"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жазалауды орындау жүйесін және қылмыстық-атқару жүйесін одан әрі жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 27-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жазалауды орындау жүйесін және қылмыстық-атқару жүйесін одан әрі жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 13 ақпандағы
№ 27-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
қылмыстық жазалауды орындау жүйесін және қылмыстық-атқару
жүйесін одан әрі жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2009 жылғы 10 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Атауы Актінің нысаны Жауапты орындаушылар Орындау мерзімі
1 2 3 4 5
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі № 639 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (қылмыстық-атқару жүйесінің қызметкерлеріне сыныптық біліктілік беру және демалыс беру мәселелерін реттеу бөлігінде)
Қазақстан  Республикасы  Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
2
Қазақстан Республикасы әділет органдарының қылмыстық-атқару жүйесі тергеу изоляторларында қамау түріндегі жазаны орындау және жазасын қамау түрінде өтеп жатқан адамдарды күзету мен қадағалауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
3
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 148 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
4
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
5
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 154 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
6
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 10 маусымдағы № 110 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
7
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы № 305 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дальнейшего совершенствования системы исполнения уголовных наказаний и уголовно-исполнительной системы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 27-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дальнейшего совершенствования системы исполнения уголовных наказаний и уголовно-исполнительной системы" (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 февраля 2010 года № 27-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам дальнейшего
совершенствования системы исполнения уголовных наказаний и
уголовно-исполнительной системы"
п/п
Наименование
Форма акта
Ответственные
исполнители
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 30
июля 2007 года №
639 (в части
урегулирования
вопросов
присвоения
классной
квалификации и
предоставления
отпусков
сотрудникам
уголовно-
исполнительной
системы)
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Февраль
2010 года
2
Об утверждении
Правил исполнения
наказания в виде
ареста и
осуществления
охраны и надзора
за лицами,
отбывающими
наказание в виде
ареста в
следственных
изоляторах
уголовно-
исполнительной
системы органов
юстиции Республики
Казахстан
Приказ
уполномоченного
органа
МЮ
Февраль
2010 года
3
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
юстиции Республики
Казахстан от 11
декабря 2001 года
№ 148
Приказ
уполномоченного
органа
МЮ
Февраль
2010 года
4
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
юстиции Республики
Казахстан от 11
декабря 2001 года
№ 150
Приказ
уполномоченного
органа
МЮ
Февраль
2010 года
5
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
юстиции Республики
Казахстан от 11
декабря 2001 года
№ 154
Приказ
уполномоченного
органа
МЮ
Февраль
2010 года
6
О внесении
дополнений в
приказ Министра
юстиции Республики
Казахстан от 10
июня 2003 года №
110
Приказ
уполномоченного
органа
МЮ
Февраль
2010 года
7
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
юстиции Республики
Казахстан от 21
октября 2004 года
№ 305
Приказ
уполномоченного
органа
МЮ
Февраль
2010 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан