Мемлекеттік органдардың қызметкерлерін шетелге іссапарға жіберуді реттеу жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 1999 жылғы 19 наурыз N 274
Қазақстан Республикасы Президентінің "Әкімшілік шығыстарды қысқарту және 1999 жылғы мемлекеттік бюджеттің кіріс бөлігін ұлғайту жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 өкімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президенті мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің және оның орынбасарларының, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің, шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялар делегацияларының, жұмыс топтары мен сарапшылардың, оның ішінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы мемлекет басшыларымен үкімет басшыларының, Мемлекетаралық кеңестің, Кеден одағы мен Орталық Азиялық экономикалық қоғамдастыққа қатысушы мемлекеттердің Премьер-Министрлері кеңесінің мәжілістеріне құжаттар дайындау үшін, сондай-ақ жедел-іздестіру іс-шаралар мен тергеу-іс жүргізу іс-қимылдарын жүзеге асыруы кезінде мемлекеттік органдардың лауазымды адамдарының шетелге ресми іс-сапарларынан басқа мемлекеттік органдардың лауазымды адамдарын мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен шетелге іс-сапарларға жіберу тек Қазақстан Республикасының Үкіметі шешімінің негізінде ғана жүргізіледі.
2.Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі республикалық бюджеттен шетелге іссапарға жіберуге бөлінетін валюта қаражатының жұмсалуына тиісті бақылау жасауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің:
"Мемлекеттік органдар қызметкерлерінің шетелге іссапарға шығуын тәртіпке келтіру жөніндегі шаралар туралы" 1998 жылғы 14 тамыздағы N 770 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 28, 239-құжат);
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 тамыздағы N 770 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 1998 жылғы 15 қыркүйектегі N 887 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 32, 285-құжат) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О мерах по упорядочению командирования работников государственных органов за рубеж
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 274. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 февраля 2003 г. N 148
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года № 5 R990005_ "О мерах по сокращению административных расходов и увеличению доходной части государственного бюджета 1999 года" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Командирование за границу должностных лиц государственных органов за счет средств государственного бюджета производить только на основании решений Правительства Республики Казахстан, за исключением командировок, связанных с официальными визитами Президента Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан и его заместителей, Министра иностранных дел Республики Казахстан, делегаций совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами, рабочих групп и экспертов, в том числе для подготовки документов к заседанию глав Государств и глав правительств Содружества Независимых Государств, межгосударственного Совета и Совета премьер-министров государств-участников Таможенного союза и Центральноазиатского экономического сообщества, а также должностных лиц государственных органов при осуществлении оперативно-розыскных мероприятий и следственно-процессуальных действий.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить надлежащий контроль за расходованием валютных средств, выделяемых из республиканского бюджета на командирование за рубеж.
3. Признать утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан:
от 14 августа 1998 года № 770 P980770_ "О мерах по упорядочению выезда работников государственных органов в командировки за рубеж" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 28, ст. 239);
от 15 сентября 1998 года № 887  P980887_   "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1998 года № 770" (САПП Республики Казахстан, 1998 г.,№ 32, ст.285).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан