Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 1184 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 қарашадағы
N 1184 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн
өзгерiстер мен толықтырулар
1.  Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.05. N 908Қаулысымен.
2.  Күші жойылды - ҚР Үкіметініің 2006.08.17. N 778қаулысымен.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы  N 110 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы N 297  қаулысында :
мәтiндегi "сауда" деген сөз "бюджеттiк жоспарлау министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2015 № 727 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.08.27. N 1251 Қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.10 № 122 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 1184
В целях приведения некоторых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2003 года N 1184
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 5 октября 2007 г. N 908 ).
2. ( Утратил силу постановлением Правительства РК от 17 августа 2006 года N 778 ).
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 февраля 2005 г. N 110 )
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 297 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735":
в тексте слово "торговли" заменить словами "и бюджетного планирования".
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.09.2015 № 727 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.08.2009 N 1251 .
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.02.2011  № 122(вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования).