Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 қаңтар N 31.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
1998 жылғы 19 қаңтардағы
N 31 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Акциздеуге жататын өнiмдi өндiру мен сатудан алынған қаражаттың бюджетке түсуiне бақылауды күшейту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1997 жылғы 15 қаңтардағы N 68  қаулысына
1-тармақтағы "Мемлекеттiк салық комитетi Мемлекеттiк кеден комитетiмен" деген сөздер "Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Салық комитетi Кеден комитетiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Кiріс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi мен Салық комитетiне белгiленген нысан бойынша Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өтетiн импортталған спирттiң, алкогольдi өнiмдердiң және сыраның барлық түрлерiнiң қозғалысы туралы ақпарат, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Салық комитетіне Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өтетiн темекi өнiмдерiнiң қозғалысы туралы ақпарат ұсынсын;".
3. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасында этил спиртiн және алкогольдi өнiм өндiрудi, импорттауды және сатуды тәртiпке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" 1997 жылғы 14 ақпандағы N 217  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 7, 52-құжат):
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года № 31
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 1999 года № 31
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 1997 года № 68 P970068_ "О дополнительных мерах по усилению контроля за поступлением средств в бюджет от производства и реализации подакцизной продукции":
в пункте 1 слова "Государственному налоговому комитету совместно с Государственным таможенным комитетом" заменить словами "Налоговому комитету совместно с Таможенным комитетом Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
в пункте 3:
в абзаце первом слова "Государственному таможенному комитету Республики Казахстан" заменить словами "Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"ежемесячно представлять в Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции и Налоговый комитет Министерства государственных доходов Республики Казахстан информацию о перемещении через таможенную территорию Республики Казахстан всех видов импортируемого спирта, алкогольной продукции и пива по установленной форме, а также информацию о перемещении через таможенную территорию Республики Казахстан табачной продукции в Налоговый комитет Министерства государственных доходов Республики Казахстан;".
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1997 года № 217  P970217_ "О мерах по упорядочению производства, импорта и реализации этилового спирта и алкогольной продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 7, ст.52):
в пункте 3 слова "Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан" заменить словами "Комитету по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан".

4. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Алкогольдi өнiм өндiру мен оның айналымын бақылауды жүзеге асыруды қамтамасыз етушi органдардың өзара iс-қимылының және осы саладағы құқық бұзушылықтардың жолын кесудiң тәртiбiн бекiту туралы" 1997 жылғы 26 мамырдағы N 882  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 22, 197-құжат ):
1) тақырыбындағы "тәртiбiн" деген сөз "ережесiн" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) екiншi абзацтағы "тәртiбi" деген сөз "ережесi" деген сөзбен ауыстырылсын.
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Алкогольдi өнiм өндiру мен оның айналымын бақылауды жүзеге асыруды қамтамасыз етушi органдардың өзара iс-қимылының және осы саладағы құқық бұзушылықтардың жолын кесудiң тәртiбiнде:
тақырыбындағы "ТӘРТIБI" деген сөз "ЕРЕЖЕСI" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Осы Тәртiп" деген сөздер "Осы Ереже" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетiнiң, Салық полициясы комитетiнiң, Кеден комитетiнiң, Салық комитетiнiң органдары, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң органдары, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлiгiнiң органдары, Қазақстан Республикасы Статистика және талдау жөнiндегi ұлттық агенттiгiнiң органдары, Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiнiң органдары, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi аталған Ереженiң талаптары қолданылатын бақылаушы органдар болып табылады";
5-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк тергеу комитетiне" деген сөздер "Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Салық полициясы комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк кеден комитетiне" деген сөздер "Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "басқа құжаттарсыз" деген сөздерден кейiн "сондай-ақ белгiленбеген орындарда" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң стандарттау метрология және сертификаттау жөнiндегi органдарына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;

4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 882  P970882_ "Об утверждении Порядка взаимодействия органов, обеспечивающих контроль за производством и оборотом алкогольной продукции, и пресечения правонарушений в этой сфере" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 22, ст. 197):
1) в названии слово "Порядок" заменить словом "Правила";
2) в абзаце втором слова "прилагаемый Порядок" заменить словами "прилагаемые Правила";
3) в Порядке взаимодействия органов, обеспечивающих контроль за производством и оборотом алкогольной продукции, и пресечения правонарушений в этой сфере, утвержденном указанным постановлением:
в названии слово "Порядок" заменить словом "Правила";
в пункте 1 слова "Настоящий Порядок определяет" заменить словами "Настоящие Правила определяют";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Контролирующими органами, на которые распространяются положения данных Правил, являются органы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции, Комитета налоговой полиции, Таможенного комитета, Налогового комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан, органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, органы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, органы Национального агентства по статистике и анализу Республики Казахстан, органы Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, акимы областей, городов Астаны и Алматы";
в пункте 5:
слова "Агентство по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
слова "Государственный следственный комитет" заменить словами "Комитет налоговой полиции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
слова "Государственный таможенный комитет Республики Казахстан" заменить словами "Таможенный комитет Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
в пункте 6:
абзац первый после слов "действующим законодательством," дополнить словами "а также в неустановленных местах";
в абзаце втором слова "Агентство по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
в пункте 7:
слова "органам по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" заменить словами "в Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
слова "Государственного таможенного комитета Республики Казахстан" заменить словами "Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан";

5.  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.  N 578 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен).
6. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасында фармацевтикалық өнiм өндiрудi дамытуды мемлекеттiк қолдау туралы" 1997 жылғы 18 шiлдедегi N 1137  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 33, 302-құжат):
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Денсаулық сақтау" деген сөздер "Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. <*>
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N 1258  қаулысымен .
8.<*>
ЕСКЕРТУ. 8-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433  қаулысымен .
9. <*>
ЕСКЕРТУ. 9-тармақ күшін жойды ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695   қаулысымен .
10. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "ҚазАлкоОрталық" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" 1998 жылғы 30 сәуiрдегi N 396  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 13, 114-құжат):
2,3-тармақтардағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Алкоголь өнiмдерiн өндiру мен оның айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
11. <*>
ЕСКЕРТУ. 11-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137  қаулысымен .

5.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578 (порядок введения в действие см.  п.3 ).
6. В постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1997 года № 1137  P971137_ "О государственной поддержке развития производства фармацевтической продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 33, ст. 302):
в пункте 4:
слова "Министерству экономики и торговли" заменить словами "Комитету по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан";
слова "Министерством здравоохранения" заменить словами "Министерством образования, культуры и здравоохранения".
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 августа 1999 г. N 1258  P991258_
8. (Пункт 8 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433  P991433_
9.  (Пункт исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2004 года  N 695 ).
10. В постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1998 года № 396  P980396_ "О создании Республиканского государственного предприятия "КазАлкоЦентр" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 13, ст. 114):
в пунктах 2, 3 слова "Министерства финансов" заменить словами "Министерства государственных доходов";
11. (Пункт 11 утратил силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137  P000137_