Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 960 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 32-33, 399-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 желтоқсандағы № 1830 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының мұнай-газ секторындағы қауіпсіздіктің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қыркүйектегі № 1240 қаулысының 4-тармағы.
4. "Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 сәуірдегі № 407 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 наурыздағы № 224 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 10, 112-құжат).
6. "Жеке күзет ұйымдарының қызметкерлерін даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі мамандандырылған оқу орталығын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 шілдедегі № 700 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы.
7. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 қарашадағы № 1127 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 43, 460-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 24 тамыздағы № 890 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 414-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 960.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2020 года № 960
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 32-33, ст. 399).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2000 года № 1830 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176".
3. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года № 1240 "О некоторых вопросах безопасности в нефтегазовом секторе Республики Казахстан".
4. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года № 407 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об охранной деятельности".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2003 года № 224 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 10, ст. 112).
6. Подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2003 года № 700 "Об определении специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников частных охранных организаций".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года № 1127 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 43, ст. 460).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2004 года № 890 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 414).

9. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 тамыздағы № 896 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 417-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 662 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 341-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 мамырдағы № 414 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 18, 169-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1370 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 631-құжат).
13. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 842 қбпү қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы.
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 және 2002 жылғы 5 сәуірдегі № 407 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы № 1589 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 43, 415-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 1856 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года № 896 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 417).
10. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 662 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 341).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2006 года № 414 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 18, ст. 169).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1370 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 631).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 842 дсп "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия".
14. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности".
15. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 1589 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 и от 5 апреля 2002 года № 407" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 43, ст. 415).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1856 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176".
17. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 613 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).

18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 751 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 599-құжат).
19. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 1301 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 32-33, 399-құжат).
20. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 14 қарашадағы № 1231 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 65, 892-құжат).
21. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 363 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 235-құжат).
22. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 1198 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 69-70, 637-құжат).
23. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 53 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 8-9-10, 39-құжат).

18. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 751 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 599).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2011 года № 1301 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия".
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2013 года № 1231 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 65, ст. 892).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 363 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 235).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 1198 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 69-70, ст. 637).
23. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2016 года № 53 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 8-9-10, ст. 39).

24. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 909 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 69, 466-құжат).
25. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 мамырдағы № 260 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 18, 129-құжат).
26. "Мемлекеттік оқ-гильза қоймасын қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 429 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2019 ж., № 22, 207-құжат).

24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 909 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 69, ст. 466).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2017 года № 260 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 18, ст. 129).
26. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 429 "Об утверждении Правил формирования Государственной пулегильзотеки" (САПП Республики Казахстан, 2019 г., № 22, ст. 207).