Қ.А.ИАССАУИ АТЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҚАЗАҚ-ТҮРIК УНИВЕРСИТЕТIНIҢ МӘСЕЛЕЛЕРI
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қожа Ахмет Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiн құру туралы Қазақстан Республикасы мен Түрiк Республикасы үкiметтерiнiң арасындағы келiсiмге, Қазақстан Республикасының "Жоғары бiлiм беру туралы" Заңына және Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң Жарғысына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасынан Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiне Өкiлеттi Кеңестiң құрамы бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Өкiлеттi Кеңеске Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiне жалпы басшылық жасау жүктелсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылдан бастап Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiн (құрылымдық бөлiмшелердi: М.О.Әуезов атындағы педагогика институтын, политехника және медицина колледждерiн қоса) жеке нормативтер бойынша тiкелей қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 15 наурыздағы
N 273 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасынан Қ.А. Иассауи атындағы
Халықаралық Қазақ-Түрік университеті Өкілетті Кеңесінің
құрамы
Жұмағұлов               - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы        ғылым министрі, төрағаның орынбасары
Құрманғалиева           - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Аида Дәденқызы            сақтау вице-министрі
Пірәлиев                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Серік Жайлауұлы           министрлігінің «Абай атындағы Қазақ ұлттық
педагогикалық университеті» республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының ректоры
Мыңбай                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Дархан Қамзабекұлы        Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Ташимов Лесбек
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚРМК-нің 1994.05.16 N 525, 1994.01.08 N 136, 1995.04.10 N 439, 1995.12.26 N 1862, 1996.05.17 N 611, 1998.02.26 N 149, 2001.07.14 N 957, 2001.11.26 N 1516, 2002.04.20 N 453, 2003.01.09 N 001, 2003.06.11 N 562, 2004.05.28 N 590, 2005.05.12 N 446, 2006.06.13 N 541, 2007.06.05 N 459,
2008.01.28 N 74, 2011.03.04 N 223 Қаулыларымен.

Вопpосы Междунаpодного Казахско-Туpецкого унивеpситета им. Х.А. Ясави
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 15 маpта 1994 года № 273. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
В соответствии с соглашением между правительствами Республики Казахстан и Турецкой Республики о создании Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжи Ахмеда Ясави, законом Республики Казахстан "О высшем образовании" и Уставом Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан (прилагается).
2. Возложить на Полномочный Совет общее руководство Международным Казахско-Турецким университетом имени Х.А. Ясави.
3. Министерству финансов Республики Казахстан, начиная с 1994 года, обеспечить прямое финансирование Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави (включая структурные подразделения: педагогический институт имени М.О. Ауэзова, политехнический и медицинский колледжи) по индивидуальным нормативам.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 15 марта 1994 года N 273
Состав
Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого
университета им. Х.А. Ясави от Республики Казахстан
Сноска. Состав Совета в редакции постановления Правительства РК от 14.07.2001 N 957; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 26.11.2001 N 1516; от 20.04.2002 N 453; от 09.01.2003 N 1; от 11.06.2003 N 562; от 28.05.2004 N 590; от 12.05.2005 N 446; от 13.06.2006 N 541; от 05.06.2007 N 464; от 28.01.2008 N 74; от 04.03.2011 № 223.
Жумагулов                - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович        Казахстан, заместитель председателя
Курмангалиева            - вице-министр здравоохранения Республики
Аида Даденовна             Казахстан
Пралиев                  - ректор Республиканского государственного
Серик Жайлауович           предприятия "Казахский национальный
педагогический университет имени Абая"
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Мынбай                   - заведующий Отделом внутренней политики
Дархан Камзабекович        Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Ташимов Лесбек