Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 83 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 ақпан N 209
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің республикалық
бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 83
P020083_
қаулысына мынадай өзгерістер пен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармағында "1-2" деген сандар "1-24" деген сандармен
ауыстырылсын;
2) қосымшаға сәйкес 3-24-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 13 ақпандағы
N 209 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау"
006 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 193858 мың теңге (жүз тоқсан үш миллион сегiз жүз елу сегiз
мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы "Бельгия Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн орналастыру үшiн Брюссельде Қазақстан Республикасының меншiгiне ғимарат сатып алу туралы" N 893 P970893_ қаулысы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 қазандағы "Вашингтонда (Колумбия округi) АҚШ Қазақстан Республикасының меншiгіне жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу туралы" N 1431а қаулысы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1222-73 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: Қазақстан Республикасының
меншiгiне шет елде бұрын сатып алынған Жылжымайтын мүлiктер үшiн
қарыздарды өтеу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының өз
меншігіне АҚШ-та, Англияда, Бельгияда жылжымайтын мүліктер сатып алу
жөніндегі өткен жылдардағы міндеттемелерін орындау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
006           Өткен жылдардың                           Жыл    Қазақстан
міндеттемелерін                           ішінде Республика.
орындау                                          сының Сыртқы
істер
030  Шет елдерде       Қазақстан Республика.          министрлігі
Қазақстан Рес.    сының меншігіне жылжы.         және
публикасының      майтын объектілерді            Қазақстан
меншігіне         сатып алу үшін алын.           Республика.
жылжымайтын       ған:                           сының
мүліктер сатып    Америка Құрама Штат.           шетелдік
алу               тарында (Вашингтон             мекемелері
қаласы) - 72124 мың
теңге; Ұлыбритания
Құрама Корольдігі
және Солтүстік
Ирландияда (Лондон
қаласы) - 101326 мың
теңге; Бельгия
Корольдігінде
(Брюссель қаласы) -
20408 мың теңге не.
сиені өтеу жөніндегі
Қазақстан Республика.
сының міндеттемелерін
орындау
---------------------------------------------------------------------------

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 209
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83 P020083_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
1) в пункте 1 цифры 1-2 заменить цифрами 1-24;
2) дополнить приложениями 3-24 согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 февраля 2002 года N 209
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Выполнение обязательств прошлых лет"
на 2002 год
1 Стоимость: 193858 тысяч тенге (сто девяносто три миллиона восемьсот
пятьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 893 P970893_ "О приобретении в собственность Республики Казахстан здания в Брюсселе для размещения Посольства Республики Казахстан в Королевстве Бельгия"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1997 года N 1431а "О приобретении в собственность Республики Казахстан объектов недвижимости в Вашингтоне (округ Колумбия) США"; постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1222-73.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: погашение задолженности за приобретенные
ранее объекты недвижимости за рубежом в собственность Республики Казахстан
5. Задачи бюджетной программы: выполнение обязательств прошлых лет по
приобретению недвижимости в собственность Республики Казахстан в США,
Англии, Бельгии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
006        Выполнение                               В течение Министерство
обязательств                                года   иностранных
прошлых лет                                            дел
Республики
030  Приобретение  Выполнение обязательств              Казахстан
недвижимости  Республики Казахстан по
в собствен-   погашению кредитов,
ность         полученных на приобретение
Республики    объектов недвижимости в
Казахстан     собственность Республики
за рубежом    Казахстан в: Соединенных
Штатах Америки (г. Вашингтон)
- 72124 тысяч тенге;
Соединенном Королевстве
Великобритании и Северной
Ирландии (г. Лондон) -
101326 тысяч тенге;
Королевстве Бельгия
(г. Брюссель) - 20408
тысяч тенге.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан нәтижелер: ұзақ мерзімді
міндеттемелер бойынша төлемдерді уақытылы өтеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 4-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына қатысу"
030 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 238652 мың теңге (екi жүз отыз сегiз миллион алты жүз елу
екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 8 қарашадағы "Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы Тұрақты Өкiлiн және оның аппаратын қаржыландырудың және материалдық-техникалық қамтамасыз етудiң мәселелерi туралы" N 1418 P011418_ қаулысы, 1991 жылғы 21 желтоқсандағы "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығын құру туралы" Алматы Декларациясы, ТМД қатысушы мемлекеттерi Үкiмет Басшылары Кеңесiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына (бұдан әрi - ТМД) қатысушы мемлекеттердiң бюджеттiк қаражаты есебiнен қаржыландырылатын ТМД органдарының бiрыңғай бюджетi туралы" шешiмi (жыл сайын қабылданады), "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың 2002 жылға арналған бюджетi туралы" 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 32 шешiмi, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 P991578_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының
экономикалық, әлеуметтік, экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердi
шешудiң тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында ТМД мемлекеттерiмен ынтымақтастығын
нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ТМД-ны жарғылық және өзге де
органдарын ұстауға және Еуроазиялық экономикалық қоғамдастық жанындағы
Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкілі мен оның аппаратын ұстауға
арналған Қазақстан Республикасының кiру және үлестiк жарналарын төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
030           ТМД-ның жарғылық                          Жыл    Қазақстан
және басқа да ор.                         ішінде Республика.
гандарына қатысу                                 сының Сыртқы
істер
030  ТМД-ның жарғылық  ТМД-ның жарғылық және          министрлігі
және басқа да ор. өзге де органдарын
гандарына үлес.   (14 орган) ұстауға
тік жарналар      арналған Қазақстан
Республикасының кіру
және үлестік жарна.
ларын төлеу.
031  Қазақстан         Қазақстан Республика.
Республикасының   сының Еуразиялық эко.
Еуразиялық эко.   номикалық қоғамдастық
номикалық қоғам.  жанындағы Тұрақты
дастық жанындағы  Өкілін және оның
Тұрақты Өкілінің  аппаратын ұстауға
аппаратын ұстау   арналған шығыстар.
Бекітілген штаттық
саны 5 бірлікті
құрайды.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременные
выплаты по долгосрочным обязательствам.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Участие в уставных и других органах СНГ"
на 2002 год
1. Стоимость: 238652 тысячи тенге (двести тридцать восемь миллионов
шестьсот пятьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2001 года N 1418 P011418_ "Вопросы финансирования и материально-технического обеспечения Постоянного представителя Республики Казахстан при Евразийском экономическом сообществе и его аппарата", Алматинская Декларация "О создании Содружества Независимых Государств" от 21 декабря 1991 года, Решение Совета Глав Правительств государств-участников СНГ от 28 сентября 2001 года "О едином бюджете органов Содружества Независимых Государств (далее - СНГ)", финансируемых за счет бюджетных средств государств-участников СНГ (принимается ежегодно), Решение от 14 сентября 2001 года N 32 "О бюджете Евразийского экономического сообщества на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики
Казахстан с государствами СНГ в целях повышения эффективности решения
экономических, социальных, экологических и научно-технических вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: выплата вступительных и долевых
взносов Республики Казахстан на содержание уставных и других органов СНГ и
на содержание Постоянного представителя Республики Казахстан при
Евразийском экономическом сообществе и его аппарата.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
030        Участие в
уставных и
других
органах СНГ
030  Долевые      Выплата вступительных и     В течение  Министерство
взносы в     долевых взносов Республики     года    иностранных
уставные и   Казахстан на содержание                    дел
другие       уставных и других органов              Республики
органы СНГ   СНГ (18 органов).                      Казахстан
031  Содержание   Содержание Постоянного      В течение  Министерство
аппарата     представителя Республики       года    иностранных
Постоянного  Казахстан при Евразийском                  дел
предста-     экономическом сообществе               Республики
вителя       и его аппарата.                        Казахстан
Республики   Утвержденная штатная
Казахстан    численность составляет -
при          5 единиц
Евразийском
экономическом
сообществе
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер:
Қазақстан Республикасының халықаралық қоғамдастықтың мүшесі ретінде
аймақтық және ғаламдық проблемаларды шешуге қатысуы, ТМД мемлекеттерімен
сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени байланыстарды дамыту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 5-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Халықаралық ұйымдарға қатысу"
031 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 442922 мың теңге (төрт жүз қырық екі миллион тоғыз жүз
жиырма екі мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасы Біріккен Ұлттар Ұйымының мүшелігіне қабылдау туралы" 1992 жылғы 2 наурыздағы БҰҰ 46/224 қарары; 1945 жылғы 24 қазандағы БҰҰ Бас Ассамблеясы бекіткен Біріккен Ұлттар Ұйымының Жарғысы, 1999 жылғы 21 қазандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: экономикалық, әлеуметтік,
экологиялық және ғылыми-техникалық мәселелердің тиімді шешілуін арттыру
мақсатындағы Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен
ынтымақтастығын нығайту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасы мүшесі
болып табылатын халықаралық ұйымдардың қызметін қаржыландыруға қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
031           Халықаралық ұйым. Қазақстан Республикасы  Жыл    Қазақстан
дарға қатысу      мүшесі болып табылатын  ішінде Республика.
64 халықаралық ұйым.           сының Сыртқы
дарға кіру және үлестік        істер
жарна төлеу                    министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер:
Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен еріктерін қамтамасыз
ету барысындағы аймақтық және ғаламдық бағдарламалардың шешілуіне
Қазақстан Республикасының дүниежүзілік қоғамдастық мүшесі ретінде қатысуы.
Шет мемлекеттермен және халықаралық ұйымдармен саясат, экономика, ғылым
және мәдениет саласындағы көп жақты ынтымақтастықты дамыту және нығайту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 6-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Құжаттарды ресімдеу жөніндегі консулдық қызмет көрсетулер"
035 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие
Республики Казахстан, как члена международного сообщества в решении
региональных и глобальных проблем, развитие торгово-экономических,
научно-технических и культурных связей с государствами СНГ.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Участие в международных организациях"
на 2002 год
1. Стоимость: 442922 тысячи тенге (четыреста сорок два миллиона
девятьсот двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Резолюция Организаций Объединенных Наций от 2 марта 1992 года N 46/224 "О приеме Республики Казахстан в члены Организации Объединенных Наций", Устав Организации Объединенных Наций, утвержденный Генеральной Ассамблеей Организации Объединенных Наций от 24 октября 1945 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление сотрудничества Республики
Казахстан с международными организациями в целях повышения эффективности
решения экономических, социальных, экологических и научно-технических
вопросов.
5. Задачи бюджетной программы: участие в финансировании деятельности
международных организаций, членом которых является Республика Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственные
прог-!под- !программ    !   программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
031        Участие в      Оплата вступительных и    В течение Министерство
международных  долевых взносов в 64         года   иностранных
организациях   международные организации,              дел
участником которых является         Республики
Республика Казахстан.               Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: участие
Республики Казахстан как члена международного сообщества в решении
региональных и глобальных программ. Обеспечение прав и свобод граждан
Республики Казахстан. Развитие и укрепление многостороннего сотрудничества
в области политики, экономики, науки и культуры с иностранными
государствами и международными организациями.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 035
"Консульские услуги по оформлению документов"
на 2002 год

1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының Консулдық Жарғысын бекіту туралы" N 217 U990217_ Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының басқа
мемлекеттермен достық қатынастарды дамытуына жәрдемдесу, экономикалық,
сауда, ғылыми-техникалық, мәдени байланыстарды және туризмді дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының
аумағында және Алматы, Астана, Атырау, Орал, Өскемен қалаларының
әуежайларындағы консулдық пункттерде консулдық қызметтерді орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
035           Құжаттарды ресім. Беруге жоспарланған     Жыл    Қазақстан
деу жөніндегі     визалардың саны - жылы. ішінде Республика.
консулдық қызмет  на 123000 данаға дейін.        сының Сыртқы
көрсетулер        1) Визалық мәселелер           істер
бойынша құжаттардың            министрлігі
бастапқы өңдеуге
(шетелдік елшіліктер.
дің анкеталарын тол.
тыру және тәржімелеу);
2) ф-1 формулярын ре.
сімдеуге;
3) азаматтық алу, ше.
телде тұрақты тұруға
қалдыру жөніндегі мате.
риалдарды ресімдеу үшін
құжаттарды даярлауға,
әлеуметтік-құқықтық
сипаттағы құжаттарды
сұратып алуға;
4) шетелге бару және
келу мәселелері бойын.
ша азаматтарға консуль.
тациялар беру, пошта-
телеграф қызметтерін
пайдалануға;
5) "консул" автоматтан.
дырылған электрондық
жүйелерін бағдарламалық
қамтамасыз ету қызмет.
тері бойынша ақы төлеу.
--------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер:
Қазақстан Республикасы аумағында консулдық қызметтерді шапшаң орындау және
республикалық бюджеттің кіріс бөлігіне консулдық алымдардың түсуін
қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 7-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Инвестицияларды тарту жөнінде жарнамалық-ақпараттық жұмыстарды
жүргізу" 037 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 U990217_ "Об утверждении Консульского Устава Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: содействие развитию дружественных
отношений Республики Казахстан с другими государствами, развитие
экономических, торговых, научно-технических, культурных связей и туризма.
5. Задачи бюджетной программы: выполнение консульских действий на
территории Республики Казахстан и в консульских пунктах аэропортов гг.
Алматы, Астаны, Атырау, Уральск, Усть-Каменогорск.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
035        Консульские   Количество планируемых к   В течение Министерство
услуги по     выдаче виз до 12300 штук      года   иностранных
оформлению    в год.                                   дел
документов    Оплата услуг по:                     Республики
1) первичной обработке               Казахстан
документов по визовым
вопросам (заполнение и
перевод анкет иностранных
посольств);
2) оформлению формуляров ф-1;
3) подготовке документов к
оформлению материалов по
гражданству, оставлению на
постоянное жительство за
границей, истребованию
документов социально-
правового характера;
4) консультация граждан
по вопросам въезда и
выезда за границу,
использование почтово-
телеграфных услуг;
5) программное обеспечение
автоматизированной
электронной системы
"консул".
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оперативное
выполнение консульских действий на территории Республики Казахстан и
обеспечение поступления консульских сборов в доходную часть
республиканского бюджета.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 037
"Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций" на 2002 год

1. Құны: 20000 мың теңге (жиырма миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің кейбір мәселелері" атты N 166 P010166_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 наурыздағы "2000-2002 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің Іс-қимылдар бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" N 367 P000367_ қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының
экономикасы тікелей шетелдік инвестициялар ағымын молайту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: әлемдік инвестициялық
қоғамдастықты Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндіктерімен
таныстыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
037           Инвестицияларды   1. жарнамалық-ақпарат.   Жыл    Қазақстан
тарту жөнінде     тық өнімдерді әзірлеу:  ішінде Республика.
жарнамалық-ақпа.  - "Investor's Guide"           сының Сыртқы
раттық жұмыстар.  басылымы - 800 данаға          істер
ды жүргізу        дейін;                         министрлігі
- заңнамалық және нор.
мативтік актілер жина.
ғы - 800 данаға дейін;
- ағылшын тілінде
"Қазақстан аумақтары.
ның инвестициялық мүм.
кіндіктері" атты
брошюра - 800 данаға
дейін;
- "Қазақстан экономи.
касының басымды сектор.
лары" буклеті - 800
данаға дейін;
- СD "Invest in Каzакh.
stan" ағылшын тілінде
- 800 данаға дейін;
- Инвестициялық жоба.
лардың мәліметтер база.
сы бар дискета - 800
данаға дейін;
- "Папка-кейс" - 800
данаға дейін;
- бейнеөнімді жасау
тиражы 300 данаға
дейін;
- Веб-сайтты техникалық
қамтамасыз ету;
- БАҚ-да ақпаратты
орналастыру;
2. өткізіліп жатқан
іс-шаралар шеңберінде
маркетингтік зерттеулер
жүргізу;
3. Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы
Шетелдік инвесторлар
кеңесінің мәжілістерін
өткізу - 28 мәжіліске
дейін.
--------------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 20000 тысяч тенге (двадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 166 P010166_ "Некоторые вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 P000367_ "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: увеличение притока прямых иностранных
инвестиций в экономику Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: ознакомление мирового инвестиционного
сообщества с инвестиционными возможностями Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственные
прог-!под- !программ    !   программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
037        Проведение   1. изготовление рекламно-   В течение Министерство
рекламно-    информационной продукции:      года   иностранных
информаци-   - издание "Investor's Guide" -            дел
онной        до 800 штук;                          Республики
работы по    - сборник законодательных и           Казахстан
привлечению  нормативных актов -
инвестиций.  до 800 штук;
- брошюра "Инвестиционные
возможности регионов
Казахстана" на английском
языке - до 800 штук;
- буклет "Приоритетные
сектора экономики Казахстана" -
до 800 штук;
- CD "Invest in Kazakhstan"
на английском языке - до 800 штук;
- дискета с базой данных
инвестиционных проектов
до 800 штук;
- "Папка-кейс" - до 800 штук;
- создание видеопродукции -
тираж до 300 экземпляров;
- техническое обеспечение
Веб-сайта;
- размещение информации в СМИ;
2. проведение маркетинговых
исследований в рамках
проводимых мероприятий;
3. проведение заседаний
Совета иностранных инвесторов
при Президенте Республики
Казахстан - до 28 заседаний.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: ел
экономикасының дамуына шетелдік және отандық инвестициялардың қайымдасуы,
Қазақстанның дүниежүзілік экономикалық процестерге ықпалдасуы, елдің
оңтайлы имиджінің қалыптасуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 8-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Мемлекеттік шекараны делимитациялау"
037 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 115000 мың теңге (жүз он бес миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттік құпиялар туралы" Z990349_ Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының
егемендігін, қауіпсіздігі мен аумақтық тұтастығы және шекараларының
беріктігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының
заңдарына, халықаралық құқықтың жалпыға бірдей қабылданған нормаларына
сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттік шекараны заңды ресімдеу,
халықаралық құқық нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттік
шекараны делимитациялау мәселесі бойынша келіссөздер жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
039           Мемлекеттік шека.                         Жыл    Қазақстан
раны делимита.                            ішінде Республика.
циялау                                           сының Сыртқы
істер
030   Мемлекеттік        1) Мемлекеттік шекара         министрлігі
шекараны           алқабының аэрофототү.
делимитациялау     сірілімі - 220 кило.
метр;
2) Мемлекеттік шекара
алқабына арналып
жаңартылған карталарды
шығару - 76 карта;
3) Екі балама нұсқа.
дағы топографиялық
карталардың баспалық
түпнұсқаларының жиын.
тықтарын әзірлеу -
24 карта;
4) Қазақстан-Түрікмен
шекарасының учаскесінде
Каспий теңізінің
орталық сызығын құру
- 300 километр;

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прирост
иностранных и отечественных инвестиций в развитие экономики страны,
интегрирование Казахстана в мировые экономические процессы, формирование
благоприятного имиджа страны.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Делимитация государственной границы"
на 2002 год
1. Стоимость: 115000 тысяч тенге (сто пятнадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение суверенитета, безопасности и
территориальной целостности и нерушимости границ Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: юридическое оформление государственной
границы с сопредельными государствами в соответствии с законодательством
Республики Казахстан, с общепринятыми нормами международного права,
проведение переговоров по вопросу делимитации государственной границы с
сопредельными государствами в соответствии с нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
039        Делимитация                               В течение Министерство
государственной                              года   иностранных
границы                                                дел
Республики
030  Делимитация   1) Аэрофотосъемка полосы              Казахстан
государст-    государственной границы -
венной        220 километров;
границы       2) Производство обновления
карт на полосу государст-
венной границы - 76 карт;
3) Изготовление комплектов
издательских оригиналов
топографических карт в 2-х
альтернативах - 24 карты;
4) Построение срединной
линии Каспийского моря на
участке Казахстанско-
Туркменской границы - 300
километров;

5) Жабдықтар сатып алу:
Notebook компьютерлері
- 2 дана; бағдарламалық
қамтамасыз етілуімен
CD-20 сараптау кешені
- 2 кешен;
Ұзақтығы 11300 км мем.
лекеттік шекараны
делимитациялау.
031    Мемлекеттік шека.   Келіссөздік процесті
раны делимитация.   жүргізу және мемлекет.
лау туралы келіс.   тік шекараны делими.
сөздер жүргізу      тациялау мәселелері
бойынша келіссөздер
жүргізу үшін кездесу.
лер ұйымдастыру,
іс-сапарлық және өкіл.
дік шығыстары.
-------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: екі
жақты келісімдердің хаттамалық шешімдерімен бекітілген, сондай-ақ көршілес
мемлекеттермен қол жеткізілген уағдаластықтарға сәйкес мемлекеттік
шекараның нақты сипаттамасы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 9-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Мемлекеттік шекараны демаркациялау"
040 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы "Мемлекеттік құпиялар туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 мамырдағы N 542 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының
аумақтық тұтастығы және елдің ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: шекара сызықтарын шекаралық
белгілермен бекіту, халықаралық құқықтың жалпыға бірдей қабылданған
нормаларына сәйкес шектес мемлекеттермен мемлекеттік шекараны
демаркациялау мәселесі бойынша келіссөздер жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
040           Мемлекеттік шека.                         Жыл    Қазақстан
раны демаркациялау                        ішінде Республика.
сының Сыртқы
істер
030   Мемлекеттік        1. Жұмыстарды жүргі.          министрлігі
шекараны           зудің техникалық жоба.
демаркациялау      сын жасау.
2. 4100 километрлік
учаскеде мемлекеттік
шекара сызығын 120
шекаралық белгілермен
бекіту.

5) Закупка оборудования:
компьютеры Notebook -
2 штук, аналитический
комплекс CD - 20 с
программным обеспечением -
2 комплекса.
Делимитация государственной
границы протяженностью -
11300 км.
031  Проведение    Командировочные и предста-
переговоров   вительские расходы по
по делими-    проведению переговорного
тации госу-   процесса и организации
дарственной   встреч для проведения
границы       переговоров по вопросам
делимитации государственной
границы
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: точное
описание государственной границы в соответствии с утвержденными
протокольными решениями двусторонних соглашений, а также договоренностями,
достигнутыми с соседними государствами.
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 040
"Демаркация государственной границы"
на 2002 год
1. Стоимость: 50000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление
Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года N 542.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение территориальной целостности
Республики Казахстан и национальной безопасности страны.
5. Задачи бюджетной программы: закрепление линий границы пограничными
знаками, проведение переговоров по вопросу демаркации государственной
границы с сопредельными государствами в соответствии с общепринятыми
нормами международного права.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
040        Демаркация                                В течение Министерство
государственной                              года   иностранных
границы                                                дел
Республики
030  Демаркация    1. Составление технического           Казахстан
государст-    проекта на производство работ.
венной        2. Закрепление линии
границы       государственной границы на
участке 4100 километров,
пограничными знаками -
120 знаков.

3. Шекаралық белгілер
координаттары мен биік.
тіктерін бақылаулық
анықтама жүргізу арқылы
далалық жұмыстарды
техникалық қабылдау
031   Мемлекеттік шека.   Шектес тараппен демар.
раны демаркациялау  кациялау мәселелерін
жөнінде келіссөз.   келісу жөнінде іс-
дер жүргізу         сапарлық және өкілдік
шығыстары.
-------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: 4100
километрлік мемлекеттік шекараны демаркациялау, екі жақты келісімдердің
хаттамалық шешімдерімен бекітілген топографиялық карталар бойынша
мемлекеттік шекара сызығын шекаралық белгілермен бекіту, көршілес
мемлекеттермен қол жеткізілген уағдаластықтарға сәйкес мемлекеттік
шекараны уақытылы демаркациялау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 10-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Шетелдік мекемелермен байланыс ұстау"
044 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30 000 мың теңге (отыз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 2 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Елшілігі туралы ережені бекіту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы
істер министрлігінің шет елдің мекемелерімен шапшаң байланысты қамтамасыз
ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: берілетін ақпарат сапасын
жақсарту және шапшаңдығын арттыру үшін жоғарғы технологиялық байланыс
құралдарын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
044           Шетелдік мекеме.   Қазақстан Республика.  Жыл    Қазақстан
лермен байланыс    сы Сыртқы істер ми.    ішінде Республика.
ұстау              нистрлігінің Қазақстан        сының Сыртқы
Республикасының шетел.        істер
дік 50 мекемелерімен          министрлігі
байланысын қамтамасыз
ету, соның ішінде:

3. Техническая приемка
полевых работ с проведением
контрольных определений
координат и высот
пограничных знаков.
031  Проведение    1. Командировочные и
переговоров   представительские
по демаркации расходы по согласованию
государст-    демаркационных вопросов
венной        с сопредельной стороной.
границы
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: демаркация
государственной границы - 4100 км, закрепление пограничными знаками линии
государственной границы по топографическим картам, утвержденным
протокольным решением двусторонних соглашений, своевременная демаркация
государственной границы в соответствии с договоренностями, достигнутыми с
соседними государствами.
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 044
"Поддержание связи с загранучреждениями"
на 2002 год
1. Стоимость: 30000 тысяч тенге (тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 U920832_ "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативной связи с
загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: поддержание высокотехнологических
средств связи, для улучшения качества и повышения оперативности
передаваемой информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
044       Поддержание   Обеспечение связью Министер-     В     Министерство
связи с       ства иностранных дел          течение  иностранных
загран-       Республики Казахстан с         года        дел
учреждениями  50 загранучреждениями и                Республики
иностранными дипломатическими          Казахстан
представительствами,
аккредитованными в Республике
Казахстан, в том числе:

1) электрондық байланыс
(WWW ақпаратын сақтау,
WEB және DNS сервер.
лерін, виртуалды домен.
ді ұстау);
2) факсимильдік бай.
ланыспен қамтамасыз
ету;
3) халықаралық сөйле.
сулер;
4) абоненттік төлем
және қызмет көрсету,
ұялы байланысқа шығу;
5) интернет қызметтері,
пошта-телеграфтық
қызметтер;
6) байланыс арналарын
жалдау.
-------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: барлық
дәстүрлі байланысты тиімді пайдалану, сондай-ақ спутниктік электрондық
және өзге ең жаңа байланыс түрлерін кеңінен қолдану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 11-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Ұлттық имидждік стратегияны іске асыру"
046 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 98 000 мың теңге (тоқсан сегіз миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы "Дипломатиялық қызмет туралы" Z970187_ Заңының 5, 6-баптары, Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 2 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Елшілігі туралы ережені бекіту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" атты N 1573 P991578_ қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: халықаралық сахнада Қазақстан
Республикасының оң сипаты имиджін қолдау үшін жағдайлар жасайтын шаралар
кешенін жүзеге асыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: еліміздің ішіндегі және шет
елдегі ақпараттық-насихаттық қызметін жүзеге асыруға арналған Қазақстан
Республикасының имидждік стратегиясы бағыттарын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
046           Ұлттық имидждік   1. Әлеуметтік зерттеу.  Жыл    Қазақстан
стратегияны іске  лер жүргізу - 4 іс-ша.  ішінде Республика.
асыру             раға дейін;                    сының Сыртқы
2. Шетелдік бұқаралық          істер
ақпарат құралдарына            министрлігі
Қазақстан Республикасы
туралы оң сипаттағы
материалдар, баспа
материалдарын (очерк.
тер, мақалалар, сөз
сөйлеулер, сұхбаттар)
әзірлеу және жариялау,
шетелдік телеарналарға
арнап Қазақстан туралы
бейнероликтер әзірлеу
және прокаттау - 3 дейін;

1) электронная связь
(хранение информации WWW,
поддержка виртуального
домена, WEB и DNS сервера);
2) обеспечение факсимильной
связи;
3) междугородние и
международные переговоры;
4) абонентная плата и
обслуживание, выход на
сотовую связь;
5) услуги Интернета,
почтово-телеграфные услуги;
6) аренда каналов связи;
7) приобретение оборудования
и программного обеспечения
для системы электронной
почты до 20 комплектов.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективное
использование всех видов традиционной связи, а также широкое применение
спутниковой, электронной и других новейших видов связи.
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 046
"Реализация национальной имиджевой стратегии"
на 2002 год
1. Стоимость: 98000 тысяч тенге (девяносто восемь миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 5, 6 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года Z970187_ "О дипломатической службе", Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: осуществление комплекса мер, создающих
условия для поддержания положительного имиджа Республики Казахстан на
международной арене.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение направлений имиджевой
стратегии Республики Казахстан на осуществление информационно-
пропагандистской деятельности как внутри страны, так и за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
046       Реализация   1. Проведение социологических В течение Министерство
национальной исследований - до 4              года   иностранных
имиджевой    мероприятий;                                дел
стратегии    2. Подготовка и размещение              Республики
в зарубежных средствах                  Казахстан
массовой информации
позитивных материалов о
Республике Казахстан,
печатных материалов
(очерки, статьи, выступления,
интервью), создание и прокат
видеороликов о Казахстане на
зарубежных телеканалах - до 3;

3. Қазақстан Республика.
сының халықаралық қорлар
және ғылыми зерттеу
ұйымдарымен (АҚШ, ГФР,
Ұлыбритания, Франция,
Жапония) ынтымақтастық
жобаларын жүзеге асыру
және оң сипаттағы имиджін
жасау - 5 жобаға дейін;
4. Ішкі және сыртқы
саясаттың көкейкесті
проблемалары бойынша
халықаралық конферен.
циялар мен семинарлар
өткізу - 4 конференция;
5. Қазақстан Республика.
сының жетістіктерін
насихаттау мақсатында
халықаралық конференция.
ларға, семинарларға
қатысу, шетелдерде ашық
лекциялар оқу - 5 мәрте
қатысуға дейін;
6. Қазақстан Республи.
касының шетелдік мекеме.
лері үшін Қазақстан
туралы фотокөрмелер
материалдарын әзірлеу -
50 жиынтық (32-35 фото.
суреттер);
7. "Қазақстан тәуелсіз.
дігіне - 10 жыл" имидж.
дік журналын қазақ,
ағылшын, орыс тілдерінде
шығару - 1 журнал (әр
тілде 1 мың даналық
тиражбен);
8. "Қазақстан - 2002 жыл"
имидждік журналын қазақ,
ағылшын, орыс тілдерінде
шығару - 1 журнал
(әр тілдегісі 1 мың
данадан);
9. Шет елдерде тарату
үшін халықаралық тақырып.
тар бойынша қазақ, ағыл.
шын, орыс тілдерінде
тоқсан сайынғы журнал
шығару - 4 журнал
(әр тілде 500 данадан);
10. Қазақстан Республи.
касы Сыртқы істер министр.
лігінің корпоративті
деректер базасын тұрақты
негізде қалыптастыру
және қолдау - күнбе күн
ақпараттық қамтамасыз
ету;
(RЕUТЕRS, ИТАР-ТАСС
және т.б.)
11. Қазақстан Республика.
сы Сыртқы істер министр.
лігінің имидждік бағыт.
тағы Веб-сайтын қайта
құру және қалыптастыру,
дизайнын, тұжырымдама.
ларын әзірлеу, тұрақты
негізде жаңарту, сон.
дай-ақ имидждік сипаттағы
іс-шаралар.
-----------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелері: шет
мемлекеттердің қоғамдық пікірінде Қазақстан Республикасының демократиялық
саяси жүйесі, ұлтаралық татулық, дамыған азаматтық қоғам институттары
жүйесі, еркін баспасөзі, ғылым мен білім берудің жоғары тиімді жүйесі,
көне мәдениеті бар осы заманғы экономикалық тұрғыдан серпінді және жоғары
дамыған құқықтық мемлекет ретіндегі және т.б. берік оң имиджін жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 12-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Дипломаттық және қызметтік паспорттарды әзірлеу"
050 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15900 мың теңге (он бес миллион тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы "Дипломатиялық қызмет туралы" N 187-1 Заңы, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 31 наурыздағы "Қазақстан Республикасының 1961 жылғы 18 сәуірдегі Дипломатиялық қатынастар туралы Вена конвенциясына қосылу туралы" қаулысы.

3. Реализация проектов
сотрудничества и создания
позитивного имиджа
Республики Казахстан с
международными фондами и
научно-исследовательскими
организациями (США, ФРГ,
Великобритания, Франция,
Япония) - до 5 проектов;
4. Проведение международных
конференций и семинаров по
актуальным проблемам
внешней и внутренней
политики - 4 конференции;
5. Участие в международных
конференциях, семинарах,
чтение открытых лекций за
рубежом с целью пропаганды
достижений Республики
Казахстан - до 5 участий;
6. Подготовка материалов
фотовыставок о Казахстане
для загранучреждений
Республики Казахстан - 50
комплектов (32-35
фотографий);
7. Выпуск имиджевого
журнала "Казахстан - 10 лет
независимости" на казахском,
английском, русском языках -
1 журнал (тираж 1000
экземпляров на каждом языке);
8. Выпуск имиджевого
журнала "Казахстан - 2002 год"
на казахском, английском,
русском языках - 1 журнал
(1000 экземпляров на
каждом языке);
9. Выпуск ежеквартального
журнала по международной
тематике для распространения
за рубежом на казахском,
английском, русском
языках - 4 журнала (500
экземпляров на каждом языке);
10. Формирование и поддержание
на постоянной основе
корпоративной базы данных
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан -
информационное обеспечение
(RЕUТЕRS, ИТАР-ТАСС и т.д.)
день в день;
11. Реконструкция и
формирование Веб-сайта
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
имиджевого направления,
дизайн и разработка
концепции, обновление на
регулярной основе, а также
другие мероприятия
имиджевого характера.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание стойкого положительного имиджа Республики Казахстан в общественном мнении зарубежных стран как современного, динамичного и высокоразвитого в экономическом отношении правового государства с демократической политической системой, межнациональным согласием, развитой сетью институтов гражданского общества, свободной прессой, высокоэффективной системой науки и образования, древней культурой и т.д.
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 050
"Изготовление дипломатических и служебных паспортов"
на 2002 год
1. Стоимость: 15900 тысяч тенге (пятнадцать миллионов девятьсот тысяч
тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 23 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года B935300_ "О присоединении Республики Казахстан к Венской конвенции о Дипломатических сношениях от 18 апреля 1961 года".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттің мақсаты: бірыңғай стандарттағы дипломаттық
және қызметтік паспорттарды әзірлеу.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасы
паспорттарындағы "KAZAKSTAN" деген мемлекет атауы жазуын "KAZAKHSTAN"
деген сөзге өзгертіп көшіру, символиканы мемлекеттік терминологиялық
комиссияның ұйғарымына сәйкес келтіру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
050           Дипломаттық және  1) қызметтік паспорт.   Жыл    Қазақстан
қызметтік пас.    тарды 40 мың данаға     ішінде Республика.
порттарды әзірлеу дейін, дипломаттық             сының Сыртқы
паспорттарды 20 мың            істер
данаға дейін әзірлеу           министрлігі
2) Паспорттар бланкі.
лерін толтыратын 2
желі сатып алу
(принтерден, процес.
сордан, монитор және
ламинатордан тұратын)
-------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер:
халықаралық стандартқа және қолдан жасаудан қорғаудың жоғарғы дәрежесіне
сәйкес дипломаттық және қызметтік паспорттардың қажетті санын әзірлеу,
Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарының жаңа
үлгісіне көшу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 13-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Визалық жапсырмаларды әзірлеу"
051 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 17983 мың теңге (он жеті миллион тоғыз жүз сексен үш мың
теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы" 2000 жылғы 18 тамыздағы 1226 V001226_ нұсқаулықтың 1-тармағы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының болуын құқықтық реттеудің жекелеген мәселелері" атты N 136 P000136_ қаулысының 4, 5, 6 тармақтары.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: изготовление дипломатических и служебных
паспортов единого стандарта.
5. Задачи бюджетной программы: изменение в паспортах Республики
Казахстан названия государства "KAZAKSTAN" на "КАZАКНSТАN", приведение
символики в соответствие с определением государственной терминологической
комиссии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
050        Изготовление   1) изготовление служебных  В течение Министерство
дипломати-     паспортов до 40 тыс. шт.,     года   иностранных
ческих и       дипломатических паспортов                дел
служебных      до 20 тысяч штук.                    Республики
паспортов      2) Приобретение 2-х линий            Казахстан
по заполнению бланков
паспортов (состоящих из:
принтера, процессора,
монитора и ламинатора).
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: изготовление
необходимого количества дипломатических и служебных паспортов в
соответствии с международным стандартом и высокой степенью защиты от
подделок, переход на новый образец дипломатических и служебных паспортов
Республики Казахстан.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 051
"Изготовление визовых наклеек"
на 2002 год
1. Стоимость: 17983 тысяч тенге (семнадцать миллионов девятьсот восемьдесят тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 P000136_ "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттің мақсаты: Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық және консулдық мекемелерін
визалық жапсырма бланкілерімен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: осы заманғы стандарттарға сай
қорғаудың жоғарғы дәрежесіндегі визалық жапсырмаларды әзірлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
051           Визалық жапсырма. Саны 250 мың данадан      Жыл    Қазақстан
ларды әзірлеу     кем емес визалық жапсыр. ішінде Республика.
маларды әзірлеу                сының Сыртқы
істер
министрлігі
-------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер:
визаның әрбір санаты бойынша Қазақстан Республикасының визалық
жапсырмаларының жаңа үлгілеріне көшу, қолдан жасаудан қорғау дәрежесін
арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 14-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік протокол қызметін байланыс
құралдарымен қамтамасыз ету" 052 республикалық бюджеттік
бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 900 мың теңге (тоғыз жүз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 16 шілдедегі "Қазақстан Республикасының мемлекеттік протоколын бекіту туралы" N 173 U990173_ Жарлығы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Республикалық бюджеттің мақсаты: протоколдық іс-шараларды жүргізу
кезінде барынша шапшаң қимылдау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Мемлекеттік протокол қызметін
транкингтік радиобайланыс стансасымен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
052           Мемлекеттік прото. 1) Мемлекеттік прото.    Жыл    Қазақстан
кол қызметін бай.  токол қызметін байланыс ішінде Республика.
ланыс құралдарымен құралдарымен қамтамасыз        сының
қамтамасыз ету     ету үшін 5 транкингті            Сыртқы
радиобайланыс стансасын          істер

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение дипломатических и
консульских учреждений Министерства иностранных дел бланками визовых
наклеек.
5. Задачи бюджетной программы: изготовление визовых наклеек с высокой
степенью защиты соответствующей современным международным стандартам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственные
прог-!под- !программ    !   программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
051        Изготовление   Изготовление визовых      В течение  Министерство
визовых        наклеек в количестве -       года    иностранных
наклеек        не менее 250 тысяч штук                  дел
Республики
Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: переход на
новые образцы визовых наклеек Республики Казахстан по каждой категории
виз, повышение степени защиты от подделок.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 052
"Обеспечение службы Государственного протокола
Республики Казахстан средствами связи" на 2002 год
1. Стоимость: 900 тысяч тенге (девятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента
Республики Казахстан от 16 июля 1999 г. N 173
U990173_
"Об утверждении
Государственного протокола Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: максимальное оперативное реагирование
при проведении протокольных мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение службы Государственного
протокола станцией транкинговой радиосвязи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
052        Обеспечение   1) Приобретение 5 станций  В течение  Министерство
службы        транкинговой радиосвязи       года    иностранных

(15 арналық) және 15           министрлігі
ұялы телефон сатып алу.
2) Байланыс құралдарына
қызмет көрсетуге ақы
төлеу:
Транкингті байланыс - 15
данаға дейін
ұялы байланыс - 15 данаға
дейін
-------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер:
протоколдық іс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру барысында
шапшаңдықты арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 15-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Халықаралық пошта байланысының қызметіне ақы төлеу"
054 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 53992 мың теңге (елу үш миллион тоғыз жүз тоқсан екi мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" 1997 жылғы 12 қарашадағы Z970187_ заңы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Yкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарларды жеткiзу туралы" 1995 жылғы 21 қарашадағы N 1581 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiнiң мекемелерiне жеткiзу кезiнде үкiметтiк және
дипломатиялық хат-хабарлардың шапшаңдығын әрi кепiлдi түрде сақтандырылуын
қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: халықаралық пошталық байланыс
қызметтерiне және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң
дипломатиялық курьерлерiнiң iссапарлық шығыстарына ақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
054           Халықаралық пошта                          Жыл   Қазақстан
байланысының қыз.                         ішінде  Республи.
метiне ақы төлеу                                  касының
Сыртқы
030   Халықаралық пошта Қазақстан Республикасы.          істер
байланысының қыз. ның Сыртқы iстер минис.        министрлігі
метiне ақы төлеу  трлiгiнiң шетелдiк 50
мекемесiне үкiметтiк
және дипломаттық хат-
хабарларды жеткiзу үшiн
халықаралық пошта бай.
ланысының қызметiне ақы
төлеу
031   Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы.
ликасының шетел.  ның Сыртқы iстер минис.
дік мекемелерiне  трлiгiнiң шетелдiк 50
үкіметтік және    мекемесiне үкiметтiк
дипломатиялық хат- және дипломаттық хат-
хабарларды жеткі. хабарларды жеткiзуге бай.
зуді қамтамасыз   ланысты Қазақстан Респуб.
ету               ликасының Сыртқы істер
министрлігінің дипломатиялық
курьерлерінің іссапарлық
шығыстарына ақы төлеу
---------------------------------------------------------------------------

Государст-    (15-канальный) и 15                      дел
венного       сотовых телефонов для                 Республики
протокола     обеспечения службы                    Казахстан
средствами    Государственного протокола
связи         средствами связи.
2) Оплата услуг средств связи:
транкинговая связь - до
15 штук,
сотовая связь - до 15 штук.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение
оперативности при организации и осуществлении протокольных мероприятий.
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 054
"Оплата услуг международной почтовой связи"
на 2002 год
1. Стоимость: 53992 тысячи тенге (пятьдесят три миллиона девятьсот
девяносто две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 7 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1995 года N 1581 "О доставке правительственной и дипломатической корреспонденции".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение оперативности и
гарантированной сохранности правительственной и дипломатической
корреспонденции при доставке в загранучреждения Министерства иностранных
дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: оплата услуг международной почтовой
связи и командировочных расходов дипломатических курьеров Министерства
иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
054        Оплата услуг                              В течение Министерство
международной                                года   иностранных
почтовой связи                                          дел
Республики
Казахстан
030  Оплата услуг    Оплата услуг службы
международной   международной почтовой
почтовой связи  связи за доставку
правительственной и
дипломатической
корреспонденции в 50
загранучреждений
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан.
031  Обеспечение     Оплата командировочных
доставки        расходов, дипломатических
правительс-     курьеров Министерства
твенной и       иностранных дел Республики
дипломати-      Казахстан, связанных с
ческой          доставкой правительственной
корреспон-      и дипломатической
денции в        корреспонденции в 50
загранучреж-    загранучреждений
дения           Министерства иностранных
Республики      дел Республики
Казахстан       Казахстан.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
үкiметтiк және дипломатиялық хат-хабарларды шапшаң түрде жеткiзу Қазақстан
Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шет елдердегi мекемелерiне
жүктелген функциялардың жүзеге асырылуына қажеттi байланысты және
ақпаратты қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 16-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қызметкерлердiң ұзақ мерзiмдi шетелдiк
iсссапар кезiндегi медициналық сақтандыруы"
055 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 42684 мың теңге (қырық екi миллион алты жүз сексен төрт мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының шетелдегi қызметшiлерiнiң еңбек жағдайы туралы ережелердi бекiту туралы" N 577 P940577_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiнiң ұзақ мерзiмдi шетелдiк iссапарда жүрген
қызметкерлерiнiң денсаулығын сақтауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерi қызметкерлерiн медициналық
сақтандырумен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
055           Қызметкерлердi    Қазақстан Республикасы    Жыл  Қазақстан
ұзақ мерзiмдi шет.Сыртқы iстер министрлi. iшiнде Республика.
елдiк iсссапар    гiнiң шетелдiк мекемеле.       сының
кезiнде медици.   рiндегi қызметкерлері.         Сыртқы істер
налық сақтандыру  iнiң 486 штаттық бiрлiк        министрлiгi
лимитi шегiнде болу елi.       және
нiң заңнамаларына сәйкес       Қазақстан
сақтандыру компаниялары.       Республика.
мен шарттар жасасу, тұ.        сының
рақты медициналық қызмет       шетелдiк
көрсетулер және консуль.       мекемелерi
тациялар алу
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оперативная
доставка правительственной и дипломатической корреспонденции, обеспечение
связи и информации, необходимой для осуществления функций, возложенных на
загранучреждения Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 055
"Медицинское страхование сотрудников во время
длительной загранкомандировки" на 2002 год
1. Стоимость: 42684 тысячи тенге (сорок два миллиона шестьсот восемьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 г. N 577 P940577_ "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности здоровья
сотрудников Министерства иностранных дел Республики Казахстан, находящихся
во время длительной заграничной командировки.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение медицинским страхованием
сотрудников загранучреждений Министерства иностранных дел Республики
Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
055        Медицинское   Заключение договоров со    В течение  Министерство
страхование   страховыми компаниями,        года    иностранных
сотрудников   получение постоянных                      дел
во время      медицинских услуг и                   Республики
длительной    консультаций, работников              Казахстан и
загранкоман-  загранучреждений                      заграничные
дировки       Министерства иностранных              учреждения
дел Республики Казахстан              Республики
в соответствии с                      Казахстан
законодательством страны
пребывания, в пределах
лимита штатной
численности - 486 единиц.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерi
қызметкерлерiнiң өздерiне жүктелген мiндеттердi барынша және тиiмдi
орындауларына жәрдемдесетiн сапалы медициналық қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 17-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколының атқарылуын
қамтамасыз ету" 057 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 25 000 мың теңге (жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк протоколын бекiту туралы" N 173 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шетел мемлекеттерiнiң
басшыларына, үкiметтiк пен ресми делегациялардың мүшелерiне естелiк
сыйлықтарды табыс ету үшiн Мемлекеттiк протокол қызметiн кәдесыйлық
бұйымдармен және өкiлдiк безендiрулермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiнiң Мемлекеттiк протокол қызметiн кәдесыйлық бұйымдармен
және өкiлдiк безендiрулермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
057           Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы   Жыл   Қазақстан
ликасы Мемлекет.  Сыртқы iстер министр.   ішiнде Республика.
тiк протокол      лiгiнiң Мемлекеттiк про.       ының
қызметiнiң атқары. токол қызметiн қамтама.       Сыртқы iстер
луын қамтамасыз   сыз ету үшiн кәдесыйлық        министрлiгi
ету               бұйымдар мен өкiлдiк бе.
зендiру бұйымдарын сатып
алуы, саны:
- кiтаптар - 1500 данаға
дейiн;
- суреттер - 150 данаға
дейiн;
- зергерлiк бұйымдар -
500 данаға дейiн;
- Ұлттық кәдесыйлардың
түр-түрi - 2500 данаға
дейiн;
- ұлттық киiм - 200 данаға
дейiн
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
предоставление качественного медицинского обслуживания сотрудникам
загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан,
способствующих максимальному и эффективному выполнению работниками
загранучреждений возложенных на них обязанностей.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 057
"Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 25000 тысяч тенге (двадцать пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение службы Государственного
протокола сувенирной продукцией и представительской атрибутикой для
вручения памятных подарков главам иностранных государств, членам
правительственных и официальных делегаций.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечить сувенирной продукцией и
представительской атрибутикой службы Государственного протокола
Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
057        Обеспечение  Закуп сувенирной продукции   В течение Министерство
исполнения   и продукции государственной     года   иностранных
Государс-    атрибутики для обеспечения                 дел
твенного     службы Государственного                Республики
протокола    протокола Министерства                 Казахстан
Республики   иностранных дел Республики
Казахстан    Казахстан в количестве:
- книги - до 1500 штук;
- картины - до 150 штук;
- ювелирные изделия -
до 500 штук;
- национальные сувениры в
ассортименте до 2500 штук;
- национальная одежда -
до 200 штук.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi:
Қазақстан Республикасының мемлекетiшiлiк және халықаралық протоколдық
iс-шараларын өткiзудiң халықаралық тәжiрибесi мен ережелерiн сақтау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 18-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
материалдық-техникалық жарақтандыру"
201 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 126283 мың теңге (жүз жиырма алты миллион екі жүз сексен үш
мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 қарашадағы "Дипломатиялық қызмет туралы" Заңының 23-бабы, "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасының шет елдегі қызметшілерінің еңбек жағдайы туралы ережені бекіту туралы" N 577 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрлігінің шетелдік мекемелерінің барынша тиімді қызметін
қамтамасыз ету үшін жағдайлар туғызу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiнiң шетелдік мекемелерін материалдық-техникалық
жарақтандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
201           Қазақстан Респуб. Негізгі құралдарды са.    Жыл  Қазақстан
ликасы Сыртқы іс. тып алу:                iшiнде Республика.
тер министрлігі.  1. Автокөлік - 38 бірлік       сының
нің шетелдегі дип.2. Жиһаз - 26 жиынтық         Сыртқы істер
ломатиялық өкіл.  3. Тұрмыстық техника -         министрлiгi
діктерін материал. 21 бірлік                     және
дық-техникалық                                   Қазақстан
жарақтандыру                                     Республика.
сының
шетелдiк
мекемелерi
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: соблюдение
международной практики и правил проведения внутригосударственных и
международных протокольных мероприятий Республики Казахстан.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Материально-техническое оснащение дипломатических
представительств Республики Казахстан за рубежом"
на 2002 год
1. Стоимость: 126283 тысячи тенге (сто двадцать шесть миллионов
двести восемьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 23 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 "Об утверждении правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для обеспечения
максимально эффективной деятельности загранучреждений Министерства
иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: материально-техническое оснащение
загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
201       Материально- Приобретение основных средств:    В    Министерство
техническое  1. Автотранспорт - 38 единиц;  течение иностранных
оснащение    2. Мебель - 26 комплектов;       года      дел
диплома-     3. Бытовая техника - 20 единиц.        Республики
тических                                            Казахстан и
представи-                                          заграничные
тельств                                             учреждения
Республики                                          Республики
Казахстан                                           Казахстан
за рубежом
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелерi:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінің шетелдік
мекемелерінің материалдық-техникалық базасын жаңарту және барынша
жарақтандырылуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 19-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
орналастыру үшін шет елдерде жылжымайтын мүлік сатып алу"
202 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 544000 мың теңге (бес жүз қырық төрт миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 19 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерінің жылжымайтын мүлiкті сатып алу, ұзақ мерзімді жалға алу, ғимараттар мен үйлердi салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 1144 P961144_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: шет елдерде орналасқан Қазақстан
Республикасы меншiгiндегi жылжымайтын объектiлерi тiзбесiн кеңейту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде дипломатиялық
өкiлдiктердi және тұрғын-жайларды әкiмшiлiк тұрғыдан орналастыру үшiн
жылжымайтын объектiлердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
202           Қазақстан Респуб. Қазақстан Республикасы    Жыл  Қазақстан
ликасының дипло.  Yкiметiнiң шешiмiне     iшiнде Республика.
матиялық өкiлдiк. сәйкес Әзiрбайжан Рес.         сының
терiн орналастыру публикасында, Швейцария        Сыртқы істер
үшiн шет елде     Конфедерациясында, Түрк.       министрлiгi
жылжымайтын мүлік менстанда, Қытай Халық         және
сатып алу         Республикасында, Польша         Қазақстан
Республикасында және           Республика.
Өзбекстан Республикасында        сының
әкiмшiлiк ғимараттар,          шетелдiк
тұрғын жайлар, сондай-ақ       мекемелерi
жер телiмдерiн сатып алу.
Шет елдегi жылжымайтын
мүлiктi сатып алуға байла.
нысты қызмет көрсетулерге
ақы төлеу.
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обновление
материально-технической базы и обеспечение максимальной оснащенности
загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 202
"Приобретение недвижимости за рубежом для размещения
дипломатических представительств Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 544000 тысяч тенге (пятьсот сорок четыре миллиона
тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 U920832_ "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 P961144_ "Положение о порядке приобретения, долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: расширение перечня объектов
недвижимости, находящихся в собственности Республики Казахстан за рубежом.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение объектов недвижимости за
рубежом, для административного размещения дипломатических представительств
и жилых помещений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
202       Приобретение  Приобретение административных    В     Министерство
недвижимости  зданий, жилых помещений,      течение  иностранных
за рубежом,   а также земельных участков в    года        дел
для разме-    Республике Азербайджан,                Республики
щения дипло-  Швейцарской Конфедерации,              Казахстан и
матических    Туркменистане, Китайской               заграничные
представи-    Народной Республике,                   учреждения
тельств       Республике Польша и                    Республики
Республики    Республике Узбекистан в                Казахстан
Казахстан     соответствии с решением
Правительства Республики
Казахстан. Оплата услуг,
связанных с приобретением
недвижимости за рубежом.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
дипломатиялық өкiлдiктердi өз меншiгiндегi ғимараттарға орналастыру,
республикалық бюджет шығыстарын қысқарту.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 20-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Шет елдерде орналасқан Республикалық меншiктегi дипломатиялық
өкiлдiктер ғимараттарын жаңғырту және күрделi жөндеу"
301 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 88315 мың теңге (сексен сегiз миллион үш жүз он бес мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1992 жылғы 2 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, 1996 жылғы 19 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерiнiң жылжымайтын мүлiктi сатып алу, ұзақ мерзiмдi жалға алу, ғимараттар мен үйлердi салу, оларды ағымдағы және күрделi жөндеулерден өткiзу тәртiбi туралы ереже" атты N 144 P960144_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiнiң шетелдiк мекемелерi үшiн тиiстi жағдайлар тудыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шет елдерде орналасқан
Қазақстан Республикасының меншiгiндегi дипломатиялық өкiлдiктер
ғимараттарын жаңғырту және күрделi жөндеуден өткiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
301           Шетелдерде орна.  Қазақстан Республикасы    Жыл   Қазақстан
ласқан Қазақстан  ның Украинадағы, Австрия ішінде Республи.
Республикасы мен. Республикасындағы, Фран.        касының
шігіндегі дипло.  цуз Республикасындағы,        Сыртқы істер
матиялық өкілдік. Ұлыбритания Құрама Король.      министрлiгi
тер ғимараттарын  дігіндегі және Солтүстік           және
қайта құру және   Ирландиядағы, Түрік Рес.        Қазақстан
күрделі жөндеуден публикасындағы, Қытай           Республика.
өткізу            Халық Республикасындағы           сының
және Өзбекстан Республи.         шетелдiк
касындағы Қазақстан Рес.         мекемелерi
публикасы Елшiлiктерiнiң
әкiмшiлiк ғимараттары мен
тұрғын үйлерiн жаңғырту
және күрделi жөндеулерден
өткiзу соның iшiнде:
1. жобалау сметалық құжат.
тамаларды жасау, ғимаратты
жөндеуден өткiзу үшiн құры.
лыс материалдары мен жабдық.
тарды сатып алу;

