Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшілерiнiң бюджеттiк өтінімдi жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 17 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2364. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 72 бұйрығымен.
Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009.04.01 № 72 бұйрығымен.
Ескерту: Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса берiлiп отырған Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнің бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну ережесi бекiтiлсiн.
Ескерту: Тақырыбына және 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрiнiң
2003 жылғы 30 сәуiрдегi
N 75 бұйрығымен
бекiтiлген
Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң
бюджеттік өтiнiмдi жасау және ұсыну ережесi
Ескерту: Ереженің тақырыбына өзгертулер енгізілді, мәтінінде және қосымшаларда "шығындардың" деген сөз "шығыстардың" деген сөзбен ауыстырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
Ескерту: Бүкіл мәтін бойынша және қосымшаларда "негізгі", "Негізгі" деген сөздер алынып тасталды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2007.12.27. N 227 Бұйрығымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже республикалық және жергілiктi бюджеттердiң жобасын әзiрлеу кезiнде бюджеттік бағдарламалардың қажеттігін негіздеу және оны қаржыландыру сомасын анықтау үшiн алдағы қаржы жылына және үш жылдық кезеңге арналған бюджеттік бағдарламалар әкiмшілерiнің бюджеттік өтінімнің құрылымын, оны жасау және ұсыну тәртiбiн анықтайды.
Ескерту: 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
2. Бюджеттік өтінімді жасаудың мақсаты бюджеттік бағдарламаны орындаудың қажетті ресурстары мен нәтижелерi туралы сандық және қаржылық ақпарат негiзiнде және қаржы ресурстарының шектеулілігi шартында болжамды кезеңге арналған бюджеттік бағдарламаларды таңдау, сондай-ақ бюджеттік бағдарламалардың тиiмділігі мен нәтижелiлiгiн кейiннен бағалау болып табылады.
Ескерту: 2-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .

Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2003 года N 2364. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года N 72
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 01.04.2009 N 72 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
Сноска. Заголовок с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ : <*>
Сноска. В преамбулу внесены изменения - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
1. Утвердить прилагаемые Правила составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утверждены
приказом Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 30 апреля 2003 г. N 75
Правила
составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Заголовок с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
Сноска. В тексте в приложениях слово "затрат" заменить словом "расходов" - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
Cноска. По всему тексту и в приложениях слова "основную", "основной" и "Основная" исключены - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 27 декабря 2007 года N 227 (вводится в действие со дня его государственной регистрации).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила определяют структуру, порядок составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ на предстоящий финансовый год и трехлетний период для обоснования необходимости бюджетных программ и определения суммы их финансирования при разработке проекта республиканского и местных бюджетов. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
2. Основной целью составления бюджетной заявки является выбор бюджетных программ на прогнозируемый период на базе количественной и финансовой информации о необходимых ресурсах и результатах выполнения бюджетной программы, а также последующая оценка эффективности и результативности бюджетных программ. <*>
Сноска. Пункт 2 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .

3. Бюджеттiк бағдарламалардың әкімшісі (бұдан әрi - бағдарламалардың әкiмшiсi) бюджеттiк өтiнiмдi тиiстi бюджет комиссиясы анықтаған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi мен оларды тиiстi бюджеттен қаржыландыру көлемдерiнiң шегінде жасайды.
Ескерту: 3-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
4. Бюджеттік өтінім:
бірыңғай бюджет сыныптамасы;
бюджет шығыстарының лимиттері;
өткен қаржы жылындағы бюджет комиссиясы мақұлдаған үш жылғы кезеңге арналған бюджеттік өтінімі;
республиканың немесе өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзімді жоспары мен орта мерзімді фискалдық саясаты;
бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық және уәкiлеттi органдар жеткiзген басым бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) қамтитын басым бюджеттiк бағдарламалардың (iшкi бағдарламалардың) тiзбесi (бұдан әрі - уәкiлеттi орган);
бюджеттiк бағдарламалар паспорттарының жобасы;
бағдарламалар әкiмшiсi жүргiзген, жоспарланатын қаржы жылына ауысатын бюджеттiк бағдарламалардың тиiмдiлiгiн бағалау нәтижелерi негізінде жасалады.
Ескерту: 4-тармақ жаңа редакцияда жазылды, өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
5. Бюджеттік өтінімнің деректері осы бюджеттік бағдарламаның объективті сипаты негізінде жинақталған бюджеттік бағдарлама туралы нақты және толық ақпаратты айғақтауы тиіс.
Ескерту: 5-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
6. Қазақстан Республикасының бюджеттік заңнамасында көзделген бюджетті нақтылау жағдайларын қоспағанда, бағдарламалардың әкімшісі жыл сайын тек бір ғана бюджеттік өтінім жасайды.
Ескерту: 6-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
6-1. Бағдарламаның әкiмшiсi бюджеттiк өтiнiмдi қағазға түсiрiп кітапша түрінде және бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органның ақпараттық жүйесiн пайдалану арқылы электрондық құжат түрiнде енгiзуге мiндеттi.
Бюджеттік өтінімді табыс ету кестесін уәкілетті орган белгілейді және бағдарламалар әкімшісіне жеткізеді.
Бюджеттік өтінімнің уәкілетті органда тіркелген күні оның табыс етілген күні болып есептеледі.
Әрбір бағдарламалар әкімшісінің бюджеттік өтінімін қарау уәкілетті органға түскен күнінен бастап 5 жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
Орталық және жергiлiктi уәкiлеттi органдар бюджеттiк өтiнiмдердi қарап, оларға осы бюджеттік заңнамаға сәйкес бағалау жүргiзедi және солар бойынша тиiстi қорытынды дайындайды.
Бюджеттiк өтiнiм Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасының оны жасау және табыс ету жөнiндегi талаптарына сәйкес келмеген жағдайда, орталық және жергiлiктi уәкiлеттi органдар бюджеттiк өтiнiмдi бағдарламаның әкiмшiсiне қайтарады.
Бюджеттiк өтiнiм орталық уәкiлеттi органның ақпараттық жүйесiнде болмаған және қағазға түсiрiп берiлген бюджеттiк өтiнiммен сәйкес келмеген жағдайда, орталық уәкiлеттi орган оны қарамастан бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне қайтарады.
Бағдарламалар әкімшісі пысықталған бюджеттік өтінімді ол қайтарылған күннен бастап 2 жұмыс күні ішінде уәкілетті органға табыс етеді.
Ескерту: 6-1-тармақпен толықтырылды, өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.

3. Администратор бюджетных программ (далее - администратор программ) составляет бюджетную заявку в пределах лимитов расходов, перечня и объемов финансирования из соответствующего бюджета приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ), определенных соответствующей бюджетной комиссией. <*>
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 20 апреля 2004 г. N 61 ; приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
4. Бюджетная заявка составляется на основе:
единой бюджетной классификации;
лимитов расходов бюджета;
бюджетной заявки на трехлетний период, одобренной бюджетной комиссией в истекшем финансовом году;
среднесрочного плана социально-экономического развития республики или региона и среднесрочной фискальной политики;
перечня приоритетных бюджетных программ (подпрограмм), включающего приоритетные бюджетные инвестиционные проекты (программы), доведенного уполномоченным органом по бюджетному планированию (далее - уполномоченный орган);
проекта паспортов бюджетных программ;
результатов оценки эффективности переходящих на планируемый финансовый год бюджетных программ, проведенной администратором программ. <*>
Сноска. Пункт 4 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 . Пункт с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
5. Данные бюджетной заявки должны отражать реальную и полную информацию о бюджетной программе, собранную на основе объективных характеристик данной бюджетной программы. <*>
Сноска. Пункт 5 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
6. Администратор программ ежегодно составляет только одну бюджетную заявку, за исключением случаев уточнения бюджета, предусмотренных бюджетным законодательством Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 6 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
6-1. Администратор программ обязан вносить бюджетную заявку в уполномоченный орган на бумажном носителе в сброшюрованном виде и в виде электронного документа посредством использования информационной системы центрального уполномоченного органа.
График представления бюджетной заявки устанавливается уполномоченным органом и доводится до администратора программ.
Датой представления бюджетной заявки считается дата его регистрации в уполномоченном органе.
Рассмотрение бюджетной заявки каждого администратора программ осуществляется в течение 5 рабочих дней с даты поступления в уполномоченный орган.
Бюджетные заявки рассматриваются уполномоченным органом, который проводит их оценку в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан и готовит по ним соответствующее заключение.
В случае несоответствия бюджетной заявки требованиям бюджетного законодательства Республики Казахстан по ее составлению и представлению бюджетная заявка возвращается администратору программ уполномоченным органом, с указанием причин возврата.
В случае отсутствия в информационной системе центрального уполномоченного органа бюджетной заявки и/или несоответствия с бюджетной заявкой, представленной на бумажном носителе, центральный и местные уполномоченные органы возвращают ее администратору программ без рассмотрения.
Администратор программ представляет доработанную бюджетную заявку в уполномоченный орган в течение 2-х рабочих дней с даты ее возврата. <*>
Сноска. Глава дополнена пунктом 6-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 . Пункт с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .

7. Бағдарламалар әкімшісінің бюджеттік өтініміне мыналар:
1) басым бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) қамтитын басым бюджеттiк бағдарламалардың (iшкi бағдарламалардың) тiзбесi;
2) бюджеттік бағдарламаға түсіндірме жазба;
3) бюджеттiк бағдарламаны iске асыру кезеңiне қарай, үш жылдық кезеңге арналған нақтыланған мақсаттары, мiндеттерi, iс-шаралары, орындалу мерзiмi, күтiлетiн нәтижелерi, индикаторлары бар бюджеттiк бағдарлама паспортының жобасы;
4) бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi жүргiзген, жоспарланатын қаржы жылына ауыстырылатын бюджеттiк бағдарламаның тиiмдiлiгiн бағалау нәтижелерi;
5) байланысты гранттар сомасын жұмсалу бағыттары бойынша мiндеттi түрде бөле отырып, ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланысты гранттар туралы ақпараты;
6) бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi орган айқындаған тәртiппен, ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланысты емес гранттар туралы ақпараты;
6-1) алынып тасталды ;
7) бюджеттік өтінімге енгізілген бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама) бойынша шығыстар есебі (бұдан әрі - шығыстар есебі);
7-1) осы Ережеге 50-1 қосымшаға сәйкес бас бухгалтер (қаржы бөлімінің бастығы) қол қойған мемлекеттік орган мен оның аумақтық бөлімшелерін есептеу техникасымен және ұйымдастыру техникасымен нақты қамтамасыз ету жөніндегі ақпараты;
8) басқа да ақпараттар жатады.
Ескерту: 7-тармақ жаңа редакцияда жазылды, өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 , ҚР  Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
7-1. Бағдарламалар әкімшісінің ақпараттандыру саласындағы шығыстарды қамтитын бюджеттік өтінімі Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 94 және Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 17 мамырдағы N 101-п бірлескен бұйрығымен бекітілген  (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде  2007 жылғы 12 маусымда N 2935 тіркелген) Ақпараттандыру саласындағы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру жөніндегі нұсқаулықтың нысандарында берілуі тиіс.
Ескерту: 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР  Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
8. Мемлекеттік мекемелердің олардың иелігінде қалатын тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) сатудан түскен ақша түсімдері мен тиісті қаржы жылына арналған болжамы бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi орган белгiлеген нысан бойынша жасалады және шығыстарының болжамы бюджеттік өтініммен бірге ұсынылады.
Ескерту: 8-тармақ жаңа редакцияда жазылды, өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.

7. Бюджетная заявка администратора программ включает в себя:
1) перечень приоритетных бюджетных программ (подпрограмм), включающий приоритетные бюджетные инвестиционные проекты (программы);
2) пояснительную записку к бюджетной программе;
3) проект паспорта бюджетной программы с уточненными целями, задачами, мероприятиями, сроками выполнения, ожидаемыми результатами, индикаторами на трехлетний период, в зависимости от периода реализации бюджетной программы;
4) результаты проведенных администратором оценок эффективности бюджетной программы, переходящей на планируемый финансовый год;
5) информацию о полученных и использованных связанных грантах по состоянию на 1 января текущего финансового года с обязательной разбивкой суммы связанных грантов по направлениям расходования;
6) информацию о полученных и использованных несвязанных грантах по состоянию на 1 января текущего финансового года в порядке, определяемом центральным уполномоченным органом;
6-1) (исключен - от 23 февраля 2007 г. N 36 )
7) расчеты расходов по бюджетной программе (подпрограмме) (далее - расчеты расходов), включенной в бюджетную заявку;
7-1) информацию по фактической обеспеченности средствами вычислительной техники и оргтехникой государственного органа и его территориальных подразделений, подписанную главным бухгалтером (начальником финансового отдела) по форме согласно приложению 50-1 к настоящим Правилам.
8) другую информацию. <*>
Сноска. Пункт 7 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 20 апреля 2004 г. N 61 ; внесены изменения - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 г. N 65 ; приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
7-1. Бюджетная заявка администратора программ по программам, включающим расходы в сфере информатизации должна быть представлена согласно формам Инструкции по планированию мероприятий по реализации бюджетных программ в сфере информатизации, утвержденной совместным приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 94 и Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 17 мая 2004 года N 101-п, зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июня 2004 года за N 2935.
Сноска. Глава 1 дополнена пунктом 7-1 приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
8. Прогноз поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, остающихся в их распоряжении, на соответствующий финансовый год составляется по форме, установленной центральным уполномоченным органом, и представляется вместе с бюджетной заявкой. <*>
Сноска. Пункт 8 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 20 апреля 2004 года N 61 . Пункт с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .

9. Бюджеттік өтінім жылдық қаржыландыру жоспарын және түсімдер мен қаржыландырудың жиынтық жоспарын жасау үшін негіз болып табылады.
Ескерту: 9-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
10. Бюджеттік өтінімге бағдарламалар әкімшісінің (мемлекеттік мекеменің) басшысы қол қояды. Бюджеттік өтінімде тиісті бағдарламалар әкімшісінің (мемлекеттік мекеменің) жауапты орындаушысының аты-жөні, әкесінің аты, лауазымы, жұмыс телефоны міндетті түрде көрсетіледі.
Ескерту: 10-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
10-1. Бюджеттік өтінімнің титулдық парағы осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімделеді.
Ескерту: 10-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
10-2. <*>
Ескерту: 10-2-тармақ алынып тасталды - Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
10-3. Уәкілетті органның немесе тиісті бюджет комиссиясының бюджеттік өтінімді қарау кезінде ескертулер мен ұсыныстар болған жағдайда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентінде (мәслихатта) республикалық (жергілікті) бюджет жобасының өзгерген жағдайында бюджеттік өтінімнің деректері қарастырудың әрбір кезеңінде қағаз тасығышта және орталық уәкілетті органның ақпараттық жүйесінде нақтылауға жатады.
Ескерту: 10-3-тармақпен толықтырылды, өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
10-4. Бағдарламалардың әкiмшiсi алдағы қаржы жылына арналған бюджеттiк өтiнiмдi орталық уәкiлеттi органға ағымдағы қаржы жылының 1 маусымына дейiн табыс етедi.
Ескерту: 10-4-тармақпен толықтырылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаға
түсiндiрме жазбаның мазмұны
Ескерту: 2-тарау жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
11. Бюджеттік бағдарламаға түсіндірме жазба бюджеттік бағдарламаның қысқаша сипатын анықтайды, оның мәнін, республика мен өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуында қажеттігі мен ролін ашады, өткен жылғы бюджеттік өтінімнен ауытқу себептерін көрсетеді.
11-1.Түсіндірме жазбада мынадай тармақтар бойынша ақпарат айтылуы қажет:

9. Бюджетная заявка является основой для составления годового плана финансирования и сводного плана поступлений и финансирования. <*>
Сноска. Пункт 9 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
10. Бюджетная заявка подписывается руководителем администратора программ (государственного учреждения). В бюджетной заявке обязательно указывается фамилия, имя, отчество, должность, рабочий телефон ответственного исполнителя соответствующего администратора программ (государственного учреждения). <*>
Сноска. Пункт 10 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
10-1. Титульный лист  бюджетной заявки оформляется по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам. <*>
Сноска. Глава дополнена новым пунктом 10-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
10-2. (исключен приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 )
10-3. В случае наличия замечаний и предложений при рассмотрении бюджетной заявки уполномоченным органом или соответствующей бюджетной комиссией, а также в случае изменения проекта республиканского (местного) бюджета в Парламенте Республики Казахстан (маслихате) данные бюджетной заявки подлежат уточнению на каждом этапе рассмотрения на бумажном носителе и в информационной системе центрального уполномоченного органа. <*>
Сноска. Глава дополнена новым пунктом 10-3 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 . Пункт с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
10-4. Бюджетная заявка на предстоящий финансовый год представляется администратором бюджетных программ центральному уполномоченному органу до 1 июня текущего финансового года.
Сноска. Глава 1 дополнена пунктом 10-4 приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
2. Содержание пояснительной записки к бюджетной программе <*>
Сноска. Глава 2 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
11. Пояснительная записка к бюджетной программе определяет краткую характеристику планируемой бюджетной программы, раскрывает ее сущность, необходимость и роль в социально-экономическом развитии республики или региона, указывает причины отклонения от прошлогодней бюджетной заявки.
11-1. В пояснительной записке необходимо изложить информацию по следующим пунктам:

1) осы проблема бойынша ағымдағы сәтте қалыптасқан ахуалға шолу, оның ішінде бұл мәселе бойынша осы не басқа бюджеттік бағдарламаны іске асыру барысында қабылданған шаралар және оның нәтижелері;
2) ұсынылып отырған бағдарламаның шеңберінде қолдану (өткізу) жоспарланып отырған бюджеттік одан арғы қажетті шаралар (іс-шаралар,
жұмыстар) күтілетін нәтиже және индикаторлар;
3) осы бюджеттік бағдарламаның Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуына үлесі;
4) сандық көрсеткіштер мен қаржы ресурстары бойынша осындай қажеттіліктің негіздемесін және салыстырма (өтпелі) кестені қоса бере отырып, қолданылып жүрген бюджеттік бағдарламаларды арттыру, жою, біріктіру не бөлшектеу жөніндегі ұсыныстар;
5) осы бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру тоқтатылған немесе қысқартылған жағдайда мүмкін боларлық жағымсыз салдарлар;
6) басқа мемлекеттік органдардың, ұйымдар мен қоғамдардың осы мәселе жөніндегі бар көзқарастары;
7) осы бюджеттік бағдарламаны орындауды басқа мемлекеттік органдардың ұқсас бюджеттік бағдарламаларымен, басқа ұйымдар, оның ішінде шетелдерде әлемдегі бар стандарттар не рынок жағдайында қалыптасқан жұмыстардың, қызметтердің осы түрлерін орындауға қойылатын талаптар жөніндегі іс-шараларымен салыстырып талдау;
8) әрбір нұсқаның оң және теріс жақтарын сипаттай отырып, көрсетілген мақсаттар мен міндеттерді іске асырудың баламалы нұсқалары;
9) ағымдағы жылдың аяқ шенінде бюджеттік бағдарламаны бағалауға болатын күтілетін нәтиже және индикаторлар аталсын.
Ескерту: 11-1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
11-2. 4)-8)-тармақтар бойынша ақпарат осындай ақпарат болған жағдайда көрсетіледі.
2-1. Бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның)
паспортын жасау тәртібі
Ескерту: 2-1-тараумен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
11-3. Бюджеттiк бағдарлама паспортының жобасы бюджеттiк бағдарламаның мақсаттарын, нормативтiк-құқықтық негiзiн, мiндеттерiн, iс-шараларын, жауапты орындаушыларын, орындалу мерзiмдерiн, ұлттық валютамен көрсетiлген құнын, қаржыландыру көздерiн, күтiлетiн нәтижелердi, индикаторларды айқындайтын құжат болып табылады.
Ескерту: 11-3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
11-4. Паспорттың жобасы осы Ережеге 2-1-қосымшаға сәйкес нысанда жасалады және өзіне мынадай тармақтарды қамтиды:

1) обзор сложившейся ситуации на текущий момент по данной проблеме, в том числе принятые меры в ходе реализации данной либо другой бюджетной программы по этому вопросу и их результаты;
2) дальнейшие необходимые меры (мероприятия, работы), которые планируется предпринять (провести) в рамках предлагаемой бюджетной программы, ожидаемый результат и индикаторы;
3) вклад данной бюджетной программы в социально-экономическое развитие Казахстана;
4) предложения по увеличению, исключению, объединению либо раздроблению существующих бюджетных программ с обоснованием такой необходимости и приложением сравнительной (переходной) таблицы по количественным показателям и финансовым ресурсам;
5) возможные негативные последствия в случае прекращения или сокращения финансирования данной бюджетной программы;
6) существующие точки зрения по данному вопросу других государственных органов, организаций и общественности;
7) сравнительный анализ выполнения данной бюджетной программы с аналогичными бюджетными программами других государственных органов, мероприятиями, работами, проводимыми другими организациями, в том числе в зарубежных странах по существующим в мире стандартам, либо сложившимся в рыночных условиях требованиям к выполнению данных видов работ, услуг;
8) альтернативные варианты реализации указанных целей и задач с описанием положительных и отрицательных сторон каждого варианта;
9) ожидаемые результаты, индикаторы, по которым можно оценить бюджетную программу в конце текущего года.
Сноска. Пункт 11-1 с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
11-2. Информация по подпунктам 4)-8) отражается в случае ее наличия.
2-1. Порядок составления паспорта бюджетной программы (подпрограммы) <*>
Сноска. Правила дополнены новой главой 2-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 20 апреля 2004 года N 61 .
11-3. Проект паспорта бюджетной программы (подпрограммы) (далее - проект паспорта) является документом, определяющим цели, нормативное правовое основание, задачи, мероприятия, ответственных исполнителей, сроки выполнения, стоимость в национальной валюте, источники финансирования бюджетной программы, ожидаемые результаты, индикаторы.
Сноска. Пункт 11-3 в редакции приказа заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
11-4. Проект паспорта составляется по форме согласно приложению 2-1 к настоящим Правилам и включает в себя следующие пункты:

1) бюджеттік бағдарламаның құны:
осы тармақта бюджеттік бағдарламаны іске асыру үшін қажет жоспарланатын жылға, егер даму бағдарламасы болса жылдар бойынша шығыстардың сомасы көрсетіледі.
Басым бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) (бұдан әрі - инвестициялық жоба (бағдарлама)) басым бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) қамтитын басым бюджеттiк бағдарламалардың (iшкi бағдарламалардың) іске асырғаннан бастап өткен кезең ішінде игерген сомаларды бөліп көрсетумен инвестициялық жобаның толық құнын, ағымдағы қаржы жылына және инвестициялық жобаны (бағдарламаны) іске асыру аяқталғанға дейін кейінгі жылдарға жоспарланған соманы қамтуы тиіс;
2) бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі:
осы тармақта мемлекеттік функциялар, осы бюджеттік бағдарламаның мақсаттары мен міндеттерін іске асырудың қажеттілігін анықтайтын Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдері.
Бұл ретте заңнама кесімдерді қоспағанда, Заңның және нормативтік құқықтық кесімнің атауын, күнін және нөмірін толық көрсету тиіс, заңнама кесімдеріне сілтеме жасалған жағдайында баптардың нөмірлерін міндетті түрде көрсету керек;
3) бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері:
бюджетті бағдарламаның қаржыландыру көздері республикалық және жергілікті бюджеттердің қаражаты, оның ішінде үкіметтік заемдар, байланыстырылған гранттар, жоғары тұрған бюджеттен бірлесіп қаржыландыру болуы мүмкін;
4) бюджеттік бағдарламаның мақсаты:
бюджеттік бағдарламаның мақсаты бюджеттік бағдарламаны орындау кезінде қол жеткізілуі тиіс белгілі бір түпкілікті нәтиже болып табылады. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты дәл, нақтылы және қол жетімді болуы тиіс.
Бюджеттік бағдарламаның мақсаты ең алдымен елдің стратегиялық даму міндеттерін, республиканың және өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзімді жоспарын, орта мерзімді фискалдық саясатты, мемлекеттік салалық (секторалдық), өңірлік бағдарламаларды, аумақтың дамуының экономикалық және әлеуметтік бағдарламаларын, сондай-ақ мемлекеттік басқару функцияларын негізге ала отырып, қалыптастырылады;
5) бюджеттік бағдарламаның міндеттері:
бағдарламаның мақсаты жеке міндеттерге бөлінеді, яғни басты мақсат бағдарламаны шешу жолдарын құрылымдау және бөлу жолымен неғұрлым жеке бөлініп жан-жақты қаралады.
Бағдарламаның міндеттері бағдарламаның мақсатын көрсетеді және анық, айқын, нақты әрі тексерілетін болуы тиіс.
Міндеттер қойылған мақсаттарға жетудің кезеңдерін білдіруі тиіс;
6) бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
іс-шаралар жоспары сандық сипаттамалары бар ұйымдастырушылық, экономикалық, техникалық және басқа да іс-қимылдар кешенін білдіреді. Iс-шаралар жоспарында бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі нақты іс-қимылдар мен іс-шаралар осы іс-қимылдар көзделген кіші бағдарламалар (олар болған жағдайда) бойынша көрсетіле отырып, жауапты орындаушылар (бағдарламалар әкімшісі) және жылдар бойынша әрбір іс-шараны іске асыру мерзімдері көрсетіледі.
Бұл ретте іс-шаралар бюджеттік бағдарламаларды іске асыру үшін қажетті бюджет қаражатын жұмсау бағыттары бойынша көрініс табу керек.
Іске асыру мерзімдері бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бағдарламаның мақсаттары мен міндеттеріне жету жөніндегі іс-шараларды орындауды жоспарлайтын уақыт аралығын анықтайды.
Бюджеттік бағдарламаны жоспарлау кезінде бюджеттік бағдарламаның кезеңдерін іске асыру мерзімдері ресурстарды жұмылдыруға, процестерді іске асыруға және нәтижелердің көрінуіне қанша уақыт қажет болатынын түсінуге мүмкіндігінше негізделуі тиіс.
Бұл ретте, мемлекеттік салалық (секторлық), аймақтық бағдарламаларын іске асыру мақсатында ұсынылатын мерзімдер бюджеттік бағдарламада анықталған іске асыру мерзімдеріне сәйкес келуі тиіс;
Нысаналы трансферттер аудару көзделетін бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттер жұмсалатын нақты іс-шаралар егжей-тегжейлі көрсетілуі тиіс;

1) стоимость бюджетной программы:
в данном пункте указывается сумма расходов на планируемый год, если программа развития, то по годам, необходимая для реализации бюджетной программы.
Проект паспорта приоритетных бюджетных программ (подпрограмм), включающих приоритетные бюджетные инвестиционные проекты (программы) (далее - инвестиционный проект (программа)), должен содержать полную стоимость инвестиционного проекта (программы) с выделением освоенных сумм за прошедший период с начала реализации инвестиционного проекта (программы), сумм, запланированных на текущий финансовый год и последующие годы до окончания реализации инвестиционного проекта (программы);
2) нормативная правовая основа бюджетной программы:
в данном пункте приводятся нормативные правовые акты Республики Казахстан, определяющие государственные функции, необходимость реализации целей и задач данной бюджетной программы.
Необходимо полностью указывать наименование, дату и номер нормативного правового акта, за исключением законодательных актов, и в случае ссылки на законодательный акт обязательно указание соответствующих статей;
3) источники финансирования бюджетной программы:
источниками финансирования бюджетной программы могут быть средства республиканского и местных бюджетов, в том числе правительственные займы, связанные гранты, софинансирование из вышестоящего бюджета;
4) цель бюджетной программы:
целью бюджетной программы является определенный конечный результат, который должен быть достигнут при выполнении бюджетной программы. Цель бюджетной программы должна быть четкой, реалистичной и достижимой.
Цель бюджетной программы формируется исходя, прежде всего, из задач стратегического развития страны, среднесрочного плана социально-экономического развития республики или региона, среднесрочной фискальной политики, государственных, отраслевых (секторальных), региональных программ, экономических и социальных программ развития территорий, а также функций государственного управления;
5) задачи бюджетной программы:
цель бюджетной программы разбивается на отдельные задачи, то есть главная цель детализируется на более частные путем структуризации и выделения путей решения бюджетной программы.
Задачи бюджетной программы отражают меры по достижению цели бюджетной программы и должны быть ясными, четкими, конкретными и проверяемыми.
Задачи должны представлять собой основные этапы достижения поставленных целей;
6) план мероприятий по реализации бюджетной программы:
план мероприятий представляет собой комплекс организационных, экономических, технических и других действий.
В плане мероприятий указываются конкретные действия и мероприятия по реализации бюджетной программы с указанием подпрограмм (в случае их наличия), по которым эти действия предусмотрены, ответственные исполнители (администратор программ) и сроки реализации каждого мероприятия по годам.
Мероприятия должны быть отражены по направлениям расходования бюджетных средств, необходимых для реализации бюджетной программы.
Сроки реализации определяют промежутки времени, в течение которых администратор программ планирует выполнить мероприятия по достижению цели и задач бюджетной программы.
При планировании бюджетной программы сроки реализации основных этапов бюджетной программы должны быть по мере возможности основаны на понимании того, сколько времени потребуется на мобилизацию ресурсов, реализацию процессов и проявление результатов.
Сроки, которые предлагаются в целях реализации бюджетной программы должны соответствовать срокам реализации государственных, отраслевых (секторальных), региональных программ;
По бюджетным программам, предусматривающим перечисление целевых трансфертов должны быть подробно указаны конкретные мероприятия, на которые направляются целевые трансферты.

7) бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер және индикаторлары:
осы тармақ жылдар бойынша бағдарламаның мақсаттарына қол жеткізуді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткіштерді, оның ішінде нысаналы трансферттерді пайдаланудан күтілетін нәтижелерді қамтуы тиіс.
Сандық көрсеткіштер бюджеттік бағдарламаның тиімділігіне бағалау жүргізу мүмкін болатын қорытындыланып көрсетіледі.
Ескерту: 11-4-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 , 2006 жылғы 1 желтоқсандағы N 185 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
2-2. Кредиторлық берешек туралы ақпарат
Ескерту: 2-2-бөлім алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
2-3. Дебиторлық берешек туралы ақпарат
Ескерту: 2-3-бөлім алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
2-4. Алынған және пайдаланылған байланыстырылған
гранттар туралы ақпарат
Ескерту: 2-4-тараумен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
11-7. Жұмсалу бағыттары бойынша (компоненттерге) гранттар сомасын міндетті түрде бөле отырып, ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланыстырылған гранттар тізбесі ұсынылады және осы Ережеге 2-4-қосымшаға сәйкес нысанда жасалады.
2-4-1. Алынған және пайдаланылған байланыссыз
гранттар туралы ақпарат
Ескерту: 2-4-1-тараумен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
11-7-1. Ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланыссыз гранттар туралы ақпарат мынадай нысандар бойынша тапсырылады:
1) осы Ережеге 2-4-1-қосымшаға сәйкес шетелде оқытуды қоспағанда, тауарларды жеткізуге, жұмыстарды орындауға және қызметтерді көрсетуге байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер;
Мәліметтерге анықтама ретінде 5, 6 және 7-бағандарда АҚШ долларында көрсетілген сомалар бойынша байланыссыз грант туралы келісімге қол қойылған күнге валюталардың айырбас бағамы туралы ақпарат қоса беріледі, 14-бағанда жобаны іске асыру кезінде қол жеткізілген мақсаттар көрсетіледі;

7) ожидаемые результаты и индикаторы выполнения бюджетной программы:
данный пункт должен содержать количественные и качественные показатели, характеризующие уровень выполнения бюджетной программы, по годам, в том числе результаты от использования целевых трансфертов.
Показатели, характеризующие уровень выполнения бюджетной программы и позволяющие оценить ее эффективность, должны быть доступными и проверяемыми.
Количественные показатели указываются обобщенными, по которым возможно провести оценку эффективности бюджетной программы. <*>
Сноска. Пункт 11-4 с изменеиями, внесенными приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 г. N 65; приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 1 декабря 2006 года N 185 ;  приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
2-2. Информация о кредиторской задолженности <*>
(Раздел 2-2 исключен приказом заместителя Премьер-Министра РК -
Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 )
2-3. Информация о дебиторской задолженности <*>
(Раздел 2-3 исключен приказом заместителя Премьер-Министра РК -
Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 )
2-4. Информация о полученных и использованных связанных грантах <*>
Сноска. Правила дополнены новой главой 2-4 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
11-7. Перечень полученных и использованных связанных грантов представляется по состоянию на 1 января текущего финансового года с обязательной разбивкой суммы грантов по направлениям расходования (компонентам) и составляется по форме согласно приложению 2-4 к настоящим Правилам.
2-4-1. Информация о полученных и использованных несвязанных грантах <*>
Сноска. Правила дополнены главой 2-4-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
11-7-1. Информация о полученных и использованных несвязанных грантах представляется по состоянию на 1 января текущего финансового года по следующим формам:
1) Сведения о предоставленных несвязанных грантах на поставку товаров, выполнение работ и оказание услуг, за исключением обучения за рубежом согласно приложению 2-4-1 к настоящим Правилам;
К сведениям справочно прилагается информация об обменных курсах валют по суммам, отраженным в долларах США в графах 5, 6 и 7 приложения 2-4-1 на день подписания соответствующего соглашения о несвязанном гранте, в графе 14 приложения 2-4-1 указываются достигнутые цели при реализации проекта;

2) осы Ережеге 2-4-2-қосымшаға сәйкес шетелде оқытуға байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер;
Шетелде оқыту дегеніміз курстар, семинарлар, тренингтер және шетелде Қазақстан Республикасының мемлекеттік ұйымдары лауазымды тұлғаларының (техникалық персоналды қоспағанда) біліктілігін арттырудың басқа да түрлері.
Кестенің 4 және 5-бағандарында қатысушылар саны әрбір лауазым санаты (деңгейі) бойынша көрсетіледі.
2-5. Мемлекеттік мекемелердің олардың иелігінде
қалатын тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді)
сатудан түскен ақша түсімдері мен шығыстарының болжамы
Ескерту: 2-5-тараумен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
11-8. Мемлекеттік мекемелердің олардың иелігінде қалатын тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) сатудан түскен ақша түсімдері мен шығыстарының тиісті қаржы жылына арналған болжамы осы Ережеге 2-5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады.
3. Шығыстардың есептеулерiн жасау тәртiбi
Ескерту: 3-тараудың мәтініне және қосымшаларға өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
12. Алдағы қаржы жылына арналған республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң жобаларын әзiрлеу үшiн мемлекеттiк мекемелер бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiне 3-50-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша шығыстардың экономикалық сыныптамасының әрбiр ерекшелiгi бойынша бюджет шығындарының есептеулерiн ұсынады.
Ескерту: 12-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
12-1. Субсидиялауға жiберiлетiн шығындарды қоспағанда, бюджеттiк бағдарлама (iшкi бағдарлама) бойынша шығыстардың есебi бюджеттiк бағдарламалардың нормативтiк, сандық, құндық көрсеткiштерi және бекiтiлген заттай нормалар негiзiнде жүзеге асырылады.
Бюджеттiк субсидиялардың мөлшерi жеке, заңды тұлғалар және шаруа (фермер) қожалықтары өз қаражаты есебiнен жабатын құнды алып тастағанда, жеке, заңды тұлғалардың және шаруа (фермер) қожалықтары қызметiнiң құнын жабуға бағытталатын сома ретiнде айқындалды.
Ескерту: 12-1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
12-2. Бағдарламаның әкiмшiсi бюджеттiк өтiнiмдi шығыстар лимитi шегiнде енгiзуге мiндеттi түрде.
Бағдарламалар әкiмшiсiнiң бюджеттiк бағдарламаларының (iшкi бағдарламаларының) жалпы құны шығыстар лимиттерiнен асып түскен жағдайда, бағдарламалардың әкiмшiлерi орталық уәкiлеттi органға бюджеттiк өтiнiмнiң құрамында:
бекiтiлген мемлекеттiк, салалық (секторлық), өңiрлiк бағдарламаларды, соның iшiнде олардың iс-шаралар жоспарларын;
заттай нормаларды;
бюджеттiк бағдарламалардың (iшкi бағдарламалардың) сандық және құндық көрсеткiштерiн өзгерту жөнiнде негiзделген ұсыныстарды табыс етедi.
Ескерту: 12-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.

2) Сведения о предоставленных несвязанных грантах на обучение за рубежом согласно приложению 2-4-2 к настоящим Правилам;
Обучение за рубежом подразумевает курсы, семинары, тренинги и другие виды повышения квалификации за границей должностных лиц государственных организаций Республики Казахстан (за исключением технического персонала).
В графах 4 и 5 приложения 2-4-2 количество участников указывается по каждой категории (уровню) должности.
2-5. Прогноз поступлений и расходов денег
от реализации товаров (работ, услуг) государственными
учреждениями, остающихся в их распоряжении <*>
Сноска. Правила дополнены новой главой 2-5 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
11-8. Прогноз поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, остающихся в их распоряжении, на соответствующий финансовый год составляется по форме согласно приложению 2-5 к настоящим Правилам.
3. Порядок составления расчетов расходов <*>
Сноска. Глава с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
12. Для разработки проекта республиканского и местных бюджетов на предстоящий финансовый год государственные учреждения представляют администраторам программ расчеты бюджетных расходов по каждой специфике экономической классификации расходов по формам, согласно приложениям 3-50. <*>
Сноска. Пункт 12 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
12-1. Расчеты расходов по бюджетной программе (подпрограмме), за исключением затрат, направляемых на субсидирование, осуществляются на основании нормативных, количественных, стоимостных показателей бюджетных программ и утвержденных натуральных норм.
Размер бюджетных субсидий определяется как сумма, направляемая на покрытие стоимости деятельности физических, юридических лиц и крестьянских (фермерских) хозяйств за минусом стоимости, покрываемой самими физическими, юридическими лицами и крестьянскими (фермерскими) хозяйствами за счет собственных средств. <*>
Сноска. Пункт 12-1 в редакции приказа заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
12-2. Администратор программы должен вносить бюджетную заявку в пределах лимита расходов.
В случае превышения общей стоимости бюджетных программ (подпрограмм) над лимитами расходов администраторы программ в составе бюджетной заявки представляют в центральный уполномоченный орган обоснованные предложения по изменению:
утвержденных государственных, отраслевых (секторальных), региональных программ, в том числе их планов мероприятий;
натуральных норм;
количественных и стоимостных показателей бюджетных программ (подпрограмм).
Сноска. Глава 3 дополнена пунктом 12-2 приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .

13. Шығындардың экономикалық сыныптамасының әрбір ерекшелігі бойынша шығындар есептеулеріне бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің (мемлекеттік мекеменің) басшысы және бас бухгалтер қаржы-экономикалық бөлімнің бастығы) қол қояды.
Ескерту: 13-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
13-1. Бекітілген штат саны ұлғайтылған жағдайда бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бекітілген нысандарға сәйкес бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша шығыстар есебін қосымша табыс етеді.
Ескерту: 13-1-тармақпен толықтырылды, өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен .
13-2. Бағдарламалар әкімшілері бюджеттік өтінімнің құрамында бағдарламалар мен кіші бағдарламалар бөлінісіндегі ұйымда құралдардың (жүргізілген түгендеу негізінде) болу туралы ақпаратты ұсынады.
Ескерту: 13-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
14. Шығыстардың экономикалық сыныптамасының ерекшелiктерi бойынша шығындарды есептеу мына нысандар бойынша жасалады:
1) 01-111 нысаны (3 қосымша), оларға тиiсiнше 12-111, 13-111 және 14-111, 15-111 прокуратура органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің құқық қорғау органдарының, өртке қарсы мемлекеттiк қызмет, Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) және кеден қызметi органдарының қызметшiлерiн, әскери қызметшiлердi қоспағанда, әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлерiнiң жалақыларына арналған шығындарды есептеуге арналған. Бұл ретте Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімін бекіту туралы" тиісінше 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282 және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлықтарын басшылыққа алған жөн.
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің лауазымдық жалақыларының айлық сомасы айқындалады.
Шығыстар есебінің бұл нысаны әрбір санат бойынша мамандық бойынша жұмыс өтілінің жылдары бөлінісінде толтырылады.
02-111 нысаны (4 қосымша) саяси мемлекеттiк қызметшiлердің депутаттардың, судьялардың жалақысына жұмсалатын шығындарды есептеуге арналған.
5-бағанда саяси мемлекеттiк қызметшiлердің, депутаттардың, судьялардың осы бағанда көрсетілген формула бойынша айына лауазымдық айлықақыларының сомасы анықталады.
Мемлекеттiк қызметшiлерге еңбек ақы төлеудің шарттары өзгеруiне байланысты 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап төленетiн жалақыдағы айырманы төлеуге арналған шығындарды есептеуде "Еңбек ақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 ақпандағы N 281 қаулысын басшылыққа алған жөн.
Радиациялық қатер аумақтарында тұрғаны үшiн және экологиялық қасiрет аймақтарында тұрғаны үшiн қосымша төлем есептеуде "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы және "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" 1992 жылғы 30 маусымдағы Заңдарын тиiсiнше басшылыққа алған жөн.
03-111 нысаны (5 қосымша) төтенше және өкiлеттi елшiлердің, шет елдегi мекемелер қызметкерлерінің жалақысына жұмсалатын шығындарды есептеуге арналған.
3-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын лауазымдардың атаулары бөлінісiнде 1 қызметкердің айлық лауазымдық айлықақысының сомасы көрсетiледi. Бұл ретте шетел валютасындағы сомасы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ресми бағамы бойынша теңгемен есептеледi.
11-бағанда айлық жалақының қорытынды сомасы анықталады, ол осы бағанда көрсетiлген формула бойынша айқындалады.
12-бағандa осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес жылдық жалақының қорытынды сомасы анықталады.
Шығыстар есебінің бұл нысаны әрбір санат бойынша мамандық бойынша жұмыс өтілінің жылдары бөлінісінде толтырылады.
Мемлекеттiк қызметшiлерге еңбек ақы төлеудiң шарттары өзгеруiне байланысты 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап төленетiн жалақыдағы айырманы төлеуге арналған шығындарды есептеуде "Еңбек ақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 23 ақпандағы N 281 қаулысын басшылыққа алған жөн.
Радиациялық қатер аумақтарында тұрғаны үшiн және экологиялық қасiрет аймақтарында тұрғаны үшiн қосымша төлем есептеуде "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы және "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" 1992 жылғы 30 маусымдағы Заңдарын тиiсiнше басшылыққа алған жөн.
Мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiнің жалақыларына арналған шығындар есептеулерiн жасау үшiн мына нысандар толтырылады:
04-111 нысаны (6 қосымша) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi қызметкерлерінің жалақыларына арналған шығындарды есептеу үшiн;
05-111 нысаны (7 қосымша) жоғары бiлiм беру және ғылым мемлекеттiк мекемелерi қызметкерлерiнiң жалақыларына арналған шығындарды есептеу үшiн. Осы нысанды Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнің, Iшкi iстер министрлiгiнің, Әділет министрлігі, Қазақстан Республикасының Экономикалық және жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы), Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі және Ұлттық қауiпсiздiк комитетінің оқу орындарынан басқа жоғары бiлiм мекемелерi толтырады;
06-111 нысаны (8 қосымша) денсаулық сақтау мемлекеттiк мекемелерi қызметкерлерінің жалақыларына арналған шығындарды есептеу үшiн;
07-111 нысаны (9 қосымша) әлеуметтiк қамсыздандыру мемлекеттiк мекемелерi қызметкерлерiнің жалақыларына арналған шығындарды eceптeу үшiн;
08-111 нысаны (10 қосымша) мәдениет және мұрағат iсi мемлекеттiк мекемелерi қызметкерлерінің жалақыларына арналған шығындарды есептеу үшiн;
09-111 нысан (11 қосымша) дене шынықтыру және спорт мемлекеттiк мекемелерi қызметкерлерiнiң жалақыларына арналған шығындарды есептеу үшiн;
10-111 нысан (12 қосымша) мемлекеттiк бiлiм, жоғары бiлiм және ғылым, денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және мұрағат iсi, дене тәрбиесi және спорт органдарын, құқық қорғау органдарын, Қазақстан Республикасы Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi мекемелерiн қоспағанда басқа мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерінің жалақыларына арналған шығындарды есептеу үшiн.
Көрсетiлген нысандардың 14-бағанында мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын қызметкерлерiнің лауазымдық жалақыларының сомасы лауазымдар санаты және мамандығы бойынша жылдардағы қызмет өтiлі бөлінісiнде айына анықталады.
Мемлекеттiк мекемелердің мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiнің жалақыларына арналған шығындар есептеулерiн жасауда "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес, және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысын басшылыққа алған жөн.
12-111 нысаны (14 қосымша) прокуратура органдары қызметшілерінің (Қазақстан Республикасының Бас әскери прокуратурасы, округтар, гарнизондар мен әскерлер әскери қызметшiлерiн қоспағанда, олар бойынша 13-111 нысаны толтырылады) жалақыларына арналған шығындарды есептеуге арналған.
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша прокуратура органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларының айлық сомасы айқындалады.
Шығыстар есебінің бұл нысаны әрбір санат бойынша мамандық бойынша жұмыс өтілінің жылдары бөлінісінде толтырылады.
37-баған прокуратура органдары қызметшiлерiне сыныптық шен түрлерiне байланысты сыныптық шендер үшiн қосымша төлем төлеуге арналған шығындарды есептеуге арналған.
13-111 нысаны (15 қосымша) құқық қорғау органдары, мемлекеттiк өртке қарсы қызметтер, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтері, Қылмыстық-атқарушы жүйесi органдары қызметкерлерінің жалақысына арналған шығындарды есептеуге арналған.
14-баған құқық қорғау органдары, мемлекеттiк өртке қарсы қызмет, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет, Қылмыстық-атқарушы жүйесi қызметшiлерiне лауазым санаты бөлiнiсiнде айына лауазымдық жалақыларының сомасын есептеуге арналған.
34-баған арнайы атақ түрлерiне байланысты арнайы атақтар үшiн қосымша төлем төлеуге арналған шығындарды есептеуге арналған.
35-бағанда қызмет атқарудың ерекше жағдайлары үшiн үстемақы алатын құқық қорғау органдары, өртке қарсы мемлекеттiк қызмет, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет, Қылмыстық-атқарушы жүйесi қызметшiлерінің саны көрсетiледi, ал 36-бағанда қызмет атқарудың ерекше жағдайлары үшiн төленетiн үстемақы сомасы көрсетiледi. Бұл жағдайда қызмет атқарудың ерекше жағдайлары үшiн төленетiн үстемақының жалпы сомасы лауазымдық жалақының жалпы сомасының 15 пайызынан жоғары болмау керек.
14-111 нысан (16 қосымша) әскери қызметшiлердің жалақысына арналған шығындарды есептеуге арналған.
14-баған әскери қызметшiлерге лауазымдар санаты бөлінісiнде айына лауазымдық жалақы төлеуге арналған шығындарды есептеуге арналған.
34-бағанда әскери атақтардың түрiне байланысты әскери атақтар үшiн қосымша ақы сомасы есептелiнедi.
35-бағанда әскери қызметшiлерге қызмет атқарудың ерекше жағдайлары үшiн үстемақы алатын әскери қызметшiлердің саны, ал 36-бағанда қызмет атқарудың ерекше жағдайлары үшiн үстемеақының сомасы көрсетiледi. Бұл ретте қызмет атқарудың ерекше жағдайлары үшiн төленетiн үстемақының жалпы сомасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi үшiн лауазымдық жалақылар бойынша жалпы соманың 25 пайызынан жоғары емес соманы құрауы керек, басқа органдар үшiн - 15 пайыздан жоғары емес.
12-111, 13-111, 14-111 нысандары бойынша жалақыға арналған шығындарды есептеуде Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мемлекеттік өртке қарсы қызметі мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттары бойынша тізілімдерін бекіту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283 және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлықтарын басшылыққа алған жөн.
15-111 нысаны (16-1-қосымша) жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің лауазымдық айлықақысы бойынша шығындарды есептеуге арналған.
1-бағанда жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің тарифтік разряды көрсетіледі.
2-бағанда жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің саны көрсетіледі.
3-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын бір айдағы лауазымдық айлықақының сомасы көрсетіледі.
4-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес бір жылдағы лауазымдық айлықақының сомасы айқындалады.
Радиациялық қатер және экологиялық қасiрет аймақтарында тұрғаны үшiн қосымша төлем есептеуде (12-111, 13-111, 14-111, 15-111-нысандар) Қазақстан Республикасының "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" 1992 жылғы 30 маусымдағы және "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңдарын басшылыққа алған жөн.

13. Расчеты расходов по каждой специфике экономической классификации расходов подписывает руководитель администратора программ (государственного учреждения) и главный бухгалтер (начальник финансово-экономического отдела). <*>
Сноска. Пункт 13 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
13-1. Администраторы программ при увеличении утвержденной штатной численности дополнительно представляют расчет расходов по бюджетным программам (подпрограммам) согласно утвержденным формам. <*>
Сноска. Глава 3 дополнена пунктом 13-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 . Пункт 13-1 с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 года N 36 .
13-2. Администраторы программ в составе бюджетной заявки представляют информацию о наличии у организации (организаций) имеющихся основных средств (на основе проведенных инвентаризаций) в разрезе программ и подпрограмм.
Сноска. Глава 3 дополнена пунктом 13-2 приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
14. Расчеты расходов по спецификам экономической классификации расходов составляются по следующим формам.
1) Форма 01-111 (приложение 3) предназначена для расчета расходов на заработную плату административных государственных служащих, за исключением сотрудников органов прокуратуры, правоохранительных органов, государственных фельдъегерских служб, государственных противопожарных служб, органов Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) и таможенных служб, военнослужащих, по которым заполняются соответственно формы 12-111, 13-111 14-111, 15-111. При этом следует руководствоваться Указами Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям" и от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан".
2      В графе 6 определяется сумма должностных окладов административных государственных служащих в месяц по формуле, указанной в данной графе.
Данная форма расчета расходов заполняется по каждой категории в разрезе стажа работы по специальности в годах.
3      Форма 02-111 (приложение 4) предназначена для расчета расходов на заработную плату политических государственных служащих, депутатов, судей.
4      В графе 5 определяется сумма должностных окладов политических государственных служащих, депутатов, судей в месяц по формуле, указанной в данной графе.
5      При расчете расходов на выплату государственным служащим разницы в заработной плате, выплачиваемой в связи с изменениями условий оплаты труда с 1 января 2000 года, следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2000 года N 281 "О некоторых вопросах оплаты труда".
6      При расчете дополнительной оплаты за проживание на территориях радиационного риска и за проживание в зонах экологического бедствия следует руководствоваться соответственно Законами Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан , пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" и от 30 июня 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье".
7      Форма 03-111 (приложение 5) предназначена для расчета расходов на заработную плату чрезвычайных и полномочных послов, работников загранучреждений.
8      В графе 3 указывается сумма должностного оклада на 1 работника в месяц в разрезе наименований должностей, которая определяется по формуле, указанной в данной графе. При этом суммы в иностранной валюте конвертируются в тенге по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан.
9      В графе 11 определяется итоговая сумма заработной платы в месяц, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.
10     В графе 12 определяется итоговая сумма заработной платы в год согласно формуле, указанной в данной графе.
Данная форма расчета расходов заполняется по каждой категории в разрезе стажа работы по специальности в годах.
11      При расчете расходов на выплату государственным служащим разницы в заработной плате, выплачиваемой в связи с изменениями условий оплаты труда с 1 января 2000 года, следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2000 года N 281 "О некоторых вопросах оплаты труда".
12      При расчете дополнительной оплаты за проживание на территориях радиационного риска и за проживание в зонах экологического бедствия следует руководствоваться соответственно Законами Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года " О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" и от 30 июня 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье".
13      Для составления расчетов расходов на заработную плату работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, заполняются следующие формы:
14      Форма 04-111 (приложение 6) для расчета расходов на заработную плату работников государственных учреждений образования;
15      Форма 05-111 (приложение 7) для расчета расходов на заработную плату работников государственных учреждений высшего образования и науки. Данную форму заполняют учреждения высшего образования, кроме учебных заведений Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Министерства юстиции, Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция), Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
16      Форма 06-111 (приложение 8) для расчета расходов на заработную плату работников государственных учреждений здравоохранения;
17      Форма 07-111 (приложение 9) для расчета расходов на заработную плату работников государственных учреждений социального обеспечения;
18      Форма 08-111 (приложение 10) для расчета расходов на заработную плату работников государственных учреждений культуры и архивного дела;
19      Форма 09-111 (приложение 11) для расчета расходов на заработную плату работников государственных учреждений физической культуры и спорта;
20      Форма 10-111 (приложение 12) для расчета расходов на заработную плату работников прочих государственных учреждений, за исключением государственных органов образования, высшего образования и науки, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и архивного дела, физической культуры и спорта, правоохранительных органов, учреждений Республиканской гвардии Республики Казахстан, Службы охраны Президента Республики Казахстан.
21      В графе 14 указанных форм определяется сумма должностных окладов работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, в месяц в разрезе категорий должностей и стажа работы по специальности в годах.
22      Форма 11-111 (приложение 13) для расчета расходов на заработную плату рабочих государственных учреждений.
23      При составлении расчета расходов на заработную плату работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий, следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий".
24      Форма 12-111 (приложение 14) предназначена для расчета расходов на заработную плату сотрудников органов прокуратуры (за исключением военнослужащих Главной военной прокуратуры, военных прокуратур округов, гарнизонов и войск Республики Казахстан, по которым заполняется форма 13-111).
25      В графе 6 определяется сумма должностных окладов сотрудников органов прокуратуры в месяц по формуле, указанной в данной графе.
Данная форма расчета расходов заполняется по каждой категории в разрезе стажа работы по специальности в годах.
26      Графа 37 предназначена для расчета расходов на выплату сотрудникам органов прокуратуры доплат за классные чины в зависимости от видов классных чинов.
27      Форма 13-111 (приложение 15) предназначена для расчета расходов на заработную плату сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы, государственной фельдъегерской службы, органов уголовно-исполнительной системы.
28      Графа 14 предназначена для расчета суммы должностных окладов сотрудников правоохранительных органов, государственных противопожарных служб, государственных фельдъегерских служб, органов уголовно-исполнительной системы в месяц в разрезе категорий должностей. Графа 34 предназначена для расчета расходов на выплату доплат за специальные звания в зависимости от вида специальных званий.
29      В графе 35 указывается количество сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы, государственной фельдъегерской службы, органов уголовно-исполнительной системы, получающих надбавку за особые условия прохождения службы, а в графе 36 указывается сумма надбавки за особые условия прохождения службы. При этом общая сумма надбавки за особые условия прохождения службы должна составлять не более 15 процентов от общей суммы должностного оклада.
30      Форма 14-111 (приложение 16) предназначена для расчета расходов на заработную плату военнослужащих.
31      Графа 14 предназначена для расчета расходов в месяц на выплату должностных окладов военнослужащим в разрезе категорий должностей.
32      В графе 34 рассчитываются суммы доплат за воинские звания в зависимости от вида воинских званий.
33      В графе 35 указывается количество военнослужащих, получающих надбавку за особые условия прохождения службы, а в графе 36 указывается сумма надбавки за особые условия прохождения службы. При этом общая сумма надбавки за особые условия прохождения службы должна составлять для Службы охраны Президента Республики Казахстан не более 25 процентов от общей суммы по должностным окладам, для других органов - не более 15 процентов.
34      При расчете расходов на заработную плату по формам 12-111, 13-111, 14-111 следует руководствоваться Указами Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям" и от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан".
35      Форма 15-111 (приложение 16-1) предназначена для расчета расходов по должностному окладу военнослужащих срочной военной службы.
36      В графе 1 указывается тарифный разряд военнослужащих срочной военной службы.
37      В графе 2 указывается количество военнослужащих срочной военной службы.
38      В графе 3 указывается сумма должностных окладов в месяц, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.
39      В графе 4 определяется сумма должностных окладов в год согласно формуле, указанной в данной графе.
40      При расчете дополнительной оплаты за проживание в зонах радиационного риска и экологического бедствия (формы 12-111, 13-111, 14-111, 15-111) следует руководствоваться Законами Республики Казахстан от 30 июня 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" и от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".

