"Қазақстан Эксимбанкi" ашық акционерлiк қоғамының және "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамы қызметiнiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 1267 қаулысы
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «Қордың», «Қор», «Қорға», «Қормен» деген сөздер «Компанияның», «Компания», «Компанияға», «Компаниямен» деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.29 N 465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Эксимбанкi" ашық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Эксимбанк) Астана қаласы, Бейбiтшiлiк көшесi, 2 мекен-жайы бойынша орналасқан ғимаратты (бұдан әрi - ғимарат) Эксимбанктiң Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң алдындағы мiндеттемелерiн өтеу есебiне заңнамада белгiленген тәртiппен республикалық меншiкке қабылдау туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен Эксимбанкпен кредиттер, мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша республикалық бюджет алдындағы Эксимбанктiң берешегiн салыстыру актiсiне қол қойсын.
3. Эксимбанк (келiсiм бойынша) бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi алдындағы бюджеттiк кредиттер, мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша ақшалай мiндеттемелердi орындауын қамтамасыз етсiн.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.02.10. N 163а  қаулысымен .
5. <*>
Ескерту. 5-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.02.10. N 163а  қаулысымен .
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Компанияның жарғысына оны "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңына сәйкес келтiру және Компания қызметiнiң негiзгi түрi бұрын республикалық бюджет қаражаты есебiнен берiлген кредиттер, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiктерi бойынша мiндеттемелердi орындауға бағытталған қаражат бойынша берешектi республикалық бюджетке өндiріп алу деп анықтау мақсатында өзгерiстер енгiзудi қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне (келiсiм бойынша) Компанияға теңгемен және шетел валютасында банктік операциялардың мынадай түрлерiн жүргiзуге лицензиялар беру туралы мәселенi қарау ұсынылсын:
1) аудару операциялары: заңды және жеке тұлғалардың ақша аудару жөнiндегi тапсырмаларын орындау;
2) қарыз алу операциялары: ақы төлеу, мерзiмділiк және қайтарымдылық шарттарында ақшалай нысанды кредиттер беру.

О некоторых вопросах деятельности открытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" и акционерного общества "Компания по реабилитации и управлению активами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 1267
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
Сноска. По тексту слова "Фонда", "Фонду", "Фондом" заменены  соответственно словами "Компании", "Компанией" постановлением Правительства РК от 29.04.2011 № 465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением открытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" (далее - Эксимбанк) о принятии в республиканскую собственность в установленном законодательством порядке в счет погашения обязательств Эксимбанка перед Министерством финансов Республики Казахстан здания, расположенного по адресу: город Астана, улица Бейбiтшiлiк, 2 (далее - здание).
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке подписать с Эксимбанком акт сверки задолженности Эксимбанка перед республиканским бюджетом по кредитам, государственным и гарантированным государством займам.
3. Эксимбанку (по согласованию) в месячный срок обеспечить исполнение перед Министерством финансов Республики Казахстан денежных обязательств по бюджетным кредитам, государственным и гарантированным государством займам.
4.  (Пункт 4 исключен - постановлением Правительства РК от 10 февраля 2004 г.  N 163а )
5.  (Пункт 5 исключен - постановлением Правительства РК от 10 февраля 2004 г.  N 163а )
6. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить внесение изменений в устав Компании с целью приведения его в соответствие с  Законом Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах" и определения основным видом деятельности Компании взыскание в республиканский бюджет задолженности по кредитам, ранее выданным за счет средств республиканского бюджета, а также средствам, направленным на исполнение обязательств по государственным гарантиям Республики Казахстан.
7. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) рассмотреть вопрос о выдаче Компании лицензии на проведение следующих видов банковских операций в тенге и иностранной валюте:
1) переводные операции: выполнение поручений юридических и физических лиц по переводу денег;
2) заемные операции: предоставление кредитов в денежной форме на условиях платности, срочности и возвратности.

