Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год (Управление делами Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 (выписка)
В соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2007 год:
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям  451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 .
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 451
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Главы государства,
Премьер-Министра и других должностных лиц
государственных органов"
на 2007 год
1. Стоимость:  14 332 869 тысяч тенге (четырнадцать миллиардов триста тридцать два миллиона восемьсот шестьдесят девять тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан";  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи";  Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках;  Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан";  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : организация обеспечения деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государства, обновление теоретических и практических умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективности выполнения своих должностных обязанностей, организация системы обучения языкам.

2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464-қосымшаларға  сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi Iс басқармасының 2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
451-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 14 332 869 мың теңге (он төрт миллиард үш жүз отыз екі миллион сегіз жүз алпыс тоғыз мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.   N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының  2-бабы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы Заңы; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Мемлекеттiк әкiмшiлік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 23 маусымдағы Заңы; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградаларымен марапаттауға ұсыну тәртiбi оларды табыстау, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк наградалары құжаттарының Үлгiлерi және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары Белгiлерiнің бейнесi туралы "Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 8 қарашадағы N 90  Өкiмi .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Мемлекет Басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттің өзге де лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету, қойылатын бiлiктілiк талаптарына сәйкес лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсiби шеберлiктерiн жетiлдiру мақсатында кәсiптiлiк саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық, тiлдердi оқыту жүйесiн ұйымдастыру.

5. Задачи бюджетной программы : материально-техническое, социально-бытовое обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов, материально-техническое обеспечение деятельности Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра, обслуживание официальных мероприятий с участием Президента Республики Казахстан, Премьер-Министра, повышение профессиональной квалификаций государственных служащих, создание условий для функционирования государственного языка.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Обеспечение
деятельности
Главы
государства,
Премьер-
Министра и
других
должностных
лиц
государствен-
ных органов
2
001
Аппарат
центрального
органа
1. Организация
литерных рейсов
Президента,
Премьер-Министра
и Госсекретаря
Республики
Казахстан, в
соответствии с
графиком работы
5 воздушными
судами.
Обеспечение
литерных рейсов
необходимой
связью.
Приобретение
воздушного судна
А-319.
2. Комплексное
обслуживание
государственных
резиденций и
правительственных
зданий.
3. Страхование
административных
зданий РГКП
"Дирекция
административных
зданий"
Администрации
Президента и
Правительства
Республики
Казахстан и
объектов РГП
"Дирекция
государственных
резиденций".
4. Организация
проживания
официальных
приглашенных лиц;
транспортное
обеспечение;
обслуживание
официальных
мероприятий:
организация и
проведение
торжественных и
официальных
обедов;
встреч и других
мероприятий
приобретение и
формирование
сувениров,
памятных
подарков от
имени Главы
государства и
Главы
Правительства.
5. Функционирова-
ние базы
конноспортивного
манежа акционер-
ного общества
"Куйгенжар".
6. Изготовление
государственных
наград,
нагрудных знаков,
дипломов и
документов для
награждения
граждан в знак
признания их
заслуг перед
Республикой
Казахстан в
соответствии с
заявкой
Администрации
Президента
Республики
Казахстан;
поддержание
накопительного
фонда наград
(резерв).
7. Содержание
автомашин и
гаража охраняемых
лиц.
В
течение
года
Управ-
ление
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
3
007
Повышение
квалификации
государствен-
ных служащих
Приобретение
услуг по
повышению
квалификации
государственных
служащих по
следующим 5
направлениям:
1) управление
проектами;
2) бюджетирова-
ние, планирование
и контроль
исполнения;
3) изучение
международных
стандартов
финансовой
отчетности;
4) комплексная
защита
информации;

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Мемлекет Басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттiк органдардың өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн материалдық-техникалық, әлеуметтiк-тұрмыстық қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентi әкiмшiлiгi, Премьер-Министрi кеңесiнің қызметiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентi Премьер-Министрi қатысуымен өткiзiлетiн ресми iс-шараларға қызмет көрсету, мемлекеттiк қызметшілердің кәсiби дәрежесiн жоғарлату, мемлекеттiк тілдің жұмыс iстеуiне жағдай жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамас ыз eту
2
001
Орталық органның аппараты
1. Қазақстан Республикасы  Президентiнің, Премьер-Министрiнің және Мемлекеттік хатшысының жұмыс кестесiне сәйкес 5 әуе кемесiмен литерлiк рейстер ұйымдастыру. Литерлiк рейстердің қажеттi байланысын қамтамасыз ету, әуе кемесiн А-319 сатып алу.
2. Мемлекеттік резиденцияларға және Үкiмет ғимараттарға кешенді қызмет көрсету.
3. "Қазақстан Республикасы Президентi әкімшілiгi мен Yкiметінің әкiмшілiк ғимараттар дирекциясы" РМҚК-ның әкiмшілiк ғимараты және "Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" PMК-ның объектілерiн сақтандыру.
4. Ресми шақырылған тұлғалардың тұруын ұйымдастыру; көлік қызметiн көрсету; ресми iс-шараларға қызмет көрсету;
салтанатты және ресми түскi ас, кездесулер және басқа да iс-шаралар ұйымдастыру және өткiзу; Мемлекет Басшысы және Үкiмет басшысы атынан кәдесыйлар, естелік сыйлықтар сатып алу және құрастыру.
5. "Күйгенжар" акционерлiк қоғамның атты-спорт манежі базасының қызмет етуi.
6. Мемлекеттiк наградалар, төс белгісiн, дипломдар және олардың құжатын Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшілiгiнің өтiнiмiне сәйкес Қазақстан Республикасына сіңiрген еңбегін бағалау белгiсі ретiнде марапаттау үшін дайындау, наградалар жинақтау  қорын (резервiн) қолдау.
7. Күзетiлетiн тұлғалардың автокөлігін және гаражын ұстау.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
3
007
Мемлекеттiк қызметшiлердiң біліктілігін арттыру
Мемлекеттiк қызметшілердің бiлiктiлiгiн арттыру  бойынша келесі 5 бағыт бойынша қызмет сатып алу:
1) жобаларды басқару;
2) бюджеттеу, жобалау және орындалуды қадағалау;
3) қаржылық есеп берудің халықаралық стандартын оқу;
4) ақпаратты жүйелi қорғау;

5) ключевые
навыки
управления.
Обучение
государственному
и английскому
языкам.
В
течение
года
Управ-
ление
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
4
017
Обеспечение
функциониро-
вания
информацион-
ных систем и
информационно
-техническое
обеспечение
государствен-
ных органов
Приобретение:
1) вычислитель-
ного и
периферийного,
активного
сетевого и
телекоммуникаци-
онного
оборудования;
2) лицензионного
программного
обеспечения;
3) услуги по
эксплуатации и
сопровождению
информационных
систем.
В
течение
года
Управ-
ление
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: бесперебойное обеспечение должностных лиц государства; выполнение литерных рейсов в количестве 967 часов; приобретение воздушного судна в количестве 1 единицы; комплексное обслуживание государственных резиденций общей площадью 67 029,1 кв.м и прилегающих территорий 264,6 га., правительственных зданий 139 415,0 кв.м и прилегающих территорий 57,8 га; страхование 5 административных зданий и 9 объектов государственных резиденций; оснащение государственных служащих современными компьютерами на 50 процентов от общей потребности; повышение профессионального уровня - 9 человек; обучение государственному языку - 93 человека; обучение английскому языку не менее 10 человек; обслуживание автомашин в количестве 26 транспортных единиц и гаража охраняемых лиц с общей площадью - 2 250 кв.м.
Конечный результат: качественная и своевременная организация обеспечения деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государства. Обеспечение потребности в повышении профессионального уровня государственных служащих на 100 процентов, в обучении государственному языку государственных служащих на 100 процентов и в обучении английскому языку государственных служащих на 100 процентов.
Финансово-экономический результат: стоимость авиатранспортных услуг по каждому литерному рейсу, установленная исходя из планового налета часов и средних тарифов 3 271 431,0 тенге/час; приобретение воздушного судна А - 319; затраты на обслуживание единицы площади государственных резиденций, правительственных зданий и прилегающих территорий 23 619,0 тенге на кв.м.; проведение официальных мероприятий в соответствии с нормами представительских затрат; затраты в среднем на содержание 1 головы высокоценной спортивной лошади составит - 714 300,0 тенге, за 1 единицу транспорта в гараже охраняемых лиц - 1 687 577,0 тенге. Средние затраты на повышение квалификации одного государственного служащего 37 777,0 тенге. Средние затраты на обучение государственному языку одного государственного служащего 19 849,0 тенге. Средние затраты на обучение английскому языку одного государственного служащего 27 500,0 тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий в соответствии с планом мероприятий и заключаемыми договорами.
Качество: высокий уровень удовлетворения потребностей получателей государственных услуг, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
ПРИЛОЖЕНИЕ 452
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Государственная поддержка деятельности санатория
"Казахстан" в городе Ессентуки"
на 2007 год

5) басқарудың негізгі әдiстерi.
Мемлекеттік және ағылшын тiлдерiн оқыту.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
4
017
Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамас ыз ету.
1) есептеу және  телекоммуникациялық жабдықтар.
2) лицензиялық бағдарламаны қамтамасыз ету.
3) ақпараттық жүйелердi пайдалану мен сүйемелдеу бойынша қызметтердi сатып алу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: мемлекеттің лауазымды тұлғаларының қызметiн тоқтаусыз қамтамасыз ету, 967 сағат көлемiнде литерлiк рейстердi орындау, 1 бiрлiк әуе кемесiн А-319 сатып алу, жалпы алаңы 67 029,1 шаршы метр және маңайындағы 264,6 га аумақтағы мемлекеттiк резиденцияларға, 139 415,0 шаршы метр және маңайындағы 57,8 га аумақтағы үкiметтiк ғимараттарға кешендi қызмет көрсету, 5 әкiмшiлiк ғимаратты, 9 мемлекеттік резиденциялар объектiсiн сақтандыру; мемлекеттiк қызметшiлердiң 50 пайыз қазiргi заманғы компьютерлермен қамтамасыз ету; 9 адамның кәсiби деңгейiн арттыру, 93 адамға мемлекеттiк тiлдi оқыту; 10 көп емес адамға ағылшын тiлiн оқыту; саны 26 бiрлiк автомашинаға және күзетiлетiн тұлғалардың жалпы аумағы 2 250 шаршы метр гаражына қызмет көрсету.
Түпкi нәтиже: Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттiк өзге де лауазымды тұлғаларының қызметiн сапалы және уақытында қамтамасыз ету. Мемлекеттiк қызметшілердің кәсiби деңгейiн арттыру бойынша мұқтажын 100 пайыз, мемлекеттiк қызметшілерге мемлекеттiк тілдi оқыту 100 пайыз және ағылшын тілін оқыту 100 пайыз арттыру.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: әр литерлiк рейстiң жоспарлы ұшу сағаты мен орташа тарифi 3 271 431 теңге/сағ., мемлекеттiк резиденциялар. Yкiметтiк ғимараттар мен маңайында орналасқан аумақтың 1 шаршы метрiне қызмет көрсету шығыны 23 619,0 теңге; өкiлеттiк шығындар нормасына сәйкес ресми iс-шаралар өткiзу; 1 бас жоғары бағалы спорт атын ұстау шығыны - 714 300 теңге, күзетiлетiн тұлғаның автокөлiгiн гаражда ұстау шығыны 1 687 577 теңге.
Бiр мемлекеттiк қызметшiнің бiлiктiлiгiн арттырудың орташа шығыны - 37 777,0 теңге.
Мемлекеттiк қызметшiлерге мемлекеттiк тілдi үйретудің орташа шығыны 19 849,0 теңге.
Мемлекеттiк қызметшiлерге ағылшын тiлiн үйретудің орташа шығыны 27 500,0 теңге.
Уақтылығы: бекiтiлген iс-шаралар жоспарына және келiсiм-шарттарға сәйкес iс-шараларды орындау.
Сапасы: мемлекеттік қызмет көрсетiлетiн тұлғалардың мұқтажын жоғары деңгейде қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына және қазiргi заманғы экономикалық жағдайға сәйкес кәсiби деңгейлерiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
452-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2007 жылға арналған
"Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаториi қызметiне мемлекеттiк қолдау көрсету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 174899 тысяч тенге (сто семьдесят четыре миллионов восемьсот девяносто девять тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы : свидетельство о государственной регистрации 217694 от 23 января 2006 года "О праве собственности Государства Казахстан"; свидетельство N 15641 от 29 июня 2006 года "О внесении в сводный государственный реестр аккредитованных на территории Российской Федерации представительств иностранных компаний. Представительство государственного учреждения "Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан" (Казахстан) г. Ессентуки."
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : улучшение материально-технического оснащения санатория "Казахстан" в городе Ессентуки Российской Федерации.
5. Задачи бюджетной программы : материально-техническое оснащение санатория, проведение капитального ремонта помещений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Государствен-
ная поддержка
деятельности
санатория
"Казахстан"
в городе
Ессентуки
Приобретение
автотранспорта,
мебели, бытовой
техники.
Проведение
капитального
ремонта
помещений в
соответствии с
утвержденной в
установленном
законодательством
порядке
проектно-сметной
документацией
и заключением
Государственной
экспертизы.
В течение года
Меди-
цинский
центр
Управ-
ления
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: степень оснащенности санатория автотранспортом 100 процентов, степень оснащенности мебелью и бытовой техникой на 100 процентов от общей потребности, проведение капитального ремонта на 150 738,0 тыс. тенге, 100 % от запланированных мероприятий.
Конечный результат: улучшение материально-технического и финансового состояния санатория, качества оказания санаторно-курортных услуг.
Финансово-экономический результат: средняя стоимость единицы автотранспорта в пределах плановых затрат 4 009,4 тыс. тенге; средняя стоимость единицы основных активов 23,5 тыс. тенге; средняя стоимость ремонта - 50,3 тыс. тенге.
Своевременность: своевременное 100 процентов выполнение мероприятий в соответствии с графиком поставок автотранспорта, оборудования; проведения капитального ремонта в соответствии с утвержденной проектно-сметной документацией.
Качество: высокий уровень удовлетворенности обслуживаемого контингента в санатории "Казахстан". Повышение имиджа Республики Казахстан в сфере санаторно-курортного обслуживания.
ПРИЛОЖЕНИЕ 453
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие
населения на республиканском уровне"
на 2007 год

1. Құны : 174899 мың теңге (бір жүз жетпіс төрт миллион сегіз жүз тоқсан тоғыз мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.   N 1052  Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Мемлекетiнің меншiк құқығы туралы" 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 217694 мемлекеттiк тiркеу куәлiгi. "Ресей Федерациясы аумағында тiркелген шетелдiк компаниялар өкiлдiктер Жиынтық мемлекеттiк реестрiне енгiзу" 2006 жылғы 29 маусымдағы N 15641 куәлігi. "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығы" (Қазақстан) Есентуки қ." мемлекеттік мекеменің өкiлеттігi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Ресей Федерациясының Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаторийiн материалдық жабдықтануды жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : санаторийдiң материалдық жабдықтануды жақсарту күрделi жөндеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаториi қызметiне мемлекеттiк қолдау көрсету
Автокөлік, жиһаз және тұрмыстық техника сатып алу. Заңнамаға  сәйкес бекiтiлген проектті-сметалық документке және Мемлекеттiк сараптаманың қорытындысына байланысты үй-жайда күрделі жөндеу жүргізу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының Медициналық орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: санаторийді автокөлiкпен жарақтандыру деңгейi 100 пайыз; санаторийдi жабдықпен жарақтандыру деңгейi 100 пайыз, 150 738,0 мың теңгеге ғимаратты және үй-жайда күрделi жөндеу жүргiзу, жобаланған iс-шаралардың 100 пайыз.
Түпкi нәтиже: санаторийдің материалдық жабдықтануды, санаторийдің қаржылық жағдайын жақсарту, санаторлық-курорттық қызмет көрсету сапасын; Қазақстан Республикасының халыққа санаторлық-курорттық қызмет көрсетудегi абыройын арттыру.
Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi: бiр бiрлiк автокөлiктің орташа құны жоспарланған шығын шегiнде 4 009,4 мың теңге;
медициналық және медициналық емес жабдықтың орташа бiрлiгінің құны 23,5 мың теңге; жөндеу жүргiзудің орташа құны 50,3 мың теңге.
Уақтылығы: автокөлік, жабдықтарды әкелу кестесiне сәйкес уақытында 100 пайыз орындау, Заңнамаға сәйкес бекiтiлген проектті-сметалық документке байланысты ғимаратта және үй-жайда күрделi жөндеу жүргiзу.
Сапасы: "Қазақстан" санаториясында қаралатын контингентің жоғары дәрежеде қамтамасыз етілуi. Санаторлы-курортты қамтамасыз ету саласында Қазақстан Республикасының имиджiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
453-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2007 жылға арналған
"Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 40596 тысяч тенге (сорок миллионов пятьсот девяносто шесть тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы статья 5  Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; совместный приказ по Управлению Делами Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N уд-08/52 и Министерства здравоохранения Республики Казахстан N 813 "Об утверждении Правил обеспечения медицинской и санитарно-эпидемиологической безопасности визитов охраняемых лиц"; порядок медицинского обеспечения визитов охраняемых лиц в регионы страны, утвержденный руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, N 01-58/65 ДСП от 15 мая 2000 года.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : обеспечение медицинской безопасности и санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики, объектов Управления делами Президента Республики, членов официальных делегаций и охраняемых лиц страны.
5. Задачи бюджетной программы : предупреждение и пресечение нарушений санитарного законодательства, а также выявление и ликвидация неблагоприятных факторов окружающей среды на объектах Управления делами Президента Республики Казахстан. Обеспечение санитарно-эпидемиологической безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций, санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Санитарно-
эпидемиологи-
ческое
благополучие
населения на
республикан-
ском уровне
Проведение
санитарно-эпиде-
миологической
экспертизы
объектов внешней
среды с
выполнением
санитарно-
химических,
токсикологичес-
ких,
радиологических,
инструментальных,
бактериологичес-
ких, паразитоло-
гических,
вирусологических
исследований
Центром
санитарно-
эпидемиологичес-
кой экспертизы в
соответствии с
утвержденным
лимитом штатной
численности 28
единиц.
Приобретение
лабораторного
оборудования.
В
тече-
ние
года
Центр
санитар-
но-
эпиде-
миоло-
гической
экспер-
тизы
Медицин-
ского
Центра
Управле-
ния
Делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан

1. Құны : 40596 мың теңге (қырық миллион бес жүз тоқсан алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының  5-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Күзетiлетiн тұлғалардың сапарларының медициналық және санитарлық-эпидемиологиялық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасының 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N УД-08/52 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнің N 813 бiрлескен бұйрығы; Күзетiлетiн тұлғалардың елiмiздің аймақтарындағы сапарын медициналық қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының 2000 жылғы 15 мамырдағы N 01-58/65 ҚБП бұйрығымен бекiткен тәртiбi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығына тiркелген мемлекеттiк қызметшiлердің, Қазақстан Республикасы Президенті Iс басқармасының объектілерiнің, ресми делегациялардың және күзетiлетiн тұлғалардың медициналық қауiпсiздiгін және санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : санитарлық заңнаманы бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу, сонымен қатар қоршаған ортаның қолайсыз факторларын айқындау және жою. Күзетiлетiн тұлғалар мен ресми делегациялар мүшелерiнің санитарлы-эпидемиологиялық қауiпсiздігін, Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығына бекiтiлген мемлекеттiк қызметшілердің санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының штат саны 28 бiрлік болып бекiтілген лимитi шегінде сыртқы орта объектiлерiн санитарлық-эпидемиологиялық сараптаманы санитарлық-химиялық, токсикологиялық, инструменталдық, бактериологиялық, паразиттік, вирустық зерттеу жүргізу.
Лабораториялық жабдық сатып алу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: количество проводимых исследований 36 108 проб и образцов, доставленных из подконтрольных объектов; количество лабораторно-инструментальных исследований 74580; количество противоэпидемических мероприятий, направленных на своевременное выявление и устранение заболеваний 95. Приобретение лабораторного оборудования в количестве не менее 10 единиц, в том числе: измеритель напряженности электрического поля и плотности потока энергии - 1 единица, портативный радиометр - 1 единица, распиратор воздуха - 1 единицы, стерилизатор - 1 единица, сушильный шкаф - 1 единицы, термостат - 1 единица, лабораторная мебель - 4 единицы.
Конечный результат: предотвращение вспышек инфекционных и профессиональных заболеваний. Стабильная санитарно-эпидемиологическая обстановка на объектах Управления делами Президента Республики Казахстан. Степень обеспечения оснащенности лабораторным оборудованием 60 процентов от общей потребности; степень обеспечения стандартными образцами и типовыми растворами 90 процентов от общей потребности.
Финансово-экономический результат: применение современного оборудования для проведения сложных исследований с одновременным сокращением времени на получение результатов; стоимость расходов на 1 санитарно-эпидемиологическое мероприятие 145 654 тенге.
Своевременность: своевременное обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики.
Качество: повышение своевременности и качества диагностики инфекционных заболеваний, качественная оценка состояния медицинской и санитарно-эпидемиологической безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций.
ПРИЛОЖЕНИЕ 454
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан"
на 2007 год
1. Стоимость:  2 321 654 тысячи тенге (два миллиарда триста двадцать один миллион шестьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы статья 4  Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об охране здоровья граждан";  статьи 5 16,   17,   18,   19  и  26 Закона  Республики Казахстан от 4 июня 2003 года "О системе здравоохранения";  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; приказ Управления делами Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2005 года N УД-05/45 "О правилах прикрепления к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан".

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: бақылауға алынған объектiлерден жеткiзiлген саны 36 108 сынама мен үлгiлерге жүргiзiлетiн зерттеулер; лабораториялық-инструменталдық зерттеулер саны - 74580; ауруларды уақытында анықтау және жоюға бағытталған эпидемияға қарсы шаралар саны - 95. Саны 10 бүлiк лабораториялық жабдық сатып aлу, оның iшiнде: электр өрiсiнің және энергия ағынының тығыздылығын өлшеуiш -  1 бiрлік, портативтi радиометр - 1 бiрлік, ауа аспираторы - 1 бiрлік, стерилизатор - 1 бipлік, кептiру шкафы - 1 бiрлiк, термостат - 1 бiрлік, лабораториялық жиһаз - 4 бiрлiк.
Түпкi нәтиже: инфекциялық және кәсiби аурулардың пайда болуын болдырмау. Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының объектiлерiнде тұрақты санитарлық-эпидемиологиялық жағдай қалыптастыру. Лабораториялық жабдықпен жарақтану деңгейi жалпы мұқтаждың 60 пайыз құрайды; стандарттық үлгiлер мен типтiк ерiтiндiлер жалпы мұқтаждың 90 пайыз құрайды.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: күрделi зерттеулер жүргiзу үшін қазiргi заманғы жабдықтарды қолдану және нәтиже алудың уақытын қысқарту; 1 санитарлық-эпидемиологиялық iс-шараға жұмсалатын шығынның құны 145 654 теңге.
Уақтылығы: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығына тiркелген мемлекеттiк қызметшiлердің уақытында санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету.
Сапасы: Инфекциялық аурулар диагностикасының уақыттылығын және сапасын арттыру, күзетiлетiн тұлғалардың және ресми делегациялар мүшелерiнің медициналық және санитарлық-эпидемиологиялық қауiпсiздiгiн сапалы бағалау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
454-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2007 жылға арналған
"Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 2 321 654 мың теңге (екі миллиард үш жүз жиырма бір миллион алты жүз елу төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Азаматтардың денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңының  4-бабы ; "Денсаулық сақтау жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы Заңының 5, 16, 17, 18, 19 және 26-баптары; "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық орталығына тiркеу ережелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының 2005 жылғы 16 сәуiрдегi N УД-05/45 бұйрығы.

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : сохранение и укрепление здоровья обслуживаемых категории граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы : оказание квалифицированной и специализированной медицинской помощи, лечение за рубежом, восстановительное лечение и медицинская реабилитация прикрепленного контингента.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
граммы
Наименование
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответ-
ствен-
ные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Оказание
медицинской
помощи
отдельным
категориям
граждан
Оказание
квалифицирован-
ной и
cпециализирован-
ной медицинской
помощи
(терапевтической,
кардиологической,
нефрологической,
гастроэнтерологи-
ческой, эндокри-
нологической,
хирургической,
урологической,
гинекологической)
прикрепленному
контингенту в
стационарных,
амбулаторно-поли-
клинических
отделениях и
отделениях
скорой помощи в
медицинских
организациях
Медицинского
центра Управления
делами
Президента, в
том числе в
Больнице
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан
(г. Астана),
Центральной
клинической
больнице
(г. Алматы),
Национально-
Научном
медицинском
Центре
Министерства
здравоохранения
Республики
Казахстан.
Медицинское
обслуживание и
сопровождение
официальных
делегаций.
Проведение
комплексного
медицинского
осмотра
государственных
служащих. Оплата
лечения в
зарубежных
клиниках и
транспортные
расходы
направляемых
пациентов, в том
числе проезд
сопровождающих
лиц.
Восстановительное
лечение и
медицинская
реабилитация
прикрепленного
контингента в
санаторно-курорт-
ных организациях
Республики
Казахстан.
Приобретение
медицинского
оборудования
(лабораторного,
диагностического,
лечебного) и
автотранспорта.
Проведение
текущего ремонта
зданий и
помещений РГКП
"Центральная
клиническая
больница" в г.
Алматы, Больницы
Медицинского
центра в г.
Астана.
Проведение
капитального
ремонта 3-х
этажей под
хирургическое
отделение в
Больнице
медицинского
центра в городе
Астане.
В течение года
Меди-
цинский
центр
Управ-
ления
делами
Прези-
дента
Респуб-
лики
Казах-
стан
Сноска. Пункт 6 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: лечение в стационарах больниц в среднем 6 804 пациента прикрепленного контингента, среднегодовое количество посещений 272 300; среднегодовое количество вызовов скорой помощи 6 500; оплата лечения в зарубежных клиниках и транспортные расходы не менее 18 пациентов, в том числе и проезд сопровождающих лиц. Восстановительное лечение и медицинская реабилитация прикрепленного контингента в количестве не менее 448 пациентов.
Приобретение медицинского оборудования и автотранспорта в количестве не менее 10 единиц. Проведение текущего ремонта зданий и помещений РГКП "Центральная клиническая больница" - 2263,0 кв.м. облицовки керамогранитом фасада Больницы Медицинского центра - 650,3 кв.м.
Конечный результат: снижение заболеваемости обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому центру Управления делами Президента Республики Казахстан. Степень оснащенности медицинских учреждений современным многофункциональным лечебно-диагностическим оборудованием на 40 процентов от общей потребности.
Финансово-экономический результат: средняя длительность пребывания больного на койке в пределах 9 дней; работа койки 315 дней; средняя стоимость единицы медицинского оборудования - 30 957,38 тыс. тенге, средняя стоимость автомашин - 9 216,0 тыс. тенге; 0,2 процента прикрепленного контингента, получивших высокоспециализированную медицинскую помощь за рубежом; 32 процентов пациентов, состоящих на диспансерном учете и прошедших восстановительное лечение и медицинскую реабилитацию; уровень госпитализации - не более 50 процентов.
Своевременность: своевременное оказание медицинской помощи прикрепленному контингенту; поставка оборудования в соответствии с графиком поставки оборудования и планом проведения текущего ремонта.
Качество: повышение уровня оказания медицинской помощи; отсутствие жалоб по поводу оказания медицинских услуг.
ПРИЛОЖЕНИЕ 455
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций"
на 2007 год

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығының тiркелген және қызмет көрсетiлетiн азаматтар санаттарының денсаулығын сақтау және нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : тiркелген құрамға бiлiктi және мамандандырылған медициналық көмек көрсету, шетелде емделуi, қалпына келтiру және медициналық жұмысқа жарамды ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету
Тiркелген құрамға Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасы медициналық ұйымдарындағы стационарларда, амбулаториялық-поликлиникалық бөлiмдерде және жедел жәрдем бөлімшелерiнде бiлiктi және мамандандырылған медициналық (терапевтік, кардиологиялық, нефрологиялық, гастроэнтерологиялық, эндокринологиялық, хирургиялық, урологиялық, гинекологиялық) көмек көрсету, соның ішiнде Қазақстан Республикасы Президентi ic басқармасы Медициналық орталығының Ауруханасында (Астана қаласы), Орталық клиникалық ауруханада, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнің Ұлттық медициналық орталығында. Ресми делегацияларға медициналық сүйемелдеу және қызмет көрсету.
Мемлекеттік қызметшілерге кешенді медициналық бақылау жүргізу. Шетелдiк клиникаларға жіберiлген ауруларды емдеу және көлiк шығындарын өтеу үшiн, сондай-ақ бiрге ерiп баратын тұлғалар үшiн  төлем төлеу.
Тiркелген құрамға Қазақстан Республикасының санаторлық-курорттық ұйымдарында қалпына келтiру және жұмысқа жарамды ету.
Медициналық жабдықтар (лабораториялық, диагностикалық, емдеу), автокөлiк сатып алу.
Алматы қаласындағы "Орталық клиникалық аурухана" РМҚК, Астана қаласындағы Медициналық орталықтың ауруханасының ғимараттары мен үй-жайларына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу.
Астана қаласында
Медициналық орталықтың
ауруханасында хирургия
бөліміне арнап 3
қабатқа күрделі
жөндеу жүргізу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: ауруханалардың стационарларында тiркелген құрамның орташа есеппен 6 804 адамды емдеу, келiп қаралудың орташа саны 272 300, жедел жәрдем шақырудың орта жылдық саны 6 500; 18 адамды шетелдiк клиникаларда емдеу және көлік, соның ішінде бiрге ерiп баратын тұлғалардың шығындарын өтеу. 448 мемлекеттiк қызметшiнің денсаулығын қалпына келтiру және медициналық жұмысқа жарамды ету. Саны 10 бiрлiктен кем емес медициналық жабдық және автокөлік сатып алу. "Орталық клиникалық аурухана" РМҚК-ның 2263,0 шаршы метр; Медициналық орталық ауруханасының 650,3 шаршы метр ғимараты мен үй-жайларына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргiзу.
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының Медициналық орталығына тiркелген азаматтарының ауруын азайту. Қазiргi заманғы көп функционалды емдеу-диагностикалық жабдықпен жабдықтаудың қажеттi деңгейiнен - 40 пайыз.
Қаржы-экономикалық нәтиже: аурудың бiр орында жатуының орташа күні 9 күн; бiр орынның жұмысы 315 күн; медициналық жабдықтың бip бірлігінің құны - 30 957,38 мың теңге, автокөлiк бір бірлігінің құны 9216,0 мың теңге; тіркелген құрамға медициналық көмектi жоғары мамандандырылған шетелдік клиникаларда алу - 0,2 пайыз; диспансерлiк есепте тұратын аурулар және медициналық қалпына келтіру және жұмысқа жарамды ету - 32 пайыз, ауруханаға жатқызу деңгейi - 50 пайыз кем емес.
Уақтылығы: тiркелген құрамға уақытында медициналық көмек көрсету; бекiтiлген кестеге сәйкес жабдық жеткiзу және жоспарға сәйкес ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргiзу.
Сапасы: медициналық көмек көрсету деңгейін арттыру; медициналық қызмет көрсету бойынша шағымдардың болмауы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
455-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 36776 тысяч тенге (тридцать шесть миллионов семьсот семьдесят шесть тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : внедрение современных медицинских технологий в области профилактики, диагностики и лечения, способствующие улучшению качества медицинской помощи.
5. Задачи бюджетной программы : информационное обеспечение новейшими и перспективными инновационными технологиями в области медицины; мониторинг по внедрению инновационных медицинских технологий и эффективного использования медицинского оборудования в системе подведомственных учреждений и организаций Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан. Материально-техническое оснащение Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Техническое
и информа-
ционное
обеспечение
медицинских
организаций
Осуществление
мониторинга по
внедрению
современных
медицинских
технологий;
информационное
обеспечение
медицинских
учреждений
Медицинского
центра
новейшими и
перспективными
инновационными
технологиями
области медицины;
участие выпуске
ежеквартального
журнала "Вестник
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан",
дайджеста
"Новости
медицины",
выпуск сборников
материалов
научно-практичес-
ких конференций
различного
уровня, рекламно-
информационных
материалов
(буклеты, прос-
пекты, журналы,
видео и фото-
материалы,
стендовый
материал);
обучение
соответствующих
специалистов, в
т.ч. медицинского
персонала работе
о применению
новейших и
перспективных
технологий в
медицине
(семинары,
консультации,
конференции)
Центром внедрения
современных
медицинских
технологий в
соответствии с
утвержденным
лимитом штатной
численности в
количестве 29
единиц.
Материально-
техническое
оснащение
Медицинского
центра Управления
делами Президента
Республики
Казахстан.
Приобретение
оборудования для
типографии - 2
единицы, источни-
ков бесперебойно-
го питания - 2
единицы.
В
тече-
ние
года
Центр
внедрения
современных
медицинских
технологий
Медицинского
центра
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан

1. Құны : 36776 мың теңге (отыз алты миллион жетi жүз жетпiс алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : медициналық көмек көрсету көлемi мен сапасын жақсартуға мүмкіндiк беретiн аурулардың алдын алу, диагностика жасау және емдеу саласына қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Медицина саласындағы жаңа және перспективалы инновациялық технологияларды ақпараттық қамтамасыз ету; ғылыми-зерттеу, ақпараттық-баспа, білім беру қызметiн әзiрлеу; Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Медициналық орталығына ведомстволық қарасты мекемелер мен кәсiпорындардың жүйесiне қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу бойынша мониторинг жүргiзу және медициналық жабдықтарды тиiмдi пайдалану. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығын материалды-техникалық қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгiзу бойынша мониторингтi жүзеге асыру;
Медициналық орталықтың медициналық мекемелерін медицина саласындағы жаңа және перспективалы инновациялық технологиялармен ақпараттық қамтамасыз ету; тоқсан сайын
"Қазақстан Республикасы Президентi Iс  басқармасы Медициналық орталығының жаршысы" журналын, "Новости медицины" атты дайджестісiн, түрлі деңгейдегi ғылыми-практикалық конференциялар материалдарының жинағын, жарнама-ақпараттық материалдар (буклеттер, проспектілеp, журналдар, бейне және фото материалдарын, стендтік материалдарды шығаруға қатысу.
Қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгізу орталығының саны 29 бiрлік бекітілген штат санының лимитiне сәйкес мамандарды оқыту, соның ішiнде медицина қызметшілерiнің жаңа және перспективалы технологияларды қолдану бойынша оқыту (семинарлар, консультациялар, конференциялар).
Қазақстан Республикасы Президентi Медициналық орталығын материалдық-техникалық жабдықтау. 2 бiрлік баспаханаға жабдығын, 2 бiрлік - үздіксіз қоректендiру көзiн сатып алу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу орталығы.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: степень внедрения и мониторинга инновационных медицинских технологий и эффективного использования медицинского оборудования в подведомственных учреждениях и организациях Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан; оценка качества реализации проекта ВОЗ "Больницы, способствующие укреплению здоровья"; количество разработанных и внедренных в медицинских учреждениях и предприятиях Медицинского центра профилактических, информационных и образовательных программ - 2 единицы; выпуск журналов - 4 единицы.
Конечный результат: повышение информированности подведомственных организаций Медицинского Центра Управления делами Президента Республики Казахстан о новых технологиях; обеспечение оснащенности сотрудников компьютерной и оргтехникой на 80 процентов от общей потребности, степень технического сопровождения всех мероприятий, проводимых Медицинским центром Управления делами Президента Республики Казахстан 100 процентов.
Финансово-экономический результат: обеспечение фактических затрат на единицу представленных услуг в пределах планируемого объема затрат на 1 мероприятие, средняя стоимость оборудования 117,5 тыс. тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий в соответствии с графиком проведения мероприятий.
Качество: качественное внедренческое, методологическое, информационное и техническое обеспечение подведомственных учреждений и организаций Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 456
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
006 "Проведение государственной информационной политики"
на 2007 год
1. Стоимость : 127740 тысяч тенге (сто двадцать семь миллионов семьсот сорок тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   статья 9  Закона Республики Казахстан от 20 июля N 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : укрепление позитивного имиджа Республики Казахстан в мире. Информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: инновациялық медициналық технологияларды енгiзу деңгейi мен мониторингi және медициналық технологияларды тиiмдi пайдалану; денсаулықты нығайтуға бағытталған БДҰ-ның "Ауруханалар" жобасын iске асыру сапасын бағалау; Медициналық орталықтың мекемелерi мен кәсiпорындарына әзiрленген және енгiзiлген ғылыми-зерттеу, ақпараттық-баспа, бiлім беру бағдарламалары - 2 бiрлік; медицина ұйымдарының аурулары мен қызметшілерiн басқару жөнiндегi халықаралық бағдарламаларды енгiзу - 4 бiрлік; Медицина орталығы өткiзетiн барлық iс-шараларды техникалық сүйемелдеу.
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығының ведомстволық қарасты ұйымдарының жаңа технологиялар туралы мәлiмет алуын, бiлiктілiктерiн және Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасы Медициналық орталығына тiркелген құрамға медициналық қызмет көрсету сапасын 100 пайыз арттыру.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: көрсетiлетiн қызметтің бiр бiрлiгіне жобаланған шығын көлемi шегінде нақты шығынды қамтамасыз ету; 1 бiрлiк байланыс құралының, жабдықтың орташа құны - 117,5 мың теңге.
Уақтылығы: белгiленген кестеге сәйкес iс-шараларды уақытында орындау.
Сапасы: мемлекеттің көрсететін қызмет деңгейіне қанағаттану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
456-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 127740 мың теңге (бiр жүз жиырма жетi миллион жетi жүз қырық мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 шiлдедегi Заңының  9-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнің Телерадиокешенi мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасының әлемдегi дұрыс имиджiн нығайту.
Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметінің қызметi туралы халықты хабардар ету.

5. Задачи бюджетной программы : создание актуальных телевизионных программ на высоком профессиональном уровне, всестороннее освещение проводимых социально-экономических и политических реформ, архивирование материалов, имеющих историческую ценность и обеспечение их сохранности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
006
Проведение
государст-
венной
информаци-
онной
политики
Подготовка
видеоматериалов
по заданной
тематике на
высоком
профессиональном
уровне.
Формирование
архива Президента
Республики
Казахстан на
базе исходных
материалов на
профессиональных
видеокассетах и
лазерных
компакт-дисках.
Систематизация
архива Президента
Республики
Казахстан по
хронологии.
Подготовка
видеоматериалов и
демонстрация по
республиканским
телеканалам и по
другим средствам
массовой
информации.
Пополнение
видеоархива
Президента
Республики
Казахстан
материалами.
Производство
документальных
фильмов о
деятельности
Первого
Президента
Республики
Казахстан.
В
тече-
ние
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: степень исполнения тематического плана выпуска оперативной информации, спецвыпусков, съемок протокольных мероприятий, связанных с деятельностью Президента и Правительства Республики Казахстан - 320 часов; пополнение видеоархива - 210 часов; количество созданных высокопрофессиональных, высококачественных, актуальных, отвечающих требованию времени документальных видеофильмов - 12 фильмов.
Конечный результат: дальнейшее размещение подготовленного видеоматериала на республиканских телевизионных каналах с целью доведения до широких масс населения страны политических и экономических реформ, проводимых Президентом и Правительством Республики Казахстан, сотрудничество с телерадиокомпаниями стран ближнего и дальнего зарубежья.
Финансово-экономическая результат: средняя стоимость затрат на производство одного документального фильма 4543,0 тыс. тенге; стоимость одного часа подготовки видеоматериалов, демонстрация его, а также пополнение видеоархива - 139,2 тыс. тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий согласно утвержденного графика работы.
Качество: полное информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан путем размещения информации в средствах массовой информации Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 457
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира"
на 2007 год

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : жоғары кәсiби деңгейде актуалды телебейне бағдарламаларын жасау, жүргiзiлiп жатқан әлеуметтiк-экономикалық және саяси реформаларды жан-жақты жариялау, тарихи құндылығы бар материалдарды мұрағаттандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
006
Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу
Жоғары кәсіптік деңгейде бейнематериалдар дайындау.
Қазақстан Республикасы Президентiнің мұражайын негізгi материалдардың негізiнде кәсiби бейне-касеталар мен лазерлік компакт-дискiлер арқылы толықтыру.
Қазақстан Республикасы Президентiнің мұражайын хронология бойынша жүйелендiру.
Бейне материалдар әзiрлеу және республикалық телеарналар, басқа да бұқаралық ақпарат құралдары бойынша көрсету. Қазақстан Республикасы Президентінiң бейне мұражайын материалдармен толықтыру.
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентiнің қызметi туралы деректi фильм шығару.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметінің опеpативтiк ақпарат, арнайы тақырыптар шығару, хаттамалық iс-шараларды түсірудің тақырыптық жоспарының орындалу деңгейi - 320 сағат; бейнемұражайды 210 сағатқа толықтыру; жоғары кәсiби, жоғары сапалы, көкейкестi, уақыт талаптарына сай 12 деректi бейнефильм шығару.
Tүпкi нәтиже: Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметi жүргiзiп жатқан саяси және экономикалық реформаларды халыққа жеткiзу мақсатында әзiрленген бейнематериалдарды республикалық телеарналарға одан әрi орналастыру, сондай-ақ жақын және алыс шетелдердегi телерадиокомпаниялармен өзара қызмет ету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бiр деректi фильмдi өндiруге жұмсалатын шығынның орташа құны 4543 мың теңге;
бейнематериал әзiрлеудің, оны көрсетудің, сондай-ақ бейнемұрағатты толықтырудың бiр сағаты - 139,2 мың теңге.
Уақтылығы: iс-шараларды белгiленген жұмыс кестесi бойынша орындау.
Сапасы: Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметiнің қызметi туралы ақпарат орналастыру арқылы халықты толық хабардар ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
457-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2007 жылға арналған
"Ормандар мен жануарлар дүниесiн күзету, қорғау, молайту"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 167070 тысяч тенге (сто шестьдесят семь миллионов семьдесят тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира";  Закон  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях";  Кодекс  Республики Казахстан от 8 июля 2003 года "Лесной кодекс Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : сохранение целостности экосистем Боровского горно-лесного массива.
5. Задачи бюджетной программы : проведение мероприятий по сохранению уникального природного комплекса Боровского горно-лесного массива.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Охрана,
защита,
воспроиз-
водство
лесов и
животного
мира
Содержание
государственного
учреждения
"Государственный
национальный
природный парк
"Бурабай" со
штатной
численностью 264
единицы с целью
выполнения
возложенных
функций по
охране лесов и
животного мира и
проведение
штатными
сотрудниками
научно-исследова-
тельских работ в
области охраны,
защиты,
воспроизводства
лесов животного
мира, водных
ресурсов по теме
"Регистрация
природных
процессов и
явлений в
"Летопись
природы" ГНПП
"Бурабай".
Проведение
лесохозяйственных
лесокультурных,
противопожарных,
лесозащитных,
биотехнических
природоохранных
мероприятий.
Материально-тех-
ническое
оснащение
государственного
учреждения
"Государственный
национальный
природный парк
"Бурабай".
В
тече-
ние
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямые результаты: проведение санитарных рубок на площади 75 га, посадка леса на площади 25 га, устройство минерализованных полос 125 км, уход за минерализованными полосами 2 330 км, природоохранные мероприятия на площади 83 511 га. Приобретение: катер - 1 единица, мусоровоз - 1 единица, автомашина Камаз - 1 единица, автотранспорт УАЗ - 31512 - 2 единицы, турбоаэратор - 1 единица, мотоцикл трехколесный - 4 единицы, косилка - 1 единица, компьютеры - 6 единиц.
Конечный результат: обеспечение сохранности природного комплекса и экосистемы на территории парка площадью 83,5 тыс.га.
Финансово-экономический результат: затраты на охрану 1 га охраняемой площади 2 000,6 тенге.
Своевременность: выполнение намеченных мероприятий в течение года, приобретение техники в соответствии с графиком поставок.
Качество: уменьшение площади пострадавшей от пожара на 10 процентов по сравнению со среднегодовой.
ПРИЛОЖЕНИЕ 458
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики Казахстан"
на 2007 год

1. Құны : 167070 мың теңге (бip жүз алпыс жетi миллион жетпiс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсімiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегi  Заңына ; "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Орман  кодексi  Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегi Кодексi; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты : Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнің экожүйесiнiң тұтастығын сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Бурабай таулы-орман кеңiстiгiнің бiрегей табиғи кешенiн сақтау бойынша iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
007
Ормандар мен жануарлар дүниесiн күзету, қорғау, молайту
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркi" мемлекеттік мекемесiн ұстау үшін орман,  жануарлар дүниесiн қорғау бойынша жүктелген мiндеттердi орындау үшiн орман, жануарлар дүниесiн, су ресурстарын сақтау, қорғау және молайту саласында "Бурабай" МҰТП-ның "Табиғат шежiресiнде" табиғи процестер мен құбылыстарды тiркеу" ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргiзу үшін 264 штат санын ұстау. Орман шаруашылығы, орман өсiмдiктерi, өрт сөндiруге қарсы, орман қорғау, биотехникалық, табиғат қорғау іс-шараларын жүргізу. "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi" мемлекеттік мекемесін материалдық-техникалық жабдықтауды қамтамасыз ету.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: табиғи кешеннiң сақталуын және экожүйенің: 75 га алаңында ағашты санитарлық шабу, 25 га алаңында ағаш отырғызу, 125 км минералдандырылған жолақ орналастыру, 2330 км минералдандырылған жолақты күту, 83 511 ға алаңында табиғат қорғау іс-шараларын жүргізуді қамтамасыз ету.
Сатып алу: катер - 1 бірлік, автокөлік КАМАЗ - 1 бірлік, УАЗ-31512 - 2 бірлік, турбоаэратор - 1 бірлік, мотоцикл - 4 бірлік, косилка - 1 бірлік, компьютер - 6 бірлік.
Соңғы нәтиже: парктің аумағындағы 83,5 мың гектар алаңның табиғи кешенінің және экожүйесінің сақталуын қамтамасыз ету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: күзетілетін 1 гектар алаңды күзету шығындары 2 000, 6 теңге.
Уақтылығы: жоспарланған іс-шараларды жыл бойы орындау.
Сапасы: орта жылдық көрсеткішпен салыстырғанда өрттің салдарынан 10 пайыз алаңның азаюы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
458-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының объектiлерiн салу және реконструкциялау"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  12608088 тысяч тенге (двенадцать миллиардов шестьсот восемь миллионов восемьдесят восемь тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : развитие инфраструктуры столицы и повышение имиджа Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы : обеспечение условий для качественного проведения строительно-монтажных работ на объектах Управления делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Строитель-
ство и
реконструк-
ция
объектов
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан
Реализация
инвестиционных
проектов Управление делами
Президента
Республики
Казахстан в
пределах сумм
соответствии с
постановлением
Правительства
Республики
Казахстан "О
реализации Закона
Республики
Казахстан "О
республиканском
бюджете на 2007
год" в
соответствии
утвержденной в
установленном
законодательством
порядке проектно-
сметной
документацией по
строительству:
1) крытого
стадиона (левый
берег) на 30000
зрительских мест;
2) крытого
гаража на 40
легковых
автомобилей
вспомогательными
помещениями
на левом берегу
реки Ишим;
3) стоянки
авиационной
техники
техническое
здание
авиакомпании
"Беркут";
4) Визит-центра
на территории
музея природы в
п. Бурабай
Щучинского
района
Акмолинской
области;
5) Дома
Министерств.
Дизельной
подстанции;
6) теплого
перехода между
зданиями Дома
Правительства
Республики
Казахстан и
Домом
Министерств
(Госэкспертиза
N 2-117/06 от 10
марта 2006 г.);
7) реконструкция
русла реки Есил
на территории
Резиденции
Президента
Республики
Казахстан "Кызыл
Жар" в городе
Астане
(заключение РГП
"Госэкспертиза"
на ТЭО N 2-481/06
от 8 сентября
2006 года);
8) резиденция
Президента
Республики
Казахстан "Нура".
Благоустройство
участка N 1 в
городе Астане
("Госэкспертиза"
на ПСД N 2-142/07
от 4 апреля 2007
года);
9) диагности-
ческий центр с
многопрофильной
клиникой на левом
берегу реки Есил
в районе улиц N
31 и N 35 в
городе Астане
(заключение РГП
"Госэкспертиза"
на ТЭО N 2-151/07

1. Құны : 12608088 мың теңге (он екі миллиард алты жүз сегіз миллион сексен сегіз мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.   N 1052  Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Астананың инфрақұрылымын дамыту және Қазақстан Республикасының абыройын арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасы объектiлерінде құрылыс-монтаж жұмыстарын сапалы жүргiзу жағдайын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
008
Қазақстан Республикасы  Президентi Іс басқармасының  объектілерін салу және реконструкциялау
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына және заңнамада белгіленген тәртiппен құрылыс бойынша жобалау-сметалық құжаттарға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының инвестициялық жобаларын iске асыру:
1) 30000 көрерменге арналған жабық стадион (өзеннің сол жағалауында);
2) Есiл өзенiнің сол жағалауындағы 400 жеңiл автомобильге арналған жабық гараж қосымша үй-жайларымен;
3) авиациялық техника тұрағы және "Бүркiт" авиакомпаниясының техникалық ғимараты;
4) Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай поселкесiнің мұражай аумағындағы визит-орталығы;
5) Министрлiктер үйi. Дизельдiк шағын станция;
6) Үкiмет үйi мен Министрлiктер үйi ғимараттары арасындағы өткел (Мемсараптама 2006 жылғы 10 наурыз 12-117106);
7) Қазақстан
Республикасы
Президентінің Астана
қаласындағы "Қызыл
Жар" резиденциясының
аумағындағы Есіл
өзенінің арнасын
қайта жаңарту (ТЭН-ге
"Мемсараптама"
РМК-нің 2006 жылғы 8
қыркүйектегі N
2-481/06 қорытындысы);
8) Қазақстан
Республикасы
Президентінің "Нұра"
резиденциясы. Астана
қаласындағы N 1
учаскені абаттандыру
(ЖСҚ-ға "Мемсараптама"
РМК-нің 2007 жылғы 4
сәуірдегі N 2-142/07
қорытындысы);
9) Астана қаласында N
31 және N 35 көшеле-
рінің ауданында Есіл
өзенінің сол жақ
жағалауындағы көп
бейінді клиникасы бар
диагностикалық
орталық (ТЭН-ге
"Мемсараптама"

от 5 апреля 2007
года);
10) реконструкция
и расширение
санатория
"Алматы" в
Карасайском
районе Алматин-
ской области
(заключение РГП
"Госэкспертиза"
на ТЭО N 7-130/07
от 19 марта 2007
года);
11) строительство
детского сада на
240 мест в городе
Астане;
12) строите-
льство сельско-
хозяйственного
кластера по
производству,
переработке и
реализации
продукции
животноводства
на территории
с. Красноярка
Целиноградского
района Акмолин-
ской области;
13) Дворец Мира
и Согласия на
правом берегу
реки Есил в
городе Астане
(заключение РГП
"Госэкспертиза"
на ПСД N 2-684/06
от 15 декабря
2006 года);
14) строительство
ангара для
воздушного судна
А-319.
Ян-
варь-
де-
кабрь
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
Сноска. Пункт 6 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: завершение строительства крытого стадиона (левый берег) на 30000 зрительских мест, Визит-центра на территории музея природы в п. Бурабай Щучинского района Акмолинской области, дизельной подстанции для Дома Министерств, теплого перехода между зданиями Дома Правительства Республики Казахстан и Домом Министерств, строительство крытого гаража на 400 легковых автомобилей с вспомогательными помещениями на левом берегу реки Ишим, стоянки авиационной техники и технического здания авиакомпании "Беркут" утвержденная в установленном порядке проектно-сметная документация, прошедшая госэкспертизу по:
строительству диагностического центра с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане, детского сада на 240 мест в городе Астане, сельскохозяйственного кластера по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области, реконструкции и расширению санатория "Алматы" в Карасайском районе Алматинской области;
завершению реконструкции русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "Кызыл Жар" в городе Астане, благоустройству участка N 1 Резиденции Президента Республики Казахстан "Нура" в городе Астане, строительству Дворца Мира и Согласия в городе Астане, строительству авиационного ангара для воздушного судна А-319.
Конечный результат: своевременный ввод в эксплуатацию объектов для повышения имиджа Республики Казахстан и обеспечения государственных органов новыми, современными зданиями.
Финансово-экономический результат: экономический эффект достигается посредством реализации мероприятий по развитию и усовершенствованию инфраструктуры столицы.
Своевременность: согласно планам - графикам работ в соответствии с заключенными договорами.
Качество: в соответствии строительным нормам и правилам.
Сноска. Пункт 7 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 459
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
009 "Обновление парка автомашин для государственных органов"
на 2007 год

РМК-нің 2007 жылғы 5
сәуірдегі N 2-151/07
қорытындысы);
10) Алматы облысының
Қарасай ауданындағы "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту (ТЭН-ге арналған "Мемсараптама"
РМК-нің 2007 жылғы 19 наурыздағы N 7-130/07 қорытындысы);
11) Астана қаласында
240 орындық балабақша
салу;
12) Ақмола облысының
Целиноград ауданы
Красноярка ауылының
аумағында мал шаруа-
шылығы өнімін өндіру,
қайта өңдеу және
өткізу жөнінде ауыл
шаруашылығы кластерін
салу;
13) Астана қаласында
Есіл өзенінің оң жақ
жағалауындағы
Бейбітшілік және
Келісім сарайы (ЖСҚ-ға
"Мемсараптама"
РМК-нің 2006 жылғы 15
желтоқсандағы N
2-684/06 қорытындысы);
14) А-319 әуе
кемесіне ангар салу.
Қаңтар-желтоқсан
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: 30000 көрерменге арналған жабық стадион, Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай поселкесiнің мұражай аумағындағы визит-орталығы, дизельдiк шағын станция, Үкiмет үйi мен министрлiктер үйi ғимараттары арасындағы өткел құрылысын аяқтау, Есiл өзенiнің сол жағалауындағы қосымша үй-жайларымен 400 жеңiл автомобильгe арналған жабық гараж, авиациялық техника тұрағы және "Бүркiт" авиакомпаниясының техникалық ғимаратын салу.
Мыналар бойынша мемсараптамадан өткен белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттама:
Астана қаласында N 31 және N 35 көшелерінің ауданында Есіл өзенінің сол жақ жағалауындағы көп бейінді клиникасы бар диагностикалық орталық, Астана қаласындағы 240 орынға арналған балабақша, Ақмола облысының Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімін өндіру, қайта өңдеу және өткізу жөнінде ауыл шаруашылығы кластерін салу, Алматы облысының Қарасай ауданындағы "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту;
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің "Қызыл Жар" резиденциясының аумағындағы Есіл өзенінің арнасын қайта жаңартуды аяқтау, Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің "Нұра" резиденциясының N 1 учаскесін абаттандыру, Астана қаласында Бейбітшілік және Келісім сарайын салу, А-319 әуе кемесіне авиациялық ангар салу
Түпкi нәтиже: Қазақстан Республикасының абыройын арттыру мақсатында объектiлердi пайдалануға беру, мемлекеттiк органдарды жаңа, қазiргi заманғы ғимараттармен қамтамасыз ету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: экономикалық тиiмдiлiк Астананың инфрақұрылымын дамыту және жетілдіру бойынша iс-шараларды iске асыру арқылы қол жеткiзiледi.
Уақтылығы: бекiтiлген шартқа және жоспар-кестесiне сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерiне сәйкес.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
459-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту"
деген 009 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  560 024 тысячи тенге (пятьсот шестьдесят миллионов двадцать четыре тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : обеспечение качественного и своевременного транспортного обслуживания центральных государственных органов. Транспортное обслуживание официальных мероприятий на современном уровне.
5. Задачи бюджетной программы : централизованное приобретение автотранспорта для планомерного обновления парка автомашин.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
009
Обновление
парка авто-
машин для
государст-
венных
органов
Приобретение
автотранспорта.
В те-
чение
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: пополнение парка автомашин не менее чем на 45 единиц.
Конечный результат: планомерное обновление парка автомашин для обеспечения качественного, безопасного и своевременного транспортного обслуживания центральных государственных органов.
Финансово-экономический результат: стоимость единицы автотранспорта в пределах плановых затрат 25045,0 тыс. тенге.
Своевременность: поставка автотранспорта в соответствии с графиком поставок.
Качество: повышение уровня транспортного обслуживания центральных государственных органов и материально-технического состояния.
Сноска. Пункт 7 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 460
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Переподготовка и специализация врачей за рубежом"
на 2007 год
1. Стоимость : 7935 тысяч тенге (семь миллионов девятьсот тридцать пять тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об охране здоровья граждан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета

1. Құны : 560 024 мың теңге (бес жүз алпыс миллион жиырма төрт мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi : "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы мамырдағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : орталық мемлекеттiк органдарға сапалы және уақытында көлiк қызметiн көрсетудi қамтамасыз ету. Ресми iс-шараларға қазiргi заманғы деңгейде көлiк қызметiн көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : автомашина паркiн жоспарлы жаңарту мақсатында автокөлiктi орталықтандырып сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
009
Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн жаңарту
Автокөлiк сатып алу.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: автокөлiк паркiн 45 кем емес бiрлiкпен толықтыру.
Түпкi нәтиже: орталық мемлекеттiк органдарға сапалы, қауiпсiз және уақытында көлiк қызметiн көрсету мақсатында жоспарлы түрде автокөлiк паркiн жаңарту.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бiр бiрлiк автокөлiктің құны жоспарланған шығын шегiнде 25045,0 мың теңге.
Уақтылығы: автокөлiктi белгiленген кестеге сәйкес жеткізу.
Сапасы: орталық мемлекеттiк органдарға көлiк қызметiн көрсету сапасын және материалды-техникалық деңгейiн арттыру.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
460-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Дәрiгерлердi шетелдерде қайта даярлау және мамандандыру"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 7935 мың теңге (жетi миллион тоғыз жүз отыз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Азаматтардың денсаулығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.

4. Цель бюджетной программы : обновление теоретических и практических умений и навыков медицинских работников по образовательным программам в зарубежных клиниках и научных центрах для повышения уровня и качества медицинского обслуживания.
5. Задачи бюджетной программы : обеспечение Медицинского центра высококвалифицированными кадрами, владеющими современными методами и технологиями здравоохранения по мировым стандартам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
011
Переподго-
товка и
специализа-
ция врачей
за рубежом
Приобретение
услуг по
переподготовке и
специализации
врачей в
зарубежных
ведущих клиниках
и научных
центрах по темам:
- актуальные
вопросы
организации
здравоохранения;
- малоинвазивные
методы
диагностики и
лечения в
хирургии,
урологии,
гинекологии
пульмонологии;
- диагностика и
терапия
неотложных
состояний;
- инновационные
технологии и
методы
эфферентной
терапии
плазмаферез,
гемосорбция,
восстановитель-
ное лечение и
реабилитация
пациентов с
различными
заболеваниями;
- внедрение
новых
организационно-
информационных
технологий и
телемедицины.
В те-
чение
года
Медицинский
центр
Управления
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат: количество врачей, получивших сертификат по переподготовке и специализации в зарубежных ведущих клиниках и научных центрах - 13 единиц.
Конечный результат: повышение квалификации медицинских работников, позволяющих работать на уровне мировых достижений медицинской науки и практики. Ожидаемое количество медицинских инноваций составит в среднем 15 единиц.
Финансово-экономический результат: средние затраты на переподготовку и специализацию в зарубежных ведущих клиниках и научных центрах одного врача 610,4 тыс. тенге.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий в соответствии с заключаемыми договорами.
Качество: повышение качества медицинского обслуживания прикрепленного контингента, путем повышения профессионального уровня квалификации, практического освоения и внедрения новых медицинских технологий в профилактике, диагностике, лечении и оздоровлении заболеваний работников Медицинского центра. 3,5 процента врачей Медицинского центра повысят свой профессиональный уровень за рубежом.
ПРИЛОЖЕНИЕ 461
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
012 "Увеличение уставного капитала
АО "Куйгенжар""
на 2007 год

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : медициналық қызмет көрсетудің деңгейi мен сапасын арттыру үшiн шетел клиникаларында медициналық қызметкерлердің теориялық және практикалық iскерлiгi мен дағдыларын жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : медициналық орталықты денсаулық сақтаудың әлемдiк стандарттары бойынша қазiргi заманғы әдiстерi мен технологияларын меңгерген жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
011
Дәрiгерлердi шетелдерде қайта даярлау және мамандандыру
Шетелдік жетекшi клиникаларда және ғылыми орталықтарда дәрiгерлердің бiлiктiлiгін мынадай тақырыптар бойынша арттыру:
- әлеуметтік медицинаның, денсаулық сақтау экономикасының өзектi мәселелері;
- хирургиядағы, урологиядағы, пульмонологиядағы эндоскопиялық диагностика және емдеу;
- шұғыл жағдайдағы терапия;
- диагностиканың қазiргi заманғы әдістерi (магниттік-резонансты томография);
- ультрадыбыс диагностикасындағы жаңа технологиялар;
- функционалды диагностикадағы жаңа технологиялар (электронейромиография).
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: медициналық мекемелердiң шетелде кәсiби деңгейiн арттыру және мамандандыру бойынша өткен дәрiгерлер саны - 13 бiрлiк.
Түпкi нәтиже: медицина ғылымы мен тәжiрибесiнде әлемдiк жетiстiктер деңгейiнде қызмет етуге мүмкiндiк беретiн медицина қызметкерлерiнің бiлiктiлiгiн арттыру. Күтiлетiн медициналық инновациялардың орташа саны 15 бiрлiк.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: бiр дәрiгердi шетелдiк жетекшi клиникалары мен ғылыми орталықтарында қайта даярлау мен маманданудан өтудің орташа шығыны 610,4 мың теңге.
Уақтылығы: iс-шаралары бекiтiлген келiсiм-шарттарға сәйкес уақытында орындау.
Сапасы: медициналық орталықтың жұмыскерлерiнің біліктілiгін және кәсіби деңгейiн арттыру, жаңа медициналық технологияларды профилактикада, диагностикада, емдеуде және аурудың жазылуына енгiзу арқылы тiркелген құрамға медициналық қызмет көрсету сапасы мен деңгейiн арттыру. Медициналық орталықтың 3,5 пайыз дәрігерлері кәсiби деңгейлерiн шетелде арттырады.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
461-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
""Күйгенжар" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость : 522088 тысяч тенге (пятьсот двадцать два миллиона восемьдесят восемь тысяч тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : повышение конкурентноспособности сельскохозяйственной продукции.
5. Задачи бюджетной программы : увеличение объемов производства сельскохозяйственной продукции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
012
Увеличение
уставного
капитала
АО "Куйген-
жар".
Увеличение
уставного
капитала
"Куйгенжар".
Ян-
варь-
де-
кабрь
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7 . Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: степень исполнения договорных обязательств - 100 процентов.
Конечный результат: финансовое оздоровление АО "Куйгенжар".
Финансово-экономический результат: увеличение прибыли и рентабельности АО "Куйгенжар".
Своевременность: внедрение современных новых технологий производства сельскохозяйственной продукции.
Качество: увеличение объемов и качества выпускаемой сельскохозяйственной продукции.
ПРИЛОЖЕНИЕ 462
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
013 "Увеличение уставного капитала НАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан""
на 2007 год
1. Стоимость : 200000 тысяч тенге (двести миллионов тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы статья 9  Закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : пропаганда патриотизма среди населения Республики Казахстан путем освещения деятельности Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы : обеспечение ежедневного мониторинга республиканских и зарубежных новостийных сюжетов и подготовки на их основании новостийных блоков для Президента Республики Казахстан.

1. Құны : 522088 мың теңге (бec жүз жиырма екi миллион сексен сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : ауыл шаруашылығы өнiмдерiнiң бәсекелес арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiру көлемін арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
012
"Күйгенжар" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
"Күйгенжар" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту.
Қаңтар-желтоқсан
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: шарттық мiндеттердi орындау деңгейi - 100 пайыз.
Түпкi нәтиже: "Күйгенжар" АҚ қаржылық жағдайын сауықтыру.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: "Күйгенжар" АҚ табысын және тиiмдiлiгiн арттыру.
Уақтылығы: ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiруге қазiргi заманғы жаңа технологияларды енгiзу.
Сапасы: шығарылатын ауыл шаруашылығы өнiмдерiнің көлемiн және сапасын арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
462-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
""Қазақстан Республикасы Президентiнiң Телерадиокешенi" КАҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 200000 мың теңге (екi жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 20 тамыздағы Заңның  9-бабы ; "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Президентiнің Телерадиокешенi" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметiн баяндау арқылы халық арасында патриотизмдi насихаттау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : республикалық және шетелдiк жаңалықтар сюжеттерiн күн сайын бақылауды қамтамасыз ету және соның негiзiнде Қазақстан Республикасының Президентi үшін жаңалықтар блогын әзiрлеу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
013
Увеличение
уставного
капитала
НАО
"Телерадио-
комплекс"
Президента
Республики
Казахстан"
Увеличение
уставного
капитала НАО
"Телерадио-
комплекс"
Президента
Республики
Казахстан" для
приобретения
специального
компьютерного
оборудования.
Ян-
варь-
де-
кабрь
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: своевременное освещение современным оборудованием для ежедневного мониторинга республиканских и зарубежных новостийных сюжетов и подготовки на их основании новостийных блоков для Президента Республики Казахстан.
Конечный результат: проведение качественного и оперативного информационного обслуживания деятельности Главы государства, его рабочих поездок по регионам страны и иных особо важных мероприятий.
Финансово-экономический результат: средняя стоимость компьютерного оборудования - 7 142,9 тыс. тенге.
Своевременность: выполнение мероприятий согласно утвержденного графика работы.
Качество: полное информирование населения страны о деятельности Президента и Правительства Республики Казахстан путем размещения информации в средствах массовой информации Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 463
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Содержание административного здания "Дом министерств""
на 2007 год
1. Стоимость:  2 185 049 тысяч тенге (два миллиарда сто восемьдесят пять миллионов сорок девять тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Указ  Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : хозяйственное обслуживание здания "Дом Министерств", обеспечение бесперебойного функционирования технологического оборудования здания.
5. Задачи бюджетной программы : поддержка и техническое обслуживание технологического оборудования здания, хозяйственное обслуживание здания.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
013
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Телерадиокешенi" КАҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
"Қазақстан Республикасы Президентiнің Телерадиокешенi"  Коммерциялық емес АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін арнайы компьютерлiк жабдық сатып алу.
Қаңтар-желтоқсан
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: республикалық және шетелдiк жаңалықтар сюжеттерiн күн сайын бақылауды қамтамасыз ету және соның негiзiнде Қазақстан Республикасының Президентi үшін жаңалықтар блогын әзiрлеу.
Түпкi нәтиже: Мемлекет Басшысының қызметiне, оның ел аймақтары бойынша жұмыс сапарларына және өзге де маңызды iс-шараларына сапалы және жедел ақпараттық қызмет көрсету.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: компьютерлiк жабдықтың орташа құны - 7142,9 мың теңге.
Уақтылығы: iс-шараларды бекiтiлген жұмыс жоспарына сәйкес орындау.
Сапасы: Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында ақпарат орналастыру арқылы Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметiнің қызметi туралы халыққа толық ақпарат беру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1225 қаулысына
463-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
""Министрлiктер үйi" әкiмшiлiк ғимаратын ұстау"
деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 2 185 049 мың теңге (екі миллиард бір жүз сексен бес миллион қырық тоғыз мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : "Министрлiктер үйі" ғимаратына шаруашылық қызмет көрсету, технологиялық жабдықтарының үздiксiз қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : ғимараттың технологиялық жабдықтарын күтiп-ұстау және техникалық қызмет көрсету, ғимаратта шаруашылық қызмет көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

014
Содержание
администра-
тивного
дания "Дом
министер-
ств"
Поддержка,
техническое
обслуживание и
ремонт:
электротехничес-
кого оборудования
инженерных сетей
и коммуникаций,
приточно-вытяжной
системы
вентиляции,
пожарной
безопасности,
пожарной
сигнализации,
автоматической
телефонной
станции с
внешними и
внутренними
сетями;
обслуживание
наружных
инженерных
сетей;
проведение
профилактических
работ системы
хладотеплоснаб-
жения, горячего
и холодного
водоснабжения;
работу лифтов,
вентиляционного
оборудования.
Содержание в
чистоте
внутренних
помещений и
фасада Здания, а
также прилегающей
к нему территории
санитарная
обработка Здания,
вывоз мусора и
снега с
территории и
другие
необходимые
работы для
обеспечения
нормального
функционирования
Здания. Текущий
ремонт Здания.
Доставка
электроэнергии,
теплоэнергии и
коммунальных
услуг до Здания.
Оснащение Здания
основными
средствами.
Обеспечение
хозяйственного
обслуживания
Здания с общей
площадью 222 678
кв.м.
В
тече-
ние
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: удельный вес функционирующих лифтов, вентиляционного и электротехнического, санитарно-технического оборудования, инженерных сетей и коммуникаций, приточно-вытяжной системы вентиляции, пожарной безопасности, пожарной сигнализации и автоматической телефонной станции с внешними и внутренними сетями от их общего числа составит 100 процентов
Конечный результат бесперебойное и безаварийное функционирование всего технологического оборудования Здания.
Финансово-экономический результат: средняя стоимость затрат на содержание 1 квадратного метра Здания составит 13 611 тенге.
Своевременность: своевременное 100 процентное выполнение мероприятий в соответствии с планом.
Качество: создание нормальных социально-бытовых условий для государственных служащих.
ПРИЛОЖЕНИЕ 464
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
694 - Управление делами Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
015 "Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны"
на 2007 год
1. Стоимость : 2984902 тысячи тенге (два миллиарда девятьсот восемьдесят четыре миллиона девятьсот две тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях";  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 474 "О мерах по сохранению уникальных и редких ландшафтов на территории Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 "О государственном национальном природном парке "Бурабай".

014
"Министрлiктер үйi" әкiмшiлiк ғимаратын ұстау
Инженерлік жүйелер мен коммуникациялардың
электротехникалық
жабдықтарына, ауа
желдеткіштің ауа
сорғыш жүйесi, өрттен
қорғау қауіпсіздігі,
өрттен қорғау
сигнализациясы,
сыртқы және ішкі
автоматтандырылған
телефон станциясының
жүйесi, суық және
жылумен қамтамасыз
ету, ыстық және суық
сумен қамтамасыз ету
жүйелерiнің профилак-
тикалық жұмысын
жүргізу, лифт, желдеткіш жабдықтары-
ның жұмысын күтiп
ұстау, техникалық
қызмет көрсету және
жөндеу. Ғимараттың
бөлмелерi мен фасадын,
сондай-ақ оның
жанындағы аумақты да
тазалықта ұстау,
ғимаратты санитарлық
тазалау, күл-қоқысты
және қарды шығару
және ғимараттың дұрыс
жұмыс жасауы үшін
қажеттi өзге де
жұмыстарды қамтамасыз
ету. Ғимараттың
ағымдағы жөндеуi.
Ғимаратқа дейiн
электроэнергия, жылу
энергиясы мен
коммуналдық қызметтер
жеткізу. Ғимаратты
негізгі құралдармен
жабдықтау. Жалпы
көлемi 222678 шаршы
метр ғимаратқа
шаруашылық қызмет
көрсетудi қамтамасыз
ету.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: жұмыс iстейтiн лифтердің, желдеткіштердің және электротехникалық, санитарлық-техникалық құралдардың, инженерлiк жүйе мен коммуникацияның, ауа тазалағыш, желдеткiш жүйесi, өрт қауіпсіздігі, өрттен қорғау сигнализациясы, автоматтандырылған телефон станциясы сыртқы және ішкі жүйелердің жалпы меншіктік салмағы 100 пайыз құрайды.
Tүпкi нәтиже: Бүкiл ғимарат бойынша технологиялық құралдардың тоқтаусыз және апатсыз жұмыс iстеуi.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: ғимараттың 1 шаршы метр күтіп-ұстауға кететiн орташа шығын 13611 теңге.
Уақтылығы: iс-шаралардың жоспарға сәйкес уақтылы 100 пайызға орындалуы.
Сапасы: мемлекеттiк қызметкерлерге әлеуметтік тұрмыстық жағдай жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
464-ҚОСЫМША
694 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Щучьe-Бурабай курортты аймағы инфрақұрылымын дамыту"
деген 015 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 2984902 мың теңге (екі миллиард тоғыз жүз сексен төрт миллион тоғыз жүз екі мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.   N 1052  Қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Айрықша қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi  Заңы ; "Қазақстан Республикасының аумағындағы бiрегей және сирек ландшафттарды сақтау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 474  өкiмi ; "Бурабай" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : сохранение природных комплексов, уникальных и эталонных природных участков и объектов государственного природно-заповедного фонда и создание современной инфраструктуры туризма.
5. Задачи бюджетной программы : восстановление нарушенных природных комплексов, особо ценных исторических и культурных ландшафтов, памятников истории, культуры и других объектов наследия народов Казахстана, проведение природоохранных и рекреационных мероприятий. Развитие инфраструктуры экологического туризма. Экологическое образование. Воспитание экологически грамотного (ответственного) общества.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наименова-
ние
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответствен-
ные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
015
Развитие
инфраструк-
туры
Щучинско-
Боровской
курортной
зоны
Создание
инфраструктуры
для активного
отдыха и
экологического
туризма на
Щучинско-
Боровской
курортной зоне.
Разработка
проектно-сметной
документации и
строительство
объектов
согласно
Приложению 3 к
постановлению
Правительства
Республики
Казахстан от 14
декабря 2006
года N 1204 "О
реализации Закона
Республики
Казахстан "О
республиканском
бюджете на 2007
год" из них:
1) Торгово-раз-
влекательного
центра;
2) Освещенной
прогулочной
дорожки на
прибрежной зоне
озера Боровое;
3) Расширение
питомника лесных
культур с
устройством
оросительной
системы;
4) Строительство
дома охотника;
5) Строительство
мараловодческого
хозяйства;
6) Реконструкция
поляны Аблайхана;
7) Строительство
центральной
конторы ГНПП
"Бурабай" и
наружных инженерных сетей.
В
тече-
ние
года
Управление
делами
Президента
Республики
Казахстан
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: проведение строительных работ с приобретением необходимого оборудования и диких животных. Проведение экологического аудита особо охраняемой природной территории. Разработка генерального плана развития инфраструктуры туризма ГНПП "Бурабай".
Конечный результат: создание современного высокоэффективного и конкурентоспособного туристского комплекса, сохранение биологического и ландшафтного разнообразия в естественном состоянии, восстановление нарушенных природных комплексов, объектов государственного природно-заповедного фонда.
Финансово-экономический результат: экономический эффект достигается посредством реализации мероприятий по развитию и усовершенствованию инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны.
Своевременность: согласно планам - графикам работ в соответствии с заключенными договорами, приобретение основных средств в соответствии с графиком поставок.
Качество: согласно строительным нормам и правилам.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : табиғи кешендердi сақтау, бiрегей және эталондық учаскелер, мемлекеттiк нысандар табиғи-қорықтық қор және қазiргi заманға сай туристiк инфрақұрылымдар құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : бүлiнген табиғи кешендердi қалпына келтiру, аса құнды тарихи және мәдени ландшафтар, тарихи ескерткiштер, Қазақстан халықтарының өзге де нысандарының мұралары мен мәдениетi, табиғатты қорғау және рекреациондық iс-шаралар жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
015
Щучье-Бурабай курортты аймағы инфрақұрылымын дамыту
Щучье-Бурабай курорт аймағында белсендi демалу үшін және  экологиялық туризмге арналған инфрақұрылым құру. Жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеумен Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысының 3 қосымшаға сәйкес объектілердi салу, олардан:
1) Сауда ойын-сауық орталығы;
2) Бурабай көлi аймағындағы жарық серуен жолдары;
3) суару жүйесi қондырғысы бар орман дақылдары питомнигiн кеңейту;
4) аңшылар үйiнің құрылысы;
5) марал шаруашылығының құрылысы;
6) Абылайхан алаңын қалпына келтіру;
7) "Бурабай" МҰТП орталық кеңсесiнің және сыртқы инженерлiк жүйенiң құрылысы.
Жыл бойы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тiкелей нәтиже: қажеттi жабдықтар және тағы аңдар сатып алу арқылы құрылыс жұмыстарын жүргiзу. Ерекше қорғалатын табиғи аумақтың экологиялық аудитiн жүргізу. "Бурабай" МҰТП-ның туризм инфрақұрылымын дамытудың бас жоспарын әзiрлеу.
Түпкi нәтиже: қазiргi заманғы жоғары тиiмдi және бәсекелестiкке қабілеттi туристiк кешен құру табиғи жағдайдағы алуан түрлi биологиялық және ландшафттық табиғатты сақтап қалу, бүлiнген табиғи кешендер, мемлекеттiк табиғи-қорықтық қор объектiлерiн қалпына келтiру.
Қаржылық-экономикалық нәтиже: Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту және жетiлдiру бойынша iс-шараларды iске асыру арқылы экономикалық тиiмдiлiкке қол жеткiзу.
Уақтылығы: бекiтілген шартқа, жоспар-кестеге және жеткiзу кестесiне сәйкес негiзгi құралдар сатып алу.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерiне сәйкес.