Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы І тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 30 желтоқсан N 142-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
І тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелер тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы әзірленуін және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 30 желтоқсандағы
N 142 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы І тоқсандағы
мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Күні   !        Мәселенің атауы           ! Әзірлеуге  ! Баяндамашы
!                                  ! жауаптылар !
---------------------------------------------------------------------------
1   !                2                 !      3     !         4
---------------------------------------------------------------------------
16      Қазақстан Республикасының жоғары   Білім және   Н.С. Бектұрғанов
қаңтар  оқу орындарын лицензиялау мен      ғылым
аттестаттаудың барысы туралы       министрлігі
16      "Халықтың санитариялық-            Денсаулық    Ж.А. Досқалиев
қаңтар  эпидемиологиялық салауаттылығы     сақтау ісі
туралы"
Z942000_
Қазақстан Рес.    жөніндегі
публикасы Заңының Қостанай және    агенттігі
Ақтөбе облыстарында іске
асырылуы туралы
6       Қазақстан Республикасының          Экономика    Ж.Ә. Құлекеев
ақпан   әлеуметтік-экономикалық дамуының   және сауда
қорытындысы туралы және Қазақстан  министрлігі
Республикасы Үкіметінің 2000-2002
жылдарға арналған Іс-қимыл
бағдарламасының 2000 жылы
орындалу барысы туралы
6       2000 жылғы мемлекеттік бюджеттің   Қаржы        М.Т. Есенбаев
ақпан   атқарылуының (қорытынды            министрлігі
айналымдарға дейін) қорытындысы    Мемлекеттік  З.Х. Кәкімжанов
туралы
Z990473_
кіріс
министрлігі
20      Қазақстан Республикасына           Сыртқы       Е.Ә. Ыдырысов
ақпан   көрсетілетін шетелдік техникалық   істер        З.Х. Кәкімжанов
және грант көмегіне салық          министрлігі
салудың қағидаттары туралы
20      Кедейлікпен және жұмыссыздықпен    Еңбек және   Ә.М. Бәйменов
ақпан   күрес жөніндегі бағдарламаның      халықты
2000 жылдың қорытындысы бойынша    әлеуметтік
орындалу барысы туралы
P000833_
қорғау
министрлігі
20      Республика бюджетінен              Әділет       И.И. Рогов
ақпан   қаржыландырылатын ұйымдардың сот   министрлігі
қаулылары негізінде құралған
берешектерін өтеу туралы
27      Қазақстан Республикасындағы        Көлік және   Қ.Қ. Мәсімов
ақпан   Мемлекеттік көлік саясатының       коммуника.
тұжырымдамасы туралы               циялар
министрлігі
27      Денсаулық үшін қаупі жоғары        Денсаулық    Ж.А. Досқалиев
ақпан   кәсіпорындарда жұмыс істейтін      сақтау ісі
азаматтарды міндетті медициналық   жөніндегі
сақтандыруды енгізу туралы         агенттік
27      Қазақстан Республикасының          Энергетика   В.С. Школьник
ақпан   энергетика кәсіпорындарын          және         М.С. Раханов
жекешелендіруге дайындаудың        минералдық
барысы туралы                      ресурстар
министрлігі,
Қаржыминінің
Мемлекеттік
мүлік және
жекешелендіру
комитеті
13      2000 жылы бюджет қаражатының       Қаржы        М.Т. Есенбаев
наурыз  мақсатты және тиімді               министрлігі
пайдаланылуы туралы
13      Мұнай операцияларын жүргізу        Энергетика   В.С. Школьник
наурыз  кезінде отандық кәсіпорындарды     және
қорғауды көздейтін нормативтік     минералдық
құқықтық кесімдерді бекіту туралы  ресурстар
министрлігі
27      Қазақстан Республикасының          Мемлекеттік  С.Б. Ахметов
наурыз  Мемлекеттік құпияларды қорғауды    құпияларды

О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2001 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 142-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2001 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 декабря 2000 года N 142-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан в I квартале 2001 года
---------------------------------------------------------------------------
Дата  ! Наименование вопроса         ! Ответственные  ! Докладчики
!                              ! за подготовку  !
---------------------------------------------------------------------------
1   !           2                  !         3      !      4
---------------------------------------------------------------------------
16     О ходе лицензирования и          Министерство   Бектурганов Н.С.
января  аттестации высших учебных        образования
заведений Республики Казахстан   и науки
16     О реализации Закона Республики   Агентство по   Доскалиев Ж.А.
января  Казахстан
Z942000_
"О санитарно- делам здраво-
эпидемиологическом благополучии  охранения
населения" в Костанайской и
Актюбинской областях
6      Об итогах социально-             Министерство   Кулекеев Ж.А.
февраля экономического развития          экономики и
Республики Казахстан и о         торговли
ходе выполнения Программы
действий Правительства
Республики Казахстан на
2000-2002 годы за 2000 год
6      Об итогах исполнения
Z990473_
Министерство   Есенбаев М.Т.,
февраля государственного бюджета за      финансов,      Какимжанов З.Х.
2000 год (до заключительных      Министерство
оборотов)                        государственных
доходов
20     О принципах налогооблажения      Министерство   Идрисов Е.А.,
февраля зарубежной технической и         иностранных    Какимжанов З.Х.
грантовой помощи, оказываемой    дел
Республике Казахстан
20     О ходе реализации
P000833_
Министерство   Байменов А.М.
февраля Программы по борьбе с           труда и
бедностью и безработицей по     социальной
итогам 2000 года                защиты
населения
20     О погашении образовавшейся      Министерство   Рогов И.И.
февраля на основании судебных           юстиции
постановлений задолженности
организаций, финансируемых из
бюджета республики
27     О проекте Концепции             Министерство   Масимов К.К.
февраля государственной транспортной    транспорта и
политики в Республике           коммуникаций
Казахстан
27     О внедрении обязательного       Агентство      Доскалиев Ж.
февраля медицинского страхования        по делам
граждан, работающих на          здраво-
предприятиях, связанных с       охранения
повышенным риском для
здоровья
27     О ходе подготовки к             Министерство   Школьник В.С.,
февраля приватизации энерго-            энергетики и   Раханов М.С.
предприятий Республики          минеральных
Казахстан                       ресурсов,
Комитет
государствен-
ного имущества
и приватизации
МФ
13     О целевом и эффективном         Министерство   Есенбаев М.Т.
марта   использовании бюджетных         финансов
средств в 2000 году
13     Об утверждении нормативных      Министерство   Школьник В.С.
марта   правовых актов,                 энергетики
предусматривающих защиту        и минеральных
отечественных предприятий       ресурсов
при проведении нефтяных
операций
27     О ходе реализации               Агентство по   Ахметов С.Б.
марта   Государственной программы       защите госу-
обеспечения защиты              дарственных
государственных секретов        секретов
Республики Казахстан на

қамтамасыз етудің 2000-2003        қорғау
жылдарға арналған мемлекеттік      жөніндегі
бағдарламасының іске асырылу       агенттік
барысы туралы
27      Қазақстан Республикасының          Әділет       И.И. Рогов
наурыз  Нашақорлық пен есірткі бизнесіне   министрлігі  М.Қ. Уәйісов
қарсы күрес стратегиясы
U000394_
мен мемлекеттік бағдарламасының
іс-шараларын орындау жөніндегі
нашақорлық пен есірткі бизнесіне
қарсы күрес жөніндегі аймақтық
комиссиялары қызметінің
нәтижелері туралы
U000395_
27      Қазақстан Республикасындағы        Әділет       И.И. Рогов
наурыз  құқықтық саясаттың тұжырымдамасы   министрлігі
туралы
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

2000-2003 годы
27     О результатах деятельности      Министерство   Рогов И.И.,
марта   региональных комиссий по        юстиции        Ваисов М.К.
борьбе с наркоманией и
наркобизнесом по выполнению
мероприятий
U000394_
Стратегии и
U000395_
Государственной программы,
борьбы с наркоманией и
наркобизнесом в Республики
Казахстан
27     О Концепции правовой политики   Министерство   Рогов И.И.
марта   в Республике Казахстан          юстиции
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)