Шет ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 21/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шет ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі О.З. Стыбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Жандәулетов
Келісілді: А. Әбілдин
Ш.Жүніс
М. Жонкина
М. Мұхтаров
Шет ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 06 мамырдағы
№ 21/03 қаулысына қосымша
Шет ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. Шет ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы "Шет ауданы бойынша мүгедектер үшін және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 13/01 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 8-17-135 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 маусымдағы №26 (10 387) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
2. Шет ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы "Шет ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 08/03 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 8-17-119 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 маусымдағы №24 (10.333) "Шет шұғыласы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Шет ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы "Шет ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №01/02 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2520 болып тіркелген, 2014 жылғы 06 ақпандағы №08 (10 473) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
4. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы "Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 03/05 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2999 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 04 (10 520) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
5. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Шет ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 06/01 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 3059 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 наурыздағы №18 (10 534) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;

О признании утратившим силу некоторые постановления акимата Шетского района
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 6 мая 2016 года № 21/03
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Шетского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Стыбаеву О.З.
Аким Шетского района М. Жандаулетов
Согласовано:
А. Абильдин
Ш. Жунис
М. Жонкина
М. Мухтаров
Приложение к постановлению
акимата Шетского района
от 06 мая 2016 года
№ 21/03
Список постановлении признанных утративших силу
акимата Шетского района
1. Постановление акимата Шетского района от 28 мая 2012 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Шетскому району" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-135, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 24 сентября 2015 года № 39 (10 555));
2. Постановление акимата Шетского района от 10 мая 2011 года "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Шетскому району" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-119, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 16 июня 2011 года № 24 (10. 333));
3. Постановление акимата Шетского района от 21 января 2014 года года Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2520, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 27 февраля 2014 года № 08 (10 473));
4. Постановление акимата Шетского района от 10 февраля 2015 года Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2999, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 9 апреля 2015 года № 14 (10 530));
5. Постановление акимата Шетского района от 25 февраля 2015 года Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3059, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 30 апреля 2015 года № 18 (10 534));

6. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Шет ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 06/02 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 3058 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 тамыздағы № 32 (10 548) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
7. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы "Шет ауданының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 07/01 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 3080 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 тамыздағы № 32 (10 548) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
8. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Шет ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 06/04 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 3081 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымдағы №24 (10 540) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
9. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы "Шет ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №08/04 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде №3124 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 тамыздағы №32 (10 548) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы;
10. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Шет ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №10/14 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде №3164 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 тамыздағы №32 (10 548) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) қаулысы.

6. Постановление акимата Шетского района Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3058, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 6 августа 2015 года № 32 (10 548));
7. Постановление акимата Шетского района Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 6 августа 2015 года № 32 (10 548));
8. Постановление акимата Шетского района Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3081, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 11июня 2015 года № 24 (10 540));
9. Постановление акимата Шетского района Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношении, архитектуры и градостроительства Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3124, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 6 августа 2015 года № 32 (10 548));
10. Постановление акимата Шетского района Об утверждении Положения государственного учереждения "Отдел физической культуры и спорта Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3164, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 6 августа 2015 года № 32 (10 548)).