Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөнiндегі агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 ақпан N 205
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi   Z990357_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 1-5-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 1 тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N 205a                  қаулысымен.   P02205a
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 205 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
"Әкiмшiлiк шығыстардың" 2002 жылға арналған 001
бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 65060 мың теңге (алпыс бес миллион алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы  Z990453_ Заңының 21-25-баптары, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылатын органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575  U010575_ Жарлығы; "Штат саны лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39  P020039_ қаулысы; "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi мәселелерi" жөнiндегi "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 шiлдедегi N 1020  P991020_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi әкiмшi орталық аппараттың және аумақтық органдардың қызметiн өздерiне жүктелген мiндеттердi барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзуi үшiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппараты мен аумақтық бөлiмшелерiнiң аппараттарын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаларды (кіші! Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаларды) іске! асыру! орындау-
с!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!шылар
N!       !лама.!                 !    іс-шара          !мі    !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
-------------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 205
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые паспорта республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии на 2002 год согласно приложениям 1-5.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. № 205а P02205a_ .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 205
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии ------------------------------------------------------- Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость: 65060 тысяч тенге (шестьдесят пять миллионов шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 U010575_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 P020039_ "Об утверждении лимитов штатной численности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1020 P991020_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального
аппарата Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии и его
территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного
выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства
Республики Казахстан по миграции и демографии и аппаратов его
территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
-------------------------------------------------------------------------
1         001    Әкімшілік
шығыстар
001    Орталық          Қазақстан Республи.   Жыл    Қазақстан
орган            касының Көші-қон      бойы   Республика.
аппараты         және демография              сының Көші-
жөніндегі агенттігі.         қон және
нің орталық аппара.          демография
тын 25 бірлік құра.          жөніндегі                                     мында бекітілген             агенттігі.
штат саны шегінде
ұстау
2         002    Аумақтық         Қазақстан Республи.   Жыл    Қазақстан
органдар         касының Көші-қон      бойы   Республика.
аппараты         және демография              сының Көші-
жөніндегі агенттігі.         қон және
нің аумақтық бөлім.          демография
шелерін 120 бірлік           жөніндегі                                     құрамында бекітілген         агенттігі.
штат саны шегінде
ұстау
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі агенттігіне және оның аумақтық бөлімшелеріне жүктелген міндеттердің сапалы және уақытылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 205 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйесiн құрудың 2002 жылға
арналған 600 бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 12652 мың теңге (он екi миллион алты жүз елу екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" N 573 Жарлығы; "Қазақстан Республикасының салық төлеушiлерiн есепке алудың бiрыңғай автоматтандырылған деректер банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 30 маусымдағы N 991  P000991_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң бiрыңғай ақпараттық жүйесiн құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету, жұмыс орындарын автоматтандыру, жергiлiктi-есептеу желiсiн ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаларды (кіші! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаларды) іске! асыру! орындау-
с!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!   шылар
N!       !лама.!                 !    іс-шара          !мі    !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
001       Админист-
ративные
расходы
1        001  Аппарат      Содержание центрального   В течение Агентство
центрального аппарата Агентства           года   Республики
органа       Республики Казахстан                Казахстан по
по миграции и демографии            миграции и
в пределах утвержденного            демографии
лимита штатной
численности в количестве
25 единиц.
2        002  Аппараты     Содержание территори-     В течение Агентство
территори-   альных подразделений         года   Республики
альных       Агентства Республики                Казахстан по
органов      Казахстан по миграции и             миграции и
демографии в пределах               демографии
утвержденного лимита
штатной численности в
количестве 120 единиц.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное
и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан
по миграции и демографии и его территориальные подразделения функций.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 205
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
-------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационной системы Агентства
по миграции и демографии Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 12652 тысячи тенге (двенадцать миллионов шестьсот
пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 U010573_ "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 991 P000991_ "О создании единого автоматизированного банка данных учета налогоплательщиков Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание единой информационной системы
Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение вычислительной и
организационной техникой, автоматизация рабочих мест, организация
локально-вычислительной сети.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1   600         ҚР Көші-қон және  18 дана компьютер,    2002 ж. ҚР Көші-
демография жөнін. 18 дана принтер,      ақпан-  қон және
дегі агенттігінің 1 дана сервер,        маусым  демография
ақпараттық жүйе.  1 дана көшірме                жөніндегі
сін құру          жасағыш аппарат,              агенттігі
18 дана сканер,
18 дана модем,
1 дана желілік
жабдық сатып алу.
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөніндегі агенттігінің және аумақтық органдарының аппаратын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету. Жұмыс орындарын автоматтандыру, жергілікті желілер құру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 205 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық-есептеу қызметiн
көрсетуiнiң 2002 жылға арналған бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4381 мың теңге (төрт миллион үш жүз сексен бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" N 573 Жарлығы; "Қазақстан Республикасының салық төлеушiлерiн есепке алудың бiрыңғай автоматтандырылған деректер банкiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 30 маусымдағы N 991 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ақпараттық жүйенiң жұмыс істеуiн қамтамасыз ету, берілген торап бойынша Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiн және деректер алмасу үшiн коммутациялық жалғау бойынша аумақтық органдарды Интернет желiсiне қосу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: компьютерлiк техника паркiне
техникалық қызмет көрсету, Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөніндегі агенттігінің ақпараттық жүйесін алып жүру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаларды (кіші! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаларды) іске! асыру! орындау-
с!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!   шылар
N!       !лама.!                 !    іс-шара          !мі    !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   600      Создание       Приобретение компьютеров  Февраль- Агентство
информационной в количестве 18 штук,     июнь     Республики
системы        принтеров в количестве    2002     Казахстан по
Агентства      18 штук, сервера в        год      миграции и
Республики     количестве 1 штуки,                демографии
Казахстан по   копировального аппарата в
миграции и     количестве 1 штуки,
демографии     сканеров в количестве
18 штук, модемов в
количестве 18 штук,
сетевое оборудование в
количестве 1 штуки
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
вычислительной и организационной техникой аппарата Агентства Республики
Казахстан по миграции и демографии и аппаратов территориальных органов.
Автоматизация рабочих мест, создание локальных сетей.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 205
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
-------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства по миграции и демографии
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 4 381 тысяча тенге (четыре миллиона триста восемьдесят
одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 991 "О создании единого автоматизированного банка данных учета налогоплательщиков Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования
информационной системы, подключение к сети Интернет Агентства Республики
Казахстан по миграции и демографии по выделенной линии и территориальных
органов по коммутируемому соединению для обмена данными.
5. Задачи бюджетной программы: техническое обслуживание парка
компьютерной техники, сопровождение информационной системы Агентства
Республики Казахстан по миграции и демографии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1   500         Қазақстан Рес.    Интернетке қол жет.   2002    Қазақстан
публикасы Көші-   кізу үшін байланыс.   жыл   Республика.
қон және демог.   тың бөлінген арна.    бойы    сының                      рафия жөніндегі   сын жалдау, Агент.            Көші-қон                 агенттігінің      тіктің ақпараттық              және демог.
ақпараттық-       ресурстарға жойылған          рафия
есептеу қызметін  қолжеткізілімін ұйым.         жөніндегі
көрсету           дастыру, жойылған пай.        агенттігі
даланушылар саны 15,
жергілікті есептеу бай.
ланыстарын монтаждау,
пайдаланушылар саны
16, электрондық
поштаны пайдаланушы.
