Отын пайдалану қорының нормасы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 19 желтоқсандағы N 577 өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қазандағы № 1143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.10.2013 № 1143 қаулысымен.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2724 U952724_ Заң күшi бар Жарлығы 17-бабының 2-тармағына сәйкес және республика тұтынушыларын күзгi-қысқы кезеңде энергиямен жабдықтауды сенiмдi қамтамасыз ету мақсатында, меншiк нысанына қарамастан, энергия көздерiнде отынның пайдалану қорының мынадай нормасы бекiтiлсiн:
отын жеткiзу арақашықтығы 100 км дейiн болған жағдайда - 15 тәулiк;
отын жеткiзу арақашықтығы 100 км артық болған жағдайда - 30 тәулiк.
Премьер-Министр

О нормах эксплуатационного запаса топлива на энергоисточниках
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 декабря 1996 года № 577-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2013 года № 1143
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.10.2013 № 1143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 17 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2724 U952724_ "Об электроэнергетике" и в целях обеспечения надежного энергоснабжения потребителей республики в осенне-зимний период утвердить следующие нормы эксплуатационного запаса топлива на энергоисточниках, независимо от формы собственности:
15 суток - при расстоянии доставки топлива до 100 км;
30 суток - при расстоянии доставки топлива более 100 км.
Премьер-Министр