастра Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 046 "Қазақстан. 1. Сараптамалық ба. жыл Қазақстан
ның үздік ғалау ұйымдастыру: iшiнде Республикасы.
тауарлары" - конкурс межелерi ның Индустрия
конкурсын бойынша оқу семинар. және сауда
өткiзу және ларын өткiзу; министрлігі
Қазақстан - тәуелсiз сарапшы.
Республикасы лардың конкурсант
Yкiметiнiң материалдарын сарап.
сыйлығын таудан өткiзу
беру (консультанттармен);
- сарапшылардың
орындауға шығуы;
- барлық конкурсқа
қатысушыларға сарап.
тама қорытындыларын
ұсыну.
2. ҚР Yкiметiнiң
сыйлығы лауреаттарын
марапаттау рәсiмiн
ұйымдастыру және
"Қазақстанның үздiк
тауарлары" Республи.
калық конкурс-көрмесiн
өткiзу 2 күн.
- орынды жалға алу;
- орынды рәсiмдеу.
3. "Қазақстанның үздiк
тауарлары" каталогын
шығару
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: лауреаттарды эмблема сыйлығымен және 6 номинация бойынша дипломмен марапаттау және барлық ұсынылған өтiнiмдер бойынша сараптық қорытындылар жiберу жолымен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығы жарысын 2 номинация бойынша диплом және медальдар беру және көрмелер өткiзу арқылы "Қазақстанның үздiк тауарлары" конкурс-көрмесiн; конкурс қорытындысы туралы баспасөз мәслихатын; Қазақстан Республикасы Yкiметiнің сыйлығын тапсыру; Отандық тауар өндірушiлердің бәсекелестігі мен сапа деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 543-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 047 "Азаматтық және қызметтiк қарулардың
және олардың оқтарының мемлекеттiк кадастрын жүргiзу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 мың теңге (бip миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Қарудың жеке түрлерi айналымын мемлекеттік бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қазақстан Республикасы аумағында әрекет ететiн азаматтық және қызметтiк қару мен оның оқтарын анық есепке алуды қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кадастрын өзектеу, шығару және жүргiзу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
047 Введение Ведение Перечня Моделей В те- Минис-
Государ- оружия и Дела оружия на чение терство
ственного основании экспертизы года индуст-
кадастра документов. рии и
граждан- Актуализация и ведение торговли
ского и Государственного кадастра Респуб-
служебного оружия. лики
оружия и Казахс-
патронов к тан
нему
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: актуализация Государственного Кадастра гражданского и служебного оружия и патронов к нему.
Приложение 544
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 050
"Поддержка малого и среднего бизнеса" на 2003 год
1. Стоимость: 159 120 тысяч тенге (сто пятьдесят девять миллионов сто двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "О государственной поддержке малого предпринимательства", Программа Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденная Указом Президента Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 827 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: увеличение доли малого бизнеса (предпринимательства) в структуре Валового Внутреннего Продукта, численности занятых в малом бизнесе (предпринимательстве).
5. Задачи бюджетной программы: создание качественной инфраструктуры в секторе малого бизнеса (предпринимательства), проведение исследований по совершенствованию законодательства, регулирующего предпринимательскую деятельность, развитие системы информационного обеспечения малого бизнеса (предпринимательства), увеличение доли занятости населения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
050 Поддержка В те- Минис-
малого и чение терство
среднего года индуст-
бизнеса рии и
торговли

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 047 Азаматтық Құжаттардың сарапта. Жыл Қазақстан
және қызмет. масы негiзiнде Қару iшiнде Республикасы.
тiк қарулар. Yлгiлерi тізбесi мен ның Индустрия
дың және Қару iсiн жүргiзу. және сауда
олардың оқ. Қapу мемлекеттiк министрлігі
тарының мем. кадастрын өзектеу
лекеттiк ка. және жүргiзу
дастрын жүр.
гiзу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Азаматтық және қызметтік қару мен оның оқтарының Мемлекеттік кадастрын өзектеу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 544-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 050 "Шағын және орта бизнестi
қолдаудың республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 159 120 мың теңге (жүз елу тоғыз миллион жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Кәсiпкерлiк шағын кәсіпкерлiктi мемлекеттiк қолдау туралы" 1997 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы ; "2030 жылға дейiнгi Қазақстанның даму стратегиясын жүзеге асырудың одан әрi шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 28 наурыздағы N 827 Жарлығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы.
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Ішкі жалпы өнiм құрылымындағы шағын бизнес (кәсiпкерлiк) үлесiнiң, шағын бизнестегi жұмыспен қамтылғандар санын ұлғайту.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: шағын бизнес (кәсiпкерлiк) секторында сапалы инфрақұрылымды жасау; кәсiпкерлiк ic-әрекеттi, шағын бизнестi (кәсiпкерлiктi) ақпараттық қамтамасыз ету жүйесiн дамытуды реттейтін заңнаманы жетiлдiру жөнiндегi зерттеулердi өткiзу, халықты жұмыспен қамту үлесiнiң артуы.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
050 Шағын және Жыл Қазақстан
орта бизнес. ішінде Республикасы.
тi қолдау ның Индустрия
және сауда

030 Поддержка 1. Проведение исследова- Респуб-
малого и ний с целью выработки лики
среднего системы мер, направлен- Казахс-
бизнеса ных на совершенствование тан
на респуб- предпринимательской
ликанском деятельности путем
уровне осуществления государ-
ственных закупок услуг
по:
1.1 проведению исследо-
ваний системы налого-
обложения малого бизнеса
(предпринимательства) по
действующему налоговому
законодательству;
1.2 проведению исследо-
ваний и выработка реко-
мендаций, способствующих
выходу малого бизнеса
(предпринимательства) из
"тени";
1.3 проведению исследо-
ваний и выработка рекомен-
даций, направленных на
совершенствование финан-
совой поддержки малого
бизнеса (предприниматель-
ства);
1.4 проведению исследова-
ний и выработка рекомен-
даций по внедрению между-
народной системы стандар-
тов ISO-9000 и ISO-9001
в сфере малого и среднего
предпринимательства;
1.5 проведению исследова-
ний и выработка рекоменда-
ций по вопросам предпри-
нимательства в области
инновационного бизнеса;
1.6 разработке методик
составления и унификации
региональных программ
поддержки малого
предпринимательства.
Обоснование и расчет
ресурсов, необходимых для
реализации мероприятий по
поддержке малого бизнеса в
регионах;
1.7 анализу деятельности
микрокредитных организаций
и разработке концепции
развития микрокредитных
организаций с целью
расширения доступа к
финансовым ресурсам;
1.8 разработке программы по
формированию позитивного
имиджа предпринимателя с
целью вовлечения активной
части населения в сферу
предпринимательства;
1.9 разработке механизмов
взаимодействия негосударст-
венных объединений и
государственных органов
в сфере поддержки малого
предпринимательства;
1.10 анализу рынка и
выработке рекомендаций по
внедрению автоматизирован-
ных информационных систем
для субъектов малого
бизнеса, как инструмента
для достижения конкурентных
преимуществ и повышения
качества выпускаемой
продукции;
1.11 изучению и анализу
деятельности иностранных
миссий поддержки предпри-
нимательства и выдаче
рекомендаций по организации
с ними конструктивных
взаимоотношений;
1.12 разработке рекомендаций
по стимулированию развития
системы франчайзинга в сфере
малого и среднего бизнеса;
1.13 анализу нормативных
документов контрольно-
надзорных органов, осущест-
вляющих проверки субъектов
малого и среднего бизнеса.
Разработка рекомендаций по
упорядочению и регламентации
их деятельности в части
проведения проверок;
1.14 разработке механизмов
создания и функционирования
кредитных бюро. Анализ и
выработка индикатора монито-
ринга микрокредитования в
Республике Казахстан;
1.15 разработке концепции
деятельности информационно-
технологического центра в
рамках создания инновационной
инфраструктуры на базе
существующих институтов
поддержки малого бизнеса:
Республиканского информационно-
выставочного центра и Фонда
развития малого
предпринимательства;

030 Республика. 1. Қызмет көрсетулер. министрлігі
лық деңгейде дi сатып алу жолымен
шағын және кәсiпкерлiк қызметтi
орта кәсiп. жетiлдiруге бағыттал.
керлiктi ған шаралардың жүйе.
қолдау сiн әзірлеу мақсатында
зерттеулер жүргiзу.
1.1. қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
шағын бизнеске (кә.
сiпкерлiкке) салық
салу жүйесiне зерт.
теулер өткiзу бойынша
қызмет көрсету және
оны жетiлдiру жөнiнде
ұсынымдар енгiзу - 1
есеп.
1.2. шағын бизнестi
(кәсiпкерлiктi)
"көлеңкеден" шығаруға
ықпал ететiн зерттеу.
лер өткiзу және ұсы.
нымдар жасау жөнiндегi
қызметтер - 1 есеп.
1.3. шағын бизнестi
(кәсiпкерлiктi) қар.
жылық қолдауды жетiл.
дiруге бағытталған
зерттеулер өткiзу және
ұсынымдар жасау - 1
есеп.
1.4. ISO-9000 және ISO-
9001 халықаралық жүйесi
стандартын шағын және
орта кәсiпкерлiк аясына
енгiзу жөнiндегi зерт.
теулер өткiзу және
ұсынымдар әзiрлеу
бойынша қызмет көрсету
- 1 есеп.
1.5. Инновациялық бизнес
саласындағы кәсiпкерлiк
мәселелер жөнiнде зерт.
теулер өткiзу және
ұсынымдар әзiрлеу
бойынша қызмет көрсету.
1.6. шағын кәсіпкерлікті
қолдаудың өңiрлiк бағдар-
ламаларын жасау және бiр-
дейлендiру әдiстемелерiн
әзiрлеу. Өңiрлерде шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi
iс-шараларды iске асыруға
қажеттi ресурстарды негiз-
деу және есептеу;
1.7. қаржы ресурстарына
қол жеткiзудi кеңейту
мақсатында микрокредиттiк
ұйымдардың қызметiне тал-
дау жасау және мкирокредит-
тік ұйымдарды дамыту
тұжырымдамасын әзірлеу;
1.8. кәсiпкерлiк саласына
халықтың белсендi бөлiгiн
тарту мақсатында кәсіпкер-
дің оң беделiн қалыптастыру
жөнiндегi бағдарламаны
әзiрлеу;
1.9. шағын кәсiпкерлiктi
қолдау саласындағы мемлекет-
тiк емес бiрлестiктер мен
мемлекеттiк органдардың
өзара iс-қимыл тетiктерiн
әзiрлеу;
1.10. рынокқа талдау жасау
және бәсекелес артықшылық-
тар мен шығарылатын өнiм
сапасын арттыруға қол жет-
кiзуге арналған құрал ре-
тiндегi шағын бизнес суб-
ъектілерi үшiн автоматтан-
дырылған ақпараттық жүйе-
лердi енгiзу жөнiндегi
ұсыныстарды әзiрлеу;
1.11. шетелдiк кәсiпкер-
лiктi қолдау миссиялары
қызметiн зерделеу әрi
талдау және олармен сын-
дарлы өзара қатынастарды
ұйымдастыру жөнінде ұста-
нымдар бepу;
1.12. шағын және орта
бизнес саласындағы фран-
чайзинг жүйесiн дамытуды
ынталандыру жөнiнде ұсы-
нымдар әзiрлеу;
1.13. шағын және орта
бизнес субъектiлерiн
тексерудi жүзеге асыратын
бақылау-қадағалау орган-
дарының нормативтiк құжат-
тарына талдау жасау.
Тексерулер жүргізу бөлi-
гінде олардың қызметін
ретке келтiру және рег-
ламенттеу жөнiнде ұсыным-
дар әзiрлеу;
1.14. кредиттік бюpo
құру және оның жұмыс
iстеу тетіктерiн әзiрлеу.
Қазақстан Республикасында
микрокредит берудiң мони-
торингi индикаторына
талдау жасау және оны
әзiрлеу;
1.15. шағын бизнестi қол-
даудың қазiргі институт-
тары: Республикалық
ақпараттық-көрме орталығы
мен Шағын кәсiпкерлiктi
дамыту қоры базасында
инновациялық инфрақұрылым
құру шеңберiнде ақпараттық-
технологиялық орталық қыз-
метінің тұжырымдамасын
әзiрлеу;

1.16 анализу и обобщению
существующих программ
поддержки малого бизнеса при
системообразующих предприятиях
с целью разработки концепции
по принципам и порядку
создания малых форм предпри-
нимательства вокруг
национальных компаний;
1.17 изучению положительного
опыта в практике деятельности
региональных институтов
поддержки предпринимательства.
Выработка рекомендаций по
упорядочению, унификации и
тиражированию этого опыта;
1.18 разработке принципов
взаимодействия малого и
крупного бизнеса. Выработка
рекомендаций по механизму
аутсерсинга для крупных
компаний, не имеющих госуда-
рственной доли участия;
1.19 разработке рекомендации
по организации выставочно-
ярмарочной деятельности как
инструмента продвижения
экспортоориентированных
товаров, выпускаемых
предприятиями малого и
среднего бизнеса, на рынки
ближнего и дальнего зарубежья;
1.20 анализу действующего
законодательства в области
поддержки малого бизнеса,
выявлению существующих
противоречий и выработке
рекомендаций по совершенст-
вованию нормативной базы.
2. Обучение субъектов
малого предприниматель-
ства:
2.1 Развитие и обеспе-
чение функционирования
базового Республикан-
ского учебного центра по
малому предприниматель-
ству в городе Астане;
2.2 Создание и обеспе-
чение функционирования
системы обучения иннова-
ционному бизнесу;
2.3 Разработка методик
обучения предпринимателей.
3. Пропаганда малого
бизнеса (предприниматель-
ства).
4. Информационное и
методическое содействие
развитию элементов
инфраструктуры малого
бизнеса (предприниматель-
ства).
031 Поддержка 1. Создание и обеспечение
малого и функционирования центров
среднего поддержки малого бизнеса
бизнеса на (предпринимательства) во
региональ- всех регионах Казахстана
ном уровне (16 центров).
2. Расширение доступа к
республиканской сети
информационной базы
данных по вопросам малого
бизнеса (предприниматель-
ства) для субъектов
малого бизнеса (предпри-
нимательства)
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 декабря 2003 г. N 150ао .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение эффективности развития малого бизнеса (предпринимательства), повышение уровня информационного обеспечения предпринимателей, расширение круга пользователей за счет предпринимателей, занятых в сельских районах; увеличение количества субъектов малого предпринимательства; увеличение доли малого предпринимательства.
Приложение 545
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 051
"Подготовка к ликвидации и ликвидация рудников
Миргалимсайского месторождения" на 2003 год

1.16 ұлттық компаниялар
төңiрегінде кәсіпкерлiктің
шағын нысандарын құру
қағидаттары мен тәртiбi
жөніндегi тұжырымдаманы
әзiрлеу мақсатында жүйе
құраушы кәсiпорындар жа-
нындағы шағын бизнестi
қолдаудың қазіргі бағдар-
ламаларына талдау жасау
және оны қорыту;
1.17. кәсiпкерлiктi қол-
даудың өңiрлiк институт-
тарының қызметі практика-
сының оң тәжiрибесiн
зерделеу. Осы тәжiрибенi
ретке келтiру, бiрдейлен-
дiру және көбейту жөнiн-
дегi ұсынымдарды әзiрлеу;
1.18. шағын және iрi
бизнестiң өзара iс-қимылы
қағидаттарын әзiрлеу. Қа-
тысудың мемлекеттiк үлесi
жоқ iрi компаниялар үшiн
аутсерсинг тетiгi жөнiнде
ұсынымдар әзiрлеу;
1.19. шағын және орта биз-
нес кәсiпорындары таяу
және алыс шет елдер рынок-
тарына шығаратын экспортқа
бағдарланған тауарларды
жылжытудың құралы ретiнде
көрме-жәрмеңке қызметiн
ұйымдастыру жөнiндегi
ұсынымдарды әзiрлеу;
1.20. шағын бизнестi қол-
дау саласындағы қолданыс-
тағы заңнамаға талдау
жасау, орын алып отырған
қарама-қайшылықтарды
айқындау және нормативтiк
базаны жетілдiру жөнiнде
ұсынымдар әзiрлеу. <*>
2. Оқыту.
2.1. Астана қаласындағы
Шағын кәсiпкерлiк
жөнiндегi базалық рес.
публикалық оқу орталығын
дамыту және жұмыс
iстеуi.
2.2. Инновациялық биз.
нестi оқыту жүйесiн
құру және жұмыс істеу.
2.3. Кәсiпкерлердi оқыту
әдiстемесiн әзiрлеу.
3. Шағын (кәсiпкерлiктi)
бизнестi насихаттау.
4. Шағын (кәсiпкерлiк)
бизнес элементтерiне
инфрақұрылымын ақпарат.
тық және әдiстемелiк
жәрдемдесу.
031 Аймақтық 1. Қазақстанның барлық
деңгейде аймақтарында шағын
шағын және (кәсiпкерлiктi) бизнестi
орта (кә. қолдау орталықтарын (16
сiпкерлiктi) орталық) құру және
бизнестi жұмыс жасауы.
қолдау 2. Шағын бизнес (кәсiп.
керлiк) субъектiлерi
үшiн шағын бизнес (кә.
сiпкерлiк) мәселелерi
жөнiнде республикалық
ақпараттық деректер қоры
торабына енгiзудi
кеңейту.
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.25. N 150AO қаулысымен .
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: шағын (кәсіпкерлiк) бизнестi дамыту тиiмдiлiгінiң жоғарлауы, кәсіпкерлердi ақпараттық қамтамасыз ету деңгейiнiң жоғарлауы, ауылдық аудандарда шұғылданатын кәсiпкерлер есебiнен тұтынушылар шеңберiн кеңейту; шағын кәсiпкерлік субъектiлер санын көбейту; шағын кәсiпкерлiк үлесiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 545-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 051 "Мырғалымсай кен орнының
кенiштерiн жоюға дайындау және жою"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость бюджетной программы: 508 000 тысяч (пятьсот восемь миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1997 года N 1488 "О создании Республиканского государственного предприятия "Кентауликвидрудник".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация рудников Миргалимсайского месторождения.
5. Задача бюджетной программы: проведение работ по ликвидации рудников Миргалимсайского месторождения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
051 Подготовка Согласно проекту "Ликви- В те- Минис-
к ликвида- дация рудников Миргалим- чение терство
ции и лик- сайского месторождения года индуст-
видация выше 13 горизонта" утвер- рии и
рудников жденного в установленном торговли
Миргалим- порядке: Респуб-
сайского 1) Завершение консервации лики
месторож- с рекультивацией Ханта- Казахс-
дения гинского хвостохранилища, тан
45 га;
2) Завершение внешнего
электроснабжения.
Перевод нагрузок с
подстанции ГПП-1 - на
подстанцию 35/6 кВ
"Гормолзавод":
- электросиловое оборудо-
вание ОРУ;
- строительство ВЛ-17 км
и другие работы.
3) Ликвидация (засыпка)
горных выработок,
перекрытие вентиляционных
каналов, транспортных
уклонов, штолен и стволов:
- перекрытие на поверх-
ности (5 штук);
- ограждение на поверх-
ности (3 штук);
- перекрытие в стволе
(2 штук);
- перекрытие в шурфе
(1 штук);
- перемычка (1 штук);
- перекрытие в восстающем
(2 штук);
- перекрытие (1 штука);
- транспортный уклон блока
"Биресек" (1 штука).
4) Выплата компенсаций за
жилье, действующие произ-
водства и инженерные
сети, находящихся в черте
возможного сдвижения
земной поверхности, в
случае сноса и обрушения,
в том числе:
- 69 жилых домов
водоочистной станции;
- фундаменты - 4 штуки;
- колонны - 4 штуки;
- стены - 240 кв.метров;
5) Проектно-изыскатель-
ские работы;
6) Производственный
мониторинг наблюдения за
земной поверхностью и
подземных вод (в течение
года);
7) 3асыпка провалов и
подготовка к проходке
водосливной штольни 4
горизонта: 200 метров;
8) Эксплуатационные
расходы РГП "Кентаулик-
видрудник", в том числе
по видам расходов:
- заработная плата - 155
человек;
- командировочные расходы
- 630 чел/дней;
- приобретение материалов
- 3910 штук;
- ревизия и наладка узлов
подъема;
- расходы электроэнергии
- всего 48369565 квт/час,
с учетом затрат 2002 года.
-------------------------------------------------------------------

1. Бюджет бағдарламасының құны: 508 000 мың теңге (бес жүз сегіз миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Кентауликвидрудник" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 4 қарашадағы N 1488 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Мырғалымсай кен орнының кендерiн жою.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеті: Мырғалымсай кен орынының кендерiн жою жөніндегi жұмыстарды өткiзу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 051 Мырғалымсай Белгiленген тәртiп. Жыл Қазақстан
кен орнының пен бекiтiлген "Мыр. ішінде Республикасы.
кенiштерiн ғалымсай кен 13 жиек. ның Индустрия
жоюға дайын. тен жоғары кендерiн және сауда
дау және жою жою туралы" жобаға министрлігі
сәйкес:
1) Хантагы артқы
қоймасын рекультива.
циялай отыра, уақытша
тоқтатып қою, 45 га;
2) Сыртқы электржаб.
дықтауды аяқтау. ГПП-
1 кiшi станциясынан
-35/6 "Қаласүтзауыты"
кiшi станциясына
жүктеменi ауыстыру:
- ОРУ электрлiк қуат
жабдықтары;
- BЛ-17 км. құрылысы
және басқа жұмыстар;
3. Тау өндiрiстерiн
жою (көму), желдет.
кiштiк арналарды,
көлiк еңiстерiн,
қазбалар мен оқпан.
дарды жабу;
- бетiн жабу (5 дана);
- бетiн қоршау (3
дана);
- ұңғыдағы жабын
(2 дана);
- шурфтағы жабын
(1 дана);
- қосқыш (1 дана);
- қалдықтарды жабу
(2 дана);
- жабын (1 дана);
- "Бiресек" блогының
көлiктiк еңiсi (1
дана).
4) Мына аталған бұзылу
және опырылу жағдай.
ындағы жер бетi
қозғалуы мүмкiн шекте
тұрғын үйлер мен
жұмыс iстеп тұрған
өндiрiс және инженер.
лiк жүйе үшiн өтема.
қыларды төлеу;
- 69 тұрғын үй;
су тазарту станция.
ларды:
- іргетасы - 4 дана;
- бағандары - 4 дана;
- қабырғалары - 240
шаршы метр;
5) Жобалы-iздестiру
жұмыстар;
6) Жер бетiн және
жерасты суларын
өндiрiстiк байқау
мониторингi;
7) Ойылыстарды құю
және су жинайтын
4 жиектi үңгуге
дайындау: 200 метр;
8) "Кентауликвидрудник"
РМК пайдалану шығыстары,
оның iшiнде:
- еңбек ақы - 155 адам;
- іссапарлық шығыстар
- 630 адам/күнде;
- материалдарды сатып
алу - 3910 дана;
- көтергiш тораптарын
тексеру және iске қосу;
- электроқуат шығыс.
тары - барлығы 2002
жылғы шығыстарды
есепке алғанда 48369565
квт/сағат.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение безопасности жилого сектора, производств и инженерных сетей; завершение консервации Хантагинского хвостохранилища; завершение внешнего электроснабжения. Перевод нагрузок на подстанцию "Гормолзавод"; ликвидация горных выработок; выплата компенсации за жилье, в случае сноса и обрушения; засыпка провалов и готовность к проходке водосливной штольни 4 горизонта, обеспечение безопасности выполняемых работ при затоплении рудников Миргалимсайского месторождения.
Приложение 546
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 052
"Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций" на 2003 год
1. Стоимость: 20 000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 28 февраля 1997 года "О государственной поддержке инвестиций", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для дальнейшего привлечения прямых иностранных и отечественных инвестиций в приоритетные отрасли экономики Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: ознакомление мирового инвестиционного сообщества с инвестиционными возможностями страны; выявление перечня приоритетных видов деятельности; совершенствование системы мониторинга и контроля за соблюдением инвесторами своих обязательств по заключенным с Комитетом по инвестициям контрактам; обеспечение деятельности Совета иностранных инвесторов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
052 Проведение 1) изготовление рекламно- В те- Минис-
рекламно- информационной продукции: ние терство
информа- - издание "Investor's года индуст-
ционной Guide" - 710 штук; рии и
работы - сборник законодательных торгов-
по прив- и нормативных актов ли
лечению - 710 штук; Респуб-
инвести- - брошюра "Регионы лики
ций Казахстана в цифрах" Казахс-
- 710 штук; тан
- брошюра "Инвестиционные
возможности регионов
Казахстана" на английском
языке - 710 штук;
- буклет "Атлас инвестора"
на английском языке - 710
штук;
- CD "Invest in Kazakhstan"
на английском языке - 710
штук;
- дискета с базой данных
инвестиционных проектов
- 710 штук;
- "Папка-кейс" - 710 штук;
- создание видеопродукции
100 штук.

7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тұрғын сектор, өндiрiс және инженерлiк жүйе қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету; Хантағы артқы қоймасын уақытша тоқтатуды аяқтау; сыртқы электр жабдықтауды аяқтау; "Қаласүтзауыты" кiшi станциясының жүктемесiн ауыстыру; тау-кен көмбелерiн жою; бұзылу және опырылу жағдайында тұрғын үй үшiн өтемақы төлеу; ойылыстарды құю және су жинайтын 4-жиектi үңгуге дайындау, Мырғалымсай кен орны кендерiн көму кезiнде атқарылатын жұмыстардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 546-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 052 "Инвестицияларды тарту жөнiнде
жарнамалық-ақпараттық жұмыстар жүргiзу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20 000 мың теңге (жиырма миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Инвестицияларды мемлекеттік қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 28 ақпандағы Заңы , "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Көрсетiлген бағдарламасының мақсаты: Қазақстан Республикасының экономикасының басымды экономика салаларына тiкелей шетел және отандық инвестицияларды одан әрi тарту үшiн шарт жасау.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: әлемдiк инвестициялық қауымдастыққа Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкiндiктерiн таныстыру, басымды қызмет түрлерi тiзiмiн анықтау; Инвестициялар жөнiндегi комитетпен жасалған келiсiмдер бойынша инвесторлардың өз мiндеттемелерiн орындауын бақылау және мониторинг жүйесiн жетiлдiру; Шетел инвесторлары кеңесi қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
052 Инвестиция. 1) жарнамалық-ақпа. Жыл Қазақстан
ларды тарту раттық өнiмдер дай. iшiнде Республикасы.
жөнiнде жар. ындау: ның Индустрия
намалық-ақ. - "Investor,s Guide" және сауда
параттық басылымы - 710 дана; министрлігі
жұмыстар - заңнамалық және
жүргiзу нормативтiк актiлер
жинағы - 710 дана;
- "Қазақстан аймақ.
тары цифрда" - 710
дана;
- "Қазақстан аумақ.
тарының инвестиция.
лық мүмкiндiктерi"
брошюрасы ағылшын
тiлiнде - 710 дана;
- "Инвестор атласы"
- 710 дана - 743725
теңге СD "Invest in
Kazakhstan" буклетi
ағылшын тiлiнде -
710 дана;
- инвестициялық жоба.
лар деректер қоры бар
дискета - 710 дана;
- "Папка-кейс" - 710
дана;
- бейне өнiмдер жасау
100 дана.

2) техническое
обеспечение веб-сайта.
3) размещение информации
в СМИ.
4) организация и
проведение 17 конференций,
семинаров и саммитов.
5) исследование
внутреннего и внешнего
рынков с целью выявления
приоритетных видов
деятельности для
оказания мер
государственной поддержки
(выработка Методологии
определения перечня
приоритетных видов
деятельности, разработка
проекта Перечня
приоритетных видов
деятельности).
6) разработка программы
по созданию базы данных
по мониторингу и
контролю инвестиционных
проектов для определения
экономической
эффективности
государственной
поддержки.
7) обеспечение
деятельности Совета
иностранных
инвесторов при
Президенте Республики
Казахстан (аренда
помещений, услуги
переводчиков, услуги
связи, транспорта,
поддержка веб-сайта).
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
1) Количественные критерии:
выпуск информационной продукции, в том числе печатной, электронной, аудио/видео - 710 экземпляров;
выработка Методологии по выявлению Перечня приоритетных секторов экономики и разработка Перечня приоритетных видов деятельности;
создание электронной автоматизированной базы данных по заключенным контрактам в сфере инвестиционной деятельности для организации оперативного и постоянного мониторинга и контроля за исполнением инвестиционных обязательств;
проведение 24 заседаний совместных рабочих групп, 2 промежуточных и 2 пленарных заседаний Совета иностранных инвесторов.
2) Качественные критерии:
полнота сбора, анализа и распространения продукции рекламно-информационного характера;
презентабельность продукции рекламно-информационного характера;
соответствие выпускаемых изданий методическим, нормативным и законодательным актам, действующим на территории Казахстана;
системный подход к определению Перечня приоритетных видов деятельности и унификация на основе общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) на уровне 4-значного кода;
определение бюджетной эффективности от реализации инвестиционных проектов;
улучшение благоприятного инвестиционного климата страны.
3) Критерии эффективности:
обращения потенциальных инвесторов по результатам распространения информационно-справочных материалов;
соответствие проекта Перечня приоритетных видов деятельности государственной инвестиционной политике по развитию секторов экономики;
определение исполнения инвестиционных обязательств в любой момент времени как по отдельному предприятию, так и выполнение инвестиционных обязательств в разрезе секторов экономики, регионов и т.д.;
совершенствование казахстанского законодательства, регулирующего инвестиционную деятельность.

2) Веб-сайтты техни.
калық қамтамасыз ету.
3) БАҚ-қа ақпараттар
орналастыру.
4) 17 конференцияларды,
семинарларды және
саммиттердi өткiзу;
5) Басым қызмет түрле.
рiн анықтау мақсатымен
мемлекеттiк қолдау
көрсету үшiн iшкi және
сыртқы нарықты зерттеу
(Басым қызмет тiзiмiн
анықтаудың әдiстемесiн
өндiру, Басым қызмет
тiзiмi жобасын әзiрлеу).
6) мемлекеттік қолдау.
дың экономикалық
тиiмдiлiгiн анықтау
үшiн инвестициялық
жобаларды бақылау және
мониторинг жөнiнде
мәлiметтер жинағын
жасауға бағдарлама
әзiрлеу.
7) Қазақстан Республи.
касы Президентi жанын.
дағы Шетел инвестор.
лары кеңесi қызметiн
қамтамасыз ету (үй-
жай жалдау, аударма.
шылар қызметтерi,
байланыс, көлiк, вэб-
сайтты ұстау қызмет.
терi және басқалар).
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
1) Сандық белгiлер:
инвестициялық өнiмдi, соның iшiнде басылым, электронды, аудио/бейне - 710 дана;
экономиканың басым секторлары тiзiмiн анықтаудың әдiстемесiн, Басым қызмет тiзiмi жобасын әзiрлеу;
инвестициялық мiндеттемелердiң оперативтi және үнемi мониторингi мен бақылауды ұйымдастыру үшiн инвестициялық қызмет саласында жасалған келiсiм-шарттар жөнiнде электронды автоматтандырылған мәлiметтер жинағын жасау;
бiрлескен жұмыс топтарының 24 мәжiлiсiн өткiзу, Шетел инвесторлары кеңесiнiң 2 аралық және 2 пленарлық мәжiлiсiн өткiзу.
2) Сапалық белгiлер:
жарнама-ақпараттық сипаттағы өнiмдi жинау, талдау және тарату толықтығы;
жарнама-ақпараттық сипаттағы өнiмнiң өтпелiлiгi;
шығарылатын басылымдардың Қазақстан аумағында әрекет ететiн методикалық, нормативтi және заңды актiлерге сәйкес келуi;
басым қызмет тiзiмiн анықтауды жүйелi ыңғайлау және экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы жiктеуiшi негiзiнде (ЭҚТЖ) 4-белгiлiк код деңгейiнде бiрыңғайлау;
инвестициялық жобаларды өткiзуден бюджеттiк тиiмдiлiктi анықтау.
3) Тиiмдiлiк белгiлерi:
ақпараттық-анықтамалық материалдарды тарату нәтижелерi жөнiндегi потенциалды инвесторлардың үндеуi;
басым қызмет тiзiмi жобасының экономика секторларын дамыту жөнiндегi мемлекеттiк инвестициялық саясатқа сәйкестiгi;
уақыттың кез келген сәтiнде жеке кәсiпорын жөнiндегi инвестициялық мiндеттемелердiң орындалуы сияқты экономика, аймақ және т.б. секторлар қазандығында инвестициялық мiндеттемелердiң орындалуын анықтау;
инвестициялық қызметтi реттейтiн қазақстандық заңнаманы жетiлдiру.

4) Критерии результативности:
положительная динамика привлечения иностранных и отечественных инвестиций в развитие экономики страны, интегрирование Казахстана в мировые экономические процессы, улучшение благоприятного имиджа страны, приведение казахстанского законодательства к международным стандартам;
освоение новых видов производств и современных методов управления;
эффективное использование инвестиций в приоритетных секторах экономики.
Приложение 547
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 547 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 053
"Аккредитация органов по сертификации
испытательных и измерительных лабораторий"
на 2003 год
1. Стоимость: 2000 тысячи тенге (два миллиона тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 6 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О сертификации", статьи 19_ , 20_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года "Об обеспечении единства измерений"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1220 "Положение о Комитете по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: аккредитация организаций в государственных системах сертификации и обеспечения единства измерений Республики Казахстан на право проведения работ по сертификации, сертификационным испытаниям, разработки и аттестации методик выполнения измерений, поверки и испытаний средств измерений для целей утверждения типа и на соответствие утвержденному типу.
5. Задачи бюджетной программы: оплата командировочных расходов для выезда и проведения аттестационного обследования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 053 Аккредита- Аккредитация 66 В те- Минис-
ция орга- организаций, чение терство
нов по претендующих на право года индуст-
сертифика- проведения работ по рии и
ции, испы- сертификации и торгов-
тательных сертификационным ли
и измери- испытаниям, по поверке, Респуб-
тельных производству и ремонту лики
лаборато- средств измерений, в Казахс-
рий том числе командировочные тан
расходы специалистов
уполномоченного органа
по стандартизации,
метрологии и сертификации
на проведение
аттестационных
обследований, услуги
связи и почты
-------------------------------------------------------------------

4) Нәтижелiк белгiлерi:
мемлекет экономикасының дамуына шетел және отандық инвестицияларды тарту динамикасы, Қазақстанның әлемдiк экономикалық процестерге қосылуы, мемлекеттiң қолайлы имиджiн жасау, қазақстандық заңнаманы шетелдiк стандарттарға әкелу;
өндiрiстiң жаңа түрлерi мен басқарудың заманға сай әдiстерiн игеру;
экономиканың басым секторларында инвестицияларды тиiмдi қолдану.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 547-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 053 "Сертификаттау жөнiндегi
органдарды, сынау және өлшеу зертханаларын тiркеу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2000 мың теңге (екi миллион теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 6-бабы ; "Өлшемдердiң бiрлiгiн қамтамасыз ету" Қазақстан Республикасы 2000 жылғы 7 маусымдағы Заңының 19, 20-баптары ; "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi туралы Ереже" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 қарашадағы N 1220 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: сертификаттау, сертификаттық сынақтар жөнiндегi жұмыстар жүргiзу құқығын сертификаттаудың мемлекеттiк жүйелерiнде тiркеу және Қазақстан Республикасының өлшемдер бiрлiгiн қамтамасыз ету, өлшеулердi орындаудың әдiстемелерiн әзiрлеу және аттестациялау, үлгiнi және бекiтiлген үлгiге сәйкестiктi бекiту мақсатында өлшеу құралдарын тексеру және сынау.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: аттестациялық тексеруге шығу және оны өткiзу үшiн iссапар шығыстарын төлеу.
6. Бюджеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 053 Сертификаттау Сертификаттау және жыл Қазақстан
жөнiндегi сертификациялық сы. iшiнде Республикасы.
органдарды, нақтар, өлшеу құрал. ның Индустрия
сынау және дарын салыстыру, өндiру және сауда
өлшеу зерт. және жөндеу, оның министрлігі
ханаларын iшiнде стандарттау,
тiркеу метрология және сер.
тификаттау жөнiндегi
уәкiлеттi орган ма.
мандарын аттестациялық
зерттеулер жүргiзу,
байланыс және пошта
қызметтерiн көрсетуге
iссапар шығыстары
бойынша жұмыстар жүргiзу
құқына үмiткер 66 ұйымды
аккредиттеу. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение аттестационных обследований на 20 предприятиях для оценки независимости и компетентности с выдачей аттестатов аккредитации: органов по сертификации - на право проведения работ по сертификации продукции (работ, услуг), испытательным лабораториям - на право проведения сертификационных испытаний; юридическим и физическим лицам - на право проведения работ по поверке, производству и ремонту средств измерений.
Приложение 548
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 057
"Обеспечение деятельности торговых представительств
за рубежом" на 2003 год
1. Стоимость 17 123 тысячи тенге (семнадцать миллионов сто двадцать три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1993 года N 1161 "Об утверждении положения о торговых представительствах Республики Казахстан за границей"; Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о взаимном учреждении Торговых представительств, совершенное в городе Москве 21 октября 1992 года; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2002 года N 1222 "Об учреждении Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности и развитие новых форм внешнеэкономической деятельности, улучшение структуры внешнеторгового оборота Республики Казахстан с Российской Федерацией, повышение конкурентоспособности казахстанского экспорта на российском рынке.
5. Задачи бюджетной программы: представление интересов Республики Казахстан в Российской Федерации по вопросам внешнеторговой деятельности и обеспечения их защиты, а также содействие развитию торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и Российской Федерацией.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: аттестацияларды тiркеуге беру құзыретi мен тәуелсiздiгiн бағалау үшiн 20 кәсiпорындарда аттестациялық зерттеу жүргiзу: сертификациялық сынақтарды өткiзу құқығына - сынақ зертханалары, сертификация өнiмдерi (жұмыстар, қызмет көрсетулер) жөнiндегi жұмыстарды өткiзу құқығына - сертификаттау жөнiндегi органдар; тексеру, өндiру және өлшем құралдарын жөндеу жөнiндегi жұмыстарды өткiзу құқығына - заңды және жеке тұлғалар.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 548-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 057 "Шет елдердегi сауда
өкiлдiктерiнiң қызметiн қамтамасыз ету"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 17 123 мың теңге (он жетi миллион жүз жиырма үш мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының шетелдегi сауда өкiлеттіктерi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 2 сәуiрдегi N 1161 Жарлығы; Мәскеу қаласында 1992 жылы 21 қарашада жасалған сауда өкiлдiгiнiң өзара мекемесi туралы Қазақстан Республикасы Yкiметi мен Ресей Федерациясы Yкiметi арасындағы келiсiм; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы сауда өкiлдiгiнiң мекемесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылы 19 қарашадағы N 1222 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: сыртқы сауда қызметтерi және оларды қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы мүдделерiн ұсыну, қазақстандық экспорттың ресей рыноктарындағы бәсеке қабiлеттiгiн көтеру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: сыртқы экономикалық қызметтердiң жаңа нысандарын дамыту және тиiмдiлiгiн көтеру, Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясымен сыртқы сауда айналымының құрылымдарын жақсарту, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 057 Обеспече- Содержание торгового В те- Минис-
ние представительства Рес- чение терство
деятель- публики Казахстан в года индуст-
ности тор- Российской Федерации в рии и
говых количестве 3 человек. торгов-
предста- ли
вительств Респуб-
за рубежом лики
Казахс-
тан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение показателей внешней торговли Республики Казахстан и улучшение торгово-экономических связей с Российской Федерацией.
Приложение 548-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Постановление дополнено новым приложением 548-1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
---------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 058
"Гуманитарная помощь Правительству Российской Федерации
на строительство жилого дома в городе Грозном" на 2003 год
1. Стоимость: 225 000 тысяч тенге (двести двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год"; Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 64-р "О некоторых вопросах оказания гуманитарной помощи Российской Федерации".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение строительства 48-квартирного жилого дома в городе Грозном.
5. Задачи бюджетной программы: оказание гуманитарной помощи Российской Федерации на строительство 48-квартирного жилого дома в городе Грозном.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 058 Гуманитар- Перечисление гуманитарной В те- Минис-
ная помощь помощи Правительству чение терство
Правитель- Российской Федерации на: года индуст-
ству строительство жилого рии и
Российской дома в городе Грозном торговли
Федерации Респуб-
на строи- лики
тельство Казах-
жилого стан
дома в
городе
Грозном
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 057 Шет елдердегi Қазақстан Республика. жыл Қазақстан
сауда өкіл. сының Ресей Федера. ішінде Республикасы.
дiктерiнiң циясындағы сауда ның Индустрия
қызметiн өкiлдiгiнде саны 3 және сауда
қамтамасыз адам ұстау министрлігі
ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының сыртқы саудадағы көрсеткiштерiн арттыру және Ресей Федерациясымен сауда-экономикалық байланыстарды жақсарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 бұйрығына
548-1-қосымша
Ескерту. 548-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
_________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 058 "Грозный қаласындағы тұрғын үй құрылысына Ресей федерациясының Yкiметiне ізгiлiк
көмек" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 225 000 мың теңге (екi жүз жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Ресей Федерациясына iзгiлiк көмек көрсетудiң кейбiр ұйымдық мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 сәуiрдегi N 64-р қаулысы , Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Грозный қаласында 48 пәтерлiк тұрғын үй құрылысын қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: Грозный қаласында 48 пәтерлiк тұрғын үй салуға Ресей Федерациясына iзгiлiк көмек көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
N|Бағдар.|Кіші |Бағдарла.|Бағдарламаларды (кіші| Іске | Жауапты
|ламаның|бағ. |малардың | бағдарламаларды) |асыру |орындаушылар
| коды |дар. | (кіші | іске асыру жөніндегі|мерзімі|
| |лама.|бағдарла.| іс-шара | |
| |ның |малардың)| | |
| |коды | атауы | | |
-------------------------------------------------------------------
1| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
-------------------------------------------------------------------
1 058 Грозный Ресей федерациясының Жыл Қазақстан
қаласын. Yкiметiне Грозный iшiнде Республика.
дағы қаласында тұрғын үй сының
тұрғын үй салуға ізгiлiк көмек Индустрия
Ресей Фе. аудару. және сауда
дерация. министрлiгi
сының
Yкiметiне
ізгiлiк
көмек"
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание гуманитарной помощи Правительству Российской Федерации для строительства 48-квартирного жилого дома в городе Грозном согласно проектно-сметной документации.
Приложение 549
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 549 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 079
"Выполнение функций лицензиаров" на 2003 год
1. Стоимость: 5649 тысяч тенге (пять миллионов шестьсот сорок девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1_- 9__ Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 17 апреля 1995 года N 2201 "О лицензировании", статьи 5-1 , 5-2 Закона Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 9-I "Об экспортном контроле", статья 18_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года "Об обеспечении единства измерений", статья 32_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201", постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащие экспортному контролю Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1919 "Об утверждении Правил осуществления экспортного контроля в Республике Казахстан и Правил оформления обязательств по использованию ввозимой в Республику Казахстан продукции, подлежащей экспортному контролю, и проверок их исполнения", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 867 "Об утверждении квалификационных требований при лицензировании деятельности по поверке, производству и ремонту средств измерений", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".

7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Грозный қаласында 48 пәтерлiк тұрғын үй салу үшiн Ресей Федерациясының Yкiметiне iзгiлiк көмек көрсету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 549-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 079 "Лицензиарлардың функцияларын
орындау" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5649 мың теңге (бес миллион алты жүз қырық тоғыз мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Лицензиялау туралы" 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 Заң күшi бар Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының 1-9-баптары , "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы N 9-1 Заңының, 5-1, 5-2-баптары , "Бiрлiк өлшемдерiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы 2000 жылғы 7 маусымдағы Заңының 18-бабы , "Қазақстан Республикасындағы архитектуралық, қала құру және құрылыс қызметтерi туралы" 2001 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 жарлығын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысы , "Қазақстан Республикасында тауарлардың, (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысы , "Қазақстан Республикасында экспорттық бақылауды жүзеге асырудың тәртібі мен Қазақстан Республикасына әкелiнетiн экспорттық бақылауға жататын өнiмдердi пайдалану жөнiндегi мiндеттемелердi рәсiмдеу және олардың атқарылуын бақылаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1919 қаулысы , "Қайталама қара және түстi металлдардың рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы N 383 қаулысы , "Өлшем құралдарын тексеру, шығару және жөндеу жөнiндегi қызметті лицензиялау кезiндегi бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 маусымдағы N 867 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: защита отечественного рынка, здоровья и интересов граждан от отрицательных последствий недостоверных результатов измерений, связанных с выпуском в обращение и применением некачественных средств измерений, не соответствующих требованиям технической документации и современного производства, а так же от непрофессионализма в строительстве на всех его этапах - от разработки проекта до сдачи объекта в эксплуатацию; осуществление Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан государственного контроля за лицензируемыми товарами, работами и услугами.
5. Задачи бюджетной программы: выдача лицензий на производство, поверку и ремонт средств измерений, контроль за соблюдением квалификационных требований и установленных правил в области строительства; создание эффективной системы государственного регулирования в сфере осуществления экспортных и импортных операций, подлежащих экспортному контролю.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 079 Выполнение Оплата услуг по изготов- В те- Минис-
функций лению бланков лицензий в чение терство
лицензиа- количестве 24000 штук с года индуст-
ров приложениями. рии и
торгов-
ли
Респуб-
лики
Казахс-
тан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение уровня и эффективности государственного контроля над лицензируемой деятельностью; создание эффективной системы государственного регулирования при осуществлении лицензируемой деятельности, проведение профилактики по недопущению правонарушений хозяйствующими субъектами при осуществлении лицензируемой деятельности; обеспечение поступлений в республиканский бюджет в виде лицензионных сборов; выдача лицензий и подтверждение статуса обладателя лицензии, предоставляющего физическим и юридическим лицам право осуществлять установленные виды архитектурной, градостроительной и строительной деятельности; повышение эффективности государственного надзора за выпуском, состоянием и применением средств измерений.
Приложение 550
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 104
"Государственная программа борьбы с наркоманией
и наркобизнесом" на 2003 год

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: отандық нарықты, азаматтардың мүдделерi мен денсаулығын техникалық құжат және қазiргi заманға өндiрiс талаптарына сәйкес келмейтiн өлшемнiң сапасыз құралдарын айналымға шығару мен пайдалануға байланысты өлшем нәтижелерiнiң анық емес терiс салдарынан, сонымен бiрге құрылыстың барлық кезеңдегi - жобаны әзiрлеуден объектiнi пайдалануға тапсырғанға дейiнгi кәсiпсiздiктен қорғау; Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiмен лицензияланатын тауарлар, жұмыстар мен қызмет көрсетулерге мемлекеттік бақылау.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: өндiрiске өлшем құралдарын тексеру мен жөндеуге арналған лицензияларды беру, бiлiктiлiк талаптары мен бекiтiлген ережелердiң сақталуын бақылау, экспорттық бақылауға жататын экспорттық және импорттық операцияларды жүзеге асыру аясындағы мемлекеттiк реттеудiң тиiмдi жүйесiн жасау.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 079 Лицензиар. Лицензиялар бланктер Жыл Қазақстан
лардың қосымшаларымен 24000 iшiнде Республикасы.
функцияларын дана санымен ның Индустрия
орындау дайындау жөнiндегi және сауда
қызметтер көрсетуге министрлiгi
ақы төлеу <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттік бақылаудың қызметтерiнiң лицензиялау деңгейi мен тиiмдiлiгiн көтеру; лицензиялау қызметтерiн жүзеге асыру кезiнде мемлекеттiк реттеу тиiмдi жүйесiн құру; қызметтердi лицензиялауды жүзеге асыру кезiнде шаруашылық субъектiлерiнiң құқық бұзушылыққа жол бермеу жөнiнде алдын алулар жүргiзу; республикалық бюджетке лицензиялық жиынтық түрiнде түсулердi қамтамасыз ету; сәулет, қала құрылысы және құрылыс әрекеттерiнiң бекiтiлген түрлерiн жүзеге асыруға жеке және заңды тұлғаларға құқық беретiн лицензия иесiнiң мәртебесiн растау және лицензия беру; өлшеу құралдарын шығару, жай-күйi мен қолдануы жөнiндегi мемлекеттік бақылау тиiмдiлiгiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 550-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне
қарсы күрес мемлекеттiк бағдарламасы"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2 680 тысяч тенге (два миллиона шестьсот восемьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 736 "О Программе борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2002-2003 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление контроля в сфере оборота прекурсоров на предприятиях промышленности.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мониторинга производства и использования прекурсоров на предприятиях их изготавливающих и использующих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 104 Государст- 1. Разработка нормативно- В те- Минис-
венная технической документации чение терство
программа (нормативы потребления года индуст-
борьбы с прекурсоров) и рии и
наркома- программного обеспечения торгов-
нией и мониторинга по обороту ли
наркобиз- прекурсоров: Респуб-
несом - разработка нормативов - лики
10% от объема финансиро- Казахс-
вания; тан
- разработка технического
задания - 10% от объема
финансирования;
- разработка программного
обеспечения - 70% от
объема финансирования;
- пробная инсталляция
программного обеспечения
- 10% от объема
финансирования.
Сдача в работу
программного обеспечения
будет возможна в случае
приобретения электронно-
вычислительной техники.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение контроля над оборотом прекурсоров на предприятиях промышленности, противодействие незаконному обороту прекурсоров.
Приложение 551
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 300
"Подготовка проектно-сметной документации
строительства эталонного центра в городе Астане"
на 2003 год
1. Стоимость: 45 000 тысяч тенге (сорок пять миллионов тенге).

1. Құны: 2 680 мың теңге (екi миллион алты жүз сексен мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "2002-2003 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы нашақорлық және есiрткi бизнесiмен күресудiң бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 736 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: өндiрiс кәсiпорындарында прекурсорлар айналымы аясында бақылауды жүзеге асыру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: прекурсорларды жасайтын және пайдаланатын кәсiпорындарда оларды өндiру және пайдалану мониторингiн өткiзу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 104 Нашақорлық 1. Нормативтiк-тех. Жыл Қазақстан
пен есiрткi никалық құжаттаманы ішінде Республикасы.
бизнесiне (прекурсорларды тұ. ның Индустрия
қарсы күрес тыну нормативтерi) және сауда
мемлекеттiк және прекурсорлардың министрлігі
бағдарламасы айналымы жөнiндегi
бағдарламалық қамта.
масыз етудi әзiрлеу:
- нормативтердi
әзiрлеу - қаржылан.
дыру көлемiнен 10%;
- техникалық тапсыр.
маны әзiрлеу қаржы.
ландыру көлемiнен 10%;
- бағдарламалық қам.
тамасыз етудi әзiрлеу
- қаржыландыру көле.
мiнен 70%;
- бағдарламалық қам.
тамасыз етудiң
сынама инсталяциясы -
қаржыландыру көлемi.
нен 10%;
Бағдарламалық қамта.
масыз етудi жұмысқа
өткiзу электронды-
есептеу техникасы
алынған жағдайда
мүмкiн болады.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: өндiрiс кәсiпорындардағы прекурсорлар айналымын бақылауды қамтамасыз ету, прекурсорлардың заңсыз айналымына қарсы әрекет ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 551-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 300 "Астана қаласында Эталон
орталығын салуға арналған жобалық-сметалық
құжаттаманы әзiрлеу" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 45 000 мың теңге (қырық бес миллион теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 10_ Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года "Об обеспечении единства измерений", статья 10_ Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 614 "О некоторых вопросах развития эталонной базы единиц Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство эталонного центра в городе Астане.
5. Задача бюджетной программы: разработка проектно-сметной документации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 300 Подготовка 1. Разработка проектно- В те- Минис-
проектно- сметной документации ние терство
сметной строительства эталонного года индуст-
документа- центра в городе Астане. рии и
ции строи- 2. Проведение торгов-
тельства государственной ли
эталонного экспертизы. Респуб-
центра в лики
городе Казахс-
Астане тан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная документация по проекту строительства эталонного центра в городе Астане, прошедшая государственную экспертизу.
Приложение 552
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 400
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства инженерных сетей
Правительственного центра в городе Астане"
на 2003 год
1. Стоимость: 1 004 000 тысячи тенге (один миллиард четыре миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана".

2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Өлшемдер бiрлiгiн қамтамасыз ету" Қазақстан Республикасы 2000 жылғы 7 маусымдағы Заңының 10-бабы ; "Мемлекеттік сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 10-бабы ; "Қазақстан Республикасының шамалар бiрлiктерiнiң эталондық базасын дамытудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 мамырдағы N 614 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Астана қаласында Эталондық орталық салу.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: жобалық-сметалық құжаттаманы әзiрлеу және Астана қаласында Эталондық орталық салу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 300 Астана қала. 1. Астана қаласында Жыл Қазақстан
сында Эталон Эталон орталығын ішінде Республикасы.
орталығын салуға арналған ның Индустрия
салуға жобалық-сметалық және сауда
арналған құжаттаманы әзiрлеу. министрлігі
жобалық- 2. Мемлекеттiк са.
сметалық раптамаларды өткiзу.
құжаттаманы
дайындау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Астана қаласында Эталон орталығын салуға арналған жобалық-сметалық құжаттаманы әзiрлеу және сараптау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 552-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 400 "Астана қаласындағы Yкiмет
орталығының инженерлiк желiлерiн салуға Астана қаласының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРTЫ
1. Құны: 1 004 000 мың теңге (бiр миллиард төрт миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы , "2003-2005 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысы .

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Правительственного центра объектами инженерной инфраструктуры.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства инженерных сетей Правительственного центра в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
400 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных транс- чение терство
ционные фертов бюджету города года индуст-
трансфер- Астана в соответствии с рии и
ты бюджету Правилами финансовых торгов-
города процедур по исполнению ли
Астаны бюджета и ведению форм Респуб-
для строи- отчетности (периодической лики
тельства и годовой) для государст- Казахс-
инженер- венных учреждений, тан
ных сетей содержащихся за счет
Правитель- государственного бюджета,
ственного утвержденными постановле-
центра в нием Правительства
городе Республики Казахстан от
Астане 25 июля 2002 года N 832
для строительства
комплекса инженерных
сетей Правительственного
центра в городе Астане в
соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования завершения строительства инженерных сетей Правительственного центра в городе Астане.
Приложение 553
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 401
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для подготовки проекта инженерной
защиты от подтопления, дренажа и понижения
грунтовых вод в городе Астане" на 2003 год

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Yкiметтік орталықты инженерлiк инфрақұрылым объектiлерiмен қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласында Yкiметтiк орталықтың инженерлiк жүйелерi құрылысы үшiн республикалық бюджетiнен Астана қаласының бюджеттен мақсатты инвестициялық трансферттер бөлу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 400 Астана қала. Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан
сындағы Yкi. касы Yкiметi 2002 ішінде Республикасы.
мет орталы. жылғы 25 шiлдедегi ның Индустрия
ғының инже. N 832 қаулысымен және сауда
нерлiк желi. бекiтiлген Мемлекет. министрлігі
лерiн салуға тiк бюджет есебiнен
Астана қала. қамтамасыз етiлетiн
сының бюдже. мемлекеттiк ұйымдар
тiне берiле. үшін бюджеттің орын.
тiн мақсаты далуы және есеп беру
инвестиция. нысандарын жүргiзу
лық транс. ережелерiне сәйкес
ферттер Астана қаласында Yкi.
меттiк орталықтың
инженерлiк жүйелерi
құрылысы үшiн бекi.
тiлген тәртiппен
мемлекеттік сарап.
таудан өткен жобалық
-сметалық құжаттамаға
сәйкес Астана қала.
сының бюджетiне мақ.
сатты инвестициялық
трансферттер аудару
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* Астана қаласында Yкiметтiк орталықтың инженерлiк жүйелерi құрылысы аяқталуын қаржыландыруды қамтамасыз ету.
Ескерту:
*) Республикалық бюджет трансферттерiн игеру шегінде болжанатын нәтижелерді сипаттайтын орындау жөнiндегi іс-шаралар тiзiмi, сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджет бағдарламасы паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 553-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 401 "Астана қаласында су шығудан,
дренаж және грунт суының төмендеуiнен инженерлiк қорғау
жобасын әзiрлеу үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОPТЫ

1. Стоимость: 145 000 тысяч тенге (сто сорок пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка проекта "Инженерная защита от подтопления, дренажа и понижения грунтовых вод в городе Астане".
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астана для подготовки проекта инженерной защиты от подтопления, дренажа и понижения грунтовых вод в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 401 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных ние терство
ционные трансфертов бюджету года индуст-
трансфер- города Астаны в рии и
ты бюджету соответствии с Правилами торгов-
города финансовых процедур по ли
Астаны для исполнению бюджета и Респуб-
подготовки ведению форм отчетности лики
проекта (периодической и годовой) Казахс-
инженерной для государственных тан
защиты от учреждений, содержащихся
подтопле- за счет государственного
ния, дре- бюджета, утвержденными
нажа и постановлением
понижения Правительства Республики
грунтовых Казахстан от 25 июля 2002
вод в года N 832 для подготовки
городе проекта инженерной защиты
Астане от подтопления, дренажа и
понижения грунтовых вод в
городе Астане на:

1. Құны: 145 000 мың теңге (жүз қырық бес миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге арналған Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Іс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы , "2003-2005 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: "Астана қаласында топырақ сулары арнасының жоғарлауы, дренаж және төмендеуiнен инженерлiк қорғау" жобасын әзiрлеу мен мiндеттi түрде инженерлiк-зерттеу жұмыстарын өткiзу.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласында топырақ сулары арнасының жоғарлауы, дренаж және төмендеуiнен инженерлiк қорғау жөнiндегi жұмыстарды өткiзуге арналған республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 401 Астана қала. Астана қаласында жыл Қазақстан
сында су топырақ сулары ар. ішінде Республикасы.
шығудан, насының жоғарлауы, ның Индустрия
дренаж және дренаж және төмен. және сауда
грунт суының деуiнен инженерлiк министрлігі
төмендеуiнен қорғау жобасын
инженерлiк әзiрлеуге арналған
қорғау жоба. Қазақстан Респуб.
сын әзiрлеу ликасы Yкiметiнiң
үшiн Астана 2002 жылғы 25 мау.
қаласының сымдағы N 832 қаулы.
бюджетiне сымен бекiтiлген
берiлетiн мемлекеттiк бюджет
мақсатты ин. есебiнен ұсталатын
вестициялық мемлекеттік мекемелер
трансферттер үшiн (кезеңдiк және
жылдық) есеп нысанын
енгiзу және бюджеттің
орындалуы жөнiндегi
қаржы рәсiмдерiнiң
Ережелерiне сәйкес
Астана қаласының
бюджетiне мақсатты
инвестициялық транс.
ферттер аудару:

1) разработку и проведение
государственной экспертизы
технико-экономического
обоснования;
2) разработку и проведение
государственной экспертизы
проектно-сметной
документации.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования разработки и проведения государственной экспертизы технико-экономического обоснования и проектно-сметной документации проекта инженерной защиты от подтопления, дренажа и понижения грунтовых вод в городе Астане.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 554
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 402
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для ликвидации накопителя сточных вод
Талдыколь с рекультивацией в городе Астане"
на 2003 год
1. Стоимость: 428 000 тысяч тенге (четыреста двадцать восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в городе Астане.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1) техника-экономи.
калық негiздеменiң
мемлекеттiк сарап.
тауын өткiзудi және
әзiрлеудi;
2) жобалық-сметалық
құжаттамалардың
мемлекеттiк әзiрле.
мелеу және өткiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* мемлекеттiк сараптаудан өткен Астана қаласында топырақ сулары арнасының жоғарлауы, дренаж және төмендеуiнен инженерлiк қорғау жобасының жобалық-құжаттамалық және техника-экономикалық негiздемелерiнiң мемлекеттiк сараптауын өткiзу және әзiрлеудiң қаржыландыруын қамтамасыз ету.
Ескерту: *) Тиісті жергiлiктi бюджет бағдарламасының паспортында көрiнетiн республикалық бюджеттен трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштердi iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 554-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 402 "Астана қаласының бюджетiне Астана
қаласындағы Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын
рекультивациялай отырып, жоюға берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер" республикалық
бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 428 000 мың теңге (төрт жүз жиырма сегiз миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы , "2003-2005 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтік-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Астана қаласында қалпына келтiре отырып Талдыкөл жинақ ағынды суларын рекультивациялай отырып жою.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласының бюджетiне Астана қаласындағы Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын рекультивациялай отырып, жоюға берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер бөлу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
402 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных чение терство
ционные трансфертов бюджету года индуст-
трансферты города Астаны в рии и
бюджету соответствии с Правилами торгов-
города финансовых процедур по ли
Астаны исполнению бюджета и Респуб-
для ведению форм отчетности лики
ликвида- (периодической и годовой) Казахс-
ции нако- для государственных тан
пителя учреждений, содержащихся
сточных за счет государственного
вод Талды- бюджета, утвержденными
коль с постановлением
рекульти- Правительства Республики
вацией Казахстан от 25 июля 2002
в городе года N 832 для ликвидации
Астане накопителя сточных вод
Талдыколь с рекультивацией
в соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования объема выполненных работ по ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с рекультивацией в городе Астане.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 555
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 403
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе" на 2003 год
1. Стоимость: 354 250 тысяч тенге (триста пятьдесят четыре миллиона двести пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
402 Астана қала. Талдыкөл ағынды су. Жыл Қазақстан
сының бюдже. лардың жинауышын ре. ішінде Республикасы.
тiне Астана культивациялай оты. ның Индустрия
қаласындағы рып, жоюға берiлетiн және сауда
Талдыкөл мақсатты инвестиция. министрлігі
ағынды лық трансферттер Қа.
сулардың зақстан Республикасы
жинауышын Yкiметiнiң 2002 жылғы
рекультива. 25 маусымдағы N 832
циялай оты. қаулысымен бекiтiлген
рып, жоюға мемлекеттiк бюджет
берiлетiн есебiнен ұсталатын
мақсатты ин. мемлекеттік мекемелер
вестициялық үшiн (кезеңдiк және
трансферттер жылдық) есеп нысанын
енгiзу және бюджеттiң
орындалуы жөнiндегi
қаржы рәсiмдерiнiң
Ережелерiне белгiлен.
ген тәртіпте мемлекет.
тік сараптаудан жоба.
лық-сметалық құжатта.
маға сәйкес Астана
қаласының бюджетiне
мақсатты инвестициялық
трансферттер аудару
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетін нәтижелер:* Астана қаласындағы Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын рекультивациялай отырып, жою жөнiндегi орындалатын жұмыстардың көлемi.
Ecкерту:
*) Тиісті жергілікті бюджет бағдарламасының паспортында көрінетін республикалық бюджеттен трансферттерді игеру шеңберінде күтілетін нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткіштерді іске асыру жөніндегі іс-шаралар тізбесі.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 555-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 403 "Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын
трассасындағы коллекторды шығаруға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 354 250 мың теңге (үш жүз елу төрт миллион екi жүз елу мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтік-құқықтық негізi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы , "2003-2005 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегі N 1000 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение системы канализации города Астаны связанные с выводом из эксплуатации существующего коллектора и увеличением объема подачи сточных вод на канализационные очистные сооружения с учетом перспективы роста населения и промышленности.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для выноса коллектора существующего канализационного коллектора.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 403 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных чение терство
ционные трансфертов бюджету года индуст-
трансфер- города Астаны в рии и
ты бюджету соответствии с Правилами торгов-
города финансовых процедур по ли
Астаны исполнению бюджета и Респуб-
для выноса ведению форм отчетности лики
коллектора (периодической и годовой) Казахс-
на для государственных тан
Кургаль- учреждений, содержащихся
джинской за счет государственного
трассе в бюджета, утвержденными
городе постановлением
Астане Правительства Республики
Казахстан от 25 июля 2002
года N 832 для выноса
коллектора на
Кургальджинской трассе в
городе Астане в
соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования завершения работ по выносу коллектора на Кургальджинской трассе в городе Астане.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 556
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 556 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 404
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны
на водоснабжение и водоотведение города Астаны"
на 2003 год

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: жұмыс iстеп тұрған коллекторларды пайдаланудан шығаруға байланысты Астана қаласының канализацияларын және халықтың өсімі мен өндіріс перспективаларын есепке ала отырып канализациялық тазаланған құрылымдарға ағын суды берудiң көлемiн ұлғайту жүйесiн жақсарту.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: жұмыс iстеп тұрған канализациялық коллектордан коллекторды шығарып тастау үшiн Астана қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
403 Астана қала. Астана қаласынан Жыл Қазақстан
сының бюдже. бюджетiне Қорғалжын iшiнде Республикасы.
тiне Қорғал. трассасына арналған ның Индустрия
жын трасса. коллекторды шығаруға және сауда
сындағы кол. Қазақстан Республи. министрлігі
лекторды шы. касы Yкiметiнiң 2002
ғаруға ар. жылғы 25 маусымдағы
налған мақ. N 832 қаулысымен
сатты инвес. бекiтiлген, белгiлен.
тициялық ген тәртiппен қаржы.
трансферттер ландыру ережелерi мен
бекiтiлу және мем.
сараптаудан өткен
жобалық-сметалық
құжаттамаға сәйкес
мемлекеттiк бюджет
есебiнен ұсталатын
мемлекеттiк мекемелер
үшiн (кезеңдiк және
жылдық) есеп нысанын
енгiзу және бюджеттiң
орындалуы жөнiндегi
қаржы рәсiмдерiнiң
Ережелерiне сәйкес
Астана қаласының
бюджетiне мақсатты
инвестициялық транс.
ферттер аудару
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Астана қаласындағы Қорғалжын трассасына арналған коллекторды шығару жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Ескерту:
*) Iске асыру жөніндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 556-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 404 "Астана қаласын сумен қамтамасыз
етуге және су бөлуге Астана қаласының бюджетiне бөлiнген
мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 47740 тысяч тенге (сорок семь миллионов семьсот сорок тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка и экспертиза проектно-сметной документации водоснабжения и водоотведения города Астаны.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для разработки и экспертизы проектно-сметной документации водоснабжения и водоотведения города Астаны.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
404 Целевые В те- Минис-
инвести- чение терство
ционные года индуст-
транс- рии и
ферты торгов-
бюджету ли
города Респуб-
Астаны на лики
водоснаб- Казахс-
жение и тан
водоотве-
дение
города
Астаны
080 Реализация Перечисление целевых
проекта за инвестиционных
внешних трансфертов бюджету
займов города Астаны в
соответствии с Правилами
финансовых процедур по
исполнению бюджета и
ведению форм отчетности
(периодической и годовой)
для государственных
учреждений, содержащихся
за счет государственного
бюджета, утвержденными
постановлением
Правительства Республики
Казахстан от 25 июля 2002
года N 832, на частичную
разработку проектно-
сметной документации, в
том числе услуги
иностранных специалистов.
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 47740 мың теңге (қырық жетi миллион жетi жүз қырық мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге арналған Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Іс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы , "2003-2006 жылға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Астана қаласына су бөлу және сумен жабдықтауға жоба-сметалық құжаттаманы әзiрлеу және сараптау.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласына су бөлуге және сумен жабдықтауға республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 404 Астана қала. Жыл Қазақстан
сын сумен ішінде Республикасы.
қамтамасыз ның Индустрия
етуге және және сауда
су бөлуге министрлігі
Астана қала.
сының бюд.
жетiне бө.
лiнген мақ.
сатты инвес.
тициялық
трансферттер
080 Сыртқы қа. Жобалық-сметалық құ.
рыздар есе. жаттамаларды бөлi.
бiнен жобаны гiне, соның iшiнде
iске асыру шетелдiк мамандардың
қызмет көрсетулерi
Астана қаласының
бюджетiне Қазақстан
Республикасы Yкiметі.
нiң 2002 жылғы 25
маусымдағы N 832
қаулысымен бекiтiлген
мемлекеттiк бюджет
есебiнен ұсталатын
мемлекеттік мекемелер
үшiн (кезеңдiк және
жылдық) есеп нысанын
енгiзу және бюджеттiң
орындалуы жөнiндегi
қаржы рәсiмдерiнiң
Ережелерiне сәйкес
Астана қаласының
бюджетiне мақсатты
инвестициялық транс.
ферттер аудару
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* финансирование разработки проектно-сметной документации водоснабжения и водоотведения города Астаны.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 557
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 557 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 405
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства круглой площади
в городе Астане" на 2003 год
1. Стоимость: 2910000 тысяч тенге (два миллиарда девятьсот десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение строительства круглой площади в городе Астана.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства круглой площади в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
405 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных чение терство
ционные трансфертов бюджету года индуст-
трансферты города Астаны в рии и
бюджету соответствии с Правилами торгов-
города финансовых процедур по ли
Астаны исполнению бюджета и Респуб-
для ведению форм отчетности лики
строитель- (периодической и годовой) Казахс-
ства круг- для государственных тан
лой площа- учреждений, содержащихся
ди в горо- за счет государственного
де Астане бюджета, утвержденными
постановлением
Правительства Республики

7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* Астана қаласын сумен қамтамасыз етуге және су бөлуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзiрлеудi қаржыландыру.
Ескерту:
*) Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 557-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 405 "Астана қаласындағы айналма алаң
құрылысы үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2910000 мың теңге (екi миллиард тоғыз жүз он миллион теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге арналған Астана қаласы әлеуметтік-экономикалық дамуының Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы , "2003-2005 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтік-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Астана қаласында айналма алаң құрылысын қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласында айналма алаң құрылысы үшiн республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 405 Астана қала. Бюджеттi орындау Жыл Қазақстан
сындағы жөнiндегi қаржылық ішінде Республикасы.
айналма алаң рәсiмдердiң Тәртiбiне ның Индустрия
құрылысы және Қазақстан Рес. және сауда
үшiн Астана публикасы Yкiметiнiң министрлігі

Казахстан от 25 июля 2002
года N 832 на:
1) разработку проектно-
сметной документации и
проведение государственной
экспертизы;
2) строительство круглой
площади в городе Астане в
соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования объема выполненных работ по строительству круглой площади в городе Астане.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 558
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 558 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 406
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства главной площади
в городе Астане" на 2003 год
1. Стоимость: 2730000 тысяч тенге (два миллиарда семьсот тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение строительства главной площади в городе Астане.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства главной площади в городе Астана.

