Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 желтоқсан N 1369
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кiрiс министрлігінiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 қаңтардағы N 137 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "1-26" деген сан "2, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 1, 3, 6, 7, 9, 15, 21, 25, 26-қосымшалар алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
2002 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар" 001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2 296 316 мың теңге (екi миллиард екi жүз тоқсан алты миллион үш жүз он алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 453-1 Заңының 21-25-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128  қаулысы ; "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 6 қыркүйектегi N 981 қаулысы .

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства таможенного контроля Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1369
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" и Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Агентства таможенного контроля Республики Казахстан на 2002 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 137 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства государственных доходов Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
в пункте 1 цифры "1-26" заменить цифрами "2, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24";
приложения 1, 3, 6, 7, 9, 15, 21, 25, 26 к указанному постановлению исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2002 год
1. Стоимость: 2 296 316 тысяч тенге (два миллиарда двести девяносто шесть миллионов триста шестнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 453-I "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 "Об утверждении лимитов штатной численности"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 981 "Вопросы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жүктелген функцияларды барынша тиiмдi атқаруға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң орталық аппараты мен аумақтық бөлiмшелерi қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң аппараты мен оның аумақтық бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары: ------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске ! Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру! орындау.
с!коды   !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !  шылар
N!       !лама.!бағдарла.!     іс-шара          !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
001        Әкімшілік
шығындар
001  Орталық    250 бірлік мөлшерінде  Жыл    Қазақстан
органның   бекітілген штат саны.  ішінде Республи.
аппараты   ның лимитіне сәйкес           касының
Қазақстан Республи.           Кедендік
касы Кедендік бақы.           бақылау
лау агенттігінің              агенттігі
орталық аппаратын
ұстау
002   Аумақтық  5582 бiрлiк мөлшерiнде        Қазақстан
органдар. бекiтiлген штат саны.         Республикасы
дың       ның лимитіне сәйкес           Кедендік
аппарат.  Қазақстан Республикасы        бақылау
тары      Кедендік бақылау              агенттігі
агенттiгiнiң аумақтық
бөлiмшелерiн ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгіне жүктелген функцияларды сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
2002 жылға арналған "Акциздiк және eceптік-бақылау маркаларын басу, куәлiктер және патенттер" 035 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 25 000 мың теңге (жиырма бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Салық және бюджетке төленетiн басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209-II Кодексiнiң 264, 371, 374, 549-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгеріс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы; "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 маусымдағы N 846 қаулысы .

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства таможенного контроля и территориальных подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и его территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
001         Администра-
тивные затраты
001  Аппарат        Содержание     В те-    Агентство
центрального   центрального   чение    таможенного
органа         аппарата       года     контроля
Агентства               Республики
таможенного             Казахстан
контроля
Республики
Казахстан
согласно
утвержденному
лимиту штатной
численности в
количестве
250 единиц
002  Аппарат       Содержание              Агентство
территориаль- территориаль-           таможенного
ных органов   ных подразде-           контроля
лений Агентства         Республики
таможенного             Казахстан
контроля
Республики
Казахстан
согласно
утвержденному
лимиту штатной
численности
в количестве
5582 единицы
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественные и своевременное выполнение возложенных на Агентство таможенного контроля Республики Казахстан функций.
Приложение 2
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
035 "Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов"
на 2002 год
1. Стоимость: 25 000 тысяч тенге (двадцать пять миллионов тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 264 371, 374 и 549 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс); Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001  года N 1715"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 846 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерiмен айналысатын салық төлеушiлердi толық қамтуды қамтамасыз ету, алкоголь және темекi өнімінiң импорттерлерiн алкоголь және темекі өнiмiне акциздiк алым маркаларымен уақытылы қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: алкоголь және темекi өнiмiне акциздiк алым маркаларын басу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
035        Акциздiк    орташа алғанда        Жыл    Қазақстан
және есеп-  52 005,8 мың дана     ішінде Республика.
бақылау     санында акциздік             сының
маркала.    алым маркаларын              Кедендік
рын,        дайындау және                бақылау
куәлiктер   сатып алу, оның              агенттігі
мен         ішінде: алкоголь
патенттер.  өніміне - 6 060,8
дi басу     мың дана; темекi
өнiмiне - 45 945
мың дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: тұтынушыларды сапасыз алкоголь және темекi өнiмдерінен қорғау, сондай-ақ акциздердi мемлекеттік бюджеттiң кiрiсiне уақытылы және толық енгiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
2002 жылға арналған "Қызметтiк iздестіру иттерiн қолдана отырып кедендiк бақылауды қамтамасыз ету" 031 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 33 000 мың теңге (отыз үш миллион теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Заңының 9-бабы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2000-2001 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 15 мамырдағы N 395 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн реформалау бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қарашадағы N 1746 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Кинологиялық орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 ақпандағы N 230 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: своевременное обеспечение импортеров алкогольной и табачной продукции марками акцизного сбора на алкогольную и табачную продукцию.
5. Задачи бюджетной программы: печатание марок акцизного сбора на алкогольную и табачную продукцию.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программы   ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
035         Печатание      Изготовление    В тече- Агентство
акцизных и     и приобретение  ние     таможенного
учетно-        марок акцизного года    контроля
контрольных    сбора в среднем         Республики
марок, свиде-  в количестве            Казахстан
тельств и      52 005,8 тысяч
патентов       штук, в том
числе: на
алкогольную
продукцию -
6 060,8 тысяч
штук;
на табачную
продукцию -
45 945 тысяч
штук.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: защита потребителей от недоброкачественной алкогольной и табачной продукции, а также своевременное и полное зачисление акцизов в доход государственного бюджета.
Приложение 3
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
031 "Обеспечение таможенного контроля с применением служебно-розыскных собак" на 2002 год
1. Стоимость: 33 000 тысяч тенге (тридцать три миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года N 2368 "О таможенном деле в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 395 "Об утверждении "Государственной программы по борьбе с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год";   постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2000 года N 1746 "Об утверждении программы реформирования таможенной службы Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 230 "О создании государственного учреждения "Кинологический центр" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кедендiк бақылаудың тиiмдiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң Кинологиялық орталығын ұстау және дамыту, кинолог мамандарды оқыту, есiрткi құралдарын жарылғыш заттарды және қаруды iздестiру үшiн қызметтiк-iздестiру иттерiн ұдайы өсiру, малдәрiгерлiк қызмет көрсету және тиiстi дайындық.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
031        Қызметтiк-
iздестiру
иттерiн
қолдана
отырып
кедендiк
бақылауды
қамтамасыз
ету
030  Кинология.  40 адам санындағы     Жыл    Қазақстан
лық орталық бекiтiлген штат       iшiнде Республика.
санының лимитіне             сының
сәйкес                       Кедендiк
Кинологиялық орталық.        бақылау
тық қызметкерлерiн           агенттiгi
ұстау. 100 адам -
кинологтарды оқыту.
40 бiрлiк иттердi,
180 жиынтық жабдық.
тарды, малдәрігерлiк
және медициналық
препараттарды,
иттерге apналған
тамақтарды, 20
жиынтық есiрткi
құралдарының
ауыстырғыштарын, 10
жиынтық жарылғыш
заттардың ауыстырғыш.
тарын сатып алу.
Асыл тұқымдық
қызметiн жүргізу
(төлді мемлекеттiк
тіркеу) қызметтiк-iз.
дестiру иттерiмен
жарыстар өткiзу, оқу
сыныптары мен арнайы
үйрету алаңдарын
жабдықтау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: даярланған кинолог-мамандар санының ұлғаюы, тартып алынған есiрткi құралдарының жарылғыш заттар мен қару санының ұлғайуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
2002 жылға арналған "Кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз eту" 200 республикалық бюджеттiк бағдарламасының ПАСПОРТЫ
1. Құны: 254 294 мың теңге (екi жүз елу төрт миллион екi жүз тоқсан төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Заңы 405-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы; "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жетiлдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы кеден органдарының лауазымды адамдарының нысанды киiмi мен айырым белгiлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1247 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности таможенного контроля.
5. Задачи бюджетной программы: содержание и развитие Кинологического центра Агентства таможенного контроля Республики Казахстан, обучение специалистов-кинологов, воспроизводство, выращивание, ветеринарное обслуживание и соответствующая подготовка служебно-розыскных собак для поиска наркотических средств, взрывчатых веществ и оружия.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
031         Обеспечение
таможенного
контроля с
применением
служебно-
розыскных
собак
030  Кинологический Содержание      В       Агентство
центр          сотрудников     течение таможенного
Кинологического года    контроля
центра согласно         Республики
утвержденному           Казахстан
лимиту штатной
численности
в количестве
40 человек.
Обучение
кинологов-100
человек.
Приобретение
собак - 40
единиц,
снаряжения-180
комплектов,
ветеринарных и
медицинских
препаратов,
питания для
собак, замени-
телей наркоти-
ческих средств-
20 комплектов,
заменителей
взрывчатых
веществ -
10 комплектов.
Ведение племен-
ной деятельности
(государственная
регистрация
молодняка),
проведение
соревнований со
служебно-розыск-
ными собаками,
оборудование
учебных классов
и специальных
дрессированных
площадок.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения программы: увеличение числа подготовленных специалистов-кинологов, увеличение количества изъятых наркотических средств, взрывчатых веществ и оружия.
Приложение 4
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
200 "Материально-техническое обеспечение
таможенных органов"
на 2002 год
1. Стоимость: 254 294 тысячи тенге (двести пятьдесят четыре миллионов двести девяносто четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 405 Закон Республики Казахстан от 20 июля 1995 года N 2368 "О таможенном деле в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана - новый город"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1247 "Об утверждении перечня форменной одежды и знаков различия должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі органдарының алдына Қазақстан Республикасының Үкiметi қойған жүктелген функционалдық мiндеттердi табысты орындау үшiн тиiстi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі органдарының материалдық-техникалық базасын нығайту және дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
1   200        Кеден       Облыстық аумақтық     Жыл    Қазақстан
органдарын  бөлiмше үшін 1        iшiнде Республика.
материал.   қызметтік ғимарат            сының
дық-техни.  және "Астана - жаңа          Кедендік
калық       қала" ЕЭА аумағында          бақылау
қамтамасыз  жаңадан құрылған             агенттігі
ету         кеден органы үшiн 1
ғимарат сатып алу.
Сатып aлу орта есеп.
пен: автокөлiк - 4
бiрлiк, офистiк
жиhаз - 600 жиынтық,
кедендік бақылаудан
техникалық құралдары
- 403 жиынтық, құжат.
тамалау мен
аудио-бейне ақпарат.
тың техникалық құрал.
дары, қосалқы техни.
калық құралдар -
696 дана, радиациялық
бақылаудың байланыс
құралдары - 50 жиын.
тық; зертханалық
жабдықтар - 34
жиынтық офистік
ұйымдық және тұрмыс.
тық техникалар -
121 дана, нысанды
киiм-кешек - 43 000
зат, киiм-кешекке
фурнитуралар - 24000
бiрлiк.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттiгi органдарының материалдық-техникалық құралдаpға қажеттілігін қамтамасыз ету, кеден органдарының ғимараттарын iшiнара жөндеудi жүзеге асыру, "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аумағында жаңадан құрылған кеден органын материалдық-техникалық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі
2002 жылға арналған "Кеден бекеттерiнiң құрылысы және қайта жаңарту" 301 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание надлежащих условий для успешного исполнения возложенных функциональных задач, поставленных Правительством Республики Казахстан перед органами Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: укрепление и развитие материально-технической базы органов Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
6. Планы мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
200         Материально-   Приобретение    В       Агентство
техническое    1 служебного    течение таможенного
обеспечение    здания для      года    контроля
таможенных     областного              Республики
органов        территориаль-           Казахстан
ного подраз-
деления и 1
здания для
вновь создан-
ного таможен-
ного органа
на территории
специальной
экономической
зоны "Астана-
новый город".
Приобретение
в среднем:
автотранспор-
та - 4 единицы,
офисной мебели-
600 комплектов,
технических
средств тамо-
женного конт-
роля-403 комп-
лекта,
технических
средств доку-
ментирования
и аудио-, видео-
информации,
вспомогатель-
ных технических
средств-696
штук, средств
связи, радиа-
ционного кон-
троля - 50
комплектов;
лабораторного
оборудования-
34 комплекта,
офисной,
организацион-
ной и бытовой
техники -121
штука, формен-
ного обмунди-
рования -
43 500 пред-
метов, фурни-
туры к обмунди-
рованию -
24 000 единиц.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение потребности органов Агентства таможенного контроля Республики Казахстан в материально-технических средствах, осуществление частичного ремонта зданий таможенных органов, материально-техническое обеспечение вновь создаваемого таможенного органа на территории специальной экономической зоны "Астана - новый город".
Приложение 5
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
301 "Строительство и реконструкция таможенных постов"
на 2002 год

1. Құны: 536 000 мың теңге (бес жүз отыз алты миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізi: "Қазақстан Республикасындағы кеден ісi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Заңының 3, 11-баптары, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының кеден қызметін жетiлдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының кеден шекарасының бүкiл периметрi бойынша басымды шекаралық кеден бекеттерiн дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: Қазақстан Республикасының шекарасындағы өткiзу пункттерінiң, оның iшiнде темiржол терминалдарының құрылысы және оларды жарақтандыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
301        Кеден       Жобалау-сметалық      Жыл    Қазақстан
бекеттерi.  құжаттама әзiрлеу;    iшiнде Республика.
нiң         4 кеден теміржол             сының
құрылысы    терминалдарының,             Кедендік
және оларды 6 бақылау-өткізу             бақылау
қайта       пункттерінің құрылысы;       агенттігі
жаңарту     кеден бекеттерiнiң,
кедендiк инфрақұры.
лымның құрылысы,
қайта жаңарту,
кеңейту және күрделi
жөндеу. 5 кеден
бекетiнiң құрылысын
аяқтау: Шығыс
Қазақстан облысындағы
"Кopдoн" бақылау-өт.
кiзу пункті, Қызыл.
орда облысындағы
"Қосаман" және
"Жұмабай" бақылау-
өткiзу пункттерi,
Маңғыстау облысын.
дағы "Тұрық" және
"Сыртанжал" бақылау-
өткізу пункттерi
------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 536 000 тысяч тенге (пятьсот тридцать шесть миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3 11 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие приоритетных приграничных таможенных постов по всему периметру таможенной границы Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: строительство и обустройство пунктов пропуска на границе Республики Казахстан, в том числе таможенных железнодорожных терминалов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
301         Строительство  Разработка      В       Агентство
и реконструк-  проектно-       течение таможенного
ция таможен-   сметной доку-   года    контроля
ных постов     ментации;               Республики
строительство           Казахстан
4 таможенных
железнодорож-
ных терминалов,
6 контрольно-
пропускных
пунктов;
строительство,
реконструкция,
расширение и
капитальный
ремонт таможен-
ных постов,
таможенной
инфраструктуры.
Завершение
строительства
5 таможенных
постов:
контрольно-
пропускного
пункта
"Кордон" в
Восточно-
Казахстанской
области,
контрольно-
пропускных
пунктов
"Косаман" и
"Жумабай" в
Кызылординской
области,
контрольно-
пропускных
пунктов "Турык"
и "Сыртанжал"
в Мангистауской
области.
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтiлетін нәтижелер: 4 кедендік теміржол терминалдары мен 11 кеден бекеттерiн қолданысқа енгізу, кедендік бақылаудың тиімділігі мен сапасын, Қазақстан Республикасы мемлекеттік шекарасының қауіпсiздiгі мен қорғалуын қамтамасыз ету, бақылау органдарының қызметкерлерi үшiн әлеуметтік тұрмыстық жағдайлар, сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар үшiн сервис қызметін жасау, тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеудi жеделдету, шекара маңындағы аудандардың әлеуметтiк-экономикалық дамуы, мемлекеттiң кiрiсiне түсетiн түсiмдердiң ұлғаюы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасының кеден шекарасын қорғауды қамтамасыз ету" 056 республикалық бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 40 000 мың теңге (қырық миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Заңының 11-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығ ы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізумен байланысты қылмыстардың жолын кесу, тиiстi кедендiк бақылауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының кеден шекарасында контрабандаға қарсы күреске бақылауды күшейту, Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы есiрткi құралдарының, психотроптық заттардың, қару-жарақтың Қазақстан Республикасы мен шетел халықтарының көркем, тарихи және археологиялық игiлiгi заттарының, зияткерлiк меншiк объектiлерiнiң, жойылып кету қаупi төнiп тұрған жануарлар мен өсiмдiктер түрлерiнiң, олардың бөлшектерi мен туындыларының, басқа да тауарлардың заңсыз айналымының жолын кесу; Қазақстан Республикасының Оңтүстiк және Оңтүстiк-Батыс шекараларында кедендiк бақылауды күшейту жөнiнде Мемлекет Басшысы мен Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi қойған мiндеттердi iске асыру.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: ввод в действие 4 таможенных железнодорожных терминалов и 11 таможенных постов, обеспечение эффективности и качества таможенного контроля, безопасности и защиты государственной границы Республики Казахстан, создание социально-бытовых условий для работников контрольных органов, сервисных услуг для участников внешнеэкономической деятельности, ускорение таможенного оформления товаров и транспортных средств, социально-экономическое развитие приграничных районов, увеличение поступлений в доход государства.
Приложение 6
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
036 "Обеспечение охраны таможенной границы
Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 40 000 тысяч тенге (сорок миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 11 Закона РК от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715".
3. Источники финансирования: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: пресечение преступлений, связанных с перемещением через таможенную границу Республики Казахстан, обеспечение надлежащего таможенного контроля.
5. Задачи бюджетной программы: усиление контроля на таможенной границе Республики Казахстан, борьба с контрабандой, пресечение незаконного оборота через таможенную границу Республики Казахстан наркотических средств, психотропных веществ, оружия, предметов художественного, исторического и археологического достояния народов Республики Казахстан и зарубежных стран, объектов интеллектуальной собственности, видов животных и растений, находящихся под угрозой исчезновения, их частей и дериватов, других товаров; реализация задач, поставленных Главой государства и Советом Безопасности Республики Казахстан по усилению таможенного контроля на южных и юго-западных границах Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
056        Қазақстан   Қазақстан Республика. Жыл    Қазақстан
Республи.   сының аумағына заң.   ішінде Республика.
касының     сыз жүктердiң өтуін          сының
кеден       болдырмау мақсатында         Кедендік
шекарасын   теңіз кемелерінің су         бақылау
қорғауды    асты бөлiктерiн бейне        агенттігі
қамтамасыз  және фототүсірімдерді
ету         пайдалана отырып,
тексеру жүргiзу үшiн
кәсiби сүңгуiрлердің
қызметiне ақы төлеу.
Тексерiлетiн теңiз
кемелерiнiң су асты
бөлiктерiнiң саны
30 000 шаршы метр
орташа тексеру
алаңымен 129 бiрлiк.
ті құрайды.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаларды орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздігін нығайту, кеден шекарасы арқылы контрабандалық жүктердiң, есiрткi құралдарының, прекурсорлардың, жарылғыш заттардың, қару-жарақтың, оқ-дәрiлер мен басқа да тыйым салынған заттардың, рұқсатсыз өткiзiлуiнiң жолын кесу; республикалық бюджетке түсiмдердiң ұлғаюы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
2002 жылға арналған "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйенi алып жүру" 500 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 333 443 мың теңге (үш жүз отыз үш миллион төрт жүз қырық үш мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы; "Қазақстан Республикасы кеден органдарының жұмысын жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 12 қыркүйектегi N 1112 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жетiлдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының кеден органдарын автоматтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 472-ө өкiмi .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
036         Обеспечение    Оплата услуг    В       Агентство
охраны тамо-   профессиональ-  течение таможенного
женной границы ных водолазов   года    контроля
Республики     для проведения          Республики
Казахстан      досмотра под-           Казахстан
водной части
морских судов
с использова-
нием видео и
фотосъемки с
целью исключе-
ния возможнос-
ти провоза на
территорию
Республики
Казахстан
нелегальных
грузов.
Количество
обследуемых
морских судов
составляет
129 единиц,
со средней
площадью
обследования
одного судна
около 30 000
квадратных
метров.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: пресечение несанкционированного перемещения через таможенную границу физических лиц, контрабандных грузов, наркотических средств, прекурсоров, взрывчатых веществ, оружия, боеприпасов и других запрещенных предметов; увеличение поступлений в республиканский бюджет.
Приложение 7
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Сопровождение таможенной информационной
системы "ТАИС" на 2002 год
1. Стоимость: 333 443 тысяч тенге (триста тридцать три миллиона четыреста сорок три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; постановление   Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 1996 года N 1112 "О мерах по усовершенствованию работы таможенных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы"; распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 472-р "Об автоматизации таможенных органов Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы кеден қызметiнiң Кедендiк автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн жұмыс жағдайында ұстау, кеден алымдары мен бюджетке төлемдер аударымдарын көтеру мақсатында кедендiк ресiмдеу процестерiн автоматтандыру сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес, жүктік кедендiк декларациялардың электронды көшiрмелерiнің дерекқорын орталықтандырып жасау, жасалған қорлардың негiзiнде Қазақстан Республикасы сыртқы саудасының статистикасын жүргiзу, мүдделi министрлiктер мен ведомстволарға беруге арналған Қазақстан Республикасының кеден органдары қызметiнiң негiзгi көрсеткiштерiнiң мониторингi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының кеден қызметi ақпараттық жүйесiнiң тұрақты жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету, ақпараттық жүйелердi алып жүру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
1   500        "КААЖ"      Дерекқордың 79 сер.   Жыл    Қазақстан
кедендiк    верiне техникалық     ішінде Республика.
ақпараттық  қызмет көрсету.              сының
жүйенi      Дерекқордың                  Кедендік
серверлерiн                  бақылау
жүйелi техникалық            агенттігі
қолдауға (алып
жүруге) төлем,
дерекқорлардың
серверлерiне кепiл.
дiктi және кепiлдік.
тiден кейiнгi
жөндеудi қамтамасыз
ету. Дерекқор сервер.
лерiнiң жүйелi
тұғырнамасын уақытылы
жаңарту жөнiндегi
жұмыстарға төлем.
Кедендiк автоматтан.
дырылған ақпарат
жүйесi шеңберiнде
жұмыс iстейтiн
компьютерлiк жабдық.
тарды алып жүру
жөнiндегi жұмыстарға
төлем - 200 данадан
астам есептеуiш және
офистiк техникалар.
