Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 наурыздағы N 368 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) <*>
2) Қорғаныс министрлігінің 489 бірліктегі штат санының лимиті.
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.12.06 N 1816, 2001.08.16 N 1074, 2001.10.15 N 1330, 2002.03.19 N 332, 2002.06.14 N 649, 2002.06.17 N 659, 2002.12.18 N 1320, 2004.01.15 N 39, 2004.04.12 N 404, 2004.07.12 N 754, 2004.10.12 N 1045, 2005.02.02 N 84, 2005.09.05 N 897, 2005.11.14 N 1125, 2008.08.29 N 806, 2009.08.06 N 1208 (құпия), 2010.10.11 N 1057 (құпия), 2010.10.29 N 1136 (2010.11.01 бастап қолданысқа енгізіледі), 2012.05.08 N 598, 2012.10.08 N 1261 қбпү (жариялануға жатпайды);  27.06.2014 № 707 қаулыларымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 ақпандағы N 127 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 6, 34-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Бас штабы туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 маусымдағы N 574 қаулысы .
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 года N 368
Правительство Республики Казахстан постановляет :
1. Утвердить:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 16.08.2001 N 1074;
2) лимит штатной численности Министерства обороны в количестве  489 единиц.
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными постановлениями Правительства РК от 6 декабря 2000 г. N 1816 P001816_ ; от 16 августа 2001 г. N 1074 P011074_ ; от 15 октября 2001 г. N 1330 Р011330_ ; от 19 марта 2002 г. N 332 (секретно) P020332_ ; от 14 июня 2002 г. N 649 Р020649_ ; от 17 июня 2002 г. N 659 P020659_ ; от 18 декабря 2002 г N 1320 ; от 15 января   2004 г. N 39 (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 12 апреля 2004 г. N 404 (секретно); от 12 июля 2004 г.  N 754 (секретно); от 12 октября 2004 г. N 1045 (секретно); от 2 февраля 2005 г. N 84 (секретно); от 5 сентября 2005 г. N 897 ; от 14 ноября 2005 года N 1125 (секретно); от 29.08.2008 N 806 ; от 6.08.2009 N 1208 (секретно); от 12.10.2010 № 1057; от 29.10.2010 № 1136 (вводится в действие с 01.11.2010); от 18.07.2011 № 825 дсп (секретно); от 08.05.2012 № 598; от 08.10.2012 № 1261 дсп (не подлежит опубликованию); от 27.06.2014 № 707.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1998 года N 127 P980127_ "О структуре Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 6, ст. 34);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года N 574 P980574_ "Об утверждении Положений о Министерстве обороны Республики Казахстан и о Генеральном штабе Вооруженных Сил Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан