Жекешелендірудің 2016 - 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысы.
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспары (бұдан әрі – Кешенді жоспар);
2) Кешенді жоспарды іске асырудың нысаналы индикаторлары;
3) жекешелендірілетін компаниялардың тізіміне енгізудің түйінді өлшемшарттары (қағидаттары) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 15.03.2019 № 114 қаулысымен.
2. Теңгерімдік құны республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және тиісті қаржы жылының 1 қаңтарында қолданыста болатын айлық есептік көрсеткіштің 2500000 еселенген мөлшерінен асатын, басым тәртіппен бәсекелес ортаға беруге жататын мемлекеттік ұйымдар және ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ұйымдары (бұдан әрі – ірі ұйымдар) бойынша:
1) 1-қосымшаға сәйкес басым тәртіппен жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ірі ұйымдардың тізбесі бекітілсін;
2) жергілікті атқарушы органдар 2-қосымшаға сәйкес басым тәртіппен бәсекелес ортаға беруге жататын коммуналдық меншіктегі ірі ұйымдардың тізбесін бекітсін;
3) ұлттық басқарушы холдингтерге, ұлттық холдингтерге, ұлттық компанияларға 3-қосымшаға сәйкес басым тәртіппен бәсекелес ортаға беру ұсынылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ірі ұйымдарының тізбесін бекіту ұсынылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
3. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қорына:
1) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес бәсекелес ортаға беруге ұсынылатын еншілес, тәуелді ұйымдардың тізбесін бекіту;
2) қажет болған жағдайда, стратегиялық инвесторларды тарту мақсатында 3 және 4-қосымшаларда көзделген заңды тұлғалардың акциялар пакеттерін/қатысу үлестерін бөлшектеуді жүзеге асыру;
3) қажет болған жағдайда, экономикалық орындылығы мақсатында 4-қосымшада көрсетілген заңды тұлғаларды сауда-саттық жүргізбей, қайта ұйымдастыру немесе тарату ұсынылсын.
4. Жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ұйымдар, бәсекелес ортаға беру ұсынылатын коммуналдық меншіктегі ұйымдар, ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ұйымдары бойынша:

О некоторых вопросах приватизации на 2016 - 2020 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141.
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Комплексный план приватизации на 2016 – 2020 годы (далее – Комплексный план);
2) целевые индикаторы реализации Комплексного плана;
3) ключевые критерии (принципы) внесения в список приватизируемых компаний.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 15.03.2019 № 114 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. По государственным организациям и дочерним, зависимым организациям национальных управляющих холдингов, национальных компаний и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, балансовая стоимость которых составляет более 2500000-кратного размера месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на 1 января соответствующего финансового года (далее – крупные организации), подлежащим передаче в конкурентную среду в приоритетном порядке:
1) утвердить перечень крупных организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации в приоритетном порядке, согласно приложению 1;
2) местным исполнительным органам утвердить перечень крупных организаций коммунальной собственности, подлежащих приватизации в приоритетном порядке, согласно приложению 2;
3) рекомендовать национальным управляющим холдингам, национальным холдингам, национальным компаниям утвердить перечень крупных дочерних, зависимых организаций национальных управляющих холдингов, национальных компаний и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду в приоритетном порядке, согласно приложению 3.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
3. Рекомендовать Фонду национального благосостояния "Самрук-Казына":
1) утвердить перечень дочерних, зависимых организаций, предлагаемых к передаче в конкурентную среду, согласно приложению 4;
2) при необходимости, в целях привлечения стратегических инвесторов осуществлять дробление пакетов акций/долей участия юридических лиц, предусмотренных в приложениях 3 и 4;
3) при необходимости, в целях экономической целесообразности реорганизовать или ликвидировать без проведения торгов юридические лица, указанные в приложении 4.
4. По организациям республиканской собственности, подлежащим приватизации, организациям коммунальной собственности, дочерним, зависимым организациям национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемым к передаче в конкурентную среду:

1) 5-қосымшаға сәйкес жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ұйымдардың тізбесі бекітілсін;
2) жергілікті атқарушы органдар 6-қосымшаға сәйкес бәсекелес ортаға беру ұсынылатын коммуналдық меншіктегі ұйымдардың тізбесін бекітсін;
3) "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамын қоспағанда, ұлттық басқарушы холдингтерге, ұлттық холдингтерге, ұлттық компанияларға, акционерлік қоғамдарға 7-қосымшаға сәйкес бәсекелес ортаға беру ұсынылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың, акционерлік қоғамдардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ұйымдарының тізбесін бекіту ұсынылсын;
4) ұлттық басқарушы холдингтерге, ұлттық холдингтерге, ұлттық компанияларға, акционерлік қоғамдарға қажет болған жағдайда, экономикалық орындылық мақсатында 7-қосымшада көрсетілген заңды тұлғаларды сауда-саттық өткізбестен, қайта ұйымдастыру немесе тарату ұсынылсын.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.04.2017 № 194 қаулысымен.
5. Жергілікті атқарушы органдар:
1) мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган бекітетін Өткізу жоспарланып отырған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін қалыптастыру қағидаларына сәйкес 2 және 6-қосымшаларда көзделген объектілер мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесіне енгізілген жағдайда, көрсетілген объектілерді мемлекеттік-жекешелік әріптестік нысанында өткізе алады;
2) қажет болған жағдайда, экономикалық орындылық мақсатында 6-қосымшада көрсетілген заңды тұлғаларды сауда-саттық өткізбестен тарата алады деп айқындалсын.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.04.2017 № 194 қаулысымен.
6. Орталық және жергілікті атқарушы органдар, ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар (келісім бойынша), сондай-ақ Кешенді жоспарды орындауға жауапты мүдделі ұйымдар:
1) Кешенді жоспарды іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2) жыл сайын, жартыжылдықтың және жылдың қорытындылары бойынша (10 шілдеге және 10 қаңтарға қарай) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне Кешенді жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
7. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі жыл сайын жартыжылдықтың және жылдың қорытындылары бойынша (25 қаңтарға және 25 шілдеге қарай) Қазақстан Республикасының Үкіметіне Кешенді жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.

1) утвердить перечень организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации, согласно приложению 5;
2) местным исполнительным органам утвердить перечень организаций коммунальной собственности, предлагаемых к передаче в конкурентную среду, согласно приложению 6;
3) рекомендовать национальным управляющим холдингам, национальным холдингам, национальным компаниям, акционерным обществам, за исключением акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына", утвердить перечень дочерних, зависимых организаций национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционерных обществ и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду, согласно приложению 7;
4) рекомендовать национальным управляющим холдингам, национальным холдингам, национальным компаниям, акционерным обществам при необходимости, в целях экономической целесообразности реорганизовать или ликвидировать без проведения торгов юридические лица, указанные в приложении 7.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 11.04.2017 № 194.
5. Определить, что местные исполнительные органы могут:
1) реализовать объекты, предусмотренные в приложениях 2 и 6, в форме государственно-частного партнерства, в случае включения указанных объектов в перечень проектов государственно-частного партнерства в соответствии с Правилами формирования перечня проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации, утверждаемыми центральным уполномоченным органом по государственному планированию;
2) при необходимости, в целях экономической целесообразности ликвидировать без проведения торгов юридические лица, указанные в приложении 6.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 11.04.2017 № 194.
6. Центральным и местным исполнительным органам, национальным управляющим холдингам, национальным холдингам, национальным компаниям (по согласованию), а также заинтересованным организациям, ответственным за исполнение Комплексного плана:
1) принять меры по реализации Комплексного плана;
2) ежегодно по итогам полугодия и года (к 10 июля и к 10 января) представлять в Министерство национальной экономики Республики Казахстан информацию о ходе реализации Комплексного плана.
7. Министерству национальной экономики Республики Казахстан ежегодно по итогам полугодия и года (к 25 января и к 25 июля) обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан сводной информации о ходе исполнения Комплексного плана.

8. 8-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.Ұ. Маминге жүктелсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.04.2017 № 194 қаулысымен.
10. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысымен
бекітілген

8. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 8.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мамина А.У.
Сноска. Пункт 9 в редакции постановления Правительства РК от 11.04.2017 № 194.
10. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141

Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 10.07.2019 № 497 қаулысымен.
Р/с
Іс-шараның атауы
Аяқтау нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Болжанатын шығыстар (млн. теңге)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына 1, 2, 3 және 4-қосымшаларда көрсетілген мемлекеттік меншіктегі объектілерді жекешелендіру және квазимемлекеттік сектор объектілерін бәсекелес ортаға беру
1.
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Жекешелендіру және квазимемлекеттік сектор активтерін бәсекелес ортаға беру жөніндегі жобалық офисті (бұдан әрі – Жобалық офис) құру және Жобалық офис туралы ережені бекіту
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
ҰЭМ, Қаржымині, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, "Бәйтерек" ҰБХ" АҚ, "Қазагро" ҰБХ" АҚ
2016 жылғы қаңтар
2016 жылға арналған республикалық бюджетті нақтылау кезінде немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
2016 жылға арналған республикалық бюджетті нақтылау кезінде немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
2.
Экономиканы жаңғырту жөніндегі мемлекеттік комиссияның Жобалық офистің ұсынымдарын (сату түрлері мен шарттары, сатып алушылар мен тәуелсіз консультанттарға қойылатын талаптар) қарау
экономиканы жаңғырту жөніндегі мемлекеттік комиссияның хаттамасы
ҰЭМ, Қаржымині, ТСУО, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, "Бәйтерек" ҰБХ" АҚ, "Қазагро" ҰБХ" АҚ
тұрақты түрде, 2016 жылдан бастап
талап етілмейді
3.
Стратегиялық инвесторға жекешелендіру объектілерін тікелей атаулы сату және екі кезеңді рәсім арқылы өтетін конкурс жөнінде шешімдер қабылдау
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары
Қаржымині, ҰХ, ҰБХ, ҰК
тұрақты түрде,
2016 жылғы ақпаннан бастап
талап етілмейді
4.
Тәуелсіз консультантты тарту тәртібін әзірлеу және қабылдау
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2015 жылғы желтоқсан
талап етілмейді
5.
Осы бөлімнің 1.4-тармағында көзделген тәртіпке сәйкес тәуелсіз консультанттарды тарту
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қаржымині, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, "Бәйтерек" ҰБХ" АҚ, "Қазагро" ҰБХ" АҚ
тұрақты түрде, 2016 жылдан бастап
республикалық бюджет және компаниялардың қаражаты
6.
Тәуелсіз консультанттарды тарта отырып, мемлекеттік меншік және квазимемлекеттік сектор объектілерін сату алдындағы дайындықты жүргізу және сатуды жүзеге асыру
сатып алу-сату шарттары
Қаржымині, жергілікті атқарушы органдар, ҰБХ, ҰХ, ҰК
тұрақты түрде,
2016 жылғы қаңтардан бастап
2016 -2018 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламалар шеңберінде: республикалық меншік бойынша 094 "Мемлекеттік активтерді басқару", 100 "Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет, осымен байланысты дауларды реттеу" кіші бағдарламасы; коммуналдық меншік бойынша 009 "Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет, осымен байланысты дауларды реттеу"
республикалық және жергілікті бюджеттер

Комплексный план приватизации на 2016 - 2020 годы
Сноска. Комплексный план с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 10.07.2019 № 497.
№ п/п
Наименование мероприятия
Форма завершения
Ответственные исполнители
Срок исполнения
Предполагаемые расходы (млн. тенге)
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1. Приватизация объектов государственной собственности и передача в конкурентную среду объектов квазигосударственного сектора, указанных в приложениях 1, 2, 3 и 4 к постановлению Правительства Республики Казахстан
1.
Создание Проектного офиса по приватизации и передаче активов квазигосударственного сектора в конкурентную среду при Правительстве Республики Казахстан (далее – Проектный офис) и утверждение Положения о Проектном офисе
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
МНЭ, МФ, АО "ФНБ "Самрук-Казына", АО "НУХ "Байтерек", АО "НУХ "КазАгро"
январь 2016 года
при уточнении республиканского бюджета на 2016 год или резерв Правительства Республики Казахстан
при уточнении республиканского бюджета на 2016 год или резерв Правительства Республики Казахстан
2.
Рассмотрение Государственной комиссией по модернизации экономики рекомендаций Проектного офиса (виды и условия продажи, требования к покупателям и независимым консультантам)
протокол Государственной комиссии по модернизации экономики
МНЭ, МФ, УОСО, АО "ФНБ "Самрук-Казына", АО "НУХ "Байтерек", АО "НУХ "КазАгро"
постоянно, начиная с 2016 года
не требуются
3.
Принятие решений по прямой адресной продаже и конкурсу путем двухэтапных процедур стратегическому инвестору объектов приватизации
постановления Правительства Республики Казахстан
МФ, НХ, НУХ, НК
постоянно, с февраля 2016 года
не требуются
4.
Разработка и принятие порядка привлечения независимого консультанта
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
декабрь 2015 года
не требуются
5.
Привлечение независимых консультантов в соответствии с порядком, предусмотренным пунктом 1.4. данного раздела
информация в Правительство Республики Казахстан
МФ, АО "ФНБ "Самрук-Казына", АО "НУХ "Байтерек", АО "НУХ "КазАгро"
постоянно, с 2016 года
республиканский бюджет и средства компаний
6.
Проведение предпродажной подготовки и осуществление продажи объектов государственной собственности и квазигосударственного сектора с привлечением независимых консультантов
договоры купли-продажи
МФ, местные исполнительные органы, НУХ, НХ, НК
постоянно, начиная с 2016 года
в рамках бюджетных программ: 094 "Управление государственными активами", подпрограмма 100 "Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" на 2016-2018 годы по республиканской собственности;
009 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" по коммунальной собственности
республиканский и местный бюджеты

