Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 636 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Стратегиялық маңызы бар өндірістер үшін шикізат ресурсы болып табылатын, Қазақстан Республикасының аумағында өндірілмейтін және шетелден сатып алынатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 қазандағы № 927 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37, 429-құжат).
2. «Мемлекеттік сатып алу саласындағы мамандарды қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы № 1144 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 44, 523-құжат).
3. «Мемлекеттік сатып алу саласында тізілімдерді қалыптастырудың және оларды жүргізудің қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы № 1149 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 45, 529-құжат).
4. «Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажет қор биржаларының тізбесін, сондай-ақ олар ұсынатын құжаттардың нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1292 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 48, 594-құжат).
5. «Мемлекеттік кәсіпорындар, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталындағы қатысу үлестерінің) елу және одан астам проценті мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 272 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 142-құжат).
6. «Электрондық мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай операторды анықтау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1317 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 536-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1292 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1320 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 538-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2015 года № 636
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2007 года № 927 «Об утверждении перечня товаров, являющихся сырьевым ресурсом для стратегически важных производств, не добывающихся на территории Республики Казахстан и приобретаемых за рубежом» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 429).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1144 «Об утверждении Правил переподготовки и повышения квалификации специалистов в сфере государственных закупок»  (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 44, ст. 523).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1149 «Об утверждении Правил формирования и ведения реестров в сфере государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 45, ст. 529).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1292 «Об утверждении перечня фондовых бирж, необходимого для применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», а также требований к форме и содержанию документов, предоставляемых ими» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 48, ст. 594).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 272 «Об утверждении перечня товаров, приобретаемых государственными предприятиями, юридическими лицами, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими лицами с целью их последующей переработки» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 142).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1317 «Об определении единого оператора в сфере электронных государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 536).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1320 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1292» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 538).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы № 1149 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1321 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 539-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы  № 272 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 241 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 95-құжат).
10. «Мемлекеттік тапсырманы әзірлеу және орындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 291 қаулысы.
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1292 және 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 мамырдағы № 786 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 244-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 2138 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 60, 532-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 24-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат).
14. «Бухгалтерлік есепті жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1172 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 811-құжат).
15. «Кәсіби және аудиторлық ұйымдардың есептілік тізбесін, нысандары мен ұсыну мерзімділігін, сондай-ақ аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1239 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 840-құжат).
16. «Концессионер (концессия шартын іске асыру үшін тек қана концессионер арнайы құрған құқықтық мирасқор немесе заңды тұлға) концессия шарты бойынша концеденттен алатын, тіркелген активтердің бастапқы құнын, сондай-ақ концессия шарты тоқтатылған кезде концессионер тіркелген активтерді концедентке беру кезінде концессионер топтарының құндық теңгерімін азайтатын құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 1750 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 21, 305-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1321 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1149» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 539).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 241 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 272» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 95).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 291 «Об утверждении Правил разработки и выполнения государственного задания».
11. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2009 года № 786 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1292 и от 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 244).
12. Пункт 3 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2009 года № 2138 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 60, ст. 532).
13. Пункт 24 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1172 «Об утверждении Правил ведения бухгалтерского учета» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 811).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1239 «Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности профессиональными и аудиторскими организациями, а также формы информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 840).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2011 года № 1750 «Об утверждении Правил определения первоначальной стоимости фиксированных активов, получаемых концессионером (правопреемником или юридическим лицом, специально созданным исключительно концессионером для реализации договора концессии) от концедента по договору концессии, а также стоимости, уменьшающей стоимостные балансы групп концессионера при передаче фиксированных активов концессионером концеденту при прекращении договора концессии» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 21, ст. 305).

17. «Мемлекеттік тапсырманы әзірлеу және орындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 291 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 наурыздағы № 296 қаулысы.
18. «Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 339 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 496-құжат).
19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 342 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1234-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 499-құжат).
20. «Мемлекеттік мүліктің тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 442 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 564-құжат).
21. «Мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысанын, көлемін және кезеңділігін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 443 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 565-құжат).
22. «Нысаналы даму трансферттерін қарау және іріктеу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1473 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 80, 1185-құжат).
23. «Мемлекеттік мүлікті есепке алу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 391 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6 және  7-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 425-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 маусымдағы № 574 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 535-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1524 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1037-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2012 года № 296 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 291 «Об утверждении Правил разработки и выполнения государственного задания».
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 339 «Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 496).
19. Пункты 1234 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 342 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 499).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2012 года № 442 «Об утверждении Правил ведения реестра государственного имущества» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 564).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2012 года № 443 «Об утверждении формы, объема и периодичности передачи данных в реестр государственного имущества» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 565).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года № 1473 «Об утверждении Правил рассмотрения и отбора целевых трансфертов на развитие и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1185).
23. Пункты 6 и 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 391 «О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам учета государственного имущества» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 425).
24. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2013 года № 574 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 535).
25. Пункт 5 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1524 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1037).

26. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1571 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2 және 8-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 86, 1078-құжат).
27. «Мемлекеттік сатып алу саласында тізілімдерді қалыптастырудың және оларды жүргізудің қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы № 1149 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 393 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 30, 258-құжат).
28. «Заңсыз соттау, қылмыстық жауаптылыққа заңсыз тарту, бұлтартпау шарасы ретінде қамауға, үйқамаққа алуды, ешқайда кетпеу туралы қолхат беруді заңсыз қолдану, қамаққа алу немесе түзеу жұмыстары түрінде әкімшілік жазаны заңсыз қолдану, психиатриялық немесе басқа да емдеу мекемесіне заңсыз орналастыру салдарынан келтірілген зиянды өтеу бойынша сот актілерін мемлекеттік бюджет есебінен орындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 448 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 296-құжат).

26. Пункты 2 и 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1571 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 86, ст. 1078).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2014 года № 393 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 1149 «Об утверждении Правил формирования и ведения реестров в сфере государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 30, ст. 258).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 448 «Об утверждении Правил исполнения судебных актов за счет государственного бюджета по возмещению вреда, причиненного в результате незаконного осуждения, незаконного привлечения к уголовной ответственности, незаконного применения в качестве меры пресечения заключения под стражу, домашнего ареста, подписки о невыезде, незаконного наложения административного взыскания в виде ареста или исправительных работ, незаконного помещения в психиатрическое или другое лечебное учреждение» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 296).