Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 қаңтар N 106
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Z990357_ Заңына сәйкес Заңын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және
19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Іс
Басқармасының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға
арналған паспорттары бекітілсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.17. N 106a
қаулысымен.
P02106a_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N 106b
қаулысымен.
P02106b_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 107876 мың теңге (жүз жетi миллион сегiз жүз жетпiс алты
мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Z990453_ Заңының 21-25 баптары; Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған, Қазақстан Республикасы органдары жұмысшыларының еңбек ақысын төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 U010575_ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 U000378_ Жарлығы;
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi
Iс Басқармасының орталық аппаратының қызметiн, оған жүктелген мiндеттердi
барынша тиiмдi орындау үшiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы
Президентi Iс Басқармасының - орталық органының аппаратын күтіп ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Управления Делами Президента Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Управления Делами Президента Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 и 21.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 17 мая 2002 г. N 106a ; от 29 мая 2002 г. № 106б .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Административные затраты"
на 2002 год
1. Стоимость: 107876 тысяч тенге (сто семь миллионов восемьсот
семьдесят шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 U000378_ "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального
аппарата Управления Делами Президента Республики Казахстан для достижения
максимально эффективного выполнения возложенных на него функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата центрального
органа Управления Делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   001       Әкімшілік
шығындар
001  Орталық       штат саны 149 бірлік     2002 жыл Қазақстан
органның      мөлшерінде бекітілген      бойы   Республикасы
аппараты      кесімді шегіне сәйкес             Президентінің
Қазақстан Республикасы            Іс Басқармасы
Президентінің Іс
Басқармасының орталық
аппаратын күтіп ұстау
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан
Республикасы Президентінің Іс Басқармасына жүктелген қызметтерді сапалы
және мезгілінде орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Литерлiк рейстерге қызмет көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 844444 мың теңге (сегiз жүз қырық төрт миллион төрт жүз
қырық төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2733 Z952733_ Конституциялық Заңының 28, 30-баптары; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы; "Бүркiт" мемлекеттiк авиакомпаниясы" РМК республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 18 мамырдағы N 745 P000745_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы
Президентiнiң және қызмет көрсетiлетiн тұлғалардың кедергiсiз жол жүруiне
жағдай жасау, қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: литерлiк рейстердi ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  001         Администра-
тивные затраты
001  Аппарат цен-  Содержание центрального   В те-  Управление
трального     аппарата Управления       чение  Делами
органа        Делами Президента         2002   Президента
Республики Казахстан в    года   Республики
соответствии с                   Казахстан
утвержденным лимитом
штатной численности в
количестве 149 единиц.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное
и своевременное выполнение функций, возложенных на Управление Делами
Президента Республики Казахстан.
Приложение 2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Обеспечение литерных рейсов" на 2002 год
1. Стоимость: 844444 тысячи тенге (восемьсот сорок четыре миллиона
четыреста сорок четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 28 и 30 Конституционного Закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года Z952733_ "О Президенте Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 U000378_ "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2000 года N 745 P000745_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Государственная
авиакомпания "Беркут".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для беспрепятственного
передвижения Президента Республики Казахстан и обслуживаемых лиц.
5. Задачи бюджетной программы: организация литерных рейсов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   034       Литерлік      Қазақстан Республикасы  2002 жыл  Қазақстан
рейстерді     Президентінің жұмыс       бойы    Республикасы
қамтамасыз    кестесіне сәйкес                  Президентінің
ету           Қазақстан Республикасы            Іс басқармасы
Президенті мен қызмет
көрсетілетін
тұлғалардың литерлік
рейстерін ұйымдастыру
- 900 сағат. Литерлік
рейстердің қауіпсіздігін
және қажетті байланыспен
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан
Республикасының Президенті мен қызмет көрсетілетін тұлғалар жұмысын
жұмылдыру мен жеңілдетуді қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Мемлекеттiк резиденциялардың қызметiн қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 921334 мың теңге (тоғыз жүз жиырма бiр миллион үш жүз отыз
төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық Заңының 28-30 баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "Мемлекеттiк резиденциялар дирекциясы" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" 1997 жылғы 8 қазандағы N 1428 P971428_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк резиденцияларды
жоғары деңгейде толық күтіп ұстау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк резиденцияларды
пайдалану және арнайы шараларды өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   034        Обеспечение   Организация литерных     в тече-  Управление
литерных      рейсов Президента Рес-   ние      Делами
рейсов        публики Казахстан и      2002     Президента
обслуживаемых лиц в      года     Республики
соответствии с графиком           Казахстан.
работы Президента
Республики Казахстан
и обслуживаемых лиц в
количестве 900 часов.
Обеспечение безопасности
литерных рейсов,
необходимой связью.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
мобильности и оперативности работы Президента Республики Казахстан и
обслуживаемых лиц.
Приложение 3 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Обеспечение функционирования государственных
резиденций" на 2002 год
1. Стоимость: 921334 тысячи тенге (девятьсот двадцать один миллион
триста тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 28 и 30 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1997 года N 1428 P971428_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: комплексное обслуживание на высшем
уровне государственных резиденций.
5. Задачи бюджетной программы: эксплуатация государственных
резиденций и проведение официальных мероприятий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !рамм !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !рамм !грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   035       Мемлекеттік   Жалпы көлемі 81418,9    2002 жыл  Қазақстан
резиденция.   шаршы метр және оның      бойы    Республикасы
лардың        жанындағы көлемі                  Президентінің
қызмет етуін  188304,5 га аймақты               Іс басқармасы
қамтамасыз    мемлекеттік резиден.
ету           цияларға толық қызмет
көрсету; арнайы
шараларға қызмет
көрсету.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: арнайы
шараларды жоғары деңгейде өткізу; Қызмет көрсететін мемлекеттік
резиденциялардың қанағаттанарлық жағдайы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
4 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Үкiмет үйлерiн ұстау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 614628 мың теңге (алты жүз он төрт миллион алты жүз жиырма
сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы; "Кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1724 P011724_ қаулысы; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының "Қараөткел" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 793 P990793_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қызмет ғимараттарын пайдалануды
жүзеге асыру және жабдықтау функциясы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы
Президентi Әкiмшiлiгi мен Үкiметiн материалдық-техникалық,
әлеуметтік-тұрмыстық жағынан қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   035       Обеспечение   Комплексное обслуживание   в тече-  Управление
функциониро-  государственных резиденций   ние    Делами
вания госу-   общей площадью - 81418,9   2002     Президента
дарственных   кв.м и прилегающих терри-  года     Республики
резиденций    торий площадью 188304,5 га;         Казахстан.
обслуживание официальных
мероприятий.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение на
высоком уровне официальных мероприятий; удовлетворительное состояние
обслуживаемых государственных резиденций.
Приложение 4 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Содержание правительственных зданий"
на 2002 год
1. Стоимость: 614628 тысяч тенге (шестьсот четырнадцать миллионов
шестьсот двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1724 P011724_ "О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 793 P990793_ "О создании республиканского государственного предприятия "Караоткел" Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: осуществление эксплуатации
правительственных зданий и выполнение снабженческих функций.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое,
социально-бытовое обеспечение деятельности Администрации Президента и
Правительства Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   036       Үкімет        Жалпы көлемі 43078,4      2002    Қазақстан
үйлерін ұстау шаршы метр үкімет        жылдың   Республикасы
үйіне кешендік         барысында  Президенті Іс
қызмет көрсету.                   Басқармасының
Шаруашылық
басқармасы
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Мемлекеттік
қызметкерлердің еңбек және әлеуметтік-тұрмыстық жағдайын жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
5 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Ресми делегацияларға қызмет көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 145000 мың теңге (жүз қырық бес миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Қазақстан
Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы"
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ресми делегацияларға жоғары
деңгейде қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ресми делегацияларға қызмет
көрсетуді ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   038       Ресми деле.   Ресми шақырылған          2002    Қазақстан
гацияларға    тұлғалардың орналасуын   жылдың   Республикасы
қызмет        ұйымдастыру, көлікпен  барысында  Президенті Іс
көрсету       қамтамасыз ету;                   Басқармасының
ресми шараларға қызмет            Шаруашылық
көрсету: салтанатты               басқармасы
және ресми ас беруді,
кездесулерді және басқа
шараларды өткізу;
Мемлекет Басшысы және
Үкімет басшысы атынан
кәдесыйлар, естелік
сыйлықтар қорын құру
және сатып алу. 540
адам-күн көлемінде ресми
шаралар өткізу
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   036        Содержание   Комплексное обслуживание  в тече- Хозяйственное
правительст- правительственных зданий  ние     управление
венных       общей площадью в коли-    2002    Управления
зданий       честве 43078,4 кв.м.      года    Делами
Президента
Республики
Казахстан.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание
нормальных трудовых и социально-бытовых условий для сотрудников
обслуживаемых государственных органов.
Приложение 5 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Обслуживание официальных делегаций"
на 2002 год
1. Стоимость: 145000 тысяч тенге (сто сорок пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента
Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах
Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение обслуживания официальных
делегаций на высоком уровне.
5. Задачи бюджетной программы: организация обслуживания официальных
делегаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   038        Обслуживание Организация проживания    в тече- Хозяйственное
официальных  официальных приглашенных  ние     управление
делегаций    лиц;                      2002    Управления
транспортное обеспечение; года    Делами
обслуживание официальных          Президента
мероприятий: организация          Республики
и проведение торжественных        Казахстан
и официальных обедов;
встреч и других мероприятий;
приобретение и формирование
сувениров, памятных
подарков от имени Главы
государства и Правительства.
Проведение официальных
мероприятий в количестве
540 человеко-дней.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: ресми
делегацияларды қабылдау, Қазақстан Республикасының халықаралық деңгейдегі
имиджін арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
6 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Астана қаласындағы объектілерді салуға берілген
вексельдер бойынша есептер" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 154100 мың теңге (жүз елу төрт миллион жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарызды алу және қарыз туралы" 1999 жылғы 2 тамыздағы Z990464_ Заңының 4 және 13 баптары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында объектілерді
салу бойынша Қазақстан Республикасының міндеттерін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы
Президенті Іс Басқармасы мен "Мабетекс-Сиагас" Консорциумы, "Мабко" ЖШС
мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің арасындағы 1997 жылғы 10
қыркүйектегі келісімді орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1    41       Астана        "Мабко" ЖШС 1 млн.        2002    Қазақстан
қаласындағы   АҚШ доллары мөлшерінде   жылдың   Республикасы
объектілерді  әкелген несиені өтеу     қаңтар   Президентінің
салуға беріл.                           айы     Іс Басқармасы
ген вексель.
дер бойынша
есептер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: 1997 жылғы
10 қыркүйектегі келісімнің талаптарын орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
7 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Мемлекеттiк наградаларды, олардың құжаттарын,
құрмет дипломдарын және кеуде белгiлерiн дайындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прием
официальных делегаций, повышение имиджа Республики Казахстан на
международном уровне.
Приложение 6 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Расчеты по векселям, выданным на строительство
объектов в г. Астане" на 2002 год
1. Стоимость: 154100 тысяч тенге (сто пятьдесят четыре миллиона сто
тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 4 и 13 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года Z990464_ "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение обязательств Республики
Казахстан по строительству объектов в г. Астане.
5. Задачи бюджетной программы: исполнение Соглашения о займе между
Управлением Делами Президента Республики Казахстан, консорциумом
"Мабетекс-Сиагас", ТОО "Мабко" и Министерством финансов Республики
Казахстан от 10 сентября 1997 года.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   041        Расчеты по    Погашение суммы кредитов, январь  Управление
векселям,     привлеченных ТОО "Мабко"  2002    Делами
выданным на   в сумме эквивалентной      года   Президента
строитель-    1 млн. долларов США               Республики
ство объектов                                   Казахстан
в городе
Астане
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение
обязательств по соглашению от 10 сентября 1997 года.
Приложение 7 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Изготовление государственных наград, документов к ним,
почетных дипломов и нагрудных знаков" на 2002 год

1. Құны: 35000 мың теңге (отыз бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2676 Z952676_ Заңының 2-бабы; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградаларына ұсыну және оларды беру, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары құжаттарының үлгiсiн дайындау және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградаларының белгiлерiн бейнелеу тәртiбi жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 қарашадағы N 90
N990090_
Өкiмi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: (наградалар резервiн) жинақтаушы
қорды толықтыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк наградалар,
олардың құжаттарын, құрмет дипломдарын және кеуде белгілерiн дайындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1    046      Мемлекеттік   Қазақстан Республикасы    2002    Қазақстан
наградалар,   Президенті Әкімшілігі.   жылдың   Республикасы
олардың       нің тапсырысы бойынша   барысында Іс Басқарма.
құжаттарын,   Қазақстан Республикасы            сының
құрмет        алдындағы зор қызметі             Шаруашылық
дипломдарын   үшін 143 дана мемлекет.           басқармасы
және кеуде    тік награда, олардың
белгілерiн    құжаттарын, құрмет
дайындау      дипломдарын және кеуде
белгілерін дайындау;
жинақтаушы қор
(наградалар резервін)
құруды қолдау
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: мемлекеттік
наградалар дайындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
8 қосымша
ЕСКЕРТУ. 8-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N 106в
қаулысымен.
P02106v_
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Автомашиналар паркін жаңарту"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 35000 тысяч тенге (тридцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года Z952676_ "О государственных наградах Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 90 N990090_ "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и описания знаков государственных наград Республики
Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: пополнение накопительного фонда (резерва
наград).
5. Задачи бюджетной программы: изготовление государственных наград,
документов к ним, почетных дипломов и нагрудных знаков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   046        Изготовление Изготовление государст-   в тече- Хозяйственное
государст-   венных наград в количест- ние     управление
венных       ве 143 единиц, документов 2002    Управления
наград,      к ним, почетных дипломов  года    Делами
документов   и нагрудных знаков для            Президента
к ним, по-   награждения граждан в             Республики
четных       знак признания их заслуг          Казахстан
дипломов и   перед Республикой Казахстан
нагрудных    в соответствии с заявкой
знаков       Администрации Президента
Республики Казахстан;
поддержание накопительного
фонда (резерва наград).
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
изготовления государственных наград.
Приложение 8 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Обновление парка автомашин" на 2002 год

1. Құны: 154600 мың теңге (жүз елу төрт миллион алты жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан
Республикасы Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан
Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 378 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: автомашиналар паркін жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: автомашиналар сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   203       Автомашиналар Автомашиналар сатып алу:  2002    Қазақстан
паркін        "Қазақстан Республика.   жылдың   Республикасы
жаңарту       сының Президенті Іс     барысында Іс Басқарма.
Басқармасының Автошаруа.          сының
шылығы" республикалық             Шаруашылық
мемлекеттік кәсіпорны             басқармасы
үшін - тоғыз "Мерседес-
Бенц" Е 200, үш "Мерседес-
Бенц" S 320 L; "Қазақстан
Республикасының Парламенті
Шаруашылық басқармасының
Автошаруашылығы" республи.
калық мемлекеттік кәсіпорны
үшін бір "Мерседес-Бенц"
S 320 L және алты
"Фольксваген-Пассат".
---------------------------------------------------------------------------
ЕСКЕРТУ. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.10.01. N 106g
қаулысымен.
