Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 890 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2 және 8-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі және мемлекеттік сатып алу департаменті (Г.С. Төлебаева) бір апталық мерзімде осы бұйрық күшіне енгеннен кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі мен ресми баспа басылымдарына бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 890 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізбесі
1) «Қазақстан Республикасында жүктілікті тоқтатуды жүргізудің
көрсеткіштері мен ережелері туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау ісі жөніндегі агенттігі төрағасының 2001 жылғы 24 шілдедегі № 687 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2002 жылғы 30 қыркүйектегі № 905 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 23 қазанда № 2024 тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені № 47, 2002 жылы жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы халқына медициналық көмек көрсетудің
сапасын талдау және баға беру туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 14 шілдедегі № 439 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 12 мамырдағы № 367 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 19 мамырда № 2282 тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені № 21-24, 935 бет, 2004 жылы жарияланған);
3) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі төрағасының № 1630 тіркелген «Жыныстық жолмен берілетін аурулармен (ЖЖБА) күрес шараларын жетілдіру туралы» 2001 жылғы 27 шілдедегі № 695 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 16 маусымдағы № 479 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 12 шілдеде № 2942 тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені № 37- 40, 1026 бет, 2004 жылы жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 890
В соответствии с пунктами 2 и 8 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту юридической службы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулебаева Г.С.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    С. Каирбекова
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 декабря 2011 года № 890
Перечень некоторых приказов
Министерства здравоохранения Республики Казахстан,
утративших силу
1) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года № 905 "О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 24 июля 2001 года № 687 "О показаниях и правилах проведения прерывания беременности в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 октября 2002 года за № 2024, опубликованный "Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан № 47, 2002 год");
2) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 367 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 14 июля 2000 года № 439 "О проведении анализа и оценки качества медицинской помощи населению Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2003 года за № 2282, опубликованный "Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 год, № 21-24, ст. 935");
3) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 июня 2004 года № 479 "О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 27 июля 2001 года № 695 "О совершенствовании мер борьбы с болезнями, передающимися половым путем (БППП)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 12 июля 2004 года за № 2942, опубликованный "Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 год, № 37-40, ст. 1026");

4) «Медициналық ұйымдардың қалдықтарын жинауға, пайдалануға, зарарсыздандыруға, тасымалдауға, сақтауға және көмуге қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық-эпидемиологиялық ережелері және нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 13 қаңтардағы № 19 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы № 262 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 29 наурызда № 2774 тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетені № 21-24, 935 бет, 2004 жылы жарияланған);
5) «Негізгі (өмірлік маңызды) дәрілік заттардың тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы желтоқсандағы № 883 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы желтоқсандағы № 636 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда № 4003 тіркелген, «Ресми газет» 2006 жылғы 25 қаңтарда № 11 (817) жарияланған);
6) «Ғылыми-медициналық сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 661 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 22 қыркүйектегі № 467 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 13 қазанда № 3888 тіркелген, «Заң газеті» 2005 жылғы 23 қараша, № 153 (777) жарияланған);
7) «Амбулаториялық емдеу кезінде дәрілік заттар мен балаларға арналған және шипалы тағамдық арнаулы азық-түлік тегін босатылатын науқастар түрлерінің және тұрғындарының жекелеген санаттарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы № 891 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 17 маусымдағы № 282 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 27 маусымда № 3693 тіркелген, «Заң газеті» 2006 ж. 2 маусым № 99-100 (906) жарияланған);
8) «Аурулар түрлерінің және амбулаториялық емделу кезінде дәрілік заттар мен арнайы емдік тағам рецепт бойынша тегін немесе жеңілдікті жағдайда берілетін халықтың жекелеген санаттарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 659 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 10 қаңтарда № 4507 тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 17 қаңтар № 7 (1036) жарияланған);

4) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 262 "О внесении изменения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 января 2004 года № 19 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к сбору, использованию, обезвреживанию, транспортировке, хранению и захоронению отходов медицинских организаций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 марта 2004 года за № 2774, опубликованный "Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 год, № 21-24, ст. 935");
5) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 636 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 883 "Об утверждении Списка основных (жизненно важных) лекарственных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 декабря 2006 года за № 4003, опубликованный "Юридическая газета" от 25 января 2006 года № 11 (991));
6) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года № 467 "О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 661 "Об утверждении Правил проведения научно-медицинской экспертизы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 13 октября 2005 года за № 3888, опубликованный "Юридическая газета" от 23 ноября 2005 года № 217 (951));
7) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 282 "О внесении изменения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года № 891 "Об утверждении Перечня видов заболеваний и отдельных категорий населения, при амбулаторном лечении которых лекарственные средства и специализированные продукты детского и лечебного питания отпускаются по рецептам бесплатно" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 27 июня 2005 года за № 3693, опубликованный "Юридическая газета" от 2 июня 2006 года, № 99-100 (1079-1080));
8) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 659 "О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 637 "Об утверждении Перечня видов заболеваний и отдельных категорий населения, при амбулаторном лечении которых лекарственные средства и специализированное лечебное питание по рецептам отпускаются бесплатно и на льготных условиях" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 января 2007 года за № 4507, опубликованный "Юридическая газета" от 17 января 2007 г. № 7 (1210));

9) «Негізгі (өмірлік маңызды) дәрілік заттардың тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы № 883 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы № 617 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 5 қаңтарда № 4503 тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 12 қаңтар № 5 (1034) жарияланған);
10) «Негізгі (өмірлік маңызды) дәрілік заттардың тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы № 883 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 716 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 13 желтоқсанда № 5037 тіркелген, «Қазақстан фармациясы» 2008 жылғы ақпанда № 2 (81) жарияланған);
11) «Жоғары медициналық білім беру ұйымдарының клиникалық базалары туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 11 мамырдағы № 302 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 11 маусымда № 4722 тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылғы 6 шілде № 102 (1305) жарияланған);
12) «Балалардың тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық жұғымды қоспаларды, (нутрицевтиктерді) генетикалық түрлендірілген көздерді, сумен және тағам өнімдерімен байланыста болатын бояғыштарды материалдар мен бұйымдарды, химиялық заттарды, адамның денсаулығына зиянды әсер ететін өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы шешімді кері қайтару ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 27 ақпандағы № 142 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 16 қарашадағы № 677 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 29 қарашада № 5012 тіркелген).

9) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года № 617 "О внесении изменений и дополнений в приказ И.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 883 "Об утверждении Списка основных (жизненно важных) лекарственных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 5 января 2007 года за № 4503, опубликованный "Юридическая газета" от 12 января 2007 года № 5 (1208));
10) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года № 716 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 883 "Об утверждении Списка основных (жизненно важных) лекарственных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года за № 5037, опубликованный "Фармация Казахстана" № 2 (81), февраль 2008 год);
11) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 мая 2007 года № 302 "Об утверждении Положения о клинических базах высших медицинских организаций образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 июня 2007 года за № 4722, опубликованный "Юридическая газета" от 6 июля 2007 г. № 102 (1305));
12) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 ноября 2007 года № 677 "О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года № 142 "Об утверждении Правил государственной регистрации, перерегистрации и отзыва решения о государственной регистрации продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище (нутрицевтиков), генетически модифицированных источников, красителей, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 ноября 2007 года за № 5012).