Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 1025 бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 2-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов):
1) бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберуді;
2) «Әділет» ақпараттық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интранет – ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                             Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 30 қазандағы
№ 1025 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Аэронавигациялық ақпаратты басқару қызметінің жұмысын тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 290 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7763 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 тамыздағы № 551-556 (27629) «Егемен Қазақстан», газетте жарияланған).
2. «Әуе кемелерін пайдаланушыларды тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 611 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8041 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 қарашадағы № 763-767 (27839) «Егемен Қазақстан» газетте жарияланған).
3. «Әуеайлақтық метеорологиялық органның қызметін тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 272 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8460 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қазандағы № 235 (28174) «Егемен Қазақстан» газетте жарияланған).
4. «Азаматтық авиациядағы ұшуды метеорологиялық қамтамасыз ету саласындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 273 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8461 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қазандағы № 235 (28174) «Егемен Қазақстан» газетте жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 октября 2015 года № 1025
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету гражданской авиации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Сейдахметов Б.К.) обеспечить:
1) в недельный срок направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Исекешев
Приложение
к приказу Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 октября 2015 года № 1025
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2012 года № 290 «Об утверждении формы проверочного листа деятельности службы управления аэронавигационной информации» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7763, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 25 августа 2012 года № 286-287 (27105-27106).
2. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 611 «Об утверждении форм проверочных листов эксплуатантов воздушных судов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8041, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 21 ноября 2012 г. № 402-403 (27221-27222).
3. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 272 «Об утверждении формы проверочного листа деятельности аэродромного метеорологического органа» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8460, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 19 октября 2013 г. № 297 (27571).
4. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 273 «Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере метеорологического обеспечения полетов гражданской авиации» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8461, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 19 октября 2013 года № 297 (27571).

5. «Әуе кемелерін пайдаланушыларды тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 611 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 755 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8834 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (28248) «Егемен Қазақстан» газетте жарияланған).
6. «Қазақстан Республикасында әуе қозғалысына қызмет көрсету және ұшуды радиотехникалық қамтамасыз етумен байланысты қызметті ұйымдастыру және жүзеге асыру бойынша тексеру парағының нысанын бекіту және «Әуе қозғалысын ұйымдастыру және оған қызмет көрсету жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 16 мамырдағы № 279 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 197 бұйрығының 1 - тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9346 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 шілдеде «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде ресми жарияланған).

5. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 сентября 2013 года № 755 «О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 611 «Об утверждении форм проверочных листов эксплуатантов воздушных судов» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8834, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 5 февраля 2014 года № 24 (27645).
6. Пункт 1 приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 197 «Об утверждении формы проверочного листа по организации и осуществлению деятельности, связанной с обслуживанием воздушного движения и радиотехническим обеспечением полетов в Республике Казахстан и внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 мая 2011 года № 279 «Об утверждении Инструкции по организации и обслуживанию воздушного движения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9346, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 5 июня 2014 года).