2) 01-112 нысаны (17 қосымша) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнің кейбiр актілерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" 2002 жылғы 21 наурыздағы N 825 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттiк органдар орталық аппараттарының және олардың ведомстваларының мемлекеттiк қызметшiлерiне жылына екi лауазымдық жалақы мөлшерiнде сыйлық беру үшiн қосымша ақшалай төлемдерге арналған шығындарды есептеуге арналған.
Ескерту: 2-тармақшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы N 185 бұйрығымен.
3) 01-113 нысаны (18 қосымша) Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне өтемақы төлемдерiне жұмсалатын шығындарды есептеуге арналған, оларға еңбекақы төлеу Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына және "Қазақстан Республикасы Президентінiң кейбiр актілерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" 2002 жылғы 21 наурыздағы N 825 Жарлығына сәйкес жүргiзiледi.
4) 01-114 нысаны (19 қосымша) әскери қызметшiлердің, iшкi iстер органдары қызметкерлерiнің жинақтаушы зейнетақы қорларына соттардың белгіленген міндетті зейнетақы жарналарына қосымша және міндеттi зейнетақы жарналарына жұмсалатын шығындарды есептеуге арналған.
Соттардың белгіленген міндетті зейнетақы жарналарына қосымша және әскери қызметшілердің, iшкi iстер органдары және Әдiлет министрлiгiнің Қылмыстық-атқарушы жүйесi комитетi, қаржы полициясы және өртке қарсы мемлекеттiк қызмет органдары қызметкерлерiнің жинақтаушы зейнетақы қорларына мiндеттi зейнетақы жарналарының сомасын есептеуде "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңын басшылыққа алған жөн.
2-бағанда 1998 жылғы 1 қаңтардағы жағдай кемінде 10 жыл әскери қызметте, Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарында қызмет өтiлі бар әскери қызметшiлердің және iшкi iстер және Қылмыстық-атқарушы жүйесi комитетi, қаржы полициясы және өртке қарсы мемлекеттiк қызмет органдары қызметкерлерiнің лауазымдық жалақыларын және әскери (арнайы) атағы бойынша жалақының (қосымша ақының) сомаларынан тұратын айына ақшалай ұстау сомасы көрсетiледi.
3-бағанда жинақтаушы зейнетақы қорларына жарнаның мөлшерi көрсетiледi.

2) Форма 01-112 (приложение 17) предназначена для расчета расходов на дополнительные денежные выплаты для премирования государственных служащих центральных аппаратов центральных государственных органов Республики Казахстан и их ведомств в размере двух должностных окладов в год, согласно Указа Президента Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 825 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038".
3) Форма 01-113 (приложение 18) предназначена для расчета расходов на компенсационные выплаты работникам органов Республики Казахстан, оплата труда которых производится в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 825 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3038".
4) Форма 01-114 (приложение 19) предназначена для расчета расходов на дополнительно установленные обязательные пенсионные взносы судей и обязательные пенсионные взносы военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы в накопительные пенсионные фонды.
При расчете суммы дополнительно установленных обязательных пенсионных взносов судей и обязательных пенсионных взносов военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел в накопительные пенсионные фонды следует руководствоваться Законом Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
В графе 2 указывается сумма денежного содержания в месяц, которая состоит из сумм должностных окладов военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, имеющих по состоянию на 1 января 1998 года стаж военной службы, службы в органах внутренних дел Республики Казахстан менее 10 лет и окладов (доплат) по воинскому (специальному) званию.
В графе 3 указывается размер взноса в накопительные пенсионные фонды.

4 және 5-бағандарда формулаларға сәйкес жинақтаушы зейнетақы қорларына айына және жылына жарналардың сомалары анықталады.
Ескерту: 4) тармақшаға өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007.12.27. N 227 Бұйрығымен.
4-1) 01-115 нысаны (19-1-қосымша) алқабилер еңбекақысы шығыстарын есептеуге арналған.
Алқабилердің еңбекақысы»"Алқабилер туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 16 қаңтардағы N 121 Заңына сәйкес есептеледі.
Ескерту: 4-1) тармақшамен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007.12.27. N 227 Бұйрығымен.
5) 01-121 нысаны (20 қосымша) мемлекеттiк мекемелердің әлеуметтiк салық төлеуге арналған шығындарды есептеуге арналған.
Жоспарланған жылға арналған әлеуметтiк салық сомасын есептеу кезiнде "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылға 12 маусымдағы Кодексiн (Салық Кодексi) басшылыққа алу қажет.
1-бағанда еңбек ақының салық салынатын қоры, 2-бағанда әлеуметтiк салық ставкасы Қазақстан Республикасының, 3-бағанда осы бағанда көрсетiлген формула бойынша анықталатын жылына салық сомасы көрсетiледi.
5-1) 01-122 нысаны (20-1-қосымша) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды төлеуге шығыстарға арналған.
Жоспарланып отырған жылға арналған әлеуметтік аударымдардың сомасын есептеген кезде "Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысын басшылыққа алу қажет.
1-бағанда салық салынатын жалақы қоры, 2-бағанда әлеуметтік аударымдар ставкасы, 3-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын жылдық әлеуметтік аударым сомалары көрсетіледі.
6) 01-125 нысаны (21 қосымша) бойынша есептi автокөлiк құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезіндегі сақтандыру сыйлықақысының мөлшерін есептеу жүргiзiледi. Осы нысанды балансында автокөлiк құралдары есепке алынған мемлекеттiк мекемелер автокөлiк құралдары иелерiнің азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыруға арналған шығындар сомасын анықтау үшiн толтырады.
Автокөлiк құралдары иелерiнің азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн міндетті сақтандыру кезіндегі сақтандыру сыйлықақысының мөлшерін есептеуде "Көлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі Заңын басшылыққа алу қажет.
7) 01-131 нысанды (22 қосымша) iшкi iстер, ҚорМ, ҰҚК, ҚР Республикалық ұлан органдарының, денсаулық сақтау және ветеринария мекемелерiн қоспағанда, тамақтануға арналған шығындарды есептеу үшiн мемлекеттiк білiм беру және әлеуметтiк қорғау мекемелерi толтырады.
2-бағанда тамақ өнiмдерiн алушылардың атауы көрсетiледi.
3-бағанда тағам нормасы белгіленген бiрлiктердің орташа саны көрсетiледi:
бiлiм беру мекемелерiнде     -  оқушылардың (балалардың)
орташа жылдық саны
әлеуметтiк қамсыздандыру     -  тұрғындардың орташа жылдық
мекемелерiнде                   саны
4-бағанда мекеменің бiр жылда жұмыс iстейтiн күндерiнің саны көрсетiледi.
5-бағанда заңнамада белгiленген тағам нормасы көрсетiледi.
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес анықталатын шығындар сомасы көрсетіледi.

В графах 4 и 5 согласно формулам определяются суммы взносов в накопительные пенсионные фонды в месяц и в год.
4-1) Форма 01-115 (приложение 19-1) предназначена для расчета расходов на заработную плату присяжных заседателей.
Заработная плата присяжных заседателей расчитывается согласно Закону Республики Казахстан от 16 января 2006 года "О присяжных заседателях".
5) Форма 01-121 (приложение 20) предназначена для расчета расходов на уплату социального налога.
При расчете суммы социального налога на планируемый год необходимо руководствоваться Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
В графе 1 указывается налогооблагаемый фонд оплаты труда, в графе 2 - ставка социального налога, графе 3 - сумма налога в год, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.
5-1) Форма 01-122 (приложение 20-1) предназначена для расчета расходов на уплату социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования.
При расчете суммы социальных отчислений на планируемый год необходимо руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683 "Об утверждении Правил исчисления социальных отчислений".
В графе 1 указывается налогооблагаемый фонд оплаты труда, в графе 2 - ставка социальных отчислений, в графе 3 - сумма социальных отчислений в год, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.
6) По форме 01-125 (приложение 21) производится расчет размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств. Данная форма заполняется государственными учреждениями, у которых на балансе числятся автотранспортные средства, для определения суммы расходов на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств.
При расчете размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств необходимо руководствоваться Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств".
7) Форма 01-131 (приложение 22) заполняется государственными учреждениями образования и социальной защиты для расчета расходов на питание, кроме учреждений органов внутренних дел, МО, КНБ, Республиканской гвардии РК, здравоохранения и ветеринарных учреждений.
В графе 2 указывается наименование получателей продуктов питания.
В графе 3 указывается среднее количество единиц, на которых установлены нормы питания:
в учреждениях образования        - среднее количество
обучающихся (детей)
в учреждениях социального        - среднее количество
обеспечения                        проживающих.
В графе 4 указывается количество дней функционирования учреждения в год.
В графе 5 указывается норма питания в день на единицу в денежном выражении, установленная законодательством.
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.

02-131 нысанын (23 қосымша) ҚР ішкi iстер, ҚopM, ҰҚК, Республикалық ұлан органдарының мемлекеттiк мекемелерi толтырады.
2-бағанда тағам өнiмдерiн алушылардың атауы көрсетiледi.
3-бағанда тағам нормалары белгіленген мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлердiң орташа саны көрсетiледi.
4-бағанда мекеменiң жылына жұмыс iстеу күндерiнің саны көрсетiледi.
5-бағанда ақшалай алғанда бiр адамға заңдармен белгіленген тағам нормасы көрсетiледi.
6-бағанда мерзiмдi қызметтегi 1 әскери қызметшiге айына ақшалай алғанда темекi бұйымдарын босатудың заңдармен белгiленген нормасы көрсетiледi.
7-бағанда мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлер үшiн темекi бұйымдарына арналған шығындарды есептеу үшiн айлардың саны көрсетiледi.
8-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес анықталатын шығыстардың жалпы сомасы көрсетiледi.
03-131 нысанын (24 қосымша) мемлекеттік ветеринариялық мекемелер толтырады.
2-бағанда тағам өнiмдерiн алушылардың атауы көрсетiледi.
3-бағанда азық нормалары белгiленген жануарлардың түрлері бойынша орташа саны көрсетiледi.
4-бағанда мекеменiң жылына жұмыс iстеу күндерiнің саны көрсетiледi.
5-бағанда ақшалай алғанда бiр өлшемге заңдармен белгіленген азық-түлiк нормасы көрсетiледi.
6-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес анықталатын шығындар сомасы көрсетiледi.
04-131-нысаны (25 қосымша) денсаулық сақтау мекемелерiнде тамаққа арналған шығындарды есептеу үшiн жасалады. Бұл ретте "Республиканың мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында тамақтанудың заттай нормаларын және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың ең төменгi нормаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 128 қаулысын басшылыққа алған жөн.
2-бағанда бөлiмшелердің (жекелеген ұйымдардың) атауы көрсетiледi;
3-бағанда жылына төсек-күндердiң саны көрсетiледi;
4-бағанда жоғарыда көрсетiлген қаулымен бекiтілген заттай нормаларды ескере отырып, теңгемен 1 төсек-күнге арналған тамаққа жұмсалатын шығыстар нормасы көрсетiледi;
5-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес анықталатын шығыстардың сомасы көрсетiледi.
8) 01-132-нысанды (26 қосымша) дәрi-дәрмектерге, мал дәрiгерлік препараттарға және медициналық мақсаттағы өзге де құралдарға арналған шығындарды есептеу үшiн, денсаулық сақтау мекемелерiнен басқа мемлекеттік мекемелер толтырады.
Дәрi-дәрмектерге және медициналық мақсаттағы өзге де құралдарға арналған шығындарды есептеу кезiнде мемлекеттiк мекемелер бағандарда мынадай көрсеткіштердi көрсетедi:
2-бағанда алушылардың атауы көрсетiледi;
3-бағанда күнiне алушылардың орташа саны көрсетiледi;
4-бағанда мекеменің бiр жылда жұмыс iстеу күндерi көрсетiледi;

Форма 02-131 (приложение 23) заполняется государственными учреждениями органов внутренних дел, МО, КНБ, Республиканской гвардии РК.
В графе 2 указывается наименование получателей продуктов питания.
В графе 3 указывается среднее количество военнослужащих срочной службы, на которых установлены нормы питания.
В графе 4 указывается количество дней функционирования учреждения в год.
В графе 5 указывается норма питания в день на единицу в денежном выражении, установленная законодательством.
В графе 6 указывается норма отпуска табачных изделий в месяц на 1 военнослужащего срочной службы в денежном выражении, установленная законодательством.
В графе 7 указывается количество месяцев для расчета расходов на табачные изделия для военнослужащих срочной службы.
В графе 8 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 03-131 (приложение 24) заполняется государственными ветеринарными учреждениями.
В графе 2 указывается наименование получателей продуктов питания.
В графе 3 указывается среднее количество животных по видам, на которых установлены нормы питания.
В графе 4 указывается количество дней функционирования учреждения в год.
В графе 5 указывается норма питания в день на единицу в денежном выражении, установленная законодательством.
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 04-131 (приложение 25) составляется для расчета расходов на питание в учреждениях здравоохранения. При этом следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 128 "Об утверждении натуральных норм на питание и минимальных норм оснащения мягким инвентарем государственных организаций здравоохранения республики".
В графе 2 указывается наименование отделений (отдельных организаций).
В графе 3 указывается количество койко-дней в год.
В графе 4 указывается норма расходов на питание на 1 койко-день в тенге, которая рассчитывается с учетом натуральных норм, утвержденных вышеуказанным постановлением.
В графе 5 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
8) Форма 01-132 (приложение 26) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на медикаменты и прочие средства медицинского назначения, кроме учреждений здравоохранения.
При расчете расходов на медикаменты и прочие средства медицинского назначения государственными учреждениями в графах указываются следующие показатели:
В графе 2 указывается наименование получателей;
В графе 3 указывается среднее количество получателей в день;
В графе 4 указывается дни функционирования учреждения в год;

5-бағанда заңнамада белгіленген күнiне 1 бiрлiкке дәрi-дәрмектер босатудың нормасы көрсетiледi;
6-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес шығыстардың сомасы анықталады.
02-132-нысаны (27 қосымша) денсаулық сақтау стационарлық мекемелерiнде дәрi-дәрмектерге арналған шығындарды есептеу үшiн толтырылады.
2-бағанда бөлiмшелердің атауы көрсетiледi;
3-бағанда емделген науқастардың жоспарланған саны көрсетiледi;
4-бағанда күнiне 1 науқасты емдеу курсының теңгемен құны көрсетiледi;
5-бағанда 1 науқастың төсекте жатқан күндерiнiң орташа саны көрсетiледi;
6-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес анықталатын дәрi-дәрмектерге арналған шығыстардың сомасы көрсетiледi.
03-132-нысаны (28 қосымша) амбулаториялық-емханалық мекемелерде дәрi-дәрмектерге арналған шығындарды есептеу үшiн жасалады.
1-бағанда бiр жылда дәрiгерлiк қатынасулардың саны көрсетiледi;
2-бағанда 1 дәрiгерлiк қатынасуға дәрi-дәрмектердің құны көрсетiледi;
3-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес анықталатын дәрi-дәрмектерге арналған шығыстардың сомасы көрсетiледi.
9) 01-134-нысан (29 қосымша) әскери қызметшiлер, iшкi iстер органдарының, қаржы полициясының қызметкерлерi, кәсiби авариялық-құтқару құрылымдарының құтқарушылары, мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлерi, әскери оқу орындарының курсанттары, әскери мектеп-интернаттардың тәрбиеленушілерi үшiн мүлiктiк керек-жарақ заттарын сатып алуға, тiгуге және жөндеуге, кеден қызметiнің, прокуратура органдарының қызметшiлерi, судьялар, сот приставтары үшiн арнайы және пішiмдiк киiм-кешектерге, мемлекеттiк орман күзетiнің және аң шаруашылығы, өсiмдiк карантинi бойынша мемлекеттiк фитосанитарлық қызметтiң және мемлекеттiк шекарада және көлiкте малдәрiгерлiк қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттiк малдәрiгерлiк қызметтің қызметкерлерi үшiн пішімдiк киiм-кешекке арналған шығындарды есептеу үшiн толтырылады.
2-бағанда мүлiктiк керек-жарақ заттарын, пiшiмдiк және арнайы киiм-кешектер алушылардың атауы көрсетiледi.
3-бағанда мүлiктiк керек-жарақ заттарын, пiшiмдiк және арнайы киiм-кешектер алушылардың орташа жылдық саны көрсетiледi.
4-бағанда ақшалай түрде 1 алушыға бiр жылға арналған мүлiктiк керек-жарақ заттарына, пiшiмдiк және арнайы киiм-кешектерге заңнамада белгiленген норма көрсетiледi.
5-бағанда осы бағанда көрсетiлген формулаға сәйкес анықталатын шығыстардың жалпы сомасы көрсетiледi.

В графе 5 указывается норма отпуска медикаментов на 1 единицу в день, установленная законодательством;
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-132 (приложение 27) составляется для расчета расходов на медикаменты в стационарных учреждениях здравоохранения.
В графе 2 указывается наименование отделений.
В графе 3 указывается планируемое количество пролеченных больных.
В графе 4 указывается стоимость курса лечения 1-го больного в день, в тенге.
В графе 5 указывается среднее число дней пребывания 1-го больного на койке.
В графе 6 указывается сумма расходов на медикаменты, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 03-132 (приложение 28) составляется для расчета расходов на медикаменты в амбулаторно-поликлинических учреждениях здравоохранения.
В графе 1 указывается планируемое количество врачебных посещений в год.
В графе 2 указывается стоимость медикаментов на 1 врачебное посещение.
В графе 3 указывается сумма расходов на медикаменты, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
9) Форма 01-134 (приложение 29) заполняется для расчета расходов на приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого имущества и другого форменного и специального обмундирования для военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел, финансовой полиции, спасателей профессиональных аварийно-спасательных формирований, сотрудников органов государственной противопожарной службы, курсантов военных учебных заведений, воспитанников военных школ-интернатов, специального и форменного обмундирования для сотрудников таможенной службы, органов прокуратуры, судей, судебных приставов, форменной одежды и знаков различия для работников государственной лесной охраны и охотничьего хозяйства, государственной фитосанитарной службы по карантину растений и государственной ветеринарной службы, осуществляющей ветеринарный надзор на государственной границе и транспорте.
В графе 1 указывается наименование получателей предметов вещевого имущества, другого форменного и специального обмундирования.
В графе 2 указывается среднегодовое количество получателей предметов вещевого имущества, другого форменного и специального обмундирования.
В графе 3 указывается норма на предметы вещевого имущества, другое форменное и специальное обмундирование на год в денежном выражении на 1 получателя, установленная законодательством.
В графе 4 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.

10) 01-139 нысаны (30-қосымша) денсаулық сақтау мекемелеріне жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығыстарды есептеу үшін толтырылады. Бұл нысанды мемлекеттік амбулаторлық-емханалық және стационарлық денсаулық сақтау мекемелері толтырады.
Бұл ретте "Республиканың мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында тамақтанудың заттай нормаларын және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың ең төменгі нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 128 қаулысын басшылыққа алған жөн.
Егер, жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығыстарды есептеу амбулаторлық-емханалық мекемелер үшін жүргізілсе, онда бағандарда мынадай көрсеткіштер көрсетіледі:
1-бағанда бөлімшелердің (жекелеген ұйымдардың) атауы көрсетіледі;
2-бағанда дәрігерлік лауазымдар саны көрсетіледі;
3-бағанда 1 дәрігерлік лауазымға арналған жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың жылдық нормасының құны көрсетіледі;
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын шығыстар сомасы көрсетіледі.
Егер, жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығыстарды есептеу стационарлық мекемелер үшін жүргізілсе, онда бағандарда мынадай көрсеткіштер көрсетіледі:
1-бағанда бөлімшелердің (жекелеген ұйымдардың) атауы көрсетіледі;
4-бағанда төсек саны көрсетіледі;
5-бағанда 1 төсекке арналған жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың жылдық нормасының құны көрсетіледі;
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын шығыстар сомасы көрсетіледі.
02-139а нысаны (31-қосымша) жоспарланып отырған және есепті кезеңге арналған шығыс материалдарын, өзге де жабдықты сатып алуға арналған іс-шараларды жоспарлаған кезде толтырылады. Бұл іс-шаралар бюджеттік ақпараттандыру бағдарламалары (кіші бағдарламалары) шеңберінде жоспарланады.
Нысанның жолдары шығыс материалдарының: принтерлерге арналған қағаз, картридж және тонер түрлері бойынша кіші топтарға бөлінген.
1-бағанда тауар атауы көрсетіледі.
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
3-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың саны көрсетіледі.
4-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың бір бірлігінің теңгемен орташа құны көрсетіледі.
5-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың жалпы құны осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалады.
02-139б нысаны (31-қосымша) болжанып отырған кезеңге арналған шығыс материалдарын, өзге де жабдықты сатып алуға арналған іс-шараларды жоспарлаған кезде толтырылады.
1-бағанда тауар атауы көрсетіледі.
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
3-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың саны көрсетіледі.
4-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың бір бірлігінің АҚШ долларымен орташа құны көрсетіледі.
5-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың жалпы құны осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалады.

10) Форма 01-139 (приложение 30) заполняется для расчета расходов на приобретение мягкого инвентаря в учреждениях здравоохранения. Данная форма заполняется государственными амбулаторно-поликлиническими и стационарными учреждениями здравоохранения.
При этом следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 128 "Об утверждении натуральных норм на питание и минимальных норм оснащения мягким инвентарем государственных организаций здравоохранения республики".
Если расчет расходов на приобретение мягкого инвентаря производится для амбулаторно-поликлинических учреждений, то в графах указываются следующие показатели:
В графе 1 указывается наименование отделений (отдельных организаций);
В графе 2 указывается число врачебных должностей;
В графе 3 указывается стоимость нормы оснащения мягким инвентарем на 1 врачебную должность в год;
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Если расчет расходов на приобретение мягкого инвентаря производится для стационарных учреждений, то в графах указываются следующие показатели:
В графе 1 указывается наименование отделений (отдельных организаций);
В графе 4 указывается количество коек;
В графе 5 указывается стоимость нормы оснащения мягким инвентарем на 1 койку в год;
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-139а (приложение 31) заполняется при планировании мероприятий на закупку расходных материалов, прочего оборудования на планируемый и отчетный периоды. Данные мероприятия планируются в рамках бюджетных программ (подпрограмм) информатизации.
Строки формы подразделены на подгруппы по видам расходных материалов: бумага, картриджи и тонеры для принтеров.
В графе 1 указывается наименование товара.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество расходных материалов, прочего оборудования.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу расходных материалов, прочего оборудования в тенге.
В графе 5 общая стоимость расходных материалов, прочего оборудования определяется по формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-139б (приложение 31) заполняется при планировании мероприятий на закупку расходных материалов, прочего оборудования на прогнозируемый период.
В графе 1 указывается наименование товара.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество расходных материалов, прочего оборудования.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу расходных материалов, прочего оборудования в долларах США.
В графе 5 общая стоимость расходных материалов, прочего оборудования определяется по формуле, указанной в данной графе.

11) 01-141 нысанын (32-қосымша) ыстық және суық суға, кәріз бен газға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепті жасаған кезде "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулерді тұтынудың нормативтері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысын (бұдан әрі - N 1118 қаулы) басшылыққа алған жөн.
1-бағанда коммуналдық қызметтер түрінің атауы: суық су, ыстық су, кәріз, тамақ дайындау үшін газ көрсетіледі.
2-бағанда көрсетілген қаулыға сәйкес заттай көріністегі жылдық тұтыну нормасы көрсетіледі.
3-бағанда суық суға, ыстық суға, кәрізге, тамақ дайындау үшін газға арналған тариф, ал 4-бағанда заттай көріністегі норманы суық суға, ыстық суға, кәрізге, тамақ дайындау үшін газға арналған тарифке көбейту жолымен айқындалатын ақшалай көріністегі норма көрсетіледі.
5-бағанда осы нысанды кім толтыратындығына қарай қуат бірлігінің саны көрсетіледі:
мемлекеттік білім беру мекемелері және мемлекеттік мекемелер нысанындағы орта, жоғары оқу орындары - оқушылар саны;
стационарлық денсаулық сақтау мекемелері - орын (төсек) саны;
амбулаторлық мекемелер (емханалар) - дәрігерлік қабылдаулар саны;
жоғарыда аталғандардан қоспағанда, басқа мемлекеттік мекемелер - қызметкерлер саны (жабдық саны).
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес суық суға, ыстық суға, кәрізге, тамақ дайындау үшін газға арналған шығыстар сомасы көрсетіледі.
02-141 нысанын (33-қосымша) жетілдірілген жабындарды және жасыл желекті екпелерді суаруға арналған су шығыстарын есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепті жасаған кезде N 1118 қаулыны басшылыққа алған жөн.
12) 01-142 нысанын (34-қосымша) байланыс қызметтеріне ақы төлеу жөніндегі шығыстарды есептеу үшін және телекоммуникациялық қызметтерді сатып алуға арналған іс-шараларды жоспарлаған кезде мемлекеттік мекемелер толтырады. Телекоммуникациялық қызметті сатып алу бюджеттік ақпараттандыру бағдарламалары шеңберінде жоспарланады. Телекоммуникациялық қызметті сатып алуды бір бюджеттік бағдарлама шеңберінде жоспарлау ұсынылады.
5, 15, 16, 17-жолдарда мемлекеттік органның ерекшелігіне сәйкес түзетілуі мүмкін телекоммуникациялық қызметтердің үлгі тізімі мен сипаттамалары келтірілген.
1-бағанда мемлекеттік мекемелер пайдаланатын байланыс түрлері көрсетіледі.
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
3-бағанда мемлекеттік мекемедегі нөмір (нүкте, арна) саны көрсетіледі.
4-бағанда қалалық (қатар) телефон нөмірлері (оның ішінде факс), ұялы байланыс, пейджер, телетайп бойынша айлық абоненттік төлем көрсетіледі.
5-бағанда қалалық (қатар) телефон нөмірлері (оның ішінде факс), ұялы байланыс бойынша айлық уақыттық төлем көрсетіледі.
6-бағанда байланыс арнасын пайдаланғаны үшін жылдық төлем мөлшері көрсетіледі.

11) Форма 01-141 (приложение 32) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на горячую и холодную воду, канализацию и газ.
При составлении данного расчета следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета" (далее - постановление N 1118).
В графе 1 указывается наименование вида коммунальных услуг: холодная вода, горячая вода, канализация, газ для приготовления пищи.
В графе 2 указывается годовая норма потребления в соответствии с указанным постановлением в натуральном выражении.
В графе 3 указывается тариф на холодную, горячую воду, канализацию, газ для приготовления пищи в тенге, а в графе 4 указывается норма в денежном выражении, которая определяется путем умножения нормы в натуральном выражении на тариф за холодную, горячую воду, канализацию и газ для приготовления пищи.
В графе 5 указывается количество единиц мощности, в зависимости от того, кем заполняется данная форма:
государственные учреждения образования и средние, высшие учебные заведения в форме государственных учреждений - количество учащихся;
стационарные учреждения здравоохранения - количество мест (коек);
амбулаторные учреждения (поликлиники) - количество врачебных посещений;
другие государственные учреждения, за исключением выше перечисленных - количество сотрудников (количество оборудования).
В графе 6 отражается сумма расходов на горячую и холодную воду, канализацию и газ согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-141 (приложение 33) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов воды на полив усовершенствованных покрытий и зеленых насаждений, территорий объектов.
При составлении данного расчета следует руководствоваться постановлением N 1118 .
12) Форма 01-142 (приложение 34) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате услуг связи и при планировании мероприятий на закупку телекоммуникационных услуг. Закупка телекоммуникационной услуги планируется в рамках бюджетных программ информатизации.
В строках 5, 15, 16, 17 приведен примерный список и характеристики телекоммуникационных услуг, которые могут корректироваться в соответствии со спецификой государственного органа.
В графе 1 указываются виды связи, используемые государственными учреждениями.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество номеров (точек, каналов), которые имеются в государственном учреждении.
В графе 4 указывается абонентская плата в месяц по городским (основным, параллельным) телефонным номерам (в т.ч. факс), сотовой связи, пейджеру, телетайпу.
В графе 5 указывается повременная оплата в месяц по городским (основным, параллельным) телефонным номерам (в т.ч. факс), сотовой связи.
В графе 6 указывается размер годовой оплаты за использование канала связи.

7-бағанда қалалық (қатар) телефон нөмірлерін және транктік байланысты қоспағанда, байланыс түрлері бойынша 1 бірлікке бір айдағы орташа шығыстар көрсетіледі.
8-бағанда жылына байланыстың жұмыс істеу айларының саны көрсетіледі.
9-бағанда 1 бірлікке арналған айлық жалгерлік төлемақы көрсетіледі.
10-бағанда трафик үшін айлық төлемақы көрсетіледі.
11-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес байланыс қызметтеріне ақы төлеуге арналған шығыстар сомасы айқындалады.
13) 01-143 нысанын (35-қосымша) көлік қызметтеріне ақы төлеу жөніндегі шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда өзінің қызметін жүзеге асыру үшін мемлекеттік мекемелер пайдаланатын көлік түрлері көрсетіледі.
2-бағанда түрлері бойынша жалға берілетін автокөлік құралдарының саны көрсетіледі.
3-бағанда көлік құралдарының бір бірлігіне арналған есептегі көлік түрлері бойынша көлік қызметтеріне ақы төлеуге арналған айлық шығыстар көрсетіледі.
4-бағанда жылына мемлекеттік мекемелерге көлік қызметтерін көрсету айларының саны көрсетіледі.
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес жылына көлік құралдарына ақы төлеуге арналған шығыстардың сомасы айқындалады.
14) 01-144 нысанын (36-қосымша) электр энергиясына ақы төлеу жөніндегі шығындарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепті жасаған кезде N 1118 қаулыны басшылыққа алған жөн.
1-бағанда осы қаулыға сәйкес заттай көріністегі бір бірлікке электр энергиясының жылдық шығыс нормасы көрсетіледі.
2-бағанда теңгемен электр энергиясына арналған тариф көрсетіледі, ал 3-бағанда заттай көріністегі норманы (1-баған) электр энергиясы үшін тарифке (2-баған) көбейту жолымен айқындалатын ақшалай көріністегі бірлікке арналған электр энергиясының жылдық шығыс нормасы көрсетіледі.
4-бағанда осы нысанды кім толтыратынына қарай қуат бірлігінің саны көрсетіледі:
мемлекеттік білім беру мекемелері және мемлекеттік мекемелер нысанындағы орта, жоғары оқу орындары - оқушылар саны;
стационарлық денсаулық сақтау мекемелері - орын (төсек) саны;
амбулаторлық мекемелер (емханалар) - дәрігерлік қабылдаулар саны;
жоғарыда аталғандардан қоспағанда, басқа мемлекеттік мекемелер - қызметкерлер саны (жабдық саны);
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес есептелетін электр энергиясына арналған шығыстар сомасы көрсетіледі.
15) 01-145 нысанын (37-қосымша) орталық жылу жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда жылытылатын алаң көрсетіледі.
2-бағанда айына 1 ш.м. үшін жылудың орташа құны көрсетіледі.
3-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес есептелетін жылытылатын алаңға арналған айлық шығыстар сомасы айқындалады.
4-бағанда жылыту маусымының жылдық (тәуліктік) ұзақтығы көрсетіледі.
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес жылытуға арналған шығыстардың жалпы сомасы айқындалады.
01-145 нысанын (38-қосымша) дербес жылу жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда отын түрлері көрсетіледі.
2-бағанда 1 ш.м. алаңға арналған жылу шығыстарының айлық нормасы көрсетіледі.
3-бағанда жылытылатын алаң көрсетіледі.
4-бағанда жылыту маусымының жылдық (тәуліктік) ұзақтығы көрсетіледі.
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес есептелетін қажетті отын көлемі айқындалады.
6-бағанда бір бірлік үшін отын құны көрсетіледі.
7-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес жылытуға арналған шығыстардың жалпы сомасы айқындалады.

В графе 7 указываются средние расходы за месяц на 1 единицу по видам связи, за исключением городских (основных, параллельных) телефонных номеров и транковой связи.
В графе 8 указывается число месяцев функционирования связи в год.
В графе 9 указывается арендная плата на 1 единицу в месяц.
В графе 10 указывается плата за трафик в месяц.
В графе 11 определяется сумма расходов на оплату услуг связи согласно формуле, указанной в данной графе.
13) Форма 01-143 (приложение 35) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате транспортных услуг.
В графе 1 указываются виды транспорта, используемые государственными учреждениями для осуществления своей деятельности.
В графе 2 указывается количество арендуемых автотранспортных средств по видам.
В графе 3 указываются расходы на оплату транспортных услуг по видам транспорта в месяц в расчете на единицу транспортных средств.
В графе 4 указывается число месяцев оказания транспортных услуг государственным учреждениям в год.
В графе 5 определяется сумма расходов на оплату транспортных услуг за год согласно формуле, указанной в данной графе.
14) Форма 01-144 (приложение 36) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате электроэнергии.
При составлении данного расчета следует руководствоваться постановлением N 1118 .
В графе 1 указываются нормы годового расхода электроэнергии на единицу в натуральном выражении в соответствии с данным постановлением.
В графе 2 указывается тариф на электроэнергию в тенге, а в графе 3 указывается норма годового расхода электроэнергии на единицу в денежном выражении, которая определяется путем умножения нормы в натуральном выражении (графа 1) на тариф (графа 2) за электроэнергию.
В графе 4 указывается количество единиц мощности, в зависимости от того, кем заполняется данная форма:
государственные учреждения образования и средние, высшие учебные заведения в форме государственных учреждений - количество учащихся;
стационарные учреждения здравоохранения - количество мест (коек);
амбулаторные учреждения (поликлиники) - количество врачебных посещений;
другие государственные учреждения, за исключением выше перечисленных - количество сотрудников (количество оборудования).
В графе 5 отражается сумма расходов на электроэнергию, рассчитываемая согласно формуле, указанной в данной графе.
15) Форма 01-145 (приложение 37) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с центральной системой отопления.
В графе 1 указывается отапливаемая площадь.
В графе 2 указывается средняя стоимость на тепло за 1 кв. м в месяц.
В графе 3 определяется сумма расходов в месяц на отапливаемую площадь, рассчитываемая согласно формуле, указанной в данной графе.
В графе 4 указывается продолжительность отопительного сезона в год (сутки).
В графе 5 определяется общая сумма расходов на отопление согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-145 (приложение 38) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с автономной системой отопления.
В графе 1 указываются виды топлива.
В графе 2 указывается норма расхода топлива на 1 кв. м. площади в месяц.
В графе 3 указывается отапливаемая площадь.
В графе 4 указывается продолжительность отопительного сезона в год (сутки).
В графе 5 определяется необходимый объем топлива, рассчитываемый согласно формуле, указанной в данной графе.
В графе 6 указывается стоимость топлива за единицу.
В графе 7 определяется общая сумма расходов на отопление согласно формуле, указанной в данной графе.

16) 01-146 нысанын (39-қосымша) ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықты жөндеу және  сатып алу жөніндегі шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепте:
1-бағанда атауы көрсетіледі;
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі;
3-бағанда есептеу техникаларының, жабдықтың және басқа да құралдардың саны немесе адам саны көрсетіледі;
4-бағанда айына жабдықтың бір бірлігі үшін қызметтердің орташа құны немесе штаттан тыс 1 қызметкерге төленетін жалақының айлық сомасы көрсетіледі;
5-бағанда мемлекеттік мекемелер алып отырған алаң көрсетіледі;
6-бағанда алып отырған алаңның 1 ш.м. арналған шығыстар сомасы көрсетіледі;
7-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес айқындалатын шығыстардың жылдық сомасы көрсетіледі;
8-бағанда ғимараттар мен үй-жайларды ағымдағы жөндеуге және жабдықтар мен басқа құралдарды ағымдағы және күрделі жөндеуге арналған шығыстардың жылдық сомасы көрсетіледі;
9-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес айқындалатын штаттан тыс қызметкерлерге төленетін жалақының жылдық шығыстар сомасы көрсетіледі.
Ескерту: 16-тармақшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
17) 01-138 нысанын (40-қосымша) үй-жайларды жалға алуға ақы төлеуге арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда мемлекеттік мекемелер жалдайтын үй-жайдың атауы көрсетіледі.
2-бағанда жалға алынатын қызметтік үй-жайдың алаңы көрсетіледі.
3-бағанда 1 (біp) айға 1 ш.м. үшін жалгерлік төлемақы мөлшері көрсетіледі.
4-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын айлық жалгерлік ақы көрсетіледі.
5-бағанда жалдау айларының саны көрсетіледі.
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес айқындалатын шығыстар сомасы көрсетіледі.
18) 01-149 нысаны (41-қосымша) заңды және жеке тұлғалар көрсететін жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу жөніндегі шығыстарды есептеуге арналған. Бұл есепте шығыстардың тұтастай сомасы көрсетіледі, сондай-ақ шығыстардың түрлері бойынша толық жазу келтіріледі:
1) заңды тұлғалар үшін:
қызметкерлердің жалақысы - осы жол бойынша қызметтер көрсетуге және жұмыстарды орындауға қатысатын қызметкерлердің жалақысы көрсетіледі;
іссапар шығыстары;
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, oның ішінде салықтар және бюджетке төленетін міндетті төлемдер жеке жолдармен көрсетіледі;
өзге салықтар;
материалдар сатып алу;
құралдарды сатып алу;
коммуналдық қызметтер, яғни электр энергиясын және жылуды қоспағанда, суға, газға және басқа да коммуналдық қызметтерге арналған шығыстар;
электр энергиясы;
жылу;
байланыс қызметтері;
көлік қызметтері;
құралдарды ағымдағы жөндеу;
құралдарды күрделі жөндеу;
үй-жайлардың ғимараттарын ұстау, оларға қызмет көрсету;
жалгерлік ақы;
банктік қызметтер;
өзге шығыстар.

16) Форма 01-146 (приложение 39) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по содержанию, обслуживанию, текущему ремонту зданий, помещений, ремонту оборудования.
В данном расчете:
в графе 1 указывается наименование;
в графе 2 указывается единица измерения;
в графе 3 указывается количество вычислительной техники, оборудования и других основных средств или количество человек;
в графе 4 указывается средняя стоимость услуг за единицу оборудования в месяц или сумма оплаты труда на 1 внештатного работника в месяц;
в графе 5 указывается занимаемая площадь государственными учреждениями;
в графе 6 сумма расходов на 1 кв. м. занимаемой площади;
в графе 7 указывается сумма расходов в год, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе;
в графе 8 указывается сумма расходов в год на текущий ремонт зданий и помещений, текущий и капитальный ремонт оборудования и других основных средств;
в графе 9 указывается сумма расходов в год на оплату труда внештатных работников, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе;
в графе 10 указывается общая сумма расходов, определяемая по формуле, указанной в графе.
17) Форма 01-147 (приложение 40) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на оплату аренды за помещение.
В графе 1 указывается наименование помещения, арендуемого государственными учреждениями.
В графе 2 указывается площадь арендуемого служебного помещения.
В графе 3 указывается размер арендной платы за 1 кв. м за 1 (один) месяц.
В графе 4 указывается арендная плата в месяц, определяемая по формуле, указанной в данной графе.
В графе 5 указывается число месяцев аренды.
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
18) Форма 01-149 (приложение 41) предназначена для расчета расходов по оплате работ и услуг, оказанных юридическими и физическими лицами. В данном расчете указывается сумма расходов в целом, а также приводится расшифровка по основным видам расходов:
1) для юридических лиц:
заработная плата работников - по данной строке отражается заработная плата работников, участвующих в оказании услуг и выполнении работ;
командировочные расходы;
налоги и другие обязательные платежи в бюджет, в т.ч. отдельными строками показываются основные налоги и обязательные платежи в бюджет;
прочие налоги;
приобретение материалов;
приобретение основных средств;
коммунальные услуги, т.е. расходы на воду, газ и другие коммунальные услуги, за исключением электроэнергии и отопления;
электроэнергия;
отопление;
услуги связи;
транспортные услуги;
текущий ремонт основных средств;
капитальный ремонт основных средств;
содержание, обслуживание зданий, помещений;
арендная плата;
банковские услуги;
прочие расходы.

2) жеке тұлғалар үшін:
қызметкерлердің жалақысы - осы жол бойынша қызметтер көрсетуге және жұмыстарды орындауға қатысқан қызметкерлердің жалақысы көрсетіледі (осы жол бойынша, сондай-ақ қызметкерлердің жалақысынан ұсталатын табыс салығы, жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті жарналар да көрсетіледі);
іссапар шығыстары;
материалдар сатып алу;
көлік қызметтері.
19) 01-151 нысанын (42-қосымша) ел ішіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
01-151 нысаны бойынша шығыстарды есептеу кезінде "Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428 қаулысын басшылыққа алу керек.
1-бағанда ақшалай түрде 1 адамға арналған тәуліктік шығыстарды өтеу нормасы көрсетіледі.
2-бағанда ақшалай түрде 1 адамға тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстардың нормасы көрсетіледі.
3-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарлардағы адам/күндердің орташа жылдық саны көрсетіледі.
4-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарға жіберілетін адамдардың opташа жылдық саны көрсетіледі.
5-бағанда бір барып-қайту жолының орташа құны көрсетіледі.
6-бағандa осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес шығыстар сомасы айқындалады.
20) 01-152 нысанын (43-қосымша) елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
01-152 нысаны бойынша шығыстарды есептеу кезінде "Республикалық және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шетелдік іссапарларға валюталық қаражаттың жұмсалуын ретке келтіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N 148 қаулысын басшылыққа алу керек.
1-бағанда елдің атауы көрсетiледi.
2-бағанда валюта түрі көрсетiледi.
3-бағанда ақшалай түрде 1 адамға арналған тәуліктік шығыстарды өтеу нормасы көрсетіледі.
4-бағанда ақшалай түрде 1 адамға тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстардың нормасы көрсетіледі.
5-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарлардағы адам/күндердің орташа жылдық саны көрсетіледі.
6-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарға жіберілетін адамдардың opташа жылдық саны көрсетіледі.
7-бағанда бір барып-қайту жолының орташа құны көрсетіледі.
8-бағанда валютаға қатысты теңгенің бағамы көрсетiледi.
9-бағандa осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес шығыстар сомасы айқындалады.

2) для физических лиц:
заработная плата работников - по данной строке отражается заработная плата работников, участвующих в оказании услуг и выполнении работ (индивидуальный подоходный налог, обязательные взносы в накопительные пенсионные фонды, удерживаемые из заработной платы работников, также отражаются по данной строке);
командировочные расходы;
приобретение материалов;
транспортные услуги.
19) Форма 01-151 (приложение 42) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на служебные командировки внутри страны.
При расчете расходов по форме 01-151 следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан".
В графе 1 указывается норма возмещения суточных расходов на 1 человека в денежном выражении.
В графе 2 указывается норма расходов по найму жилого помещения в сутки на 1 человека в денежном выражении.
В графе 3 указывается среднегодовое количество человеко/дней в командировках, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 4 указывается среднегодовое количество командируемых человек, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 5 указывается средняя стоимость одного проезда в оба конца.
В графе 6 определяется сумма расходов согласно формуле, указанной в данной графе.
20) Форма 01-152 (приложение 43) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на служебные командировки за пределы страны.
При расчете расходов по форме 01-152 следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 148 "О мерах по упорядочению расходования валютных средств на заграничные командировки за счет средств республиканского и местных бюджетов".
В графе 1 указывается наименование страны.
В графе 2 указывается вид валюты.
В графе 3 указывается норма возмещения суточных расходов на 1 человека в денежном выражении.
В графе 4 указывается норма расходов по найму жилого помещения в сутки на 1 человека в денежном выражении.
В графе 5 указывается среднегодовое количество человеко/дней в командировках, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 6 указывается среднегодовое количество командируемых человек, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 7 указывается средняя стоимость одного проезда в оба конца.
В графе 8 указывается курс тенге по отношению к валюте.
В графе 9 определяется сумма расходов согласно формуле, указанной в данной графе.

20-1) 01-154 нысанын (43-1-қосымша) алқабилердің ел ішіндегі іссапарлар шығыстарын есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Алқабилердің ел ішіндегі іссапарлар шығыстары ел ішіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығыстар есебіне сәйкес есептеледі.
Ескерту: 20-1) тармақшамен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007.12.27. N 227 Бұйрығымен.
21) 01-311-нысан (44 қосымша) заңды тұлғаларға берілетін субсидиялар бойынша шығыстарды есептеуге арналған.
Осы нысан үш бөлiмнен тұрады.
Бiрiншi бөлімдe заңды тұлғаның шаруашылық қызметтi жүзеге асырудан алатын кiрiстерiнiң жалпы сомасы көрсетiледi.
Екiншi бөлiмде ағымдағы сипаттағы шығыстардың түрлерi бойынша таратып жазуды келтiре отырып, шығыстардың жалпы сомасы көрсетiледi.
Үшiншi бөлiмде заңды тұлғалардың кiрiстерден шығыстардың асып түсу сомасы, яғни бюджеттен өтелетiн сома көрсетiледi.
22) 01-334-нысанды (45 қосымша) жоғары және орта оқу орындары толтырады, онда әскери-оқу арнайы оқу орындары мен кадеттерінің курсанттарына (тыңдаушыларына) стипендия төлеуге арналған шығындарды есептеу көзделедi.
Осы нысанды толтыру кезiнде Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 басшылыққа алу керек.
Ескерту: 14-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003.09.02. N 145 , 2004.04.20. N 61 , 2005.05.10. N 65 , 2006.12.01. N 185 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007.02.23. N 36 , 2007.12.27. N 227 Бұйрықтарымен.
15. Жоғарыда көрсетiлген нысандар бойынша есептемелердің негiзiнде мемлекеттiк мекемелер 46 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар (кiшi бюджеттік бағдарламалар) бойынша жиынтық есептеме (бұдан әрi - MM нысаны) жасайды.
ММ нысанында шығыстардың, оның iшiнде шығыстардың экономикалық жіктемесiнiң ерекшелiктерi бөлінісiнде жалпы сома көрсетiледi. Бұл ретте шығыстардың экономикалық жiктемесiнің әрбiр ерекшелiгi бойынша болжамды жылға арналған шығыстардың сомасы осы нысанға қоса берiлген шығыстардың экономикалық жіктемесінің ерекшелiктерi бойынша шығыстардың есептемелерiнде көрсетiлген жиынтық сомаға сәйкес келуi тиiс.
ММ нысанында өткен қаржы жылы үшiн есеп деректерi (кассалық және iс жүзiндегi шығыстар) (2, 3-бағандар), ағымдағы қаржы жылына арналған нақтыланған жоспар (өзгерiстер туралы барлық анықтамаларды ескере отырып бекiтiлген жеке смета) (4-баған) және алдағы үш жылға арналған болжамды деректер (5, 6 және 7-бағандар) келтiрiледi.
Ескерту: 15-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .

20-1) Форма 01-154 (приложение 43-1) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на командировки присяжных заседателей внутри страны.
Командировочные расходы присяжных заседателей внутри страны расчитываются согласно расчету расходов на служебные командировки внутри страны.
21) Форма 01-311 (приложение 44) предназначена для расчета расходов по субсидиям юридическим лицам. Данная форма состоит из трех разделов.
В первом разделе указывается общая сумма доходов, получаемых юридическим лицом от осуществления хозяйственной деятельности.
Во втором разделе указывается общая сумма расходов с приведением расшифровки по основным видам расходов.
В третьем разделе указывается сумма превышения расходов над доходами юридических лиц, т.е. сумма, покрываемая из бюджета.
22) Форма 01-334 (приложение 45) заполняется высшими и средними учебными заведениями, где предусматриваются расчеты расходов на выплату стипендии курсантам (слушателям) военно-учебных специальных учебных заведений и кадетов.
При заполнении данной формы следует руководствоваться Указом Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан". <*>
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными приказами Министра экономики и бюджетного планирования РК от 2 сентября 2003 г. N 145 ; от 20 апреля 2004 г. N 61 ; от 10 мая 2005 г. N 65 ; приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 1 декабря 2006 г. N 185 ; приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .; от 27 декабря 2007 года N 227 (вводится в действие со дня его государственной регистрации).
15. На основании расчетов по вышеуказанным формам госучреждение составляет форму сводного расчета по бюджетным программам (подпрограммам) (далее - форма ГУ), согласно приложению 46.
В форме ГУ указывается общая сумма расходов, в том числе в разрезе специфик экономической классификации расходов. При этом суммы расходов на прогнозируемый год по каждой специфике экономической классификации расходов должны соответствовать итоговым суммам, указанным в приложенных к данной форме расчетах расходов по спецификам экономической классификации расходов.
В форме ГУ приводятся отчетные данные (кассовые и фактические расходы) за прошедший финансовый год (графы 2,3), уточненный план на текущий финансовый год (утвержденный детальный план финансирования с учетом всех справок об изменении) (графа 4) и прогнозные данные на предстоящие 3 года (графы 5,6 и 7). <*>
Сноска. Пункт 15 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .

16. Мемлекеттiк мекемелер ММ нысанын шығыстардың экономикалық жiктемесiнiң әрбiр ерекшелiгi бойынша шығыстардың есептемелерiн қоса бере отырып, бағдарламалардың әкiмшiсiне ұсынады.
Ескерту: 16-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
17. ММ нысаны бойынша мемлекеттiк мекемелер ұсынған жиынтық есептемелердің негiзiнде бағдарламалардың әкiмшiсi 47 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарлама (кіші бюджеттік бағдарлама) бойынша жиынтық есептеме үшiн ММ-жиынтық нысанын жасайды.
Ескерту: 17-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
18. Заңды тұлғалар ұсынған 01-311 нысаны бойынша есептеулердiң негізiнде бағдарламалардың әкiмшiсi заңды тұлғаларға берілетін субсидиялар бойынша шығындарды есептеу үшiн (48 қосымша) 01-311-жиынтық нысанын жасайды.
Ескерту: 18-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен , 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
19. 01-411a нысаны (49 қосымша) жоспарланып отырған және есептi кезеңдерге арналған шараларды жоспарлау кезiнде толтырылады. Есептеу және басқа жабдықтарды сатып алу ақпараттандырудың бюджеттік бағдарламалары бойынша ғана жоспарлануы мүмкiн. Есептеу жабдықтарын сатып алу жөнiндегi қажеттiлiк енгiзiлетiн немесе көбейтiлетiн ақпараттық жобалардың талаптары мен мерзiмдерiне не жабдықтың табиғи немесе моральдық тозу себептерiне негiзделуге тиiс.
1-бағанда әрбiр кiшi топ үшiн жабдықтың атауы көрсетiледi. "Басқа жабдықтар" кiшi тобына өзiнің мақсаты бойынша мақсатымен және бюджеттiк бағдарламаның (кiшi бағдарламаның) мақсатымен тiкелей байланысты, бiрақ жоғарыда аталған кiшi топтарда ескерiлмеген есептеу және басқа жабдықты енгiзуге болады.
2-бағанда өлшем бiрлiгi көрсетiледi.
3-бағанда есептеу және басқа жабдықтың саны көрсетiледi.
4-бағанда есептеу және басқа жабдық бiрлiгiнiң теңгемен орташа құны көрсетiледi.
5-бағанда есептеу және басқа жабдықтың жалпы құны осы бағанда көрсетiлген формула бойынша анықталады.
01-411б нысаны (49 қосымша) болжамдалып отырған кезеңге есептеу және басқа жабдық сатып алу шараларын жоспарлау кезiнде толтырылады.
1-бағанда әрбiр кiшi топ үшiн жабдықтар атауы көрсетiледi. "Басқа жабдықтар" кiшi тобына өзiнiң мақсаты бойынша мақсатымен және бюджеттiк бағдарламаның (кiшi бағдарламаның) мақсатымен тiкелей байланысты, бiрақ жоғарыда аталған кіші топтарда ескерiлмеген есептеу және басқа жабдықты енгiзуге болады.
2-бағанда өлшем бiрлiгi көрсетiледi.
3-бағанда есептеу және басқа жабдықтың саны көрсетiледi.
4-бағанда есептеу және басқа жабдық бiрлiгінің АҚШ долларымен орташа құны көрсетiледi.
5-бағанда есептеу және басқа жабдықтың жалпы құны осы бағанда көрсетiлген формула бойынша анықталады.

16. Государственные учреждения форму ГУ с приложением расчетов расходов по каждой специфике экономической классификации расходов представляют администратору программ. <*>
Сноска. Пункт 16 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
17. На основании представленных государственными учреждениями сводных расчетов по форме ГУ администратор программ составляет форму ГУ-свод для сводного расчета по бюджетным программам (подпрограммам), согласно приложению 47. <*>
Сноска. Пункт 17 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 ; от 10 мая 2005 года N 65 .
18. На основании расчетов по форме 01-311, представленной юридическими лицами, администратор программ составляет сводную форму 01-311-свод, для расчетов расходов по субсидиям юридическим лицам (приложение 48). <*>
Сноска. Пункт 18 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 ; от 10 мая 2005 года N 65 .
19. Форма 01-411а (приложение 49) заполняется при планировании мероприятий на закупку вычислительного и другого оборудования на планируемый и отчетный периоды. Закупка вычислительного и другого оборудования может планироваться только по бюджетным программам информатизации. Потребность в закупке вычислительного оборудования должна обосновываться требованиями и сроками внедряемых или тиражируемых информационных проектов, либо причинами физического или морального износа оборудования.
В графе 1 указывается наименование оборудования для каждой подгруппы. В подгруппу "Прочее оборудование" допускается включение вычислительного и другого оборудования, которое по своему назначению непосредственно связано с назначением и целью бюджетной программы (подпрограммы), но не учтенные в вышеперечисленных подгруппах.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество вычислительного и другого оборудования.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу вычислительного и другого оборудования в тенге.
В графе 5 общая стоимость вычислительного и другого оборудования определяется по формуле, указанной в данной графе.
Форма 01-411б (приложение 49) заполняется при планировании мероприятий на закупку вычислительного и другого оборудования на прогнозируемый период.
В графе 1 указывается наименование оборудования для каждой подгруппы. В подгруппу "Прочее оборудование" допускается включение вычислительного и другого оборудования, которое по своему назначению непосредственно связано с назначением и целью бюджетной программы (подпрограммы), но не учтенные в вышеперечисленных подгруппах.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество вычислительного и другого оборудования.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу вычислительного и другого оборудования в долларах США.
В графе 5 общая стоимость вычислительного и другого оборудования определяется по формуле, указанной в данной графе.

02-411 нысаны (49-1-қосымша) "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес болжанып отырған кезеңге автомобиль көлік құралдарын сатып алуға арналған шығыстарды жоспарлаған кезде толтырылады.
1-бағанда автомобиль көлік құралының атауы көрсетіледі.
2-бағанда бекітілген тиесілілік нормативтеріне сәйкес автомобиль көлік құралдарының қажетті саны көрсетіледі.
3-бағанда қолда бар автомобиль көлік құралдарының нақты саны көрсетіледі.
4-бағанда автомобиль көлік құралдарының шығарылған жылы көрсетіледі.
5-бағанда автомобиль көлік құралдарының ескіру пайызы көрсетіледі.
6-бағанда сатып алуға жоспарланып отырған автомобиль көлік құралдарының саны көрсетіледі.
7-бағанда автомобиль көлік құралдарының бір бірлігінің құны көрсетіледі.
8-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын автомобиль көлік құралдарының жалпы құны көрсетіледі.
Ескерту: 19-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145 бұйрығымен , 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен , 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
20. 01-452a нысаны (50 қосымша) жоспарланып отырған және есептi кезеңдерге бағдарламалық өнiмдердiң лицензияларын, операциялық жүйелердi және деректер базаларын басқару жүйелерiн сатып алуға шаралар жоспарлау кезiнде толтырылады.
Сатып алынатын бағдарламалық өнiмдер бюджеттiк бағдарламаның мiндетi мен мақсатына сәйкес келуге тиiс және лицензиялардың саны мен сатып алу уақыты ақпараттық жобаны енгiзу және көбейту уақытымен үйлестiрiлуге тиiс. Әдетте лицензиялар жылдық техникалық қолдаумен берiледi, сондықтан лицензиялар сатып алуға жұмсалатын шығындарға жылдық техникалық қолдаудың құнын қосуға болады. Одан кейiнгi жылдары техникалық қолдауды сатып алу ақпараттандырудың бюджеттiк бағдарламалары бойынша жүргiзiлуге тиiс.
1-бағанның тиiстi жолдарында бағдарламалық өнiмнің толық атауы толтырылады.
2-бағанда өлшем бiрлiгi көрсетiледi.
3-бағанда сатып алынған бағдарламалық өнiмнiң, операциялық жүйенің және деректер базаларын басқару жүйелерiнің саны көрсетiледi.
4-бағанда сатып алынған бағдарламалық өнiмнiң, операциялық жүйенің және деректер базаларын басқару жүйелерінің бiрлігінің теңгемен орташа құны көрсетiледi.
5-бағанда сатып алынған бағдарламалық өнiмнің, операциялық жүйенің және деректер базаларын басқару жүйелерінің жалпы құны осы бағанда көрсетiлген формула бойынша анықталады.
01-452б нысаны (50 қосымша) болжамдалып отырған кезеңге бағдарламалық өнiмдердің лицензияларын, операциялық жүйелердi және деректер базаларын басқару жүйелерiн сатып алуға шаралар жоспарлау кезiнде толтырылады.
1-бағанның тиiстi жолдарында бағдарламалық өнiмнің толық атауы толтырылады.
2-бағанда өлшем бiрлiгi көрсетiледi.
3-бағанда сатып алынған бағдарламалық өнiмнің, операциялық жүйенің және деректер базаларын басқару жүйелерiнің саны көрсетiледi.
4-бағанда сатып алынған бағдарламалық өнiмнің, операциялық жүйенiң және деректер базаларын басқару жүйелерінің бiрлiгiнің АҚШ долларымен орташа құны көрсетiледi.
5-бағанда сатып алынған бағдарламалық өнiмнің, операциялық жүйенің және деректер базаларын басқару жүйелерінің жалпы құны осы бағанда көрсетiлген формула бойынша анықталады.
Ескерту: 20-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145 бұйрығымен , 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .

Форма 02-411 (приложение 49-1) заполняется при планировании расходов на покупку автомобильных транспортных средств на прогнозируемый период в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
В графе 1 указывается наименование автомобильного транспортного средства.
В графе 2 указывается необходимое количество автомобильных транспортных средств согласно утвержденным нормативам положенности.
В графе 3 указывается фактическое количество автомобильных транспортных средств, имеющиеся в наличии.
В графе 4 указывается год выпуска автомобильных транспортных средств.
В графе 5 указывается процент износа автомобильных транспортных средств.
В графе 6 указывается количество автомобильных транспортных средств, которое планируется приобрести.
В графе 7 указывается стоимость автомобильных транспортных средств за единицу.
В графе 8 указывается общая стоимость автомобильных транспортных средств, которая определяется по формуле, указанной в данной графе. <*>
Сноска. Пункт 19 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 ; от 20 апреля 2004 года N 61 ; от 10 мая 2005 года N 65 .
20. Форма 01-452а (приложение 50) заполняется при планировании мероприятий на закупку лицензий программных продуктов, операционных систем и систем управления базами данных на планируемый и отчетный периоды.
Закупаемые программные продукты должны соответствовать назначению и цели бюджетной программы, количество и время закупки лицензий должно быть скоординировано со временем внедрения и тиражирования информационного проекта. Как правило, лицензии поставляются с годовой технической поддержкой, поэтому в расходы на закупку лицензий допускается включение стоимости годовой технической поддержки. Закупка технической поддержки в последующие годы должна производится по бюджетным программам информатизации.
В соответствующих строках графы 1 заполняется полное наименование программного продукта.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество приобретенного программного продукта, операционной системы и системы управления базами данных.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу приобретенного программного продукта, операционной системы и системы управления базами данных в тенге.
В графе 5 общая стоимость приобретенного программного продукта, операционной системы и системы управления базами данных определяется по формуле, указанной в данной графе.
Форма 01-452б (приложение 50) заполняется при планировании мероприятий на закупку лицензий программных продуктов, операционных систем и систем управления базами данных на прогнозируемый период.
В соответствующих строках графы 1 заполняется полное наименование программного продукта.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество приобретенного программного продукта, операционной системы и системы управления базами данных.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу приобретенного программного продукта, операционной системы и системы управления базами данных в долларах США.
В графе 5 общая стоимость приобретенного программного продукта, операционной системы и системы управления базами данных определяется по формуле, указанной в данной графе. <*>
Сноска. Пункт 20 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 ; приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .

4. Қосымша ақпарат
Ескерту: 21-27-тармақтар "4. Қосымша ақпарат" деген 4 тарауға біріктірілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
21. Республикалық немесе жергiлiктi инвестициялық жоба (бағдарлама) шеңберiнде iске асырылатын бюджеттiк бағдарламалардың әкімшісі мыналарды береді:
1) кезеңінде жоба компоненттерi бойынша орындауды және компоненттер бойынша қаражаттың игерiлуi туралы есептi осы Ереженің 50-2-қосымшасына сәйкес нысанда қоса алғанда жобаның өткен iске асырылатын кезеңiнде жобаның iске асырылуы туралы ақпарат, өткен кезеңде инвестициялық жобасы iске асырылуы, соның ішінде бюджеттiк бағдарламада көзделген инвестициялық жоба (бағдарлама) бойынша қаражат игерiлмеген жағдайда себебi баяндалсын;
2) кiшi бағдарламалар мен бюджеттiк бағдарламаның ерекшелiктерi бойынша жоспарланған шығыстардың негiздемесi мен есеп-қисабы (ерекшелiкке енетiн шығындар тiзбесiнің бөлiнiсiнде).
Бағдарламалардың әкімшілері мына құжаттардың көшiрмелерiн қоса береді келiсiм-шарттардың мынаны қоса берілген (егер бар болса):
1) қорытынды мемлекеттік сараптауды жүзеге асыруға Қазақстан Республикасының Үкiметi уәкілеттiк берген заңды құрылысқа арналған құжаттарының техникалық-экономикалық негiздемесi немесе жобалау-сметалық құжаттама бойынша тұлғаның мемлекеттік сараптамасының;
2) тауарларға, жұмыстарға, қызметтерге жасалған шарттар (келісім-шарт), оның ішінде инвестициялық жобаның барлық компоненттері бойынша.
Бағдарламалар әкімшiлерi заемдар, тауарларға, жұмыстарға, қызметтерге жасалған келiсiм-шарттардың көшiрмелерiн мiндеттi түрде қоса тiркейдi.
Ескерту: 21-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
22. Бюджеттiк несиелендiру арқылы жүзеге асырылатын бюджеттiк бағдарламалар бойынша бағдарламалар әкімшісі, оның ішінде инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) әзірлеу және іріктеу кезінде қалыптастырылған мыналарды қосымша береді:
1) бюджеттiк бағдарламаны бюджеттiк несиелендiру арқылы iске асыру қажеттілігiнің негiздемесi;
2) бюджеттiк несиелендiрудiң объектілерi және (немесе) бағыттары жөнiндегі қажеттiлiктің негiздемесi;
3) бюджеттiк бағдарламаның бюджеттiк несиелендiрудің мақсаттарына, қағидаттарына, өлшемдерiне, бағыттарына сәйкес келуiнің негiздемесi;
4) бюджеттiк несиелердiң нысандарының негiздемесi;
5) бюджеттік кредит беру өтімділік есебі;
6) олар тартылған жағдайда, сенімгерлердің (агенттердің) қызметіне ақы төлеу мөлшерінің негіздемесі.
Ескерту: 22-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .

4. Дополнительная информация <*>
Сноска. Пункты с 21 по 27 объединены в главу 4 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
21. По бюджетным программам, реализуемым в рамках республиканского или местного инвестиционного проекта (программы) администратор программ представляет следующее:
1) информацию о реализации инвестиционного проекта (программы) с начала реализации инвестиционного проекта, в том числе использования средств займа и софинансирования по нему, включая исполнение по компонентам инвестиционного проекта (программы) и отчет об освоении средств по компонентам по форме согласно приложению 50-2 к настоящим Правилам, изложить причину в случае неосвоения средств по инвестиционному проекту (программе), предусмотренных в бюджетной программе за истекший год;
2) обоснования и расчеты планируемых расходов по подпрограммам и спецификам бюджетной программы (в разрезе перечня расходов, входящих в специфику).
Администраторами программ прилагаются копии следующих документов (при их наличии):
1) заключение государственной экспертизы юридического лица, уполномоченного Правительством Республики Казахстан на осуществление государственной экспертизы документации на строительство по технико-экономическому обоснованию либо проектно-сметной документации;
2) заключенные договора (контракты) на товары, работы, услуги, в том числе по всем компонентам инвестиционного проекта. <*>
Сноска. Пункт 21 с изменениями, внесенными приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 20 апреля 2004 года N 61 ; приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
22. По бюджетным программам, реализация которых осуществляется посредством бюджетного кредитования администратор программ дополнительно представляет, в том числе сформированные при подготовке и отборе инвестиционных проектов (программ):
1) обоснование целесообразности реализации бюджетной программы посредством бюджетного кредитования, включая обоснование соответствия бюджетной программы цели, принципам, критериям, направлениям бюджетного кредитования;
2) обоснование потребности в объектах и (или) направлениях бюджетного кредитования;
3) обоснование условий бюджетных кредитов;
4) расчет окупаемости бюджетного кредитования;
5) обоснование размера оплаты услуг поверенных (агентов) в случае их привлечения. <*>
Сноска. Пункт 22 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .

23. Бюджеттiк бағдарламаны бюджеттiк несиелендiру арқылы iске асыру қажеттілiгiнің негіздемесi, бюджеттік несиелендiрудің объектiлерi және (немесе) бағыттары жөнiндегі қажеттiлiк салалық талдауға және:
төлем жасауға және несие беруге қабiлеттi болжамды заем берушiлердің мақсатты тобын анықтау;
екiншi деңгейдегi банктерге және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға бюджеттiк өтілiм нысаны болып табылатын бағытты немесе объектiнi несиелендiруге әзiрлiгi туралы сұрау салу арқылы маркетингтiк зерттеулерге негізделедi.
Ескерту: 23-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
24. Бюджеттiк несиелендiру шарттарының негіздемесi және бюджеттік несиелендiру жолымен iске асыру көзделген бюджеттiк бағдарламаның өтелiмділiгінің есеп-қисабы бюджеттiк бағдарламаны iске асыру нәтижесiнде алынған ақша тасқынының модельдерiне негiзделедi.
25. Бюджеттiк несие нысанының негiздемесi, сенімгерлердің (агенттердің) бар-жоғы, сондай-ақ олардың қызметтерiне ақы төлеудің көлемi бюджеттiк бағдарламаны iске асыру схемасына (тетiгіне) негізделедi.
Ескерту: 25-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
26. Бюджеттiк өтiнiмдi қалыптастыру кезінде осы Ережеде көрсетілген нысандар бойынша шығыстардың есебі 31, 39, 41, 44, 46, 47, 48, 49, 50-қосымшалары бойынша нысандардан басқа болжамдалып отырған жылға ғана жасалады.
Ескерту: 26-тармаққа өзгертулер  енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен , 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
27. Шығыстардың басқа түрлері бойынша есеп-қисаптар еркін түрде жасалады. Осы есеп-қисаптар шығыстардың әр бабы бойынша міндетті ажырату арқылы ұсынылу тиіс, немесе еңбек шығындары арқылы есептеліп, бас бухгалтер немесе қаржы-экономикалық қызметі бастығының қолы болуы тиіс.
Ескерту: 27-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
Ескерту: Қосымшалардың жоғарғы оң бұрыштарындағы "жасау" деген сөзден кейін "және ұсыну" деген сөздермен толықтырылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
1-қосымша
_________________________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) әкімшісі
____________ ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН
БЮДЖЕТТІК ӨТІНІМ
_________________________
(әкімші басшысының қолы)
________________________________
(жауапты атқарушының деректері)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
2-қосымша
Ескерту: 2 қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі
N 61 бұйрығымен .
______ жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың
(кіші бағдарламалардың) тізбесі
Республикалық бюджет/жергілікті бюджет
Бағдарламалардың әкімшісі
------------------------------------------------------------------
Функц. | Бағдарлама| Кіші бағдарлама| Атауы | жылға арналған есеп
топ N  |           |                |       |---------------------
|           |                |       |Кассалық|Іс жүзіндегі
|           |                |       |шығыстар|  шығыстар
------------------------------------------------------------------
1   |     2     |        3       |   4   |   5    |     6
------------------------------------------------------------------

23. Обоснование целесообразности реализации бюджетной программы посредством бюджетного кредитования, потребности в объектах и (или) направлениях бюджетного кредитования основывается на отраслевом анализе и маркетинговых исследованиях посредством:
определения целевой группы предполагаемых заемщиков, являющихся платежеспособными и кредитоспособными;
определения целевого сектора отрасли экономики, имеющего потенциальную возможность возврата бюджетных кредитов;
опроса банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, о готовности кредитования направления или объекта, являющихся предметом бюджетной заявки. <*>
Сноска. Пункт 23 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
24. Обоснование условий бюджетных кредитов и расчет окупаемости бюджетной программы, реализация которой предусматривается путем бюджетного кредитования, основывается на модели денежного потока, получаемого в результате реализации бюджетной программы.
25. Обоснование формы бюджетного кредита, наличие поверенных (агентов), а также объемы оплаты их услуг основываются на схеме (механизме) реализации бюджетной программы. <*>
Сноска. Пункт 25 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
26. При формировании бюджетной заявки расчеты расходов по указанным в настоящих Правилах формам составляются только на прогнозируемый год, кроме форм по приложениям 31, 39, 41, 44, 46, 47, 48, 49, 50. <*>
Сноска. Пункт 26 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
27. По другим видам расходов расчеты составляются в произвольной форме. Данные расчеты должны представляться с обязательной расшифровкой по каждой статье расходов, либо подсчитаны через трудозатраты, и подписываться главным бухгалтером, либо начальником финансово-экономической службы. <*>
Сноска. Пункт 27 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
<*>
Сноска. В правых верхних углах приложений после слова "составления" дополнены слова "и представления" - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Приложение 1
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
____________________________________________________
Администратор бюджетной программы (подпрограммы)
Бюджетная заявка
на ___ год
_____________________________________
(подпись руководителя администратора
бюджетных программ)
_____________________________________
(данные ответственного исполнителя)
___________________________________________________________________
Приложение 2
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение 2 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
Перечень бюджетных программ (подпрограмм)
на _______________ год
Республиканский бюджет/местный бюджет
Администратор программ ______________
-------------------------------------------------------------------
Функцио-|Прог-|Под- |Наиме-|Отчет на _ год|Уточн.|   Прогноз на
нальная |рамма|прог-|нова- |--------------|план  |-----------------
группа  |     |рамма|ние   |Кассо-|Факти- |___ г.|___ г.|__г.|___г.
|     |     |      |вые   |ческие |      |      |    |
|     |     |      |расхо-|расходы|      |      |    |
|     |     |      |ды    |       |      |      |    |
-------------------------------------------------------------------
1   |  2  |  3  |   4  |   5  |   6   |   7  |   8  | 9  | 10
-------------------------------------------------------------------

1. Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар
2. Дамудың бюджеттік бағдарламалары
Инвестициялық жобалар (бағдарламалар)
Жиыны:
таблицаның жалғасы
--------------------------------------
____ ж.  |          Болжам
нақтыланған |-------------------------
жоспар   |___ ж. | ___ ж. | ___ ж.
--------------------------------------
7     |   8   |    9   |    10
--------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы __________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
Орындаушы:
Аты-жөні, тегі ____________________________
лауазымы ____________________________
тел. ____________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
2-1-қосымша
Ескерту: 2-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі
N 61 бұйрығымен .
_______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
_____________________ жылдарға арналған
_______________________________________
бюджеттік бағдарламаның атауы
Паспорты
__________________________________________________________________
Толық|Іске асыр. |Ағымдағы|             Жоспар        |Іске асыру
құны |ғаннан     |  жылға |---------------------------|аяқталғанға
|бастап     |жоспар. |_____ ж.|_____ ж.|_____ ж. |дейін
|өткен кезең|ланған  |        |        |         |кейінгі
|ішінде иге.|  сома  |        |        |         |жылдар
|рілген сома|        |        |        |         |сомасы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
1. Құны
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
__________________________________________________________________
р/с|Бағдарлама|Кіші бағ.|Кіші   |Бағдарламаны|Іске   |Жауапты
N |   коды   |дарлама  |бағдар.|іске асыру  |асыру  |орындаушылар
|          |коды     |лама.  |жөніндегі   |мерзімі|
|          |         |лардың |іс-шаралар  |       |
|          |         |атауы  |            |       |
__________________________________________________________________
1       2          3        4          5         6         7
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы __________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _____________________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
2-2-қосымша
Ескерту: 2-2-қосымша алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің
орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы
23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
2-3-қосымша
Ескерту: 2-3-қосымша алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің
орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы
23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
2-4-қосымша
Ескерту: 2-4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі
N 61 бұйрығымен .
_____ жылы алынған және пайдаланылған
байланыстырылған гранттар тізбесі
Республикалық бюджет/жергілікті бюджет
Бағдарламалардың әкімшісі _______________
Мемлекеттік мекеме ______________________
___________________________________________________________________
N|Бюд.|құ. |Жоба.|Грант|Бе.|Грантты  |Грантты|   Грант сомасы,
|жет.|ра. |ның  |бе.  |не.|ұсыну    |іске   |      АҚШ долл.
|тік |уыш.|(құ. |руші |фи.|туралы   |асыру  |---------------------
|бағ.|тың |ра.  |     |ци.|келісімді|кезеңі |Барлығы|соның ішінде
|дар.| N  |уыш. |     |ар |жасасу   |       |       |01.01 ____ж.
|лама|    |тың) |     |   |күні, қа.|       |       |игерілгені
|    |    |атауы|     |   |былданған|       |       |
|    |    |     |     |   |заңнама. |       |       |
|    |    |     |     |   |лық және |       |       |
|    |    |     |     |   |норматив.|       |       |
|    |    |     |     |   |тік      |       |       |
|    |    |     |     |   |кесімдер |       |       |
___________________________________________________________________
1  2    3     4     5    6      7         8      9        10
___________________________________________________________________
Жиыны:
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________
Республикалық бюджеттен       |Грант мақсаты|Грантты іске асыру
грантты бірлесіп қаржыландыру |             |     нәтижелері
сомасы, АҚШ долл.             |             |
------------------------------|             |
Барлығы | соның ішінде 01.01  |             |
| ______ж. игерілгені |             |
___________________________________________________________________
11              12                13                14
___________________________________________________________________
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы______
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)__________________________________
Орындаушы:
Аты-жөні, тегі ____________________________________________
лауазымы___________________________________________________
тел.__________________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 2-4-1-қосымша
Ескерту: 2-4-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
___жылғы шетелдерде оқытуды қоспағанда, тауарларды
жеткізуге, жұмыстарды орындауға және қызметтерді
көрсетуге байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер
Республикалық бюджет/жергілікті бюджет _________
Бағдарламалар әкімшісі _________________________
Мемлекеттік мекеме _____________________________
N
Донор
Бене-
фициар
(грант
алған
(алатын)
мемле-
кеттік
ұйым)
Негіздеме
(жоба
жүзеге
асырылған
(асыры-
латын)
меморан-
думдар,
келі-
сімдер,
шарттар)
Грант сомасы
(АҚШ доллары)
Бар-
лығы
оның
ішінде
01.01.
__ж.
иге-
рілді
оның
ішінде
ағымдағы
___қаржы
жылында
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жоба-
ның
атауы
Жоба-
ның
мақ-
саты
Жобаның
құрамда-
уыштары
Жоба іске
асырылатын
жер (облыс,
республикалық
маңызы бар
қала, астана)
аудан (облыс-
тық маңызы
бар қала)
Іске асыру
кезеңі
Жобаны
іске
асыру
нәти-
желері
Бас-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
аяқ-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы:
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы _____
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _________________________________
Орындаушы лауазымы ________________
телефоны __________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 2-4-2-қосымша
Ескерту: 2-4-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
___ жылғы шетелде оқытуға байланыссыз
гранттар беру туралы мәліметтер
Республикалық бюджет/жергілікті бюджет _________
Бағдарламалар әкімшісі _________________________
Мемлекеттік мекеме _____________________________
N
Донор
Бене-
фициар
(байла-
ныссыз
емес
грант
алған
(ала-
тын)
мемле-
кеттік
ұйым)
Курс-
тың
атауы
Орналасқан
лауазымды
көрсете
отырып, қа-
тысушылар-
дың саны
Оқыту
кезеңі
саны
(адам)
лауа-
зым
(бір-
лік)
Бас-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
аяқ-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Оқыту
орны
(ұйым,
қала,
мем-
лекет)
Курсты
жүргізу
тілі
9
10
Барлығы:
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы _____
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _________________________________
Орындаушы
Аты-жөні
лауазымы ________________
телефоны __________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
2-5-қосымша
АҚ-нысан
Ескерту: 2-5-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі
N 61 бұйрығымен .
Мемлекеттік мекемелердің қарамағында қалатын
тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сатудан
түсетін түсімдерінің және ақша шығыстарының
болжамы
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Деректердің түрі (болжам)                          |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарламалардың әкімшісі                          |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
__________________________________________________________________
N|Ақылы қыз. |    Түсімдер    |          Шығыстар     | Негіз.
|меттер түрі|----------------|-----------------------|демелер
|           |Өткен  |Алдағы  |Пайда. |Ерек.|Сомасы,  |
|           |жылдың |қаржы   |ланудың|шелік|мың теңге|
|           |сомасы,|жылына  |бағыт. |     |         |
|           |  мың  |арналған|тары   |     |         |
|           | теңге |сомасы, |       |     |         |
|           |       |   мың  |       |     |         |
|           |       | теңге  |       |     |         |
__________________________________________________________________
1      2         3        4        5     6        7         8
__________________________________________________________________
Жиыны
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы______
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)__________________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
3-қосымша
Ескерту: 3-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005.05.10. N 65 , өзгерту  енгізілді - 2007.06.01. N 92 бұйрығымен.
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің
жалақыларына арналған шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Жалақы                     |     111    |
Лауа-
зым-
дар
са-
наты
Лауа-
зым-
дар
атауы
Жыл-
дар-
мен
мемле-
кеттік
қызмет
өтілі
Штат
бір-
лік-
тер-
інің
саны
Коэф-
фици-
ент-
тер (базалық лауазымдық жалақыға қолданылатын коэффициенттер*лауазымдық сараланған жалақыларды есептеуге арналған коэффициенттер)
Бір ай-
дағы
лауа-
зымдық
жалақы
(4-бағ.
х лауа-
зымдық
жалақы х
түзету.
коэфф.х
5-бағ.)
/1000
Аумақтық
салық орган-
дарындағы
ерекше еңбек
жағдайлары
үшін өтемақы
өтемақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілер-
дің
саны
со-
ма-
сы
1
2
3
4
5
6
7
8
Санат*
Лауа-
зым
Бір жылға дейін

1. Текущие бюджетные программы
2. Бюджетные программы развития
Инвестиционные проекты (программы)
Итого:
Руководитель администратора программ ______________________
(должность, Ф.И.О.)
Исполнитель
Ф.И.О. ________________
должность _____________
тел. __________________
___________________________________________________________________
Приложение 2-1
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 2-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
______________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
______________________________________________
наименование бюджетной программы
на _____________________ годы
__________________________________________________________________________
Полная    | Освоенная |  Cумма     |    Прогноз на          | Сумма за
стоимость | сумма за  | заплани-   |------------------------| последующие
| прошедший | рованная   |____г.| ____г.| ____г.  | годы до
| период с  | на текущий |      |       |         | окончания
| начала    | финансовый |      |       |         | реализации
| реализации| год        |      |       |         |
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
1. Стоимость
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы
3. Источники финансирования бюджетной программы
4. Цель бюджетной программы
5. Задачи бюджетной программы
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
__________________________________________________________________________
N  | Код      |Код под- |Наименование | Мероприятия  |Сроки   |Ответст-
п/п| программ |программ |подпрограмм  | по реализа-  |реализа-|венные
|          |         |             | ции программы|ции     |исполнители
---------------------------------------------------------------------------
1  |    2     |    3    |     4       |       5      |    6   |     7
---------------------------------------------------------------------------
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения ________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) ________________
Приложение 2-2
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Информация о кредиторской задолженности на 01.01._____года
Сноска. Приложение 2-2 исключено приказом заместителя Премьер-Министра РК -
Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36
Приложение 2-3
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Информация о дебиторской задолженности на 01.01._____года
Сноска. Приложение 2-3 исключено приказом заместителя Премьер-Министра РК -
Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36
Приложение 2-4
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 2-4 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
Перечень полученных и использованных
связанных грантов за ____год
Республиканский бюджет/местный бюджет ____________________
Администратор программ ___________________________________
Государственное учреждение _______________________________
__________________________________________________________________________
N |Бюд-  |N ком-|Наимено-|Гранто-|Бене- |Дата      |Период| Сумма гранта,
|жетная|понен-|вание   |датель |фициар|заключения|реали-| долл. США
|прог- |та    |проекта |       |      |соглашения|зации |--------------
|рамма |      |(компо- |       |      |о предос- |гранта|Всего|в т.ч.
|      |      |нента)  |       |      |тавлении  |      |     |освоено
|      |      |        |       |      |гранта,   |      |     |на
|      |      |        |       |      |принятые  |      |     |01.01
|      |      |        |       |      |законо-   |      |     |____г.
|      |      |        |       |      |дательные |      |     |
|      |      |        |       |      |и норма-  |      |     |
|      |      |        |       |      |тивные    |      |     |
|      |      |        |       |      |акты      |      |     |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2   |  3   |   4    |   5   |   6  |    7     |  8   |  9  |  10
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
продолжение таблицы
________________________________
Сумма        | Цели  |Результаты
софинансиро- |гранта |реализации
вания гранта |       |гранта
из республи- |       |
канского     |       |
бюджета,     |       |
долл. США    |       |
-------------|       |
Всего|в т.ч. |       |
|освоено|       |
|на 01. |       |
|01___г.|       |
--------------------------------
11 |  12   |   13  |    14
--------------------------------
________________________________
Итого:
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Исполнитель
Ф.И.О.___________________________________
должность________________________________
тел.______________________
Приложение 2-4-1
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 2-4-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Сведения о предоставленных несвязанных грантах
на поставку товаров, выполнение работ и оказание услуг,
за исключением обучения за рубежом за _______год
Республиканский бюджет/местный бюджет ____________________
Администратор программ ___________________________________
Государственное учреждение _______________________________
N
Донор
Бенефициар (государ-
ственная организа-
ция, получившая (получаю-
щая) несвязанный грант)
Основание  (соглашения, меморандумы, договора, в рамках которых осуществлялся (осущест-
вляется) проект)
Сумма гранта
(в долларах США)
Всего
в т.ч. освоено на 01.01. ___г.
в т.ч. освоено за текущий _____ финансовый год
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
Наиме-
нова-
ние проек-
та
Цель проек-
та
Компо-
ненты проек-
та
Место реализации проекта (область (город республиканского значения, столица), район (город областного значения))
Период реализации
Результаты реализации проекта
начало
(число, месяц, год)
конец
(число, месяц, год)
8
9
10
11
12
13
14
Итого:
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Исполнитель
должность________________________________
тел.______________________
Приложение 2-4-2
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 2-4-2 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Сведения о предоставленных несвязанных грантах
на обучение за рубежом за _______год
Республиканский бюджет/местный бюджет ____________________
Администратор программ ___________________________________
Государственное учреждение _______________________________
N
До-
нор
Бенефициар (государст-
венная организация, получившая (получающая) несвязанный грант)
Наи-
ме-
нова-
ние
кур-
са
Количество участников с указанием занимаемой должности
Период
обучения
Место
обу-
чения (орга-
низа-
ция, город, стра-
на)
Язык
про-
ве-
де-
ния
кур-
са
Коли-
чество (чело-
век)
Долж-
ность (еди-
ница)
начало  (число, месяц,
год.)
конец   (число, месяц, год)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого:
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Исполнитель
Ф.И.О.___________________________________
должность________________________________
тел._____________________________________
Приложение 2-5
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 2-5 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
Форма ПУ
Прогноз поступлений и расходов денег от реализации товаров
(работ, услуг) государственными учреждениями,
остающихся в их распоряжении
Коды
Год                                               ______________
Вид данных (прогноз)                              ______________
Функциональная группа                             ______________
Администратор программ                            ______________
Государственное учреждение                        ______________
Программа                                         ______________
Подпрограмма                                      ______________
__________________________________________________________________________
N | Вид платных услуг |  Поступления    |       Расходы       |Обосно-
|                   |---------------------------------------|вания
|                   |Сумма за|Cумма   |Направ-|Специ-|Сумма |
|                   |истекший|за пред-|ления  |фика  |(тыс. |
|                   |год     |стоящий |исполь-|      |тенге)|
|                   |(тыс.   |финансо-|зования|      |      |
|                   |тенге)  |вый год |       |      |      |
|                   |        |(тыс.   |       |      |      |
|                   |        |тенге)  |       |      |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |       2           |    3   |   4    |   5   |  6   |   7  |    8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Итого
Руководитель администратора программ/государственного учреждения
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО)
Приложение 3
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение 3 в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 ; от 10 мая 2005 года N 65 . Приложение 3 с изменениями, внесенными приказом  Заместителья Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 1 июня 2007 г. N 92 .
Форма 01-111
Расчет
расходов на заработную плату
административных государственных служащих
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика             заработная плата            |     111      |
|______________|
Категория долж-
ностей
Наимено-
вания долж-
ностей
Стаж государст-
венной службы в
годах
Коли-
чество штат-
ных еди-
ниц
Коэффици-
енты
(коэффи-
циенты,
приме-
няемые к
базовому
должнос-
тному
окладу*
коэффи-
циенты для
исчисления
должностных
дифферен-
цированных
окладов)
Сумма долж-
ностных
окладов в
месяц
(гр.4 х
базов.
должн.
оклад х
поправочн.
коэфф. х
гр.5)/1000
1
2
3
4
5
6
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
Кате-
гория*
Долж-
ность
До года

1-ден 2-ге дейін
2-ден 3-ке дейін
3-тен 5-ке дейін
5-тен 7-ге дейін
7-ден 9-ға дейін
9-дан 11-ге дейін
11-ден 14-ке дейін
14-тен 17-ге дейін
17-ден 20-ға дейін
20 жылдан
жоғары
кестенің жалғасы
Ла-
уа-
зым-
дар
са-
наты
Жалақы-
дағы
айырма
Радияциялық қауіп-қатер аумақтарында
тұрғаны үшін қосымша еңбекақы
Қосымша ақы алатын мемлекеттік
қызметшілердің саны
Осы
айыр-
машы-
лық
төле-
нетін
мем-
ле-
кет-
тік
қыз-
мет-
ші-
лер-
дің
саны
Со-
ма-
сы
жал-
пы
саны
оның
ішін-
де
2
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,75
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,5
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,25
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
1
9
10
11
12
13
14
15
16
Са-
нат*
кестенің жалғасы
Лауа-
зым-
дар
са-
наты
Радияциялық
қауіп-қатер
аумақтарын-
да тұрғаны
үшін қосым-
ша еңбекақы
Экологиялық апат аймақтарында
тұрғаны үшін коэффициент
Сомасы
(АЕКх(2х
12-бағ.+
1,75х13-
бағ+х1,5
х14-бағ+
1,25х15-
бағ+1х16
-бағ))
/1000
Қосымша ақы алатын мемлекет-
тік қызметшілердің саны
Сомасы
(лауа-
зымдық
жалақы
х(1,75
х19-
бағ.+
1,5х
20-бағ
+1,25
х21-
бағ.))
/1000
жал-
пы
саны
оның
ішінде
1,75
коэф-
фицент
оның
ішінде
1,5
коэф-
фицент
оның
ішінде
1,25
коэф-
фицент
1
17
18
19
20
21
22
Санат*
кестенің жалғасы
Лауа-
зымдар
санаты
Бір айдағы
жалақының
жиыны
6-бағ.+
8-бағ.+
10-бағ.+
17-бағ.+
22-бағ.
Бір жылғы
жалақының
жиыны
23-бағ.х12
1
23
24
Санат*
Санат бойынша жиыны
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Ескерту:         Әрбір санат бойынша толытырылады
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 4-қосымша
02-11-нысан
Ескерту: 4-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Саяси мемлекеттік қызметшілердің, депутаттардың,
судьялардың жалақысына арналған
шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Жалақы                     |           |
Лауа-
зымдар
атауы
Жылдар-
мен
мемле-
кеттік
қызмет
өтілі
Штат
бір-
лік-
тері-
нің
саны
Коэф-
фицие-
нттер
Бір айдағы
лауазымдық
жалақы
(3-бағ х
базалық
лауазымдық
жалақы х
4-бағ.
түзет.
коэфф.)
/1000
Жалақыдағы
айырма
Осы
айырма
төле-
нетін
мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
саны
Со-
масы
1
2
3
4
5
6
7
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
1 жылға дейін

с 1 до 2
с 2 до 3
с 3 до 5
с 5 до 7
с 7 до 9
с 9 до 11
с 11 до 14
с 14 до 17
с 17 до 20
свыше
20 лет
Продолжение таблицы
Компенсация за особые условия труда в территориальных налоговых органах
Разница в заработной плате
Кол-во государствен-
ных служащих, получающих компенсацию
Сумма
Кол-во государствен-
ных служащих, получающих компенсацию
Сумма
7
8
9
10
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Дополнительная оплата труда за проживание на территориях радиационного риска
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
(МРП х(гр.12 х
2+гр.13 х
1,75+гр.14 х 1,5+гр.15
х 1,25+
гр.16+х1))/1000
общее кол-во
в т.ч.
по коэф-
фици-
енту 2
в т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,75
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,5
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,25
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1
11
12
13
14
15
16
17
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма  (должностной оклад х (гр.19 х 1,5+гр.20 х 1,3+гр.21 х1,2))/1000
общее кол-во
в т.ч. по коэффициенту 1,5
в т.ч. по коэффициенту 1,3
в т.ч. по коэффициенту 1,2
18
19
20
21
22
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Итого заработной платы в месяц гр.6+гр.8+гр.10+
гр.17+гр.22
Итого заработной платы в год
гр.23 х 12
23
24
тыс.тенге
тыс.тенге
Итого по категории
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Примечание:       заполняется по каждой категории
Приложение 4
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ          <*>
Сноска. Приложение 4 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 02-111
Расчет
расходов на заработную плату
политических государственных служащих, депутатов, судей
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика            заработная плата            |              |
|______________|
Наиме-
нова-
ние
долж-
ностей
Стаж
государст-
венной
службы в
годах
Коли-
чество штат-
ных
еди-
ниц
Коэф-
фици-
енты
Сумма долж-
ностных окладов
в месяц (гр.3 х
базов.должн.
оклад х
поправочн. коэфф. х гр.4)/1000
1
2
3
4
5
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
До года

1-ден 2-ге дейін
2-ден 3-ке дейін
3-тен 5-ке дейін
5-тен 7-ге дейін
7-ден 9-ға дейін
9-дан 11-ге дейін
11-ден 14-ке дейін
14-тен 17-ғе дейін
17-ден 20-ғе дейін
20-дан жоғары
кестенің жалғасы
Лауа-
зымдар
атауы
Үстемақылар
Радияциялық қауіп-қатер аумақтарында тұрғаны
үшін қосымша еңбекақы
Қосымша ақы алатын мемлекеттік
қызметшілердің саны
Сомасы
(АЕК х
(2 х 9-
бағ.+
1,75х10-
бағ+1,5
х11-бағ.
+1,25х
12-бағ+
1х 13-
бағ))/
1000
жал-
пы
саны
оның
ішін-
де 2
коэф-
фици-
ент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,75
коэф-
фици-
ент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,5
коэф-
фици-
ент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,25
коэф-
фици-
ент
бо-
йынша
оның
ішін-
де 1
коэф-
фици-
ент
бо-
йынша
1
8
9
10
11
12
13
14
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
мың
теңге
кестенің жалғасы
Лауа-
зым-
дар
атауы
Үстемақылар
Экологиялық апат аймақтарында
тұрғаны үшін коэффициент
Сыныптық
шені
үшін
Қосымша ақы алатын
мемлекеттік қызмет-
шілердің саны
Сомасы
лауа-
зымдық
жалақы
х(1,75
х16-
бағ.+
1,5 х
17-бағ
+1,25
х18-
бағ.))
/1000
Қосымша
ақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілер-
дің
саны
Со-
ма-
сы
жалпы
саны
оның
ішін-
де
1,75
коэф-
фици-
ент
оның
ішін-
де
1,5
коэф-
фици-
ент
оның
ішін-
де
1,25
коэф-
фици-
ент
1
15
16
17
18
19
20
21
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Лауа-
зымдар
атауы
Үстемақылар
Әскери атақтар
бойынша жалақы
Бір
айдағы
жала-
қының
жиыны
5-бағ.+
7-бағ.+
14-бағ+
19-бағ+
21-бағ+
23-бағ+
25-бағ
Бір
жылғы
жала-
қының
жиыны
26-бағ
х 12
Арнайы атақтар
үшін
Қосымша
ақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
саны
Со-
масы
Қосымша
ақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
саны
Со-
масы
1
22
23
24
25
26
27
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Санат бойынша жиыны*
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Ескерту: * әрбір санат бойынша толтырылады
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 5-қосымша
Ескерту: 5-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Төтенше және өкілетті елшілерінің және шет
елдердегі мекемелері қызметкерлердің
жалақысына арналған шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Жалақы                     |    111     |
Лауа-
зымдар
Штат
бірлік-
тері-
нің
саны
Бір
айға
лауа-
зымдық
жалақы
(тең-
гемен
лауа-
зымдық
2-бағ
х)/
1000
Жалақыдағы
айырма
Радияциялық қауіп-
қатер аумақтарында
тұрғаны үшін
қосымша еңбекақы
осы
айырма
төле-
нетін
мемле-
кеттік
қыз-
метші-
лердің
саны
со-
ма-
сы
Қосымша
ақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілер-
дің
саны
Мөл-
шері
Сомасы
(АЕК х
6 бағ.
х 5-
бағ.)/
1000
1
2
3
4
5
6
7
8
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың
теңге
бірл.
мың
теңге
кестенің жалғасы
Лауа-
зымдар
Экологиялық апат
аймақтарында
тұрғаны үшін
коэффициент
Бір айдағы
жалақының
жиыны
3-бағ.+
5-бағ.+
8-бағ.+
10-бағ.
Бір жылғы
жалақының
жиыны

с 1 до 2
с 2 до 3
с 3 до 5
с 5 до 7
с 7 до 9
с 9 до 11
с 11 до 14
с 14 до 17
с 17 до 20
свыше
20 лет
Продолжение таблицы
Разница в заработной плате
Кол-во государствен-
ных служащих, которым выплачивается
данная разница
Сумма
6
7
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
Дополнительная оплата труда за проживание на территориях радиационного риска
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
(МРП х(гр.9 х
2+гр.10 х
1,75+гр.11 х 1,5+гр.12
х 1.25+
гр.13х1))/1000
общее кол-во
в т.ч.
по коэф-
фици-
енту 2
в т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,75
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,5
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,25
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1
8
9
10
11
12
13
14
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма  (должностной оклад х (гр.16 х 1,5+гр.17 х 1,3+гр.18 х1,2))/1000
общее кол-во
в т.ч. по коэффициенту 1,5
в т.ч. по коэффициенту 1,3
в т.ч. по коэффициенту 1,2
15
16
17
18
19
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
Оклад по воинским
званиям
За классный чин
За специальные звания
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оклад
Сумма
20
21
22
23
24
25
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Итого заработной платы в месяц гр.5+гр.7+гр.14+
гр.19+гр.21+гр.23+
гр.25
Итого заработной платы в год гр.26 х 12
26
27
тыс.тенге
тыс.тенге
Итого по категории*
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Примечание:*       заполняется по каждой категории
Форма 03-111
Приложение 5
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ  <*>
Сноска. Приложение 5 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 03-111
Расчет расходов на заработную плату
чрезвычайных и полномочных послов, работников загранучреждений
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика            заработная плата            |      111     |
|______________|
Наиме-
нова-
ние
долж-
ностей
Коли-
чество штат-
ных еди-
ниц
Сумма долж-
ностных окладов в месяц
(гр.2 х должно-
стной
оклад в тенге)/
1000
Разница в заработной
плате
Дополнительная оплата труда за проживание на территориях радиационного риска
кол-во государ-
ственных служащих, которым выплачи-
вается данная разница
Сум-
ма
кол-во государ-ственных
служащих, полу-
чающих доп.
оплату
Раз-
мер
Сумма
(МРП х
гр.6 х гр.7)/
1000
1
2
3
4
5
6
7
8
Единица
измерения
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
ед.
коэф.
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Итого заработной платы в месяц гр.3 + гр.5 + гр.8 + гр.10

11-бағх12
Қосымша
ақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
саны
Сомасы
1
9
10
11
12
Өлшем
бірлігі
бірл.
мың
теңге
мың теңге
мың теңге
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
6-қосымша
04-111-нысан
Мемлекеттік білім беру мекемелері
қызметкерлерінің жалақысына
арналған шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Жалақы                  111
-------------------------------------------------------------------
Лауа. |                   Штаттық бірлік саны
зымдар|
санаты|------------------------------------------------------------
|Бір  | 1-ден 2-ге | 2-ден 3-ке | 3-тен 5-ге | 5-тен 7-ге
|жылға|   дейін    |   дейін    |   дейін    |   дейін
|дейін|            |            |            |
-------------------------------------------------------------------
1  |  2  |     3      |      4     |      5     |      6
-------------------------------------------------------------------
Өлшем  бірл.     бірл.        бірл.        бірл.         бірл.
бірлігі
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|                        Штаттық бірлік саны
-------------------------------------------------------------------
|7-ден |9-дан |11-ден 14-ке|14-тен 17-ге|17-ден 20-ға|20 жылдан
|9-ға  |11-ге |   дейін    |   дейін    |   дейін    |  жоғары
|дейін |дейін |            |            |            |
-------------------------------------------------------------------
1 |  7   |   8  |      9     |     10     |     11     |    12
-------------------------------------------------------------------
бірл.  бірл.     бірл.        бірл.        бірл.       бірл.
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|    Барлығы    |Бір айдағы лауазымдық |  Ауылдық жерде санаты
|2-бағ. + 3-бағ.|  жалақының сомасы    | жұмыс істегені
| +...+ 11-бағ. | (2-бағ. х базалық    | үшін лауазымдық
|   + 12-бағ.   | лауазымдық жалақы х  |   жалақысын
|               |коэфф. + ... + 12-бағ.|  (ставкасын)
|               | х базалық лауазымдық |    арттыру
|               | жалақы х коэфф.)/1000|-----------------
|               |                      |Осы арттыру|Сома.
|               |                      |белгіленген|сы
|               |                      | қызметкер.|
|               |                      |лердің саны|
-------------------------------------------------------------------
1     |       13      |          14          |     15    |  16
-------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі         бірл.            мың теңге           бірл.   бірл.
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар |  Арттыру есебімен  |         Қосымша ақылар
санаты   |лауазымдық жалақының|----------------------------------
| (ставканың) сомасы |Сынып жетекшілігі | Дәптерлер мен
|  14-бағ. + 16-бағ. |       үшін       |   жұмыстарын
|                    |(топқа жетекшілік)|тексергені үшін
|                    |------------------|---------------
|                    |Қосымша ақы|Сомасы|Қосымша  |Сома.
|                    |белгіленген|      |ақы бел. |сы
|                    |қызметкер. |      |гіленген |
|                    |лердің саны|      |қызмет.  |
|                    |           |      |керлердің|
|                    |           |      | саны    |
-------------------------------------------------------------------
1      |          17        |     18    |  19  |    20   |  21
-------------------------------------------------------------------
Өлшем               бірл.            бірл.    мың      бірл.   мың
бірлігі                                       теңге           теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар |                   Қосымша ақылар
санаты   |-------------------------------------------------------
| Оқу кабинеттерінің | Қызметтерді қоса|Еңбектің ерекше
| меңгерушілігі үшін | атқарғаны үшін  | жағдайлары үшін
| (зертханалардың,   | (қызмет көрсету |
| шеберханалардың,   | аймағын ұлғайту)|
| оқу-консультациялық|                 |
|     пункттердің)   |                 |
|--------------------|-----------------|----------------
| Қосымша ақы| Сомасы|Қосымша   |Сомасы|Қосымша   |Сома.
| белгіленген|       |ақы белгі.|      |ақы белгі.|сы
| қызметкер. |       |ленген    |      |ленген    |
| лердің саны|       |қызметкер.|      |қызметкер.|
|            |       |лердің    |      |лердің    |
|            |       |саны      |      |саны      |
-------------------------------------------------------------------

Итого заработной платы в год гр.11 х 12
кол-во государствен-
ных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
9
10
11
12
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 6
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 04-111
Расчет
расходов на заработную плату
работников государственных учреждений образования
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                    заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Кате- |                Количество штатных единиц
гория |------------------------------------------------------------
долж- |До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
ностей|года|по 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
-------------------------------------------------------------------
1  |  2 |  3 |  4 |  5 | 6  |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 | 12
-------------------------------------------------------------------
Едини-  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.   ед.   ед.   ед.   ед.
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
--------------------------------------
Кате-|Всего гр.2 + |Сумма должностных|
гория|гр.3 + ... + |окладов в месяц  |
долж-|гр.11 + гр.12|(гр.2 х базовый  |
нос- |             |долж.оклад х     |
тей  |             |коэфф. + ... +   |
|             |гр.12 х базовый  |
|             |долж.оклад х     |
|             |коэфф.)/1000     |
-------------------------------------|
1  |     13      |       14        |
--------------------------------------
ед.         тыс.тенге
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|Повышение должност-|Сумма    |           Доплаты
гория|ного оклада (став- |должност-|-------------------------------
долж-|ки) за работу в    |ного ок- |За классное ру-|За проверку и
нос- |сельской местности |лада     |ководство (ру- |тетрадей и
тей  |-------------------|(ставки) |ководство груп-|письменных
|Кол-во работ-|Сумма|с учетом |пой)           |работ
|ников, кото- |     |повышения|---------------|---------------
|рым установ- |     |гр.14 +  |Кол-во ра-|Сум-|Кол-во ра-|Сум-
|лено данное  |     |гр.16    |ботников, |ма  |ботников, |ма
|повышение    |     |         |которым   |    |которым   |
|             |     |         |установле-|    |установле-|
|             |     |         |на доплата|    |на доплата|
-------------------------------------------------------------------
1  |     15      |  16 |    17   |    18    | 19 |     20   | 21
-------------------------------------------------------------------
Еди-       ед.      тыс.   тыс.         ед.    тыс.     ед.    тыс.
ница                тенге  тенге               тенге          тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|Заведование учебными| За совмещение |За особые условия труда
нос- |кабинетами (лабора- |   должностей  |
тей  |ториями, мастерски- |(расширение зо-|
|ми, учебно-консуль- |ны обслужива-  |
|тативными пунктами) |ния)           |
|--------------------|---------------|------------------------
|Кол-во работ-|Сумма |Кол-во ра-|Сум-|Кол-во работников,|Сумма
|ников, кото- |      |ботников, |ма  |которым установле-|
|рым установ- |      |которым   |    |на доплата        |
|лена доплата |      |установле-|    |                  |
|             |      |на доплата|    |                  |
-------------------------------------------------------------------

1     |     22     |  23   |    24    |  25  |    26    |  27
-------------------------------------------------------------------
Өлшем           бірл.     мың       бірл.     мың     бірл.    мың
бірлігі                   теңге               теңге           теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар |
санаты   |-------------------------------------------------------
|Салалық бағыттағы  |        Ғылыми дәрежесі үшін
|жекелеген пәндерді |
|тереңдетіп оқытқаны|
|үшін               |
|-------------------|-----------------------------------
|Қосымша ақы| Сомасы| Қосымша ақы | Қосымша ақы| Сомасы
|белгіленген|       | белгіленген |  мөлшері   |АЕК х 30
|қызметкер. |       | қызметкер.  |            |-бағ.х
|лердің саны|       | лердің саны |            |31-бағ./
|           |       |             |            |1000
-------------------------------------------------------------------
1     |     28    |   29  |      30     |      31    |   32
-------------------------------------------------------------------
Өлшем бірлігі   бірл.     мың       бірл.         коэф.      мың
теңге                              теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар |
санаты     |-------------------------------------------------------
| Түнгі уақытта    | Мереке және      | Мерзімінен тыс
| жұмыс істегені   | демалыс күндерін.|   жұмыс үшін
|      үшін        | дегі жұмыс үшін  |
|------------------|------------------|-----------------
|Қосымша ақы|Сомасы|Қосымша ақы|Сомасы|Қосымша |Сомасы
|белгіленген|      |белгіленген|      |ақы бел.|
| қызметкер.|      | қызметкер.|      |гіленген|
|лердің саны|      |лердің саны|      |қызмет. |
|           |      |           |      |лердің  |
|           |      |           |      |саны    |
-------------------------------------------------------------------
1     |     33    |  34  |     35    |  36  |   37   |  38
-------------------------------------------------------------------
Өлшем          бірл.     мың       бірл.    мың     бірл.   мың
бірлігі                  теңге              теңге           теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Қосымша ақылар
-------------------------------------------------------------------
| Радиациялық қауіп-қатер      |Экологиялық апат аймақтарында
| аумақтарында тұрғаны үшін    |  тұрғаны үшін коэффициент
| қосымша еңбекақы             |
|------------------------------|------------------------------
|Қосымша ақы | Мөлшері |Сомасы | Қосымша ақы алатын | Сомасы
|   алатын   |         |(АЕК х |    мемлекеттік     |
|мемлекеттік |         |39-бағ.|қызметшілердің саны |
|қызметшілер.|         |х 40-  |                    |
|  дің саны  |         |бағ.)/ |                    |
|            |         |1000   |                    |
-------------------------------------------------------------------
1  |     39     |   40    |  41   |         42         |    43
-------------------------------------------------------------------
Өлшем    бірл.       коэф.   мың теңге       бірл.        мың теңге
бірлігі
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|
санаты    |--------------------------------------------------------
|Уақытша болмаған қызметкердің| Бір айдағы қосымша
|міндеттерін орындағаны үшін  | ақылардың сомасы
|        қосымша ақы          | (19-бағ. + 21-бағ. + 23

1  |      22     |  23  |    24    | 25 |        26        | 27
-------------------------------------------------------------------
Еди-        ед.     тыс.       ед.    тыс.         ед.        тыс.
ница                тенге            тенге                    тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                         Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За углубленное изу-|   За ученую степень  |За работу в ночное
нос- |чение отдельных    |                      |       время
тей  |предметов профиль- |                      |
|ного направления   |                      |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во работ-|Сумма|Кол-во  |Раз-|Сумма   |Кол-во работ-|Сум-
|ников, кото- |     |работни-|мер |(МРЗП х |ников, кото- |ма
|рым установ- |     |ков, ко-|доп-|гр.30 х |рым установ- |
|лена доплата |     |торым   |латы|гр.31)  |лена доплата |
|             |     |установ-|    |1000    |             |
|             |     |лена    |    |        |             |
|             |     |доплата |    |        |             |
-------------------------------------------------------------------
1  |      28     |  29 |   30   | 31 |    32  |      33     | 34
-------------------------------------------------------------------
Еди-        ед.     тыс.     ед.  коэф.  тыс.          ед.     тыс.
ница                тенге                тенге                тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                        Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За работу в празд-|За сверхурочную|Дополнительная оплата тру-
нос- |ничные и выходные |    работу     |да за проживание на терри-
тей  |дни               |               |ториях радиационного риска
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во работ-|Сум-|Кол-во ра-|Сум-|Кол-во ра-|Размер|Сумма
|ников, кото- |ма  |ботников, |ма  |ботников, |      |(МРП х
|рым установ- |    |которым   |    |которым   |      |гр.39 х
|лена доплата |    |установле-|    |установле-|      |гр.40)/
|             |    |на доплата|    |на доплата|      |1000
-------------------------------------------------------------------
1  |      35     | 36 |    37    | 38 |    39    |  40  |   41
-------------------------------------------------------------------
Еди-        ед.     тыс.     ед.    тыс.     ед.    коэфф.  тыс.
ница               тенге           тенге                    тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|Коэффициент за прожива-|За выполнение обязан- |Сумма доплат в
нос- |ние в зонах экологичес-|ностей временно отсут-|месяц (гр.19 +
тей  |кого бедствия          |ствующего работника   |гр.21+гр.23+

|-----------------------------| -бағ. + 25-бағ. + 27-бағ.
|  Қосымша ақы  |   Сомасы    |+ 29-бағ. + 32-бағ. +34-
|  белгіленген  |             |бағ. + 36-бағ. + 38-бағ. +
|қызметкерлердің|             |41-бағ. + 43-бағ. +45-бағ.)
|      саны     |             |
-------------------------------------------------------------------
1     |       44      |      45     |            46
-------------------------------------------------------------------
Өлшем            бірл.       мың теңге            мың теңге
бірлігі
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауа. |      Үстемеақылар       |Жалақыдағы айырма | Бір   | Бір
зымдар|-------------------------|                  |айдағы |жылдағы
санаты|   Құрметті атағы үшін   |------------------|жалақы.|жалақы.
|-------------------------|Осы айырма |Сомасы|ның    |ның
|Үстеме.|Мөлшері| Сомасы  | төленетін |      |жиыны  |жиыны
|ақы    |       |АЕК х 47-|мемлекеттік|      |17-бағ.|52-бағ.
|белгі. |       |бағ.х 48-| мекемелер |      |+ 46-  |х 12
|лердің |       |бағ./1000| қызметкер.|      |-бағ. +|
|саны   |       |         | лерінің   |      |49-бағ.|
|       |       |         | саны      |      |+ 51-  |
|       |       |         |           |      |бағ.   |
|       |       |         |           |      |       |
-------------------------------------------------------------------
1   |  47   |   48  |   49    |     50    |  51  |   52  |  53
-------------------------------------------------------------------
Өлшем   бірл.   коэфф.  мың теңге    бірл.    мың     мың    мың
бірлігі                                       теңге   теңге  теңге
-------------------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
7-қосымша
05-111-нысан
Мемлекеттік жоғары білім және ғылым мекемелері
қызметкерлерінің жалақысына арналған
шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Жалақы                  111
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                   Штаттық бірлік саны
санаты   |--------------------------------------------------------
|бір  | 1-ден 2-ге | 2-ден 3-ке | 3-тен 5-ге |5-тен 7-ге
|жылға|   дейін    |   дейін    |   дейін    |   дейін
|дейін|            |            |            |
-------------------------------------------------------------------
1    |  2  |      3     |      4     |      5     |      6
-------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі     бірл.     бірл.       бірл.        бірл.        бірл.
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|                        Штаттық бірлік саны
-------------------------------------------------------------------
|7-ден |9-дан |11-ден 14-ке|14-тен 17-ге|17-ден 20-ға|20 жылдан
|9-ға  |11-ге |   дейін    |   дейін    |   дейін    |  жоғары
|дейін |дейін |            |            |            |
-------------------------------------------------------------------
1 |  7   |   8  |     9      |     10     |     11     |    12
-------------------------------------------------------------------
бірл.   бірл.    бірл.        бірл.        бірл.       бірл.
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|Барлығы  |Бір айдағы лауазымдық |    Қосымша ақылар
санаты    |2-бағ. + |  жалақының сомасы    |-----------------------
|3-бағ. + |(2-бағ. х базалық     | Ғылыми дәрежесі үшін
|...+ 11- |лауазымдық жалақы х   |
|бағ. +   |коэфф. + ... + 12-бағ.|-----------------------
|12-бағ.  |х базалық лауазымдық  |Қосымша|Қосымша|Сомасы
|         |жалақы х коэфф.)/1000 |ақы бел|ақы мөл|(АЕК х
|         |                      |гілен. |шері   |16-бағ.
|         |                      |ген қыз|       |х 15-
|         |                      |меткер.|       |бағ.)/
|         |                      |лердің |       |1000
|         |                      |саны   |       |
-------------------------------------------------------------------
1     |   13    |          14          |  15   |   16  |  17
-------------------------------------------------------------------
Өлшем       бірл.          мың теңге        бірл.    коэф. мың
бірлігі                                                    теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                    Қосымша ақылар
санаты   |--------------------------------------------------------
|Клиникалық база     |Кафедраны         |Ерекше жағдайлар
|болып табылатын     |меңгергені үшін   |     үшін
|клиникаларда және   |                  |
|басқа денсаулық     |                  |
| сақтау мекемелерін.|                  |
| де емдеу-диагнос.  |                  |
| тикалық жұмыстарды |                  |
| орындағаны үшін    |                  |
----------|--------------------------------------------------------
|Қосымша ақы |Сомасы |Қосымша ақы|Сомасы|Қосымша ақы|Сома.
|белгіленген |       |белгіленген|      |белгіленген|сы
|қызметкер.  |       |қызметкер. |      |қызметкер. |
|лердің саны |       |лердің саны|      |лердің саны|
-------------------------------------------------------------------
1     |     18     |   19  |     20    |  21  |     22    |  23
-------------------------------------------------------------------
Өлшем          бірл.      мың       бірл.    мың       бірл.   мың
бірлігі                  теңге              теңге             теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                    Қосымша ақылар
санаты   |--------------------------------------------------------
| Түнгі уақытта      | Мереке және       | Мерзімінен тыс
| жұмыс істегені үшін| демалыс күндерін. |   жұмыс үшін
|                    | дегі жұмыс үшін   |
----------|--------------------|-------------------|---------------
| Қосымша ақы| Сомасы|Қосымша ақы |Сомасы|Қосымша |Сомасы
| белгіленген|       | белгіленген|      |ақы бел.|
| қызметкер. |       | қызметкер. |      |гіленген|
| лердің саны|       |лердің саны |      |қызмет. |
|            |       |            |      |лердің  |
|            |       |            |      |саны    |
-------------------------------------------------------------------
1     |     24     |  25   |     26     |  27  |   28   |  29
-------------------------------------------------------------------
Өлшем          бірл.     мың        бірл.     мың     бірл.   мың
бірлігі                  теңге                теңге          теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|Экологиялық апат аймақтарында|Радиациялық қауіп-қатер
|  тұрғаны үшін коэффициент   |аумақтарында тұрғаны үшін
|                             |қосымша еңбекақы
-----|-----------------------------|-------------------------------
|    Қосымша ақы   | Сомасы   |Қосымша ақы |Мөлшері|Сомасы АЕК
|    белгіленген   |          |белгіленген |       |х 33-бағ.
|  қызметкерлердің |          |қызметкер.  |       |х 32-бағ.
|       саны       |          |лердің саны |       |/1000
-------------------------------------------------------------------
1  |        30        |    31    |     32     |   33  |    34
-------------------------------------------------------------------
бірл.        мың теңге     бірл.      коэф.  мың теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|
санаты    |--------------------------------------------------------
|Уақытша болмаған|Қызметтерді қоса| Ауыр (аса ауыр) дене
| қызметкердің   |атқарғаны үшін  |   еңбегімен және
| міндеттерін    |(қызмет көрсету | зиян (аса зиян) және
|орындағаны үшін |аймағын ұлғайту)| қауіпті (аса қауіпті)
|  қосымша ақы   |                | еңбек жағдайлары бар
|                |                | жұмыспен айналысатын
|                |                |   қызметкерлерге
----------|----------------|----------------|----------------------
|Қосымша  |Сомасы|Қосымша  |Сомасы| Қосымша ақы | Сомасы
|ақы бел. |      |ақы бел. |      | белгіленген |
|гіленген |      |гіленген |      | қызметкер.  |
|қызмет.  |      |қызмет.  |      | лердің саны |
|лердің   |      |лердің   |      |             |
|саны     |      |саны     |      |             |
-------------------------------------------------------------------
1     |    35   |  36  |   37    |  38  |      39     |    40
-------------------------------------------------------------------
Өлшем         бірл.   мың     бірл.    мың        бірл.     мың
бірлігі              теңге            теңге                 теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|               |                Үстемеақылар
санаты    |---------------|----------------------------------------
|  Бір айдағы   |   Іргелі және      | Ғылыми-техникалық
|қосымша ақының |    қолданбалы      |  бағдарламаларды
|сомасы (17-бағ.|    зерттеулер      |үйлестіру және іске