P02106g_
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Мемлекеттік
органдарға сапалы көлік қызметін көрсету және қауіпсіздікті қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
9 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Азаматтардың жеке категорияларына медициналық жәрдем көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 617917 мың теңге (алты жүз он жетi миллион тоғыз жүз он жетi
мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" 1997 жылғы 19 мамырдағы Z970111_ Заңының 16, 25, 26 және 42-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бiрiншi кезектегi iс-шаралар туралы" 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 U983956_ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 U000378_ Жарлығы; "Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының Медициналық орталығына тiркеу тәртiбi туралы" 1999 жылғы 21 желтоқсандағы N IБ-01/76 Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының бұйрығы.

1. Стоимость: 154600 тысяч тенге (сто пятьдесят четыре миллиона
шестьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента
Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах
Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: обновление парка автомашин.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение автомашин.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   203        Обновление   Приобретение автомашин:  в тече-  Хозяйственное
парка авто-  для республиканского     ние      управление
машин        государственного         2002     Управления
предприятия              года     Делами
"Автохозяйство                    Президента
Управления Делами                 Республики
Президента Республики             Казахстан
Казахстан" - девять
"Мерседес-Бенц" Е 200,
три "Мерседес-Бенц" S 320 L;
для республиканского
государственного
предприятия
"Автохозяйство
Хозяйственного
управления Парламента
Республики Казахстан
- один "Мерседес-Бенц"
S 320 L и шесть
"Фольксваген-Пассат".
---------------------------------------------------------------------------
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 29 мая 2002 г. № 106в  P02106v_   ; от 1 октября 2002 г. N 106г  Р02106g_   .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
безопасности и качества транспортного обслуживания государственных органов.
Приложение 9 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Оказание медицинской помощи отдельным
категориям граждан" на 2002 год
1. Стоимость: 617917 тысяч тенге (шестьсот семнадцать миллионов
девятьсот семнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 16, 25, 26 и 42 Закона Республики Казахстан Z970111_ "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан" от 19 мая 1997 года; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 U983956_ "О первоочередных мерах улучшения состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан N 378 от 21 апреля 2000 года "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; приказ Управления Делами Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1999 года N УД-01/76 "О Правилах прикрепления к Медицинскому Центру Управления Делами Президента Республики Казахстан".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi
Iс Басқармасының Медициналық орталығына тiркелген және қызмет көрсетiлетiн
азаматтар категорияларының денсаулығын сақтау және нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тiркелген контингентке бiлiкті
және маманданған медициналық жәрдем көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   031       Азаматтардың  Ауруханалардың стаци.   2002 жыл  Қазақстан
жеке катего.  онарларында тіркелген     бойы    Республикасы
рияларына     контингенттің 4744-тен            Президенті
медициналық   кем емес пациенттерін             Іс Басқарма.
жәрдем        емдеу, келіп қаралу               сының
көрсету       саны - 227121, жедел              Медициналық
жәрдем шақыру - 4200.             орталығы
Ресми делегацияларға,
республикалық және
халықаралық
конференциялар мен
кеңестерге медициналық
қызмет көрсету,
мемлекеттің, оның
ішінде шет елдің де
күзетілетін тұлғаларына
медициналық қызмет
көрсетуде еріп жүру.
Аурудың деңгейін 1000
адамға шаққанда
5000-нан асырмау.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан
Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығына тіркелген
және қызмет көрсетілетін азаматтар категорияларының ауруын төмендету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
10 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Медициналық мекемелердi техникалық және ақпараттық
қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15773 мың теңге (он бес миллион жетi жүз жетпiс үш мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: сохранение и укрепление здоровья
обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к Медицинскому Центру
Управления Делами Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оказание квалифицированной и
специализированной медицинской помощи прикрепленному контингенту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   203        Оказание     Пролечить в стационарах   в тече- Медицинский
медицинской  больниц не менее 4744     ние     Центр
помощи       пациентов                 2002    Управления
отдельным    прикрепленного            года    Делами
категориям   контингента, количество           Президента
граждан      посещений 227121, количество      Республики
вызовов скорой помощи             Казахстан
4200. Медицинское
обслуживание официальных
делегаций, республиканских
и международных конференций
и совещаний, медицинское
сопровождение охраняемых
лиц государства, в том
числе зарубежных. Не
превышать уровень
заболеваемости свыше 5000
случаев на 1000 человек.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: снижение
заболеваемости обслуживаемых категорий граждан, прикрепленных к
Медицинскому Центру Управления Делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 10 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Техническое и информационное
обеспечение медицинских организаций" на 2002 год
1. Стоимость: 15773 тысячи тенге (пятнадцать миллионов семьсот
семьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан N 378 от 21 апреля 2000 года "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: тiркелген контингентке
көрсетiлетiн медициналық жәрдемнiң көлемi мен сапасын жақсартуға негiз
болатын қазiргi заманғы медициналық технологияларды аурудың алдын алу,
зерттеу және емдеу салаларына енгiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Медициналық орталыққа
қарасты мекемелер мен кәсiпорындардың жүйесiнде қазiргi заманғы
медициналық технологияларды әзiрлеу және енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiнде iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   032       Медициналық
мекемелерді
техникалық
және ақпарат.
тық қамтама.
сыздандыру
30  Медициналық    Жүктелген қызметтерді            Қазіргі
мекемелерді    орындау мақсатында               заманғы
техникалық     штат санының 23                  медициналық
және           бірлікпен бекітілген             технология.
ақпараттық     лимитіне сәйкес                  ларды енгізу
қамтамасыз     қазіргі заманғы                  орталығы
ету орталығы   медициналық
технологияларды енгізу
орталығын күтіп ұстау.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: жаңа
технологиялар жөнінде Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының
Медициналық Орталығына қарасты мекемелердің ақпараттық хабардар болу
деңгейін көтеру; Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының
Медициналық Орталығын тұрақты қаржыландыру негізінде, тіркелген
контингентке медициналық қызмет көрсетудің біліктілігі мен сапасын көтеру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
11 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Республикалық деңгейдегi санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: внедрение современных медицинских
технологий в области профилактики, диагностики и лечения, способствующие
улучшению объема и качества медицинской помощи прикрепленному контингенту.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и внедрение современных
медицинских технологий в системе подведомственных учреждений и предприятий
Медицинского Центра.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   032        Техническое и
информационное
обеспечение
медицинских
организаций
30  Центр техни-  Содержание Центра внедрения в те- Центр
ческого и     современных медицинских     чение внедрения
информацион-  технологий в соответствии   2002  современных
ного обеспе-  с утвержденным лимитом      года  медицинских
чения меди-   штатной численности 23            технологий
цинских       единицы с целью выполнения        Медицинского
организаций   возложенных функций.              Центра
Управления
Делами
Президента
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение
уровня информированности подведомственных организаций Медицинского Центра
Управления Делами Президента Республики Казахстан о новых технологиях;
повышение квалификации и качества медицинского обслуживания прикрепленного
контингента, на основе обеспечения устойчивого функционирования
Медицинского Центра Управления Делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 11 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Санитарно-эпидемиологический надзор
на республиканском уровне" на 2002 год

1. Құны: 19767 мың теңге (он тоғыз миллион жетi жүз алпыс жетi мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының "Жергiлiктi халықтың санитарлық-эпидемиологиялық игiлiгi туралы" 1994 жылғы 8 шiлдедегі Z942000_ Заңының 11-бабы; Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау туралы" 1997 жылғы 19 мамырдағы Z970111_ Заңының 13-бабы; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызметi туралы" 1995 жылғы 25 сәуiрдегі N 547 P950547_ Ережесi; Денсаулық сақтау iсi жөнiнде Қазақстан Республикасының Агенттiгi және Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының Медициналық орталығының "Күзетiлетiн тұлғалардың сапарына медициналық қауiпсiздiктi күшейте түсу бойынша қосымша шаралар туралы" 2000 жылғы 31 наурыздағы N 194/45 бұйрығы; Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгінің басшысымен бекiтiлген Күзетiлетiн тұлғалардың елiмiздiң аймақтарына сапарын медициналық қамтамасыз ету туралы 2000 жылғы 15 мамырдағы тәртiбi; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Елiмiздiң мемлекеттiк
қызметкерлерi мен күзетiлетiн тұлғаларына медициналық қауiпсiздiктi және
санитарлық эпидемиологиялық игiлiктi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Санитарлық заңнаманы
бұзушылықтың алдын алу және оған жол бермеу сонымен қатар қоршаған ортаның
қолайсыз факторларын айқындау және жою. Елiмiздiң күзетiлетiн тұлғалары
мен ресми делегацияларының сапарына медициналық қауiпсiздiктi қамтамасыз
ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   039       Республикалық
деңгейде
санитарлық-
эпидемиология.
лық қадағалау
30  Санитарлық-    Жүктелген қызметтерді   2002 жыл Қазақстан
эпидемиоло.    орындау мақсатында        бойы   Республикасы
гиялық         штат саны 46                     Президенті Іс
станция        бірлікпен бекітілген             Басқармасы
лимитке сәйкес                   Медициналық
санитарлық-орталығы              орталығының
эпидемиологиялық                 санитарлық-
станцияны күтіп ұстау.           эпидемиоло.
гиялық
станциясы
---------------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 19767 тысяч тенге (девятнадцать миллионов семьсот
шестьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 11 Закона Республики Казахстан Z942000_ "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" от 8 июля 1994 года; статья 13 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года Z970111_ "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; положение P950547_ "О государственной санитарно- эпидемиологической службе Республики Казахстан", утвержденный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 апреля 1995 года N 547; приказ Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения и Медицинского Центра Управления Делами Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по усилению медицинской безопасности визитов охраняемых лиц" от 31 марта 2000 года N 194/45; порядок медицинского обеспечения визитов охраняемых лиц в регионы страны, утвержденный руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, N 01-58/65 ДСП от 15 мая 2000 года; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский бюджет.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение медицинской безопасности и
санитарно-эпидемиологического благополучия государственных служащих и
охраняемых лиц страны.
5. Задачи бюджетной программы: предупреждение и пресечение нарушений
санитарного законодательства, а также выявление и ликвидация
неблагоприятных факторов окружающей среды. Обеспечение медицинской
безопасности охраняемых лиц и членов официальных делегаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
039        Санитарно-
эпидемиологи-
ческий надзор
на республи-
канском
уровне
30   Санитарно-    Содержание санитарно-    в тече-  Санитарно-
эпидемиологи- эпидемиологической       ние      эпидемиоло-
ческая        станции в соответствии   2002     гическая
станция       с утвержденным лимитом   года     станция
штатной численности 46            Медицинского
единицы с целью выпол-            Центра
нения возложенных                 Управления
функций.                          Делами
Президента
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: жұқпалы
аурулар шығуының жоқтығы. Объектілерде тұрақты санитарлық-эпидемиологиялық
жағдай.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
12 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Медициналық жабдықтарды ортақтасып сатып алу"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 85000 мың теңге (сексен бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы азаматтарының денсаулығын қорғау жөнінде" 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңының 42-бабы; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы азаматтары денсаулығының жағдайын жақсарту бойынша қолданылатын бірінші кезектегі іс-шаралары туралы" 1998 жылғы 18 мамырдағы N 3956 U983956_ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентi Іс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президенті
Іс Басқармасы Медициналық орталығының мекемелерін қазіргі заманғы
медициналық жабдықтармен жабдықтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Медициналық жабдықтарды сатып
алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   042       Медициналық   Арнайы қамтамасыздан.  2002 жылдың Қазақстан
жабдықтарды   дырылған бағдарламасы    ақпан-    Республикасы
ортақтаса     бар телемедицина үшін    шілдесі   Президенті
сатып алу     жабдықтардың жиынтығын             Іс Басқар.
сатып алу (медициналық             масының
ақпаратты өңдеу,                   Медициналық
сақтау, тапсыру) - 1               Орталығы
дана, телемедицинаға
арнайы желі ұйымдастыру
үшін дербес компьютерлер
- 60 дана, арнайы
медициналық мамандан.
дырылған көлiкке зерт.
ханалық жабдықтар (био.
химиялық талдауыш - 1
дана, гематологиялық
талдауыш - 1 дана,
кардиомаркерлердi
анықтауға арналған
аппарат - 1 дана, ауаны
химиялық талдауыш - 1
дана, судың сапасын
портативтi талдаушы -
1 дана, портативтi

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: отсутствие
вспышек инфекционных заболеваний. Стабильная санитарно-эпидемиологическая
обстановка на объектах.
Приложение 12 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Централизованный закуп медицинского оборудования"
на 2002 год
1. Стоимость: 85000 тысяч тенге (восемьдесят пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 42 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 3956 "О первоочередных мерах по улучшению состояния здоровья граждан Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: оснащение современным медицинским
оборудованием организаций Медицинского Центра Управления Делами Президента
Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение медицинского оборудования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   042        Централизо-  Приобретение комплекта   февраль-  Медицинский
ванный закуп оборудования для теле-   июль      Центр
медицинского медицины со специальным  2002      Управления
оборудования программным обеспечением года      Делами
(обработка, хранение,              Президента
передача медицинской               Республики
информации) - 1 шт.,               Казахстан
персональные компьютеры
для организации сети для
телемедицины - 60 шт.,
лабораторного оборудования
медицинского специализиро-
ванного транспорта
(биохимический анализатор -
1 шт., гематологический
анализатор - 1 шт., аппарат
для определения кардио-
маркеров - 1 шт., химический
анализатор воздуха - 1 шт.,
портативный анализатор
качества воды - 1 шт.,
портативный люминометр

люминометр Ну-Litе2 - 1
дана, ауаның сынағын
алатын орнатқыш "ПХ-15"
бактериологиялық және
санитарлық-химиялық - 1
данадан, портативтi
нитрометр - 1 дана,
радиометр "Ratemete" - 1
дана, ультра дыбыстық
зерттеу орнатқышы - 1 дана,
физиотерапевтiк
жабдықтардың жиынтығы
- 1 дана минилапоротомдық
қол жеткiзу операциясына
құралдардың жиынтығы - 1
дана, гинекологиялық
операциялар үшін құрал.
дардың жиынтығы - 1
дана, рентген таспасын
басып шығаратын машина -
1 дана, жүрек тамырлары
жүйесiн зерттеу кезiнде
сынақ жүргізу үшiн
кардио-комплекс - 1 дана,
сумен емдеу кафедрасы -
1 дана, су асты массажына
арналған ванна - 3 дана,
("Соболь" авто көлiгі
негiзiнде микроавтобус
- 4 дана, Газ-САЗ-3507
негiзiнде самосвал - 1
дана, автотиеуiш - қар
жинауыш трактор - 1 дана,
"ЗИЛ" шассиiне КО-829 су
құйғыш машина - дана,
"Газель" шассиiнің
негiзiнде терморегуляторлы
орнатқышы бар автокөлiк -
1 дана, 5 куб. метрлі 2
ыдысқа "Камаз" КО-505
ассанизациялық көлік - 1
дана, 13 орынды "Газель"
автокөлігі, "Волга" ГАЗ
3110 класынан жеңіл
автокөлік - 2 дана,
"Газель" негізінде
тенттелген жүк көтергіш
автокөлігі - 1 дана,
барлығы - 96 бірлік.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: қазіргі
заманғы емдеу әдістерін енгізуге мүмкіндік беретін, медициналық
жабдықтардың әлемдік стандарттарға сәйкестігі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
13 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президентi Телерадиокешенi арқылы
мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. 73726 мың теңге (жетпiс үш миллион жетi жүз жиырма алты мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бiрiншi Президентi туралы" 2000 жылғы 20 шiлдедегi Z000083_ Заңының 9-бабы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "Қазақстан Республикасы Президентiнің Телерадиокешенi" мемлекеттiк мекемесiнiң қайта ұйымдастыру туралы" 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1178 P991178_ қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттің әлемдегi қолданылып
жүрген имиджiн нығайту. Қазақстан Республикасының Президентi мен
Үкiметiнiң қызметi туралы тұрғындарды хабардар ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республиканың имиджiн нығайту
үшiн мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу.

Hy-Lite 2 - 1 шт.,
пробоотборное устройство
воздуха "ПХ-15" бактерио-
логический и санитарно-
химический по 1 шт.,
портативный нитрометр - 1 шт.,
радиометр "Ratemete" - 1 шт.,
ультразвуковая диагностическая
установка - 1 шт., комплект
физиотерапевтического
оборудования - 1 шт.,
комплект инструментов для
операций из минилапоротомного
доступа - 1 шт., набор
инструментов для
гинекологических операций - 1 шт.,
проявочная машина для
рентгенпленки - 1 шт.,
кардиокомплекс для проведения
проб при исследовании
сердечно-сосудистой системы -
1 шт., кафедра водолечебная -
1 шт., ванна для подводного
массажа - 3 шт., (микроавтобус
на базе автомашины "Соболь" -
4 шт., самосвал на базе
Газ-САЗ-3507 - 1 шт.,
автопогрузчик-снегоуборочный
трактор - 1 шт., поливочная
машина КО-829 на шасси "ЗИЛ" -
1 шт., автомашина на базе шасси
"Газель" с терморегулирующей
установкой - 1 шт.,
ассенизационная машина "Камаз"
КО-505 на 2 емкости по 5 куб.м -
1 шт., автомашина "Газель"
13-местная - 2 шт., автомашина
легковая класса "Волга"
ГАЗ 3110 - 2 шт., автомашина
грузовая на базе "Газель"
тентованная - 1 шт.)
всего 96 единиц.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: соответствие
медицинского оборудования мировым стандартам, позволяющим внедрение
современных методов лечения.
Приложение 13 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Проведение государственной информационной политики
через НЗАО "Телерадиокомплекс Президента Республики
Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 73726 тысяч тенге (семьдесят три миллиона семьсот
двадцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2000 года Z000083_ "О Первом Президенте Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1178 P991178_ "О реорганизации государственного учреждения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: укрепление позитивного имиджа
государства в мире. Информирование населения страны о деятельности
Президента и Правительства Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: проведение государственной
информационной политики для укрепления имиджа республики.

6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   051      ҚР Президенті   Жоғарғы кәсіптік       2002 жыл  Қазақстан
Телерадиокешені деңгейде берілген        бойы    Республикасы
арқылы          тақырып бойынша                  Президентінің
мемлекеттік     бейнематериалдарды               Іс Басқармасы
ақпараттық      дайындау. Қазақстан
саясатты        Президентінің
жүргізу         мұражайын негізгі
материалдардың
негізінде кәсіби
бейнекассеталар мен
лазерлік компакт-
дискілер арқылы
толықтыру. ҚР
Президентінің мұражайын
хронология бойынша,
сондай-ақ құжаттама
ақпараттарын компакт-
дискілерде сақтау.
Қазақстан Республикасы
Президентінің жеке
меншік және мемлекеттік
бейне мұражайын
толықтыру. 4 бейне фильм
шығару. Бейне
материалдарды әзірлеу
және Республикалық
телеарналар және
қажеттілігіне қарай
188,44 сағат басқа да СМИ
бойынша көрсету. 750
сағат - Қазақстанның
қазіргі тарихи
жағдайларының бейнесін
көрсететін бейне
деректермен Президентінің
бейне мұражайын толықтыру.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудағы күтілетін нәтижелер:
тұрғындарды өткізіліп жатқан реформалардың әлеуметтік-экономикалық, саяси
курстарымен кеңінен хабардар ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
14 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Ормандарды және жануарлар дүниесін сақтау, қорғау және молайту"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 77935 мың теңге (жетпiс жеті миллион тоғыз жүз отыз бес мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Z970162_ Заңының 73, 74-баптары; "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи саябағы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1246 P001246_ қаулысы.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   051       Проведение го- Подготовка видеоматериалов в те- Управление
сударственной  по заданной тематике на    чение Делами
информационной высоком профессиональном   2002  Президента
политики через уровне. Формирование       года  Республики
НЗАО           видеоархива Президента           Казахстан
"Телерадио-    Казахстана на базе исходных,
комплекс       оригинальных материалов на
Президента     профессиональных видеокассетах
Республики     и лазерных компакт-дисках.
Казахстан".    Систематизация видеоархива
Президента РК по хронологии,
а также хранение докумен-
тальной информации на
компакт-дисках. Формирование
государственного и личного
видеоархива Президента
Республики Казахстан.
Производство 4 докумен-
тальных фильмов. Подготовка
видеоматериалов и демонс-
трация по Республиканским
телеканалам и, при необхо-
димости, по другим СМИ -
188,44 часа. Пополнение
видеоархива Президента
видеоматериалами, отражающими
динамику событий новейшей
истории Казахстана - 750
часов документации.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: широкое
информирование населения о социально-экономическом, политическом курсе
проводимых реформ.
Приложение 14 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Сноска. В приложение 14 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 17 мая 2002 г. N 106a P02106a_ .
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира"
на 2002 год
1. Стоимость: 77935 тысяч тенге (семьдесят семь миллионов девятьсот тридцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 73, 74 Закона Республики Казахстан от 15 июля 1997 года Z970162_ "Об особо охраняемых природных территориях"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1246 P001246_ "О государственном национальном природном парке "Бурабай".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Бурабай таулы-орман
кеңістігінің экожүйесінің тұтастығын сақтау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Бурабай таулы-орман
кеңістігінің бірегей табиғи кешенін сақтау бойынша іс-шаралар жүргізу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   037       Ормандарды
және
жануарлар
дүниесін
сақтау,
қорғау және
молайту
030  "Бурабай"     "Бурабай" мемлекеттік     2002    Қазақстан
мемлекеттік   ұлттық табиғи паркі"     жылдың   Республикасы
ұлттық        мемлекеттік мекемесін   барысында Президенті Іс
табиғи паркі  ұстау үшін орман,                 Басқармасы,
жануарлар дүниесін                "Бурабай"
қорғау бойынша жүктелген          мемлекеттік
міндеттерді орындау               ұлттық табиғи
мақсатында орман,                 паркі
жануарлар дүниесін, су
ресурстарын сақтау,
қорғау және молайту
саласында ғылыми-зерттеу
жұмыстарын жүргізу үшін
264 штат санын ұстау.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Табиғи
кешеннің сақталуын және экожүйенің жақсаруын қамтамасыз ету.
ЕСКЕРТУ. 14-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.17. N 106a
қаулысымен.
P02106a_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
15 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және дамыту"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 67860 мың теңге (алпыс жеті миллион сегіз жүз алпыс мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 маусымдағы N 278 Z980278_ Заңының 15 және 25-баптары; "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Қазақ Тұлпары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қазандағы N 37 P000037_ қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: сохранение целостности экосистем
Боровского горно-лесного массива.
5. Задачи бюджетной программы: проведение мероприятий по сохранению
уникального природного комплекса Боровского горно-лесного массива.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   037       Охрана, защита,
воспроизводство
лесов и
животного мира
030 Государст-    Содержание государствен-  в те-  Хозяйственное
венный        ного учреждения           чение  управление
национальный  "Государственного нацио-  2002   Управление
природный     нального парка "Бурабай"  года   Делами
парк          со штатной численностью          Президента
"Бурабай"     264 единицы с целью              Республики
выполнения возложенных           Казахстан;
функций по охране лесов и        Государствен-
животного мира и проведе-        ный националь-
ние штатными сотрудниками        ный природный
научно-исследовательских         парк "Бурабай"
работ в области охраны,
защиты, воспроизводства
лесов, животного мира,
водных ресурсов.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
сохранности природного комплекса и улучшение экосистемы.
Приложение 15 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Сохранение и развитие племенного коневодства"
на 2002 год
1. Стоимость: 67860 тысяч тенге (шестьдесят семь миллионов восемьсот
шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 15 и 25 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года Z980278_ "О племенном животноводстве"; постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года N 37 P000037_ "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Казак Тулпары" Управления Делами Президента Республики Казахстан".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық
бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: асыл тұқымды және спорттық жылқы
өсіруді дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: асыл тұқымды жылқы өсіру
саласының өндірістік-шаруашылық қызметін қамтамасыз ету, жылқылардың
генетикалық мүмкіндігін жетілдіру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   044       Асыл тұқымды  290 бас асыл тұқымды      2002    Қазақстан
жылқы шаруа.  жылқы өсіру және өсімін  жылдың   Республикасы
шылығын       молайту. Селекциялық    барысында Президенті Іс
сақтау және   жұмыс жүргізу.                    Басқармасының
дамыту        "Күйгенжар" РМК-ның               Шаруашылық
атты-спорт манежі                 басқармасы
негізінде ат спортын
дамыту.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: асыл
тұқымды жылқылардың жалпы үлесін 84% дейін арттыру, асыл тұқымды
жылқылардың генетикалық мүмкіндігін және спорттық көрсеткіштерін жақсарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
16 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының
объектiлерiн салу және қайта жаңарту"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3649460 мың теңге (үш миллиард алты жүз қырық тоғыз миллион
төрт жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 378 Жарлығы; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының 2005 жыл кезеңiне дейiнгi әлеуметтiк-экономикалық дамуы жөнiндегi мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру бойынша iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 P000534_ қаулысы; "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттiк инвестициялар бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 P001963_
қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: развитие племенного и спортивного
коневодства.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение производственно-
хозяйственной деятельности в области племенного коневодства,
совершенствование генетического потенциала лошадей.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   044        Сохранение  Разведение и воспроизвод-  в те-  Хозяйственное
и развитие  ство племенных лошадей -   чение  управление
племенного  поголовье 290 голов.       2002   Управления
коневодства Проведение селекционной    года   Делами
работы. Развитие конного          Президента
спорта на базе конноспор-         Республики
тивного манежа РГП                Казахстан.
"Куйгенжар".
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: увеличение
доли племенных лошадей в общем поголовье до 84%, улучшение генетического
потенциала и спортивных показателей племенных лошадей.
Приложение 16 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Строительство и реконструкция объектов
Управления Делами Президента Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 3649460 тысяч тенге (три миллиарда шестьсот сорок девять миллионов четыреста шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 P010534_ "Об утверждении плана мероприятий по реализации государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 P001963_ "Об утверждении Программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: аса маңызды мемлекеттiк
объектiлердiң құрылысы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы
Президентi Іс Басқармасының объектiлерiн салу және қайта жаңарту.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1    033      Қазақстан     Қазақстан Республикасы  2002 жыл  Қазақстан
Республикасы  Президенті Іс             бойы    Республикасы
Президенті Іс Басқармасы объектілер.            Президентінің
Басқармасының інің құрылысы:                    Іс Басқармасы
объектілерін  1. Қазақстан
салу және     Республикасының
қайта жаңарту Парламентінің Мәжілісі
(20000 шаршы метр);
2. Қазақстан
Республикасы Қорғаныс
министрлігінің әкімшілік
ғимараты (24480 шаршы
метр);
3. Қазақстан
Республикасы Бірінші
Президентінің мұражайы,
кітапханасы және мұрағаты
(15000 шаршы метр);
4. Мемлекеттік
резиденциялардың 5
объектілерін қайта
жаңарту және көркейту
(13882 шаршы метр).
Жоғарыда аталған
объектілердің құрылысы
2003 жылы аяқталады.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: өтпелі
объектілер бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарының көлемін атқару,
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің жалпы көлемі 24480 шаршы
метр әкімшілік ғимаратын енгізу, Мемлекеттік резиденциялардың жалпы көлемі
13882 шаршы метр 5 объектілерін қайта жаңарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 106 қаулысына
17 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
2002 жылға арналған
"Әскери күш және құқық қорғау органдарының, Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлігiнің, Қазақстан Республикасының Жоғарғы
Сотының, Қазақстан Республикасы Парламентiнің, Сенаты мен
Мәжiлiсi аппараттарының қызметкерлерiне тұрғын-үй сатып алу"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский
бюджет.
4. Цель бюджетной программы: строительство особо важных
государственных объектов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение строительства и
реконструкции объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   033        Строительство Строительство объектов    в те-  Управление
и реконст-    Управления Делами         чение  Делами
рукция        Президента Республики     2002   Президента
объектов      Казахстан:                года   Республики
Управления    1. Мажилис Парламента            Казахстан
Делами        Республики Казахстан
Президента    (20000 кв.м.);
Республики    2. Административное здание
Казахстан     Министерства обороны
Республики Казахстан
(24480 кв.м.);
3. Музей, библиотека и
архив Первого Президента
Республики Казахстан
(15000 кв.м.);
4. Реконструкция и
благоустройство 5 объектов
государственных резиденций
(13882 кв.м.).
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение
объема строительно-монтажных работ по переходящим объектам, строительство
и ввод административного здания Министерства обороны Республики Казахстан
площадью 24480 кв.м., реконструкция 5 объектов государственных резиденций
общей площадью 13882 кв.м..
Приложение 17 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Приобретение жилья для сотрудников силовых и
правоохранительных органов, Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, Верховного Суда Республики
Казахстан, аппарата Сената и Мажилиса Парламента
Республики Казахстан" на 2002 год

1. Құны: 700000 мың теңге (жетпiс миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегi Z990453_ Заңының 24-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Парламентi және оның депутаттарының мәртебесi туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы Z952529_ Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әскери күш және құқық қорғау органдарының, Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының, Қазақстан Республикасы Парламентiнің, Сенаты мен Мәжiлiсi аппараттарының қызметкерлерiне әлеуметтiк-тұрмыстық жағдай жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Әскери күш және құқық қорғау
органдарының, Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң,
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының, Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң, Сенаты мен Мәжiлiсi аппараттарының қызметкерлерiн тұрғын
үймен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Бағ.!Бағдарлама.  !   Бағдарламаларды    !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!дар.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаларды)!  мерзiмi !орындаушылар
!лама!лам.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!лар.!коды!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!дың !    !             !                      !          !
!коды!    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   204       Әскери күш    Әскери күш және құқық   2002 жыл  Қазақстан
және құқық    қорғау органдарының,      бойы    Республикасы
қорғау        Қазақстан Республика.             Президентінің
органдарының, сының Сыртқы істер                Іс Басқармасы
Қазақстан     министрлігінің,
Республика.   Қазақстан Республика.
сының Сыртқы  сының Жоғарғы Сотының,
істер ми.     Қазақстан Республикасы
нистрлігінің  Парламентінің, Сенаты
Қазақстан     мен Мәжілісі аппарат.
Республикасы. тарының қызметкерлері
ның Жоғарғы   үшін үй сатып алу
Сотының,
Қазақстан
Республикасы
Парламентінің
Сенаты мен
Мәжілісі ап.
параттарының
қызметкерлері.