"Универсальный"
автоматтандырылған
жұмыс орнын қолдан.
балы бағдарламалық
қамтамасыз етуді
алып жүру, Қазақстан
Республикасының
заңнамалық базасына
сәйкес қолданбалы
бағдарламалық
қамтамасыз етудің
модульдерiн өңдеу
және жаңғырту.
Байланыс арналарының
берiлуiне ақы төлеу.
Республикалық дерек.
тер беру желiсiнiң
телекоммуникациялық
жабдықтарына техни.
калық қызмет көрсету.
Informix дерекқорының
басқару жүйесiн
қолдау жөнiндегi
жұмыстарды жүргізу.
Қазақстан
Республикасы кеден
органдарының 15
қызметкерiн оқыту.
ROLАР-орталық аппарат.
тық бағдарламалық
кешенiн алып жүру,
жүйенiң тұрақты жұмыс
iстеуiн, талдау
құралдарының уақытылы
жаңартылуын
қамтамасыз ету.
1500 қосу нүктесiнде
79 жергiлiктi есептеу
желiлерiн алып жүру
жөнiндегі жұмыстарды
жүргiзу.
------------------------------------------------------------------

3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: поддержание в рабочем состоянии Таможенной автоматизированной информационной системы таможенной службы Республики Казахстан, автоматизация процессов таможенного оформления с целью повышения отчислений таможенных сборов и платежей в бюджет, борьба с коррупцией, централизованное формирование баз данных электронных копий грузовых таможенных деклараций, ведение на основе формируемых баз статистики внешней торговли Республики Казахстан, мониторинг основных показателей деятельности таможенных органов Республики Казахстан для предоставления заинтересованным министерствам и ведомствам.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение устойчивого функционирования информационной системы таможенной службы Республики Казахстан, сопровождение информационных систем.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
1   500         Сопровождение  Техническое    В течение Агентство
таможенной     обслуживание   года      таможен-
информационной 79 серверов              ного
системы "ТАИС" баз данных.              контроля
Оплата систем-           Республики
но-технической           Казахстан
поддержки
(сопровождение)
серверов баз
данных, обес-
печение гаран-
тийного и после-
гарантийного
ремонта серве-
ров баз данных.
Оплата работ
по своевремен-
ному обновлению
системной плат-
формы серверов
баз данных.
Оплата работ по
сопровождению
компьютерного
оборудования,
работающего в
рамках Таможен-
ной автоматизи-
рованной инфор-
мационной сис-
темы - более
2000 единиц,
вычислительной
и офисной
техники.
Сопровождение
прикладного и
программного
обеспечения
автоматизиро-
ванного рабочего
места "Универ-
сальный",
доработка и
актуализация
модулей приклад-
ного програм-
много обеспе-
чения в соответ-
ствии с законо-
дательной базой
Республики
Казахстан.
Оплата предос-
тавления каналов
связи. Техни-
ческое обслужи-
вание телеком-
муникационного
оборудования
Республиканской
сети передачи
данных.
Проведение
работ по под-
держке системы
управления баз
данных Informix.
Проведение
обучения 15
сотрудников
таможенных ор-
ганов Республики
Казахстан в рам-
ках системной
технической
поддержки.
Сопровождение
аппаратно-
программного
комплекса ROLAP-
центра, обеспе-
чение устойчи-
вого функциони-
рования системы,
своевременного
обновления
средств анали-
тики. Проведение
работ по сопро-
вождению 79
локальных вычис-
лительных сетей
на 1500 точек
подключения.
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджeттік бағдарламаларды орындаудан күтілетiн нәтижелер: 79 кешендiк-автоматтандырылған кеден бекеттерi мен Кеден басқармаларының кiдiрiссiз жұмысын қамтамасыз ету, жүктiк кедендiк декларациялардың электрондық көшiрмелерi дерекқорларының серверлерiн техникалық қолдауды қамтамасыз ету, есептеуiш және офистiк техникаларды техникалық алып жүру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
2002 жылға арналған "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн дамыту" 600 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 78 078 мың теңге (жетпiс сегiз миллион жетпiс сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы ; "Қазақстан Республикасы кеден органдарының жұмысын жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 12 қыркүйектегi N 1112 қаулысы; "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жетілдiрудiң 2000-2002 жылдарға арналған тұжырымдамасын мақұлдау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 ақпандағы N 301 қаулысы; "Қазақстан Республикасының кеден органдарын автоматтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 472-ө өкiмi.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы кеден қызметiнiң Кедендiк автоматтандырылған ақпарат жүйесiн одан әрi енгiзу, кеден алымдары мен бюджетке төлемдер аударымдарын көтеру мақсатында кедендiк ресiмдеу процестерiн автоматтандыру, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес, жүктiк кедендiк декларациялардың электронды көшiрмелерiнiң дерекқорын орталықтандырып жасау, жасалған қорлардың негiзiнде Қазақстан Республикасы сыртқы саудасының статистикасын жүргiзу, мүдделi министрлiктер мен ведомстволарға беруге арналған Қазақстан Республикасының кеден органдары қызметінiң негiзгi көрсеткiштерiнiң мониторингi.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: Кедендiк автоматтандырылған ақпарат жүйесiне ақпараттық технологиялар енгiзу, кедендiк ақпарат жүйелерiн одан әрi дамыту.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение бесперебойной работы 79 комплексно-автоматизированных таможенных постов и таможенных управлений, обеспечение технической поддержки серверов баз данных электронных копий грузовых таможенных деклараций, техническое сопровождение вычислительной и офисной техники.
Приложение 8
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Развитие таможенной информационной системы "ТАИС"
на 2002 год
1. Стоимость: 78 078 тысяч тенге (семьдесят восемь миллионов семьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715"; постановление   Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 1996 года N 1112 "О мерах по усовершенствованию работы таможенных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 301 "Об одобрении концепции совершенствования таможенной службы Республики Казахстан на 2000-2002 годы"; распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 472-р "Об автоматизации таможенных органов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дальнейшее внедрение Таможенной автоматизированной информационной системы таможенной службы Республики Казахстан, автоматизация процессов таможенного оформления с целью повышения отчислений таможенных сборов и платежей в бюджет, борьба с коррупцией, централизованное формирование баз данных электронных копий грузовых таможенных деклараций, ведение на основе формируемых баз статистики внешней торговли Республики Казахстан, мониторинг основных показателей деятельности таможенных органов Республики Казахстан для предоставления заинтересованным министерствам и ведомствам.
5. Задачи бюджетной программы: внедрение информационных технологий в Таможенную автоматизированную информационную систему, дальнейшее развитие таможенной информационной системы.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
1   600        "КААЖ"      Сақтау орнын жобалау. Жыл    Қазақстан
кедендiк    ға арналған техника.  ішінде Республика.
ақпарат     лық тапсырма жасау,          сының
жүйесін     талдамалы қолданбалы         Кедендік
дамыту      бағдарламалық                бақылау
қамтамасыз етудi             агенттігі
жазу, оның Кедендiк
бақылау агенттiгiнiң
орталық аппаратындағы
инсталляциясы.
Кеден бекеттерiне 25
жергiлiктi есептеу
желiсiн және 4 жер.
үстi байланыс желі.
лерiн қосымша жасау.
Екi шекара маңындағы
кеден бекеттерiне
бейне бақылау жүйесi.
нiң тәжiрибелiк
жобасын жасау,
қолданбалы бағдарла.
малық қамтамасыз етудi
тәжiрибелiк пайдалану.
Орта есеппен 250
бiрлiк санындағы
дербес компьютерлердi
жаңарту және пайда.
ланулардан шығып
қалғандарын ауыстыру.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаларды орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының сыртқы экономикасын дамыту болжамдарын құру кезiнде талдауды пайдалану, Қазақстан Республикасының кеден органдарын қажеттi техникалық өлшемдерi бар компьютерлiк және офистiк техникалармен жарақтандыру, Кедендiк автоматтандырылған ақпарат жүйесінің ақпараттық инфрақұрылымын дамыту, Қазақстан Республикасының шекарасы арқылы автокөліктік құралдарының өтуін бейнебақылау жүйесiнiң тәжірибелік жобасын жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
9-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі
2002 жылға арналған "Бұрын" Еркiн кеден аймағы" режимiнде ресiмделген тауарларды қайта ресiмдеу үшiн кеден төлемдерi мен салықтарын төлеу" 037 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 137 500 мың теңге (жүз отыз жетi миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi Заңының 27, 72, 79-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астана қаласының арнайы экономикалық аймағын тарату туралы" 2000 жылғы 28 шiлдедегi N 421 Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы ; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программ    ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
1   600         Развитие      Создание техни-  В       Агентство
таможенной    ческого задания  течение таможенного
информацион-  на проектирова-  года    контроля
ной системы   ние хранилища,           Республики
"ТАИС"        инсталляция              Казахстан
базы данных
хранилища, напи-
сание аналити-
ческого прик-
ладного програм-
много обеспече-
ния, его инстал-
ляция в Цент-
ральном аппарате
Агентства тамо-
женного контроля.
Дополнительное
создание 25 ло-
кальных вычис-
лительных сетей
и 4 наземных
линий связи на
таможенных постах.
Создание пилот-
ного проекта
системы видео-
контроля на 2
приграничных
таможенных пос-
тах. Пилотная
эксплуатация
прикладного
программного
обеспечения.
Модернизация и
замена выведен-
ных из эксплуа-
тации персона-
льных компью-
теров в коли-
честве в сред-
нем 250 единиц.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: использование аналитики при построении прогнозов развития внешней экономики Республики Казахстан, оснащение таможенных органов Республики Казахстан компьютерной и офисной техникой, с необходимыми техническими параметрами, развитие информационной инфраструктуры Таможенной автоматизированной информационной системы, создание пилотного проекта Системы видеоконтроля за пересечением автотранспортных средств через границу Республики Казахстан.
Приложение 9
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1369
Паспорт
республиканской бюджетной программы
037 "Уплата таможенных платежей и налогов за
переоформление товаров, ранее оформленных в режиме
"Свободная таможенная зона" на 2002 год
1. Стоимость: 137 500 тысяч тенге (сто тридцать семь миллионов пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 27 72, 79 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года N 2368 "О таможенном деле в Республике Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 421 "Об упразднении специальной экономической зоны города Астаны"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қолданылып жүрген кеден заңнамасының талаптарын орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласының арнайы экономикалық аймағының таратылуына байланысты бұрын мемлекеттiк мекемелер "Еркiн кеден аймағы" режимiнде ресiмдеген тауарларды мемлекеттiк бюджетке тиесiлi кеден төлемдерi мен салықтарын төлей отырып өзге кеден режимiнде қайта ресiмдеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.! Бағдарламарды (кіші  !Іске !  Жауапты
/!ламаның!бағ. !малардың !   бағдарламаларды)   !асыру!орындаушылар
с! коды  !дар. !(кіші    ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N!       !лама.!бағдарла.!       іс-шара        !зімі !
!       !ның  !малардың)!                      !     !
!       !коды !атауы    !                      !     !
------------------------------------------------------------------
1!   2   !  3  !     4   !          5           !  6  !     7
------------------------------------------------------------------
037        Бұрын       Кедендік ресiмдеу     Жыл    Қазақстан
"Еркiн      жөніндегі брокерлік   ішінде Республика.
кеден айма. қызметтер үшін ақы           сының
ғы" режи.   төлеу, жүктік кеден.         Кедендiк
мінде ре.   дік декларациялардың         бақылау
сімделген   саны - 44 дана.              агенттiгi
тауарларды  Тауарларды бағалау
қайта       жөніндегі тәуелсіз
ресімдегені сараптамаға қызмет.
үшін кеден  тері үшін ақы төлеу,
төлемдері   бағалау актілерінің
мен салық.  саны - 20 дана.
тарын төлеу Мемлекеттiк мекеме.
лердiң кеден төлемде.
рi мен салықтары
бойынша мемлекеттiк
бюджет алдындағы
қарыздарын өтеу,
жүктiк кедендiк
декларациялардың саны
- 44 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаларды орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттiк мекемелердің кеден төлемдері мен салықтары бойынша мемлекеттiк бюджет алдындағы қарыздарын өтеу.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение требований действующего таможенного законодательства.
5. Задачи бюджетной программы: в связи с упразднением специальной экономической зоны города Астаны, переоформление товаров, ранее оформленных государственными учреждениями в режиме "свободная таможенная зона", в иной таможенный режим с уплатой причитающихся таможенных платежей и налогов в государственный бюджет.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код !Наименование ! Мероприятия   !Сроки   !Ответст-
п/п!прог- !под- ! программы   ! по реализации !реализа-!венные
!раммы !прог-!(подпрограмм)! программ      !ции     !исполнители
!      !раммы!             !(подпрограмм)  !        !
------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !       4     !       5       !    6   !     7
------------------------------------------------------------------
037         Уплата тамо-  Оплата за бро-  В течение Агентство
женных плате- керские услуги  года      таможенного
жей и налогов по таможенному            контроля
за переоформ- оформлению,               Республики
ление товаров,количество                Казахстан
ранее оформ-  грузовых тамо-
ленных в ре-  женных декла-
жиме "Свобод- раций - 44 шту-
ная таможен-  ки. Оплата за
ная зона"     услуги незави-
симой эксперти-
зы по оценке
товаров, в коли-
честве оценочных
актов - 20 штук.
Погашение задол-
женности по
таможенным пла-
тежам и налогам
государственных
учреждений перед
государственным
бюджетом, коли-
чество грузовых
таможенных дек-
лараций - 44
штуки.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: погашение задолженности по таможенным платежам и налогам государственных учреждений перед государственным бюджетом.