қаласының 2002 жылғы 25 шiлдедегi
бюджетiне N 832 қаулысымен
берiлетiн бекiтiлген мемлекеттiк
мақсатты бюджет есебiнен ұста.
инвестиция. латын мемлекеттiк ме.
лық транс. кемелер үшiн есеп беру
ферттер нысанын (мерзiмдiк
және жылдық) жүргiзуге
сәйкес Астана қаласының
бюджетiне мақсатты
инвестициялық транс.
ферттердi мыналарға:
1) жобалық-сметалық
құжаттаманы әзiрлеуге
және мемлекеттiк
сараптамадан өткiзуге;
2) белгiленген тәртiп.
пен мемлекеттiк сарап.
таудан өткен және
бекiтiлген жобалық-
сметалық құжаттамаға
сәйкес Астана қаласында
айналма алаң құрылысына
аудару.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* Астана қаласында айналма алаң құрылысы жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемiн қаржыландыруды қамтамасыз ету.
Ескерту:
*) Icкe асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтілетін нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 558-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 406 "Астана қаласындағы бас алаң
құрылысы үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2730000 мың теңге (екi миллиард жетi жүз отыз миллион теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Астананың-гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге Астана қаласы әлеуметтік-экономикалық дамуының Мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы ; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге арналған Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Іс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы ; "2003-2005 жылға арналған Қазақстан Республикасы әлеуметтiк-экономикалық дамуының индикативтi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Астана қаласында бас алаң құрылысын қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласында бас алаң құрылысы үшiн республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетiне трансферттер бөлу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
406 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных чение терство
ционные трансфертов бюджету года индуст-
трансфер- города Астаны в рии и
ты бюдже- соответствии с Правилами торгов-
ту города финансовых процедур по ли
Астаны исполнению бюджета и Респуб-
для ведению форм отчетности лики
строитель- (периодической и годовой) Казахс-
ства глав- для государственных тан
ной площа- учреждений, содержащихся
ди в горо- за счет государственного
де Астане бюджета, утвержденными
постановлением
Правительства Республики
Казахстан от 25 июля 2002
года N 832 на:
1) разработку проектно-
сметной документации и
проведение государственной
экспертизы;
2) строительство главной
площади в городе Астане в
соответствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования объема выполненных работ по строительству главной площади в городе Астане.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 559
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 407
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства магистральной
автодороги в городе Астане "Центр левого
берега - проспект Абылай-Хана" с автодорожным
мостом через реку Ишим" на 2003 год
1. Стоимость: 2 702 600 тысяч тенге (два миллиарда семьсот два миллиона шестьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".

6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 406 Астана қала. Бюджеттi орындау Жыл Қазақстан
сындағы бас жөнiндегi қаржылық iшiнде Республикасы.
алаң құрылы. рәсiмдердiң Тәртiбiне ның Индустрия
сы үшiн және Қазақстан Рес. және сауда
Астана қала. публикасы Yкiметiнiң министрлігі
сының бюдже. 2002 жылғы 25 шiлдедегi
тiне берiле. N 832 қаулысымен
тiн мақсатты бекiтiлген мемлекеттiк
инвестиция. бюджет есебiнен ұста.
лық транс. латын мемлекеттiк
ферттер мекемелер үшiн есеп
беру нысанын (мерзiм.
дiк және жылдық)
жүргiзуге сәйкес
Астана қаласының бюд.
жетiне мақсатты ин.
вестициялық трансферт.
тердi мыналарға:
1) жобалық-сметалық
құжаттаманы әзiрлеуге
және мемлекеттiк
сараптамадан өткiзуге;
2) белгiленген тәртiп.
пен мемлекеттік са.
раптаудан өткен және
бекiтiлген жобалық-
сметалық құжаттамаға
сәйкес Астана қаласында
бас алаң құрылысына
аудару.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* жоба-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында бас алаң құрылыс жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемiн қаржылық қамтамасыз ету.
Ескерту:
*) Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтілетін нәтижелерді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 559-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 407 "Астана қаласының бюджетiне Астана
қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса
алғанда "Сол жақ жағалау орталығы - Абылай-Хан даңғылы"
магистралды автожолын салуға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 702 600 мың теңге (екi миллиард жетi жүз екi миллион алты жүз мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi мерзiмге арналған Астана қаласы әлеуметтiк-экономикалық дамуының Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Іс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство магистральной автодороги "Центр левого берега - проспект Абылай-Хана" с автодорожным мостом через реку Ишим".
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства магистральной автодороги в городе Астане "Центр левого берега - проспект Абылай-Хана" с автодорожным мостом через реку Ишим.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
407 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных транс- чение терство
ционные фертов бюджету города года индуст-
трансферты Астаны в соответствии с рии и
бюджету Правилами финансовых торгов-
города процедур по исполнению ли
Астаны бюджета и ведению форм Респуб-
для отчетности (периодической лики
строитель- и годовой) для Казахс-
ства государственных учреждений, тан
магист- содержащихся за счет
ральной государственного бюджета,
автодороги утвержденными постановлением
в городе Правительства Республики
Астане Казахстан от 25 июля 2002
"Центр года N 832 для
левого строительства
берега - магистральной автодороги
проспект в городе Астане "Центр
Абылай- левого берега - проспект
Хана" с Абылай-Хана" с
автодорож- автодорожным мостом через
ным мостом реку Ишим и проектно-
через сметной документацией,
реку Ишим прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования объема выполненных работ по строительству магистральной автодороги в городе Астане "Центр левого берега - проспект Абылай-Хана" с автодорожным мостом через реку Ишим.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 560
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 408
"Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны
для реконструкции русла реки Ишим" на 2003 год

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көзi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Есiл өзенi арқылы автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жағалау орталығы - Абылай-Хан даңғылы" магистралды автожол құрылысы.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы - Абылай-Хан даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттердi бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 407 Астана қала. Бюджеттi орындау Жыл Қазақстан
сының бюдже. жөнiндегi қаржылық iшiнде Республикасы.
тiне Астана рәсiмдердiң Тәртi. ның Индустрия
қаласында бiне және Қазақстан және сауда
Есiл өзенi Республикасы Yкiме. министрлігі
арқылы өтетiн тiнiң 2002 жылғы
автожол кө. 25 шiлдедегi N 832
пiрiн қоса қаулысымен бекiтiл.
алғанда "Сол ген мемлекеттiк
жақ жағалау бюджет есебiнен
орталығы - ұсталатын мемлекет.
Абылай-Хан тiк мекемелер үшiн
даңғылы" есеп беру нысанын
магистралды (мерзiмдiк және
автожолын жылдық) жүргiзуге
салуға арнал. сәйкес Астана қала.
ған мақсатты сының бюджетiне
инвестициялық Астана қаласында
трансферттер белгiленген тәртiп.
пен мемлекеттiк
сараптамадан және
бекiтуден өткен Есiл
өзенi арқылы өтетiн
автожол көпiрiн қоса
алғанда "Сол жағалау
орталығы - Абылай-Хан
даңғылы" магистраль.
ды автожол құрылысына
арналған мақсатты
инвестициялық транс.
ферттер бөлу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* Астана қаласында "Есiл өзенi арқылы автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы - Абылай-Хан даңғылы" магистральды автожол құрылысы жөнiндегi атқарылған жұмыстардың көлемiн қаржыландыруды қамтамасыз ету.
Ескерту:
*) Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттерді игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетіледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 560-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 408 "Астана қаласының бюджетiне Есiл
өзенiнiң арнасын қайта жаңартуға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 898 400 тысяч тенге (восемьсот девяносто восемь миллионов четыреста тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание сооружений инженерной защиты от паводкового затопления территории нового административного и делового центра города Астаны и формирование средствами архитектуры и дизайна набережной реки Ишим.
5. Задачи бюджетной программы: выделение целевых инвестиционных трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны для реконструкции русла реки Ишим.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:*
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
408 Целевые Перечисление целевых В те- Минис-
инвести- инвестиционных чение терство
ционные трансфертов бюджету года индуст-
трансферты города Астаны в рии и
бюджету соответствии с Правилами торгов-
города финансовых процедур по ли
Астаны исполнению бюджета и Респуб-
для ведению форм отчетности лики
реконст- (периодической и годовой) Казахс-
рукции для государственных тан
русла учреждений, содержащихся
реки за счет государственного
Ишим бюджета, утвержденными
постановлением
Правительства Республики
Казахстан от 25 июля 2002
года N 832 для
реконструкции русла реки
Ишим в соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:* обеспечение финансирования объема выполненных работ по реконструкции русла реки Ишим.
Примечание:
*) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 561
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение системы информационного центра
по взаимодействию со Всемирной торговой организацией
по вопросам аккредитации, стандартизации, метрологии
и сертификации" на 2003 год

1. Құны: 898 400 мың теңге (сегiз жүз тоқсан сегiз миллион төрт жүз мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң ақпараттық жүйесiн қамтамасыз ету "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 Жарлығы , "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылдарға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауын сәулет және безендiру құралдарын қалыптастыру және жаңа әкiмшiлiк және iскерлiк орталықтың аумағын ағын судан инженерлiк қорғаудың ғимараттарын құру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Есiл өзенi арнасын қайта құрылымдау үшiн Астана қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 408 Астана қала. Белгiленген тәртiпте Жыл Қазақстан
сының бюдже. мемлекеттiк сарап. ішінде Республикасы.
тiне Есiл таудан және бекiтi. ның Индустрия
өзенiнiң луден өткен жобалық- және сауда
арнасын құжаттамаларға сәйкес министрлігі
қайта жаңар. Есiл өзенiнiң арнасын
туға арнал. қайта құрылымдау үшiн
ған мақсатты Қазақстан Республикасы
инвестиция. Yкiметiнiң 2002 жылғы
лық транс. 25 маусымдағы N 832
ферттер қаулысымен бекiтiлген
мемлекеттiк бюджет
есебiнен ұсталатын
мемлекеттiк мекемелер
үшiн (кезеңдiк және
жылдық) есеп нысанын
енгiзу және бюджеттiң
орындалуы жөнiндегi
қаржы рәсiмдерiнiң
Ережелерiне сәйкес
Астана қаласының
бюджетiне мақсатты
инвестициялық транс.
ферттер аудару
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер:* өзеннiң арнасын қайта құрылымдау жөнiндегi жұмыстардың орындалған көлемi.
Ескерту:
*) Iске асыру жөнiндегi iс-шаралар тiзбесi, республикалық бюджеттен алынатын трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаның паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 561-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 500 "Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен
аккредиттеу, стандарттау, метрология және сертификаттау
мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi ақпараттық
орталық жүйесiн сүйемелдеу" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 4 379 тысяч тенге (четыре миллиона триста семьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 17_ Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О стандартизации"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: функционирование единого информационного пространства по аккредитации, стандартизации, метрологии и сертификации в республике, что будет способствовать устранению технических барьеров в торговле.
5. Задачи бюджетной программы: создание необходимых условий для функционирования единого информационного пространства по стандартам в республике; непрерывное функционирование информационной системы центра по оперативному взаимодействию с ISO и Секретариатом Всемирной торговой организации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 500 Сопровож- Техническое обслуживание В те- Минис-
дение компьютеров в количестве чение терство
системы 19 единиц. года индуст-
информа- Профилактические рии и
ционного мероприятия, приобретение торгов-
центра по запасных частей, аренда ли
взаимо- порта, выполнение текущего Респуб-
действию ремонта оборудования. лики
со Всемирной Казахс-
торговой тан
организацией
по вопросам
аккреди-
тации,
стандар-
тизации,
метрологии
и сертифи-
кации
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение нормального функционирования системы информационного центра по взаимодействию с Всемирной торговой организацией.
Приложение 562
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 501
"Сопровождение информационной системы
импортно-экспортного контроля Республики
Казахстан" на 2003 год

1. Құны: 4 379 мың теңге (төрт миллион үш жүз жетпiс тоғыз мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Стандарттау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 маусымдағы Заңының 17-бабы ; "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Саудадағы техникалық кедергiлердi жоюға ықпал ететiн Республикалық аккредиттеу, стандарттау, сертификаттау және метрология жөнiндегi бiрыңғай ақпарат кеңiстiгiнiң қолданылуы.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Республикадағы стандарттар жөнiнде бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктiң жұмыс iстеуi үшiн қажетті жағдайлар жасау. Республикадағы стандарттар бойынша бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктiң жұмыс iстеуi үшiн жағдайлар жасау. ИСО және бойынша бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктiң жұмыс iстеуi үшiн жағдайлар жасау. ИСО және Дүниежүзiлiк сауда ұйымы Хатшылығының шұғыл өзара іс-қимыл жөнiндегi орталық ақпараттық жүйесiнiң үздiксiз жұмыс iстеуi.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:*
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Дүниежүзiлiк 19 бiрлiк санымен Жыл Қазақстан
сауда ұйымы. компьютерлердi техни. ішінде Республикасы.
мен аккреди. калық қызмет ету. ның Индустрия
ттеу, стан. Профилактикалық iс- және сауда
дарттау, шаралар, қосалқы министрлігі
метрология бөлшектер, порттық
және серти. жалға алу, құрал-
фикаттaу жабдықты ағымдағы
мәселелерi жөндеудi орындау
бойынша
өзара
iс-қимыл
жөнiндегi
ақпараттық
орталық
жүйесiн
сүйемелдеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен өзара iс-қимыл жөнiндегi ақпараттық жүйе жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 562-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 501 "Қазақстан Республикасы импорттық-экспорттық бақылауының ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 17 295 тысяч тенге (семнадцать миллионов двести девяносто пять тысяч тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статьи 12_ - 14_ Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1996 года "О лицензировании"; статьи 5-1 , 5-2 Закона Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 1996 года N 120 "О создании автоматизированной системы экспортного контроля вооружений, военной техники, а также сырья, материалов, оборудования, технологий и услуг, связанных с их производством"; постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1996 года N 1025 "О дополнительных мерах по внедрению автоматизированной системы экспортного контроля вооружений, военной техники, а также сырья, материалов, оборудования, технологий и услуг, связанных с их производством"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 года N 186 "О наркотических, психотропных веществах и прекурсорах, подлежащих контролю в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2000 года N 1282 "Об утверждении списка продукции, подлежащей экспортному контролю.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение работоспособности единой республиканской контрольно-информационной системы в области экспортного контроля.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение действующей автоматизированной технологии и функционального программного обеспечения Автоматизированной системы экспортного контроля (далее - АСЭК); системно-техническое обслуживание общесистемного программного обеспечения и технических средств АСЭК; сопровождение прикладных программно-технических средств для согласующих министерств и ведомств АСЭК, обеспечение взаимодействия с таможенной информационной системой, надежности и безопасности данных АСЭК и обмена данными между уровнями АСЭК.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 17 295 мың теңге (он жетi миллион екi жүз тоқсан бес мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының 12- 14-баптары , "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңының 5-1, 5-2-баптары , "Қару-жарақ, әскери техниканы, сондай-ақ олардың өндiрiсiмен байланысты шикiзаттар, материалдар, жабдықтар, технологиялар және қызметтерге экспорттық бақылау жасаудың автоматтандырылған жүйесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 30 қаңтардағы N 120 қаулысы , "Қару-жарақ, әскери техниканы, сондай-ақ оларды өндiруге байланысты шикiзатты, материалдарды, жабдықтарды, технологиялар мен қызмет көрсетулердi экспорттық бақылаудың автоматтандырылған жүйесiн енгiзу жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 19 тамыздағы N 1025 қаулысы , "Қазақстан Республикасындағы тауарларды" (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысы , "Қазақстан Республикасында бақылауға жататын есiрткi құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 9 наурыздағы N 186 қаулысы , "Қазақстан Республикасында экспорттық бақылауға жататын өнiмнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 1 тамыздағы N 1282 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: экспорттық бақылау саласында бiрыңғай республикалық бақылау-ақпараттық жүйенiң жұмыс қабiлеттiгiн қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: экспорттық бақылаудың автоматтандырылған жүйесiнiң (бұдан әрi - ЭБАЖ) қолданылып жүрген автоматтандырылған технологиясын және функционалдық бағдарламалық қамтамасыз ету; жалпыжүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi және ЭБАЖ-дың техникалық құралдарын қамтамасыз ету; ЭБАЖ-дың келiсушi министрлiктерi мен ведомстволары үшiн қолданбалы бағдарламалық-техникалық құралдарды, кеден ақпараттық жүйесiмен өзара байланысты қамтамасыз ету, ЭБАЖ-дың мәлiметтер сенiмдiлiгi мен қауiпсiздiгiн және ЭБАЖ-дың деңгейлерi арасында мәлiметтер алмасуды қамтамасыз ету.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 501 Сопровож- 1. Оплата услуг по В те- Минис-
дение сопровождению системы чение терство
информа- АСЭК. года индуст-
ционной 2. Техническое рии и
системы обслуживание 1 сервера и торгов-
импортно- 10 рабочих станций для ли
экспорт- обеспечения Респуб-
ного конт- функционирования АСЭК: лики
роля администрирование сервера Казахс-
Республики приложений, рабочих тан
Казахстан станций;
техническое обслуживание
и администрирование
сервера базы данных.
3. Телекоммуникационное
обеспечение АСЭК.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение работоспособности единой республиканской контрольно-информационной системы в области экспортного контроля, охватывающей до 80 процентов контроля продукции, подпадающей под экспортный контроль (система АСЭК является общереспубликанской межведомственной системой и информация этой системы необходима для создания ведомственных информационных систем для Правительства Республики Казахстан, Таможенного комитета, Комитета Национальной Безопасности, Министерства здравоохранения и других государственных органов); при функционировании системы планируется сокращение времени и расходов лицензиатов по оформлению лицензии.
Приложение 563
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 502
"Сопровождение информационных систем
Государственного фонда стандартов" на 2003 год
1. Стоимость: 3 463 тысячи тенге (три миллиона четыреста шестьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О стандартизации".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение доступности нормативных документов в области стандартизации, метрологии и сертификации для заинтересованных лиц.
5. Задачи бюджетной программы: обслуживание техники информационной системы; создание базы данных по стандартам, сбор, обработка и перевод в не редактируемый электронный вариант; распространение нормативных документов в области стандартизации, сертификации и метрологии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 501 Қазақстан 1. ЭБАЖ жүйесiн Жыл Қазақстан
Республикасы сүйемелдеу жөнiндегi iшiнде Республикасы.
импорттық- қызметтерге ақы төлеу. ның Индустрия
экспорттық 2. ЭБАЖ-дың жұмыс және сауда
бақылауының iстеуiн қамтамасыз министрлігі
ақпараттық ету үшiн 1 сервер
жүйесiн мен 10 жұмыс станция.
сүйемелдеу ларды техникалық
қызмет ету;
қосымша серверлерiн,
жұмыс станцияларын
әкiмшiлiк ету;
мәлiметтер базасы
серверлерiн әкiмшiлiк
ету және техникалық
қызмет ету.
3. ЭБАЖ-ды телеком.
муникациялық қамта.
масыз ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: экспорттық бақылауға жататын өнiмдердi бақылаудың 80 пайызына дейiн қамтитын, экспорттық бақылау саласында бiртұтас республикалық бақылау-ақпарат жүйесi жұмысын қамтамасыз ету (ЭБАЖ жүйесi жалпы республикалық ведомствоаралық жүйе болып табылады және бұл жүйелердiң ақпараты Қазақстан Республикасының Yкiметi, Кеден комитетi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Денсаулық сақтау министрлiгi және басқа мемлекеттік органдар үшiн ведомстволық ақпарат жүйелерiн құру үшiн қажет); жүйе енгiзiлгеннен кейiн лицензиаттардың лицензия ресiмдеу жөнiндегi уақыт және шығыстарды қысқарту жоспарлануда.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 563-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 502 "Мемлекеттiк стандарттар қорының
ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3 463 мың теңге (үш миллион төрт жүз алпыс үш мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Стандарттау туралы" 1999 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы .
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қорғаныс шаралары үшiн стандарттау, сертификаттау және метрология саласындағы нормативтiк құжаттарға қол жеткiзудi қамтамасыз ету, электронды тасымалдағы стандарттау, метрология және сертификаттау саласында нормативтiк құжаттарды және ақпараттарды өңдеу және тарату.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Ақпарат жүйесiнiң техникасына қызмет көрсету, стандарттар бойынша деректер қорын жасау, алу және стандарттау, сертификаттау және метрология саласында нормативтiк құжаттарды өңдеу, редакцияланбайтын электронды қатарға аудару және тарату.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
502 Сопровож- Сбор, обработка, передача В те- Минис-
дение и отображение информации чение терство
информа- по стандартизации, года индуст-
ционных метрологии и сертификации рии и
систем - 660 нормативных торгов-
Государст- документов. ли
венного Формирование CD-дисков по Респуб-
фонда нормативным документам; лики
стандартов Сопровождение программного Казахс-
продукта для предотвращения тан
несанкционированного
доступа к нормативным
документам.
Профилактическое
обслуживание оборудования
в количестве 19 единиц
(рабочая станция - 1;
сетевые карты - 4;
мониторы - 4; модемы - 4;
сетевые принтеры - 2;
сканер - 1; видеопроектор
- 1; кондиционеры - 2).
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация информации по 660 нормативным документам и поддержание оборудования в рабочем состоянии.
Приложение 564
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 503
"Сопровождение информационной системы по
Государственной программе развития и поддержки
предпринимательства в Республике Казахстан
на 2003-2005 годы" на 2003 год
1. Стоимость: 13 000 тысяч тенге (тринадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Программа Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденная Указом Президента от 28 марта 2002 года N 827 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: увеличение доли предпринимателей, использующих Интернет-технологии в бизнесе, увеличение занятости населения.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение функционирования информационной системы по предпринимательству; информационное сопровождение WEB-сайта и поддержание базы данных в актуальном состоянии, администрирование сети и базы данных, доработка прикладного программно-математического обеспечения в целях совершенствования пользовательского интерфейса.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 502 Мемлекеттік Стандарттау, метро. жыл Қазақстан
стандарттар логия және сертифи. ішінде Республикасы.
қорының каттау жөнiнде ның Индустрия
ақпараттық ақпарат жинауды, және сауда
жүйелерiн өңдеудi, берудi министрлігі
сүйемелдеу автоматтандыру - 660
нормативтiк құжаттар.
Нормативтiк құжат
бойынша CD дискiлерiн
қалыптастыру.
- нормативтік құжат.
тарға санкцияланбаған
қол жеткiзулердi
болдырмау үшiн бағ.
дарламалық құжатты
қамтамасыз ету.
Құрал-жабдықты пай.
даланумен байланысты
19 бiрлiк санындағы
(жұмыс станциясы -
1; жүйелiк карталар -
4; мониторлар - 4;
модемдер - 4; жүйелiк
принтерлер - 2;
сканерлер - 1; бейне.
проектор - 1; ауа
баптағыштар - 2)
алдын-ала құрал
жабдықтарға қызмет
көрceту.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 660 нормативтiк құжат бойынша ақпарат жинауды, өңдеудi, берудi, көрсетудi автоматтандыруға және құрал-жабдықтың 19 бiрлiгiн жұмыс күйiнде ұстауға мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 564-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 503 "Қазақстан Республикасында
Кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға
арналған мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi
сүйемелдеу" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 13 000 мың теңге (он үш миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "2030 жылға дейiнгi Қазақстанның Даму стратегиясын орындау жөнiндегi одан арғы шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 28 наурыздағы N 827 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасы; "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: бизнесте интернет-технологияларды қолданатын кәсiпкерлер үлесiн, халықтың жұмыс бастылығын ұлғайту.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: кәсiпкерлiк жөнiндегi ақпараттық жүйенiң қолдануын қамтамасыз ету; WЕВ-сайтты ақпараттық сүйемелдеуге және деректер қорын өзектi жағдайда ұстау, тораптар мен деректер қорына әкiмшiлiк ету, тұтыну интерфейсiн жетiлдiру мақсатында қолданбалы бағдарламалық-математикалық қамтамасыз етудi пысықтау;

503 Сопровож- 1. Обеспечение функцио- В те- Минис-
дение нирования информационной чение терство
информа- системы по малому и года индуст-
ционной среднему предприниматель- рии и
системы ству: торгов-
по Госу- 1.1. Техническое и систем- ли
дарствен- ное обслуживание информа- Респуб-
ной прог- ционной системы (ИС), в лики
рамме том числе оплата за адми- Казахс-
развития нистрирование локальных и тан
и корпоративных сетей по
поддержки предпринимательству в
предпри- центральном офисе и
нима- регионах;
тельства 1.2. Сопровождение WEB-
в Респуб- сайта и базы данных, в
лике том числе оплата услуг
Казахстан по наполнению и обновлению
на 2003- информации и актуализации
2005 годы базы данных.
2. Приобретение расходных
материалов, запасных
частей и принадлежностей.
3. Оплата телекоммуника-
ционных услуг:
3.1. Оплата представления
услуг Интернета по
выделенной линии для
центра и региональных
мест удаленного
доступа к базе данных
на основе WEB-техноло-
гий;
3.2. Оплата услуг связи
по представлению досту-
па предпринимательству
по выделенным и
коммутируемым линиям
для региональных мест
удаленного доступа.
4. Доработка
программного обеспече-
ния в целях улучшения
пользовательского
интерфейса и расширения
возможностей аналитической
обработки и представления
информации:
4.1. Оплата услуг
программистов на разработку
технического задания на
доработку программного
обеспечения;
4.2. Оплата услуг
программистов на разработку
программно-математического
обеспечения в целях
улучшения пользовательского
интерфейса и расширения
возможностей аналитической
обработки и представления
информации.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Развитие инфраструктуры поддержки предпринимательтсва, включая удаленный доступ к информационным ресурсам ИС;
Создание дружественного интерфейса, налаживание механизма доступа к информации субъектов малого предпринимательства;
Увеличение доли субъектов малого предпринимательства, использующих Интернет-технологии в бизнесе;
Улучшение уровня информатизации субъектов малого предпринимательства.
Приложение 565
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 504
"Сопровождение информационных систем Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 3 600 тысяч тенге (три миллиона шестьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2002 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О государственной программе формирования и развития национальной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".

503 Қазақстан 1. Шағын және орта Жыл Қазақстан
Республика. кәсiпкерлiк жөніндегі ішінде Республикасы.
сында кәсiп. ақпараттық жүйе жұ. ның Индустрия
керлiктi мысын қамтамасыз ету: және сауда
дамыту мен 1.1 Ақпараттық жүйенi министрлігі
қолдаудың (АЖ) техникалық және
2003-2005 жүйелiк қамтамасыз
жылдарға ету, оның iшiнде
арналған орталық офистегi және
мемлекеттiк аймақтардағы кәсiп.
бағдарламасы керлiк жөнiндегi
бойынша жергiлiктi және
ақпараттық корпоративтi желiсiн
жүйенi әкiмшiлiк етуге ақы
сүйемелдеу төлеу;
1.2 WEB-сайтты және
деректер қорын
сүйемелдеу, оның
iшiнде деректер қорын
ақпаратпен толтыру
және жаңарту жөнiндегi
маңыздылау жөнiндегi
қызметтерге ақы төлеу;
2. Шығын материалдарын
және қосалқы бөлшектер
мен керек-жарақтарды
алу.
3. Телекоммуникациялық
қызметтерге ақы төлеу:
3.1 WЕВ-технологиялары
негiзiндегi мәлiметтер
жинағына орталық және
алысталған қол жеткiзiм
аймақтар үшiн бөлiнген
желiс бойынша Интернет
қызметтерге ақы төлеу;
3.2 Алысталған жеткiзiм
аймақтар үшiн бөлінген
коммутация желiсi
жөнiндегi кәсiпкерлерге
қол жеткiзiм үшiн
байланыс қызметiне
ақы төлеу.
4. Тұтыну интерфейсiн
және ақпаратты анали.
тикалық өңдеу мүмкiн.
дiктерiн кеңейту мақ.
сатында бағдарламалық
қамтамасыз етудi
жетiлдiруге:
4.1 бағдарламалық қам.
тамасыз етудi жетiл.
дiруге техникалық
тапсырманы әзiрлеу үшiн
программистер қызмет.
терiне ақы төлеу;
4.2 Тұтыну интерфейсiн
және ақпаратты аналити.
калық өңдеу мүмкiндiк.
терiн кеңейту мақсатында
бағдарламалық-математик.
алық қамтамасыз етудi
әзiрлеуге программистер
қызметтерiне ақы төлеу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: АЖ-дiң ақпараттық ресурстарына алысталған жеткiзiмдi қоса алғанда кәсiпкерлiктi қолдау инфрақұрылымын дамыту; Достық интерфейсiн жасау, шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң ақпаратқа жеткiзiм механизмiн реттеу; Бизнесте интернет-технологияларды қолданатын шағын кәсiпкерлiк субъектiлер үлесiнiң ұлғаюы; Шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiн ақпараттандыру деңгейiнiң өсуi.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 565-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 504 "Қазақстан Республикасы Индустрия
және сауда министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу"
республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3 600 мың теңге (үш миллион алты жүз мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту мемлекет аппаратының жұмысын жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 31 шiлдедегi N 427 және "Қазақстан Республикасының ұлттық инфрақұрылымын дамыту мен қалыптастырудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерiнiң Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание и поддержание условий для стабильной и бесперебойной работы создаваемых автоматизированных информационно-технических систем Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение работоспособности используемых средств вычислительной техники и связи по электронной почте. Установка программного обеспечения для внедрения информатизации и автоматизированной системы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан; программно-техническое сопровождение служб доступа, электронной почтовой службы и ведомственных баз данных.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 504 Сопровож- Услуги по администрирова- В те- Минис-
дение нию структурированной чение терство
информа- кабельной сети, года индуст-
ционных электронной почты на 163 рии и
систем пользователя, Интернет на торгов-
Министер- 163 пользователя, ли
ства обеспечение защиты Респуб-
индустрии информационных ресурсов, лики
и торговли включающей все структурные Казахс-
Республики подразделения и комитеты тан
Казахстан Министерства; системно-
техническое обслуживание
вычислительной техники в
количестве 233 единиц;
сопровождение
информационных систем
бухгалтерии и канцелярии.
Услуги программистов по
разработке 3
унифицированных баз
данных.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: функционирование единой информационной системы, включающей все структурные подразделения и комитеты Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, повышение оперативности получения и обмена информацией; успешное внедрение средств информационно-технических систем в деятельность Министерства.
Приложение 566
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Развитие информационного центра по взаимодействию
со Всемирной торговой организацией по вопросам
аккредитации, стандартизации, метрологии и сертификации"

