Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмысын үйлестiру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жүктелсiн.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзiрлеушi мемлекеттiк органдар заң жобаларын Жоспарда белгіленген айдың 20-күнiнен кешіктiрмей Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі мен Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынып отырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінің
2004 жылғы 23 қаңтардағы
N 73 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.03.26. N 369  қаулысымен, 2004.06.04. N 621  қаулысымен, 2004.08.03. N 823  қаулысымен , 2004.09.27. N  984, 2004.09.29. N  999, 2004.10.13. N 1047, 2004.12.06. N  1274, 2005.01.12.  N 7, 2005.02.02.   N 83қаулыларымен.
___________________________________________________________________
Р/с|  Заң жобасының    | Әзiр.   |   Ұсыну мерзімі    | Жауапты
N |      атауы        | леушi   |____________________|   адам
|                   | мемле.  | ӘдМ  |Үкімет|Парла.|
|                   | кеттiк  |      |      | мент |
|                   | орган   |      |      |      |
___________________________________________________________________
1  Қазақстан Республи.  ӘдМ, ІІМ  қаңтар ақпан  наурыз С.М.
касының кейбiр                                      Бекбосынов
заңнамалық кесiмде.
рiне тергеу изоля.
торларын Әдiлет
министрлiгінiң
қарамағына беру
мәселесi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
2  Қазақстан Республи.  ӘдМ, ІІМ  қаңтар ақпан  наурыз С.Н.
касының кейбiр                                      Баймағамбетов
заңнамалық кесiмде.
рiне құқық қорғау
органдарының
қызметiн жетiлдiру
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
3  Мемлекеттiк әлеумет. Ақпарат.  қаңтар ақпан  наурыз О.Г.Рябченко
тiк тапсырыс туралы    минi
4  "Табиғи монополия.    ТМРА     қаңтар ақпан  наурыз Ж.Ж.
лар туралы"          (келiсiм                       Ертiлесова
Қазақстан Республи.  бойынша)
касының  Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
5  Қазақстан Респуб.     АШМ      қаңтар ақпан  наурыз А.Қ.Күрішбаев
ликасының кейбiр
заңнамалық кесiм.
дерiне өсiмдiк.
тердi қорғау мә.
селелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
6  "Бiлiм туралы"       БҒМ       қаңтар ақпан  наурыз Г.Н.Гамарник
Қазақстан Респуб.
ликасының  Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
7  Қазақстан Респуб.    ҚарМ      қаңтар ақпан  наурыз Ғ.Н.Өзбеков
ликасының кейбiр
заңнамалық кесiм.
дерiне бухгалтер.
лiк есеп және
қаржылық есептi.
лiк мәселелерi
бойынша өзгерiс.
тер мен толық.
тырулар енгiзу
туралы
8  Қазақстан            ҚорМ      қаңтар ақпан  наурыз А.Б.
Республикасын.                                      Тасболатов
дағы қорғаныс
және Қарулы
Күштер туралы
(жаңа редакция)
9  Қазақстан Респуб.    ҚорМ      қаңтар ақпан  наурыз А.Б.
ликасы азаматта.                                    Тасболатов
рының әскери
мiндеттiлігі
және әскери
қызметi туралы
(жаңа редакция)
10 Экстремистiк         ӘдМ, ҰҚК  қаңтар ақпан  наурыз С.Н.
әрекетке қарсы       (келiсiм                       Баймағамбетов
iс-қимыл туралы      бойынша),
БП
(келiсiм
бойынша),
ІІМ,
Ақпарат.
минi
11 "Халықтың көшi-      КҚА       қаңтар ақпан  сәуір  М.К.Ізбанов
қоны туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiс.
тер мен толық.
тырулар енгiзу
туралы
12 Қазақстан            ИСМ       қаңтар ақпан  сәуір  Б.С.Смағұлов
Республикасын.
дағы сауда-өнер.
кәсiп палаталары
туралы
13 Қазақстан            ЭБЖМ,     қаңтар ақпан  сәуір Н.А.Коржова
Республикасының      орталық
кейбiр заңнама.      және
лық кесiмдерiне      жергі.
мемлекеттiк          лікті
басқару деңгей.      мемле.
лерi арасындағы      кеттік
өкiлеттiктердi       органдар
ажырату мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
14 "Лицензиялау         ЭБЖМ      қаңтар ақпан  наурыз Қ.М.
