Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын iске асыру мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 12 қараша N 1551. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқарудың пәрмендiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 U973655_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Заңды тұлға болып табылатын департаменттердiң, комитеттердiң
және агенттiктердiң тiзбесi бекiтiлсiн (1-қосымша).
2.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ және 2-қосымша күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.10.06.
N 1010 қаулысымен.
P981010_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.01.12.
N 8 қаулысымен.
P980008_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.02.25.
N 144 қаулысымен.
P980144_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.02.24.
N 136 қаулысымен.
P980136_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.03.09.
N 185 қаулысымен.
P980185_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.04.07. N 288
қаулысымен.
P980288_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.04.10. N 317
қаулысымен.
P980317_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.04.22. N 382
қаулысымен.
P980382_
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.08.01. N 728
қаулысымен.
P980728_
3. 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары аппараттарының қызметкерлерiне қызмет көрсететiн жеңiл қызметтiк автомобильдердiң лимит саны (департаменттердi, комитеттер мен агенттiктердi қоса алғанда) белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 3-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.01.30. N 55
қаулысымен. P980055_
ЕСКЕРТУ. 3-қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.02.02.
N 63 және N 64 қаулыларымен. P980064_ Р980063_
ЕСКЕРТУ. 3-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.02.25.
N 144 қаулысымен. P980144_
ЕСКЕРТУ. 3-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.08.01. N 728
қаулысымен. P980728_
4. Орталық атқарушы органдар:
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және Әдiлет министрлiгiмен, сондай-ақ мүдделi орталық атқарушы органдармен келiсiлген орган жөнiндегi (заңды тұлға болып табылатын департаменттердiң, комитеттердiң және агенттiктердiң қоса алғанда) ережелер жобасы мен құрылымы туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары туралы ережелер мен құрылымдарды қарау жөнiндегi комиссияға үш күн мерзiм iшiнде берсiн;
4-қосымшада қарастырылған Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары аппараттарының басшы және басқа да қызметкерлерiнiң нормативтiк санын сақтай отырып, белгiленген сан шегiнде аппараттың штат кестесiн бiр апта мерзiм iшiнде бекiтсiн.
Бiр ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне
қолданылып жүрген заңдарға өзгерiстер енгiзу туралы ұсыныстарды
енгiзсiн.
5. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес (5-қосымша) Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 қарашадағы
N 1551 қаулысына
1-қосымша
Заңды тұлғалар болып табылатын департаменттердiң,
комитеттердiң және агенттiктердiң
Тiзбесi
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар
жөнiндегi агенттiгiнiң Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi
комитетi
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының
Ғылыми кадрларды аттестациялау департаментi
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының
Ұлттық аэроғарыш агенттiгi
Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының
Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қорғаныс
өнеркәсiбi жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Мемлекеттiк
шекара күзетi жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлiгiнiң Бiлiм комитетi
Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлiгiнiң Мәдениет комитетi
Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлiгiнiң Денсаулық сақтау комитетi
Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлiгiнiң Туризм және спорт комитетi
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
Малдәрiгерлiгi комитетi
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Орман,
балық және аң шаруашылығы комитетi
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жер
ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Ұлттық зейнетақы агенттiгi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Сақтандыруды
қадағалау департаментi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру және
мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi департаментi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бухгалтерлiк есеп
және аудит методологиясы департаментi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық
департаментi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық полициясы
департаментi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi департаментi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк
материалдық резервтер жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Сырттан қарыз алу
жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Тұрғын үй және құрылыс саясаты жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Авторлық құқықтар жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлiгiнiң Қоршаған ортаны қорғау комитетi
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар
министрлiгiнiң Геология және жер қойнауын қорғау комитетi
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң
Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет департаментi
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлiгiнiң Алкоголь
өнiмiн өндiруді және олардың айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi
комитетi
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тергеу
департаментi
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің
Көліктік бақылау комитеті
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.01.27. N 39
қаулысымен.
P980039_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.02.24. N 136
қаулысымен.
P980136_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.04.07. N 288
қаулысымен.
P980288_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.04.22. N 382
қаулысымен.
P980382_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.07.22. N 680
қаулысымен.
P980680_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.12.07. N 1249
қаулысымен.
P981249_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.23. N 1322
қаулысымен.
P981322_
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгерді - ҚРҮ-нiң 1999.01.19. N 31 қаулысымен.
P990031_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 қарашадағы
N 1551 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының аппараты
басшыларының және басқа да қызметкерлерiнiң сандық
нормативтерi
___________________________________________________________________
| Қызметкерлердiң жекелеген
| санаттарының арақатынасы
___________________________________________________________________

Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655 U973655_ "О мерах по дальнейшему повышению эффективности государственного управления в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень департаментов, комитетов и агентств, являющихся юридическими лицами (приложение 1).
2. Пункт 2 утратил силу постановлением Правительства РК от
6 октября 1998 г. N 1010. P981010_
3. Установить лимит количества служебных легковых автомобилей для обслуживания работников аппарата государственных органов Республики Казахстан (включая департаменты, комитеты и агентства) согласно приложению 3.
Сноска. В приложение 3 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 2 февраля 1998 г. N 63 P980063_ ; от 2 февраля 1998 г. N 64 P980064_ ; от 25 февраля 1998 г. N 144 Р980144_ ; от 1 августа 1998 г. N 728 P980728_ ; от 7 декабря 1998г. N 1249 Р981249_ .
4. Центральным исполнительным органам:
в трехдневный срок представить в Комиссию по рассмотрению структуры и положений о государственных органах Республики Казахстан согласованные с Агентством по стратегическому планированию и реформам, Министерством финансов и Министерством юстиции, а также заинтересованными центральными исполнительными органами Республики Казахстан предложения о структуре и проект положения об органе (включая департаменты, комитеты и агентства, являющиеся юридическими лицами);
в недельный срок утвердить штатные расписания аппарата в пределах установленной численности с соблюдением нормативов численности руководящих и других работников аппарата государственных органов Республики Казахстан, предусмотренных приложением 4;
в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о внесении изменений в действующее законодательство.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню (приложение 5).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 ноября 1997 г. N 1551
Перечень
департаментов, комитетов и агентств,
являющихся юридическими лицами
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 27 января 1998 г. N 39 P980039_ ; от 24 февраля 1998 г. N 136 P980136_ ; от 7 апреля 1998 г. N 288 P980288_ ; от 22 июля 1998 г. N 680 Р980680_ ; от 22 апреля 1998 N 382 P980382_ ; от 7 декабря 1998 г. N 1249 Р981249_ ; от 23 декабря 1998 г. N 1322 P981322_ ; от 19 января 1999 г. N 31 Р990031_ .
Комитет по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
Комитет по ценовой и антимонопольной политике Агентства по
стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
Департамент аттестации научных кадров Министерства
науки - Академии наук Республики Казахстан
Национальное аэрокосмическое агентство Министерства
науки - Академии наук Республики Казахстан
Агентство по атомной энергии Министерства науки - Академии наук
Республики Казахстан
Комитет по оборонной промышленности Министерства обороны
Республики Казахстан
Комитет по охране государственной границы Министерства обороны
Республики Казахстан
Комитет образования Министерства образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Комитет культуры Министерства образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Комитет здравоохранения Министерства образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Комитет туризма и спорта Министерства образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Комитет ветеринарии Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальное пенсионное агентство Министерства труда и
социальной защиты Республики Казахстан
Департамент страхового надзора Министерства финансов Республики
Казахстан
Департамент государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Департамент методологии бухгалтерского учета и аудита
Министерства финансов Республики Казахстан
Департамент казначейства Министерства финансов Республики
Казахстан
Департамент налоговой полиции Министерства финансов Республики
Казахстан
Департамент по государственным закупкам Министерства финансов
Республики Казахстан
Комитет финансового контроля Министерства финансов Республики
Казахстан
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
Таможенный комитет Министерства финансов Республики Казахстан
Комитет по государственным материальным резервам Министерства
финансов Республики Казахстан
Комитет по внешнему заимствованию Министерства финансов
Республики Казахстан
Комитет по жилищной и строительной политике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Агентство по авторским правам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации
Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Агентство по регистрации недвижимости и юридических лиц
Министерства юстиции Республики Казахстан
Комитет охраны окружающей среды Министерства экологии и
природных ресурсов Республики Казахстан
Комитет геологии и охраны недр Министерства экологии и
природных ресурсов Республики Казахстан
Департамент Государственной противопожарной службы Комитета
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Комитет по государственному контролю над производством и
оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Департамент расследований Министерства юстиции Республики
Казахстан
Комитет транспортного контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 ноября 1997 г. N 1551
Нормативы
численности руководящих и других работников
аппарата государственных органов
Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
! Соотношение отдельных категорий
!          работников
--------------------------------------------------------------------

1. Құрылымдық бөлiмшелер (бөлiмшелердiң
басшыларын қоса алғанда)
мынадай санда құрылады:
секторлар                       3 бiрлiктен кем емес
бөлiмдер                        4 бiрлiктен кем емес
басқармалар                     10 бiрлiктен кем емес
бас басқармалар,
департаменттер                  20 бiрлiктен кем емес
2. Құрылымдық бөлiмшелердiң басшылары
орынбасарларының лауазымдары мынадай
жағдайда енгiзiледi:
бастықтың орынбасары            бөлiмде 7 бiрлiктен кем емес
(бастықты қоса алғанда)
болғанда
бастықтардың орынбасарлары      басқармаларында 10 бiрлiктен
кем емес (бастықты қоса
алғанда) болғанда басқарма
бастықтары орынбасарларының
қосымша лауазымдары - әрбiр
келесi 10 бiрлiкке
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 қарашадағы
N 1551 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
Тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Министрлiгi (мемлекеттiк комитетi) жөнiндегi бiрыңғай ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 наурыздағы N 321 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж, N 12, 83-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын реформалаудың жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 451 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 сәуiрдегi N 480 қаулысы.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 99 өкiмi.
6. "Қазақстан Республикасы Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 646 қаулысының 2-тармағы.
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 28 сәуiрдегi N 674 қаулысының 2-тармағы.
8. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 сәуiрдегi N 692 қаулысының 2-тармағы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 наурыздағы N 321 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 мамырдағы N 801 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 маусымдағы N 970 қаулысы.

1. Структурные подразделения создаются при
следующей численности
(включая руководителей подразделений):
секторы                           не менее 3 единиц
отделы                            не менее 4 единиц
управления                        не менее 10 единиц
главные управления,
департаменты                      не менее 20 единиц
2. Должности заместителей руководителей
структурных подразделений вводятся:
заместитель начальника            при наличии в отделе
(включая начальника)
не менее 7 единиц
заместители начальников           при наличии в управлениях
(включая начальника)
не менее 10 единиц;
дополнительные должности
заместителей начальников
управлений - на каждые
последующие 10 единиц
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 ноября 1997 г. N 1551
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1997 г. N 321 P970321_ "Об утверждении Типового положения о Министерстве (государственном комитете) Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст.83).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398 P970398_ "Отдельные вопросы реформирования государственных органов Республики Казахстан".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1997 г. N 451 P970451_ "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 1997 г. N 480 P970480_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 99-р. R970099_
6. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 646 P970646_ "О структуре Министерства энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан".
7. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 г. N 674 P970674_ "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".
8. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1997 г. N 692 P970692_ "О структуре Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 801 P970801_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1997 г. N 321".
10. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 970 P970970_ "О структуре Министерства обороны Республики Казахстан".

11. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Ұлттық зейнетақы агенттiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 1108 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 32, 293-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйелерiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығын iске асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 1143 қаулысының 7-тармағының қырық сегiзiншi, қырық тоғызыншы және елуiншi абзацтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 33, 305-құжат).

11. Пункт 3 Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. N 1108 P971108_ "О создании Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 32, ст. 293).
12. Абзацы сорок восьмой, сорок девятый и пятидесятый пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 г. N 1143 P971143_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 33, ст. 305).