Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 30 наурыздағы N 91 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің:
1) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 12 қазандағы № 286 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5019 болып енгізілген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2007 жыл, желтоқсан № 13, 70 бет);
2) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 12 қазандағы № 287 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5020 болып енгізілген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2007 жыл, желтоқсан № 13, 83 бет);
3) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 12 қазандағы № 288 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5021 болып енгізілген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2007 жыл, желтоқсан № 13, 1 бет);
4) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 12 қазандағы № 289 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5013 болып енгізілген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2007 жыл, желтоқсан № 13, 92 бет);
5) «Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 27 қарашада № 319 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5063 болып енгізілді, 2008 жылғы 27 сәуірдегі № 3 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер Жинағында жарияланған);
6) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 12 қазандағы № 288 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 28 тамыздағы № 234 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5295 болып енгізілді, 2008 жылғы 3 қазандағы № 151(1551) «Юридическая газета» газетінде жарияланған;

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 91
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министра юстиции Республики Казахстан:
1) от 12 октября 2007 года № 286 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5019, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и других государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2007 г. № 13, ст. 70);
2) от 12 октября 2007 года № 287 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5020, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и других государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2007 г. № 13, ст. 83);
3) от 12 октября 2007 года № 288 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5021, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и других государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2007 г. № 13, ст. 1);
4) от 12 октября 2007 года № 289 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5013, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и других государственных органов Республики Казахстан, декабрь 2007 г. № 13, ст. 92);
5) от 27 ноября 2007 года № 319 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5063, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 3 от 27 апреля 2008 года);
6) от 28 августа 2008 года № 234 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 288 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5295, опубликованный в "Юридической газете" от 3 октября 2008 года № 151 (1551));

7) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2008 жылғы 17 қарашадағы № 307 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5509 болып енгізілді, 2009 жылғы 6 наурыздағы № 35 (1632) «Юридическая газета» газетінде жарияланған);
8) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2008 жылғы 26 қарашадағы № 320 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5508 болып енгізілді, 2009 жылғы 24 ақпандағы № 28 (1625) «Юридическая газета» газетінде жарияланған);
9) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2008 жылғы 26 қарашадағы № 321 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5510 болып енгізілді, 2009 жылғы 20 наурыздағы № 42 (1639) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
10) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы» 2008 жылғы 28 қарашадағы № 325 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5518 болып енгізілді, 2009 жылғы, № 5 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер Жинағында жарияланған);
11) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» 2008 жылғы 28 қарашадағы № 326 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5491 болып енгізілді, 2009 жылғы № 4, 341 бет Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған);
12) «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын ң бекіту туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 335 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5515 болып енгізілді, 2009 жылғы 27 наурыздағы № 45 (1642) «Юридическая газета» газетінде жарияланған);
13) 2009 жылғы 11 ақпандағы № 12 «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5579 болып енгізілді, 2009 жылғы 29 мамырдағы № 80 (1677) «Юридическая газета» газетінде жарияланған);
14) 2009 жылғы 12 ақпандағы № 14 «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушысының 2007 жылғы 12 қазандағы № 288 бұйрығына және «Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 27 қарашадағы № 319 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 5580 болып енгізілді, 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 61 (1658) «Юридическая газета» газетінде жарияланған) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.

7) от 17 ноября 2008 года № 307 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5509, опубликованный в "Юридической газете" от 6 марта 2009 года № 35 (1632));
8) от 26 ноября 2008 года № 320 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5508, опубликованный в "Юридической газете" от 24 февраля 2009 года № 28 (1625));
9) от 26 ноября 2008 года № 321 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5510, опубликованный в "Юридической газете" от 20 марта 2009 года № 42 (1639));
10) от 28 ноября 2008 года № 325 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5518, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 5, 2009 года);
11) от 28 ноября 2008 года № 326 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5491, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2009 г., № 4, ст. 341);
12) от 10 декабря 2008 года № 335 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5515, опубликованный в "Юридической газете" от 27 марта 2009 года № 45 (1642));
13) от 11 февраля 2009 года № 12 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5579, опубликованный в "Юридической газете" от 29 мая 2009 года № 80 (1677));
14) от 12 февраля 2009 года № 14 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 288 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг через центры обслуживания населения" и в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 319 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5580, опубликованный в "Юридической газете" от 24 апреля 2009 года № 61 (1658)).

2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                            Р. Түсіпбеков

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков