2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі  Бюджет кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
442,   443,   444,   445,   446,   447-қосымшаларға  сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының 2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
442-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикаcы Республикалық ұланы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Қорғалатын адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге және салтанатты рәсімдерді орындауға қатысу"
деген 001 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год (Республиканская гвардия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 (выписка)
В соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2007 год:
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям  442 443 444 445 446 447 ;
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 442
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
678  Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц и
выполнении церемониальных ритуалов"
на 2007 год

1. Құны:  1 713 221 мың теңге (бір миллиард жеті жүз он үш миллион екі жүз жиырма бір мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.  N 597  қаулысымен.
2.   Бюджеттік   бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы және әскери қызметшілерінің, жұмысшылары мен қызметшілерінің жалпы штаттық санын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 30  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің   2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428  Жарлығы ; "Мемлекеттік протоколды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 қазандағы N 201  Жарлығы ; "Республикалық ұлан күзететін аса маңызды мемлекеттік объектілердің, сондай-ақ ғимараттар,   құрылыстар мен қызметтік үй-жайлардың Тізбесін бекіту туралы"   Қазақстан Республикасы   Президентінің   2002 жылғы 18 қазандағы N 352  Өкімі .

1. Стоимость:  1 713 221 тысяча тенге (один миллиард семьсот тринадцать миллионов двести двадцать одна тысяча тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон  Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 30 "Об определении организационной структуры и общей штатной численности военнослужащих, рабочих и служащих Республиканской гвардии";  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 12 октября 2006 года N 201 "Об утверждении Государственного протокола";  Распоряжение  Президента Республики Казахстан от 18 октября 2002 года N 352 "Об утверждении Перечня особо важных государственных объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, охраняемых Республиканской гвардией".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  мемлекет Басшысының  және өзге күзетілетін адамдардың қауіпсіздігін;
аса маңызды мемлекеттік объектілердің күзетілуін; протоколдық рәсімдік іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері:  күзетілетін адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге қатысу; рәсімдік іс-шараларды орындауға қатысу; аса маңызды мемлекеттік объектілерді, сондай-ақ тізбесін Қазақстан Республикасының Президенті белгілейтін ғимараттарды, құрылыстарды және қызметтік үй-жайларды күзету; Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік елтаңбасы эталондарын күзету; Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте әскери режим мен төтенше жағдай кезінде іс-шараларды іске асыру.

3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение безопасности Главы государства и иных охраняемых лиц; охрану особо важных государственных объектов; выполнение протокольных церемониальных мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы:  участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц; участие в выполнении церемониальных ритуалов; охрана особо важных государственных объектов; а также зданий, сооружений и служебных помещений, перечень которых определяется Президентом Республики Казахстан; охрана эталонов государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан; осуществление мероприятий в условиях режима военного и чрезвычайного положения в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.

6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
р/с
N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Қорғалатын адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге және салтанатты рәсімдерді орындауға қатысу
2
008
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
Республикалық ұланның объектілеріне Мемлекеттік сараптама ұсынған 2003 жылғы 29 мамырдағы N 7-237/2003
2007 жылғы 12
қыркүйектегі N
7-487-1/07 және 2007
жылғы 12 қыркүйектегі

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Участие в
обеспечении
безопасности
охраняемых
лиц и выпол-
нении цере-
мониальных
ритуалов
2
008
Капитальный
ремонт зда-
ний, помеще-
ний и соору-
жений госу-
дарственных
органов
Осуществление
капитального ре-
монта объектов
Республиканской
гвардии согласно
экспертным зак-
лючениям госу-
дарственной
экспертизы N
7-237/2003 от
29 мая 2003
года, N
7-487-1/07 от
12 сентября
2007 года и N

N 7-487-2/07 сараптама
қорытындысына сәйкес
күрделі жөндеуді іске
асыру.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
3
017
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін   қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
Жұмсалатын материалдарды сатып алу.
Ақпараттық жүйелерді және локальды тапсырмаларға ілесіп жүру.
Есептеу техникалық құралдарына жүйелік-техникалық қызмет көрсету.
Есептеу техникасын және лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
4
100
Орталық аппарат
62 бірлік санындағы штат есебінде бекітілген лимиттің шегінде әскери қызметшілер мен қызметшілерді ұстау.
Берілген  тапсырмаларды  орындау мақсатында  орталық аппараттың өміртіршілігін қамтамасыз ету үшін қажетті тауарларды,   жұмыстарды және қызметтерді сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
5
101
Әскери бөлімдер
1634 бірлік санындағы штат есебінде бекітілген лимиттің шегінде қызметшілер мен қызметшілерді ұстау және қамтамасыз ету.
Берілген тапсырмаларды орындау мақсатында әскери бөлімдердің өміртіршілігін қамтамасыз ету үшін қажетті қару-жарақты, жабдықтарды, автомобиль техникасын, технологиялық жабдықтарды, музыкалық аспаптарды және өзге тауарларды, жұмыстарды және     қызметтерді сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
6
102
Әскери және өзге техниканы жаңғырту және сатып алу
Бөлімшелерді үнемі жауынгерлік әзірлікте ұстау үшін қажетті қару-жарақ пен 2 бірлікте бронетранспортер әскери техникасын,
жылжымалы
(стационарлық емес)
техникалық қызмет
көрсету шеберханасын
сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.  N 1052 , 2007.11.07.  N 1055  Қаулыларымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:  Тікелей нәтиже:
күзетілетін адамдардың саны 8 дейін;
күзетілетін объектілердің саны - 10;
өткізілген протоколдық рәсімдік іс-шаралардың саны - 95;
Түпкі нәтиже:
күзетілетін адамдардың қауіпсіздігінің қамтамасыз етілуі - 100 пайыз;
күзетілетін объектілердің қауіпсіздігінің қамтамасыз етілуі - 100 пайыз;
протоколдық дәстүрлік рәсімдердің орындалуы - 100 пайыз;
қару-жарақпен қамтамасыз етілуі қамтамасыз етілуі - 80 пайыз;
әскери және автомобиль техникасымен қамтамасыз етілуі қамтамасыз етілуі - 80 пайыз;
технологиялық жабдықтармен қамтамасыз етілуі қамтамасыз етілуі - 80 пайыз;
Қаржы-экономикалық нәтиже:
- мемлекет Басшысының, өзге күзетілетін адамдар мен объектілердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету және протоколдық рәсімдік іс-шараларды орындау мақсатында ведомстволық мекемелердің жұмысын ұйымдастыру үшін орталық аппараттың 1 қызметкерін ұстауға бір жылдық орташа шығыс 2052 мың теңге;

7-487-2/07 от
12 сентября
2007 года
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
3
017
Обеспечение
функциониро-
вания инфор-
мационных
систем и
информацион-
но-техничес-
кое обеспе-
чение госу-
дарственных
органов
Приобретение
расходных мате-
риалов.
Сопровождение
информационных
систем и локаль-
ных задач.
Системно-техни-
ческое обслужи-
вание средств
вычислительной
техники.
Приобретение
технических
средств.
Приобретение
лицензионного
программного
обеспечения.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
4
100
Центральный
аппарат
Содержание воен-
нослужащих и
служащих в пре-
делах утвержден-
ного лимита
штатной числен-
ности в количе-
стве 62 единиц.
Приобретение
товаров, работ,
услуг
необходимых
для обеспечения
жизнедеятельнос-
ти центрального
аппарата в целях
выполнения пос-
тавленных задач.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
5
101
Воинские
части
Содержание и
обеспечение
военнослужащих
и служащих в
пределах утвер-
жденного лимита
штатной числен-
ности в количе-
стве 1634
единиц.
Приобретение
вооружения,
оборудования,
автомобильного
транспорта и
техники, техно-
логического
оборудования,
музыкальных
инструментов и
других товаров,
работ и услуг,
необходимых для
обеспечения
жизнедеятель-
ности воинских
частей в целях
выполнения
поставленных
задач.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
6
102
Модернизация и приобрете-
ние военной
и иной тех-
ники
Приобретение
бронетранспор-
теров - 2
единицы,
передвижной
(нестационарной)
мастерской
технического
обслуживания -
1 единица и
модернизация
вооружения и
военной техники,
необходимых для
поддержания
подразделений в
постоянной
боевой
готовности.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 ; от 7 ноября 2007 г. N  1055 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество охраняемых лиц - до 8 чел.;
количество охраняемых объектов - 10;
количество проведенных протокольных церемониальных мероприятий - 95.
Конечный результат:
обеспечение безопасности охраняемых лиц - 100 процентов;
обеспечения безопасности охраняемых объектов - 100 процентов;
выполнения протокольных церемониальных ритуалов - 100 процентов;
обеспеченность вооружением - 80 процентов;
обеспеченность военной и автомобильной техникой - 80 процентов;
обеспеченность технологическим оборудованием - 80 процентов.
Финансово-экономический результат:
- средние затраты в год на содержание 1-го сотрудника центрального аппарата для организации работы подведомственных учреждений в целях обеспечения безопасности Главы государства, иных охраняемых лиц и объектов и выполнения протокольных церемониальных ритуалов 2052 тыс. тенге;

- мемлекет Басшысының, өзге күзетілетін адамдар мен объектілердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету және протоколдық рәсімдік іс-шараларды орындау үшін ведомстволық мекеменің 1 қызметкерін ұстауға жылдық орташа шығыс 806 мың теңге;
Уақтылығы: жұмыстарды атқару жоспарына сәйкес іс-шаралардың уақытында орындалуы
Сапасы: өзінің қауіпсіздік жағдайына "қанағаттанған" күзетілетін адамдар - 100 пайыз
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
443-ҚОСЫМША
678-ң Казақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Республикалық ұлан объектілерін салу"
деген 002 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

- средние затраты в год на содержание 1-го военнослужащего подведомственных учреждений для обеспечения безопасности Главы государства, иных охраняемых лиц и объектов и выполнения церемониальных ритуалов 806   тыс. тенге;
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий в соответствии с планом проведения работ.
Качество: охраняемые лиц, которые удовлетворены»состоянием своей безопасности - 100 процентов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 443
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
678  Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Строительство объектов Республиканской гвардии"
на 2007 год

1. Құны:  546435 мың теңге (бес жүз қырық алты миллион төрт жүз отыз бес мың теңге)
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:  "Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің дәрежесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  12-бабы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  Республикалық ұланның бөлімшелерін үнемі жауынгерлік әзірлікте ұстау үшін Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының инфрақұрылымын дамыту және жақсарту.

1. Стоимость:  546435 тысяч тенге (пятьсот сорок шесть миллионов четыреста тридцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 12  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  развитие и улучшение инфраструктуры Республиканской гвардии Республики Казахстан для поддержания постоянной боевой готовности подразделений Республиканской гвардии.

1. Алматы қаласында Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының әскери қызметшілері үшін 60 отбасына арналған жатақханасының құрылысын салу (2005 жылғы 12 шілдедегі N  2-431/05 Техникалық-экономикалық негіздемеге Мемлекеттік сараптама қорытындысы, 2007
жылғы 13 маусымдағы
N 7-308/07
Техникалық-экономи-
калық негіздемеге
Мемлекеттік
сараптама
қорытындысы).
2. Астана қаласында қоса салынған
үй-жайы мен  гараждары бар көп пәтерлік тұрғын үй кешенінің құрылысын жобалау құжаттамасын әзірлеу, мемлекеттік сараптама жүргізу және құрылысын салуды бастау (2006 жылғы 6 наурыздағы N 2-112/06 Техникалық-экономикалық негіздемеге Мемлекеттік сараптама қорытындысы).
Қаңтар- желтоқсан
Республикалық ұлан
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.  N 1052  Қаулысымен.
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :
Тікелей нәтиже:
- Алматы   қаласында 60 отбасына арналған Республикалық ұлан жатақханасының құрылысын салуды аяқтау.
- Астана қаласында қоса салынған үй-жайы мен гараждары бар көп пәтерлік тұрғын үй кешені құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу және құрылысын салу (атқарылған жұмыстың көлемінің 50 пайыз).
Түпкі нәтиже: республикалық ұланның әскери қызметшілеріне жағдай жасау және жауынгерлік әзірлікті арттыру үшін Республикалық ұланның объектілерін пайдалануға беру.
Уақтылығы: жұмыстарды атқару кестесіне және жасалған келісімдерге сәйкес.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелеріне сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
444-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Әскери қызметшілерді және олардың отбасы мүшелерін емдеу"
деген 003 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. строительству
общежития для
военнослужащих
по контракту на
60 семей
Республиканской
гвардии
Республики
Казахстан в
городе Алматы
(заключение
Госэкспертизы
на технико-
экономическое
обоснование от
12 июля 2005
года N 2-431/05,
заключение Гос-
экспертизы на
технико-
экономическое
обоснование от
13 июня 2007
года N
7-308/07).
2. разработке
проектно-сметной
документации,
проведению
госэкспертизы и
начало
строительства
многоквартирного
жилого комплекса
со встроенными
помещениями и
гаражами в
городе Астана
(заключение
Госэкспертизы на
технико-
экономическое
обоснование от
6 марта 2006
года N
2-112/06).
Январь-
декабрь
Республикан-
ская гвардия
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат:
- завершение строительства общежития Республиканской гвардии на 60 семей в городе Алматы;
- разработка проектно-сметной документации и строительство многоквартирного жилого комплекса со встроенными помещениями и гаражами в городе Астана (50 процентов от объема выполненных работ).
Конечный результат: ввод в эксплуатацию объектов Республиканской гвардии для создания условий военнослужащим Республиканской гвардии и повышение боевой готовности.
Своевременность: согласно графику производства работ и в соответствии с заключенными договорами.
Качество: согласно строительных норм и правил.
ПРИЛОЖЕНИЕ 444
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
678  Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Лечение военнослужащих и членов их семей"
на 2007 год

1. Құны:  59603 мың теңге (елу тоғыз миллион алты жүз үш мың теңге)
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:  "Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің дәрежесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  13-бабы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелеріне мамандандырылған медициналық көмек көрсетуді қамтамасыз ету.

1. Стоимость:  59603 тысячи тенге (пятьдесят девять миллионов шестьсот три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   статья 13  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение военнослужащих и членов их семей квалифицированной медицинской помощью.

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:  Тікелей нәтиже:
сапалы медициналық қамтамасыз етуді алу үшін әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің өтініш жасау саны - 13433;
1997-1998 жылдардың сыйақысын алған әскери қызметшілердің саны - 16 ад.
Түпкі нәтиже:
әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің науқастану деңгейінің төмендеуі - 30 пайыз.
Қаржы-экономикалық нәтиже:
1 әскери қызметшіні медициналық қамтамасыз етуге жылына жұмсалатын орташа шығыс 0,9 мың теңге;
1 қызметкерді ұстауға жылына жұмсалатын орташа шығыс 1997-1998 жылдардың сыйақысын төлеу бойынша 1034 мың теңге;
1 қызметкерге жұмсалатын орташа шығыс 39,6 мың теңге;
Уақтылығы:
тереңдетілген медициналық тексеруді мерзімінде өткен әскери қызметшілердің үлесі - 100 пайыз;
уақытында медициналық ем алған әскери қызметшілер - 100 пайыз;
Сапасы:
сапасына және уақыттылығына қанағаттанған әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелері - 100 пайыз.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
445-ҚОСЫМША
Ескерту. 445-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.11.06.  N 1052  Қаулысымен.
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Жоғары кәсіптік білімді мамандар даярлау"
деген 004 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество обращений военнослужащих и членов их семей для получения качественного медицинского обеспечения - 13433;
количество военнослужащих получивших премиальные выплаты за 1997-1998 годы - 16 чел.
Конечный результат:
снижение уровня заболеваемости среди военнослужащих и членов их семей - 30 процентов.
Финансово-экономический результат:
средние затраты в год на медицинское обеспечение 1-го человека - 0,9 тыс. тенге;
средние затраты в год на содержание 1-го сотрудника - 1034 тыс. тенге;
средние затраты в год на 1-го сотрудника по премиальным выплатам за 1997-98   годы 39,6 тыс. тенге.
Своевременность:
- доля военнослужащих, прошедших в срок углубленное медицинское обследование - 100 процентов;
- военнослужащие своевременно получившие медицинское лечение - 100 процентов.
Качество:
военнослужащие и члены их семей, удовлетворенные качеством и своевременностью - 100 процентов
ПРИЛОЖЕНИЕ 445
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
678  Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием"
на 2007 год

1. Құны:  3978 мың теңге (үш миллион тоғыз жүз жетпіс сегіз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:       "Әскери қызметшілер мен отбасы мүшелерінің
дәрежесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  15-бабы , "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  8-бабы .

1. Стоимость:  3978 тысяч тенге (три миллиона девятьсот семьдесят восемь тысяч тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 15  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей";  статья 8  Закона Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии Республики Казахстан".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның   мақсаты:  жоғарғы әскери білімді мамандарды даярлау.
5. Бюджеттік   бағдарламаның міндеттері:  жоғары білікті кадрлармен жасақталуы мүмкін әскери лауазымдардың
пайызын барынша ұлғайту, жоғарғы әскери білімі бар әскери қызметшілердің пайызын көбейту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
р/с
N
Бағдарлама коды
Кіші бағдарлама коды
Бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1

3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  подготовка специалистов с высшим военным образованием.
5. Задачи бюджетной программы:  максимально увеличить процент воинских должностей, которые могут быть укомплектованы высококвалифицированными кадрами; увеличить процент военнослужащих, имеющих высшее военное образование.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1

004
Жоғары кәсіптік білімді мамандар даярлау
Республикалық ұланның офицерлер құрамын Ресей Федерациясының жоғарғы әскери-оқу орындарында даярлау, сондай-ақ олардың кәсіби деңгейін арттыру мақсатында біліктілікті арттыру курстарында оқыту.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:  Тікелей нәтиже: жоғары әскери білім алған әскери қызметшілер саны - 3 адам;
біліктілікті арттыру курстарында оқып жүрген әскери қызметшілердің саны - 2 адам; біліктілікті арттыру курстарында оқып жүрген әскери қызметшілердің саны - 2 адам.
Түпкі нәтиже:
жоғары әскери білімі бар әскери қызметшілермен жасақталатын әскери лауазымдардың саны - 313;
жоғары әскери білімі бар әскери қызметшілермен жасақталған әскери лауазымдардың саны - 110;
жоғары әскери білімі бар әскери қызметшілермен толығымен жасақталуға тиіс әскери лауазымдардың саны - 213.
Қаржы-экономикалық нәтиже:
Жоғарғы әскери-оқу орындарының 1 тыңдаушысын оқытудың орташа құны 795,6 мың теңге;
Уақтылығы: оқу үшін төлемнің уақытында аударылуы.
Сапасы:
оқу жылында оқу бағдарламасын меңгерген әскери қызметшілер - 100 пайыз;
Жоғарғы әскери-оқу орындары түлектерінің санына және сапасына қанағаттанған Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы құрылымдық бөлімшелерінің басшылары - 100 пайыз.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
446-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету"
деген 005 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

004
Подготовка
специалистов
с высшим
профессиона-
льным обра-
зованием
Подготовка офи-
церского соста-
ва Республикан-
ской гвардии в
высших военно-
учебных заведе-
ниях Российской
Федерации, а
также обучение
на курсах повы-
шения квалифи-
кации в целях
повышения их
профессиональ-
ного уровня.
В тече-
ние года
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество военнослужащих, получивших высшее военное образование - 3 чел.;
количество военнослужащих, продолжающих обучение - 2 чел.;
количество военнослужащих, обучившихся на курсах повышения квалификации - 2 чел.
Конечный результат:
Количество должностей подлежащих укомплектованию военнослужащими с высшим военным образованием - 313;
количество воинских должностей, укомплектованных военнослужащими с высшим военным образованием - 110;
количество воинских должностей, подлежащих доукомплектованию военнослужащими с высшим военным образованием - 213.
Финансово-экономический результат:
средняя стоимость обучения 1-го слушателя высшего военно-учебного заведения 795,6 тыс. тенге;
Своевременность:
своевременное перечисление оплаты за обучение.
Качество:
- военнослужащие, освоившие программу обучения за учебный год - 100 процентов;
- руководителей структурных подразделений Республиканской гвардии Республики Казахстан, удовлетворенных качеством полученных знаний выпускниками высших военно-учебных заведений - 100 процентов.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 6 ноября 2007 г. N  1052 .
ПРИЛОЖЕНИЕ 446
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
678  Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Обеспечение жильем военнослужащих"
на 2007 год

1. Құны:  100000 мың теңге (бір жүз миллион теңге)
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:
"Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің дәрежесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  12-бабы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының әскери қызметшілерін тұрғын үймен қамтамасыз ету.

1. Стоимость:  100000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 12  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан жильем.

5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері:  тұрғын үйге мұқтаж әскери қызметшілердің санын азайту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
№ р/с
N
Бағдар-лама коды
Кіші бағдар- лама коды
Бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Әскери  қызметшілерді  тұрғын үймен қамтамасыз ету
"Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің дәрежесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының 12 бабына сәйкес 20 жылдан артық әскери қызметі өтілі бар Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының әскери қызметшілеріне тұрғын үй сатып алу.
Қаңтар-желтоқсан
Республикалық ұлан

5. Задачи бюджетной программы:  минимизировать количество военнослужащих нуждающихся в жилье.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Обеспечение
жильем воен-
нослужащих
Приобретение
жилья военно-
служащим Рес-
публиканской
гвардии Респуб-
лики Казахстан,
имеющим стаж
военной службы
более 20 лет, в
соответствии
со статьей 12
Закона
Республики
Казахстан от
20 января 1993
года "О статусе
и социальной
защите военно-
служащих и
членов их
семей.
январь-
декабрь
Республикан-
ская гвардия

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Тікелей нәтиже:
тұрғын үй алған адамдардың саны - 10;
Түпкі нәтиже:
тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын жақсартқан әскери қызметшілер (249 мұқтаждардың ішінен 10 әскери қызметші) - 4,5 пайыз.
Қаржы-экономикалық нәтиже:
сатып алынған тұрғын үйдің 1 шаршы метрінің орташа құны 140 мың теңге.
1 пәтердің орташа құны 10000 мың теңге.
Уақтылығы: тұрғын үймен уақытында қамтамасыз етілуі.
Сапасы:
сатып алынған тұрғын үйдің сапасына қанағаттанған әскери қызметшілер - 100 пайыз.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
447-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің басқа да көріністеріне қарсы күрес" деген 110 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество человек, получивших жилье - 10;
Конечный результат:
военнослужащие, улучшившие жилищно-бытовые условия (10 военнослужащих из 249 нуждающихся) - 4,5 процентов.
Финансово-экономический результат:
средняя стоимость 1-го квадратного метра площади приобретенного жилья 140 тыс. тенге;
средняя стоимость 1-й квартиры 10000 тыс. тенге;
Своевременность: своевременное обеспечение жильем.
Качество:
военнослужащие, которые удовлетворенные качеством приобретенного жилья - 100 процентов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 447
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
678  Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
110 "Борьба с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма" на 2007 год

1. Құны:  6950 мың теңге (алты миллион тоғыз жүз елу мың теңге)
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:  "Қазақстан Республикасында терроризммен, экстремизммен және сепаратизммен күрес туралы" 1999 жылғы 13 шілдедегі Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" 1995 жылғы 5 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы
Заңының  10-бабы
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:  республикалық бюджеттің қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты:  терроризмдік, экстремизмдік және сепаратистік бағыттарындағы қылмыстарды ескерту, анықтау және жолын кесу.

1. Стоимость:  6950   тысяч тенге (шесть миллионов девятьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон  Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "О борьбе с терроризмом";  Закон  Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года "О противодействии экстремизму".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  предупреждение, выявление и пресечение преступлений террористической, экстремистской и сепаратистской направленности.

110
Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің басқа да көріністеріне қарсы күрес
Терроризмнен және экстремизм мен сепаратизмнің өзге көріністерінен төнетін қатерді болдырмау үшін қажетті қару-жарақ, арнайы және  техникалық құралдарды сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық ұлан
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:  Тікелей нәтиже:
Күзетілетін объектілердің саны - 10;
Түпкі нәтиже:
күзетілетін объектілердің арнайы және техникалық құралдармен жарақталуы - 100 пайыз;
Қаржылық-экономикалық нәтиже:
арнайы және техникалық құралдармен қамтамасыз етілген 1 әскери қызметшіге жұмсалатын орташа шығыс 62 мың теңге.
Уақтылығы: өткізілетін іс-шаралар жоспарына сәйкес іс-шараларды уақытында орындау.
Сапасы:
"қанағаттанарлық" және одан да жоғары деп террористік актілерді болдырмау жөніндегі іс-қимылдың уақыттылығын бағалаған республика азаматтары - 100 пайыз.

110
Борьба с тер-
роризмом и
иными проявле-
ниями экстре-
мизма и сепа-
ратизма
Приобретение
вооружения,
специальных и
технических
средств необ-
ходимых для
предотвраще-
ния угроз
терроризма и
иных проявле-
ний экстре-
мизма и сепа-
ратизма.
В тече-
ние года
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:  Прямой результат:
количество охраняемых объектов - 10.
Конечный результат:
оснащенность охраняемых объектов специальными и техническими средствами - 100 процентов.
Финансово-экономический результат:
средние затраты на 1 военнослужащего обеспеченного специальными и техническими средствами 62 тыс. тенге.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий в соответствии с планом проводимых мероприятий.
Качество:
граждане республики, оценившие своевременность действий по предотвращению террористических актов, как "удовлетворенное" и выше - 100 процентов.