Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1398 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулы қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1398 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешімдерiнiң тізбесі
1. «Тексеруді жүргізу ережесі мен тексеру жүргізуге құқығы
бар адамдардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 10 маусымдағы № 723 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 28, 241-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Азаматтық әуе кемелерінің мемлекеттік тізілімін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 мамырдағы № 858 қаулысы.
3. «Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық рейстердiң жолаушыларына қызмет көрсетудi жақсарту жөнiндегi шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 шiлдедегі № 1132 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдеріне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 383-құжат).
4. «Қазақстан Республикасында азаматтық және мемлекеттiк авиацияның бiрлесiп орналасу әуеайлақтарын пайдалану ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 қарашадағы № 1439 қаулысы.
5. «Азаматтық әуе кемелерімен тасымалдауға арналған қауіпті жүктердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 маусымдағы № 695 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 20, 210-құжат).
6. «Қазақстан Республикасының флагмандық әуе тасымалдаушысын анықтау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 тамыздағы № 896 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 27, 295-құжат).
7. «Авиация техникасын, әуеайлақтарды, әуежайларды меншікке сатып алуға, мүлiктiк жалға, лизингке, сенiмгерлiк басқаруға, сондай-ақ өзге де пайдалану құқығына рұқсаттар беру ережесін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 қазандағы № 1133 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 36, 380-құжат).
8. «Әуеайлақтар мен әуежайларды тарату немесе көшiру ережесiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 4 қарашадағы № 1167 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 38, 394-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1398
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2013 года № 1398
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1996 года № 723 «Об утверждении Правил производства досмотра и перечень лиц, имеющих право производить досмотр» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 28, ст. 241).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1997 года № 858 «Об учреждении Государственного реестра гражданских воздушных судов Республики Казахстан».
3. Пункт 3 изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года № 1132 «О мерах по улучшению обслуживания пассажиров международных рейсов в аэропортах Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 383).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года № 1439 «Об утверждении Правил использования аэродромов совместного базирования гражданской и государственной авиации в Республике Казахстан».
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2002 года № 695 «Об утверждении перечня опасных грузов, предназначенных для перевозки гражданскими воздушными судами» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 20, ст. 210).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2002 года № 896 «Об утверждении Правил определения флагманского воздушного перевозчика Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 27, ст. 295).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2002 года № 1133 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на приобретение в собственность, имущественный найм, лизинг, доверительное управление, а также на иное право пользования авиационной техникой, аэродромами, аэропортами» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 36, ст. 380).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года № 1167 «Об утверждении Правил ликвидации или переноса аэродромов и аэропортов» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 38, ст. 394).

9. «Кез келген ұйымдық-құқықтық нысандағы авиакомпаниялар орындайтын авиациялық жұмыстардың тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі № 645 қаулысы.
10. «Азаматтық және эксперименттік авиация әуеайлақтарын мемлекеттік тiркеу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1329 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 630-құжат).
11. «Азаматтық, эксперименттік және мемлекеттiк авиацияның авиация персоналы лауазымдарының тiзбелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы № 524 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 22, 276-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы № 524 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі № 291 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 14, 130-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 10 маусымдағы № 723 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 28 шiлдедегi № 717 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 296-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года № 645 «Об утверждении Перечня авиационных работ, выполняемых авиакомпаниями любой организационно-правовой формы».
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1329 «Об утверждении Правил государственной регистрации аэродромов гражданской и экспериментальной авиации» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 630).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 524 «Об утверждении перечней должностей авиационного персонала гражданской, экспериментальной и государственной авиации» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 22, ст. 276).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года № 291 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 524» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 14, ст. 130).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2006 года № 717 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1996 года № 723» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 296).
14. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 613 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).