Штат санының лимиттерін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 сәуірдегі N 314 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.30. N 495 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкiметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) министрлiктердiң, агенттіктердiң және ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерi;
2) министрліктердің, агенттiктердiң және ведомстволардың аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимиттерi бекітілсін.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.03.17. N 330 қаулысымен .
3. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 1 сәуірдегі
N 314 қаулысымен
бекiтілген
Министрліктердiң, агенттіктердің және ведомстволардың қызметкерлері штат санының лимиттері
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.26. N 868 қаулысымен . (қол қойылған күнінен бастап күшіне енетін 1-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацынан басқа, 2003 жылғы 1 шілдеден бастап күшіне енеді)
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.21. N 1162 қаулысымен .
Ескерту. 4,21-жолдар алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.03.17. N 330 қаулысымен .
____________________________________________________________________
P/c §|                                                 |штат санының
N   |               Атауы                             |   лимиті
____________________________________________________________________
1                     2                                     3
____________________________________________________________________
1     Қазақстан Pecпубликасының Сыртқы істер
министрлігі                                         299
оның iшiнде:
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы iстерi жөнiндегi
комитет                                             35
бұдан басқа:
Басқа елдердегi органдардың аппараты
(елшiліктер, өкiлдiктер, консулдықтар және
дипломатиялық миссиялар)                            511
2     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі         1050
оның iшiнде:
1) Қазынашылық комитетi                                138
2) Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитеті                                            118
3) Қаржылық бақылау комитетi                           61
4) Салық комитетi                                      382
5) Дәрменсiз бoрышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитет    44
3     Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi                     371
4 <*>

Об утверждении лимитов штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 апреля 2004 г. N 495 (P040495).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2004 № 495.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств, агентств и ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств.
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 17 марта 2004 г. N 330 )
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2003 года N 314
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 868 (Изменения вступают в силу с 1.07.03г.); от 21 ноября 2003 г. N 1162 ; от 17 марта 2004 г. N 330 .
Лимиты штатной численности работников
министерств, агентств и ведомств
-------------------------------------------------------------------
N ! !лимит штатной
п/п! Наименование !численности
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
-------------------------------------------------------------------
1 Министерство иностранных дел Республики Казахстан 299
в том числе:
Комитет по делам Содружества Независимых
Государств 35
кроме того:
Аппарат органов в других странах (посольства,
представительства, консульства и дипломатические
миссии) 511 <*>
Сноска. Данное изменение вступает в силу c 26.08.03 г. (см. N 868)
2 Министерство финансов Республики Казахстан 1050
в том числе:
1) Комитет казначейства 138
2) Комитет государственного имущества и
приватизации 118
3) Комитет финансового контроля 61
4) Налоговый комитет 382
5) Комитет по работе с несостоятельными
должниками 44
3 Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан 371
4 (исключена)