2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына 5 және 6-қосымшаларда көрсетілген мемлекеттік меншіктегі объектілерді жекешелендіру
1.
Жекешелендіруге және бәсекелес ортаға беруге жататын республикалық және коммуналдық меншік объектілерінің тізбесіне енгізілген мемлекеттік меншік объектілерін сату туралы шешім қабылдау
республикалық меншік бойынша – Қаржыминінің бұйрығы
республикалық меншік бойынша – Қаржымині
тұрақты түрде,
2016 жылғы қаңтардан бастап
талап етілмейді
коммуналдық
коммуналдық
меншік бойынша – жергілікті атқарушы органдардың шешімдері
меншік бойынша – облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2.
Тиісті салалардағы уәкілетті органдардың, жергілікті атқарушы органдардың республикалық және коммуналдық меншік объектілерінің сауда-саттығы тәсілдерін таңдау, сондай-ақ оларды бәсекелес ортаға беру жөнінде ұсыныстар беруі
республикалық меншік бойынша – Қаржыминіне ұсыныстар
республикалық меншік бойынша –ТСУО
тұрақты түрде
коммуналдық меншік бойынша - жергілікті атқарушы органдарға ұсыныстар
коммуналдық меншік бойынша - облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
3.
Мемлекеттік меншіктегі объектілерді сату алдындағы дайындықты ұйымдастыру және сатуды жүргізу
сатып алу-сату шарты
Қаржымині, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
тұрақты түрде
4.
Қазақстан Республикасының заңнамасында айқындалған тәртіппен мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетіктерін пайдалана отырып, мемлекеттік меншіктегі объектілерді беру
мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты
Қаржымині, ТСУО, облыстардың, Астана және Алматы
тұрақты түрде, 2016 жылғы наурыздан бастап
талап етілмейді
қалаларының әкімдері
3. Ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар активтерін сату алдындағы дайындық және оларды жеке секторға беру
1.
Жеке меншікке беруге жататын компаниялардың тізбесін бекіту
ҰБХ, ҰХ, ҰК уәкілетті органдарының шешімдері
ҰБХ, ҰХ, ҰК (келісім бойынша)
2016 жылғы ақпан
талап етілмейді
2.
Компаниялардың инвестициялық тартымдылығын арттыруға бағытталған оларды сату алдындағы дайындық жөніндегі іс-шараларды жүргізгеннен кейін сатуға болатын компаниялардың тізбесін қалыптастыру
ҰБХ, ҰХ, ҰК уәкілетті органдарының немесе олардың еншілес ұйымдарының шешімдері
ҰБХ, ҰХ, ҰК, ҰКП (келісім бойынша)
2016 жылғы ақпан
талап етілмейді
3.
Бәсекелес ортаға берілетін әрбір ұйымды сату алдындағы дайындық жөніндегі жол картасын әзірлеу
ҰБХ, ҰХ, ҰК уәкілетті органдарының немесе олардың еншілес ұйымдарының шешімдері
ҰБХ, ҰХ, ҰК, ҰКП (келісім бойынша)
тұрақты түрде,
2016 жылғы наурыздан бастап
талап етілмейді
4.
Компаниялардың инвестициялық тартымдылығын арттыру мақсатында оларды сату алдындағы дайындық жөніндегі іс-шараларды өткізу
ҰБХ, ҰХ, ҰК уәкілетті органдарының
ҰБХ, ҰХ, ҰК, ҰКП (келісім бойынша)
тұрақты түрде,
2016 жылғы наурыздан бастап
немесе олардың еншілес ұйымдарының шешімдері
5.
Компанияларды және олардың активтерін сауда-саттыққа шығару кестесін әзірлеу және бекіту
ҰБХ, ҰХ, ҰК уәкілетті органдарының немесе олардың еншілес ұйымдарының шешімдері
ҰБХ, ҰХ, ҰК, ҰКП (келісім бойынша)
жыл сайын
талап етілмейді
6.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы шешімдерін қабылдау
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары
ТСУО
қажеттілігіне қарай
талап етілмейді

2. Приватизация объектов государственной собственности, указанных в приложениях 5 и 6 к постановлению Правительства Республики Казахстан
1.
Принятие решения о продаже объектов государственной собственности, включенных в перечень объектов республиканской и коммунальной собственности, подлежащих приватизации и передаче в конкурентную среду
по республиканской собственности – приказ МФ
по республиканской собственности – МФ
постоянно, с января 2016 года
не требуются
по коммунальной собственности – решения местных исполнительных органов
по коммунальной собственности – акимы областей, городов Астаны и Алматы
2.
Предоставление уполномоченными органами соответствующих отраслей, местными исполнительными органами предложений по выбору вида торгов объектов республиканской и коммунальной собственности, а также передаче в конкурентную среду
по республиканской собственности – предложения в МФ
по республиканской собственности –УОСО
постоянно
по коммунальной собственности – предложения в местные исполнительные органы
по коммунальной собственности – акимы областей, городов Астаны и Алматы
3.
Организация и проведение предпродажной подготовки и продажи объектов государственной собственности
договор купли-продажи
МФ, акимы областей, городов Астаны
и Алматы
постоянно
4.
Передача объектов государственной собственности с применением механизмов государственно-частного партнерства в порядке, определяемом законодательством Республики Казахстан
договор государственно-частного партнерства
МФ, УОСО, акимы областей, городов Астаны и Алматы
постоянно, начиная с марта 2016 года
не требуются
3. Предпродажная подготовка и передача в частный сектор активов национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний
1.
Утверждение перечня компаний, подлежащих передаче в частную собственность
решения уполномоченных органов НУХ, НХ, НК
НУХ, НХ, НК (по согласованию)
февраль 2016 года
не требуются
2.
Утверждение перечня компаний, продажа которых возможна после проведения мероприятий по их предпродажной подготовке, направленной на повышение их инвестиционной привлекательности
решения уполномоченных органов НУХ, НХ, НК или их дочерних компаний
НУХ, НХ, НК, НПП (по согласованию)
февраль 2016 года
не требуются
3.
Разработка Дорожной карты по предпродажной подготовке каждой организации, передаваемой в конкурентную среду
решения уполномоченных органов НУХ, НХ, НК или их дочерних компаний решения уполномоченных
НУХ, НХ, НК, НПП (по согласованию)
постоянно, начиная с марта 2016 года
не требуются
4.
Проведение мероприятий по предпродажной подготовке компаний в целях повышения их инвестиционной привлекательности
органов НУХ, НХ, НК или их дочерних компаний
НУХ, НХ, НК, НПП (по согласованию)
постоянно, начиная с марта 2016 года
не требуются
5.
Разработка и утверждение графика выставления на торги компаний и их активов
решения уполномоченных органов НУХ, НХ,
НК или их дочерних компаний
НУХ, НХ, НК, НПП (по согласованию)
ежегодно
не требуются
6.
Принятие решений Правительства Республики Казахстан об отчуждении стратегических объектов
постановления Правительства Республики Казахстан
УОСО
по мере необходимости
не требуются

4. Мемлекеттік меншіктің оңтайлы құрылымын қалыптастыру
1.
Мемлекет қатысатын ұйымдар және ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың құрамына кіретін компаниялар жұмыс істейтін тауар нарықтарындағы бәсекелес ортаның жай-күйіне тұрақты негізде талдау мен бағалау жүргізу. Олардың осы тауар нарығында одан әрі жұмыс істеуінің орындылығы туралы ұсыныстар енгізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ҰЭМ БҚДК, ҰКП (келісім бойынша)
жартыжылдық негізде, тұрақты түрде
талап етілмейді
2.
"Кейбір заңнамалық актілерге мемлекеттік меншік құрылымын реформалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы жобасының тұжырымдамасын әзірлеу
Қазақстан
ҰЭМ, Қаржымині,
2016 жылғы сәуір
талап етілмейді
Республикасының Заңы тұжырымдамасының жобасы
ТСУО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
5. Ақпараттық қамтамасыз ету
1.
Арнайы консультанттарды тарта отырып, Бірыңғай ақпараттық саясат шеңберінде жекешелендіру жөніндегі кең ауқымды PR-науқанды әзірлеу
ИДМ бұйрығы
ИДМ, Қаржымині, ҰЭМ, ТСУО, ҰБХ, ҰХ, ҰК (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтар
талап етілмейді, 031 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" бюджеттік бағдарламасының шеңберінде
2.
Арнайы консультанттарды тарта отырып, Бірыңғай ақпараттық саясат шеңберінде жекешелендіру жөніндегі PR-науқанды іске асыру
ҰЭМ-ге ақпарат
ИДМ, Қаржымині, ТСУО, ҰБХ, ҰХ, ҰК (келісім бойынша)
тұрақты түрде, жартыжылдық негізде, 25 маусымға және 25 желтоқсанға қарай
республикалық бюджет және холдингтердің қаражаты
3.
Ірі компаниялардың Road-show өткізу
ҰЭМ-ге ақпарат
ИДМ, Қаржымині, ТСУО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері, ҰБХ, ҰХ, ҰК (келісім бойынша)
тұрақты түрде, жартыжылдық негізде, 25 маусымға және 25 желтоқсанға қарай
компаниялардың бюджеті
4.
Мерзімді баспасөз басылымдарында және мемлекеттік мүлік тізілімінің веб-порталында жекешелендіру объектілерін сату туралы хабарламаларды жариялау
ақпараттық хабарлама
республикалық меншік бойынша – Қаржымині, ҰКП (келісім бойынша);
коммуналдық меншік бойынша – облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері, ҰКП (келісім бойынша)
тұрақты түрде,
2016 – 2020
жылдар
2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламалар шеңберінде: республикалық меншік бойынша -
094 "Мемлекеттік активтерді басқару", 100 "Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі жұмыс және осымен байланысты дауларды реттеу"; коммуналдық меншік бойынша - 009 "Жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі жұмыс және осымен байланысты дауларды реттеу"
5.
Компанияларды және олардың объектілерін (бейінді, бейінді емес) бәсекелес ортаға өткізу (өтінім беру мерзімдері, қажетті құжаттар мен өзге мәліметтер тізбесі) бойынша ақпаратты бұқаралық ақпарат құралдары, компаниялардың веб-порталдары, өңірлік кәсіпкерлер палаталары және әртүрлі салалардың кәсіпкерлер қауымдастықтары арқылы жариялау және тарату
ақпараттық хабарлама
ҰБХ, ҰХ, ҰК, ҰКП (келісім бойынша)
тұрақты түрде,
2016 – 2020
жылдар
талап етілмейді
6.
Бұқаралық ақпарат құралдарында, әлеуметтік желілерде мемлекеттік меншік объектілерін жекешелендіру жүргізу, компанияларды және олардың активтерін жеке секторға өткізу барысы туралы мақалалар жариялау
бұқаралық ақпарат құралдарында мақалалар, әлеуметтік желілерде хабарламалар жариялау
ҰЭМ, Қаржымині, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері, ҰБХ, ҰХ, ҰК, ҰКП (келісім бойынша)
тұрақты түрде,
2016 – 2020
жылдар
талап етілмейді
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
компаниялар – ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық
холдингтердің, ұлттық компаниялардың еншілес және
тәуелді ұйымдары
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
мемлекет – мемлекеттік кәсіпорындар және мемлекет қадағалайтын
қатысатын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі
ұйымдар серіктестіктер
ТСУО – тиісті саладағы уәкілетті орган
ҰБХ – ұлттық басқарушы холдингтер
ҰК – ұлттық компаниялар
ҰКП – Қазақстанның Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
ҰХ – ұлттық холдингтер
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
ҰЭМ БҚДК – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің
Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті".
"Самұрық- – "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік
Қазына" ҰӘҚ" қоғамы
АҚ
"Бәйтерек" – "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік
ҰБХ" АҚ қоғамы
"Қазагро" ҰБХ" – "Қазагро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік
қоғамы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысымен
бекітілген
Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын іске асырудың нысаналы индикаторлары

4. Формирование оптимальной структуры государственной собственности
1.
Проведение на постоянной основе анализа и оценки состояния конкурентной среды на товарных рынках, в которых действуют организации с государственным участием и компании, входящие в структуру национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний. Внесение предложений по целесообразности их дальнейшего функционирования на данном товарном рынке
информация в Правительство Республики Казахстан
КЗРК МНЭ, НПП (по согласованию)
на полугодовой основе, постоянно
не требуются
2.
Разработка концепции проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реформирования структуры государственной собственности"
проект концепции Закона Республики Казахстан
МНЭ, МФ, УОСО, акимы областей, городов Астаны и Алматы
апрель 2016 года
не требуются
5. Информационное обеспечение
1.
Разработка широкомасштабной PR-кампании по приватизации в рамках Единой информационной политики с привлечением специальных консультантов
приказ МИР
МИР, МФ, МНЭ, УОСО, НУХ, НХ, НК (по согласованию)
январь 2016 года
не требуются, в рамках бюджетной программы 031 "Проведение государственной информационной политики"
2.
Реализация PR-кампании по приватизации в рамках единой информационной политики с привлечением специальных консультантов
информация в МНЭ
МИР, МФ, УОСО, НУХ, НХ, НК (по согласованию), Проектный офис
постоянно, на полугодовой основе, к 25 июня и 25 декабря
республиканский бюджет и средства холдингов
3.
Проведение Road-show крупных компаний
информация в МНЭ
МИР, МФ, УОСО, акимы областей, городов Астаны и Алматы, НУХ, НХ, НК (по согласованию), Проектный офис
постоянно, на полугодовой основе, к 25 июня и 25 декабря
бюджет компаний
4.
Публикация извещений о продаже объектов приватизации в периодических печатных изданиях и на веб-портале реестра государственного имущества
информационное сообщение
по республиканской собственности - МФ, НПП (по согласованию); по коммунальной собственности – акимы областей, городов Астаны и Алматы, НПП (по согласованию)
постоянно, 2016-2020 годы
В рамках бюджетных программ: 094 "Управление государственнымиактивами",
подпрограмма 100 "Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" на 2016-2018 годы по республиканской собственности;
009 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" по коммунальной собственности
5.
Публикация и распространение информации по реализации компаний и их объектов (профильных, непрофильных) в конкурентную среду, сроки подачи заявок, перечень необходимых документов и иных сведений через средства массовой информации, веб-порталы компаний, региональных палат предпринимателей и ассоциаций предпринимателей различных отраслей
информационное сообщение
НУХ, НХ, НК, НПП (по согласованию)
постоянно, 2016-2020 годы
не требуются
6.
Публикация статей в средствах массовой информации, социальных сетях о ходе проведения приватизации объектов государственной собственности, реализации компаний и их объектов в частный сектор
публикация статей в средствах массовой информации, сообщений в социальных сетях
МНЭ, МФ, акимы областей, городов
Астаны, и Алматы, НУХ, НХ, НК, НПП (по согласованию)
постоянно, 2016-2020 годы
не требуются
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
компании
— дочерние и зависимые организации национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний
МФ
— Министерство финансов Республики Казахстан
организации с государственным участием
— государственные предприятия и контролируемые государством акционерные общества и товарищества с ограниченной ответственностью
УОСО
— уполномоченный орган соответствующей отрасли
НУХ
— национальные управляющие холдинги
НК
— национальные компании
НПП
— Национальная палата предпринимателей Казахстана "Атамекен"
НХ
— национальные холдинги
МНЭ
— Министерство национальной экономики Республики Казахстан
КЗРК МНЭ
— Комитет по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
АО "ФНБ "Самрук-Казына"
— акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
АО "НУХ "Байтерек"
— акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
АО "НУХ "КазАгро"
— акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Целевые индикаторы реализации
Комплексного плана приватизации на 2016 - 2020 годы

1. 2021 жылға қарай республикалық меншіктегі ұйымдардың квазимемлекеттік сектор субъектілерін 15 %-ға қысқарту.
2. Коммуналдық меншіктегі ұйымдардың жалпы санына шаққанда олардың 5 %-ын бәсекелес ортаға беру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№1141 қаулысымен
бекітілген
Жекешелендірілетін компаниялардың тізіміне енгізудің түйінді өлшемшарттары (қағидаттары)
Ескерту. Қаулы қағидамен толықтырылды – ҚР Үкіметінің 15.03.2019 № 114 қаулысымен.
Жекешелендірілген компаниялар тізіміне енгізуге бастамашылық ету үшін компанияның мына өлшемшарттардың біріне сəйкес келуі негіз болып табылады:

1. Сокращение к 2021 году субъектов квазигосударственного сектора организаций республиканской собственности на 15 %.
2. Передача в конкурентную среду организаций коммунальной собственности к общему количеству 5 %.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Ключевые критерии (принципы) внесения в список приватизируемых компаний
Сноска. Постановление дополнено ключевыми критериями в соответствии с постановлением Правительства РК от 15.03.2019 № 114 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Соответствие одному из следующих критериев является основанием для инициирования внесения компании в список приватизируемых компаний:

1) компания 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасы Кəсіпкерлік кодексінің (бұдан əрі – Кодекс) 192-бабының 1-тармағында көрсетілген шарттарға сəйкес келмейтін кəсіпкерлік қызметті жүзеге асырады;
2) компания Кодекстің 24-бабының 3-тармағында белгіленген өлшемшарттарға сəйкес шағын кəсіпкерлік субъектісі болып табылады;
3) мемлекет заңды тұлға қызметінің маңызды аспектілеріне қатысты стратегиялық шешімдерді қабылдау құқығын бермейтін, бақыланбайтын акциялар пакетін (қатысу үлестерін) иеленеді. Бұл өлшемшарт қызметі ұлттық қауіпсіздік, мемлекеттің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету, стратегиялық жəне əлеуметтік маңызы бар объектілерді пайдаланумен жəне күтіп ұстаумен байланысты заңды тұлғаларға қатысты қолданылмайды.
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысымен
бекітілген
Басым тәртіппен жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ірі ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.04.2017 № 194; өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 13.05.2017 № 258; 23.06.2017 № 393; 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); 05.12.2018 № 805; 19.03.2019 № 121; 04.05.2019 № 252; 07.08.2020 № 504 қаулыларымен.
Р/с
Р/с
Ұйымның атауы
1
2
3
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
1.
1.

1) компания осуществляет предпринимательскую деятельность, не соответствующую условиям, указанным в пункте 1 статьи 192 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года (далее - Кодекс);
2) компания является субъектом малого предпринимательства в соответствии с критериями, установленными пунктом 3 статьи 24 Кодекса;
3) государство владеет неконтрольным пакетом акций (долями участия), которые не предоставляют право принимать стратегические решения, касаемые важнейших аспектов деятельности юридического лица. Данный критерий не распространяется в отношении юридических лиц, деятельность которых связана с обеспечением национальной безопасности, обороноспособности государства, использованием и содержанием стратегических и социально значимых объектов.
Приложение 1
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Перечень крупных организаций республиканской собственности,
подлежащих приватизации в приоритетном порядке
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 11.04.2017 № 194; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 13.05.2017 № 258; от 23.06.2017 № 393; от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 05.12.2018 № 805; от 19.03.2019 № 121; от 04.05.2019 № 252; от 07.08.2020 № 504.
№ п/п
№ п/п
Наименование организации
1
2
3
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1.
1.

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 13.05.2017 № 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
2.
1.
"Қазмедтех" акционерлік қоғамы
3.
2.
"Ұлттық ғылыми медициналық орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
4.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
5.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 23.06.2017 № 393 қаулысымен.
6.
3.
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің "Кәсіби әскерилендірілген авариялық-құтқару қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6.
4.
"Қазақавтожол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
2
3
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
7.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 19.03.2019 № 121 қаулысымен.
8.
2.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
9.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
10.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
11.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
12.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
13.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
14.
2.
"Астана-Өнім" акционерлік қоғамы
2-қосымша
Басым тәртіппен жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі ірі ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.04.2017 № 194; 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Р/с
Ұйымның атауы
1
2
3
Қызылорда облысының әкімдігі
15.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысына
3-қосымша
Басым тәртіппен бәсекелес ортаға беру ұсынылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ірі ұйымдарының тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 544; 13.12.2018 № 830; 04.05.2019 № 252; 10.07.2019 № 500; 07.08.2020 № 504 қаулыларымен.
Р/с №
Р/с №
Ұйымның атауы
Іске асыру тәсілі
1
2
3
4
Квазимемлекеттік сектор ұйымдарының тізбесі
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы
16.
1.
"Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамы, оның құрамындағы:
IPO

Исключена постановлением Правительства РК от 13.05.2017 № 258.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
2.
1.
Акционерное общество "Казмедтех"
3.
2.
Акционерное общество "Национальный научный медицинский центр"
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
4.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
5.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.06.2017 № 393.
6.
3.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Профессиональная военизированная аварийно-спасательная служба" Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
6.
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахавтодор"
Министерство финансов Республики Казахстан
7.
Исключена постановлением Правительства РК от 19.03.2019 № 121
8.
2.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
Министерство энергетики Республики Казахстан
9.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
10.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
11.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
12.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Управление Делами Президента Республики Казахстан
13.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
14.
2.
Акционерное общество "Астана-Өнім"
Приложение 2
Перечень крупных организаций коммунальной собственности,
подлежащих приватизации в приоритетном порядке
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 11.04.2017 № 194; с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
№ п/п
Наименование организации
1
2
3
Акимат Кызылординской области
15.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Перечень крупных дочерних, зависимых организаций национальных управляющих холдингов, национальных компаний и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду в приоритетном порядке
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления Правительства РК от 03.07.2018 № 405; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 03.09.2018 № 544; от 13.12.2018 № 830; от 04.05.2019 № 252; от 10.07.2019 № 500; от 07.08.2020 № 504.
№ п/п № п/п Наименование организации Способ реализации
1 2 3 4
Перечень организаций квазигосударственного сектора
Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
16.
1.
Акционерное общество "Қазақстан темiр жолы", в составе которого:
IPO

1)
"Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы
2)
"Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы, оның құрамындағы:
2.1)
"Багаж тасымалдау" акционерлік қоғамы
2.2)
"Вагон сервис" акционерлік қоғамы
2.3)
"Қала маңындағы тасымалдау" акционерлік қоғамы
3)
"Ақтау теңіз солтүстік терминалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
17.
2.
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы, оның құрамындағы:
IPO
1)
"Урихтау Оперейтинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2)
"Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3)
TH KazMunaiGas N.V., оның құрамында:
3.1)
"ПетроҚазақстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4)
"Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, оның құрамындағы:
4.1)
"АМӨЗ КИД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5)
"KMG Automation"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6)
"Теңіз Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, оның құрамында:
6.1)
"KAZ M-I" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
7)
KMG International N.V., оның құрамындағы:
7.1)
Rompetrol Exploration & Production
7.2)
Rompetrol Drilling SLR
7.3)
Benon Rompetrol LLC
7.4)
Rompetrol Well Services S.A.
7.5)
KazMunayGas Engineering B.V.
7.6)
Palplast S.A.
7.7)
Rompetrol Logistics SRL
7.8)
Global Security Sistem S.A.
7.9)
Rominserv Valves IAIFO SRL
7.10)
Rompetrol Petrochemical SRL
7.11)
TH KMG Singapore Pte Ltd
7.12)
Byron Shipping LTD
8)
"Қазақтеңізкөлікфлоты" ҰТКҚК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, оның құрамындағы:
8.1)
Alatau Shipping Ltd.
8.2)
Altai Shipping Ltd.
8.3)
Kazmortransflot Ltd.
8.4)
Kazmortransflot UK Ltd.
9)
"KMGEP Catering" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
18.
3.
"Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы
IPO
19.
4.
"Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамы,
оның құрамындағы:
IPO /
стратегиялық инвесторға сату
1)
"Болат Нұржанов атындағы Екібастұз ГРЭС-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2)
"Екібастұз ГРЭС-2 станциясы" акционерлік қоғамы
3)
Forum Muider BV ("Богатырь Көмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
4)
"Алматы электр станциялары" акционерлік қоғамы
5)
"Алатау Жарық Компаниясы" акционерлік қоғамы

1)
акционерное общество "Казтеміртранс"
2)
акционерное общество "Пассажирские перевозки", в составе которого:
2.1)
акционерное общество "Багажные перевозки"
2.2)
акционерное общество "Вагон сервис"
2.3)
акционерное общество "Пригородные перевозки"
3)
товарищество с ограниченной ответственностью "Актауский Морской Северный Терминал"
17.
2.
Акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз", в составе которого:
IPO
1)
товарищество с ограниченной ответственностью "Урихтау Оперейтинг"
2)
товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод"
3)
TH KazMunaiGas N.V., в составе которого:
3.1)
товарищество с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс"
4)
товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауский нефтеперерабатывающий завод", в составе которого:
4.1)
товарищество с ограниченной ответственностью
"РТИ АНПЗ"
5)
товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Automation"
6)
товарищество с ограниченной ответственностью "Тениз Сервис", в составе которого:
6.1)
товарищество с ограниченной ответственностью "KAZ M-I"
7)
KMG International N.V., в составе которого:
7.1)
Rompetrol Exploration & Production
7.2)
Rompetrol Drilling SLR
7.3)
Benon Rompetrol LLC
7.4)
Rompetrol Well Services S.A.
7.5)
KazMunayGas Engineering B.V.
7.6)
Palplast S.A.
7.7)
Rompetrol Logistics SRL
7.8)
Global Security Sistem S.A.
7.9)
Rominserv Valves IAIFO SRL
7.10)
Rompetrol Petrochemical SRL
7.11)
TH KMG Singapore Pte Ltd
7.12)
Byron Shipping LTD
8)
товарищество с ограниченной ответственностью "НМСК "Казмортрансфлот", в составе которого:
8.1)
Alatau Shipping Ltd.
8.2)
Altai Shipping Ltd.
8.3)
Kazmortransflot Ltd.
8.4)
Kazmortransflot UK Ltd.
9)
товарищество с ограниченной ответственностью "KMGEP Catering"
18.
3.
Акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром"
IPO
19.
4.
Акционерное общество "Самрук-Энерго", в составе которого:
IPO / продажа стратегическому инвестору
1)
товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузская ГРЭС-1 имени Булата Нуржанова"
2)
акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2"
3)
Forum Muider BV (товарищество с ограниченной ответственностью "Богатырь Көмiр")
4)
акционерное общество "Алматинские электрические станции"
5)
акционерное общество "Алатау Жарык Компаниясы"

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
34.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
35.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
36.
Batumi Terminals Limited
37.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
38.
TH KazMunaiGaz A.G (Lugano)
39.
TH KazMunaiGaz UK Ltd.
40.
"ҚазМұнайГаз-Сервис Compass" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
41.
KCP Finance B.V.
42.
"ҚМГ-Сервис Грузия" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
1) Borjomi Likani International JSC
43.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
44.
"Алтын Толқын" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
45.
"Elite Village" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
46.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
47.
"Ләззат" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
48.
Аysir Turizm ve Insaat A.S
49.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
50.
Intergas Finance B.V.
51.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
52.
"ҚазТрансГаз-Бішкек" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
53.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
54.
Snow Leopard International Inc.
55.
Snow Leopard Resources Ltd.
56.
KMG Investments B.V.
57.
NCTMC B.V.
58.
"Каскор-Транссервис" акционерлік қоғамы", оның құрамында:
1) "Semurg Invest Temir Zholy" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
59.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
60.
"Коммерциялық телевизиялық арна" акционерлік қоғамы
61.
"Астанаэнергосервис" акционерлік қоғамы
62.
"Сауда-өндірістік компания" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62-1.
"Сұйытылған газды сақтау паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
63.
"Көлік қызметінің орталығы" акционерлік қоғамы
64.
"Ремлокомотив" акционерлік қоғамы
65.
"Бас-Балхаш 2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
66.
"Қызылорда қаласының авиатерминалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
67.
"АТБ+" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
68.
"Мак-Екібастұз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
69.
"Қазақстандық вагон жасау компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
70.
"Temir zhol Electrification" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71.
"Ақтөбе рельсті арқалық зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
72.
"Платинум Трейн Сервисез" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
73.
"ҚазЭлектроПривод" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
74.
"Нұр-Жолбарыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
75.
"Жолаушылар тасымалын басқарудың жедел-технологиялық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
76.
"Ремпассажирвагон-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
77.
"М. Тынышпаев атындағы қазақ көлік және коммуникация академиясы" акционерлік қоғамы
78.
"Ақмола ҚазККА колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
79.
"Ақтау ҚазККА көлік колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
80.
"Ақтөбе ҚазККА көлік және коммуникация колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
81.
"Шымкент ҚазККА көлік колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
82.
"Алматы ҚазККА көлік колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
83.
"RailwaysEcoEnergy" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
84.
"ҚазККА" акционерлік қоғамы Инжинирингтік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
85.
"Қазақстан ТЖ-Ансальдо СТС Италия" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
86.
"KTS-Khorgos" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
87.
"Росказжелдортранс" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
88.
"Өңірлік форвардтық логистика" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
89.
"Астық-Транс" акционерлік қоғамы
90.
"Рауан Бурабай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
91.
"Магистраль – Қызметі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
92.
"Лизингтік жолаушылар вагон компаниясы" акционерлік қоғамы
93.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
94.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
95.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
96.
"Continental Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
97.
"Қамқор" жөндеу корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
98.
"Есіл-жөндеу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
99.
"Астана Дизель Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы

Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
34.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
35.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
36.
Batumi Terminals Limited
37.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
38.
TH KazMunaiGaz A.G (Lugano)
39.
TH KazMunaiGaz UK Ltd.
40.
Товарищество с ограниченной ответственностью "КазМунайГаз-Сервис Compass"
41.
KCP Finance B.V.
42.
Общество с ограниченной ответственностью "КМГ-Сервис Грузия", в составе которого:
1) Borjomi Likani International JSC
43.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
44.
Общество с ограниченной ответственностью "Алтын Толкын"
45.
Общество с ограниченной ответственностью "Elite Village"
46.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
47.
Общество с ограниченной ответственностью "Лязат"
48.
Аysir Turizm ve Insaat A.S
49.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
50.
Intergas Finance B.V.
51.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
52.
Общество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз-Бишкек"
53.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
54.
Snow Leopard International Inc.
55.
Snow Leopard Resources Ltd.
56.
KMG Investments B.V.
57.
NCTMC B.V.
58.
Акционерное общество "Каскор-Транссервис", в составе которого:
1) Товарищество с ограниченной ответственностью "Semurg Invest Temir Zholy"
59.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
60.
Акционерное общество "Коммерческий телевизионный канал"
61.
Акционерное общество "Астанаэнергосервис"
62.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Торгово-производственная компания"
62-1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Парк хранения сжиженного газа"
Акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы"
63.
Акционерное общество "Центр транспортных услуг"
64.
Акционерное общество "Ремлокомотив"
65.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бас-Балхаш 2004"
66.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Авиатерминал города Кызылорда"
67.
Товарищество с ограниченной ответственностью "АТБ+"
68.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мак-Экибастуз"
69.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская вагоностроительная компания"
70.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Temir Zhol Electrification"
71.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Актюбинский рельсобалочный завод"
72.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Платинум Трейн Сервисез"
73.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "КазЭлектроПривод"
74.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нур-Жолбарыс"
75.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Оперативно-технологический центр управления пассажирскими перевозками"
76.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ремпассажирвагон-2"
77.
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникаций
им. М.Тынышпаева"
78.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Акмолинский колледж КазАТК"
79.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Актауский транспортный колледж КазАТК"
80.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Актюбинский колледж транспорта и коммуникаций КазАТК"
81.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентский транспортный колледж КазАТК"
82.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский транспортный колледж КазАТК"
83.
Товарищество с ограниченной ответственностью "RailwaysEcoEnergy"
84.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инжиниринговый центр АО "КазАТК"
85.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстан ТЖ-Ансальдо СТС Италия"
86.
Товарищество с ограниченной ответственностью "KTS-Khorgos"
87.
Общество с ограниченной ответственностью "Росказжелдортранс"
88.
Общество с ограниченной ответственностью "Региональная форвардная логистика"
89.
Акционерное общество "Астық Транс"
90.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рауан Бурабай"
91.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Магистраль – Қызметі"
92.
Акционерное общество "Пассажирская лизинговая вагонная компания"
93.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
94.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
95.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
96.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Continental Logistics"
97.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ремонтная Корпорация "Камкор"
98.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Есіл-жөндеу"
99.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астана Дизель Сервис"
Акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром"

141.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
142.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
143.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
144.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
145.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
146.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
147.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
148.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
149.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
150.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
151.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
152.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
153.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
154.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 03.07.2018 № 405 қаулысымен.
"Тау-Кен Самұрық" акционерлік қоғамы
155.
"ТКС-Қостанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
156.
"Тау голд коппер" БК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
157.
"Digital TV" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
158.
"Online.kg" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
159.
"Нұрсат" жауапкершілігі шектеулі қоғамы
160.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
161.
"MaxCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
162.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.03.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
163.
"Нұрсат" акционерлік қоғамы
"Біріккен химия компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
164.
"Самұрық" құзыреттер орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
165.
"БХК-Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
166.
KAPIC FZCO
167.
"KazGold Reagents" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"Қазпошта" акционерлік қоғамы
168.
"ЭЛЕКТРОНПОСТ.KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысына
5-қосымша
Жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 14.11.2018 № 747 (өзгеріс енгізілмеді); 05.12.2018 № 805; 23.04.2019 № 219; 04.05.2019 № 252; 28.10.2019 № 890; 07.08.2020 № 504; 07.08.2020 № 505; 06.11.2020 № 741; 09.02.2021 № 38 қаулыларымен.
Р/с №
Р/с №
Кәсіпорынның атауы
1
2
3
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
1.
1.
"Санаторий Арқа" акционерлік қоғамы
2.
2.
"Күзет ПҚҚ" акционерлік қоғамы
3.
3.

141.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
142.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
143.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
144.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
145.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
146.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
147.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
148.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
149.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
150.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
151.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
152.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
153.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
154.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2018 № 405.
Акционерное общество "Тау-Кен Самрук"
155.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТКС-Қостанай"
156.
Товарищество с ограниченной ответственностью СП "Тау голд коппер"
Акционерное общество "Казахтелеком"
157.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Digital TV"
158.
Общество с ограниченной ответственностью "Online.kg"
159.
Общество с ограниченной ответственностью "Нурсат"
160.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
161.
Товарищество с ограниченной ответственностью "MaxCom"
162.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.03.2018 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
163.
Акционерное общество "Нурсат"
Товарищество с ограниченной ответственностью "Объединенная химическая компания"
164.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр компетенции "Самрук"
165.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ОХК-Инжиниринг"
166.
KAPIC FZCO
167.
Товарищество с ограниченной ответственностью "KazGold Reagents"
Акционерное общество "Казпочта"
168.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЭЛЕКТРОНПОСТ.KZ"
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Перечень
организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации
Сноска. Приложение 5 в редакции постановления Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 14.11.2018 № 747 (изменения не внесены); от 05.12.2018 № 805; от 23.04.2019 № 219; от 04.05.2019 № 252; от 28.10.2019 № 890; от 07.08.2020 № 504; от 07.08.2020 № 505; от 06.11.2020 № 741; от 09.02.2021 № 38.
№ п/п № п/п Наименование предприятия
1 2 3
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1.
1.
Акционерное общество "Санаторий Арка"
2.
2.
Акционерное общество "СОП Кузет"
3.
3.

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
45.
3.
"Қазақстан халқының рухани даму қоры" акционерлік қоғамы
46.
4.
"Баспалар Үйі" акционерлік қоғамы
47.
5.
"Су спорты түрлерінің республикалық орталығы" акционерлік қоғамы
48.
6.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің
"Су спорты және қолданбалы спорт түрлері бойынша республикалық жоғары спорт шеберлігі мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
49.
7.
"Қазақ ғылыми-зерттеу мәдениет институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
50.
1.
"Республикалық техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың және біліктілікті берудің ғылыми-әдістемелік орталығы" акционерлік қоғамы
51.
2.
"Жер қойнауын кешенді игеру проблемалары институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
52.
3.
"Ф.М.Мұхаметғалиев атындағы эксперименттік биология институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
53.
4.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Микробиология және вирусология институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
54.
5.
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
55.
6.
"Ө.А.Байқоңыров атындағы Жезқазған университеті" акционерлік қоғамы
56.
7.
"Қазақ бас сәулет-кұрылыс академиясы" акционерлік қоғамы
57.
8.
"M.S. Narikbaev atyndaģy KAZGUU Universiteti" акционерлік қоғамы
58.
9.
"Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
59.
10.
"КИМЭП Университеті" акционерлік қоғамы
60.
11.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 06.11.2020 № 741 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
60.
1.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қазақ мемлекеттік орман шаруашылығын жобалау жөніндегі жобалау-іздестіру институты (Қазгипроорманшар)" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
61.
2.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қазақ өндірістік-жерсіндіру станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
62.
3.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қапшағай уылдырық шашу-өсіру шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
63.
4.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Майбалық балық питомнигі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
64.
5.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Петропавл балық питомнигі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
65.
6.
"Қазагрэкс" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
66.
1.

Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
45.
3.
Акционерное общество "Фонд духовного развития народа Казахстана"
46.
4.
Акционерное общество "Баспалар Үйі"
47.
5.
Акционерное общество "Республиканский центр водных видов спорта"
48.
6.
Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по водным и прикладным видам спорта" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
49.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт культуры"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
50.
1.
Акционерное общество "Республиканский научно-методический центр развития технического и профессионального образования и присвоения квалификации"
51.
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт проблем комплексного освоения недр"
52.
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт экспериментальной биологии им. Ф.М. Мухамедгалиева"
53.
4.
Республиканское государственное предприятие "Институт микробиологии и вирусологии" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
54.
5.
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
55.
6.
Акционерное общество "Жезказганский университет имени О.А. Байконурова"
56.
7.
Акционерное общество "Казахская головная архитектурно-строительная академия"
57.
8.
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева"
58.
9.
Некоммерческое акционерное общество "Алматинский университет энергетики и связи"
59.
10.
Акционерное общество "Университет КИМЭП"
60.
11.
Исключена постановлением Правительства РК от 06.11.2020 № 741.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
60.
1.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный проектно-изыскательский институт по проектированию лесного хозяйства (Казгипролесхоз)" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
61.
2.
Республиканское государственное казенное предприятие "Казахская производственно-акклиматизационная станция" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
62.
3.
Республиканское государственное казенное предприятие "Капшагайское нерестово-выростное хозяйство" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
63.
4.
Республиканское государственное казенное предприятие "Майбалыкский рыбопитомник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
64.
5.
Республиканское государственное казенное предприятие "Петропавловский рыбопитомник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
65.
6.
Акционерное общество "Казагрэкс"
Министерство финансов Республики Казахстан
66.
1.

Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 28.10.2019 № 890 қаулысымен.
67.
2.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.02.2021 № 38 қаулысымен.
68.
3.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
69.
4.
"Қалалық электржелісі" акционерлік қоғамы
70.
5.
"Астана-финанс" акционерлік қоғамы
71.
6.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
72.
7.
"Гэле" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
73.
1.
"Еуразия су орталығы" ғылыми-өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамы
74.
2.
"Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
75.
3.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
76.
1.
"Еуразия сауда жүйесі" тауар биржасы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
77.
1.
"Жалын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
78.
1.
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының әкімшілік ғимараттары дирекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
79.
1.
"Нұрсат" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
80.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
81.
1.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысына
6-қосымша
Бәсекелес ортаға беруге ұсынылатын коммуналдық меншіктегі ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгерістер енгізілді ҚР Үкіметінің 14.11.2018 № 747 (өзгеріс енгізілмеді); 04.05.2019 № 252; 07.08.2020 № 504; 07.08.2020 № 505; 09.02.2021 № 38 қаулыларымен.
Р/с
Р/с
Кәсіпорынның атауы
1
2
3
Ақмола облысының әкімдігі
1.
1.
Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы жанындағы "Бурабай" спорт сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2.
2.
Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы жанындағы "Оқжетпес" футбол клубы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
3.
3.
Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы жанындағы "Спорттық ойын түрлерінен спорт клубы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4.
4.
"Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
5.
5.
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы "Көкше Жәрдем" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6.
6.
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
7.
7.
"Арлан" кәсіби хоккей клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
8.
8.
"Степногорск-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
9.
9.
"Көкшетау Қала Кадастры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
10.
10.
"Атбасар қаласының жолаушыларды тасымалдау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
11.
11.
"Көкше-Қамқор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
12.
12.
"Бурабай таңы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
13.
13.
"Степногорск –БЕО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
14.
14.
"Бурабай нұры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15.
15.
"Бурабай БЕО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақтөбе облысының әкімдігі
16.
1.
Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Намыс" спорттық ойын түрлері клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
17.
2.
"Орталық стадион" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
18.
3.
"Тазалық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
19.
4.
"Ақтөбе" облыстық футбол клубы" акционерлік қоғамы
20.
5.
"Ақтөбе-агросервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
21.
6.
"Ақтөбе Таза Қала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
22.
7.
"Хромтау-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
23.
8.
"Ақтөбе облысының мемлекеттік-жеке әріптестігінің өңірлік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
24.
9.
"Ақтөбе" аймақтық индустриялық технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысының әкімдігі
25.
1.
"Қапшағай қаласы әкімдігінің "Қапшағай қаласындағы балалар демалыс лагері" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
26.
2.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Талдықорған" облыстық ипподромы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
27.
3.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Бесарыс" көгалдағы кәсіпқой хоккей клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
28.
4.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қапшағай" кәсіпқой баскетбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
29.
5.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ұлттық спорт түрлерінен кәсіпқой клуб" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
30.
6.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Іле" кәсіпқой гандбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
31.
7.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жетісу" командасының кәсіпқой футбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
32.
8.
"Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жетісу" кәсіпқой волейбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
33.
9.
"Алматы облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматыоблгеодезия" облыстық мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
34.
10.
Текелі қаласы әкімдігінің "Алтын Чажа" сауықтыру лагері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
35.
11.
Іле ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің
"Іле көркейту" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
36.
12.
Алакөл ауданы әкімдігінің "Достық" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
37.
13.
"Акши-агросервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
38.
14.
"Ақсу көркейту" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
39.
15.
"Талдықорған Сәулет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40.
16.
"Жамбыл Саулет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
41.
17.
"Алматы облысының мемлекеттік-жекеменшік әріптестік өңірлік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
42.
18.
"Күрделі құрылыс басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
43.
19.
"Дезинфекция" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
44.
20.
Қарасай ауданы әкімдігінің "Таусамалы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45.
21.
"Сәулет Kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
46.
22.
"Сарқан Көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
47.
23.
Талғар ауданы әкімдігінің "Kaztal Saulet" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
48.
24.
"Алакөл Геосаулет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
49.
25.
Ақсу ауданы әкімдігінің "Ақсу Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
50.
26.
Алакөл ауданы әкімдігінің "Алакөл Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
51.
27.
"Үшарал-Көркейту" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
52.
28.
Алакөл ауданы әкімдігінің "Үйгентас" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
53.
29.
Алматы облысы әкімдігінің "Алатаугаз" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
54.
30.
Балқаш ауданы әкімдігінің "Балқаш Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
55.
31.
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің "Есік Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
56.
32.
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің "Шелек Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
57.
33.
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
58.
34.
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Қарғалы Су" шаруашылық жүргізу құқығындағы аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
59.
35.
Іле ауданы әкімдігінің "Су және кәріз" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
60.
36.
Іле ауданы әкімдігінің "Іле Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
61.
37.
Қапшағай қаласы әкімдігінің "Қамқор" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
62.
38.
Қапшағай қаласы әкімдігінің "Қапшағай Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
63.
39.
"ТҮКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарының Қарасай аудандық бөлімі" ММ-нің "Қолдау" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
64.
40.
Қарасай ауданы әкімдігінің "Қарасай Су Құбыры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65.
41.
Қаратал ауданы әкімдігінің "Қаратал Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
66.
42.
Кербұлақ ауданы әкімдігінің "Кербұлақ Су Құбыры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
67.
43.
Кербұлақ ауданы әкімдігі аппаратының "Кербұлақ аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
68.
44.
Көксу ауданы әкімдігінің "Көксу Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
69.
45.
Райымбек ауданының "Нарынқол Су Құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
70.
46.
Талғар ауданының "Су құбыры және канализация" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
71.
47.
Қапшағай қаласы әкімдігінің "Қапшағай Көркейту" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
72.
48.
"Таза-Талғар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
73.
49.
"Көркем-Талдықорған" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74.
50.
"Первомайское" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
75.
51.
"Алматы облыстық ветеринариялық-санитариялық дезинфекция жасағы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
76.
52.
Қарасай ауданы "Сәулет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
77.
53.
Талғар ауданы "Сәулет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
78.
54.
Еңбекшіқазақ ауданы аппаратының "Есік Геосәулет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
79.
55.
Қапшағай қаласы әкімдігінің "Қапшағай Көркейту Геосәулет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
80.
56.
Панфилов ауданы әкімдігінің "Жаркент Геосәулет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
81.
57.
"ЖКХ" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
82.
58.
"Прибороремонт" акционерлік қоғамы
83.
59.
"Жолаушыларды тасымалдау басқармасы жөніндегі орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
84.
60.
"Жерұйық-Талдықорған" агроөнеркәсіптік кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
85.
61.
"Жетісу авиакомпаниясы" акционерлік қоғамы
86.
62.
"ЖетісуЖаңаҚұрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Атырау облысының әкімдігі
87.
1.
"Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұнайшы" спорт кешені" коммуналдық қазыналық мемлекеттік кәсіпорны
88.
2.
"Атырау облысы туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Атырау барыстары" спорттық ойын түрлері бойынша облыстық командасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
89.
3.
"Атырау" облыстық волейбол командасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
90.
4.
"Атырау облысы туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының "Атырау" спорттың су түрлері бойынша облыстық командасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
91.
5.
"Атырау облысы туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ұлттық спорт түрлерінің Атырау облыстық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
92.
6.
"Атырау облыстық геотехникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
93.
7.
Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
94.
8.
"Атырау" спорт кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
95.
9.
"Арнаулы автобаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
96.
10.
"Атырау" облыстық футбол командасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
97.
11.
"Тұрмыс қызмет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
98.
12.
"Құрманғазы жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
99.
13.
"Атырау бас жоспары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Исключена постановлением Правительства РК от 28.10.2019 № 890.
67.
2.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.02.2021 № 38.
68.
3.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
69.
4.
Акционерное общество "Горэлектросеть"
70.
5.
Акционерное общество "Астана-финанс"
71.
6.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
72.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Гэле"
Министерство энергетики Республики Казахстан
73.
1.
Акционерное общество "Научно- производственное объединение "Евразийский центр воды"
74.
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт"
75.
3.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
76.
1.
Акционерное общество "Товарная биржа "Евразийская торговая система"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
77.
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жалын"
Верховный Суд Республики Казахстан
78.
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дирекция административных зданий Верховного Суда Республики Казахстан"
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
79.
1.
Акционерное общество "Нурсат"
Управление делами Президента Республики Казахстан
80.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
Министерство обороны Республики Казахстан
81.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Перечень организаций коммунальной собственности, предлагаемых к передаче в конкурентную среду
Сноска. Приложение 6 в редакции постановления Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 14.11.2018 № 747 (изменения не внесены); от 04.05.2019 № 252; от 07.08.2020 № 504; от 07.08.2020 № 505; от 09.02.2021 № 38.
п/п
№ п/п Наименование предприятия
1
2
3
Акимат Акмолинской области
1.
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дворец спорта "Бурабай" при Управлении физической культуры и спорта Акмолинской области
2.
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Футбольный клуб "Окжетпес" при Управлении физической культуры и спорта Акмолинской области
3.
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Спортивный клуб по игровым видам спорта" при Управлении физической культуры и спорта Акмолинской области
4.
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык"
5.
5.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "КөкшеЖәрдем" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
6.
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр формирования здорового образа жизни" при Управлении здравоохранения
Акмолинской области
7.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный хоккейный клуб "Арлан"
8.
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорск-Тазалык"
9.
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Көкшетау Қала Кадастры"
10.
10.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Пассажирские перевозки города Атбасар"
11.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Көкше-Қамқор"
12.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай таңы"
13.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорск –ЕРЦ"
14.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай нұры"
15.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай ЕРЦ"
Акимат Актюбинской области
16.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб игровых видов спорта "Намыс" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области"
17.
2.
Государственное коммунальное предприятие "Центральный стадион"
18.
3.
Коммунальное государственное предприятие "Тазалык"
19.
4.
Акционерное общество "Областной футбольный клуб "Актобе"
20.
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Актобе-агросервис"
21.
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтөбе Таза Қала"
22
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Хромтау-Тазалық"
23.
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Актюбинской области"
24.
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный индустриальный технопарк "Актобе"
Акимат Алматинской области
25.
1.
Государственное казенное предприятие "Детский лагерь отдыха города Капшагай" акимата города Капшагай"
26.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной ипподром "Талдыкорган" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
27.
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный клуб по хоккею на траве "Бесарыс" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
28.
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный баскетбольный клуб "Капшагай" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
29.
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный клуб по национальным видам спорта" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
30.
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный гандбольный клуб "Іле" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
31.
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный футбольный клуб команды "Жетысу" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
32.
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный волейбольный клуб "Жетысу" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области"
33.
9.
Государственное коммунальное областное казенное предприятие "Алматыоблгеодезия" государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Алматинской области"
34.
10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Оздоровительный лагерь "Алтын Чажа" акимата города Текели
35.
11.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Или благоустройство" государственного учреждения "Аппарат акима Илийского района"
36.
12.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Достык" акимата Алакольского района
37.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Акши-агросервис"
38.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақсукөркейту"
39.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Талдықорған Архитектура"
40.
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЖамбылСаулет"
41.
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Алматинской области"
42.
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Управление капитального строительства"
43.
19.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дезинфекция"
44.
20.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таусамалы" акимата Карасайского района
45.
21.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Саулет Kz"
46.
22.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сарқан Көркем"
47.
23.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Kaztal Saulet" Талгарского района
48.
24.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алаколь Геосаулет"
49.
25.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ақсу Су Құбыры" акимата Аксуского района
50.
26.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алакөл Су Құбыры" акимата Алакольского района
51.
27.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Үшарал-Көркейту"
52.
28.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Үйгентас" акимата Алакольского района
53.
29.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алатаугаз" акимата Алматинской области
54.
30.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Балқаш Су Құбыры" акимата Балхашского района
55.
31.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Есик Су Кубыры" акимата Енбекшиказахского района
56.
32.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шелек Су Құбыры" акимата Енбекшиказахского района
57.
33.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбыл Су Кубыры" акимата Жамбылского района
58.
34.
Районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карғалы Су" акимата Жамбылского района
59.
35.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Водопровод и канализация" акимата Илийского района
60.
36.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Іле Су Құбыры" акимата Илийского района
61.
37.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Қамқор" акимата города Капшагай
62.
38.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Қапшағай Су Құбыры" акимата города Капшагай
63.
39.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Колдау" ГУ "Карасайского районного отдела ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
64.
40.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Карасай Су Кубыры" акимата Карасайского района
65.
41.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Қаратал Су Құбыры" акимата Каратальского района
66.
42.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кербұлақ Су Құбыры" акимата Кербулакского района
67.
43.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кербулакское районное коммунальное хозяйство" аппарата акимата Кербулакского района
68.
44.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Көксу Су Құбыры" акимата Коксуского района
69.
45.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Нарынқол Су Құбыры" Райымбекского района
70.
46.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Водопровод и канализации" Талгарского района
71.
47.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Қапшағай Көркейту" акимата города Капшагай
72.
48.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таза-Талгар"
73.
49.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коркем-Талдыкорган"
74.
50.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Первомайское"
75.
51.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский областной санитарный ветеринарно-дезинфекционный отряд"
76.
52.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Саулет" Карасайского района
77.
53.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Саулет" Талгарского района
78.
54.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Есик Геосәулет" аппарата Енбекшиказахского района
79.
55.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Капшагай Геосәулет" акимата города Капшагай
80
56.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жаркент Геосәулет" акимата Панфиловского района
81
57.
Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "ЖКХ"
82
58.
Акционерное общество "Прибороремонт"
83
59.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр по управлению пассажирскими перевозками"
84
60.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агропромышленный комплекс "Жеруйык-Талдыкорган"
85
61.
Акционерное общество "Авиакомпания Жетысу"
86
62.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЖетысуЖаңақұрылыс"
Акимат Атырауской области
87.
1.
Коммунальное казенное государственное предприятие "Спорткомплекс "Мунайшы" государственного учреждения "Городской отдел физической культуры и спорта"
88.
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная команда "Барсы Атырау" по игровым видам спорта" государственного учреждения "Управление туризма, физической культуры и спорта Атырауской области"
89.
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Областная волейбольная команда "Атырау"
90.
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Областная команда по водным видам спорта "Атырау" Управления туризма, физической культуры и спорта Атырауской области"
91.
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Атырауский областной клуб национальных видов спорта" Управления туризма, физической культуры и спорта Атырауской области"
92.
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауский областной геотехнический центр"
93.
7.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр формирования здорового образа жизни" Управления здравоохранения Атырауской области"
94.
8.
Государственное коммунальное предприятие "Спорткомплекс "Атырау"
95.
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Спецавтобаза"
96.
10.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Областная футбольная команда "Атырау"
97.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тұрмысқызмет"
98.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Курмангазыжолдары"
99.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау генплан"

100.
14.
"Атырау Innovations" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
101.
15.
"Бейбарыс – Атырау" хоккейден облыстық мамандандырылған спорттық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
102.
1.
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
103.
2.
"Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Гандбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
104.
3.
"Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Семей қаласының волейбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
105.
4.
"Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Өскемен қаласының волейбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
106.
5.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұлттық спорт ойындарының түрлері бойынша "Тұлпар" клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
107.
6.
"Көкпекті ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұлттық спорт түрлері бойынша "Дархан" клубы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
108.
7.
"Тарбағатай аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тұлпар" ұлттық спорт түрлері клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
109.
8.
"Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Дене шынықтыру-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110.
9.
"Риддер қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спорттық кешен" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
111.
10.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Істер жөніндегі басқарма" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
112.
11.
"Өскемен қаласы әкімдігінің "Восток" футбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
113.
12.
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Спартак" футбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
114.
13.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Шығыс Қазақстан облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
115.
14.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық протездік-ортопедиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

100.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау Innovations"
101.
15.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной профессиональный спортивный клуб по хоккею "Бейбарыс – Атырау"
Акимат Восточно-Казахстанской области
102.
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр проблем формирования здорового образа жизни города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
103.
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Гандбольный клуб" Управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
104.
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Волейбольный клуб города Семей" Управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
105.
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Волейбольный клуб города Усть-Каменогорска" Управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
106.
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб "Тулпар" по национальным видам спорта" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Семей Восточно-Казахстанской области"
107.
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие клуб "Дархан" по национальным видам спорта государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Кокпектинского района"
108.
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб национальных видов спорта "Тулпар" отдела физической культуры и спорта Тарбагатайского района"
109.
8.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области"
110.
9.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный комплекс" отдела физической культуры и спорта города Риддер"
111.
10.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление делами" акимата города Усть-Каменогорск
112.
11.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Футбольный клуб "Восток" акимата города Усть-Каменогорска
113.
12.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Футбольный клуб "Спартак" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Семей Восточно-Казахстанской области"
114.
13.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
115.
14.
Коммунальное государственное предприятие "Восточно-Казахстанский областной протезно-ортопедический центр" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанского областного акимата

116.
15.
Аягөз ауданы әкімдігінің "Ақтоғай коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
117.
16.
Зырян ауданы әкімдігінің көп салалы мемлекеттік коммуналдық шаруашылық кәсіпорны
118.
17.
Тарбағатай ауданы әкімдігінің "Ақсуат-Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны
119.
18.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының "ОблШығысЖол" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
120.
19.
"Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен-Тәртіп" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
121.
20.
"Аягөз ауданы әкімдігінің "Аягөз жолдары" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
122.
21.
"Аягөз ауданы әкімдігінің "Қалалықүйкомшарқұрылыс" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
123.
22.
"Глубокое ауданының "ПриИртышье" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
124.
23.
Тарбағатай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Тарбағатай жолдары" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
125.
24.
"Өскемен қаласы әкімдігінің "Монша-кір жуу комбинаты" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
126.
25.
"Ертіс" спорт кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
127.
26.
"Өскемен-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
128.
27.
"Алакөл-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
129.
28.
"Семей-Автобекет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
130.
29.
"Табиғат-Өскемен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
131.
30.
"Шығыс-Қазақстан геотехникалық инженерлік ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
132.
31.
"Шығыс Қазақстан облысының талдау және болжау институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
133.
32.
"Өскемен қаласының кадастрлық бюросы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
134.
33.
Өскемен қаласындағы "Градокадастр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
135.
34.
"Шемонаиха ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Востокдорстрой" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
136.
35.
"Первомайск су құбыры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
137.
36.
"Шемонаиха су құбыры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

116.
15.
Коммунальное государственное предприятие "Актогайское коммунальное хозяйство" акимата Аягозского района
117.
16.
Многоотраслевое государственное коммунальное хозяйственное предприятие акимата Зыряновского района
118.
17.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ақсуат-Тазалық" акимата Тарбагатайского района
119.
18.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "ОблШығысЖол" Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанского областного акимата
120.
19.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Өскемен-Тәртіп" акимата города Усть-Каменогорска"
121.
20.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аягозжолдары" акимата Аягозского района"
122.
21.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горжилкомхозстрой" акимата Аягозского района"
123.
22.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "ПриИртышье" Глубоковского района"
124.
23.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тарбагатай жолдары" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тарбагатайского района
125.
24.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Банно-прачечный комбинат" акимата города Усть-Каменогорска"
126.
25.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Спорткомплекс "Ертіс"
127.
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Өскемен-Тазалық"
128.
27.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алакөл-Тазалық"
129.
28.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Семей-Автовокзал"
130.
29.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Табиғат-Өскемен"
131.
30.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Восточно-Казахстанский геотехнический институт инженерных изысканий"
132.
31.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт анализа и прогнозирования Восточно-Казахстанской области"
133.
32.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кадастровое бюро города Усть-Каменогорск"
134.
33.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Градокадастр" города Усть-Каменогорск
135.
34.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Востокдорстрой" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Шемонаихинского района"
136.
35.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Первомайский водоканал"
137.
36.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шемонаихинский водоканал"

138.
37.
"СпектрПлюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
139.
38.
"Балапан" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
140.
39.
"Нарын" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
141.
40.
"Аягөз-тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
142.
41.
"Ақтоғай қанағат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
143.
42.
"Семей қаласының көпсалалы пайдалану кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
144.
43.
"Сәулет және қала құрылысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
145.
44.
"Қалқымалы өткел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
146.
45.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Семей" көгалдандыру және көркейту жөніндегі мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл облысының әкімдігі
147.
1.
"Тараз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Болашақ" балаларды сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
148.
2.
"Тараз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Рауан" балаларды сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
149.
3.
"Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Әулие-Ата" ат спорты клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150.
4.
"Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Айша бибі" су добы клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
151.
5.
"Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Тараз" баскетбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
152.
6.
"Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Тараз" волейбол клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
153.
7.
"Жамбыл облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жамбыл" бокс клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
154.
8.
"Жасыл Ел-Тараз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
155.
9.
"Жамбыл-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
156.
10.
"Теміржол-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
157.
11.
"Таразкоммуналкөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
158.
12.
"Тараз тұрғын үй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
159.
13.
"Таразэнергоцентр" акционерлік қоғамы
160.
14.
Мерке ауданы әкімдігінің "Таза су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
161.
15.
"Көгалдандыру және көріктендіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
162.
16.
Талас ауданы әкімдігінің "Авангард" кинотеатры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

138.
37.
Товарищество с ограниченной ответственностью "СпектрПлюс"
139.
38.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Балапан"
140.
39.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Нарын"
141.
40.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аягоз-Тазалык"
142.
41.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтоғай қанағат"
143.
42.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Многоотраслевое эксплуатационное предприятие города Семей"
144.
43.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Архитектура и градостроительство"
145.
44.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Калқымалы өткел"
146.
45.
Государственное коммунальное предприятие по озеленению и благоустройству "Семей" на праве хозяйственного ведения
Акимат Жамбылской области
147.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Болашак" отдела образования акимата города Тараза"
148.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Рауан" отдела образования акимата города Тараза"
149.
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Конно-спортивный клуб "Әулие-Ата" Управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
150.
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб по водному поло "Айшабибі" Управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
151.
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Баскетбольный клуб "Тараз" Управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
152.
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Волейбольный клуб "Тараз" Управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
153.
7.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб бокса "Жамбыл" управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области"
154.
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл Ел-Тараз"
155.
9.
Государственное коммунальное предприятие "Жамбыл-Жылу"
156.
10.
Государственное коммунальное предприятие "Теміржол-Жылу"
157.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таразкоммуналкөлік"
158.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тараз тұрғын үй"
159.
13.
Акционерное общество "Таразэнергоцентр"
160.
14.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таза су" акимата Меркенского района"
161.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Благоустройство и озеленение"
162.
16.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кинотеатр "Авангард" акимата Таласского района

163.
17.
Рысқұлов ауданы әкімдігінің "Жасыл Құлан" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
164.
18.
"Шу-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
165.
19.
"Орталық диспетчерлік қызмет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
166.
20.
"Жамбыл облыстық кеңес беру және диагностикалық медицина орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
167.
21.
"Жамбыл облыстық стоматологиялық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
168.
22.
"Жамбыл облыстық офтальмологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
169.
23.
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының № 2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
170.
24.
"Жамбыл облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
171.
25.
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының № 7 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
172.
26.
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының № 1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
173.
27.
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының № 6 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
174.
28.
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының № 9 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
175.
29.
"Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының № 4 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
176.
30.
"Айша бибі" санаторийі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
177.
31.
"ТаразҚұрылысПроект" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
178.
32.
"Жасыл ел - Жуалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
179.
33.
"Таза қала - Қаратау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
180.
1.
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыарқа" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
181.
2.
"Зеленов ауданы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жігер" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
182.
3.
"Орал қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімінің "Тұрғын үй Орал" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

163.
17.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жасыл Кулан" акимата Рыскуловского района
164.
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шу-Сервис"
165.
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центральная диспетчерская служба"
166.
20.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной консультационно-диагностический медицинский центр"
167.
21.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная стоматологическая поликлиника"
168.
22.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной офтальмологический центр"
169.
23.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
170.
24.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной кожновенерологический диспансер"
171.
25.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
172.
26.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
173.
27.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
174.
28.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 9 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
175.
29.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
176.
30.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Санаторий "Айша биби"
177.
31.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таразқұрылыспроект"
178.
32.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл ел - Жуалы"
179.
33.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таза қала - Қаратау"
Акимат Западно-Казахстанской области
180.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб "Сарыарқа" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
181.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жігер" спорт клубы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Зеленовского района"
182.
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Тұрғынүй Уральск" отдела архитектуры и градостроительства города Уральска"

183.
4.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
184.
5.
"Жайық Таза қала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
185.
6.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
186.
7.
"Ақжайық" футбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
187.
8.
"Ақжайық" спорт клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
188.
9.
"Жайық жарығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
189.
10.
"Орал Таза сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
190.
11.
"Уральскгордорстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
191.
12.
Орал қаласы әкімдігінің "Горлифт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
192.
13.
Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Батысагросервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
193.
14.
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің "Орда" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығындағы)
194.
15.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық кеңесші-диагностикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
195.
16.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық стоматологиялық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
196.
17.
"Жайық үні" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
197.
18.
"Пульс города" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
198.
19.
"Даму тасқала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
198-1.
20.
"Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамы
Қарағанды облысының әкімдігі
199.
1.
"Жекпе-жек" қалалық спорттық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200.
2.
"Саран қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сұңқар" стадионы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
201.
3.
"Спорттық сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
202.
4.
"Теміртау қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теміртау" спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
203.
5.
"Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық саламатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
204.
6.
"Қарағанды қалалық әкімдігінің "Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
205.
7.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
206.
8.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Тазалық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

183.
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
184.
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жайық Таза қала"
185.
6.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
186.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Футбольный клуб "Акжайык"
187.
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Спортивный клуб "Акжайык"
188.
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жайық Жарығы"
189.
10.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Орал Таза сервис"
190.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Уральскгордорстрой"
191.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горлифт" акимата города Уральск
192.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Батысагросервис" Управления сельского хозяйства Западно-Казахстанской области
193.
14.
Государственное коммунальное предприятие "Орда" акимата Бокейординского района (на праве хозяйственного ведения)
194.
15.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной консультативно-диагностический центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
195.
16.
Государственное коммунальное предприятие "Областная детская стоматологическая поликлиника" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
196.
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жайық үні"
197.
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Пульс города"
198.
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Даму таскала"
198-1.
20.
Акционерное общество "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания"
Акимат Карагандинской области
199.
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Городской спортивный клуб "Жекпе-жек"
200.
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Стадион "Сұңқар" отдела культуры и развития языков города Сарани"
201.
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Спортивный оздоровительный комплекс"
202.
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Спортивный клуб "Темиртау" Отдела образования, физической культуры и спорта города Темиртау"
203.
5.
Коммунальное государственное предприятие "Областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения Карагандинской области"
204.
6.
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет" акимата города Караганды"
205.
7.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
206.
8.
Коммунальное государственное предприятие "Тазалык" акимата Осакаровского района Карагандинской области"

236.
4.
"Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай өңірлік дене тәрбиесі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
237.
5.
"Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық саламатты өмір салтын қалыптастыру проблемаларының орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
238.
6.
"Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қостанай қаласы әкімдігінің бассейні" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
239.
7.
"Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қостанай қаласы әкімдігінің спорт сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
240.
8.
Рудный қаласы әкімдігінің "Рахат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
241.
9.
Рудный қаласы әкімдігінің "Күн" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
242.
10.
"Жастар бастамаларының орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
243.
11.
"Тобыл" футбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
244.
12.
"Тобыл" баскетбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
245.
13.
"Көмек-Қарасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
246.
14.
"Тазалық-2012" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
247.
15.
"Жаркөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
248.
16.
"Жатақхана" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
249.
17.
"Арқалық азық-түлік компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
250.
18.
"Әулиекөл-сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
251.
19.
"Горизонт 2012" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
252.
20.
"Тазарту – Арқалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
253.
21.
"Комсомольская птицефабрика" акционерлік қоғамы
Қызылорда облысының әкімдігі
254.
1.
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
255.
2.
"Сырдария" балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
256.
3.
"Қызылорда облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ұлттық спорт түрлері және бұқаралық сауықтыру-дене шынықтыру клубы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
257.
4.
Арал қалалық шаруашылық жүргізу құқығындағы көпсалалы коммуналдық шаруашылық мемлекеттік кәсіпорны
258.
5.
"Қызылорда облысының аумақтық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
259.
6.
"Нұрсәт" теннис орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

236.
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский региональный центр физической культуры" Управления образования акимата Костанайской области"
237.
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский областной центр проблем формирования здорового образа жизни" Управления здравоохранения акимата Костанайской области"
238.
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бассейн акимата города Костаная" отдела физической культуры и спорта акимата города Костаная"
239.
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец спорта акимата города Костаная" отдела физической культуры и спорта акимата города Костаная"
240.
8.
Государственное коммунальное предприятие "Рахат" акимата города Рудного"
241.
9.
Государственное коммунальное предприятие "Күн" акимата города Рудного"
242.
10.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр молодежных инициатив"
243.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Футбольный клуб "Тобол"
244.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Баскетбольный клуб "Тобол"
245.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Комек-Карасу"
246.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тазалык-2012"
247.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жаркөл"
248.
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Общежитие"
249.
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аркалыкская продовольственная компания"
250.
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аулиеколь-сервис"
251.
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горизонт 2012"
252.
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тазарту – Аркалык"
253.
21.
Акционерное общество "Комсомольская птицефабрика"
Акимат Кызылординской области
254.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр формирования здорового образа жизни" Управления здравоохранения Кызылординской области
255.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Сырдария"
256.
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Клуб национальных видов спорта и массово-оздоровительной физической культуры" управления физической культуры и спорта Кызылординской области"
257.
4.
Аральское городское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения многоотраслевого коммунального хозяйства
258.
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственного-частного партнерства Кызылординской области"
259.
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Теннисный центр "Нұрсәт"

260.
7.
"№ 2 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Маңғыстау облысының әкімдігі
261.
1.
"Маңғыстау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жас қанат" спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
262.
2.
"Маңғыстау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Каспий" кәсіптік футбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
263.
3.
"Маңғыстау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Каспий" кәсіптік волейбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
264.
4.
"Маңғыстау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Каспий" кәсіптік баскетбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
265.
5.
"Маңғыстау облыстық ат спорты түрлерінің клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
266.
6.
"Маңғыстау бокс клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
267.
7.
"Каспий коммуналдық қызметі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
268.
8.
"Тазалық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
269.
9.
"Ақтау қаласы әкімдігінің "Қала жолдары" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
270.
10.
"Жасыл әлем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
271.
11.
"Маңғыстау облысының өңірлік мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы
272.
12.
"Ақтау тренинг орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
273.
13.
"Бейнеу мехтранссервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
274.
14.
"Маңғыстауагросервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
275.
15.
"Салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемаларының облыстық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
276.
16.
"Маңғыстауқұрылысинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
277.
17.
"Экологиялық зерттеу зертханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
278.
18.
"Маңғыстауветсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
279.
19.
"Маңғыстау облыстық су жүйесі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Павлодар облысының әкімдігі
280.
1.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Баянтау" спорт сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
281.
2.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Астана" мұз сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
282.
3.
"Ақсу қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының "Достық" стадионы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

260.
7.
Государственное коммунальное предприятие "Городская поликлиника № 2"
Акимат Мангистауской области
261.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный комплекс "Жас Канат" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области"
262.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный футбольный клуб "Каспий" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области"
263.
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный волейбольный клуб "Каспий" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области"
264.
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Профессиональный баскетбольный клуб "Каспий" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области"
265.
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистауский областной клуб конных видов спорта"
266.
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Клуб бокса Мангистау"
267.
7.
Государственное коммунальное предприятие "Каспий коммуналдық қызметі"
268.
8.
Государственное коммунальное предприятие "Тазалық"
269.
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кала жолдары" акимата города Актау"
270.
10.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл алем"
271.
11.
Акционерное общество "Региональный центр государственно-частного партнерства Мангистауской области"
272.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Актауский тренинговый центр"
273.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бейнеу мехтранссервис"
274.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистауагросервис"
275.
15.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр проблем формирования здорового образа жизни"
276.
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистаукурылысинвест"
277.
17.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Экологическая исследовательская лаборатория"
278.
18.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауветсервис"
279.
19.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная система водоснабжения"
Акимат Павлодарской области
280.
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец спорта "Баянтау" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области"
281.
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ледовый дворец "Астана" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области"
282.
3.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Стадион "Достык" города Аксу" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Аксу"

283.
4.
"Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жұлдыз" стадионы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
284.
5.
"Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орталық стадион" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
285.
6.
"Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шымыр" дене-шынықтыру-сауықтыру бассейні" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
286.
7.
"Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Толқын" дене шынықтыру-сауықтыру кешені" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
287.
8.
"Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спортсервис" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
288.
9.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спортсервис" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
289.
10.
"Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Спорт клубы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
290.
11.
"Ақсу-Коммунсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
291.
12.
"Ана тілі" орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
292.
13.
"Өрлеу" көп бейінді фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
293.
14.
"Қашыр ауданы әкімдігінің "Өркендеу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
294.
15.
"Павлодарлифт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
295.
16.
"Павлодарқалақұрылыскадастры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
296.
17.
"Сапаржай Павлодар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
297.
18.
Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Экибастузкоммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
298.
19.
"Экибастузлифт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
299.
20.
Шарбақты ауданы әкімдігінің "Ланта" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
300.
21.
"Горкомхоз-Ақсу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
301.
22.
"Екібастұз қаласының муниципалдық нарығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
302.
23.
"Полигон" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
303.
24.
"Павлодар геокарта" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
304.
25.
"Павлодар облыстық диагностикалық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
305.
26.
"Павлодар өңірлік ғылыми-технологиялық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
306.
27.
Павлодар ауданы әкімдігінің "Комунсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
307.
28.
Шарбақты ауданы әкімдігінің "Коммунсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

283.
4.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Стадион "Жулдыз" отдела физической культуры и спорта города Павлодара"
284.
5.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный стадион" отдела физической культуры и спорта города Павлодара"
285.
6.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Физкультурно-оздоровительный бассейн "Шымыр" отдела физической культуры и спорта города Павлодара"
286.
7.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Физкультурно-оздоровительный комплекс "Толкын" отдела физической культуры и спорта города Павлодара"
287.
8.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Спортсервис" отдела физической культуры и спорта города Павлодара"
288.
9.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Спортсервис" отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
289.
10.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Спортивный клуб" управления физической культуры и спорта Павлодарской области"
290.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксу-Коммунсервис"
291.
12.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр "Ана тілі"
292.
13.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Многопрофильная фирма "Өрлеу"
293.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Өркендеу" акимата Качирского района"
294.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарлифт"
295.
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарградкадастр"
296.
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сапаржай Павлодар"
297.
18.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Экибастузкоммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза
298.
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузлифт"
299.
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ланта" акимата Щербактинского района
300.
21.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз-Аксу"
301.
22.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Муниципальный рынок города Экибастуза"
302.
23.
Государственное коммунальное предприятие "Полигон"
303.
24.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодар геокарта"
304.
25.
Коммунальное государственное предприятие "Павлодарский областной диагностический центр"
305.
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский региональный научно-технологический центр"
306.
27.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Комунсервис" акимата Павлодарского района
307.
28.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунсервис" акимата Щербактинского района"

308.
29.
"Железин ауданы әкімдігінің, Железин ауданы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Железин жол-пайдалану учаскесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
309.
30.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 1 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
310.
31.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 2 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
311.
1.
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
312.
2.
"Айыртау-Су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
313.
3.
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Айыртау-Қамқор" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
314.
4.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің "Талапкер" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
315.
5.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің "Ақжар" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
316.
6.
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің "Қамқор-Аққайың" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
317.
7.
Есіл ауданы әкімдігі жанындағы "Қамқор" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
318.
8.
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Ақ-Бұлақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
319.
9.
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жамбыл су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
320.
10.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласы әкімі аппаратының "Булаев қалалық су шаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
321.
11.
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Жігер" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
322.
12.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

308.
29.
Государственное коммунальное предприятие "Железинский дорожно-эксплуатационный участок" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района, акимата Железинского района
309.
30.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 1 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
310.
31.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 2 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Акимат Северо-Казахстанской области
311.
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
312.
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Айыртау-Су"
313.
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Айыртау-Қамқор" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
314.
4.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талапкер" акима Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
315.
5.
Коммунальное государственное предприятие "Акжар" акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области"
316.
6.
Государственное коммунальное предприятие "Камкор-Аккайын" акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
317.
7.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Камкор" при акимате Есильского района
318.
8.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ақ-Бұлақ" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области"
319.
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбыл су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
320.
10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Булаевское городское водное хозяйство" аппарата акима города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
321.
11.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жигер" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
322.
12.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области"

323.
13.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
324.
14.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Тайынша Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
325.
15.
"Тайынша" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
326.
16.
"Алпаш" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
327.
17.
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Мөлдір су" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
328.
18.
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің "Жәрдем" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
329.
19.
"Петропавл қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Коммунхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
330.
20.
"Солтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Олимпиада чемпионы Александр Винокуров атындағы континенталды велосипед клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
331.
21.
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар оранжереясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
332.
22.
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ат спорты түрлерінен облыстық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
333.
23.
"Жасыл–Есіл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
334.
24.
"Петропавл қаласының тұрғын үй қызметі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Түркістан облысының әкімдігі
335.
1.
"Бәйдібек ауданы білім бөлімінің "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
336.
2.
"Сайрам ауданы әкімдігінің "Болашақ" Сайрам балаларды сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
337.
3.
"Қараспан лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
338.
4.
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Облыстық мектеп олимпиадаларын өткізу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
339.
5.
"Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
340.
6.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 07.08.2020 № 504 қаулысымен.
341.
7.
"Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қыран" футбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

323.
13.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Енбек" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
324.
14.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тайынша Жылу" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
325.
15.
Государственное коммунальное предприятие "Тайынша"
326.
16.
Государственное коммунальное предприятие "Алпаш"
327.
17.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мөлдір су" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
328.
18.
Государственное коммунальное предприятие "Жардем" акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области"
329.
19.
Государственное коммунальное предприятие "Коммунхоз" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
330.
20.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Континентальный велосипедный клуб имени Олимпийского чемпиона Александра Винокурова" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области"
331.
21.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Қызылжар оранжереясы" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
332.
22.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детско-юношеская спортивная школа конных видов спорта" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области
333.
23.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл – Есіл"
334.
24.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жилищная служба города Петропавловск"
Акимат Туркестанской области
335.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Болашақ" отдела образовании района Байдибек"
336.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сайрамский детский оздоровительный лагерь" Болашак" акимата Сайрамского района"
337.
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Лагерь Қараспан"
338.
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр проведения школьных олимпиад" управления образования Южно-Казахстанской области
339.
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области"
340.
6.
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2020 № 504.
341.
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Футбольный клуб "Қыран" управления физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области"

369.
2.
"Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Емдеу-диагностикалық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
370.
3.
"Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы қалалық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
371.
4.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Айсұлу" әйелдер хоккей клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
372.
5.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Халықтық-ұлттық спорт түрлері және бұқаралық дене шынықтыру-сауықтыру клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
373.
6.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Алматы" мамандандырылған регби клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
374.
7.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Алматы" баскетбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
375.
8.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Алматы" қол добы клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
376.
9.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Алматы" хоккей клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
377.
10.
"Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "А. Винокуров атындағы велосипед клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
378.
11.
"Алматы қала жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
379.
12.
"Алматы қаласы ішкі саясат басқармасының "Ақпарат және талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
380.
13.
"Алматыметроқұрылыс" акционерлік қоғамы
381.
14.
"Республика сарайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
382.
15.
"Жас Отау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
383.
16.
"Алматы" волейбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
384.
17.
"Қайрат" футбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
385.
18.
"Алматыжарнама" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
386.
19.
"Global Ecological Group Almaty" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
387.
20.
"Қазкинокешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
388.
21.
"Тәртіп" акционерлік қоғамы
389.
22.
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Аймақтық диагностикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
390.
23.
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық стоматологиялық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
391.
24.
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 34 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

369.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Лечебно-диагностический центр" Управления здравоохранения города Алматы"
370.
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский городской центр формирования здорового образа жизни" Управления здравоохранения города Алматы"
371.
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Женский хоккейный клуб "Айсулу" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
372.
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб народно-национальных видов спорта и массово-оздоровительной физкультуры" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
373.
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированный клуб регби "Алматы" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
374.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Баскетбольный клуб "Алматы" Управления физической культуры и спорта города
Алматы"
375.
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Гандбольный клуб" Алматы" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
376.
9.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Хоккейный клуб "Алматы" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
377.
10.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Велосипедный клуб имени А. Винокурова" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
378.
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматы Калажер"
379.
12.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр информации и анализа" Управления внутренней политики города Алматы"
380.
13.
Акционерное общество "Алматыметрокурылыс"
381.
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дворец Республики"
382.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жас Отау"
383.
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Волейбольный клуб "Алматы"
384.
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Футбольный клуб "Кайрат"
385.
18.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматыжарнама"
386.
19.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Global Ecological Group Almaty"
387.
20.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казкинокомплект"
388.
21.
Акционерное общество "Тартып"
389.
22.
Государственное коммунальное предприятие "Региональный диагностический центр" Управления здравоохранения города Алматы
390.
23.
Государственное коммунальное предприятие "Городская стоматологическая поликлиника" Управления здравоохранения города Алматы
391.
24.
Государственное коммунальное предприятие "Городская поликлиника № 34" Управления здравоохранения города Алматы

392.
25.
"Алматы қаласының Ақпараттық жүйелер орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
393.
26.
Алматы қаласы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Демалыс" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
394.
27.
"Алматы мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңірлік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
395.
28.
"Сұңқар" халықаралық шаңғы трамплиндерінің кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
396.
29.
"Алматы қаласының салттық қызметтер көрсетудің арнаулы комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
397.
30.
Алматы қаласы энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Алматы су холдингі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
398.
31.
"Алматы спецтехпаркинг сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
399.
32.
"Алматы қаласының көлік холдингі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
400.
33.
"Алматы Холдинг Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
401.
34.
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар стоматологиялық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
402.
35.
Алматы қаласы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Алматыэкологоқұрылыс" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
403.
36.
Алматы қаласы білім басқармасының "№ 8 Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
404.
37.
Алматы қаласы білім басқармасының "Р. Глиэр атындағы № 2 балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
405.
38.
"Орталық стадион" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
406.
39.
Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасының
"№ 19 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
407.
40.
Алматы қаласы туризм, денешынықтыру және спорт басқармасының "№ 15 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
408.
41.
Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасының
"№ 4 Олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
408-1.
42.
"Оқу-клиникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі
409.
1.
Астана қаласы әкімдігінің "Астана" су добынан спорттық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
410.
2.
Астана қаласы әкімдігінің "Қайсар" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
411.
3.
Астана қаласы әкімдігінің "Астана" регби клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

392.
25.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр информационных систем города Алматы"
393.
26.
Государственное коммунальное предприятие "Демалыс" правления природных ресурсов и регулирования природопользования города Алматы
394.
27.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский региональный центр переподготовки и повышения квалификации государственных служащих"
395.
28.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международный комплекс лыжных трамплинов "Сункар"
396.
29.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Специализированный комбинат ритуальных услуг города Алматы"
397.
30.
Государственное коммунальное предприятие "Холдинг Алматы су" Управления энергетики и коммунального хозяйства города Алматы
398.
31.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматы спецтехпаркинг сервис"
399.
32.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Транспортный холдинг города Алматы"
400.
33.
Государственное коммунальное предприятие "Алматы Холдинг Жылу"
401.
34.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская стоматологическая поликлиника" Управления здравоохранения города Алматы
402.
35.
Государственное коммунальное предприятие "Алматыэкологострой" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования города Алматы
403.
36.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом школьников № 8" Управления образования города Алматы
404.
37.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа № 2 имени Р.Глиэра" Управления образования города Алматы
405.
38.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Центральный стадион"
406.
39.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа № 19" Управления физической культуры и спорта города Алматы
407.
40.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа № 15" Управления туризма, физической культуры и спорта Алматы
408.
41.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа Олимпийского резерва № 4" Управления физической культуры и спорта города Алматы"
408-1.
42.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Учебно-клинический центр"
Акимат города Нур-Султана
409.
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб водного поло "Астана" акимата города Астаны
410.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб "Кайсар" акимата города Астаны
411.
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Регби клуб "Астана" акимата города Астаны

441.
33.
"Астана – Арнайы қызмет көрсету бюросы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
442.
34.
"№ 1 автобус паркі" акционерлік қоғамы
443.
35.
Астана қаласы білім басқармасының "Арман" спорттық-сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
444.
36.
Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 04.05.2019 № 252 қаулысымен.
445.
37.
"Астана құрылыс мониторинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
446.
38.
"Астана қаласын дамыту жобаларын сараптау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
447.
1
"Шымкент әуежайы" акционерлік қоғамы
448.
2
"Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Орталық су-спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
449.
3
"Шымкент қаласының "Спорт сарайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
450.
4
"Шымкент жасыл қала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
451.
5
"Ордабасы" кәсіби футбол клубы" акционерлік қоғамы
452.
6
"АрхНана-Проект" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
453.
7
"Шымкент Тұрғын үй қызмет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
454.
8
"ЛТД Тұрмыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
455.
9
"Техникалық инспекция" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
456.
10
"Шымкент қаласының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Таза қала" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысына
7-қосымша
Бәсекелес ортаға беруге ұсынылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың, акционерлік қоғамдардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ұйымдарының тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Р/с
Ұйымның атауы
1
2
3
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы
"Технологиялық даму жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамының онымен үлестес, бәсекелес ортаға беруге жататын еншілес және тәуелді ұйымдары:
1.
1.
"Қ.Сәтбаев атындағы ҚазҰТУ технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2.
2.
"Сары-Арқа технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3.
3.
"Алтай" технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4.
4.
"Алгоритм" технопаркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5.
5.
"Көлік машина жасау конструкторлық бюросы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6.
6.
"Тау кен-металлургиялық құрал-жабдық конструкторлық бюросы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
7.
7.
"Мұнай газ құрал-жабдығы конструкторлық бюросы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
8.
8.
"Ауыл шаруашылық машина жасау конструкторлық бюросы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы
9.
1.
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамы, оның құрамындағы:

441.
33.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астана - бюро специального обслуживания"
442.
34.
Акционерное общество "Автобусный парк № 1"
443.
35.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Оздоровительно-спортивный лагерь "Арман" управления образования города Астаны
444.
36.
Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2019 № 252.
445.
37.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астана құрылыс мониторинг"
446.
38.
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Центр экспертизы проектов развития города Астаны"
Акимат города Шымкента
447.
1.
Акционерное общество "Аэропорт Шымкент"
448.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центральный водно-спортивный комплекс" Управления физической культуры и спорта города Шымкента"
449.
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дворец спорта" города Шымкента"
450.
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкент жасыл қала"
451.
5.
Акционерное общество "Профессиональный футбольный клуб "Ордабасы"
452.
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "АрхНана-Проект"
453.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкент Тұрғын үй қызмет"
454.
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЛТД Тұрмыс"
455.
9.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Техническая инспекция"
456.
10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таза қала" государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства города Шымкента"
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Перечень дочерних, зависимых организаций национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционерных обществ и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду
Сноска. Приложение 7 в редакции постановления Правительства РК от 09.11.2018 № 733 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п № п/п Наименование организации
1 2 3
Акционерное общество
"Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
Дочерние и зависимые организации акционерного общества "Национальное агентство по технологическому развитию", являющиеся аффилированными с ними, подлежащие передаче в конкурентную среду:
1.
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Технопарк КазНТУ им. К. Сатпаева"
2.
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Технопарк Сары-Арка"
3.
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Технопарк Алтай"
4.
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Технопарк "Алгоритм"
5.
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Конструкторское бюро транспортного машиностроения"
6.
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Конструкторское бюро горно-металлургического оборудования"
7.
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Конструкторское бюро нефтегазового оборудования"
8.
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Конструкторское бюро сельскохозяйственного машиностроения"
Акционерное общество
"Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
9.
1.
Акционерное общество "КазАгромаркетинг", в составе которого:

193.
15.
"SMP Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
194.
16.
"№ 406 АА Авиажөндеу зауыты" акционерлік қоғамы
195.
17.
"№ 405 Авиажөндеу зауыты" акционерлік қоғамы
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1141 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Квазимемлекеттік сектор субъектілерін және мемлекеттік жылжымайтын мүлік объектілерін оңтайландыру мәселелері жөніндегі комиссия құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдері мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі өкімінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 365 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 408-құжат).

193.
15.
Товарищество с ограниченной ответственностью "SMP Group"
194.
16.
Акционерное общество "Авиаремонтный завод № 406 ГА"
195.
17.
Акционерное общество "Авиаремонтный завод № 405"
Приложение 8
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1141
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 365 "О создании Комиссии по вопросам оптимизации субъектов квазигосударственного сектора и объектов государственной недвижимости и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 408).

2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 66-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 57-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).
4. "Жекешелендірудің 2014 – 2016 жылдарға арналған кешенді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысы.
5. "Жекешелендірудің 2014 – 2016 жылдарға арналған кешенді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 429 қаулысы.
6. "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 763 қаулысы.
7. "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 9 қаулысы.

2. Пункт 66 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
3. Пункт 57 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56 ст. 540).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 429 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "Об утверждении Комплексного плана приватизации на 2014 - 2016 годы".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 763 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2015 года № 9 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации".