Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің Шаруашылық басқармасын "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы етіп қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 31 тамыз N 822
"Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының құрылымын жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 31 тамыздағы N 4034 U984034_ Жарлығын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенті мен Үкіметінің Шаруашылық басқармасы жарғылық капиталына мемлекеттің жүз проценттік қатысуымен "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы болып қайта құрылсын.
2. "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамының жарғылық капиталына мемлекеттің жарнасы ретінде Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметі Шаруашылық басқармасының балансындағы мүлік, қосымшаға сәйкес тізбе бойынша республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың және өзге де ұйымдардың мүлкі берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен бірлесіп мүлкі мемлекеттің жарнасы ретінде "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамының жарғылық капиталына берілетін республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен өзге де ұйымдарға қатысты қажетті қайта құру рәсімдерін жүргізсін;
2) Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметі Шаруашылық басқармасының "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы болып қайта құрылуына байланысты осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасына "Шаруашылық
басқармасы" жабық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетіне ие
болу, пайдалану және басқару жөнінде өкілеттік берілсін.
5. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қазақстан
Республикасы Президентінің Іс басқармасымен келісім бойынша Қазақстан
Республикасы Үкіметінің бұрын қабылдаған актілерін осы қаулыға сәйкес
келтіру туралы ұсыныс енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 31 тамыздағы
N 822 қаулысына
қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.05.26. N 639
қаулысымен.
P990639_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.06.17. N 784
қаулысымен.
P990784_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.09.17. N 1401
қаулысымен.
P991401_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.11.22. N 1765
қаулысымен.
P991765_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.11.07. N 1680
қаулысымен.
P001680_
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.29. N 1781
қаулысымен.
P001781_
Мүлкі мемлекеттің жарнасы ретінде "Шаруашылық басқармасы"
жабық акционерлік қоғамына берілетін республикалық мемлекеттік
кәсіпорындар мен өзге де ұйымдардың
ТІЗБЕСІ
Үкімет резиденцияларының бірлескен дирекциясы
құрамында:
Бас меймандық резиденция

О преобразовании Хозяйственного управления Президента и Правительства Республики Казахстан в закрытое акционерное общество "ХОЗУ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 822
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 31 августа 1998 года N 4034 U984034_ "О мерах по совершенствованию структуры Управления Делами Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Преобразовать Хозяйственное управление Президента и Правительства Республики Казахстан в закрытое акционерное общество "ХОЗУ" со стопроцентным участием государства в его уставном капитале.
2. Передать в качестве взноса государства в уставной капитал закрытого акционерного общества "ХОЗУ" имущество, находящееся на балансе Хозяйственного управления Президента и Правительства Республики Казахстан, имущество республиканских государственных предприятий и иных организаций по перечню согласно приложению.
3. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан провести необходимые реорганизационные процедуры в отношении республиканских государственных предприятий и иных организаций, имущество которых передается в качестве взноса государства в уставный капитал закрытого акционерного общества "ХОЗУ";
2) принять иные меры, связанные с преобразованием Хозяйственного управления Президента и Правительства Республики Казахстан в закрытое акционерное общество "ХОЗУ", вытекающие из настоящего постановления.
4. Передать Управлению Делами Президента Республики Казахстан полномочия по владению, пользованию и управлению государственным пакетом акций закрытого акционерного общества "ХОЗУ".
5. Министерству юстиции Республики Казахстан по согласованию с Управлением Делами Президента Республики Казахстан внести предложения о приведении ранее принятых актов Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 1998 г. N 822
ПЕРЕЧЕНЬ
Республиканских государственных предприятий и
иных организаций, имущество которых передается
в качестве взноса государства в уставный
капитал закрытого акционерного общества "ХОЗУ"
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями Правительства
РК от 26 мая 1999 г. N 639
P990639_
; от 17.06.99г. N 784
Р990784_
; от 17
сентября 1999 г. N 1401
P991401_
; от 22 ноября 1999 г. N 1765
Р991765_
; от
7 ноября 2000 г. N 1680
P001680_
; от 29 ноября 2000 г. N 1781
Р001781_
.
Объединенная дирекция правительственных резиденций
в составе:
Главная гостевая резиденция

N 1-4 резиденциялар
N 7 резиденция
Қабылдау үйі
"Қапшағай" резиденциясы
"Арман" демалыс үйі
құрамында:
N 6 резиденция
N 8 резиденция
N 9 резиденция
Кіші резиденция
Қазақстан Республикасының Президенті резиденциясының N 1 асханасы
"Жалын" мейрамханасы
Саяжайлық шаруашылық
"Алмалы" демалыс үйі
құрамында:
Қонақ үй кешені
Саяжайлық шаруашылық
"Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Өндірістік-
пайдалану бірлестігі" республикалық мемлекеттік кәсіпорны мына
мекен-жайлар бойынша ғимараттармен бірге:
Республика алаңы, 15
Желтоқсан көшесі, 115
Желтоқсан көшесі, 118
Сейфуллин көшесі, 460
Әйтеке би көшесі, 62/94
Наурызбай батыр көшесі, 65/69
Панфилов көшесі, 106а, 106
Желтоқсан көшесі, 96
Гоголь көшесі, 111 - бұрынғы Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және
сауда министрлігінің гараждары
Бөгенбай батыр көшесі, 142
"Іскер" халықаралық ынтымақтастық орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорны
N 1 автошаруашылық
Қарашеңгел мемлекеттік аңшылық шаруашылығы
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету кәсіпорны
Жөндеу-құрылыс басқармасы
"Алатау" совхозы
"Тау күні" балалар сауықтыру лагері
N 1 бөбек-бақша
N 212 бөбек-бақша
N 239 бөбек-бақша
Ателье
Кинобейне қызмет көрсету дирекциясы
"Панфилов" асыл тұқымды мал зауыты

Резиденция N 1-4
Резиденция N 7
Дом приемов
Резиденция "Капчагай"
Дом отдыха "Арман"
в составе:
Резиденция N 6
Резиденция N 8
Резиденция N 9
Малая резиденция
Столовая N 1 в Резиденции Президента Республики Казахстан
Ресторан "Жалын"
Дачное хозяйство
Дом отдыха "Алмалы"
в составе:
Гостиничный комплекс
Дачное хозяйство
Республиканское государственное предприятие
"Производственно-эксплуатационное объединение Управления Делами
Президента Республики Казахстан"
со зданиями по адресу:
пл. Республики, 15
ул. Желтоксан, 115
ул. Желтоксан, 118
ул. Сейфуллина, 460
ул. Айтеке би, 62/94
ул. Наурызбай батыра, 65/69
ул. Панфилова 106а, 106
ул. Желтоксан, 96
ул. Гоголя, 111 - гаражи бывшего Министерства промышленности и
торговли Республики Казахстан
ул. Богенбай батыра, 142
Республиканское государственное предприятие "Центр
международного сотрудничества "Iскер"
Автохозяйство N 1
Карачингильское госохотхозяйство
Предприятие материально-технического обеспечения
Ремонтно-строительное управление
Совхоз "Алатау"
Детский оздоровительный лагерь "Тау-куни"
Ясли-сад N 1
Ясли-сад N 212
Ясли-сад N 239
Ателье
Дирекция киновидеообслуживания
Племзавод "Панфиловский"