Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә. Жұмаділдаев) бір апталық мерзімде белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                         Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 25 шілдедегі
№ 365 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізімі
1. «Банктер мен банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда № 5439 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 13 (1610) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
2. «Салықтың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, әрекетсіз салық төлеушінің салықтық берешегін өтеу есебіне өсімпұлдардың артық төленген сомаларын есепке алудың, салық органдарының сотқа жүгінуінің және салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, өсімақының артық төленген салық сомасын, есепке жатқызылған қосылған құн салығының есептелген салық сомасынан асып кетуін, әрекетсіз салық төлеушінің дербес шотынан есептен шығару ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 623 бұйрығы (Қазақстан  Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 5458 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 ақпандағы № 17 (1614) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
3. «2009 жылғы 1 қаңтарға дейін есепке жазылған және 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген өсімпұлдар сомасын есептен шығару ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 504 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 қазанда № 6572 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 қазандағы № 288-289 (26349-26350) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                     Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 июля 2013 года № 365
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 «О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 декабря 2008 года под № 5439, опубликован «Юридическая газета» 28 января 2009 года № 13 (1610);
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 623 «Об утверждении Правил установления сроков для зачета излишне уплаченной суммы налога и другого обязательного платежа в бюджет, пеней в счет погашения налоговой задолженности бездействующего налогоплательщика, обращения налоговых органов в суд и списания излишне уплаченной суммы налога и другого обязательного платежа в бюджет, пени, превышения суммы налога на добавленную стоимость, относимого в зачет, над суммой начисленного налога» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2008 года под № 5458, опубликован «Юридическая газета» 4 февраля 2009 года № 17(1614);
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 504 «Об утверждении Правил списания сумм пеней, начисленных до 1 января 2009 года и не уплаченных по состоянию на 1 мая 2010 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 октября 2010 года под № 6572, опубликован «Казахстанская правда» 30 октября 2010 года № 288-289 (26349-26350);

4. «2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 505 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 18 қазанда № 6574 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 қазандағы № 288-289 (26349-26350) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
5. «Атқарушылық іс жүргізу органдары және салық қызмет органдарының өзара іс-әрекет жасау Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 631, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттық әкімшілендіру комитеті төрағасының 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 823 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 5447 болып тіркелген 2009 жылғы 20 наурыздағы № 42 (1639) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
6. «Банктер мен және банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 16 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 2 ақпанда № 6765 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 наурыздағы № 107-108 (26528-26529) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
7. «Банктер мен банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 209 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 мамырдағы № 6964 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 маусымдағы № 79 (2069) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
8. «2009 жылғы 1 қаңтарға дейін есепке жазылған және 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген өсімпұлдар сомасын есептен шығару ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 504 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 267 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 6 маусымдағы № 6994 болып тіркелген 2011 жылғы 22 маусымдағы № 87 (2077) «Заң газеті» газетінде жарияланған);

4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 505 «Об утверждении Правил списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 октября 2010 года под № 6574, опубликованный «Казахстанская правда» 30 октября 2010 года № 288-289 (26349-26350);
5. Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 631 и Председателя Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 823-п «Об утверждении Правил взаимодействия органов налоговой службы и органов исполнительного производства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2008 года под № 5447, опубликован «Юридическая газета» от 20 марта 2009 года № 42 (1639);
6. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2011 года № 16 «O внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 «О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 февраля 2011 года под № 6765, опубликован «Казахстанская правда» 30 марта 2011 года № 107-108 (26528-26529);
7. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 209 «О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 «О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 мая 2011 года под № 6964, опубликован «Юридическая газета» 8 июня 2011 года № 79 (2069);
8. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 267 «О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 504 «Об утверждении Правил списания сумм пеней, начисленных до 1 января 2009 года и не уплаченных по состоянию на 1 мая 2010 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 июня 2011 года под № 6994, опубликован «Юридическая газета» 22 июня 2011 года № 87 (2077);

9. «2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 505 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 268 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 6 маусымдағы № 6995 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 маусымдағы № 87 (2077) «Заң газеті» газетінде жарияланған).

9. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 268 «О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 505 «Об утверждении Правил списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 июня 2011 года под № 6995, опубликован «Юридическая газета» 22 июня 2011 года № 87 (2077).