лар саны 16
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Агенттіктің өз бөлімшелерімен деректер алмасуы үшін ақпараттық жүйені сапалық жағынан жақсарту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 205 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөніндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Репатрианттарды (оралмандарды) тарихи отанына
қоныстандыру мен әлеуметтiк қорғаудың
2002 жылға арналған 030 бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 375103 мың теңге (үш жүз жетпiс бес миллион бiр жүз үш мың  теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Халықтың көшi-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы N 204-І  Z970204_ Заңының 29-бабы; "Репатрианттар (оралмандар) үшiн Республикалық бюджеттен бөлiнген қаражаттарды нысаналы пайдалану туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194  P991194_ қаулысы; Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi Төрағасының "Қоныс аударушылардың бейiмделу орталықтарында болу және сүзгiден өту ережесi туралы" 2000 жылғы 14 сәуiрдегi N 18 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының халқын сан жағынан өсiруге жәрдемдесетін демографиялық ахуалды жақсарту және елде қолайлы жағдай жасау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: өзінің тарихи отанына қайтып оралған этникалық қазақтарды, соның iшiнде Түркiстан ауылының тұрғындарын қоныстандыру және жайластыру. <*>
ЕСКЕРТУ. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.09.30. N 205б  қаулысымен.  P02205b
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаларды (кіші! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаларды) іске! асыру! орындау-
с!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!   шылар
N!       !лама.!                 !    іс-шара          !мі    !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   500      Информационно- Аренда выделенного канала В течение Агентство
вычислительное связи для доступа в       2002 года Республики
обслуживание   Интернет, организация               Казахстан
Агентства      удаленного доступа к                по миграции
Республики     информационным ресурсам             и демо-
Казахстан      Агентства, количество               графии
по миграции    удаленных пользователей
и демографии   15, монтаж локально-
вычислительной связи,
количество пользователей
16, количество пользова-
телей электронной почтой 16
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное
улучшение информационной системы Агентства для обмена данными с его
подразделениями.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 года N 205
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии ------------------------------------------------------- Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Переселение на историческую родину и социальная
защита репатриантов (оралман)" на 2002 год
1. Стоимость: 375103 тысячи тенге (триста семьдесят пять миллионов сто три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 29 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года N 204-I Z970204_ "О миграции населения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 P991194_ "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выданных из республиканского бюджета для репатриантов (оралман)"; приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии от 14 апреля 2000 года N 18 V001113_ "Об утверждении Правил пребывания переселенцев в центрах адаптации и фильтрации".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение демографической и создание
благоприятной ситуации в стране, способствующее численному росту населения
Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: организация переселения и обустройство
этнических казахов, возвращающихся на свою историческую родину, в том
числе жителей аула Туркестан.
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 30 сентября 2002 г. N 205б
P02205b_
.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
1   030        Репатрианттарды    Қытайдан және жақын  2002 жыл  Қазақстан
(оралмандарды)     шет елдерден, соның  қыркүйек- Республи.
тарихи отанына     iшiнде Түркiстан     желтоқсан касының
қоныс аудару және  ауылынан қоныс                 Көші-қон
әлеуметтік қорғау  аудару <*>                     және де.
мография
жөніндегі
агенттігі
030  Қоныс аудару іс-
шаралары
2         031  Репатрианттарды    Репатрианттардың      Жыл     Қазақстан
(оралмандардың)    (оралмандардың)       бойы    Республика.
бейімделу          бейімделу кезеңін.            сының
орталығы           де келген 2655                Көші-қон
отбасын орналастыру           және де.
мография
жөніндегі
агенттігі
--------------------------------------------------------------------------
ЕСКЕРТУ. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.09.30. N 205б
қаулысымен.   P02205b b
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2002 жылы келген оралмандар отбасыларының саны - 2655, соның ішінде Түркiстан ауылынан келген отбасылар саны - 117, өз бетiмен келгендер - 2538; өз бетiмен келгендердің көлiк шығындарын өтеу; 2002 жылғы көшiп келу квотасы бойынша келгендерге бiржолғы жәрдемақы төлеудi қамтамасыз ету; Түркiстан ауылынан келгендерге тұрғын үй сатып алу. <*>
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2002.09.30. N 205б қаулысымен.  P02205b
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 205 қаулысына
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.05.29. N 205a қаулысымен.   P02205a а
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөнiндегi агенттiгi
-----------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Репатрианттардың (оралмандардың) отбасыларына тұрғын
үй сатып алудың 2002 жылға арналған 032 бюджеттiк
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 767986 мың теңге (жетi жүз алпыс жетi миллион тоғыз жүз сексен алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Халықтың көшi-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы  Z970204_ Заңының 29-бабы; "Республикалық бюджеттен репатрианттар (оралмандар) үшiн бөлiнген қаражаттарды нысаналы пайдалану туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194  P991194_ қаулысы; "Репатрианттардың (оралмандардың) отбасылары үшiн үй сатып алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 4 мамырдағы N 605  P010605_ қаулысы.

1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
030       Переселение на
историческую
родину и
социальная
защита
репатриантов
(оралман)
1        030  Переселен-  Переселение из Китая и     сентябрь- Агентство
ческие      стран ближнего зарубежья,  декабрь   Республики
мероприятия в том числе из аула        2002 год  Казахстан по
Туркестан                            миграции и
демографии.
2        031  Центр       Размещение прибывших      В течение  Агентство
адаптации   2655 семей репатриантов     года     Республики
репатри-    (оралман) на период                  Казахстан по
антов       адаптации                            миграции и
(оралман)                                        демографии
-----------------------------------------------------------------------
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 30 сентября 2002 г. N 205б
P02205b_
.
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: количество семей оралманов, прибывших в 2002 году - 2655, в том числе семей, прибывших из аула Туркестан - 117, самостоятельно - 2538; возмещение транспортных расходов прибывшим самостоятельно; обеспечение своевременности выплаты единовременных пособий прибывшим по квоте иммиграции в 2002 году; приобретение жилья прибывшим из аула Туркестан.
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 сентября 2002 г. N 205б P02205b_ .
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2002 г. N 205
Сноска. Дополнено приложением 5 - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. № 205а P02205a_ .
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии ------------------------------------------------------- Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Приобретение жилья семьям репатриантов (оралманов)"
на 2002 год
1. Стоимость: 767986 (семьсот шестьдесят семь миллионов девятьсот восемьдесят шесть) тысяч тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 29 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года Z970204_ "О миграции населения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 P991194_ "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для репатриантов (оралман)"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 605 P010605_ "Об утверждении Правил приобретения жилища для семей репатриантов (оралманов)".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздері: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: 2002 жылғы көшiп келу квотасы бойынша келген оралмандар отбасыларын тұрғын үймен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: 2002 жылғы көшiп келу квотасы бойынша өзiнiң тарихи отанына қайтып оралған оралмандарды дер кезiнде жайластыру (тұрғын үймен қамтамасыз ету).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарламалардың !Бағдарламаларды (кіші! Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.!бағдарламаларды) іске! асыру! орындау-
с!коды   !дар. !лардың) атауы    !асыру жөніндегі      !мерзі.!   шылар
N!       !лама.!                 !    іс-шара          !мі    !
!       !ның  !                 !                     !      !
!       !коды !                 !                     !      !
--------------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !           4     !        5            !   6  !     7
--------------------------------------------------------------------------
032         Репатрианттар. 2655 оралмандар  2002 ж.    Қазақстан
дың (оралман.  отбасылары үшін  Мамыр-    Республикасының
дардың) отба.  тұрғын үй сатып  желтоқсан  Көшi-қон және
сыларына       алу                         демография
тұрғын үй                                  жөнiндегi
сатып алу                                  агенттiгi
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2655 оралмандар отбасыларын тұрғын үймен қамтамасыз ету.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение жильем семей оралманов,
прибывших по квоте иммиграции на 2002 год.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное обустройство
(обеспечение жильем) оралманов, возвращающихся на свою историческую родину
по квоте иммиграции на 2002 год.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   032        Приобретение Приобретение жилья 2655   Май-     Агентство
жилья семьям семьям оралманов          декабрь  Республики
репатриантов                           2002     Казахстан по
(оралманов)                            года     миграции и
демографии
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
жильем 2655 семей оралманов.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)