Түлкібас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 мамырдағы № 200 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Түлкібас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмесі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне, Оңтүстік Қазақстан облыстық аймақтық құқықтық ақпарат орталығына және аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетіне жолдансын.
Аудан әкімі Қ.Абдуалиев
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 мамырдағы
№ 200 қаулысына
қосымша
Күші жойылған Түлкібас ауданы әкімдігінің қаулыларының тізбесі
1. "Жұмыс орындарының жалпы санының 3 пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін квота белгілеу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 557 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2822 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 27 қазанда аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетінде ресми жарияланған);
2. "Халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысы (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2995 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 13 ақпанда "Шамшырақ" газетінде ресми жарияланған);
2-1. "Халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 602 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3496 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 8 қаңтарда "Шамшырақ" газетінде ресми жарияланған);
Ескерту. Қаулы 2-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 14.09.2016 № 342 қаулысымен.
3. "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 497 қаулысы (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3382 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 13 қарашада "Шамшырақ" газетінде ресми жарияланған);

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Тюлькубасского района
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 6 мая 2016 года № 200
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закон Республике Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Тюлькубасского района согласно прилагаемого перечня.
2. Копию настоящего постановлении отправить в Департамент юстиции Южно-Казахстанской области, Региональный центр правовой информации и районную общественно-политическую газету "Шамшырақ".
Аким района Абдуалиев К.
Приложение к постановлению
акимата
Тюлькубасского района
№ 200 от 6 мая 2016 года
Перечень постановлений акимата Тюлькубасского района утративших силу
1. Постановление акимата Тюлькубасского района от 19 сентября 2014 года № 557 "Об установлении квоты для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 2822, официально опубликовано в районной общественно-политической газете "Шамшырақ" от 27 октября 2014 года);
2. Постановление акимата Тюлькубасского района от 9 января 2015 года № 2 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 2995, официально опубликованного в районной общественно-политической газете "Шамшырақ" от 13 февраля 2015 года);
2-1. Постановление акимата Тюлькубасского района от 21 декабря 2015 года № 602 "О внесении изменений в постановление акимата Тюлькубасского района от 9 января 2015 года № 2 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером 3496, официально опубликован в газете "Шамшырақ" 8 января 2016 года);
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2-1 в соответствии с постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 14.09.2016 № 342.
3. Постановление акимата Тюлькубасского района от 2 октября 2015 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" № 497 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 3382, официально опубликовано в районной общественно-политической газете "Шамшырақ" от 13 ноября 2015 года);

4. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 9 қаулысы (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3538 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 29 қаңтарда "Шамшырақ" газетінде ресми жарияланған).

4. Постановление акимата Тюлькубасского района от 12 января 2016 года "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" № 9 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 3538, официально опубликовано в районной общественно-политической газете "Шамшырақ" от 29 января 2016 года).