не үй алу
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: әскери күш
және құқық қорғау органдарының, Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
министрлігінің, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының, Қазақстан
Республикасы Парламентінің, Сенаты мен Мәжілісі және аппараттарының
қызметкерлерін тұрғын үймен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына
18 қосымша
ЕСКЕРТУ. 18-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.17. N
106a қаулысымен.
P02106a_
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі)
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының
ақпараттық жүйелеріне ілесе жүру"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 700000 тысяч тенге (семьсот миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 24 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 1995 года Z952529_ "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: республиканский бюджет.
4. Цель бюджетной программы: создание социально-бытовых условий для
сотрудников силовых и правоохранительных органов, Министерства иностранных
дел, Верховного Суда, аппаратов Сената и Мажилиса Парламента Республики
Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение жильем сотрудников силовых
и правоохранительных органов, Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, Верховного Суда Республики Казахстан, аппарата Сената и
Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   204        Приобретение Выкуп жилья для сотрудни-  в те-  Управление
жилья для    ков силовых и правоохра-   чение  Делами
сотрудников  нительных органов,         2002   Президента
силовых и    Министерства иностранных   года   Республики
правоохрани- дел Республики Казахстан,         Казахстан
тельных ор-  Верховного Суда Республики
ганов, Ми-   Казахстан, аппарата
нистерства   Сената и Мажилиса Парламента
иностранных  Республики Казахстан в
дел Респуб-  порядке, определенном
лики Казах-  Правительством Республики
стан, Вер-   Казахстан.
ховного Суда
Республики
Казахстан,
аппарата
Сената и
Мажилиса
Парламента
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
жильем сотрудников силовых и правоохранительных органов, Министерства
иностранных дел Республики Казахстан, Верховного Суда Республики
Казахстан, аппарата Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
_________________________________________________
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Сопровождение информационных систем
Управления Делами Президента Республики Казахстан"
на 2002 год

1. Құны: 35305 мың теңге (отыз бес миллион үш жүз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегi N 378 P000378_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы
Президентiнің Әкімшілігі мен Үкіметін ақпараттандырудың бірыңғай
бағдарламасын жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйелерге ілесе
жүрудің жоғарғы деңгейін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !    Бағдарламаны      !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші ! (кіші бағдарламаны)  !  мерзiмi !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!коды!лама!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!    !коды!             !                      !          !
!    !    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   500       Қазақстан      Интернет жүйесіне     2002 жылдың Қазақстан
Республикасы   500 пайдаланушыны     барысында   Республикасы
Президенті Іс  қосуға рұқсат беру.               Президенті.
Басқармасының  Ақпараттық-аналитика.             нің Іс
ақпараттық     лық материалдар мен               Басқармасы
жүйелеріне     электрондық халықара.
ілесе жүру     лық ақпаратқа қосу
және жазылу барлығы
- 6 дана.
30 компьютерге, 20
принтерге сервистік
қызмет көрсету.
2 маманды сервистік
қызмет көрсету
бойынша 2
сертификатталған
курста оқыту. Шығыс
материалдарын
(картридждер,
тонерлер), қор
бөлшектерін сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: ақпараттық
жүйелердің тоқтаусыз жұмысын қамтамасыз ету және ақпараттық ресурстармен
қамтамасыз ету дәрежесі 60%; деректер базасына кіруге рұқсат 40% және
ақпаратты қорғау дәрежесі 80%.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына
19 қосымша
ЕСКЕРТУ. 19-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.17. N
106a қаулысымен.
P02106a_
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі)
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының
ақпараттық жүйелерін дамыту"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 35305 тысяч тенге (тридцать пять миллионов триста пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 U000378_ "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация Единой программы
информатизации Администрации Президента и Правительства Республики
Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение высокого уровня
сопровождения информационных систем.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование !Мероприятия по реализации! Сроки!Ответственные
!прог-!под- !программ     !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!рамм !прог-!(подпро-     !                         !зации !
!     !рамм !грамм)       !                         !      !
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4      !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------
1   500        Сопровождение Предоставление доступа к  В те-  Управление
информацион-  сети Интернет 500         чение  Делами
ных систем    пользователям.            2002   Президента
Управления                              года   Республики
Делами                                         Казахстан.
Президента    Подключение и подписка на
Республики    информационно-аналитичес-
Казахстан     кие материалы и на
электронную международную
информацию в количестве 6
источников.
Сервисное обслуживание
компьютеров в количестве
30, принтеров в
количестве 20 единиц.
Обучение на 2
сертифицированных курсах
по сервисному
обслуживанию оборудования
2 специалистов.
Приобретение расходного
материала (картриджы,
тонеры), запасных частей.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
бесперебойной работы информационной системы и достижение степени
обеспеченности информационными ресурсами на 60%; степени доступности баз
данных на 40% и степени защищенности информации на 80%.
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
_________________________________________________
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Развитие информационных систем
Управления Делами Президента Республики Казахстан"
на 2002 год

1. Құны: 42122 мың теңге (қырық екі миллион жүз жиырма екі мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегi N 378 P000378_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы
Президентiнің Әкімшілігі мен Үкіметін ақпараттандырудың бірыңғай
бағдарламасын жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы
Президенті Іс Басқармасы қызмет көрсететін мемлекеттік органдарды
ақпараттық жүйелермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !    Бағдарламаны      !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші ! (кіші бағдарламаны)  !  мерзiмi !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!коды!лама!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!    !коды!             !                      !          !
!    !    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   600       Қазақстан      4 ақпаратты қорғау    2002 жылдың Қазақстан
Республикасы   және есептеуіш техни. барысында   Республикасы
Президенті Іс  ка құралдарын қорғау.             Президенті.
Басқармасының  дың активті құралда.              нің Іс
ақпараттық     рын; 1 электрондық                Басқармасы
жүйелерін      құжаттар айналымын;
қамтамасыз     1 ақпараттық жүйелер;
ету            2 аймақтық ақпараттық
жүйелерді; 3 жалпы
пайдаланылатын деректер
базасының жүйелерін
сатып алу және енгізу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі, Премьер-Министр Кеңсесі мен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының ақпараттық және жергілікті есептеуіш жүйелерін рұқсатсыз қатынаудан қорғау;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі үшін мемлекеттік
органдардың электрондық құжаттама айналымының бірыңғай жүйесін енгізу;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жобалары бойынша электрондық дауыс
беру кешенін енгізу;
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі, Премьер-Министр
Кеңсесінің әкімияттармен жедел электрондық байланысын қамтамасыз ету;
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі, Премьер-Министр
Кеңсесі мен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы үшін жалпы
пайдаланылатын нормативтік-құқықтық және мұрағат деректер базасын дамыту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына 20 қосымша
ЕСКЕРТУ. 20-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N
106b қаулысымен.
P02106b_
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы
--------------------------------------------------
(бюджеттік бағдарламаның әкімшісі)
2002 жылға арналған
052 "Әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру" республикалық
бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 42122 тысячи тенге (сорок два миллиона сто двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 U000378_ "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация Единой программы
информатизации Администрации Президента и Правительства Республики
Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: информационное системное обеспечение
государственных органов, обслуживаемых Управлением Делами Президента
Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование !Мероприятия по реализации! Сроки!Ответственные
!прог-!под- !программ     !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!рамм !прог-!(подпро-     !                         !зации !
!     !рамм !грамм)       !                         !      !
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------
1 !   2 !   3 !      4      !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------
1   600        Развитие      Приобретение и внедрение: в те-  Управление
информацион-  Активных устройств защиты чение  Делами
ных систем    информации и средств      2002   Президента
Управления    вычислительной техники    года   Республики
Делами        в количестве 4 единицы;          Казахстан
Президента    Электронного
Республики    документооборота в
Казахстан     количестве 1 единицы;
Информационных сетей
в количестве 1 единицы;
Региональных
информационных сетей в
количестве 2 единицы;
систем баз данных
общего пользования в
количестве 3 единиц.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
защита информации и локальной вычислительной сети Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра и Управления Делами Президента Республики Казахстан от несанкционированного доступа;
внедрение единой системы электронного документооборота государственных органов для Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
введение комплекса электронного голосования по проектам Правительства Республики Казахстан;
обеспечение Администрации Президента и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан оперативной электронной связью с акиматами;
развитие нормативно-правовых и архивных баз данных общего пользования для Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра и Управления Делами Президента Республики Казахстан.
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Сноска. Дополнено приложением 20 - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. № 106б P02106b_ .
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
052 "Страхование административных зданий"
на 2002 год

1. Құны: 14018 мың теңге (он төрт миллион он сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы азаматтық кодексiнiң 1994 жылғы 27 желтоқсандағы "Жалпы бөлiмi" K941000_ және 1999 жылғы 1 шiлдедегi К990409_ "ерекше бөлiмi"; 2000 жылғы 18 желтоқсандағы "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Z000126_ Заңының 4 және 7-баптары.
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мүлiктi сақтауды
қамтамасыз ету, қауiптi жағдай болған кездегі шығынды қалпына келтiру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндетi: әкiмшiлiк ғимараттарды стихиялық
жағдайлардан, өрттен, жарылыстан және басқа да апаттардан сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бюджеттiк !Кiшi   !Бағдарламаның !Бюджеттiк бағдар.!Жүзеге !  Жауапты
!бағдарла. !бағдар.!(кiшi бағдар. !ламаны (кiшi бағ.!асыру  !атқарушылар
!маның коды!ламаның!ламаның) атауы!дарламаны) жүзеге!мерзім.!
!          !коды   !              !асыру жөнiндегi  !дері   !
!          !       !              !    шаралар      !       !
---------------------------------------------------------------------------
1     052             Әкiмшiлiк      16.07.97 жылғы    Жыл бойы Қазақстан
ғимараттарды   "Мемлекеттiк сатып         Республи.
сақтандыру     алу туралы"                касы Пре.
Қазақстан Респуб.          зидентінің
ликасы Заңына              Іс Басқар.
сәйкес ашық                масы
конкурс өткiзу.
2000 жылғы 18
желтоқсандағы
"Сақтандыру
қызметi туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңы
негізiнде және
сақтандыру агент.
терiнiң ұсынған
сақтандыру шарт.
тарына сәйкес 5
әкiмшiлiк ғимарат.
тарын сақтандыруға
келiсiм-шарттар
жасау Шарт бойынша
сақтандыру
жарнасын төлеу
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтетiн нәтижелер:
мемлекеттiк резиденцияларды сенiмдi түрде сақтандырып қорғау және де
қауiптi жағдай туғанда дер кезiнде сақтандыру жарнасын төлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына 21 қосымша
ЕСКЕРТУ. 21-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N
106b қаулысымен.
P02106b_
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы
--------------------------------------------------
(бюджеттік бағдарламаның әкімшісі)
2002 жылға арналған
053 "Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 14018 тысяч тенге (четырнадцать миллионов восемнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский кодекс Республики Казахстан K941000_ "Общая часть" от 27 декабря 1994 года и K990409_ "Особенная часть" от 1 июля 1999 года; статьи 4 и 7 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года Z000126_ "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности государственного
имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задача бюджетной программы: страхование административных зданий на
случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!------------
1   052        Страхование  В соответствии с Законом  В те-   Управление
администра-  Республики Казахстан от   чение   Делами
тивных       16.07.97 г.  Z970163_        года    Президента
зданий       "О государственных                Республики
закупках" проведение              Казахстан
открытого конкурса.
Заключение договоров на
страхование 5 администра-
тивных зданий на основа-
нии Закона Республики
Казахстан от 18.12.2000
года  Z000126_   "О страховой
деятельности" и в соответ-
ствии с условиями страхо-
вания, предложенными
страховыми агентствами.
Выплата страховых взносов
по договору.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: надежная
страховая защита административных зданий, а также своевременные страховые
выплаты при наступлении страхового случая.
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Сноска. Дополнено приложением 21 - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. № 106б P02106b_ .
Управление Делами Президента Республики Казахстан -------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
053 "Страхование государственных резиденций"
на 2002 год

1. Құны: 7552 мың теңге (жетi миллион бес жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы азаматтық кодексiнiң 1994 жылғы 27 желтоқсандағы "Жалпы бөлiмi" K941000_ және 1999 жылғы 1 шiлдедегі К990409_ "ерекше бөлiгі"; 2000 жылғы 18 желтоқсандағы "Сақтандыру қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Z000126_ Заңының 4 және 7-баптары.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаттары.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мүлiктi сақтауды
қамтамасыз ету, қауiптi жағдай болған кездегі шығынды қалпына келтіру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: әкiмшiлiк ғимараттарды стихиялық
жағдайлардан, өрттен, жарылыстан және басқа да апаттардан сақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегі шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бюджеттiк !Кiшi   !Бағдарламаның !Бюджеттiк бағдар.!Жүзеге !  Жауапты
!бағдарла. !бағдар.!(кiшi бағдар. !ламаны (кiшi бағ.!асыру  !атқарушылар
!маның коды!ламаның!ламаның) атауы!дарламаны) жүзеге!мерзім.!
!          !коды   !              !асыру жөнiндегi  !дері   !
!          !       !              !    шаралар      !       !
---------------------------------------------------------------------------
1     053             Мемлекеттік    16.07.97 жылғы    Жыл бойы Қазақстан
Резиденция.    "Мемлекеттiк сатып         Республи.
ларды          алу туралы"                касы Пре.
сақтандыру     Қазақстан Респуб.          зидентінің
ликасы Заңына              Іс Басқар.
сәйкес ашық                масы
конкурс өткiзу.
2000 жылғы 18
желтоқсандағы
"Сақтандыру
қызметi туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасының Заңы
негізiнде және
сақтандыру агент.
терiнiң ұсынған
сақтандыру шарт.
тарына сәйкес 12
мемлекеттік рези.
денцияларын
сақтандыруға
келiсiм-шарттар
жасау Шарт бойынша
сақтандыру
жарналарын төлеу
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтетiн нәтижелер:
мемлекеттiк резиденцияларды сенiмдi түрде сақтандырып қорғау, сондай-ақ
қауiптi жағдай туғанда дер кезiнде сақтандыру жарнасын төлеу.
ЕСКЕРТУ. 20-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N
106b қаулысымен.
P02106b_
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

1. Стоимость: 7552 тысячи тенге (семь миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Гражданский кодекс Республики Казахстан K941000_ "Общая часть" от 27 декабря 1994 года и K990409_ "Особенная часть" от 1 июля 1999 года; статьи 4 и 7 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года Z000126_ "О страховой деятельности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности государственного
имущества, восстановление потерь при возникновении страхового случая.
5. Задача бюджетной программы: страхование административных зданий на
случай стихийных бедствий, пожара, взрывов и других рисков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!бюд- !под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!жет- !прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!ной  !раммы!грамм)      !                         !       !
!прог-!     !            !                         !       !
!раммы!     !            !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  053         Страхование  В соответствии с Законом   В те-  Управление
государст-   Республики Казахстан от    чение  Делами
венных       16.07.97 г.  Z970163_         года   Президента
резиденций   "О государственных                Республики
закупках" проведение              Казахстан
открытого конкурса.
Заключение договоров на
страхование 12 государст-
венных резиденций на
основании Закона Респуб-
лики Казахстан от 18
декабря 2000 года  Z000126_
"О страховой деятельности"
и в соответствии с усло-
виями страхования, предло-
женными страховыми агент-
ствами. Выплата страховых
взносов по договору.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: надежная
страховая защита государственных резиденций, а также своевременные
страховые выплаты при наступлении страхового случая.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)