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң автоматтандырылған ақпараттық-техникалық жүйелерiнен құрылатын үздiксiз және тұрақты жұмыстарды қолдау және құру.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: Электрондық почта бойынша есептеу құралдары мен байланыс құралдарын пайдалану жұмыс қабiлетiн қамтамасыз ету. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң ақпараттандыру және автоматтандырылған жүйелерiн енгiзу үшiн бағдарламалық қамтамасыз етудi қондыру. Электрондық почта қызметi мен ведомстволық деректер базасына қол жеткiзу қызметiн бағдарламалық-техникалық қамтамасыз ету.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 504 Қазақстан Құрылымдалған ка. Жыл Қазақстан
Республикасы бельдiк желiлердi, ішінде Республикасы.
Индустрия 163 пайдаланушы ның Индустрия
және сауда электрондық почталар, және сауда
министрлiгi. 163 Интернет пайда. министрлігі
нiң ақпарат. ланушы, әкiмшiлiк.
тық жүйелерiн тендiру жөнiндегi
сүйемелдеу қызметтер министр.
лiктiң барлық құры.
лымдық бөлiмшелерi
мен комитеттерiн
қосқанда бiрыңғай
ақпараттық жүйенi
құру, ақпараттық
ресурстарды қорғауды
қамтамасыз ету, 233
есептеу техникасын
жүйелiк-техникалық
қызмет көрсету;
Интернет желiсiне
қол жеткiзудi
сүйемелдеу; бухгал.
терлiк және кеңселiк
ақпараттық жүйенi
қамтамасыз ету.
3 сәйкестендiрiлген
деректер базасын
әзiрлеу жөніндегi
программашылардың
қызмет көрсетулері.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң барлық құрылымдық бөлiмшелерi мен комитеттерiн қосқанда бiрыңғай ақпараттық жүйенi қалыптастыру; Министрлiктiң қызметiндегi ақпараттық-техникалық құралдарын тиiмдi енгiзу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 566-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 600 "Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен
аккредиттеу, стандарттау, метрология және сертификаттау
мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi ақпараттық
орталық жүйесiн сүйемелдеу" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 5 463 тысячи тенге (пять миллионов четыреста шестьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан "О стандартизации"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение органов государственного управления, деловых кругов и общественности информацией по вопросам аккредитации, стандартизации, метрологии и сертификации, а также вхождение в единое информационное пространство Всемирной торговой организации (далее - ВТО).
5. Задачи бюджетной программы: организация информационно-справочной службы, оснащение центра техническими средствами, оргтехникой и переводческим персоналом для выполнения процедур нотификации в Секретариат ВТО и представление информации странам-членам ВТО относительно стандартов и процедур оценки соответствия в Республике Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Развитие Приобретение рабочих В те- Минис-
информа- станций в количестве 19 чение терство
ционного единиц. года индуст-
центра по Приобретение лицензионных рии и
взаимо- программ для запуска баз торгов-
действию данных сервера; ли
со приобретение анализатора Респуб-
Всемирной трафика корпоративной сети лики
торговой и документооборота. Казахс-
организа- тан
цией по
вопросам
аккредита-
ции,
стандарти-
зации,
метрологии
и сертифи-
кации
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание условий для бесперебойной работы информационной сети Госстандарта с помощью современной техники.
Приложение 567
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 601
"Развитие информационной системы Государственного
фонда стандартов" на 2003 год

1. Құны: 5 463 мың теңге (бес миллион төрт жүз алпыс үш мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Стандарттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-бабы және "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы N 996 қаулысы.
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: аккредиттеу, стандарттау, сертификаттау және метрология, сондай-ақ Дүниежүзiлiк сауда ұйымының (бұдан әрi - ДСҰ) бiрыңғай ақпараттық кеңiстiгiне кiру мәселелерi жөнiнде мемлекеттiк басқару органдарын қоғамдық және iскер орталарды ақпаратпен қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: ақпараттық-анықтама қызметiн ұйымдастыру, Қазақстан Республикасындағы ДСҰ Хатшылығын бекiту рәсiмдерiн орындалуы үшiн дербес аудармашыларға оргтехникалармен және техникалық құралдары орталықтарын жарақтандыру және тиiстi бағалау рәсiмдерiн және рәсiмдерге қатысты ДСҰ-ы елдерi мүшелерiне ақпараттарды ұсыну.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Дүниежүзiлiк 19 бiрлiк санымен жыл Қазақстан
сауда ұйымы. жұмыс станцияларын ішінде Республикасы.
мен аккреди. алу. ның Индустрия
ттеу, стан. Cepвep деректер және сауда
дарттау, базасын қосу үшiн министрлігі
метрология лицензиялық бағдар.
және серти. ламаларды алу;
фикаттау корпоративті желiсi.
мәселелерi нiң және құжат айна.
бойынша лымның анализатор
өзара iс- трафигiн алу.
қимыл
жөнiндегi
ақпараттық
орталық
жүйесiн
сүйемелдeу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазiргi заман техникасының көмегiмен Мемстандарт ақпараттық желiлерiнiң үздiксiз жұмыс iстеуi үшiн жағдайлар жасау.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 567-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 601 "Мемлекеттiк стандарттар қорының
ақпараттық жүйесiн дамыту" республикалық бюджет
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2 000 тысячи тенге (два миллиона тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 17 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О стандартизации"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Государственного фонда стандартов необходимым техническим оснащением, отвечающим современным требованиям для сбора, обработки и распространения нормативных документов и информации в области стандартизации, метрологии и сертификации.
5. Задачи бюджетной программы: оснащение фонда техническими средствами, оргтехникой и нормативной базой; подключение к телекоммуникационному узлу и единой информационной системе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
601 Развитие Приобретение: В те- Минис-
информа- - компьютеры - 4 единицы; чение терство
ционной - сканеров - 2 единицы; года индуст-
системы - лазерный цветной принтер рии и
Государст- - 1 единица; торгов-
венного - ксерокс - 1 единица; ли
фонда - переплетный аппарат - Респуб-
стандартов 1 единица; лики
- уничтожитель документов - Казахс-
1 единица; тан
- источников
бесперебойного питания
UPS - 6 единиц.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: приобретение технических средств и оборудования позволит автоматизировать услуги Государственного фонда стандартов.
Приложение 568
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 602
"Создание информационной системы по Государственной
программе развития и поддержки предпринимательства
в Республике Казахстан на 2003-2005 годы" на 2003 год
1. Стоимость: 16 200 тысяч тенге (шестнадцать миллионов двести тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Программа Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденная Указом Президента от 28 марта 2002 года N 827 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".

1. Құны: 2 000 мың теңге (екi миллион теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "Стандарттау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 17-бабы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" туралы 2002 жылғы 12 қыркүйектегi қаулысы .
3. Қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Мемлекеттiк стандарттар қорын стандарттау, метрология және сертификаттау саласында нормативтiк құжаттар және ақпарат жинау, өңдеу және тарату үшiн қазiргi заман талаптарына сай қажетті техникамен жарақтандыруды қамтамасыз ету.
5. Бюджет бағдарламасының мiндеттерi: қорды техникалық құралдары, ұйымдастыру техникасымен және нормативтiк базамен жарақтандыру; телекоммуникация желiсiне және бiрыңғай ақпарат жүйесiне қосу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!(кіші бағдарламалар.!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. ! ды) іске асыру !мер. !
!ның !лама.!лардың) ! жөніндегі іс-шара !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 601 Мемлекеттiк - компьютерлер - 4 жыл Қазақстан
стандарттар бiрлiк. ішінде Республикасы.
қорының ақ. - сканерлер - 2 ның Индустрия
параттық бiрлiк. және сауда
жүйесiн - желiлiк принтерлер министрлігі
дамыту - 1 бiрлiк.
- ксерокөшiрме - 1
бiрлiк.
- түптеу аппараты - 1
бiрлiк.
- құжаттарды жою - 1
бiрлiк.
- үздiксiз қоректен.
дiру көздерi UPS - 6
бiрлiгiн алу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттік стандарттар қоры қызметтерiн автоматтандыруға мүмкiндiк беретiн техникалық құралдар мен жабдықтарды алу.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 568-қосымша
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлiгi
________________________________
Бюджет бағдарламасының әкiмшiсi
2003 жылға арналған 602 "Қазақстан Республикасында
кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға
арналған мемлекеттік бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi
құру" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 16 200 мың теңге (он алты миллион екi жүз мың теңге).
2. Бюджет бағдарламасының нормативтiк құқықтық негiзi: "2003 жылға дейiнгi Қазақстанның даму стратегиясын жүзеге асыру жөнiндегi келесi iс-шаралар туралы" Жарлығымен бекiтiлген 2002-2004 жылға арналған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 28 наурыздағы N 827 бағдарламасы, "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: увеличение доли предпринимателей, использующих Интернет-технологии в бизнесе, увеличение занятости населения.
5. Задачи бюджетной программы: развитие информационной системы по предпринимательству; расширение возможностей мест удаленного доступа; разработка прикладного программно-математического обеспечения и внедрение новых задач, повышающих функциональность системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
602 Создание 1. Приобретение В те- Минис-
информа- компьютерного и чение терство
ционной телекоммуникационного года индуст-
системы по оборудования и оргтехники рии и
Государст- 1.1 Маршруты Cisco 805 для торгов-
венной подключения к Интернет мест ли
программе удаленного доступа в Респуб-
развития регионах по выделенным лики
и поддерж- телефонным линиям для Казахс-
ки пред- доступа к информационным тан
принима- ресурсам системы - 16 штук;
тельства 1.2 Модемы стойки на базе
в Респуб- Cisco 2509 - 16 штук;
ке Казахс- 1.3 Сервера - 16 штук;
тан на 1.4 Стабилизатор
2003-2005 напряжения - 16 штук;
годы 1.5 Коммутатор (сетевой)
- 16 штук;
1.6 Компьютеры - 58 штук;
1.7 Лазерные принтеры -
18 штук.
2. Разработка и внедрение
программно-математического
обеспечения развития
информационной системы.
3. Обучение пользователей
работе с прикладным
программным обеспечением.
-------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: развитие инфраструктуры поддержки предпринимательства (16 мест удаленного доступа); создание дружественного интерфейса, налаживание механизма доступа к информации субъектов малого предпринимательства; увеличение доли субъектов малого предпринимательства, использующей Интернет-технологии в бизнесе; повышение уровня информатизации субъектов малого предпринимательства.

3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: кәсiпкерлердiң бизнесте интернет-технологияларды қолданатын үлесiнiң жоғарлауы, халықты жұмыспен қамтамасыз етiлуiнiң жоғарлауы.
5. Бюджет бағдарламасының мiндетi: кәсiпкерлiк жөнiндегi ақпараттық жүйенiң дамуы, қашықтағы қол жетiм орындарының мүмкiндiгiн ұлғайту; қолданбалы бағдарлама-математикалық құралдарды әзірлеу және жүйе функционалдығын жоғарлататын жаңа мәселелерді енгізу; халықты жұмыспен қамту.
6. Бюджет бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші !Бағдарлама. ! Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. !лардың (кіші!іске асыру жөніндегі!асыру! орындаушылар
!лама!дар. !бағдарлама. !(кіші бағдарламалар.!мер. !
!ның !лама.!лардың) ! ды) іс-шаралар !зімі !
!коды!ның !атауы ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
602 Қазақстан 1. Компьютерлік, те. Жыл Қазақстан
Республика. лекоммуникациялық ішінде Республикасы.
сында кәсіп. құрал-жабдықтарды ның Индустрия
керлікті да. және оргтехниканы және сауда
мыту мен сатып алу министрлігі
қолдаудың 1.1 Жүйенің ақпарат
2003-2005 көздеріне қол жеткі.
жылдарға зу үшін белгіленген
арналған телефон жолдары бой.
мемлекеттік ынша қашықтағы қол
бағдарламасы жетім орындары ай.
бойынша ақ. мақтарында Интернетке
параттық қосу үшін Cisco 805
жүйені құру бағыттары - 16 дана.
1.2 Cisco 2509 база.
сындағы стойка модем.
дері - 16 дана.
1.3 Серверлер - 16
дана.
1.4 Кернеу тұрақта.
ғышы - 16 дана.
1.5 Коммутатор
(жүйелік) - 16 дана.
1.6 Компьютерлер -
58 дана.
1.7 Лазер принтерлері
- 18 дана.
2. Қолданбалы бағдар.
лама - математикалық
құралдарды әзірлеу
және енгізу
3. Тұтынушыларды
қолданбалы бағдарла.
малық қамтамасыз ету
жұмысына үйрету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджет бағдарламасын орындаудан күтілетін нәтижелер: кәсіпкерлікті қолдау инфрақұрылымын дамыту (қашықтағы қол жеткізімнің 16 орны); достық интерфейс жасау, шағын кәсіпкерлік субъектілерінің ақпаратқа қол жеткізім механизмін орнату; бизнесте интернет-технологияларды қолданатын шағын кәсіпкерлік субъектілер үлесінің жоғарлауы, шағын кәсіпкерлік субъектілерін ақпараттандыру деңгейінің көтерілуі.