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: размещение
дипломатических представительств в собственных зданиях, сокращение
расходов из республиканского бюджета.
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 301
"Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности"
на 2002 год
1. Стоимость: 88315 тысяч тенге (восемьдесят восемь миллионов триста
пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года N 1144 "Положение о порядке приобретения долгосрочной аренды недвижимого имущества, капитального строительства зданий, сооружений, проведения их текущих и капитальных ремонтов загранучреждениями Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание соответствующих условий для
загранучреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: реконструкция и капитальный ремонт
зданий дипломатических представительств за рубежом, находящихся в
собственности Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
301        Реконструк-  Проведение реконструкции    В течение  Министерство
ция и        и капитальных ремонтов         года    иностранных
капитальный  административных зданий и                   дел
ремонт       жилых помещений Посольств              Республики
зданий       Республики Казахстан в                 Казахстан и
диплома-     Украине, Австрийской                   заграничные
тических     Республике, во Французской             учреждения
представи-   Республике, Соединенном                Республики
тельств      Королевстве Великобритании             Казахстан
за рубежом,  и Северной Ирландии,
находящихся  Турецкой Республике,
в респуб-    Китайской Народной
ликанской    Республике и Республике
собствен-    Узбекистан, в том числе:
ности        1. составление проектно-
сметной документации,
закуп строительных
материалов и оборудования
для проведения ремонта
зданий;

2. мамандандырылған жөндеу
жұмыстарын жүргiзу туралы
шетелдiк құрылыс компания.
ларымен және қазақстан құ.
рылыс ұйымдарымен жасас.
қан шарттарға сәйкес ғи.
мараттарды жаңғырту және
күрделі жөндеуден өткізу;
3. Қазақстан құрылыс бри.
гадаларының іссапарлық,
соның ішінде визаларды
ресімдеу шығыстары (Қазақ.
стан құрылыс компанияларымен
шарттар жасасқан жағдайда)
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: шет
елдерде орналасқан қызметкерлердің жұмысы үшін жағдай жасау және елдерде
орналасқан Қазақстан Республикасының меншігіндегі дипломатиялық өкілдіктер
ғимараттарының мәртебелік қалпын сақтап отыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 21-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiн
есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету"
601 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1997 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" N 187-I Z970187_ ҚРЗ Заңы, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" N 273-II Z010273_ ҚРЗ Заңы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын iске асыру туралы" N 1715 P011715_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 P991578_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: ақпараттық материалдардың сапалы
өңделуiн жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң орталық аппаратын осы заманғы есептегiш және
ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы заманғы есептегiш және
ұйымдастырушылық техниканы, компьютерлiк бағдарламалық өнiмдердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
601          Қазақстан Респуб. Осы заманғы есептегіш    жыл   Қазақстан
ликасының Сыртқы  және ұйымдастырушылық   ішінде Республика.
істер министрлі.  техниканы, сондай-ақ           сының
гін есептегіш және бағдарламалық өнімдерді        Сыртқы істер
ұйымдастырушылық  сатып алу:                     министрлігі
техникамен қамта. Компьютерлер - 20 данаға
масыз ету         дейін.
Мониторлар - 20 данаға
дейін.
Принтерлер - 20 данаға
дейін.
Сканерлер - 10 данаға
дейін.
Үздіксіз қуат беру көз.
дері - 20 данаға дейін.
Желілік сүзгілер - 20
данаға дейін.
Көшірмелік аппараттар -
4 данаға дейін.
Факсимильдік аппараттар -
2 данаға дейін.
Бағдарламалық өнімдер:
Windows 2000
Microsoft Office 2000
---------------------------------------------------------------------------

2. реконструкция и
капитальный ремонт зданий
в соответствии с
заключенными договорами с
иностранными строительными
компаниями или казахс-
танскими строительными
организациями на проведение
специализированных
ремонтных работ;
3. командировочные расходы
казахстанских строительных
бригад, в том числе за
оформление виз (в случае
заключения договоров с
казахстанскими
строительными
организациями).
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание
условий для работы сотрудников и поддержание соответствующего статуса
зданий дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 601
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой МИД Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 23 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года Z970187_ "О дипломатической службе", Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение центрального аппарата
Министерства иностранных дел Республики Казахстан современной
вычислительной и организационной техникой, для осуществления качественной
обработки информационных материалов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современной
вычислительной и организационной техники, компьютерных программных
продуктов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
601        Обеспечение   Приобретение современной    В течение Министерство
вычислите-    вычислительной и организа-     года   иностранных
льной и       ционной техники, а также                  дел
организа-     программных продуктов:                Республики
ционной       Компьютеры - до 20 штук;              Казахстан
техникой      Мониторы - до 20 штук;
Министерства  Принтеры - до 20 штук;
иностранных   Сканеры - до 10 штук;
дел       Источники бесперебойного
Республики    питания - до 20 штук;
Казахстан     Сетевые фильтры -
до 20 штук;
Копировальные аппараты -
до 4 штук;
Факсимильные аппараты -
до 2 штук;
Программные продукты:
AVP Platinium (Аntivirus),
Microsoft Office 2000
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
компьютерлік технология саласындағы ең жаңа жетістіктерден қалыс қалуды
еңсеру, дүниежүзілік ақпараттық желіге кең түрде шығуға мүмкіндік алу,
электрондық поштаның мүмкіндіктерін тиімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 22-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
есептегiш және ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету"
602 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 24589 мың теңге (жиырма төрт миллион бес жүз сексен тоғыз
мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1997 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасының "Дипломатиялық қызмет туралы" N 187-I ҚРЗ Заңы, 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" N 273-II ҚРЗ Заңы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi "Қазақстан Республикасының Елшiлiгi туралы ереженi бекiту туралы" N 832 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын iске асыру туралы" N 1715 қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Республикалық бюджеттiң мақсаты: ақпараттық материалдардың сапалы
өңделуiн жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң орталық аппаратын осы заманғы есептегiш және
ұйымдастырушылық техникамен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: осы заманғы есептегiш және
ұйымдастырушылық техниканы, компьютерлiк бағдарламалық өнiмдердi сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
602          Қазақстан Респуб. Осы заманғы есептегіш    жыл   Қазақстан
ликасының Сыртқы  және ұйымдастырушылық   ішінде Республика.
істер министрлі.  техниканы, сондай-ақ           сының
гін есептегіш және бағдарламалық өнімдерді      Сыртқы істер
ұйымдастырушылық  сатып алу:                     министрлігі
техникамен қамта. Компьютерлер - 50 данаға       және
масыз ету         дейін.                         Қазақстан
Мониторлар - 50 данаға         Республика.
дейін.                         сының
Принтерлер - 50 данаға         шетелдік
дейін.                         мекемелері
Сканерлер - 50 данаға
дейін.
Үздіксіз қуат беру көз.
дері - 50 данаға дейін.
Желілік сүзгілер - 50
данаға дейін.
Ықшамдалынған компьютер -
1 данаға дейін.
Факсимильдік аппараттар -
5 данаға дейін.
Бағдарламалық өнімдер:
Windows 2000
Microsoft Office 2000
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: преодоления
отставания от новейших достижений в области компьютерных технологий,
получение широкого доступа во всемирную информационную сеть, эффективное
использование возможности электронной почты.
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан ------------------------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 602
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой дипломатических представительств Республики
Казахстан за рубежом" на 2002 год
1. Стоимость: 24589 тысяч тенге (двадцать четыре миллиона пятьсот восемьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года "О дипломатической службе", Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 832 "Об утверждении Положения о Посольстве Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение загранучреждений
Министерства иностранных дел Республики Казахстан за рубежом современной
вычислительной и организационной техникой для осуществления качественной
обработки информационного материала.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современной
вычислительной и организационной техники, компьютерных программных
продуктов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
602        Обеспечение   Приобретение современной    В течение Министерство
вычислите-    вычислительной и организа-     года   иностранных
льной и       ционной техники, а также                  дел
организа-     программных продуктов:                Республики
ционной       Компьютеры - до 50 штук;              Казахстан и
техникой      Мониторы - до 50 штук;                заграничные
дипломати-    Принтеры - до 50 штук;                учреждения
ческих        Сканеры - до 50 штук;                 Республики
представи-    Источники бесперебойного              Казахстан
тельств       питания - до 50 штук;
Республики    Сетевые фильтры -
Казахстан     до 50 штук;
за рубежом    Портативный компьютер -
до 10 штук;
Факсимильные аппараты -
до 5 штук;
Программные продукты:
Windows 2000
Microsoft Office 2000
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
компьютерлік технология саласындағы ең жаңа жетістіктерден қалыс қалуды
еңсеру, дүниежүзілік ақпараттық желіге кең түрде шығуға мүмкіндік алу,
электрондық поштаның мүмкіндіктерін тиімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 23-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Республикалық деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және
қайта даярлау" 010 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23935 мың теңге (жиырма үш миллион тоғыз жүз отыз бес мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясын құру туралы" N 1102 P961102_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразиялық университетi" мен "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық академиясы" Республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы" N 1589 P001589_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгiн халықаралық қатынастар саласындағы жоғары бiлiктi
мамандармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгiн халықаралық қатынастар саласындағы жоғары
дәрежелi бiлiктi мамандармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
010     030  Республикалық дең.                         Жыл  Қазақстан
гейде кадрлардың                         ішінде Республика.
біліктілігін арт.                               сының Сыртқы
тыру және қайта                                 істер
даярлау                                         министрлігі
Мемлекеттік функ. 1. Бекітілген жоспарға
цияларды орындау  сәйкес тақырыптық лек.
үшін кадрлардың   циялар, тәжірибелік және
біліктілігін арт. семинарлық сабақтар, сы.
тыру және қайта   нақтар мен емтихандар
даярлау           өткізу. Дипломатиялық
академияда өндірістен
қол үзіп оқитын тыңдау.
шылардың орташа жылдық
саны - 33 тыңдаушы.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: преодоление
отставания от новейших достижений в области компьютерных технологий,
получение широкого доступа во всемирную информационную сеть, эффективное
использование возможности электронной почты.
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2002 год
1. Стоимость: 23935 тысяч тенге (двадцать три миллиона девятьсот
тридцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 г. N 550 U010550_ "О государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы", постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан", от 10 сентября 1997 года N 1102 P961102_ "О создании Дипломатической Академии Министерства иностранных дел Республики Казахстан", от 24 октября 2000 года N 1589 P001589_ "О реорганизации Республиканских государственных казенных предприятий "Евразийский университет имени Л.Н. Гумилева" Министерства образования и науки Республики Казахстан и "Дипломатическая академия" Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: переподготовка и повышение квалификации
сотрудников Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: повышение квалификации и подготовка
Чрезвычайных и Полномочных Послов и работников Министерства иностранных
дел Республики Казахстан в области международных отношений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
010        Повышение
квалификации
и перепод-
готовка
кадров
030  Повышение     1. Проведение тематических  В течение Министерство
квалификации  лекций, практических и         года   иностранных
и перепод-    семинарских занятий,                      дел
готовка       зачетов и экзаменов в                 Республики
кадров для    соответствии с утвержденным           Казахстан
выполнения    планом. Среднегодовое
государс-     количество слушателей
твенных       обучающихся в Дипломатической
функций       академии с отрывом от
производства - 33 слушателя.

2. Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігі.
нің қызметкерлерін негіз.
гі жұмыстарынан қол
үздірмей халықаралық қа.
тынастар саласында білік.
тілігін арттыру жөніндегі
курстар жүргізу. Тыңдау.
шылардың жылдық орта
саны - 50
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: сыртқы
саяси қатынастар саласындағы білікті мамандар деңгейін көтеру, кәсіби
даярланған және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің
аппаратында өздеріне жүктелген функцияларды тиімді орындап жүрген
қызметкерлер қатарының өсе түсуі.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына 24-қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
-------------------------
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Өкілдік шығындар"
042 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 148911 мың теңге (жүз қырық сегіз миллион тоғыз жүз он бір
мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 16 шілдедегi "Қазақстан Республикасының мемлекеттік протоколын бекіту туралы" N 173 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелері" атты N 1578 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы орталық
атқару органдарының өкілдік іс-шараларды өткізуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасында
ресми делегациялар қабылдауларын, жиналыстар мен семинарларды, салтанатты
іс-шараларды өткізу, сондай-ақ мемлекет Басшысының шетелдерге ресми
сапарлары кезіндегі өкілдік шығыстар.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушылар
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
042          Өкілдік шығындар  Қазақстан Республикасы  Жыл    Өкілдік
Үкіметінің қаулысымен  ішінде шығыстарды
бекітілген 042 "Өкіл.         талап ететін
дік шығындар" бағдар.         іс-шараларды
ламасы бойынша респуб.        өткізуге
ликалық бюджетте көз.         жауапты
делген қаражатты пай.         орталық
далану ережелеріне сәй.       атқарушы
кес шетелдік делегация.       және өзге де
ларды қабылдауға, кеңес.      орталық
тер мен семинарларға,         мемлекеттік
салтанатты жиындарға,         органдар
сондай-ақ, мемлекет Бас.
шысының шетелдерге ресми
сапарларға шығуына қатыс.
ты өкілдік шығыстарға
байланысты ресми өкілдік
іс-шараларды өткізуді
ұйымдастыру - 200 іс-ша.
раларға дейін
---------------------------------------------------------------------------

2. Проведение курсов по
повышению квалификации
сотрудников Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан в области
международных отношений,
без отрыва от основной
работы.
Среднегодовое количество
слушателей - 50.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение
уровня квалифицированных специалистов в области внешнеполитических
отношений, прирост сотрудников, профессионально подготовленных и
эффективно выполняющих возложенные на них функции в аппарате Министерства
иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-------------------------------------------------
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 042
"Представительские затраты"
на 2002 год
1. Стоимость: 148911 тысяч тенге (сто сорок восемь миллионов
девятьсот одиннадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 173 U990173_ "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 P991578_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение проведения представительских
мероприятий центральными исполнительными органами Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: проведение приемов официальных
делегаций, совещаний и семинаров, торжественных и официальных мероприятий
в Республике Казахстан, а также представительские расходы при выезде Главы
государства с официальными визитами за границу.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
Код  !Код  !Наименование!  Мероприятия по реализации ! Сроки !Ответственный
прог-!под- !программ    !   программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог-!(подпро-    !                            !зации  !
!раммы!грамм)      !                            !       !
-----!-----!------------!----------------------------!-------!-------------
042        Представи-   Организация проведения       В течение Центральные
тельские     официальных представи-          года   исполни-
затраты      тельских мероприятий,                  тельные и
связанных с приемом                    иные цент-
иностранных делегаций,                 ральные
совещаний и семинаров,                 государст-
торжеств, а также предста-             венные
вительские расходы при                 органы,
выезде Главы государства с             ответст-
официальными визитами за               венные за
границу в соответствии с               проведение
Правилами использования                мероприятий,
средств, предусмотренных в             требующих
республиканском бюджете                представи-
по программе 042                       тельских
"Представительские затраты",           затрат
утверждаемыми постановлением
Правительства Республики
Казахстан - до 200
мероприятий.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
іс-шараларды келген делегациялардың мәртебесіне сәйкес тиісті деңгейде
өткізу және достық қарым-қатынастарды қолдау, сыртқы саясат
ынтымақтастығын нығайту.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проведение мероприятий на должном уровне в соответствии со статусом прибывающей делегации и поддержание дружественных отношений, укрепление внешнеполитического сотрудничества.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)