Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 27 наурыздағы
№ 140 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ізгілік көмегі ретінде тауарлар әкелу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 7 тамыздағы № 1090 қаулысының 2 және 5-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 27, 324-құжат).
2. "Халықаралық iзгiлiк көмек мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 41, 512-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 қаңтардағы № 72 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 қарашадағы № 1223 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 наурыздағы № 267 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 11, 142-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 шілдедегі № 782 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 28, 365-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 және 2002 жылғы 28 мамырдағы № 581 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы № 156 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 9, 84-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң жанынан Ғарыш жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 қазандағы № 1087 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 шілдедегі № 668 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 наурыздағы № 233 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 9, 109-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 марта 2017 года № 140
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Пункты 2 и 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 августа 1995 года № 1090 "О порядке ввоза товаров в качестве гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 27, ст. 324).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 512).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2002 года № 72 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года № 1223 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2004 года № 267 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 11, ст. 142).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2004 года № 782 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 365).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года № 156 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 и от 28 мая 2002 года № 581" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 9, ст. 84).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2005 года № 1087 "О создании Совета по космосу при Правительстве Республики Казахстан".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2006 года № 668 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2007 года № 233 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 109).

11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 мамырдағы № 390 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 15, 174-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қазандағы № 998 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 41, 469-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 қазандағы № 1087 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қарашадағы № 1087 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі № 856 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 39, 419-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 1449 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 39, 386-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы № 1703 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 436-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 қазандағы № 1087 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 615 қаулысы.
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 1010 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 511-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 764 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 608-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Ғарыш жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 қазандағы № 1087 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 779 қаулысы.

11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2007 года № 390 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 15, ст. 174).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2007 года № 998 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 41, ст. 469).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2007 года № 1087 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2005 года № 1087".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 856 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 39, ст. 419).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2009 года № 1449 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 39, ст. 386).
16. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1703 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 436).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 615 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2005 года № 1087".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1010 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 511).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 764 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 608).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 779 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2005 года № 1087 "О создании Совета по космосу при Правительстве Республики Казахстан".

21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 320-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 194 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырудың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 412-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 496 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерiстердің 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң жанынан Ғарыш жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 қазандағы № 1087 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 794 қаулысы.
26. "Халықаралық iзгiлiк көмек мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 10 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 1, 6-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2, 20-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).

21. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 41 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 320).
22. Пункт 3 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 194 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года 151-р" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 412).
23. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 496 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
24. Пункт 10 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2012 г., № 79, ст. 1166).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 794 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2005 года № 1087 "О создании Совета по космосу при Правительстве Республики Казахстан".
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 10 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 1, ст. 6).
27. Пункты 2, 20 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).

28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 19-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).
29. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 1162 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 66, 617-құжат).

28. Пункт 19 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 1162 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 66, ст. 617).