2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі. P031327 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 cәуipдегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекітілсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қызметте пайдалану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
10-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 10-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402 қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
Ескерту. 10-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
11-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Елдiң қоғамдық тәртiп саласындағы саяси мүдделерiн қамтамасыз ету" деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 13967 мың теңге (он үш миллион тоғыз жүз алпыс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Жарлығын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 31 наурыздағы қаулысы; "Т.А.Төлеубаев туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 маусымдағы N 608 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы аумағындағы ұйымдасқан қылмысқа қарсы күреспен және басқа да құқық бұзушылық түрлерiн үйлестіру; халықаралық қылмысқа қарсы күрес.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер Iшкi iстер министрлерi кеңесiн ақпаратты қамтамасыз ету; қылмысқа қарсы күресте ынтымақтастықты дамыту iсiнiң ортақ мүдделерiн ескере отырып, Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер iшкi iстер органдарының өзара ақпараттық iс-қимыл жасасуын қамтамасыз ету; Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер iшкi iстер органдарының бiртұтас ақпараттық кеңістiгiн қалыптастыру және олардың қолда бар ақпараттық ресурстарға жедел қол жеткiзуін қамтамасыз ету; шет елдерде жасырынған қылмыскерлерге iздеу салу және экстрадация.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Министерство внутренних дел Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Для служебного пользования
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон". <*>
Сноска. В приложение 10 вносятся изменения - постановлениями Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 26 ноября 2004 г. N 197я .
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Обеспечение политических интересов страны в области
общественного порядка" на 2004 год
1. Стоимость: 13967 тысяч тенге (тринадцать миллионов девятьсот шестьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года "О ратификации Устава Содружества Независимых Государств"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2003 года N 608 "О Толеубаеве Т.А.".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: координация борьбы с организованной преступностью и иными видами правонарушений на территории Содружества Независимых Государств; борьба с международной преступностью.
5. Задачи бюджетной программы: информационное обеспечение Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств; обеспечение информационного взаимодействия органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств с учетом общих интересов в деле развития сотрудничества в борьбе с преступностью; формирование единого информационного пространства органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств и обеспечение их оперативного доступа к имеющимся информационным ресурсам; розыск скрывающихся за границей преступников и их экстрадиция.

6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Елдің        Ұйымдасқан қылмысқа Жыл    Қазақстан
қоғамдық     қарсы күресті       бойы   Республикасы.
тәртіп       үйлестiру жөнiндегi        ның Ішкі істер
саласында.   бюроны ұстауға             министрлігі
ғы саяси     арналған үйлестік
мүдделерiн   жарналар (Ұйымдас.
қамтамасыз   қан қылмысқа
ету          қарсы күресті
үйлестiру жөнiн.
дегi бюроның
қызметкерлер саны
30 адам, оның
iшiнде Қазақстан
Республикасының
өкiлi - 1 адам).
Лион қаласындағы
(Франция) (1 адам)
Интерполдың Бас
Хатшылығына
Қазақстан
Республикасы
байланыс-өкiлдерi.
нің офицерін ұстау
жөнiндегi шығындар.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекеттер аумағында халықаралық қылмысқа және қылмысқа қарсы күрестiң тиiмдiлiгiн қамтамасыз ету, қылмыс жасағаны үшiн жазаланбай қалмау қағидасын iске асыру; қылмыс жасауға әзiрленуде немесе оны жасауда күдiктi адамдардың мiнез-құлқы, өмiр салты, байланыстары мен қылмыстық әрекеттерi туралы ақпарат алу және қудаланатын күдіктінi, айыпталушыны, сотталушыны немесе сотталған адамды соның аумағында ұсталған Тараптың құқық қорғау органдарына мәжбүрлi түрде жеткiзу.
Қызметте пайдалану үшiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
12-қосымша
Ескерту. 12-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
13-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Арнайы және әскери тасымалдар" деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Обеспече-  Долевые взносы на содер-  В те-  Минис-
ние поли-  жание Бюро по координации чение  терство
тических   борьбы с организованной   года   внутрен-
интересов  преступностью (количество        них дел
страны в   сотрудников Бюро по коор-        Респуб-
области    динации борьбы с органи-         лики
общест-    зованной преступностью 30        Казах-
венного    человек, в том числе             стан
порядка    представителей Республики
Казахстан - 1 человек).
Расходы по содержанию
офицера связи - предста-
вителя Республики Казах-
стан в Генеральном Сек-
ретариате Интерпола в
городе Лион (Франция) - 1
человек.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение эффективной борьбы с международной преступностью и преступностью на территориях государств-участников Содружества Независимых Государств, осуществление принципа неотвратимости наказания за совершенное преступление; получение информации о поведении, образе жизни, связях и преступной деятельности лиц, подозреваемых в подготовке или совершении преступлений и принудительное доставление преследуемого подозреваемого, обвиняемого, подсудимого или осужденного лица в правоохранительный орган Стороны, на территории которой осуществлено задержание.
Для служебного пользования
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон". <*>
Сноска. В приложение 12 вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197я .
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Специальные и воинские перевозки" на 2004 год

1. Құны: 50906 мың теңге (елу миллион тоғыз жүз алты мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкі iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің әскери, арнайы және өзге де тасымалдауларын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттерi: әскери, арнайы және өзге де тасымалдауларды ұйымдастыру және жедел басқару; әскери эшелондарды, көліктер мен басқа есепте тұрған бiрлiктердi тәулiктiк бақылауды және олардың жедел жылжуын қамтамасыз ету; cот отырыстарын бұзуды болдырмау, сотталған адамдардың жазасын өтеуі жөніндегі соттардың қаулыларын дер кезінде орындау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   004       Арнайы және  Арнайы контингент.  Жыл    Қазақстан
әскери       ті, жүктерді және   бойы   Республикасы.
тасымалдар   өзге де тасымалдар.        ның Ішкі істер
ды (оның iшiнде            министрлігі
Оңтүстiк Орал
темiр жолы бойынша)
тасымалдау жөнiн.
дегi көліктік
қызметтер көрсетуге
ақы төлеу: тасымал.
дауларды жүзеге
асыру үшiн 15
арнайы вагонды
жалға алу (жылына
13 бағыт бойынша
485 рейс). Жылжымалы
командалық пункт -
N 70109 вагонға
техникалық қызмет
көрсету. N 70109
вагонды жөндеу,
жету жолдарын
жөндеу. Арнайы
әскери тасымалдау
қызметi үшiн
жалға алынған
үй-жайға ақы төлеу
және тиiсiнше
коммуналдық қызмет
көрсетуге, байланыс
қызметiн көрсетуге,
электр энергиясына
және жылу энергия.
сына ақы төлеу,
жолаушылар поезына
орындарды броньдауға
ақы төлеу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер:  Қазақстан Республикасының аумағында мемлекеттiк әскери тасымалдаулардың қозғалыс кестесiнiң орындалуын және олардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету; қолданыстағы қылмыстық-атқару заңнамасының талаптарына сәйкес арнайы контингенттiң тасымалдануын және өзге де тасымалдарды қамтамасыз ету.
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
14-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 14-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.10.
N 402 қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
15-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы азаматтарының паспорттары мен жеке куәлiктерiн дайындау"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 50906 тысяч тенге (пятьдесят миллионов девятьсот шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение воинских, специальных и иных перевозок Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: организация и оперативное управление воинскими, специальными и иными перевозками; обеспечение круглосуточного контроля и ускоренного продвижения воинских эшелонов, транспортов и других учетных единиц; недопущение срыва судебных заседаний, своевременное выполнение постановлений судов по отбыванию наказаний осужденными лицами.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Специаль-  Оплата за транспортные    В те-  Минис-
ные и      услуги по перевозке (в    чение  терство
воинские   том числе по Южно-Ураль-  года   внутрен-
перевозки  ской железной дороге)            них дел
спецконтингента, грузов и        Респуб-
иных перевозок: аренда 15        лики
специальных вагонов для          Казах-
осуществления перевозок          стан
(485 рейсов в год по 13
маршрутов). Техобслужива-
ние передвижного команд-
ного пункта - вагона
N 70109, ремонт вагона
N 70109, ремонт подъезд-
ных путей. Оплата за
аренду помещения для
службы специальных воин-
ских перевозок и соответ-
ственно коммунальные
услуги, услуги связи,
электроэнергия и тепло-
энергия, оплата услуг
по бронированию мест в
пассажирских поездах.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение выполнения графиков движения и безопасности государственных воинских перевозок по территории Республики Казахстан; обеспечение перевозок спецконтингента и иных перевозок в соответствии с требованиями действующего уголовно-исполнительного законодательства.
Для служебного пользования
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон". <*>
Сноска. Приложение 14 исключено - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Изготовление паспортов и удостоверений личности граждан
Республики Казахстан" на 2004 год

1. Құны: 435150 мың теңге (төрт жүз отыз бес миллион бiр жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 ақпандағы N 134 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру мен тiркеу ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2000 жылғы 12 шiлдедегi N 1063 қаулысы .
3. Бюджет бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: азаматтардың еркiн жүрiп-тұруы мен тұрғылықты жердi таңдаудағы конституциялық құқықтарын жүзеге асыру, халықты құжаттандыру және есепке алу жүйесiн жетілдiру үшiн Қазақстан Республикасы азаматтарының паспорттары мен жеке куәлiктерiн дайындауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қостанай қаласында Жедел басқару орталығын (ЖБО) және аймақтық ақпараттық желiнi құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   006       Қазақстан    Қазынашылықтың      Жыл    Қазақстан
Pеcпубликасы аумақтық органда    бойы   Республикасы.
азаматта.    белгіленген                ның Ішкі істер
рының        тәртіппен тіркел.          министрлiгі,
паспортта.   ген азаматтық-             Қазақстан
ры мен жеке  құқықтық шарттар           Республикасы
куәлiктерiн  бойынша Қазақстан          ішкі істер
дайындау     Pеспубликасының            министрлігінің
азаматтарының              "Ақпаратты -
330000 дана пас.           өндiрiстiк
порт пен 835789            орталық"
дана жеке куәлiк           республикалық
дайындау үшiн              мемлекеттік
мiндеттемелердi            кәсіпорны.
орындау.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: азаматтардың еркiн жүрiп-тұруы мен тұрғылықты жерді таңдаудағы конституциялық құқықтарын iске асыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
16-қосымша
Ескерту. 16-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402 қаулысымен .(бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қоғамдық тәртiп және қоғамдық қауiпсiздiк объектiлерiнiң құрылысын салу, қайта жаңарту"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 435150 тысяч тенге (четыреста тридцать пять миллионов сто пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1999 года N 134 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1063 "Об утверждении Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение изготовления паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан для реализации конституционных прав граждан на свободу передвижения и выбора места жительства; совершенствование системы документирования и учета населения.
5. Задачи бюджетной программы: изготовление бланков паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Изготов-   Выполнение обязательств   В те-  Минис-
ление      по гражданско-правовым    чение  терство
паспортов  договорам, зарегистриро-  года   внутрен-
и удосто-  ванных в установленном           них дел
верений    порядке в территориальном        Респуб-
личности   органе Казначейства на           лики
граждан    изготовление 330000 штук         Казах-
Республики паспортов и 835789 штук          стан,
Казахстан  удостоверений личности           Респуб-
граждан Республики Казах-        ликан-
стан.                            ское
государ-
ственное
пред-
приятие
"Инфор-
мационно-
произ-
водст-
венный
центр"
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реализация конституционных прав граждан на свободу передвижения и выбора места жительства, регистрации граждан.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Строительство, реконструкция объектов общественного порядка
и безопасности" на 2004 год

1. Құны: 205600 мың теңге (екi жүз бес миллион алты жүз мың
теңгe). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтік жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 926 қаулысы . <*>
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Iшкi iстер министрлiгi Кинологиялық орталығының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Кинологиялық орталығын салу және оны қайта жаңарту. <*>
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Қоғамдық     "2004 жылға арнал.  Жыл    Қазақстан
тәртіп және  ған республикалық   бойы   Республикасы.
қоғамдық     бюджет туралы"             ның Ішкі істер
қауiпсiздiк  Қазақстан Республи.        министрлігі,
объектiлерi. касының Заңын іске         Қазақстан
нiң құрылы.  асыру туралы"              Республикасы
сын салу,    Қазақстан Респуб.          Ішкі істер
қайта        ликасы Үкiметiнiң          министрлігінің
жаңарту      2003 жылғы 12              Кинологиялық
желтоқсандағы N            орталығы
1260 қаулысына
2-қосымшаға сәйкес
сомалар шегiнде
мына iс-шараларға:
1. Қазақстан
Республикасы Iшкi
iстер министрлiгі.
нiң Кинологиялық
орталығын салу
және қайта жаңарту
жөнiндегi құрылыс-
монтаждау жұмысына
Жобалау-сметалық
құжаттамаға
мемлекеттiк сарап.
тама жасауға.
__________________________________________________________________

1. Стоимость: 205600 (двести пять миллионов шестьсот тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы". <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Кинологического центра Министерства внутренних дел Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
5. Задачи бюджетной программы: строительство и реконструкция Кинологического центра Министерства внутренних дел Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Строитель- Реализация инвестиционных В те-  Минис-
ство, ре-  проектов в пределах сумм  чение  терство
конструк-  согласно Приложения 2 к   года   внутрен-
ция объек- постановлению Правитель-        них дел
тов об-    ства Республики Казахстан        Респуб-
ществен-   от 12 декабря 2003 года          лики
ного по-   N 1260 "О реализации             Казах-
рядка и    Закона Республики Казах-         стан,
безопас-   стан "О республиканском          Киноло-
ности      бюджете на 2004 год" на          гический
мероприятия: 1. Проведе-         центр
ние государственной экс-         Минис-
пертизы проектно-сметной         терства
документации, строительно-       внутрен-
монтажные работы по строи-       них дел
тельству и реконструкции         Респуб-
Кинологического центра           лики
Министерства внутренних          Казах-
дел Республики Казахстан;        стан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: заңнамада белгiленген тәртiппен "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Кинологиялық орталығын салу және қайта жаңарту" деген инвестициялық жоба бойынша бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттамаға мемлекеттік сараптама; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің Кинологиялық орталығын пайдалануға енгiзу.<*>
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
17-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 17-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
18-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 18-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
19-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 370854 мың теңге (үш жүз жетпiс миллион сегiз жүз елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң оқу орындарын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 721 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 18 қыркүйектегі N 1136-51 қаулысы; "Қазақстан Республикасы ішкі iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 59-3 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi; N 348 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Мемлекеттiң бюджеттiк есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: государственная экспертиза проектно-сметной документации, утвержденная в установленном законодательством порядке по инвестиционному проекту "Строительство и реконструкция Кинологического центра Министерства внутренних дел Республики Казахстан", ввод в эксплуатацию Кинологического центра Министерства внутренних дел Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
Для служебного пользования
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон".<*>
Сноска. В приложение 17 вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197я .
Для служебного пользования
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон".<*>
Сноска. В приложение 18 вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197я .
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Подготовка специалистов со средним профессиональным
образованием" на 2004 год
1. Стоимость: 370854 тысячи тенге (триста семьдесят миллионов восемьсот пятьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 года N 721 "О преобразовании учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 года N 1136-51; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан; постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 года N 59-3; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ішкi iстер органдары үшін мамандығы бойынша қажеттi теориялық бiлiмi мен тәжiрибелiк дағдысы бар, арнаулы орта бiлiмдi, білікті мамандарды дайындау жөнiнде Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң орта оқу орындарына жүктелген функциялардың орындалуына барынша тиiмді қол жеткiзу үшін олардың қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің кадрларына қойылатын талаптарды ескере отырып мамандар дайындығының сапасын ұдайы жетілдіру жөніндегі Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң орта оқу орындарына жүктелген функцияларды орындау үшін оларды ұстау; дене шынықтыру дайындығы және курсанттардың денсаулығын нығайту жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   010       Орта кәсіп.  Заң колледждерiн    Жыл    Қазақстан
тік білімді  638 бiрлiк штаттық  бойы   Республикасы.
мамандар     сан шегiнде ұстау.         ның Iшкі iстер
даярлау      Азық-түлiкпен,             министрлiгі,
дәрi-дәрмекпен,            Қазақстан
заттай мүлiкпен,           Республикасы
жанар-жағар мате.          Iшкi iстер
риалдармен, жұмсақ         министрлiгiнің
мүкәммалмен,               Ақтөбе заң
тауарлы-материал.          колледжi,
дық құндылықтармен,        Қазақстан
жиhазбен, спорт            Pecпубликасы
мүкәммалымен,              Iшкі iстер
стипендиямен қамта.        министрлiгiнiң
масыз ету. Бiлiм           Алматы заң
алушылар саны:             колледжі,
күндiзгi бөлiмде -         Қазақстан
863 бiрлiк, сырттай        Pecпубликасы
бөлiмде - 530              Iшкi iстер
бiрлік.                    министрлiгiнің
Семей заң
колледжi,
Қазақстан
Pecпубликасы
Ішкi iстер
министрлiгiнiң
Б. Момышұлы
атындағы
Шымкент заң
колледжi.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности средних учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по подготовке для органов внутренних дел квалифицированных специалистов со средним специальным образованием, имеющих необходимые теоритические знания и практические навыки по специальности.
5. Задачи бюджетной программы: содержание средних учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по постоянному совершенствованию качества подготовки специалистов с учетом требований, предъявляемых к кадрам Министерства внутренних дел Республики Казахстан; физическая подготовка и осуществление мероприятий по укреплению здоровья курсантов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        Подготовка Содержание юридических    В те-  Минис-
специалис- колледжей в пределах      чение  терство
тов со     штатной численности - 638 года   внутрен-
средним    единиц. Обеспечение про-         них дел
профессио- довольствием, медикамен-         Респуб-
нальным    тами, вещевым имуществом,        лики
образова-  горюче-смазочными мате-          Казах-
нием       риалами, мягким инвента-         стан,
рем, кухонным, медицин-          Акто-
ским оборудованием, ме-          бинский
белью, спортивным инвен-         юриди-
тарем, стипендией и дру-         ческий
гими товаро-материальными        колледж
ценностями. Количество           Минис-
обучающихся очно - 863           терства
единица, заочно - 530            внутрен-
единиц.                          них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан,
Алма-
тинский
юриди-
ческий
колледж
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан,
Семипа-
латин-
ский
юриди-
ческий
колледж
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан,
Шымкент-
ский
юриди-
ческий
колледж
имени
Б. Мо-
мыш-Улы
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының ішкі істер органдарын арнаулы opтa бiлiмi бар бiлiктi мамандармен жоспарлы түрде қамтамасыз ету: Ақтөбе заң колледжi күндізгi бөлiмнен 120 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 94 бiрлiк; Шымкент заң колледжi күндізгi бөлiмнен 115 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 75 бiрлiк; Семей заң колледжi күндізгi бөлiмнен 146 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 82 бiрлiк; Алматы заң колледжi күндізгi бөлiмнен 66 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 30 бiрлiк.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
20-қосымша
Ескерту. 20-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау"
деген 011 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 60125 мың теңге (алпыс миллион бiр жүз жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Iшкі iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңы ; "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттілiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 19 қаңтардағы Заңы ; "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi мен әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкі iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 7 маусымдағы N 418 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қызметке алғаш рет түскен адамдары мен қызметкерлерiн кәсiби даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 мамырдағы N 847 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормативтері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Мемлекеттiң бюджеттiк есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнің сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк іссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелері" деген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 16 тамыздағы N 909-42 қаулысы; Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң саясат және қорғаныс мәселелерi жөніндегi ведомствоаралық комиссиясы мәжілісiнiң 2002 жылғы 16 тамыздағы N 2 хаттамасы; Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі iшкi әскерлерiнiң әскери қызметшілерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында оқытуға және ұстауға арналған Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігiнің Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлігімен 2003 жылғы 6 маусымдағы келісім-шарты.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение органов внутренних дел Республики Казахстан квалифицированными специалистами со средним специальным образованием с планируемым выпуском: Актюбинский юридический колледж - очно 120 единиц, заочно 94 единиц; Шымкентский юридический колледж - очно 115 единиц, заочно 75 единиц; Семипалатинский юридический колледж - очно 146 единиц, заочно 82 единицы; Алматинский юридический колледж - очно 66 единиц, заочно 30 единиц.
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 011
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2004 год
1. Стоимость: 60125 тысяч тенге (шестьдесят миллионов сто двадцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 19 января 1993 года "О всеобщей воинской обязанности и военной службе"; Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 418; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 года N 847 "О профессиональной подготовке лиц, впервые поступающих на службу, и сотрудников органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 909-42; протокол заседания межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики Казахстан по вопросам политики и обороны от 16 августа 2002 года N 2; контракт от 6 июня 2003 года Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Министерством обороны Российской Федерации на обучение и содержание военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в военно-учебных заведениях Российской Федерации.

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстep органдарының жеке құрамын алғашқы даярлықтан өткiзу, қатардағы, кiші және орта басшы құрамның бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау, бөлiмшелер iшкi iстер органдарына қатардағы, кiшi және орта басшы құрам лауазымдарында қызмет өткеруге ұсынған азаматтық адамдарды алғашқы даярлықтан өткізу жөнiндегі Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің Кәсiби даярлық училищелерiне жүктелген мiндеттерді барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшін оның қызметiн қамтамасыз ету; iшкi әскерлердi үнемi жауынгерлiк әзiрлiкте ұстауға қажеттi әскери-техникалық мамандықтар бойынша iшкi әскерлер әскери қызметшілерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Кәсiби даярлық училищелерiн ұстау, Ресей Федерациясының әскери-оқу орындарында әскери-техникалық мамандықтар бойынша Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнің әскери қызметшілерiн даярлау.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   011       Кадрлардың   Қазақстан           Жыл    Қазақстан
біліктiлi.   Республикасы Ішкі   бойы   Республикасы.
гiн арттыру  істер министрлі.           ның Ішкі істер
және қайта   гінің Кәсіби даяр.         министрлігі,
даярлау      лық училищесін             Қазақстан
94 бірлік штаттық          Республикасы.
сан шегiнде ұстау.         ның Ішкі істер
Азық-түлiкпен,             Кәсіби даярлық
дәрi-дәрмекпен,            училищесі,
заттай мүлiкпен,           Қазақстан
жанар-жағар                Республикасы
материалдарымен,           Ішкі істер
құны 40 еселiк             министрлігінің
айлық есептік              Ішкі әскерлер
көрсеткіштен               комитеті
төмен жиhазбен,
оқу әдебиеттерi.
мен басқа да
тауар-материалдық
бағалы заттармен
қамтамасыз ету.
Барлық оқитындар
саны (бiрлiк) -
750, оның iшiнде
тыңдаушылар санаты
бойынша: бacтапқы
даярлықта - 400,
бiлiктiлiгiн
арттыруда - 300,
қайта даярлықта -
50. Ресей Федера.
циясының әскери-
оқу орындарында
iшкi әскерлер
әскери қызметшiле.
рiнiң бiлiктiлiгiн
арттыру. Оқитын
iшкi әскерлердiң
әскери қызметшiле.
рiнiң caны - 29
офицер.
___________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Училища Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по первоначальной подготовке личного состава, повышению квалификации и переподготовке рядового, младшего и среднего начальствующего состава органов внутренних дел, первоначальной подготовке гражданских лиц, рекомендуемых подразделениями для прохождения службы в органах внутренних дел на должностях рядового, младшего и среднего начальствующего состава; повышение профессионального уровня военнослужащих внутренних войск по военно-техническим специальностям необходимых для поддержания постоянной боевой готовности внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Училища Министерства внутренних дел Республики Казахстан; подготовка военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан по военно-техническим специальностям в военно-учебных заведениях Российской Федерации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   011        Повышение  Содержание Училища Минис- В те-  Минис-
квалифи-   терства внутренних дел    чение  терство
кации и    Республики Казахстан, в   года   внутрен-
перепод-   пределах штатной числен-         них дел
готовка    ности - 94 единиц. Обес-         Респуб-
кадров     печение продовольствием,         лики
медикаментами, вещевым           Казах-
имуществом, горюче-сма-          стан,
зочными материалами,             Училище
мебелью стоимостью менее         Минис-
40-кратного месячного            терства
расчетного показателя,           внутрен-
учебной литературой и            них дел
другими товаро-материаль-        Респуб-
ными ценностями. Коли-           лики
чество обучающихся всего         Казах-
(единиц) - 750, в том            стан,
числе по категориям слу-         Комитет
шателей: первоначальной          внутрен-
подготовки - 400, повы-          них
шения квалификации - 300,        войск
переподготовки - 50.             Минис-
Повышение квалификации           терства
военнослужащих внутрен-          внутрен-
них войск в военно-учеб-         них дел
ных заведениях Российской        Респуб-
Федерации. Количество            лики
обучающихся военнослужа-         Казах-
щих внутренних войск - 29        стан
офицера.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197я .