8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамаға сәйкес мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша кредит берушілермен келiсiм бойынша Эксимбанкпен және Компаниямен осы қаулыға 1-қосымшада көрсетiлген қарыз алушылар тартқан мемлекет кепiлдiк берген қарыздар, мемлекеттiк қарыздар, оның iшiнде осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес бiрлесiп қаржыландыру республикалық бюджет қаражатынан жүзеге асырылатын қарыздар бойынша Эксимбанктiң құқықтары мен мiндеттемелерiн Компанияға беру жөнiнде үш жақты келiсiмдер жасассын.
9. Эксимбанк (келiсім бойынша) Компанияға бұрын оған қарыз алушылар өтеген "Жеңiл өнеркәсiп", "Темiр жол", "Құрылыс индустриясы" секторлық бағдарламаларының шеңберiнде Германия Федеративтiк Республикасын (бұдан әрi - KFW) қалпына келтiру жөніндегi кредит ведомствосы берген мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша негiзгi борышты аударсын.
10. Компания (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Эксимбанктен алынған сома бөлiгiнде KFW алдындағы мiндеттемелердi орындау жөнiндегi кепiлдiктi берсiн.
11. Қазақстан Республикасының Қаржы, Әділет, Ауыл шаруашылығы, Көлiк және коммуникациялар министрлiктерi, Эксимбанк (келiсiм бойынша) және Компания (келiсiм бойынша) осы қаулының 8-тармағын орындау жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
12. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi қажет болған кезде осы қаулыға 1-қосымшада көрсетiлген қарыз алушылар тартқан қарыздар туралы келiсiмдер (шарттар) бойынша кредит берушілердiң пайдасына Қазақстан Республикасының бұрын берiлген мемлекеттiк кепілдiктерiнiң қолданылуын растасын немесе ауыстыруды жүргiзсiн.
13. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Эксимбанктiң Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Қазақстан Республикасының инвестициялық бағдарламалары шеңберiнде берiлген кредиттер жөнiндегi, экономиканы қайта құру қорының қаражаты есебiнен берiлген кредиттер жөнiндегi кредит шарттары бойынша, Эксимбанк пен "Бронетанк жөндеу зауыты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны арасында жасалған 2000 жылғы 15 желтоқсандағы N 53-16/кд-в кредит шарты бойынша және түпкi қарыз алушылармен кепiл шарттары бойынша талап ету құқықтарын беру жөнiндегi шараларды қабылдасын;
2) Компаниямен (келісім бойынша) олардың осы тармақтың 1) тармақшасында көрсетiлген кредиттер бойынша қарыз алушылардың берешегiн республикалық бюджетке өндiрiп алуды жүзеге асыру жөнiнде келiсiм жасассын;
3) Қазақстан Республикасының инвестициялық бағдарламалары шеңберiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Эксимбанк арасында жасалған 1996 жылғы 12 ақпандағы N 96-1 және 1997 жылғы 3 наурыздағы N 1 кредит шарттарын бұзу жөнiндегi шараларды қабылдасын.

8. Министерству финансов Республики Казахстан по согласованию с кредиторами по государственным и гарантированным государством займам в соответствии с законодательством заключить трехсторонние соглашения с Эксимбанком и Компанией по передаче Компании прав и обязательств Эксимбанка по гарантированным государством займам, привлеченным заемщиками, указанными в приложении 1 к настоящему постановлению, государственным займам, в том числе по займам, софинансирование по которым осуществляется из средств республиканского бюджета согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
9. Эксимбанку (по согласованию) перечислить Компании основной долг, ранее погашенный ему заемщиками по гарантированным государством займам, предоставленным кредитным ведомством по восстановлению Федеративной Республики Германии (далее - KfW) в рамках секторных программ "Легкая промышленность", "Железная дорога", "Строительная индустрия".
10. Компании (по согласованию) предоставить гарантию Министерству финансов Республики Казахстан по исполнению обязательств перед KfW в части сумм, полученных от Эксимбанка.
11. Министерствам финансов, юстиции, сельского хозяйства, транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Эксимбанку (по согласованию) и Компании (по согласованию) принять необходимые меры по исполнению пункта 8 настоящего постановления.
12. Министерству финансов Республики Казахстан при необходимости подтвердить действие или произвести замену ранее предоставленных государственных гарантий Республики Казахстан в пользу кредиторов по соглашениям (договорам) о займах, привлеченных заемщиками, указанными в приложении 1 к настоящему постановлению.
13. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) принять меры по передаче Эксимбанком Министерству финансов Республики Казахстан прав требований по кредитным договорам по кредитам, выданным в рамках инвестиционных программ Республики Казахстан, по кредитам, выданным за счет средств фонда преобразования экономики, по кредитному договору от 15 декабря 2000 года N 53-16/кд-в, заключенному между Эксимбанком и республиканским государственным предприятием "Бронетанковый ремонтный завод", и договорам залога с конечными заемщиками;
2) заключить соглашение с Компанией (по согласованию) по осуществлению им взыскания в республиканский бюджет задолженности заемщиков по кредитам, указанным в подпункте 1 настоящего пункта;
3) принять меры по расторжению кредитных договоров от 12 февраля 1996 года N 96-1 и от 3 марта 1997 года N 1, заключенных между Министерством финансов Республики Казахстан и Эксимбанком в рамках инвестиционных программ Республики Казахстан.

14. Эксимбанк (келісiм бойынша) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне:
1) мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша заңнамада белгiленген тәртiппен таратылған қарыз алушылар жөнiндегi;
2) осы қаулыға 3-қосымшада көрсетiлген мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша қарыз алушылар жөніндегі құжаттаманы берсін.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi осы қаулының 3, 13-тармақтары орындалғаннан кейiн заңнамада белгiленген тәртiппен жарғылық капиталдың 100 (жүз) пайызы мөлшерінде "Қазақстан Эксимбанкi" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сатуды жүзеге асырсын. <*>
Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.10. N 163а  қаулысымен .
16. Қоса берiлiп отырған осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
17. "Қазақстан Эксимбанкi" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 сәуiрдегi N 403  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
18. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Е.А. Досаевқа жүктелсiн.
19. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1267 қаулысына
1-қосымша
Эксимбанктiң олар бойынша құқықтары мен мiндеттемелерi
Компанияға берiлетiн мемлекет кепiлдiк берген қарыздар
бойынша қарыз алушылардың тiзбесi
1. "Айт Отель" Қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлік қоғамы.
2. "Окан Казинтер" Қазақстан-түрік бірлескен кәсiпорны" жабық акционерлiк қоғамы.
3. "Отель Астана" Қазақстан-түрік бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлік қоғамы (АҚШ, Түркия кредит желілерi).
4. "Эмсаш-Инвест" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
5. "Премьер-медеу" қонақ үй кешенi" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
6. "Игiлiк" акционерлiк қоғамы.
7. "Жеңiлөнеркәсiп" акционерлiк компаниясы" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы.
8. "Мақсат" акционерлiк қоғамы.
9. "Байланыс-Құрылысшы" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы.
10. Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгінің Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетiнiң "Еңбек-Алмаз" және "Еңбек-Гранит" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындары).
11. "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамы.

14. Эксимбанку (по согласованию) передать в Министерство финансов Республики Казахстан документацию:
1) по ликвидированным в установленном законодательством порядке заемщикам по гарантированным государством займам;
2) по заемщикам по гарантированным государством займам, указанным в приложении 3 к настоящему постановлению.
15. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан после исполнения пунктов 3, 13 настоящего постановления в установленном законодательством порядке осуществить продажу государственного пакета акций открытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" в размере 100 (сто) процентов от уставного капитала.  <*>
Сноска. В пункт 15 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 февраля 2004 г.  N 163а .
16. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
17. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года N 403 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан".
18. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра финансов Республики Казахстан Досаева Е.А.
19. Настоящее постановление вступает в силу  со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 декабря 2003 года N 1267
Перечень
заемщиков по гарантированным государством займам,
по которым права и обязательства Эксимбанка
передаются Компании
1. Открытое акционерное общество "Казахстанско-турецкое совместное предприятие "Айт Отель".
2. Закрытое акционерное общество "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Окан Казинтер".
3. Открытое акционерное общество "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Отель Астана" (кредитные линии США, Турции).
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Эмсаш-Инвест".
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Гостиничный комплекс Премьер-медеу".
6. Акционерное общество "Игiлiк".
7. Акционерное общество открытого типа "Акционерная компания "Легпром".
8. Акционерное общество "Максат".
9. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы".
10. Департамент уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Республиканские государственные предприятия "Енбек-Алмаз" и "Енбек-Гранит" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан).
11. Государственное акционерное общество "Екiбастузкомiр".

12. "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамы.
13. "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамы.
14. "Рахат" қазақ-австрия бiрлескен кәсiпорны" жабық акционерлiк қоғамы.
15. "Қазақ Аджанта Фарма Лимитед" бiрлескен кәсiпорны" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
16. "Батыс" ашық акционерлiк қоғамы.
17. "Өнiм" акционерлiк қоғамы.
18. "Қамқор-холдинг" мемлекеттiк акционерлiк холдингтiк компаниясы.
19. "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны.
20. "Р.И.В." фирмасы жауапкершілігi шектеулi серiктестiгi ("РЕИЗ және К" фирмасының жауапкершілігi шектеулi серiктестiгi).
21. "ЭкоТИМ" жауапкершiлiгі шектеулi серiктестігі.
22. "Корпорация Базис-А" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестігi.
23. "СФ Кереге" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
24. "Сусындар" ашық акционерлiк қоғамы.
25. "Дудар" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi.
26. "Өскемен құс фабрикасы" жабық акционерлiк қоғамы.
27. "Ай-Дан-мұнай" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi ("Ай-Дан" жауапкершілiгi шектелген серiктестiгi).
28. "Жамбылбылғарыаяқкиiм" акционерлiк қоғамы.
29. "Аққу" акционерлiк қоғамы.
30. "Надежда" акционерлiк қоғамы.
31. "Катализ" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестігi.
32. "Ырысты-Алматы электрвагонжөндеу зауыты" акционерлiк қоғамы.
33. "Пеноконцентрат" бiрлескен кәсiпорны" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестігі.
34. "Промпластмасса" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi ("Аскам-Құрылыспластмасса" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1267 қаулысына
2-қосымша
Эксимбанктiң олар бойынша құқықтары мен
мiндеттемелерi Компанияға берiлетiн жобалардың
тiзбесi
1. Ирригациялық және дренаждық жүйелердi жетiлдiру.
2. Ақтау қаласындағы теңiз сауда портын қайта жаңарту.
3. Темiр жол көлiгiнiң қуатын дамыту.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi үшiн жабдықтарды беру.
5. Астана қаласында 240 төсектік аурухана кешенiн салу.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1267 қаулысына
3-қосымша
Эксимбанк олар бойынша құжаттаманы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне
беретiн мемлекет кепiлдiк берген қарыздар
бойынша қарыз алушылардың тiзбесi
1. "Конденсат" акционерлiк қоғамы.
2. "Кен дала" акционерлiк қоғамы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1267 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар

12. Закрытое акционерное общество "Национальная компания "Казакстан темiр жолы".
13. Открытое акционерное общество "Казахтелеком".
14. Закрытое акционерное общество "Казахско-австрийское совместное предприятие "Рахат".
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Казах Аджанта Фарма Лимитед".
16. Открытое акционерное общество "Батыс".
17. Акционерное общество "Онiм".
18. Государственная акционерная холдинговая компания "Камкор-холдинг".
19. Республиканское государственное предприятие "Казаэронавигация".
20. Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Р.И.В." (товарищество с ограниченной ответственностью фирма "РЕИЗ и К").
21. Товарищество с ограниченной ответственностью "ЭкоТИМ".
22. Товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Базис-А".
23. Товарищество с ограниченной ответственностью "СФ Кереге".
24. Открытое акционерное общество "Сусындар".
25. Товарищество с ограниченной ответственностью "Дудар".
26. Закрытое акционерное общество "Усть-Каменогорская птицефабрика".
27. Товарищество с ограниченной ответственностью "Ай-Дан-мунай" (товарищество с ограниченной ответственностью "Ай-Дан").
28. Акционерное общество "Жамбылкожобувь".
29. Акционерное общество "Акку".
30. Акционерное общество "Надежда".
31. Товарищество с ограниченной ответственностью "Катализ".
32. Акционерное общество "Ырысты-Алматинский электровагоно-ремонтный завод".
33. Товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Пеноконцентрат".
34. Товарищество с ограниченной ответственностью "Промпластмасса" (товарищество с ограниченной ответственностью "Аскам - Стройпластмасса").
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 декабря 2003 года N 1267
Перечень
проектов, по которым права и обязательства
Эксимбанка передаются Компании
1. Усовершенствование ирригационных и дренажных систем.
2. Реконструкция морского торгового порта в городе Актау.
3. Развитие мощностей железнодорожного транспорта.
4. Поставка оборудования для Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
5. Строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 декабря 2003 года N 1267
Перечень
заемщиков по гарантированным государством займам,
документация по которым передается Эксимбанком
в Министерство финансов Республики Казахстан
1. Акционерное общество "Конденсат".
2. Акционерное общество "Кен дала".
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 декабря 2003 года N 1267
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1119 қаулысымен.
2. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
мынадай:
"21-15                                    "Медетшi қор" ЖАҚ"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"21-15                                    "Медетшi қоры" АҚ".
3. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген бөлiмде:
мынадай:
"217-2                                     "Медетшi қop" ЖАҚ"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"217-2                                      "Медетші қор" АҚ".
4. "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2006 жылға дейiн акциялардың мемлекеттiк пакеттерi жекешелендiруге, оның iшiнде жекешелендiрудiң алдын ала сатыларына жатпайтын акционерлiк қоғамдардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 8-жол алынып тасталсын.
5. "Отель Астана" Қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлiк қоғамы тартқан мемлекет кепiлдiк берген қарыздардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 тамыздағы N 923  қаулысында :
мәтiндегi "Қазақстан Эксимбанкi" деген сөздер "Медетшi қор" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесiнiң департаментi тартқан мемлекет кепiлдiк берген заемдарға қызмет көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 қыркүйектегi N 969  қаулысында :
мәтiндегi "Қазақстан Эксимбанкi" деген сөздер "Медетшi қop" деген сөздермен ауыстырылсын.

1.  (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г.  N 1119 )
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"21-15                                ЗАО "Реабилитационный фонд"
изложить в следующей редакции:
"21-15                                АО "Реабилитационный фонд".
3. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в разделе "Министерству финансов Республики Казахстан":
строку:
"217-2                                ЗАО "Реабилитационный фонд"
изложить в следующей редакции:
"217-2                                АО "Реабилитационный фонд".
4. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513):
в Перечне акционерных обществ, государственные пакеты акций которых не подлежат приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2006 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 8, исключить.
5. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 923 "О некоторых вопросах гарантированных государством займов, привлеченных открытым акционерным обществом "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Отель Астана":
в тексте слова "Эксимбанк Казахстан" заменить словами "Реабилитационный фонд".
6. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 969 "Об обслуживании гарантированных государством займов, привлеченных Департаментом уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
в тексте слова "Эксимбанк Казахстан" заменить словами "Реабилитационный фонд".