5    Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне     99
оның iшiнде:
Мұрағаттар мен құжаттаманы басқару жөнiндегi комитетiне 15
6     Қазақстан Pecпубликасының Бiлiм және ғылым
министрлiгi                                         242
оның iшiнде:
Жоғары аттестаттау комитетi                         45
7     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгi                                         380
оның iшiнде:
1) Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi             31
2) Су ресурстары жөнiндегi комитет                     33
3) Қазақстан Республикасының Балық шаруашылығы комитетi 23 <*>
8     Қазақстан Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi                         414
оның iшiнде:
1) Көліктiк бақылау комитетi                           62
2) Азаматтық авиация комитетi                          44
3) Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен
құрылысы комитетi                                   81
4) Темiр жол көлiгi комитетi                           44 <*>
4) Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi комитет      56
5) Аэроғарыш комитетi                                  40
9     Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлігі                       149
10    Қазақстан Республикасының Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігi                    328
оның iшiнде:
1) Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау жөнiндегi
комитет                                             34
2) Атом энергетикасы жөнiндегi комитет                 24
3) Геология және жер қойнауын қорғау жөнiндегi
комитет                                             69
11    Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi                                         107
12    Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда
министрлiгi                                         335
оның ішінде:
1) Құрылыс істері жөніндегі комитет                    60
2) Стандарттау, метрология және сертификаттау
жөнiндегi комитет                                   28
3) Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитет             22
4) Инвестициялар жөнiндегi комитет                     28
5) Сауда комитетi                                      22
бұдан басқа:
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда
министрлiгiнiң Женева қаласындағы (Швейцария
Конфeдeрациясы) өкiлi                               5
13    Қазақстан Pecпубликасының Денсаулық сақтау
министрлігі                                         158
оның iшiнде:
1) Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетi                                  25
2) Фармация, фармацевтикалық және медициналық
өнеркәсiп комитетi                                  25
14    Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс              жөнiндегi агенттiгi                                 66 <*>
15    Қазақстан Pecпубликасының Статистика
жөнiндегi агенттiгi                                 186
16    Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
демография жөнiндегi агенттiгi                      24
17    Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi агенттігі                                 134
18    Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
жөнiндегi агенттігi                                 54
19    Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
басқару жөнiндегi агенттiгi                         31
20    Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi           45
21 <*>
22    Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау
агенттiгi                                           250
23    Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу
жөнiндегi агенттiгi                                 41
24    Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi       98 <*>
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2003 жылғы 1 сәуiрдегi
N 314 қаулысымен
бекiтiлген
Министрлiктердiң, агенттіктердің және ведомстволардың аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимиттерi
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.26. N 868 қаулысымен .
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.21. N 1162 қаулысымен .
Ескерту. 2,16-жолдар алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.03.17. N 330 қаулысымен .
____________________________________________________________________
P/c §|                                                 |штат санының
N   |               Атауы                             |   лимиті
____________________________________________________________________
1                     2                                     3
____________________________________________________________________
1  1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қазынашылық комитетi                                3 872
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi       280
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қаржылық бақылау комитетi                           948
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Салық комитетi                                      10 822
5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлер мен жұмыс жөнiндегi
комитетi                                            226
2 <*>

5 Министерство культуры Республики Казахстан 99
в том числе:
Комитет по управлению архивами и документацией 15
6 Министерство образования и науки Республики
Казахстан 242
в том числе:
Высший аттестационный комитет 45
7 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан 380
в том числе:
1) Комитет лесного и охотничьего хозяйства 31
2) Комитет по водным ресурсам 33
3) Комитет рыбного хозяйства Республики Казахстан 23
8 Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан 414
в том числе:
1) Комитет транспортного контроля 62
2) Комитет гражданской авиации 44
3) Комитет автомобильных дорог и строительства
инфраструктурного комплекса 81
4) Комитет железнодорожного транспорта 44
5) Аэрокосмический комитет 40
9 Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан 149
10 Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан 328
в том числе:
1) Комитет по государственному энергетическому
надзору 34
2) Комитет по атомной энергетике 24
3) Комитет геологии и охраны недр 69
11 Министерство охраны окружающей среды Республики
Казахстан 107
12 Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан 335
в том числе:
1) Комитет по делам строительства 60
2) Комитет по стандартизации, метрологии и
сертификации 28
3) Комитет по поддержке малого бизнеса 22
4) Комитет по инвестициям 28
5) Комитет торговли 22
кроме того:
Представитель Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан в городе Женева
(Швейцарская Конфедерация) 5
13 Министерство здравоохранения Республики Казахстан 158
в том числе:
1) Комитет государственного санитарно-
эпидемиологического надзора 25
2) Комитет фармации, фармацевтической и
медицинской промышленности 25
14 Агентство Республики Казахстан по информатизации
и связи 66
15 Агентство Республики Казахстан по статистике 186
16 Агентство Республики Казахстан по миграции и
демографии 24
17 Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным 134
ситуациям
18 Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту 54
19 Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами 31
20 Агентство Республики Казахстан по государственным
материальным резервам 45
21 (исключена)
22 Агентство таможенного контроля Республики
Казахстан 250
23 Агентство Республики Казахстан по государственным 41
закупкам
24 Министерство информации Республики Казахстан 98
-------------------------------------------------------------------
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2003 года N 314 <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 868. (Изменения вступают в силу с 1.07.03г.); от 21 ноября 2003 г. N 1162 ; от 17 марта 2004 г. N 330 .
Лимиты штатной численности работников
территориальных органов министерств,
агентств и ведомств
-------------------------------------------------------------------
N ! !лимит штатной
п/п! Наименование !численности
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
-------------------------------------------------------------------
1 1) Комитет казначейства Министерства финансов 3872
Республики Казахстан
2) Комитет государственного имущества и 280
приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан
3) Комитет финансового контроля Министерства 948
финансов Республики Казахстан
4) Налоговый комитет Министерства финансов 10822
Республики Казахстан
5) Комитет по работе с несостоятельными 226
должниками Министерства финансов Республики
Казахстан
2 (исключена)

3     Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi       224 <*>
4     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгi                                         5 635
бұдан басқа:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгiнiң Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетi                                            280
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi комитетi     161
3) Қазақстан Республикасының Балық шаруашылығы комитетi 47 <*>
5  1) Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлігiнiң Көлiктiк бақылау комитетi            642
2) <*>
3) Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң Автомобиль жолдары және
инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетi             280
6     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi                                         805
7     1) Құрылыс iстерi жөнiндегi комитет                  112
2) Стандарттау, метрология және cepтификаттау
жөнiндегi комитет                                 178
8     Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгiнiң Геология және жер
қойнауын қорғау комитетi                            272
9     Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлігі                       1 180
10 1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгiнiң Мемлекеттiк санитарлық-эпидемио.
логиялық қадағалау комитетi                         353
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгiнiң Фармация, фармацевтикалық және
медициналық өнеркәсiп комитетi                      160
11    Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi
агенттiгi                                           2690
12    Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегi агенттiгi                                 113 <*>
13    Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография
жөніндегі агенттiгi                                 120
14    Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегі агенттiгi                                 1 370
15    Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару
жөнiндегi агенттiгi                                 586
16 <*>
17    Қазақстан Pecпубликасының Кедендiк бақылау
агенттiгi                                           5 580
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 1 сәуірдегі
N 314 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
тiзбесi
1. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы .

3 Министерство информации Республики Казахстан 224
4 Министерство сельского хозяйства Республики 5635
Казахстан
кроме того:
1) Комитет лесного и охотничьего хозяйства 280
Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
2) Комитет по водным ресурсам Министерства 161
сельского хозяйства Республики Казахстан
3) Комитет рыбного хозяйства Республики Казахстан 47
5 1) Комитет транспортного контроля Министерства 642
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
2) <*> исключен - N 868 от 26.08.2003 г.
3) Комитет автомобильных дорог и строительства 280
инфраструктурного комплекса Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
6 Министерство охраны окружающей среды Республики 805
Казахстан
7 1) Комитет по делам строительства 112
2) Комитет по стандартизации, метрологии и
сертификации 178
8 Комитет геологии и охраны недр Министерства 272
энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
9 Министерство труда и социальной защиты населения 1180
Республики Казахстан
10 1) Комитет государственного санитарно- 353
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
2) Комитет фармации, фармацевтической и 160
медицинской промышленности Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
11 Агентство Республики Казахстан по статистике 2690
12 Агентство Республики Казахстан по информатизации
и связи 113
13 Агентство Республики Казахстан по миграции и 120
демографии
14 Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным 1370
ситуациям
15 Агентство Республики Казахстан по управлению 586
земельными ресурсами
16 (исключена)
17 Агентство таможенного контроля Республики 5580
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2003 года N 314
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 "Об утверждении лимитов штатной численности".

2. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн реттеу жөнiндегi комитетiн тарату туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 17 маусымдағы N 662 қаулысы  3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 17, 195-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 маусымдағы N 667 қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 шiлдедегi N 775 қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 962 қаулысының  2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 322-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 4 қыркүйектегi N 970 қаулысының  4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 323-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 6 қыркүйектегi N 981 қаулысының  4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 325-құжат).
8. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысының  5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 327-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 995 қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 329-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 330-құжат).
11. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 қыркүйектегi N 1031 қаулысының  5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 334-құжат).

2. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 662 "Об упразднении Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 17, ст. 195).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2002 года N 667 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 775 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39".
5. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 322).
6. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 970 "Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 323).
7. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 981 "Вопросы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 325).
8. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 327).
9. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 995 "Некоторые вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 329).
10. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 330).
11. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 334).

12. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысының  4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 33, 357-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 6 қарашадағы N 1173 қаулысы  5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 39, 398-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 және 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 қарашадағы N 1216 қаулысы  1-тармағының 1) тармақшасы.
15. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 шiлдедегi N 985 және 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 қаңтардағы N 115 қаулысы  1-тармағының 2) тармақшасы.

12. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст. 357).
13. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2002 года N 1173 "Вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 39, ст. 398).
14. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 1216 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 и от 7 октября 2002 года N 1096".
15. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2003 года N 115 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 и от 11 января 2002 года N 39".