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Кәсіби даярлық училищесінің жоспары: 400 бірлік алғашқы даярлық тыңдаушыларын; 300 бірлік біліктілігін арттыру тыңдаушыларын; 50 бiрлiк кадрларды қайта даярлау тыңдаушыларын оқытудағы негізгі мiндеттердi сапалы әрi уақытында орындауы. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң ішкi әскерлерiн әскери-техникалық мамандықтар бойынша бiліктi кадрлармен қамтамасыз eтуді, офицерлердiң теориялық бiлiмдерi мен практикалық дағдыларының деңгейлерін жаңарту; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң ішкі әскерлерiн үнемі жауынгерлік және жұмылдыру әзiрлiгiнде ұстау үшiн кәсiби міндеттердi шешудің қазiргі заманғы әдiстерiн, қару-жарақтың және әскери техниканың жаңа түрлерiн игеру. 23 офицердiң біліктілігін арттыру жоспарланып отыр.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
21-қосымша <*>
Ескерту. 21-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 шілдедегі N 806 қаулысымен .
Ескерту. 21-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жоғары кәсiби бiлiмдi мамандарды даярлау"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1044480 (бiр миллиард қырық төрт миллион төрт жүз сексен мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң iшкi әскерлеpi туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 23 маусымдағы Заңы ; "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттілiк және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 19 қаңтардағы Заңы ; "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi мен әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңы ; "Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ішкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында Әскери доктринаны бекiту туралы" 2000 жылғы 10 ақпандағы N 334 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 7 маусымдағы N 418 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкі iстер министрлігінiң iшкi әскерлерiнiң Жоғарғы әскери училищесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 наурыздағы N 349 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегі N 348 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің Академиясы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 маусымдағы N 675 қаулысы ; "Құқық қорғау органдары үшiн кадрлар даярлауды, құқық қорғау органдарының қызметін және үкiметтік байланыс әскерлерi әскери қызметшiлерiн әлеуметтiк қорғауды қаржыландыруға байланысты жекелеген мәселелер" деген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1427 қаулысы ; "Мемлекеттiң бюджеттiк есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегі қызметтiк iссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің Iшкi әскерлер комитетiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1057 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 16 тамыздағы N 909-42 қаулысы; Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi ведомствоаралық комиссиясының саясат және қорғаныс мәселелерi жөнiндегi 2002 жылғы 16 тамыздағы мәжiлiсiнiң N 2 хаттамасы; Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі iшкi әскерлерiнiң әскери қызметшiлерiн Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында оқуға және ұстауға арналған Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлігімен 2003 жылғы 6 маусымдағы келiсiм-шарты.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение Училищем Министерства внутренних дел Республики Казахстан основных задач в плановом обучении: слушатели первоначальной подготовки - 400 единиц; слушателей повышения квалификации - 300 единиц; слушателей переподготовки кадров - 50 единиц; обеспечение внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан квалифицированными кадрами по военно-техническим специальностям, обновление уровня теоретических знаний и практических навыков офицеров; освоение современных методов решения профессиональных задач, новых видов вооружения и военной техники для поддержания постоянной боевой и мобилизационной готовности внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан. Планируется повысить квалификацию 23 офицерам.
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 012
"Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием" на 2004 год
1. Стоимость: 1044480 (один миллиард сорок четыре миллиона четыреста восемьдесят тысяч тенге). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г. N 806 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июня 1992 года "О внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 19 января 1993 года "О всеобщей воинской обязанности и военной службе"; Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 334 "Об утверждении Военной доктрины Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 418; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1997 года N 349 "О создании Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 675 "О создании государственного учреждения "Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1427 "Отдельные вопросы, связанные с финансированием подготовки кадров для правоохранительных органов, деятельности правоохранительных органов и социальной защиты военнослужащих войск правительственной связи"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2002 года N 909-42; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057 "Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; протокол заседания межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики Казахстан по вопросам политики и обороны от 16 августа 2002 года N 2; контракт от 6 июня 2003 года Министерства внутренних дел Республики Казахстан с Министерством обороны Российской Федерации на обучение и содержание военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в военно-учебных заведениях Российской Федерации.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджет бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлер үшiн терең гуманитарлық, заңгерлік арнайы бiлiмi бар білікті кадрлар даярлау жөніндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігiнің жоғарғы оқу орындарына жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету, қоғамдық тәртіптi сақтау, қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету және қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi жұмысты жоғары кәсiби деңгейде ұйымдастыру; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ішкі әскерлерiн үнемi жауынгерлік даярлықта ұстау үшiн оны қажетті әскери-техникалық, мамандықтар бойынша дайындалған жоғары бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: ішкі iстер органдары қызметінiң өзектi проблемаларына iргелі және қолданбалы зерттеулер жүргiзу және алынған нәтижелердi ішкі iстер органдарының оқу процесi мен тәжiрибесiне енгiзу мақсатында iшкi iстер органдары үшін мамандар даярлау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жоғарғы оқу орындарына жүктелген міндеттерді орындау үшiн оларды ұстау; оқу, ғылыми, оқу-әдістемелiк және анықтамалық-ақпараттық әдебиеттердi дайындау және басып шығару; оқу-тәрбие процесiне тұрақты және ауыспалы құрамды белсендi қатысуға ынталандыру жүйесiн әзiрлеу және енгiзу. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі iшкi әскерлерiнiң айқын қажеттілігіне сәйкес Ресей федерациясының әскери оқу орындарындағы оқыту бағдарламалары бойынша әскери қызметшiлердi әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   012       Жоғары       Заң институттары    Жыл    Қазақстан
кәсіби       мен iшкi әскерлер.  бойы   Республикасы.
білімді      дің жоғарғы әскери         ның Iшкi iстер
мамандарды   училищесiн 1770            министрлігі,
даярлау      бірлік штаттық сан         Қазақстан
шегiнде ұстау.             Республикасы.
Азық-түлiкпен,             ның Ішкі істер
дәрi-дәрмекпен,            министрлігінің
заттай мүлікпен,           ішкі әскерлер
жұмсақ мүкәммалмен,        комитетi
жанар-жағар мате.          Қазақстан
риалдармен, ас үй          Республикасы.
және медициналық           ның Ішкі істер
жабдықтармен, құны         министрлігі
40 еселiк айлық            Ішкі әскерле.
есептiк көрсеткіш.         рінің Жоғары
тен төмен жиhазбен,        әскери учили.
спорт мүкәммалымен,        щесі,
стипендиямен және          Қазақстан
басқа да тауар-            Республикасы.
материалдық бағалы         ның Ішкі істер
заттармен                  министрлігінің
қамтамасыз ету. 2          Академиясы,
атаулы оқ-дәрi, 3          Қазақстан
атаулы броньды             Республикасы
қалқанша мен               Ішкі істер
белсендi қорғаныс          министрлігінің
құралын, 1 атаулы          Барымбек
әскери-химиялық            Бейсенов
мүлiк, 1 атаулы            атындағы
инженерлiк мүлiк           Қарағанды заң
сатып алу. Бiлiм           институты
алушылар саны:
күндiзгi бөлiмде -
2912 бiрлік, сырттай
бөлiмде - 1751
бiрлiк. Iшкі әскер.
лердiң әскери
қызметшілерiн Ресей
Федерациясының
әскери-оқу орында.
рында оқыту. Оқитын
Iшкi әскерлер әскери
қызметшілерiнiң саны
- 6 офицер.
___________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности высших учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по подготовке квалифицированных кадров, обладающих глубокими гуманитарными, юридическими специальными знаниями; для организации на высоком профессиональном уровне работу по охране общественного порядка, обеспечению общественной безопасности и борьбе с преступностью; обеспечение внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан высококвалифицированными специалистами, подготовленными по военно-техническим специальностям, необходимым для поддержания постоянной боевой готовности внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: содержание высших учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по проведению фундаментальных и прикладных исследований актуальных проблем деятельности органов внутренних дел, и подготовки для них специалистов с целью внедрения полученных результатов в учебный процесс и практику органов внутренних дел и внутренних войск; подготовка и издание учебной, научной, учебно-методической и информационно-справочной литературы; разработка и внедрение системы стимулирования активного участия в учебно-воспитательном процессе постоянного и переменного состава; подготовка военнослужащих по военно-техническим специальностям, согласно объявленной потребности внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан по программам обучения в военно-учебных заведениях Российской Федерации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   012        Подготовка Содержание юридических    В те-  Минис-
специалис- институтов и Высшего      чение  терство
тов с выс- военного училища внутрен- года   внутрен-
шим про-   них войск в пределах             них дел
фессио-    штатной численности -            Респуб-
нальным    1770 единиц. Обеспечение         лики
образова-  продовольствием, медика-         Казах-
нием       ментами, вещевым имущест-        стан,
вом, мягким инвентарем,          Комитет
горюче-смазочными мате-          внутренних
риалами, кухонным и меди-        войск Мини-
цинским оборудованием,           стерства
мебелью стоимостью менее         внутренних
40-кратного месячного            дел Респуб-
расчетного показателя,           лики Каз-
спортинвентарем, стипен-         ахстан,
дией и другими товаро-           Высшее
материальными ценностями.        военное
Приобретение боеприпасов         училище
- 2 наименований, средст-        внутрен-
вами бронезащиты и актив-        них
ной обороны - 3 наимено-         войск
ваний, военно-химического        Минис-
имущества - 1 наименова-         терства
ние, инженерного имущест-        внутрен-
ва - 1 наименования.             них дел
Количество обучающихся           Респуб-
очно - 2912 единиц, заоч-        лики
но - 1751 единицы. Обуче-        Казах-
ние военнослужащих внут-         стан,
ренних войск в военно-           Академия
учебных заведениях               Минис-
Российской Федерации.            терства
Количество обучающихся           внутрен-
военнослужащих внутренних        них дел
войск - 6 офицеров.              Респуб-
лики
Казах-
стан,
Караган-
динский
юриди-
ческий
институт
Минис-
терства
внутрен-
них дел
Респуб-
лики
Казах-
стан
имени
Барим-
бека
Бейсе-
нова
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 30 июля 2004 г. N 806 ; от 26 ноября 2004 г. N 197я .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарын және ішкі әскерлерiн жоғары бiлiктi мамандармен жоспарлы түрде қамтамасыз ету: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi әскерлерi Жоғары әскери училищесi - күндiзгі бөлімнен 134 бiрлiк; Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Академиясы - күндiзгі бөлiмнен 310 бiрлiк, сырттай бөлімнен 353 бiрлік; Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрлігінiң Қарағанды заң институты - күндiзгi бөлiмнен 194 бiрлiк, сырттай бөлiмнен 188 бiрлiк.
Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында әскери-техникалық мамандықтар бойынша Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің iшкi әскерлерiнiң 6 офицерiн алғашқы жылдық оқыту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
22-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жоғары бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 76400 мың теңге (жетпiс алты миллион төрт жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 348 қаулысы ; Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Ақтөбе заң колледжiнiң оқу процесi үшiн қажеттi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Ақтөбе заң колледжiнiң оқу кешенiн салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение высококвалифицированными специалистами органы внутренних дел и внутренних войск Республики Казахстан с планируемым выпуском: Высшее военное училище внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 134 единиц; Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 310 единиц, заочно 353 единицы; Карагандинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан - очно 194 единиц, заочно 188 единиц; первогодичное обучение 6 офицеров внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан по военно-техническим специальностям в военных учебных заведениях Российской Федерации. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г. N 806 .
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 013
"Строительство и реконструкция объектов образования"
на 2004 год
1. Стоимость: 76400 тысяч тенге (семьдесят шесть миллионов четыреста тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года N 348 "Об учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для учебного процесса Актюбинского юридического колледжа Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: строительство учебного комплекса Актюбинского юридического колледжа.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   013       Жоғары бiлiм "2004 жылға арнал.  Жыл    Қазақстан
беру объек.  ған республикалық   бойы   Республикасы.
тiлерiн салу бюджет туралы"             ның Iшкi iстер
және қайта   Қазақстан                  министрлiгi,
жаңарту      Республикасының            Қазақстан
Заңын iске асыру           Pecпубликасы
туралы" Қазақстан          Iшкi iстер
Республикасы               министрлiгiнiң
Үкiметiнің 2003            Ақтөбе заң
жылғы 12 желтоқ.           колледжi.
сандағы N 1260
қаулысына 2-қосым.
шаға сәйкес
мынадай iс-шараға:
жобалау-сметалық
құжаттамаға
мемлекеттiк сарап.
тама жүргiзу;
заңнамада белгiлен.
ген тәртiппен
бекiтiлген жобалау-
сметалық құжаттамаға
сәйкес оқу орнының
асханалы бас корпусы
бойынша құрылыс-
монтаждау жұмыста.
рына "Қазақстан
Республикасының
Iшкi iстер министр.
лiгi Ақтөбе заң
колледжiнiң оқу
кешенiн салу"
деген инвестиция.
лық жобаны iске
асыру.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттамаға мемлекеттiк сараптама, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Ақтөбе заң колледжi оқу кешенiнiң құрылысын аяқтау және пайдалануға енгiзу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
23-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Әскери қызметшiлерi, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн емдеу"
деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 185644 мың теңге (бiр жүз сексен бес миллион алты жүз қырық төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарлама нормативтiк құқықтық негiзi: "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 8 шілдедегi Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күші бар Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1474-53 қаулысы; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрам адамдардың қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтынудың нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысы ; Мемлекеттiң бюджеттік есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегі қызметтiк iссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігiне бағынысты ұйымның кейбiр мәселелерi"; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1433 қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметші емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы .

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   013        Строитель- Реализация инвестицион-   В те-  Минис-
ство и     ного проекта "Строитель-  чение  терство
реконст-   ство учебного комплекса   года   внутрен-
рукция     Актюбинского юридического        них дел
объектов   колледжа Министерства            Респуб-
образова-  внутренних дел Республики        лики
ния        Казахстан" согласно При-         Казах-
ложению 2 к постановлению        стан,
Правительства Республики         Актюбин-
Казахстан от 12 декабря          ский
2003 года N 1260 "О реа-         юриди-
лизации Закона Республики        ческий
Казахстан "О республикан-        колледж
ском бюджете на 2004 год"        Минис-
на мероприятия: Проведе-         терства
ние государственной экс-         внутрен-
пертизы проектно-сметной         них дел
документации; строитель-         Респуб-
но-монтажные работы по           лики
главному корпусу со сто-         Казах-
ловой учебного заведения         стан
в соответствии с утверж-
денной в установленном
законодательством порядке
проектно-сметной докумен-
тацией.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: государственная экспертиза проектно-сметной документации утвержденная в установленном законодательством порядке, завершение строительства и ввод в эксплуатацию учебного комплекса Актюбинского юридического колледжа Министерства внутренних Республики Казахстан.
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 014
"Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных
органов и членов их семей" на 2004 год
1. Стоимость: 185644 тысячи тенге (сто восемьдесят пять миллионов шестьсот сорок четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 8 июля 1994 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1474-53; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении Положения о прохождении службы рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1433 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: құқық қорғау органдарының және iшкi әскерлердiң қызметкерлерi мен әскери қызметшілерiне, зейнеткерлерiне олармен бiрге тұратын олардың отбасы мүшелерiне кешенді білікті, мамандандырылған, кеңестiк-диагностикалық, профилактикалық және стационарлық көмек көрсету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмді орындалуына қол жеткiзу үшін олардың қызметiн қамтамасыз ету; құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiне, олардың отбасы мүшелерiне iшкi iстер органдарының және iшкi әскерлерiнiң зейнеткерлерiне, медициналық қызмет көрсетуге арналған мемлекеттiк тапсырысқа ақы төлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердi аурудың барлық түрiн, мүгедектi және өлiмдi кемiтуге бағытталған профилактикалық iс-шаралардың кешенiн ұйымдастыру және жүргiзудi; қазiргi заманғы емдеу-диагностикалық жабдықтармен жарақтандыру, профилактика, диагностика және емдеу жөнiндегi жұмыстың озық нысандары мен әдiстерiн зерделеу және енгiзуді; салауатты өмiр салтын насихаттау жөнiндегi iс-шараларды ұйымдастыру және өткiзу; дәрiгерлердiң және орта буындағы медициналық қызметкерлердiң бiлiктiлiгiн жоғарылатуды; құқық қорғау органдарын оңтайлы жасақтау мақсатында жүзеге асырылатын ғылыми-әдiстемелiк, ұйымдастырушылық және практикалық iс-шараларды ұйымдастыруды әскери-дәрiгерлiк сараптау материалдары бойынша ведомстволық медициналық және әскери-медициналық мекемелердегi емдеу-диагностикалық жұмыстың ұйымдастырылуын, жүргізiлуiн және олардың нәтижелерiн бақылауды жүзеге асыруды; Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің бөлiмшелерiнде қолданыстағы санитарлық заңнаманың, санитарлық ережелер мен нормалардың, гигиеналық нормативтердің сақталуын қамтамасыз етудi; қоршаған ортаны ластаудың алдын алуға және жоюға бағытталған санитарлық-iндетке қарсы iс-шараларды әзiрлеу және жүзеге асыруды; iшкi iстер органдарының және ішкi әскерлер қызметкерлерiнiң, олардың отбасы мүшелерiнің, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң арнаулы мекемелерiнде ұсталатын контингенттің денсаулығын нығайту үшін жағдай жасауды орындау үшін олардың аппаратын ұстау. Ішкi iстер органдары мен iшкi әскерлердің қызметкерлерiн, олардың отбасы мүшелерiн, әскери қызметшiлерi мен зейнеткерлерiн емдеу үшін "Қазақстан" емдеу кешенi" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны ұсынатын медициналық қызметтер үшін ай сайын ақы төлеу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Центрального госпиталя с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций по оказанию комплексной квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической, профилактической и стационарной помощи сотрудникам и военнослужащим правоохранительных органов, членам их семей и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск; оплата государственного заказа на оказание медицинских услуг сотрудникам и военнослужащим правоохранительных органов, членам их семей и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Центрального госпиталя с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан для выполнения возложенных на них функций по организации и проведению комплекса профилактических мероприятий, направленных на снижение всех видов заболеваемости, инвалидности и смертности; оснащения современным лечебно-диагностическим оборудованием, изучения и внедрения передовых форм и методов работы по профилактике, диагностике и лечению; организация и проведение мероприятий по пропаганде здорового образа жизни; повышение квалификации врачей и среднего персонала медицинских работников; организация научно-методических, организационных и практических мероприятий, осуществляемых в целях оптимального комплектования правоохранительных органов; осуществление контроля по материалам военно-врачебной экспертизы, за организацией, проведением и результатами лечебно-диагностической работы в ведомственных медицинских и военно-медицинских учреждениях; обеспечение соблюдения действующего санитарного законодательства, санитарных правил и норм, гигиенических нормативов в подразделениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан; по разработке и осуществлению санитарно-противоэпидемических мероприятий, направленных на предупреждение и ликвидацию загрязнения окружающей среды; создания условий для укрепления состояния здоровья сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей, а также спецконтингента, содержащихся в спецучреждениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан. Ежемесячная оплата за медицинские услуги, оказываемые Республиканским государственным казенным предприятием "Лечебный комплекс "Казахстан", для лечения сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   014       Әскери       Емханалы орталық    Жыл    Қазақстан
қызметші.    госпитальді - 241   бойы   Республикасы.
лерді,       бірлік штаттық             ның Ішкі істер
құқық қорғау сандық шегінде             министрлігі,
органдарының ұстау. Емханалы            Қазақстан
қызметкер.   госпитальдің               Республикасы
лерi және    қызметін азық-             Ішкі істер
олардың      түлікпен, дәр-             министрлігінің
отбасы       дәрмекпен, басқа           Емханалы
мүшелерін    да медициналық             орталық
емдеу        мақсаттағы құрал.          госпиталі,
дармен, төсек-             Қазақстан
орындармен,                Республикасы
арнайы киiм-кешек.         Ішкі істер
пен, тауарлы-мате.         министрлігінің
риалдық құндылық.          "Қазақстан"
тармен, жанаржағар         емдеу кешені"
май материалдары.          республикалық
мен қамтамасыз ету.        мемлекеттік
Медициналық                қазыналық
жабдықтарды:               кәсіпорны
автоклав - 1 бірлік,
биохимиялық
анализатор - 1
бiрлік, УДЗ - 1
бiрлік, инфузомат
ФМ - 1 бiрлік, лор
операциялық құрал.
дар жиыны - 1 жиын.
тық, жылжымалы
рентген аппараты -
1 бірлік, рентген
аппараты - 1 бiрлiк,
стоматологиялық
қондырғы - 2 бiрлiк,
термостат - 1 бір.
лік, микроскопты
саңылау шамы - 1
бiрлік, фиброколо.
носкоп - 1 бiрлік,
флюрограф - 1
бiрлік, 8 атаулы
басқа да медициналық
жабдықтар сатып алу.
Әскери қызметшiлерге
құқық қорғау орган.
дарының қызметкерле.
ріне, олардың
отбасы мүшелерi мен
iшкi iстер органда.
рының және iшкi
әскерлердiң зейнет.
керлерiне саны
27410 күндiк-төсек
орынға медициналық
қызметтер көрсету.
____________________________________________________________________

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   014        Лечение    Содержание Центрального   В те-  Минис-
военно-    госпиталя с поликлиникой, чение  терство
служащих,  в пределах штатной чис-   года   внутрен-
сотруд-    ленности - 241 единица.          них дел
ников      Обеспечение деятельности         Респуб-
правоох-   госпиталя с поликлиникой         лики
ранитель-  продуктами питания, меди-        Казах-
ных орга-  каментами, прочими сред-         стан,
нов и      ствами медицинского наз-         Цент-
членов их  начения, постельными             ральный
семей      принадлежностями, спе-           госпи-
циальным обмундированием,        таль с
товарно-материальными            поликли-
ценностями, горюче-сма-          никой
зочными материалами.             Минис-
Приобретение медицинского        терства
оборудования: автоклав -         внутрен-
1 единица, биохимический         них дел
анализатор - 1 единица,          Респуб-
датчик к аппарату УЗИ - 1        лики
единица, инфузомат ФМ - 1        Казах-
единица, набор операцион-        стан,
ных инструментов лор - 1         Респуб-
комплект, передвижной            ликан-
рентгеновский аппарат - 1        ское
единица, рентгенаппарат -        государ-
1 единица, стоматологи-          ственное
ческая установка - 2 еди-        казенное
ницы, термостат - 1 еди-         пред-
ница, щелевая лампа с            приятие
микроскопом - 1 единица,         "Лечеб-
фиброколоноскоп - 1 еди-         ный ком-
ница, флюрограф - 1 еди-         плекс
ница, прочее медицинское         "Казах-
оборудование - 8 наимено-        стан"
ваний. Оказание медицин-         Минис-
ских услуг военнослужа-          терства
щим, сотрудникам правоох-        внутрен-
ранительных органов,             них дел
членам их семей и пенсио-        Респуб-
нерам органов внутренних         лики
дел и внутренних войск,          Казах-
в количестве 27 410              стан
койко-дней.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Ішкі істер органдары мен ішкі әскерлердің қызметкерлерiне, әскери қызметшiлерi мен зейнеткерлерiне, олардың отбасы мүшелерiне кешенді бiлiкті, мамандандырылған, кеңестiк-диагностикалық профилактикалық және стационарлық көмек көрсетуде Қазақстан Республикасы Ішкi iстер министрлiгінiң Емханалы орталық госпиталiне жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақытылы орындалуы. Құқық қорғау органдары мен iшкi әскерлер қызметкерлерiн, әскери қызметшiлерiн, сондай-ақ зейнеткерлерi мен олардың отбасы мүшелерiн Емханалы орталық госпитальде емдеу үшiн саны 15 402 күндiк-төсек орын ұсыну. Құқық қорғау органдары мен iшкі әскерлердiң қызметкерлерiн, әскери қызметшiлерiн, сондай-ақ зейнеткерлерi мен олардың отбасы мүшелерiн "Қазақстан" емдеу кешенiнде" стационарлық емдеу үшін саны 27 410 күндік-төсек орын ұсыну.
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
24-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 24-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
25-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жүргізуші куәлiктерiн, көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу үшiн қажет құжаттарды және нөмiр белгiлерiн дайындау"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1732097 мың теңге (бip миллиард жетi жүз отыз eкі миллион тоқсан жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жол қозғалысы қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шілдедегi Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заң күшi бар Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүргiзушiлердiң және көлiк құралдарының жол қозғалысына қатысуына рұқсат беру жөнiндегi заңнамада белгiленген мемлекеттiк функцияларды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк тiркеудiң нөмiрлiк белгiлерiн, көлiк құралдарын тiркеу туралы куәлiктер мен жүргiзушi куәлiктерiн қоса алғандағы жол полициясының арнайы өнiмдерiн әзiрлеуi және өткiзудi ұйымдастыру.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций на Центральный госпиталь с поликлиникой Министерства внутренних дел Республики Казахстан в оказании комплексной квалифицированной, специализированной, консультативно-диагностической, профилактической и стационарной помощи сотрудникам и военнослужащим правоохранительных органов, членам их семей и пенсионерам органов внутренних дел и внутренних войск. Предоставление койко-дней в количестве 15 402 на лечение сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск в Центральном госпитале с поликлиникой. Предоставление койко-дней в количестве 27 410 на стационарное лечение сотрудников и военнослужащих правоохранительных органов, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск в Республиканском государственном казенном предприятии "Лечебный комплекс "Казахстан".
Для служебного пользования
Приложение 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон".<*>
Сноска. В приложение 24 вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197я .
Приложение 25
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 016
"Изготовление водительских удостоверений, документов,
номерных знаков для государственной регистрации транспортных
средств" на 2004 год
1. Стоимость: 1732097 тысяч тенге (один миллиард семьсот тридцать два миллиона девяносто семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение установленных законодательством государственных функций по допуску водителей и транспортных средств к участию в дорожном движении.
5. Задачи бюджетной программы: организация изготовления и реализации специальной продукции дорожной полиции, включая государственные регистрационные номерные знаки, свидетельства о регистрации транспортных средств и водительские удостоверения.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   016       Жүргiзушi    Қазынашылық орган.  Жыл    Қазақстан
куәлiктерiн, дарында белгiленген бойы   Республикасы.
көлiк құрал. тәртіппен тiркелген        ның Ішкі істер
дарын мемле. азаматтық-құқықтық         министрлігі
кеттiк       шарттар бойынша
тiркеу үшiн  "Көлiк құралдары
қажет құжат. мен олардың тiрке.
тарды және   мелерiне арналған
нөмiр бел.   жарық қайтарғышы
гiлерiн      бар мемлекеттiк
дайындау     тiркеу белгiлерi"
деген Қазақстан
Республикасының
СТ 986-95
стандартына және
"Көлiк құралдары
үшiн тіркеудің
нөмiрлiк белгi.
лерiне арналған
әзiрлемелер"
деген Қазақстан
Республикасының-
640 ТШ-3042787-1-95
техникалық шартта.
рына сәйкес 248486
жиынтық үшiн;
Қазақстан
Республикасының 640
ТШ-3042787-3-96
техникалық шартта.
рына сәйкес көлiк
құралдарын тiркеу
туралы 285717
бiрлiк куәлiк;
Қазақстан Респу.
бликасының 640
ТШ-3042787-2-96
техникалық
шарттарына сәйкес
190820 бiрлік
жүргiзушi куәлiгiн
әзiрлеу үшiн
мiндеттемелердi
орындау. Әзiрленген
149418 жиынтық
мемлекеттiк
тiркеудiң нөмiрлiк
белгiлерi, 165654
бірлік көлік
құралдарын тіркеу
туралы куәлік және
62762 бірлік
жүргізуші куәлігі
үшін 2003 жылдың
міндеттемелерін
орындау.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: жүргізушілердің және көлік құралдарының жол қозғалысына қатысуына рұқсат беру жөніндегі заңнамада белгіленген мемлекеттік функцияларды іске асыру.
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
26-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 26-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
27-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк азаматтарды көші-қон карточкаларымен қамтамасыз ету"
деген 018 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   016        Изготовле- Выполнение обязательств   В те-  Минис-
ние води-  по гражданско-правовым    чение  терство
тельских   договорам, зарегистриро-  года   внутрен-
удостове-  ванных в установленном           них дел
рений,     порядке в органах Казна-         Респуб-
документов,чейства: за 248486 комп-         лики
номерных   лектов соответствующих           Казах-
знаков для стандарту СТ Республики          стан
государ-   Казахстан 986-95 "Знаки
ственной   государственные регист-
регистра-  рационные со световозв-
ции тран-  ращающим покрытием для
спортных   транспортных средств и
средств    их прицепов" и техничес-
ким условиям ТУ 640 Рес-
публики Казахстан -
3042787-1-95 "Заготовки
на регистрационные номер-
ные знаки для транспорт-
ных средств"; за 285717
единиц свидетельств о
регистрации транспортных
средств соответствующих
техническим условиям ТУ
640 Республики Казахстан
- 3042787-3-96; за 190820
единиц водительских удос-
товерений соответствующих
техническим условиям ТУ
640 Республики Казахстан
- 3042787-2-96. Выполне-
ние обязательств 2003
года за изготовленные
государственные регистра-
ционные номерные знаки
149418 комплектов, свиде-
тельства о регистрации
транспортных средств
165654 единиц и водитель-
ские удостоверения 62762
единицы.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реализация установленных законодательством государственных функций по допуску водителей и транспортных средств к участию в дорожном движении.
Для служебного пользования
Приложение 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 017
"Повышение боеготовности воинских частей внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
на 2004 год
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон" . <*>
Сноска. В приложение 26 вносятся изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197я .
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 018
"Обеспечение миграционными карточками иностранных лиц,
прибывающих в Республику Казахстан"
на 2004 год

1. Құны: 11000 мың теңге (он бiр миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының ішкі iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күші бар Жарлығы ; "Көшi-қонға бақылау жасауды күшейту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 наурыздағы N 241 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: елiмiзге келетiн шетелдіктердi есепке алу; шетелдiк азаматтардың елiмiзде болуын бақылау жүйесiн жетілдiру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасына келетiн шетелдiк адамдарды көші-қон карточкаларымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   018       Қазақстан    Кем дегенде         Жыл    Қазақстан
Республика.  9090909 бiрлiк      бойы   Республикасы.
сына         көшi-қон                   ның Ішкі істер
келетін      карточкасын                министрлігі
шетелдік     дайындау жөнін.
азаматтарды  дегі қызметке
көші-қон     ақы төлеу.
карточка.    Көші-қон карточ.
ларымен      каларын жеткізу
қамтамасыз   жөніндегі шығыстар
ету
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: шетелдiк азаматтардың елімiзде болуын бақылау жүйесiн жетiлдiру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
28-қосымша
Ескерту. 28-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.04.10.
N 402 қаулысымен . (бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
29-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
деген 021 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 11000 тысяч тенге (одиннадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О Республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2003 года N 241 "О некоторых мерах по усилению миграционного контроля".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: учет иностранцев, въезжающих в страну; совершенствование системы контроля за прибыванием в стране иностранных граждан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение миграционными карточками иностранных лиц, прибывающих в Республику Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   018        Обеспече-  Оплата услуг по изготов-  В те-  Минис-
ние мигра- лению миграционных карто- чение  терство
ционными   чек - не менее 9 090 909  года   внутрен-
карточками единиц.                          них дел
иностран-  Расходы по доставке миг-         Респуб-
ных лиц,   рационных карточек.              лики
прибываю-                                   Казах-
щих в Рес-                                  стан
публику
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: совершенствование системы контроля за прибыванием в стране иностранных граждан.
Приложение 28
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327 <*>
Сноска. Приложение 28 исключено - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.)
Приложение 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 021
"Строительство и реконструкция объектов здравоохранения"
на 2004 год

1. Құны: 30000 мың теңге (отыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың кейбiр мәселелерi" деген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1433 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлердiң қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн, олардың отбасы мүшелерiн және iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлердiң зейнеткерлерiн медициналық қызмет көрсетумен қамтамасыз ету үшiн қажеттi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң емханалы госпиталiн салу үшiн жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу және оған мемлекеттiк сараптама жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   021       Денсаулық    "Астана қаласында   Жыл    Қазақстан
сақтау       емханалы госпиталь  бойы   Республикасы.
объектiлерiн салу" деген инвес.         ның Ішкі істер
салу және    тициялық жобаның           министрлігі
қайта        жобалау-сметалық
жаңарту      құжаттамасын
әзiрлеу және оған
мемлекеттiк сарап.
тама жүргiзу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк сараптамадан өткен және заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттама.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
30-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне тұрғын үй салу"
деген 022 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 30000 тысяч тенге (тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1433 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для обеспечения медицинским обслуживанием сотрудников и военнослужащих органов внутренних дел и внутренних войск, членов их семей и пенсионеров органов внутренних дел и внутренних войск.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на строительство госпиталя с поликлиникой МВД Республики Казахстан в городе Астана.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   021        Строитель- Разработка и проведение   В те-  Минис-
ство и     государственной эксперти- чение  терство
реконст-   зы проектно-сметной доку- года   внутрен-
рукция     ментации инвестиционного         них дел
объектов   проекта "Строительство           Респуб-
здравоох-  госпиталя с поликлиникой         лики
ранения    в городе Астане".                Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная документация, прошедшая государственную экспертизу и утвержденная в установленном законодательством порядке.
Приложение 30
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 022
"Строительство жилого дома для сотрудников органов
внутренних дел" на 2004 год

1. Құны: 180000 мың теңге (бip жүз сексен миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласына қайта дислокацияланған iшкi iстер органдарының қызметкерлерiн тұрғын үймен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы тұрғын үй құрылысын аяқтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   022       Iшкi iстер   Астана қаласындағы  2004   Қазақстан
органдары.   38 пәтерлi тұрғын   жылдың Республикасы.
ның қызмет.  үй құрылысын        бірін. ның Ішкі істер
керлерiне    аяқтау жөнiндегi    ші     министрлігі.
тұрғын       белгiленген         тоқсан
үй салу      тәртiпте бекiтiл.
ген жобалау-смета.
лық құжаттамаға
сәйкес орындалған
құрылыс-монтаждау
жұмыстары үшiн
"Демеу" ашық
акционерлiк
қоғамымен есеп
айырысулар
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Астана қаласында 38 пәтерлi тұрғын үйдiң құрылысын аяқтау және пайдалануға тапсыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
31-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Учаскелік полиция инспекторларын техникалық-материалдық жабдықтау және ақшалай үлестiң ұлғаюына облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалалық бюджеттерiне берiлетiн мақсатты трансферттер"
деген 023 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 180000 тысяч тенге (сто восемьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение жильем сотрудников и военнослужащих органов внутренних дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: завершение строительства жилого дома в городе Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   022        Строитель- Реализация инвестицион-   1      Минис-
ство жи-   ного проекта "Строитель-  квар-  терство
лого дома  ство 38 квартирного жи-   тал    внутрен-
для сот-   лого дома в городе Аста-  2004   них дел
рудников   не" согласно Приложению   года   Респуб-
органов    2 к постановлению Прави-        лики
внутрен-   тельства Республики Ка-          Казах-
них дел    захстан от 12 декабря            стан
2003 года N 1260 "О реа-
лизации Закона Республики
Казахстан "О республикан-
ском бюджете на 2004
год": Расчеты с ОАО
"Демеу" за выполненные
строительно-монтажные
работы по завершению
строительства 38 квартир-
ного жилого дома в городе
Астане.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства и сдача в эксплуатацию 38 квартирного жилого дома в городе Астане.
Приложение 31
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 023
"Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на увеличение денежного довольствия и
материально-техническое оснащение участковых инспекторов
полиции" на 2004 год

1. Құны: 716000 мың теңге (жетi жүз он алты миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707 заң күшi бар Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644 қаулысы ; "Қазақстан Республикасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу және қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қоғамдық тәртiптi қорғау және құқық бұзушылықтардың алдын алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: полицияның учаскелiк инспекторларының еңбекақысын көтеру және оларды материалдық-техникалық жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   023       Учаскелiк    Қазақстан           Жыл    Қазақстан
полиция      Республикасы        бойы   Республикасы.
инспектор.   Үкiметiнің шешіміне        ның Ішкі істер
ларын        сәйкес полицияның          министрлігі,
техникалық-  учаскелiк инспек.          Алматы және
материалдық  торларының ақшалай         Астана қалала.
жабдықтау    үлесінің ұлғаюына          рының, облыс.
және ақшалай және техникалық-           тардың
үлестiң      материалдық                әкімияттары,
ұлғаюына     жабдықтауға                облыстардағы
облыстық     облыстық бюджет.           iшкi iстер
бюджеттер.   терге, Астана              бас басқарма.
ге, Астана   және Алматы                лары, облыс.
және Алматы  қалалық бюджетте.          тардағы iшкi
қалалық      рiне берiлетiн             iстер басқар.
бюджеттерi.  мақсатты трансферт.        малары,
не берiлетiн тердiң тiзбесi             Астана және
мақсатты                                Алматы қалала.
трансферттер                            рының Iшкi
iстер бас
басқармалары
____________________________________________________________________

1. Стоимость: 716000 тысяч тенге (семьсот шестнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 декабря 1995 года N 2707 "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 "Об утверждении положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430 "О программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: охрана общественного порядка и профилактика правонарушений.
5. Задачи бюджетной программы: повышение оплаты труда и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   023        Целевые    Перечисление целевых      В те-  Минис-
трансферты трансфертов областным     чение  терство
областным  бюджетам, бюджетам горо-  года   внутрен-
бюджетам,  дов Астаны и Алматы на           них дел
бюджетам   увеличение денежного             Респуб-
городов    довольствия и мате-              лики
Астаны и   риально-техническое              Казах-
Алматы на  оснащение участковых             стан,
увеличение инспекторов полиции,             Акиматы
денежного  согласно решения Прави-          облас-
довольст-  тельства Республики              тей,
вия и      Казахстан.                       городов
мате-                                       Астаны и
риально-                                    Алматы,
техничес-                                   Главные
кое осна-                                   управле-
щение                                       ния
участковых                                  внутрен-
инспекто-                                   них дел
ров поли-                                   облас-
ции                                         тей,
Управ-
ления
внутрен-
них дел
облас-
тей,
Главные
управ-
ления
внутрен-
них дел
городов
Астаны и
Алматы
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: аймақтардағы криминалдық жағдайды жақсарту, қылмыстар мен әкімшілік құқық бұзушыларды ескерту, анықтау, жолын кесу, қоғамдық тәртіпті нығайту және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету.
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
32-қосымша
201 - Қазақстан Республикасының
Ішкі iстер министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі. "Қызмет бабында пайдалану үшiн" белгісімен берілген нормативтік актілер Деректер базасына енгізілмейді.
Ескерту. 32-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.10. N 402 қаулысымен . (бұл өзгеріс 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
Ескерту. 32-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197я қаулысымен .

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: *улучшение криминальной ситуации в регионах; предупреждение, выявление, пресечение преступлений и административных правонарушений, укрепление общественного порядка и обеспечение общественной безопасности.
Примечание: *) Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты, в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражается в паспорте соответствующей местной бюджетной программе.
Для служебного пользования
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
201 - Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Приложение с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Закон". <*>
Сноска. В приложение 32 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 10 апреля 2004 г. N 402 (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 26 ноября 2004 г. N 197я .