туралы" Қазақстан                                   Әйтекенов
Республикасының
Заңына лицензия.
лау жүйесiн
оңтайландыру мәсе.
лелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
15 Халықаралық          ӘдМ       қаңтар ақпан  сәуір  С.М.
коммерциялық                                        Бекбосынов
төрелiк туралы
16 "Қазақстан           ӘдМ,      ақпан  наурыз сәуір  С.М.
Республикасының      ЕХҚМ,                          Баймағамбетов
азаматтығы туралы"   ІІМ, ҰҚК
Қазақстан Респуб.    (келiсiм
ликасының  Заңына     бойынша),
өзгерiстер мен       КҚА
толықтырулар
енгiзу туралы
17 Бәсеке және          ТМРА      ақпан  наурыз сәуір  А.С.Мыңбаев
монополистiк         (келiсiм
қызметтi шектеу      бойынша)
туралы (жаңа
редакция)
18 <*>
19 <*>
20 <*>
21 <*>
22 <*>
23 Техникалық реттеу    ИСМ       сәуiр  мамыр маусым  А.Ұ.Мамин
туралы
24 <*>
25 <*>
26 Қазақстан            ИСМ       сәуiр  мамыр маусым  Б.С.Смағұлов
Республикасының
кейбiр заңнамалық
кесiмдерiне
инвестициялар
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
27 Мәдениет туралы      Мәдени.   сәуiр  мамыр маусым  Е.Ә.Аманшаев
етминi
28 <*>
29 "Мемлекеттiк         СА        маусым  шілде тамыз  Ю.К.Шоқаманов
статистика
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
29-1. Қазақстан        ҚНРА       маусым                Б.Б. Жәмiшев
Республика.       (келісiм   шiлде
сының кейбiр      бойынша)   тамыз
заңнамалық
кесiмдерiне
бағалы қағаз.
дар рыногы
және акцио.
нерлiк
қоғамдар
мәселелерi
бойынша
өзгерiстер
мен толықты.
рулар енгiзу
туралы
29-2. "Қазақстан      Қаржыминi  маусым               А.Ә. Әрiпханов
Республи.                  шiлде
қасындағы                  тамыз
тұрғын үй
құрылысы
жинақ ақшасы
туралы"
Қазақстан
Республика.
сының Заңына
өзгерiстер
мен толық.
тырулар
енгізу туралы
29-3. Теңiзде мұнай    ЭМРМ     маусым                 Б.С.
операцияларын             шiлде                  Iзмұхамбетов
жүргізу кезiнде           тамыз
өнiмдi бөлу
туралы келi.
сiмдер туралы
30 <*>
30-1. 2005 жылға       ЭБЖМ     тамыз                  Б.Т. Сұлтанов
арналған                  тамыз
республикалық             тамыз
бюджет туралы
31 Қазақстан             ҰБ       шілде  қазан  қа.    Ә.Ғ.Сәйденов
Республикасының      (келiсiм                раша
кейбiр заңнамалық    бойынша)
кесiмдерiне қаржы
рыногын реттеудi
жүзеге асыратын
мемлекеттiк
органдар қызметi.
нiң мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
32 Валюталық реттеу      ҰБ       шілде  тамыз  қыр.   Г.З.
және валюталық       (келiсiм                күйек  Айманбетова
бақылау туралы       бойынша)
33 "Лицензиялау          ҰБ       шілде  тамыз  қыр.   Г.З.
туралы" Қазақстан    (келiсiм                күйек  Айманбетова
Республикасының      бойынша)
Заңына валюталық
реттеу және
валюталық бақылау
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
34  <*>
35  Қазақстан           ПМК       шілде  тамыз  қыр.   С.Б.
Республикасының                             күйек  Ахметов
кейбiр заңнамалық
кесiмдерiне мемле.
кеттiк құпиялар
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
36  "Нормативтiк        ӘдМ       шілде  тамыз  қыр.   С.Н.
құқықтық актiлер                            күйек  Баймағамбетов
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына норма
шығармашылығы
қызметiн жетiлдiру
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
36-1. Қазақстан         ЭБЖМ       шілде              Қ.М. Әйтекенов
Республикасының    Қаржымині  тамыз
кейбiр заңнамалық             қыркүйек
кесiмдерiне салық
салу мәселелерi
бойынша өзге.
рiстер мен толық.
тырулар енгiзу
туралы
36-2. "Сот сараптамасы  Әділетмині шілде              Ү.М. Стамқұлов
туралы" Қазақстан             тамыз
Республикасының               қыркүйек
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгізу туралы
36-3. Қазақстан                    шілде             К.Ө. Райымбеков
Республикасының               тамыз
Жер кодексiне                 қыркүйек
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгізу туралы
36-4. Қазақстан        Қаржымині   шілде             М.С. Раханов
Республикасының               тамыз
Азаматтық                     қыркүйек
кодексiне
(Жалпы бөлiм)
толықтыру
енгізу туралы
37  "Тауарлар импорты   ИСМ       тамыз  қыр.   қазан  Б.С.
жағдайында iшкi                      күйек         Смағұлов
рынокты қорғау
шаралары туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
38  Қазақстан           ӘдМ       тамыз  қыр.   қазан  Ж.Қ.Асанов
Республикасының                      күйек
зияткерлiк меншiк
құқығы мәселесi
бойынша кейбiр
заңнамалық кесiм.
дерiне өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
38-1 <*>
39  Қазақстан           КБА       қыр.   қазан  қараша А.Қ.Ержанов
Республикасының               күйек
Кеден  кодексiне
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2004 года N 73
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2004 год <*>
Сноска. В план внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 марта 2004 г. N 369 ; от 4 июня 2004 г. N 621 ; от 3 августа 2004 г. N 823 ; от 27 сентября 2004 г. N 984 ; от 29 сентября 2004 г. N 999 ; от 13 октября 2004 г. N 1047 ; от 6 декабря 2004 г. N 1274 ; от 12 января 2005 г. N 7 ; от 2 февраля 2005 г. N 83 .
N  !    Наименование    !Государ-!  Срок представления  !Ответст-
п/п!    законопроектов    !ственный!----------------------!венное
!                      !орган - !Минюст!Прави-  !Парла-!лицо
!                      !разра-  !      !тельство!мент  !
!                      !ботчик  !      !        !      !
1  О внесении изменений и МЮ, МВД  январь февраль  март  Бекбосу-
дополнений в некоторые                                нов С.М.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросу передачи
следственных изолято-
ров в ведение Минис-
терства юстиции
2  О внесении изменений и МЮ, МВД  январь февраль  март  Байма-
дополнений в некоторые                                ганбетов
законодательные акты                                  С.Н.
Республики Казахстан
по вопросам совершен-
ствования деятельности
правоохранительных
органов
3  О государственном со-  МИ      январь февраль  март  Рябченко
циальном заказе                                        О.Г.
4  О внесении изменений и АРЕМ (по январь февраль  март  Ертлесо-
дополнений в Закон    согласо-                        ва Ж.Д.
Республики Казахстан  ванию)
"О естественных моно-
полиях"
5  О внесении изменений и  МСХ    январь февраль  март  Куриш-
дополнений в некоторые                                баев
законодательные акты                                  А.К.
Республики Казахстан
по вопросам защиты
растений
6  О внесении изменений и  МОН    январь февраль  март  Гамарник
дополнений в Закон                                    Г.Н.
Республики Казахстан
"Об образовании"
7  О внесении изменений и  МФ      январь февраль  март  Узбеков
дополнений в некоторые                                Г.Н.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам бухгалтер-
ского учета и финансо-
вой отчетности
8  Об обороне и Вооружен-  МО      январь февраль  март  Тасбула-
ных Силах в Республике                                тов А.Б.
Казахстан (новая
редакция)
9  О воинской обязанности  МО      январь февраль  март  Тасбула-
и военной службе граж-                                тов А.Б.
дан Республики Казах-
стан (новая редакция)
10  О противодействии      МЮ, КНБ  январь февраль  март  Байма-
экстремистской дея-    (по сог-                        ганбетов
тельности              ласова-                        С.Н.
нию), ГП
(по сог-
ласова-
нию),
МВД, МИ
11  О внесении изменений и  АМД    январь февраль  апрель Избанов
дополнений в Закон                                    М.К.
Республики Казахстан
"О миграции населения"
12  О торгово-промышленных  МИТ    январь февраль  апрель Смагулов
палатах в Республике                                  Б.С.
Казахстан
13  О внесении изменений и  МЭБП,  январь февраль апрель  Коржова
дополнений в некоторые цент-                          Н.А.
законодательные акты  ральные
Республики Казахстан  и мест-
по вопросам разграни-  ные го-
чения полномочий между сударст-
уровнями государствен- венные
ного управления        органы
14  О внесении изменений и МЭБП    январь февраль  март  Айтеке-
дополнений в Закон                                    нов
Республики Казахстан                                  К.М.
"О лицензировании" по
вопросам оптимизации
системы лицензирования
15  О международном        МЮ      январь февраль  апрель Бекбосу-
коммерческом арбитраже                                нов С.М.
16  О внесении изменений и МЮ,      январь март    апрель Байма-
дополнений в Закон    МТСЗН,                          ганбетов
Республики Казахстан  МВД, КНБ                        С.Н.
"О гражданстве Респуб- (по сог-
лики Казахстан"        ласова-
нию),
АМД
17  О конкуренции и огра-  АРЕМ (по фев-  март    апрель Мынбаев
ничении монополисти-  согласо- раль                  А.С.
ческой деятельности    ванию)
(новая редакция)
18-22 (исключены - N 823 от 3 августа 2004 г.)
23  О техническом регули-  МИТ      апрель май      июнь  Мамин
ровании                                                А.У.
24-25 (исключены - N 823 от 3 августа 2004 г.)
26  О внесении изменений и  МИТ    апрель май      июнь  Смагулов
дополнений в некоторые                                Б.С.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам инвестиций
27  О культуре              МК      апрель май      июнь  Аманшаев
Е.А.
28 (исключена - N 823 от 3 августа 2004 г.)
29  О внесении изменений и  АС      июнь  июль    август Шокама-
дополнений в Закон                                    нов
Республики Казахстан                                  Ю.К.
"О государственной
статистике"
29-1 О внесении изменений    АРНФРФО июнь                Жамишев
и дополнений в некоторые (по          июль          Б.Б.
законодательные акты    согла-            август
Республики Казахстан по  сова-
вопросам рынка ценных    нию
бумаг и акционерных
обществ
29-2 О внесении изменений и    МФ    июнь              Арифханов
дополнений в Закон Республики        июль        А.А.
Казахстан "О жилищных                      август
строительных сбережениях
в Республике Казахстан"
29-3 О соглашениях о разделе  МЭМР    июнь          Измухамбетов
продукции при проведении              июль      Б.С.
нефтяных операций на море                  август
30 (исключена - N 823 от 3 августа 2004 г.)
30-1 О республиканском        МЭБП  август          Султанов
бюджете на 2005 год                  август      Б.Т.
август
31  О внесении изменений и  Нацбанк июль  октябрь  но-  Сайденов
дополнений в некоторые (по сог-                ябрь  А.Г.
законодательные акты  ласова-
Республики Казахстан  нию)
по вопросам деятель-
ности государственных
органов, осуществляю-
щих регулирование
финансового рынка
32  О валютном регулирова- Нацбанк  июль  август  сен-  Айман-
нии и валютном конт-  (по сог-                тябрь  бетова
роле                  ласова-                        Г.З.
нию)
33  О внесении изменений и Нацбанк  июль  август  сен-  Айман-
дополнений в Закон    (по сог-                тябрь  бетова
Республики Казахстан  ласова-                        Г.З.
"О лицензировании" по  нию)
вопросам валютного
регулирования и валют-
ного контроля
34   (исключена - N 823 от 3 августа 2004 г.)
35  О внесении изменений и  КПМ    июль  август  сен-  Ахметов
дополнений в некоторые                          тябрь  С.Б.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам государст-
венных секретов
36  О внесении изменений и  МЮ      июль  август  сен-  Байма-
дополнений в Закон                            тябрь  ганбетов
Республики Казахстан                                  С.Н.
"О нормативных право-
вых актах" по вопросам
совершенствования
нормотворческой
деятельности
36-1 О внесении изменений  МЭБП, МФ июль              Айтекенов
и дополнений в некоторые              август        К.М.
законодательные акты                        сентябрь
Республики Казахстан по
вопросам налогообложения
36-2 О внесении изменений  МЮ    июль              Стамкулов
и дополнений в Закон                август        У.М.
Республики Казахстан                      сентябрь
"О судебной экспертизе"
36-3 О внесении изменений  АЗР    июль              Раимбеков
и дополнений в Земельный            август      К.У.
кодекс Республики                        сентябрь
Казахстан
36-4 О внесении дополнения  МФ    июль              Раханов
в Гражданский кодекс              август        М.С.
Республики Казахстан                      сентябрь
(Общая часть)
37  О внесении изменений и  МИТ    август сен-    ок-    Смагулов
дополнений в Закон                  тябрь    тябрь  Б.С.
Республики Казахстан
"О мерах защиты внут-
реннего рынка при
импорте товаров"
38  О внесении изменений и  МЮ    август сен-    ок-    Асанов
дополнений в некоторые                тябрь    тябрь  Ж.К.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам прав
интеллектуальной соб-
ственности
38-1 (исключена - N 1047 от 13 октября 2004 г.)
39  О внесении изменений и  АТК    сен-  ок-      ноябрь Ержанов
дополнений в Таможен-          тябрь  тябрь          А.К.
ный кодекс Республики
Казахстан

39-1   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.02.02.  N 83 қаулысымен.
40  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1274 қаулысымен.
41  "Халықты жұмыспен   ЕХҚМ      қазан  қараша жел.   Б.З.Әшитов
қамту туралы"                               тоқсан
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
42  Еңбек кодексi       ЕХҚМ      қазан  қараша жел.   Б.З.Әшитов
тоқсан
43  Ерекше қорғалатын   АШМ,      қазан  қараша жел.   А.И.
табиғи аумақтар     Қорша.                  тоқсан Мырзахметов
туралы (жаңа        ған-
редакция)           ортаминi
44    Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.01.01.  N 7 қаулысымен.
45   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1274 қаулысымен.
45-1. Қазақстан        ЭСЖҚА      қазан                А.Ө. Сәрсенов
Республикасының              қараша
кейбiр заңна.                желтоқ.
малық кесiм.                 сан
дерiне қаржы
полициясы
органдарының
қызметi мәсе.
лелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгізу туралы
45-2. Ақпарат және     Ақпарат.   қазан               А.Д. Досжан
ақпаратты         минi       қараша
қорғау туралы                желтоқ.
сан
45-3.   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1274 қаулысымен.
45-4.   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1274 қаулысымен.
45-5. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1274 қаулысымен.
45-6.   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1274 қаулысымен.
45-7. Балалары бар      Еңбекмині  қазан              Т.К. Дүйсенова
отбасыларына                  қараша
мемлекеттік                   желтоқсан
жәрдемақылар туралы
45-8. Мемлекеттiк       ЕХҚМ       қазан              Дүйсенова Т.Б.
атаулы әлеуметтiк            қараша
көмек туралы"                желтоқсан
Қазақстан Респу.
бликасының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
____________________________________________________________________

39-1 (исключена - N 83 от 02.02.2005 г.)
40   (исключена - N 1274 от 06.12.2004 г.)
41  О внесении изменений и  МТСЗН  ок-    ноябрь  де-    Ашитов
дополнений в Закон            тябрь          кабрь  Б.З.
Республики Казахстан
"О занятости населения"
42  Трудовой кодекс        МТСЗН  ок-    ноябрь  де-    Ашитов
тябрь          кабрь  Б.З.
43  Об особо охраняемых    МСХ,    ок-    ноябрь  де-    Мырзах-
природных территориях  МООС    тябрь          кабрь  метов
(новая редакция)                                      А.И.
44   (исключена - N 7 от 12.01.2005 г.)
45 (исключена - N 1274 от 06.12.2004 г.)
45-1 О внесении изменений  АБЭКП  октябрь                Сарсенов
и дополнений в некоторые            ноябрь          А.У.
законодательные акты                      декабрь
Республики Казахстан по
вопросам деятельности
органов финансовой
полиции
45-2 Об информации и  Мининформ  октябрь              Досжан А.Д.
защите информации                    ноябрь
декабрь
45-3 - 45-6 (исключены - N 1274 от 06.12.2004 г.)
45-7 О государственных      МТСЗН    октябрь          Дуйсенова
пособиях семьям,                      ноябрь      Т.К.
имеющим детей                              декабрь
45-8 О внесении изменений    МТСЗН    октябрь    Дуйсенова
и дополнений в Закон                  ноябрь    Т.Б.
Республики Казахстан                  декабрь
"О государственной
адресной социальной помощи"
-------------------------------------------------------------------