Балқаш қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 18/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46 бабы 2 тармағына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Балқаш қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Балқаш қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыс бөлімі (М.А. Камелбекова) және мүдделі мемлекеттік мекемелер заңнамада белгіленген тәртіппен, осы қаулыдан туындайтын тиісті жұмысты жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкім аппаратының басшысы Болат Серикулы Асылбековке жүктелсін.
Балқаш қаласының әкімі А. Аглиулин
Балқаш қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "12" мамырдағы
18/02 қаулысына
қосымша
Балқаш қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 36/01 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-4-201 болып тіркелген, 2010 жылғы 26 қарашадағы № 141-142 (11654) "Балқаш өңірі" және № 136-137 (695) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 47/16 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар, сондай-ақ, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8-4-258 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 желтоқсандағы №146-147 (11815) "Балқаш өңірі" және №143-144 (853) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3. Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 02/04 "Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" № 36/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-4-268 болып тіркелген, 2012 жылғы 17 ақпандағы №19-20 (11838) "Балқаш өңірі" және №19-20 (876) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
4. Балқаш қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы № 04/31 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 47/16 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2270 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 сәуірдегі №39-40 (12003) "Балқаш өңірі" және №38-39 (1076) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Балхаш
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 12 мая 2016 года № 18/02
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Балхаш согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу государственно-правовой работы аппарата акима города Балхаш (Камелбекова М.А.) и заинтересованным государственным органам в установленном законодательством порядке, провести соответствующую работу вытекающую из данного постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш Асылбекова Болата Серикулы.
Аким города Балхаш А. Аглиулин
Приложение
к постановлению акимата
города Балхаш
от 12 мая 2016 года
№ 18/02
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Балхаш
1. Постановление акимата города Балхаша от 29 октября 2010 года № 36/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-201, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 141-142 (11654) и "Северное Прибалхашье" № 136-137 (695) от 26 ноября 2010 года);
2. Постановление акимата города Балхаш от 23 ноября 2011 года № 47/16 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-258, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 146-147 (11815) и "Северное Прибалхашье" № 143-144 (853) от 23 декабря 2011 года);
3. Постановление акимата города Балхаша от 19 января 2012 года № 02/04 "О внесении изменения в постановление акимата города Балхаша от 29 октября 2010 года № 36/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-268, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 19-20 (11838) и "Северное Прибалхашье" № 19-20 (876) от 17 февраля 2012 года);
4. Постановление акимата города Балхаша от 21 февраля 2013 года № 04/31 "О внесении дополнений в постановление акимата города Балхаша от 23 ноября 2011 года № 47/16 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2270, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 39-40 (12003) и "Северное Прибалхашье" № 38-39 (1076) от 12 апреля 2013 года);

5. Балқаш қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 45/02 "Балқаш қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 26/05 "Нысаналы топтардың қосымша тізбесі туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2836 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 136 (12242) "Балқаш өңірі" және № 135 (1313) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
6. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 02/01 "Балқаш қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2962 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпандағы № 16-17 (12267) "Балқаш өңірі" және № 16-17 (1338) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
7. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 07/02 "Балқаш қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3030 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурыздағы №29 (12279) "Балқаш өңірі" және №29 (1350) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
8. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 07/05 "Балқаш қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3064 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 сәуірдегі №35-36 (12286) "Балқаш өңірі" және №35-36 (1357) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
9. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 07/06 "Балқаш қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3063 болып тіркелген, 2015 жылғы 08 сәуірдегі №37 (12287) "Балқаш өңірі" және 2015 жылғы 03 сәуірдегі №35-36 (1357) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
10. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 30/03 "Балқаш қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3412 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі №106 (12356) "Балқаш өңірі" және №106-107 (1428) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
11. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 30/10 "Балқаш қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3411 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі №106 (12356) "Балқаш өңірі" және №106-107 (1428) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;

5. Постановление акимата города Балхаш от 5 ноября 2014 года № 45/02 "О внесении изменений в постановление акимата города Балхаш от 19 июня 2014 года № 26/05 "О дополнительном перечне целевых групп" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 136 (12242) и "Северное Прибалхашье" № 135 (1313) от 10 декабря 2014 года);
6. Постановление акимата города Балхаш от 15 января 2015 года № 02/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Балхаша" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2962, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 16-17 (12267) и "Северное Прибалхашье" № 16-17 (1338) от 13 февраля 2015 года);
7. Постановление акимата города Балхаш от 17 февраля 2015 года № 07/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Балхаш" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3030, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 29 (12279) и "Северное Прибалхашье" № 29 (1350) от 18 марта 2015 года);
8. Постановление акимата города Балхаш от 17 февраля 2015 года № 07/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Балхаш" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3064, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 35-36 (12286) и "Северное Прибалхашье" № 35-36 (1357) от 03 апреля 2015 года);
9. Постановление акимата города Балхаш от 17 февраля 2015 года № 07/06 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Балхаш" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3063, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 37 (12287) от 08 апреля 2015 года и "Северное Прибалхашье" № 35-36 (1357) от 03 апреля 2015 года);
10. Постановление акимата города Балхаш от 6 августа 2015 года № 30/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Балхаш" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3412, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 106 (12356) и "Северное Прибалхашье" № 106-107 (1428) от 30 сентября 2015 года);
11. Постановление акимата города Балхаш от 6 августа 2015 года № 30/10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Балхаш" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3411, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 106 (12356) и "Северное Прибалхашье" № 106-107 (1428) от 30 сентября 2015 года);

12. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 40/03 "Балқаш қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3520 болып тіркелген , 2015 жылғы 11 желтоқсандағы №136-137 (12387) "Балқаш өңірі" және №137-138 (1459) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
13. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 51/01 "2016 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін, жұмыстардың түрлерін, нақты жағдайларын, көлемдерін және еңбекақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3614 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы №6-7 (12400) "Балқаш өңірі" және №7-8 (1472) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
14. Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 04/04 "Нысаналы топтардың қосымша тiзбесi туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3680 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 наурыздағы №29 (12422) "Балқаш өңірі" және №24 (1488) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысы.

12. Постановление акимата города Балхаш от 22 октября 2015 года №40/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства города Балхаш" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3520, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 136-137 (12387) и "Северное Прибалхашье" № 137-138 (1459) от 11 декабря 2015 года);
13. Постановление акимата города Балхаш от 18 декабря 2015 года №51/01 "Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, видов, конкретных условий, объемов работ и размера оплаты труда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3614, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 6-7 (12400) и "Северное Прибалхашье" № 7-8 (1472) от 22 января 2016 года);
14. Постановление акимата города Балхаш от 11 февраля 2016 года № 04/04 "О дополнительном перечне целевых групп" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3680, опубликованное в газетах "Балқаш өңірі" № 29 (12422) и "Северное Прибалхашье" № 24 (1488) от 16 марта 2016 года).