Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 сәуір N 565. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру жөніндегі жұмысты жақсарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 қарашадағы N 1654  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Министрліктер, агенттіктер мен өзге де мемлекеттік органдар (келісім бойынша) өздерінің нормативтік құқықтық актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 13 сәуірдегі
N 565 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Мемлекеттік баға тәртібін бұзғаны үшін экономикалық санкциялар қолдану тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 17 наурыздағы N 245 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 11, 197-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік баға тәртібін бұзғаны үшін экономикалық санкциялар қолдану тәртібі туралы ережеде:
18-тармақтың төртінші абзацы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Кәсіпорындар мен ұйымдардың өзара берешегінің ішкі республикалық есебі бойынша есеп айырысуды аяқтау тәртібі туралы" 1994 жылғы 5 сәуірдегі N 1641 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 12 сәуірдегі N 372 қаулысында:
2-тармақтың екінші, үшінші және төртінші абзацтары алынып тасталсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.19. N  857 қаулысымен.
4. "Құрылысы аяқталмаған тұрғын үйлерді пайдалануға беруді жеделдету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 қазандағы N 1098  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 38 348-құжат):
1-тармақта:
1) тармақшадағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментімен бірлесе отырып" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) құрылысы аяқталмаған тұрғын үйлерді белгіленген тәртіппен инвесторларға беру жөніндегі конкурстарды өткізу тәртібін реттейтін қажетті нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу.";
2-тармақ алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 13 сәуірдегі
N 565 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 565. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1999 года N 1654 P991654_ "О мерах по улучшению работы по совершенствованию нормативных правовых актов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Министерствам, агентствам и иным государственным органам (по согласованию) привести свои нормативные правовые акты в соответствие с настоящим постановлением.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2000 года N 565
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1992 года N 245 P920245_ "Об утверждении Положения о порядке применения экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 11, ст. 197):
в Положении о порядке применения экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен, утвержденном указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 18 исключить.
2. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 апреля 1994 года N 372 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1994 года N 1641 U941641_ "О порядке завершения расчетов по внутриреспубликанскому зачету взаимной задолженности предприятий и организаций":
абзацы второй, третий и четвертый пункта 2 исключить.
3. (Пункт утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 августа 2005 года N 857 ).
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 1998 года N 1098 P981098_ "О дополнительных мерах по ускорению ввода в эксплуатацию не завершенных строительством жилых домов" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 38, ст. 348):
в пункте 1:
в подпункте 1) слова "совместно с Департаментом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" исключить;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) разработать необходимые нормативные правовые акты, регулирующие порядок проведения конкурсов по передаче в установленном порядке инвесторам незавершенных строительством жилых домов.";
пункт 2 исключить.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2000 года N 565
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Кәсіпорындар мен ұйымдардың өзара борыштарының ішкіреспубликалық есептерін жүргізудің белгіленген ережелерін бұзуға жол берген шаруашылық жүргізуші субъектілер мен банкілерге қолданылатын ықпал ету шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 10 тамыздағы N 890  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 34, 375-құжат).
2. "Директивалық кредиттер мен 1994 жылғы өзара борыштардың ішкі республикалық есебінің нәтижелері бойынша берілген кредиттерді және олар бойынша проценттерді өтеудің шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 214 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 8, 61-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 214 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 16 сәуірдегі N 444  қаулысы
4. "Облыс бюджеттеріне ресми трансферттер (субвенциялар) бөлу тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі N 619  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 138-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 214 және 1996 жылғы 28 мамырдағы N 652 қаулыларына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 мамырдағы N 795  қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 18 163-құжат).
6. "Мемлекеттік қаржы ақпаратын жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 9 маусымдағы N 941  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 25, 227-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы министрліктерінің, мемлекеттік комитеттерінің, өзге орталық атқарушы органдарының және ведомстволарының басшыларына (басшыларының орынбасарларына) сыйақы беру туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 маусымдағы 964  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 26, 238-құжат).
8. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеуге байланысты заң жобаларының пакетін дайындау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 25 тамыздағы N 161 өкімі.

1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 августа 1994 года N 890 P940890_ "О мерах воздействия, применяемых к хозяйствующим субъектам и банкам, допустившим нарушения установленных правил проведения внутриреспубликанских зачетов взаимной задолженности предприятий и организаций" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 34, ст. 375).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 214 "Об условиях погашения директивных кредитов и кредитов, выданных по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных долгов 1994 года, и процентов по ним" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8, ст. 61).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 года N 444 P960444_ "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 г. N 214".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 619 P970619_ "Об утверждении Порядка выделения официальных трансфертов (субвенций) бюджетам областей" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 138).
5. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1997 года N 795 P970795_ "О внесении дополнения и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 г. N 214 и от 28 мая 1996 г. N 652 P960652_ " (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 18, ст. 163).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 1997 года N 941 P970941_ "О публикации государственной финансовой информации" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 25, ст. 227).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 года N 964 P970964_ "Об утверждении Положения о премировании руководителей (заместителей руководителей) министерств, государственных комитетов, иных центральных исполнительных органов и ведомств Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 26, ст. 238).
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 1998 года N 161 "О создании рабочей группы по подготовке пакета законопроектов, связанных с разработкой проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год".