Таран ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 160 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Таран ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин
Таран ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 16 мамырдағы
№ 160 қаулысына
қосымша
Таран ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
тізбесі
1. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 65 "Таран ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4538 тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
2. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 72 "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4527 тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
3. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 3 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 72 "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5349 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
4. Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 97 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 72 "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6242 тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
5. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 145 "Таран ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4837 тіркелген, 2014 жылғы 23 маусымда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);

Об утрате силы некоторых постановлений акимата Тарановского района
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 16 мая 2016 года № 160
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Тарановского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Утеулин
Приложение
к постановлению акимата
Тарановского района
от 16 мая 2016 года № 160
Перечень
признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Тарановского района
1. Постановление акимата Тарановского района от 25 февраля 2014 года №65 "Об утверждении положения государственного учреждения Отдел внутренней политики акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4538, опубликовано в районной газете "Маяк" от 10 апреля 2014 года);
2. Постановление акимата Тарановского района от 25 февраля 2014 года №72 "Об утверждении положения государственного учреждения Аппарат акима Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4527, опубликовано в районной газете "Маяк" от 10 апреля 2014 года);
3. Постановление акимата Тарановского района от 12 января 2015 года №3 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата района от 25 февраля 2014 года № 72 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5349, опубликовано в районной газете "Маяк" от 5 февраля 2015 года);
4. Постановление акимата Тарановского района от 25 марта 2016 года №97 "О внесении изменения в постановление акимата района от 25 февраля 2014 года №72 "Об утверждении положения государственного учреждения Аппарат акима Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6242, опубликовано в районной газете "Маяк" от 7 апреля 2016 года);
5. Постановление акимата Тарановского района от 13 мая 2014 года №145 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4837, опубликовано в районной газете "Маяк" от 23 июня 2014 года);

6. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қазандағы № 314 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 145 "Таран ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5166 тіркелген, 2014 жылғы 27 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
7. Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 99 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 145 "Таран ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6241 тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
8. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 17 "Таран ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5378 тіркелген, 2015 жылғы 5 наурызда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
9. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 91 "Таран ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5598 тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
10. Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 98 "Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 91 "Таран ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6240 тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуріде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
11. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 194 "Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 тіркелген, 2015 жылғы 1 қазанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
12. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 229 "Павлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5945 тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);

6. Постановление акимата Тарановского района от 22 октября 2014 года №314 "О внесении изменения в постановление акимата района от 13 мая 2014 года № 145 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5166, опубликовано в районной газете "Маяк" от 27 ноября 2014 года);
7. Постановление акимата Тарановского района от 25 марта 2016 года №99 "О внесении изменения в постановление акимата района от 13 мая 2014 года № 145 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6241, опубликовано в районной газете "Маяк" от 7 апреля 2016 года);
8. Постановление акимата Тарановского района от 2 февраля 2015 года №17 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5378, опубликовано в районной газете "Маяк" от 5 марта 2015 года);
9. Постановление акимата Тарановского района от 10 апреля 2015 года №91 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5598, опубликовано в районной газете "Маяк" от 4 июня 2015 года);
10. Постановление акимата Тарановского района от 25 марта 2016 года №98 "О внесении изменения в постановление акимата района от 10 апреля 2015 года № 91 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6240, опубликовано в районной газете "Маяк" от 7 апреля 2016 года);
11. Постановление акимата Тарановского района от 29 июля 2015 года №194 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Калининского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5854, опубликовано в районной газете "Маяк" от 1 октября 2015 года);
12. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №229 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Павловского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5945, опубликовано в районной газете "Маяк" от 29 октября 2015 года);

13. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 226 "Приозерное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5940 тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
14. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 228 "Евгеновка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5939 тіркелген, 2015 жылғы 22 қазанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
15. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 231 "Асенкритов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5971 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
16. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 225 "Набережный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5970 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
17. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 232 "Юбилейное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5974 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
18. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 230 "Белинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5964 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
19. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 233 "Қаранкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5965 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
20. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 224 "Новоильинов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5973 тіркелген, 2015 жылғы 12 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);

13. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №226 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Приозерное" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5940, опубликовано в районной газете "Маяк" от 29 октября 2015 года);
14. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №228 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Евгеновка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5939, опубликовано в районной газете "Маяк" от 22 октября 2015 года);
15. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №231 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Асенкритовского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5971, опубликовано в районной газете "Маяк" от 12 ноября 2015 года);
16. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №225 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Набережного сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5970, опубликовано в районной газете "Маяк" от 12 ноября 2015 года);
17. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №232 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Юбилейное" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5974, опубликовано в районной газете "Маяк" от 12 ноября 2015 года);
18. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №230 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Белинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5964, опубликовано в районной газете "Маяк" от 12 ноября 2015 года);
19. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №233 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кайранкольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5965, опубликовано в районной газете "Маяк" от 12 ноября 2015 года);
20. Постановление акимата Тарановского района от 29 сентября 2015 года №224 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Новоильиновского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5973, опубликовано в районной газете "Маяк" от 12 ноября 2015 года);

21. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 292 "Таран ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6132 тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған).

21. Постановление акимата Тарановского района от 2 декабря 2015 года №292 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства акимата Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6132, опубликовано в районной газете "Маяк" от 28 января 2016 года);