|----------------------------------------------|гр.25+гр.27+
|Кол-во работни-  |Сумма|Кол-во работни-|Сумма |гр.29+гр.32+
|ков, которым     |     |ков, которым   |      |гр.34+гр.36+
|установлена доп- |     |установлена    |      |гр.38+гр.41+
|лата             |     |доплата        |      |гр.43+гр.45)
-------------------------------------------------------------------
1  |       42        | 43  |      44       |  45  |      46
-------------------------------------------------------------------
Еди-         ед.        тыс.        ед.       тыс.    тыс.тенге
ница                    тенге                 тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|        Надбавки        |   Разница в    |Итого   |Итого
гория|------------------------|   заработной   |заработ-|заработной
долж-|   За почетное звание   |     плате      |ной пла-|платы в
нос- |------------------------|----------------|ты в ме-|год
тей  |Кол-во ра-|Раз-|Сумма   |Кол-во ра-|Сумма|сяц     |гр.52 х 12
|ботников, |мер |(МРП х  |ботников, |     |гр.17 + |
|которым   |    |гр.47 х |которым   |     |гр.46 + |
|установле-|    |гр.48)/ |выплачи-  |     |гр.49 + |
|на надбав-|    |1000    |вается    |     |гр.51   |
|ка        |    |        |данная    |     |        |
|          |    |        |разница   |     |        |
-------------------------------------------------------------------
1   |    47    | 48 |   49   |    50    |  51 |   52   |    53
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.    коэфф.  тыс.       ед.    тыс.    тыс.     тыс.
ница                    тенге             тенге   тенге    тенге
изме-
рения
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 7
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 05-111
Расчет
расходов на заработную плату
работников государственных учреждений
высшего образования и науки
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                     заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Кате  |                Количество штатных единиц
гория |------------------------------------------------------------
долж- |До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
ностей|года|по 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
-------------------------------------------------------------------
1  |  2 |  3 |  4 |  5 | 6  |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 | 12
-------------------------------------------------------------------
Едини-  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.   ед.   ед.   ед.   ед.
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
--------------------------------------
кате-|Всего гр.2 + |Сумма должностных|
гория|гр.3 + ... + |окладов в месяц  |
долж-|гр.11 + гр.12|(гр.2 х базовый  |
нос- |             |долж.оклад х     |
тей  |             |коэфф. + ... +   |
|             |гр.12 х базовый  |
|             |долж.оклад х     |
|             |коэфф.)/1000     |
-------------------------------------|
1  |     13      |       14        |
--------------------------------------
ед.         тыс.тенге
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                        Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-| За ученую степень  |За выполнение лечебно-| За заведование
нос- |                    |диагностической работы|    кафедрой
тей  |                    |в клиниках и других   |
|                    |учреждениях здравоох- |
|                    |ранения, являющихся   |
|                    |клиническими базами   |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во |Раз-|Сумма  |Кол-во работ-| Сумма  |Кол-во ра-|Сумма
|работ- |мер |(МРЗП х|ников, кото- |        |ботников, |
|ников, |    |гр.16 х|рым установ- |        |которым   |
|которым|    |гр.15)/|лена доплата |        |установле-|
|уста-  |    |1000   |             |        |на доплата|
|новлена|    |       |             |        |          |
|доплата|    |       |             |        |          |
-------------------------------------------------------------------
1  |   15  | 16 |   17  |      18     |   19   |     20   |  21
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.  коэф.  тыс.       ед.       тыс.         ед.    тыс.
ница                 тенге                тенге              тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                         Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|  За особые  | За работу в  |  За работу в   |За сверхурочную
нос- |   условия   | ночное время | праздничные и  |     работу
тей  |   труда     |              | выходные дни   |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во |Сумма|Кол-во  |Сумма|Кол-во ра-|Сумма|Кол-во   |Сумма
|работ- |     |работ-  |     |ботников, |     |работни- |
|ников, |     |ников,  |     |которым   |     |ков, ко- |
|которым|     |которым |     |установле-|     |торым ус-|
|уста-  |     |уста-   |     |на доплата|     |тановлена|
|новлена|     |новлена |     |          |     |доплата  |
|доплата|     |доплата |     |          |     |         |
-------------------------------------------------------------------
1  |   22  |  23 |   24   |  25 |    26    |  27 |    28   | 29
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.     ед.   тыс.      ед.    тыс.     ед.    тыс.
ница          тенге          тенге            тенге           тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|Коэффициент за|Дополнительная оп-|За выполнение|За совмещение
нос- |проживание в  |лата за проживание|обязанностей |должностей
тей  |зонах экологи-|на территориях    |временно от- |(расширение
|ческого бедст-|радиационного     |сутствующего |зоны обслужи-
|вия           |риска             |работника    |вания)
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во  |Сумма|Кол-во |Раз-|Сумма|Кол-во |Сумма|Кол-во |Сумма
|работни-|     |работ- |мер |(МРП |работ- |     |работ- |
|ков, ко-|     |ников, |    |х гр.|ников, |     |ников, |
|торым   |     |которым|    |33 х |которым|     |которым|
|установ-|     |уста-  |    |гр.  |уста-  |     |уста-  |
|лена    |     |новлена|    |32)/ |новлена|     |новлена|
|доплата |     |доплата|    |1000 |доплата|     |доплата|
-------------------------------------------------------------------
1  |   30   |  31 |  32   | 33 | 34  |  35   |  36 |   37  |  38
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.    тыс.    ед.  коэфф. тыс.   ед.   тыс.    ед.   тыс.
ница           тенге              тенге         тенге         тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
|         Доплаты            |            Надбавки
|-------------------------------------------------------------
Кате-|Работникам заня-|Сумма доп- |За высокие ре-   |За координацию
гория|тым на тяжелых  |лат в месяц|зультаты в облас-|и реализацию
долж-|(особо тяжелых) |(гр.17 +   |ти фундаменталь- |научно-техни-

|+ 19-бағ. + 21-|салаларындағы жоғары|    асыру үшін
|бағ. + 23-бағ. |    нәтижелер үшін  |
|+ 25-бағ. + 27-|--------------------|-------------------
|бағ. + 29-бағ. |Үстемеақы  | Сомасы | Үстемеақы  |Сомасы
|+ 31-бағ. + 34-|белгіленген|        | белгіленген|
|бағ. + 36-бағ. |қызметкер. |        | қызметкер. |
|+ 38-бағ. +    |лердің саны|        | лердің саны|
|40-бағ.)       |           |        |            |
-------------------------------------------------------------------
1     |      41       |     42    |   43   |     44     |  45
-------------------------------------------------------------------
Өлшем        мың теңге        бірл.       мың       бірл.     мың
бірлігі                                  теңге               теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                    Үстемеақылар
санаты    |--------------------------------------------------------
|Аса ауыр жұмысты  | Еліміздің басшылы.| Шет тілдерін
| орындағаны үшін  | ғына ұсынылатын   | білгені үшін
|                  | ғылыми зерттеулер |
|                  | мен есеп материал.|
|                  | дарының жоғары    |
|                  | сапасы үшін       |
----------|------------------|-------------------|-----------------
| Үстемеақы |Сомасы| Үстемеақы  |Сомасы|Үстемеақы  |Сомасы
|белгіленген|      | белгіленген|      |белгіленген|
| қызметкер.|      | қызметкер. |      | қызметкер.|
|лердің саны|      |лердің саны |      |лердің саны|
-------------------------------------------------------------------
1      |     46    |  47  |     48     |  49  |     50    |  51
-------------------------------------------------------------------
Өлшем          бірл.     мың       бірл.    мың       бірл.    мың
бірлігі                 теңге               теңге             теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                           |Бір айдағы | Жалақыдағы
санаты  |---------------------------|үстеме ақы.| айырмашылық
|    Құрметті атағы үшін    |ның сомасы |----------------
|---------------------------|(43-бағ. + |Осы айыр.|Сомасы
| Үстемеақы |Мөлшері|Сомасы |45-бағ. +  |машылық  |
|белгіленген|       |(АЕК х |47-бағ. +  |төленетін|
|қызметкер. |       |52-бағ.|49-бағ. +  |мемлекет.|
|лердің саны|       |х 53- .|51-бағ. +  |тік меке.|
|           |       |бағ/   |54-бағ.)   |мелер    |
|           |       |1000   |           |қызмет.  |
|           |       |       |           |керлерінің
|           |       |       |           |саны     |
-------------------------------------------------------------------
1    |     52    |  53   |   54  |     55    |    56   |   57
-------------------------------------------------------------------
Өлшем          бірл.    коэфф.   мың     мың теңге    бірл.   мың
бірлігі                          теңге                       теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------
Лауазымдар| Бір айдағы | Бір жылдағы
санаты  |  жалақының |  жалақының
|   жиыны    |    жиыны
| (14-бағ.   | 58-бағ. х 12
| + 41-бағ.  |
| + 55-бағ.  |
| + 57-бағ.) |
|            |
--------------------------------------
1     |     58     |       59
--------------------------------------
Өлшем        мың теңге     мың теңге
бірлігі
--------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
8-қосымша

нос- |физических рабо-|гр.19+гр.21|ных и прикладных |ческих прог-
тей  |тах и работах с |+ гр.23 +  |исследований     |рамм
|вредными (особо |гр.25+гр.27|                 |
|вредными) и     |+ гр.29 +  |                 |
|опасными (особо |гр.31+гр.34|                 |
|опасными) усло- |+ гр.36 +  |                 |
|виями труда     |гр.38 +    |                 |
|----------------|гр.40)     |--------------------------------
|Кол-во  |Сумма  |           |Кол-во ра-|Сумма |Кол-во  |Сумма
|работни-|       |           |ботников, |      |работни-|
|ков, ко-|       |           |которым   |      |ков, ко-|
|торым   |       |           |установле-|      |торым   |
|установ-|       |           |на надбав-|      |установ-|
|лена    |       |           |ка        |      |лена    |
|доплата |       |           |          |      |надбавка|
-------------------------------------------------------------------
1  |   39   |   40  |     41    |    42    |  43  |   44   |  45
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.    тыс.тенге       ед.    тыс.      ед.   тыс.
ница           тенге                          тенге           тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                       Надбавки
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За выполнение|За высокое ка- |За владение  |  За почетное
нос- |особо сложной|чество научных |иностранными |    звание
тей  |работы       |исследований и |языками      |
|             |отчетных мате- |             |
|             |риалов, пред-  |             |
|             |ставляемых ру- |             |
|             |ководству      |             |
|             |страны         |             |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во  |Сум-|Кол-во   |Сумма|Кол-во  |Сум-|Кол-во|Раз-|Сумма
|работни-|ма  |работни- |     |работни-|    |работ-|мер |(МРП
|ков, ко-|    |ков, ко- |     |ков, ко-|    |ников,|    |х гр.
|торым   |    |торым    |     |торым   |    |кото- |    |52 х
|установ-|    |установ- |     |установ-|    |рым   |    |гр.
|лена    |    |лена     |     |лена    |    |уста- |    |53)/
|надбавка|    |надбавка |     |надбавка|    |новле-|    |1000
|        |    |         |     |        |    |на    |    |
|        |    |         |     |        |    |над-  |    |
|        |    |         |     |        |    |бавка |    |
-------------------------------------------------------------------
1  |   46   | 47 |   48    |  49 |   50   | 51 |  52  | 53 | 54
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.    ед.    тыс.     ед.   тыс.   ед.  коэф. тыс.
ница           тенге          тенге          тенге            тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-----------------------------------------------------------
Кате-|   Надбавки   |Разница в заработной|Итого   |Итого   |
гория|--------------|       плате        |заработ-|заработ-|
долж-|Сумма надбавок|--------------------|ной пла-|ной пла-|
нос- |в месяц (гр.43|Кол-во работ-|Сумма |ты в ме-|ты в год|
тей  |+гр.45+гр.47+ |ников госу-  |      |сяц     |гр.58 х |
|гр.49+гр.51+  |дарственных  |      |(гр.14 +|12      |
|гр.54)        |учреждений,  |      |гр.41 + |        |
|              |которым вып- |      |гр.55 + |        |
|              |лачивается   |      |гр.57)  |        |
|              |данная разни-|      |        |        |
|              |ца           |      |        |        |
------------------------------------------------------------
1   |      55      |      56     |  57  |   58   |   59   |
------------------------------------------------------------
Еди-    тыс.тенге         ед.      тыс.    тыс.     тыс.
ница                               тенге   тенге    тенге
изме-
рения
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 8
к Правилам составления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ

06-111-нысан
Ескерту: 8-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемелері
қызметкерлерінің жалақысына
арналған шығындарды есеп
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам,
жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі
111
Лауа.
зым.
дар
сана.
ты
Штаттық бірлік саны
Бір
жылға
дейін
1-
ден
2-
ден
де.
йін
2-ден
3-ден
дейін
3-ден
5-ден
дейін
5-ден
7-ден
дейін
7-ден
9-ден
дейін
9-ден
11-ден
дейін
11-
ден
14-
ден
дейін
17-
ден
20-
ден
дейін
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Өлшем
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
G-1
G-2
G-3
G-4
G-5
G-6
G-7
G-8
G-9
G-10
G-11
G-12
G-13
G-14
Жиыны
кестенің жалғасы
Штаттық бірлік
саны
Бір айдағы
лауазымдық
жалақының
сомасы
(2-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
коэфф. +
... +
12-бағ х
базалық
лауазымдық
жалақы х
коэфф.)/
1000
Еңбек жағдайлары
бар жұмыспен
айналысатын
қызметкерлерге
Бір айдағы
арттыру
есебімен
лауазымдық
жалақының
сомасы
14-бағ.
+ 16-бағ.
20 жыл.
дан жо.
ғары
барлығы
2 бағ
+ 3-бағ
+...+
11-бағ +
12-бағ
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны.
Сомасы
12
13
14
15
16
17
бірл.
бірл.
мың теңге
бірл.
мың
теңге
мың теңге
кестенің жалғасы
Қосымша ақылар
Ауыр (аса ауыр) дене
еңбегімен және зиян
(аса зиян) және
қауіпті (аса қауіпті)
еңбек жағдайлары бар
жұмыспен айналысатын
қызметкерлерге
Қызметтерді қоса
атқарғаны үшін
(қызмет көрсету
аймағын ұлғайту)
Уақытша
болмаған
қызметкердің
міндеттерін
орындағаны
үшін қосымша
ақы
Қосымша ақы белгі.
ленген
қызметкер.
лердің
саны
Сомасы
Қосымша
ақы
белгілен.
ген қыз.
меткерлер.
дің саны
Сомасы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны
18
19
20
21
22
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
кестенің жалғасы
Қосымша ақылар
Ерекше жағдайлар
үшін
Бөлімшені
меңгергені үшін
Жедел медици.
налық көмек
станциясының
(бөлімшесінің)
жұмысын
ұйымдастыру және
басшылық ету үшін
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны
Сомасы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны
Сомасы
Қосымша
ақы бел.
гіленген
қызмет.
керлер.
дің саны
Сомасы
24
25
26
27
28
29
бірл.
мың.
теңге
бірл.
мың.
теңге
бірл.
мың.
теңге
кестенің жалғасы
Қосымша ақылар
Аумақтық участке
жағдайында
медициналық көмек
көрсеткені үшін
Психоэмоционалдық
және дене күші үшін
Біліктілік
санаты үшін
Қосымша
ақы белгі.
ленген
қызметкер.
лердің саны
Сомасы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны
Сомасы
Қосымша
ақы белгі.
ленген
қызмет.
керлердің
саны
Сомасы
30
31
32
33
34
35
бірл.
мың
теңге
бірл.
мың
теңге
бірл.
мың
теңге
кестенің жалғасы
Қосымша ақылар
Ғылыми дәрежесі
үшін
Түнгі уақытта жұмыс
істегені үшін
Мереке және демалыс
күндеріндегі жұмыс
үшін
Қосымша
ақы белгі.
ленген
қызметкер.
лердің
саны
Сомасы
Қосымша
ақы белгі.
ленген
қызметкер.
лердің
саны
Сомасы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкерлердің
саны
Сомасы
36
37
38
39
40
41
бірл.
мың.
теңге
бірл.
мың. теңге
бірл.
мың.
теңге
кестенің жалғасы
Қосымша ақылар
Мерзімінен
тыс жұмыс
үшін
Радиациялық
қауіп-қатер
аумақтарында
тұрғаны үшін
қосымша еңбекақы
Экологиялық
апат аймақ.
тарында тұр.
ғаны үшін
коэффициенті
Бір
айдағы
қосымша
ақының
сомасы
(19-бағ
+ 21-бағ
+ 23-бағ
+ 25-бағ
+ 27-бағ
+ 29-бағ
+ 31-бағ
+ 33-бағ
+ 35-бағ
+ 37-бағ
+ 39-бағ
+ 41-бағ
+ 44-бағ
+ 46-бағ)
Қосым.
ша ақы
белгі.
ленген
қызмет
керлер
дің
саны
Сомасы
Қосым.
ша ақы
белгіл
енген
қызмет
керлер
дің
саны
Мөл.
шері
Сомасы
(АЕК х
42-бағ
х
43-бағ)
/1000
Қосым.
ша ақы
белгі.
ленген
қызмет
керлер
дің
саны
Сома.
сы
42
43
44
45
46
47
48
49
бірл.
мың.
теңге
бірл.
коэф.
мың.
теңге
бірл.
мың.
теңге
мың
теңге
кестенің жалғасы
Үстемеақылар
Құтқару және
шұғыл жұмыстарда
іске асыру
кезінде төтенше
жағдайларға
шығуға ұдайы
дайындығы үшін
үстемақы
Практикаға
диагностика
мен емдеудің
жаңа әдістерін
енгізгені үшін,
жұмыстағы
жоғары
жетістіктер,
немесе жедел
жұмыстарды
орындағаны
үшін,
жұмыстағы
қиындық пен
ауыртпалық
үшін үстеме
ақы...
Мекемені дамытуға
бағытталған жұмыс
диагностика мен ауруларды
емдеудің, жаңа дәрілік
құралдардың және
медициналық жабдықтаудың
алдыңғы әдістерін
ұйымдастыруды практикада
қолданғаны үшін үстеме
ақы.
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны
Сома.
сы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер.
лердің саны
Сомасы
Қосымша
ақы бел.
гіленген
қызмет.
керлердің
саны
Сомасы
50
51
52
53
54
55
бірл.
мың.
теңге
бірл.
мың.
теңге
бірл.
мың.
теңге
кестенің жалғасы
Үстемақылар
Квалификациясы
сынапта үшін
Құрметті атағы үшін
Қосымша
ақы бел.
гіленген
қызмет.
керлердің
саны
Сомасы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкерлердің
саны
Мөлшері
Сомасы
(АЕК х
55-бағ
х
54-бағ)
/1000
42
43
44
45
46
бірл.
мың.
теңге
бірл.
коэф.
мың.
теңге
кестенің жалғасы
Жалақыдағы айырмашылық
Бір айдағы
жалақының
жиыны (17-бағ +
49-бағ +
57-бағ +
59-бағ)
Бір
жылдағы
жалақының
жиыны
(60-бағ х
12)
Бір айдағы
үстемақы.
лардың
сомасы
(49-бағ +
51-бағ +
53-бағ +
56-бағ)
Осы айырмашылық
төленетін мем.
лекеттік меке.
мелері қызмет.
керлерінің саны
Сомасы
61
62
63
64
65
мың теңге
бірл.
мың
теңге
мың теңге
мың теңге
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер(ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
9-қосымша

Форма 06-111
Сноска. Приложение 8 в редакции приказа заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36
Расчет   затрат на заработную
плату работников государственных учреждений
здравоохранения
Коды
______
Год                                                 |______|
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                                           | 111  |
Кате-
гория
долж-
ностей
Количество штатных единиц
Сумма
долж-
ност-
ных
окла-
дов в
месяц
(гр.2 х
базовый
долж.
оклад х
коэфф.
+...+
гр.12 х
базовый
долж.
оклад х
коэфф.)/
1000
до
г
о
д
а
с
1
до
2
с
2
до
3
с
3
до
5
с
5
до
7
с
7
до
9
с
9
до
11
с
11
до
14
с
14
до
17
с
17
до
20
свы-
ше
20
лет
Всего
гр.2+
гр.3+
...
+гр.11
+гр.12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Единица измере-
ния
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс. тенге
G - 1
G - 2
G - 3
G - 4
G - 5
G - 6
G - 7
G - 8
G - 9
G - 10
G - 11
G - 12
G - 13
G - 14
Итого
продолжение таблицы
Повышение
за работу
в сельской
местности
Сумма
долж-
ност-
ного
оклада
в
месяц
с
учетом
повы-
шения
гр.14+
гр.16
Доплаты
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лено
данное
повы-
шение
Сум-
ма
Работникам,
занятым на
тяжелых
(особо
тяжелых)
физических
работах и
работах с
вредными
(особо
вредными)
и опасными
(особо
опасными)
условиями
труда
За
совмещение
должностей
(расширение
зоны
обслуживания)
За
выполнение
обязанностей
временно
отсутствующего
работника
Кол-во работ-
ников, кото-
рым
уста-
нов-
лена
допла-
та
Сумма
Кол-во работ-
ников,
кото-
рым
уста-
нов-
лена
допла-
та
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
кото-
рым
уста-
нов-
лена
допла-
та
Сумма
15
16
17
18
19
20
21
22
23
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За особые
условия
труда
За
заведование
отделением
За
организацию
и руководство
работой
станции
(отделений)
скорой
медицинской
помощи
За
оказание
медицинской
помощи
в условиях
террито-
риального
участка
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
24
25
26
27
28
29
30
31
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За психо-
эмоциональные и
физические
нагрузки
За
квалифи-
кационную
категорию
За ученую
степень
За работу
в ночное
время
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
32
33
34
35
36
37
38
39
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За работу в
праздничные и
выходные дни
За
сверхурочную
работу
Дополнительная оплата
труда за проживание
на территориях
радиационного риска
Коэффициент
за проживание
в зонах
экологического
бедствия
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Раз-
мер
Сумма
(МРПх
гр.42 х
гр.43)/
1000
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
доплата
Сумма
40
41
42
43
44
45
46
47
48
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
коэф.
тыс.
тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Доплаты
Надбавки
Сумма
доплат
в месяц
(гр.19+
гр.21+
гр.23+
гр.25+
гр.27+
гр.29+
гр.31+
гр.33+
гр.35+
гр.37+
гр.39+
гр.41+
гр.44+
гр.46)
Надбавка за постоянную готовность к выезду на чрезвычайные ситуации в период осуществления спасательных и неотложных
работ
Надбавка
за внедрение
новых методов
диагностики
или лечения в
практику,
за высокие
достижения
в работе,
выполнение
особо важных
или срочных
работ, за
сложность и
напряженность
в труде
Надбавка
за работу,
направленную
на развитие
учреждения,
применение
в практике
организации
передовых
методов
диагностики
и лечения
больных,
новых
лекарственных
средств и
медицинского
оборудования
За классную квалификацию
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
надбавка
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
надбавка
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
надбавка
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
установ-
лена
надбавка
Сумма
49
50
51
52
53
54
55
56
57
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс. тенге
продолжение таблицы
Надбавки
Разница в
заработной плате
Итого
зара-
ботной
платы в
месяц
(гр.17+
гр.49+
гр.57+
гр.59)
За почетное звание
Сумма
надбавок
в месяц
(гр.49+
гр.51+
гр.53+
гр.56)
Кол-во
работников
государ-
ственных
учреждений,
которым
выплачи-
вается
данная
разница
Сумма
Кол-во
работников,
которым
установлена
надбавка
Раз-
мер
Сумма
(МРПхгр.55
хгр.54)/
1000
58
59
60
61
62
63
64
ед.
коэф.
тыс.
тенге
тыс. тенге
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Руководитель государственного
учреждения:                           Гл. бухгалтер (начальник ФЭО):
Приложение 9
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ

07-111-нысан
Мемлекеттік әлеуметтік қамтамасыз ету мекемелері
қызметкерлерінің жалақысына арналған
шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Жалақы                  111
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                   Штаттық бірлік саны
санаты  |--------------------------------------------------------
|Бір  | 1-ден 2-ге| 2-ден 3-ке | 3-тен 5-ге | 5-тен 7-ге
|жылға|   дейін   |   дейін    |   дейін    |   дейін
|дейін|
-------------------------------------------------------------------
1    |  2  |     3     |      4     |      5     |      6
-------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі    бірл.     бірл.       бірл.        бірл.         бірл.
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|                        Штаттық бірлік саны
-------------------------------------------------------------------
|7-ден |9-дан |11-ден 14-ке|14-тен 17-ге|17-ден 20-ға|20 жылдан
|9-ға  |11-ге |   дейін    |   дейін    |   дейін    |  жоғары
|дейін |дейін |            |            |            |
-------------------------------------------------------------------
1 |   7  |  8   |     9      |     10     |     11     |    12
-------------------------------------------------------------------
бірл.  бірл.     бірл.        бірл.        бірл.       бірл.
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар| Барлығы   |Бір айдағы лауазымдық  |Ауыл жерде жұмыс
санаты   |2-бағ. + 3-|   жалақының сомасы    |істегені үшін
|бағ. +...+ | (2-бағ. х базалық     |лауазымдық жалақысын
|11-бағ.  + | лауазымдық жалақы х   |(ставкасын) арттыру
|12-бағ.    | коэфф. + ... + 12-бағ.|
|           | х базалық лауазымдық  |--------------------
|           | жалақы х коэфф.)/1000 |Осы арттыру | Сомасы
|           |                       |белгіленген |
|           |                       | қызметкер. |
|           |                       |лердің саны |
-------------------------------------------------------------------
1     |     13    |           14          |     15     |   16
-------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі       бірл.          мың теңге           бірл.    мың теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар| Арттыру есебімен |          Қосымша ақылар
санаты  |   лауазымдық     |
|   жалақының      |-------------------------------------
|(ставканың) сомасы| Ерекше жағдайлар | Құрылымдық

Форма 07-111
Расчет
расходов на заработную плату
работников государственных учреждений
социального обеспечения
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                    заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Кате  |                Количество штатных единиц
гория |------------------------------------------------------------
долж- |До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
ностей|года|по 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
-------------------------------------------------------------------
1  |  2 |  3 |  4 |  5 | 6  |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 | 12
-------------------------------------------------------------------
Едини-  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.   ед.   ед.   ед.   ед.
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
--------------------------------------
кате-|Всего гр.2 + |Сумма должностных|
гория|гр.3 + ... + |окладов в месяц  |
долж-|гр.11 + гр.12|(гр.2 х базовый  |
нос- |             |долж.оклад х     |
тей  |             |коэфф. + ... +   |
|             |гр.12 х базовый  |
|             |долж.оклад х     |
|             |коэфф.)/1000     |
-------------------------------------|
1  |     13      |       14        |
--------------------------------------
ед.         тыс.тенге
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|Повышение долж-|Сумма долж-|            Доплаты
гория|ностного оклада|ностного   |---------------------------------
долж-|(ставки) за ра-|оклада     |За особые условия |За заведование
нос- |боту в сельской|(ставки) с |      труда       |структурным
тей  |местности      |учетом по- |                  |подразделением
|               |вышения    |                  |

|14-бағ. + 16-бағ. |       үшін       | бөлімшені
|                  |                  |меңгергені үшін
|                  |------------------|------------------
|                  |Қосымша ақы|Сомасы|Қосымша ақы |Сомасы
|                  |белгіленген|      | белгіленген|
|                  |қызметкер. |      | қызметкер. |
|                  |лердің саны|      |лердің саны |
-------------------------------------------------------------------
1     |        17        |     18    |  19  |     20     |  21
-------------------------------------------------------------------
Өлшем           мың теңге         бірл.    мың       бірл.     мың
бірлігі                                   теңге               теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|--------------------------------------------------------
санаты  | Уақытша болмаған қызметкердің |  Ғылыми дәрежесі үшін
| міндеттерін орындағаны үшін   |
|         қосымша ақы           |
----------|-------------------------------|------------------------
|  Қосымша ақы  |    Сомасы     |  Қосымша ақы  | Сомасы
|  белгіленген  |               |  белгіленген  |
|қызметкерлердің|               |қызметкерлердің|
|      саны     |               |      саны     |
-------------------------------------------------------------------
1     |       22      |       23      |       24      |   25
-------------------------------------------------------------------
Өлшем бірлігі    бірл.        мың теңге          бірл.    мың теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                       Қосымша ақылар
санаты  |--------------------------------------------------------
| Түнгі уақытта      | Мереке және       | Мерзімінен тыс
| жұмыс істегені үшін| демалыс күндерін. | жұмыс үшін
|                    | дегі жұмыс үшін   |
|--------------------|-------------------|---------------
| Қосымша ақы| Сомасы|Қосымша ақы |Сомасы|Қосымша ақы|Со.
| белгіленген|       | белгіленген|      |белгіленген|масы
| қызметкер. |       | қызметкер. |      | қызметкер.|
| лердің саны|       |лердің саны |      |лердің саны|
-------------------------------------------------------------------
1     |     26     |  27   |     28     |  29  |     30    | 31
-------------------------------------------------------------------
Өлшем          бірл.     мың       бірл.      мың       бірл.  мың
бірлігі                 теңге                теңге            теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|                       Қосымша ақылар
|-------------------------------------------------------------
|Радиациялық қауіп-қатер аумақтарында|    Экологиялық апат
|   тұрғаны үшін қосымша еңбекақы    |  аймақтарында тұрғаны
|                                    |    үшін коэффициент
|------------------------------------|------------------------
|Қосымша ақы |Мөлшері|     Сомасы    |Қосымша ақы белгі.|Сома.
| белгіленген|       |(АЕК х 32-бағ. | ленген қызметкер.|сы
|қызметкер.  |       |х 33-бағ.)/1000| лердің саны      |
|лердің саны |       |               |                  |
|            |       |               |                  |
-------------------------------------------------------------------
1  |     32     |   33  |      34       |        35        |  36
-------------------------------------------------------------------
бірл.       коэф.     мың теңге          бірл.        мың
теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|
санаты  |--------------------------------------------------------
| Қызметтерді қоса | Ауыр (аса ауыр) дене | Бір айдағы
|  атқарғаны үшін  |   еңбегімен және     | қосымша
| (қызмет көрсету  | зиян (аса зиян) және | ақылардың
| аймағын ұлғайту) | қауіпті (аса қауіпті)|сомасы (19-бағ.

|               |гр.14+гр.16|                  |
|---------------|           |---------------------------------
|Кол-во  |Сумма |           |Кол-во ра-  |Сумма|Кол-во  |Сумма
|работни-|      |           |ботников,   |     |работ-  |
|ков, ко-|      |           |которым     |     |ников,  |
|торым   |      |           |установлена |     |которым |
|установ-|      |           |доплата     |     |установ-|
|лено    |      |           |            |     |лена    |
|данное  |      |           |            |     |доплата |
|повыше- |      |           |            |     |        |
|ние     |      |           |            |     |        |
-------------------------------------------------------------------
1  |   15   |  16  |     17    |     18     |  19 |   20   |  21
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.    тыс.тенге       ед.     тыс.     ед.   тыс.
ница           тенге                           тенге          тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                         Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За выполнение|  За ученую   |  За работу в   |За работу в
нос- |обязанностей |    степень   | ночное время   |праздничные и
тей  |временно от- |              |                |выходные дни
|сутствующего |              |                |
|работника    |              |                |
|             |              |                |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во |Сумма|Кол-во  |Сумма|Кол-во ра-|Сумма|Кол-во   |Сумма
|работ- |     |работ-  |     |ботников, |     |работни- |
|ников, |     |ников,  |     |которым   |     |ков, ко- |
|которым|     |которым |     |установле-|     |торым ус-|
|уста-  |     |уста-   |     |на доплата|     |тановлена|
|новлена|     |новлена |     |          |     |доплата  |
|доплата|     |доплата |     |          |     |         |
-------------------------------------------------------------------
1  |   22  |  23 |   24   |  25 |    26    |  27 |    28   | 29
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.     ед.   тыс.      ед.    тыс.     ед.    тыс.
ница          тенге          тенге            тенге           тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За сверурочную|Дополнительная оп-|Коэффициент  |За совмещение
нос- |    работу    |лата труда за про-|за проживание|должностей
тей  |              |живание на терри- |в зонах эко- |(расширение
|              |ториях радиацион- |логического  |зоны обслужи-
|              |ного риска        |бедствия     |вания)
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во  |Сумма|Кол-во |Раз-|Сумма|Кол-во |Сумма|Кол-во |Сумма
|работни-|     |работ- |мер |(МРП |работ- |     |работ- |
|ков, ко-|     |ников, |    |х гр.|ников, |     |ников, |
|торым   |     |которым|    |32 х |которым|     |которым|
|установ-|     |уста-  |    |гр.  |уста-  |     |уста-  |
|лена    |     |новлена|    |33)/ |новлена|     |новлена|
|доплата |     |доплата|    |1000 |доплата|     |доплата|
-------------------------------------------------------------------
1  |   30   |  31 |  32   | 33 | 34  |  35   |  36 |   37  |  38
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.    тыс.    ед.  коэфф. тыс.   ед.   тыс.    ед.   тыс.
ница           тенге              тенге         тенге         тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|            Доплаты           |   Разница в  |Итого   |Итого
гория|------------------------------|   заработной |заработ-|зара-
долж-|Работникам, за-|Сумма доплат в|     плате    |ной пла-|ботной
нос- |нятым на тяже- |месяц (гр.19 +|              |ты в ме-|платы

|                  | еңбек жағдайлары бар |+ 21-бағ. + 23-
|                  | жұмыспен айналысатын |бағ. + 25-бағ.
|                  |   қызметкерлерге     |+ 27-бағ. + 29-
|                  |                      |бағ. + 31-бағ.
|------------------|----------------------|+ 34-бағ. + 36-
|Қосымша ақы|Сомасы| Қосымша ақы | Сомасы |бағ. + 38-бағ.
|белгіленген|      | белгіленген |        |+ 40-бағ.)
|қызметкер. |      | қызметкер.  |        |
|лердің саны|      | лердің саны |        |
-------------------------------------------------------------------
1     |    37     |  38  |      39     |   40   |      41
-------------------------------------------------------------------
Өлшем         бірл.     мың        бірл.      мың        мың теңге
бірлігі                теңге                 теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------------------
|     Жалақыдағы           |  Бір айдағы | Бір жылдағы
|    айырмашылық           |  жалақының  |  жалақының
-----------------------------|    жиыны    |    жиыны
| Осы айырмашылық | Сомасы |   17-бағ.   | 44-бағ. х 12
|    төленетін    |        |  + 41-бағ.  |
|   мемлекеттік   |        |  + 43-бағ.  |
|    мекемелер    |        |  + 43-бағ.  |
|қызметкерлерінің |        |             |
|      саны       |        |             |
---------------------------------------------------------
1|       42        |   43   |      44     |       45
---------------------------------------------------------
бірл.         мың      мың теңге       мың теңге
теңге
---------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
10-қосымша
08-111-нысан
Мемлекеттік мәдениет және мұрағат істері
мекемелері қызметкерлерінің жалақысына
арналған шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Жалақы                    111
------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                       Штаттық бірлік саны
санаты  |-------------------------------------------------------
|Бір жылға|1-ден 2-ге|2-ден 3-ке|3-тен|5-тен | 7-ден
|  дейін  |  дейін   |  дейін   | 5-ге| 7-ге | 9-ға
|         |          |          |дейін|дейін | дейін
------------------------------------------------------------------
1    |     2   |     3    |     4    |  5  |   6  |    7
------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі      бірл.     бірл.       бірл.   бірл.  бірл.    бірл.
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
------------------------------------------------------------------
Штаттық бірлік саны                   |Бір айдағы лауазымдық
--------------------------------------------|   жалақының сомасы
9-дан|11-ден|14-тен|17-ден|20 жыл.|Барлығы  |  (2-бағ. х базалық
11-ге| 14-ке| 17-ге| 20-ға| дан   |2-бағ.+3-| лауазымдық жалақы х
дейін| дейін| дейін| дейін|жоғары |бағ.+... |коэфф. + ... + 12-бағ.
|      |      |      |       |+11-бағ. | х базалық лауазымдық
|      |      |      |       |+12-бағ. | жалақы х коэфф.)/1000
------------------------------------------------------------------
8  |   9  |  10  |  11  |   12  |   13    |        14
------------------------------------------------------------------
бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.    бірл.        мың теңге
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------------
|Ауылдық жерде|   Бір    |          Қосымша ақылар
Лауа.|   жұмыс     |  айдағы  |------------------------------------
зымдар|істегені үшін|  арттыру |  Ерекше еңбек |Ауыр (аса ауыр) дене
санаты| лауазымдық  | есебімен | жағдайлар үшін|еңбегімен және зиян
|  жалақысын  |лауазымдық|               | (аса зиян) және
| (ставкасын) |жалақылар.|               |қауіпті (аса қауіп.
|   арттыру   |дың сомасы|               |ті) еңбек жағдайла.

тей  |лых (особо тя- |гр.21 + гр.23 |              |сяц     |в год
|желых) физичес-|+гр.25 + гр.27|              |(гр.17 +|гр.44
|ких работах и  |+гр.29 + гр.31|              |гр.41 + |х 12
|работах с вред-|+гр.34 + гр.36|              |гр.43)  |
|ными (особо    |+ гр.38 + гр. |              |        |
|вредными) и    |40)           |              |        |
|опасными (особо|              |              |        |
|опасными) усло-|              |              |        |
|виями труда    |              |              |        |
|---------------|              |--------------|        |
|Кол-во   |Сумма|              |Кол-во   |Сум-|        |
|работни- |     |              |работни- |ма  |        |
|ков, ко- |     |              |ков госу-|    |        |
|торым ус-|     |              |дарствен-|    |        |
|тановлена|     |              |ных уч-  |    |        |
|доплата  |     |              |реждений,|    |        |
|         |     |              |которым  |    |        |
|         |     |              |выплачи- |    |        |
|         |     |              |вается   |    |        |
|         |     |              |данная   |    |        |
|         |     |              |разница  |    |        |
-------------------------------------------------------------------
1   |    39   | 40  |      41      |    42   | 43 |   44   |  45
-------------------------------------------------------------------
Еди-      ед.   тыс.   тыс.тенге         ед.   тыс.   тыс.    тыс.
ница            тенге                          тенге  тенге   тенге
изме-
рения
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 10
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 08-111
Расчет
расходов на заработную плату
работников государственных учреждений
культуры и архивного дела
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                     заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Кате  |                Количество штатных единиц
гория |------------------------------------------------------------
долж- |До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
ностей|года|по 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
-------------------------------------------------------------------
1  |  2 |  3 |  4 |  5 | 6  |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 | 12
-------------------------------------------------------------------
Едини-  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.   ед.   ед.   ед.   ед.
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
--------------------------------------
кате-|Всего гр.2 + |Сумма должностных|
гория|гр.3 + ... + |окладов в месяц  |
долж-|гр.11 + гр.12|(гр.2 х базовый  |
нос- |             |долж.оклад х     |
тей  |             |коэфф. + ... +   |
|             |гр.12 х базовый  |
|             |долж.оклад х     |
|             |коэфф.)/1000     |
-------------------------------------|
1  |     13      |       14        |
--------------------------------------
ед.         тыс.тенге
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|Повышение долж-|Сумма долж-|            Доплаты
гория|ностного оклада|ностного   |---------------------------------
долж-|(ставки) за ра-|оклада     |  За особые  |Работникам, занятым
нос- |боту в сельской|с учетом   |условия труда|на тяжелых (особо
тей  |местности      |повышения  |             |тяжелых) физических
|               |в месяц    |             |работах и работах с

|             |14-бағ.+16|               | ры бар жұмыспен
|             |-бағ.     |               |    айналысатын
|             |          |               |  қызметкерлерге
|-------------|          |---------------|-------------------
|Осы арт. |Со.|          |Қосымша ақы|Со.| Қосымша ақы| Сома.
|тыру бел.|ма.|          |белгіленген|ма.| белгіленген|  сы
|гіленген |сы |          |қызметкер. |сы |  қызметкер.|
| қызмет. |   |          |лердің саны|   | лердің саны|
|керлердің|   |          |           |   |            |
|  саны   |   |          |           |   |            |
--------------------------------------------------------------------
1   |   15    |16 |    17    |    18     | 19|     20     | 21
--------------------------------------------------------------------
Өлшем            мың                        мың                мың
бірлігі  бірл.  теңге мың теңге   бірл.    теңге     бірл.    теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Қосымша ақылар
-------------------------------------------------------------------
Ғылыми      |  Түнгі уақытта  |  Мереке және  |   Мерзімінен
дәрежесі     |  жұмыс істегені | демалыс күнде.|    тыс жұмыс
үшін       |      үшін       | ріндегі жұмыс |      үшін
|                 |     үшін      |
---------------|---------------------------------------------------
Қосымша ақы|Со.|Қосымша ақы|Сома.|Қосымша ақы|Со.|Қосымша ақы|Сома.
белгіленген|ма.|белгіленген| сы  |белгіленген|ма.|белгіленген| сы
қызметкер. |сы |қызметкер. |     |қызметкер. |сы |қызметкер. |
лердің саны|   |лердің саны|     |лердің саны|   |лердің саны|
--------------------------------------------------------------------
22     | 23|    24     |  25 |     26    | 27|     28    |  29
--------------------------------------------------------------------
мың             мың              мың              мың
бірл.    теңге    бірл.  теңге    бірл.   теңге     бірл.  теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|                     Қосымша ақылар
|-------------------------------------------------------------
| Радиациялық қауіп-қатер|   Экологиялық  | Қызметтерді қоса
|  аумақтарында тұрғаны  |апат аймақтарын.|  атқарғаны үшін
Лауа.|    үшін                |  да тұрғаны    |  (қызмет көрсету
зым. |    қосымша еңбекақы    |      үшін      |  аймағын ұлғайту)
|                        | коэффициент    |
дар  |-----------------------------------------|--------------------
сана.|Қосымша ақы|Мөл.|Сомасы |Қосымша ақы| Со.|Қосымша ақы|Сомасы
ты   |белгіленген|шері|(АЕК х |белгіленген| ма.|белгіленген|
|қызметкер. |    |31-бағ.|қызметкер. | сы | қызметкер.|
|лердің саны|    |х 30-  |лердің саны|    |лердің саны|
|           |    |бағ.)/ |           |    |           |
|           |    |1000   |           |    |           |
--------------------------------------------------------------------
1   |    30     | 31 |  32   |     33    | 34 |    35     |  36
--------------------------------------------------------------------
Өлшем             коэф.  мың               мың               мың
бірлігі  бірл.          теңге     бірл.   теңге    бірл.    теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Қосымша ақылар              |          Үстемеақылар
---------------------------------|--------------------------------
Уақытша    |   Бір айдағы    |             |
болмаған    |қосымша ақылардың|  Жүлделі    |    Құрметті
қызметкердің  | сомасы (19-бағ. | орын үшін   |     атағы

|               |гр.14+гр.16|             |вредными (особо
|               |           |             |вредными) и опасны-
|               |           |             |ми (особо опасными)
|               |           |             |условиями труда
|---------------|           |---------------------------------
|Кол-во  |Сумма |           |Кол-во  |Сум-|Кол-во  |   Сумма
|работни-|      |           |работни-|ма  |работ-  |
|ков, ко-|      |           |ков, ко-|    |ников,  |
|торым   |      |           |торым   |    |которым |
|установ-|      |           |установ-|    |установ-|
|лено    |      |           |лена    |    |лена    |
|данное  |      |           |доплата |    |доплата |
|повыше- |      |           |        |    |        |
|ние     |      |           |        |    |        |
-------------------------------------------------------------------
1  |   15   |  16  |     17    |   18   | 19 |   20   |  21
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.    тыс.тенге     ед.   тыс.    ед.   тыс.
ница           тенге                       тенге         тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                         Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|  За ученую  | За работу в  |За работу в     |За сверхурочную
нос- |   степень   | ночное время |праздничные и   |работу
тей  |             |              |выходные дни    |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во |Сумма|Кол-во  |Сумма|Кол-во ра-|Сумма|Кол-во   |Сумма
|работ- |     |работ-  |     |ботников, |     |работни- |
|ников, |     |ников,  |     |которым   |     |ков, ко- |
|которым|     |которым |     |установле-|     |торым ус-|
|уста-  |     |уста-   |     |на доплата|     |тановлена|
|новлена|     |новлена |     |          |     |доплата  |
|доплата|     |доплата |     |          |     |         |
-------------------------------------------------------------------
1  |   22  |  23 |   24   |  25 |    26    |  27 |    28   | 29
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.     ед.   тыс.      ед.    тыс.     ед.    тыс.
ница          тенге          тенге            тенге           тенге
изме-
рения
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|Дополнительная оп-|Коэффициент  |За совмещение|За выполнение
нос- |лата труда за про-|за проживание|должностей   |обязанностей
тей  |живание на терри- |в зонах эко- |(расширение  |временно от-
|ториях радиацион- |логического  |зоны обслужи-|сутствующего
|ного риска        |бедствия     |вания)       |работника
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во |Раз-|Сумма|Кол-во |Сумма|Кол-во |Сумма|Кол-во |Сумма
|работ- |мер |(МРП |работ- |     |работ- |     |работ- |
|ников, |    |х гр.|ников, |     |ников, |     |ников, |
|которым|    |31 х |которым|     |которым|     |которым|
|уста-  |    |гр.  |уста-  |     |уста-  |     |уста-  |
|новлена|    |30)/ |новлена|     |новлена|     |новлена|
|доплата|    |1000 |доплата|     |доплата|     |доплата|
-------------------------------------------------------------------
1  |  30   | 31 |  32 |   33  | 34  |  35   |  36 |   37  |  38
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.  коэфф. тыс.   ед.   тыс.    ед.   тыс.     ед.  тыс.
ница                тенге        тенге         тенге         тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|   Доплаты    |              Надбавки                  |Сумма
гория|--------------|----------------------------------------|над-
долж-|Сумма доплат  |За призовное место|  За почетное звание |бавок
нос- |в месяц (гр.19|----------------------------------------|в ме-

міндеттерін  |+ 21-бағ. + 23-  |             |     үшін
орындағаны   |бағ. + 25-бағ. + |             |
үшін қосым.|27-бағ. + 29-бағ.|             |
ша ақы      |32-бағ. + 34-бағ.|             |
---------------|+ 36-бағ. + 38-  |----------------------------------
Қосымша ақы|Со.|     бағ.)       |Үстемақы |Со.|Үстемақы |Со.|Сомасы
белгіленген|ма.|                 |белгілен.|ма.|белгілен.|ма.|(АЕК х
қызметкер.|сы |                 |ген қыз. |сы |ген қыз. |сы |43-
лердің саны|   |                 | меткер. |   | меткер. |   |бағ.х
|   |                 | лердің  |   | лердің  |   |42-
|   |                 |  саны   |   |  саны   |   |бағ.)/
|   |                 |         |   |         |   |1000
--------------------------------------------------------------------
37      38        39             40     41     42     43    44
--------------------------------------------------------------------
мың       мың                   мың          коэф. мың
бірл.    теңге     теңге         бірл.   теңге   бірл.       теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
------------------------------------------------------------------
|Бір ай.|   Жалақыдағы            | Бір айдағы | Бір жылдағы
| дағы  |  айырмашылық            | жалақының  |  жалақының
Лауа.|үстеме.|-------------------------|   жиыны    |    жиыны
зым. |ақының |Осы айырмашылық | Сомасы |  17-бағ.   | 48-бағ. х 12
дар  |сомасы |   төленетін    |        | + 39-бағ.  |
сана.|(41-бағ|  мемлекеттік   |        | + 45-бағ.  |
ты  |+44-   |   мекемелер    |        | + 47-бағ.  |
|бағ)   |қызметкерлерінің|        |            |
|       |     саны       |        |            |
------------------------------------------------------------------
1  |   45  |       46       |   47   |     48     |    49
------------------------------------------------------------------
Өлшем  мың         бірл.         мың     мың теңге   мың теңге
бірл.  теңге                    теңге
------------------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
11-қосымша
09-111-нысан
Ескерту: Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Мемлекеттік дене шынықтыру және спорт мекемелері
қызметкерлерінің жалақысына арналған
шығындарды есептеу
Коды
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Жалақы                    111
------------------------------------------------------------------
Лауазымдар|                       Штаттық бірлік саны
санаты  |-------------------------------------------------------
|Бір жылға|1-ден 2-ге|2-ден 3-ке|3-тен|5-тен | 7-ден
|  дейін  |  дейін   |  дейін   | 5-ге| 7-ге | 9-ға
|         |          |          |дейін|дейін | дейін
------------------------------------------------------------------
1    |     2   |     3    |     4    |  5  |   6  |    7
------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі      бірл.     бірл.       бірл.   бірл.  бірл.    бірл.
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
------------------------------------------------------------------
Штаттық бірлік саны                   |Бір айдағы лауазымдық
--------------------------------------------|   жалақының сомасы
9-дан|11-ден|14-тен|17-ден|20 жыл.|Барлығы  |  (2-бағ. х базалық
11-ге| 14-ке| 17-ге| 20-ға| дан   |2-бағ.+3-| лауазымдық жалақы х
дейін| дейін| дейін| дейін|жоғары |бағ.+... |коэфф. + ... + 12-бағ.
|      |      |      |       |+11-бағ. | х базалық лауазымдық
|      |      |      |       |+12-бағ. | жалақы х коэфф.)/1000
------------------------------------------------------------------
8  |   9  |  10  |  11  |   12  |   13    |        14
------------------------------------------------------------------
бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.    бірл.        мың теңге
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------------
|Ауылдық жерде|   Бір    |            Үстемеақылар
Лауа.|   жұмыс     |  айдағы  |------------------------------------
зым. |істегені үшін|  арттыру |  Жоғары сапалы  |Спорт сайыстарының
дар  | лауазымдық  | есебімен |  оқыту-жаттық.  |  чемпиондары мен
сана.|  жалақысын  |лауазымдық|     тандыру     |   жүлдегерлерін
ты   | (ставкасын) |жалақылар.|    процесін     |  дайындағаны үшін
|  арттыру    |дың сомасы|     тікелей     |

тей  |+гр.21+гр.23+ |Кол-во работ-|Сум-|Кол-во ра-|Раз-|Сумма|сяц
|гр.25+гр.27+  |ников, кото- |ма  |ботников, |мер |(МРП |(гр.
|гр.29+гр.32+  |рым установ- |    |которым   |    |х    |41+
|гр.34+гр.36+  |лена надбавка|    |установле-|    |гр.43|гр.
|гр.38)        |             |    |на надбав-|    |х гр.|44)
|              |             |    |ка        |    |42)/ |
|              |             |    |          |    |1000 |
-------------------------------------------------------------------
1  |      39      |      40     | 41 |    42    | 43 |  44 | 45
-------------------------------------------------------------------
Еди-    тыс.тенге         ед.      тыс.    тыс.   коэфф. тыс. тыс.
ница                               тенге   тенге        тенге тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
---------------------------------------------
Кате-|Разница в заработной|Итого   |Итого   |
гория|       плате        |заработ-|заработ-|
долж-|--------------------|ной пла-|ной пла-|
нос- |Кол-во работ-|Сумма |ты в ме-|ты в год|
тей  |ников госу-  |      |сяц     |гр.48 х |
|дарственных  |      |(гр.17 +|12      |
|учреждений,  |      |гр.39 + |        |
|которым вып- |      |гр.45 + |        |
|лачивается   |      |гр.47)  |        |
|данная разни-|      |        |        |
|ца           |      |        |        |
---------------------------------------------
1   |     46      |  47  |   48   |   49   |
---------------------------------------------
Еди-       ед.      тыс.    тыс.     тыс.
ница                тенге   тенге    тенге
изме-
рения
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 11
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. В приложение 11 внесены изменения - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 09-111
Расчет
расходов на заработную плату
работников государственных учреждений
физической культуры и спорта
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                     заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Кате  |                Количество штатных единиц
гория |------------------------------------------------------------
долж- |До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
ностей|года|по 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
-------------------------------------------------------------------
1  |  2 |  3 |  4 |  5 | 6  |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 | 12
-------------------------------------------------------------------
Едини-  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.   ед.   ед.   ед.   ед.
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
--------------------------------------
кате-|Всего гр.2 + |Сумма должностных|
гория|гр.3 + ... + |окладов в месяц  |
долж-|гр.11 + гр.12|(гр.2 х базовый  |
нос- |             |долж.оклад х     |
тей  |             |коэфф. + ... +   |
|             |гр.12 х базовый  |
|             |долж.оклад х     |
|             |коэфф.)/1000     |
-------------------------------------|
1  |     13      |       14        |
--------------------------------------
ед.         тыс.тенге
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|Повышение долж-|Сумма долж-|            Надбавки
гория|ностного оклада|ностных    |---------------------------------
долж-|(ставки) за ра-|окладов    |За непосредствен-|За подготовку
нос- |боту в сельской|с учетом   |ное обеспечение  |чемпионов и
тей  |местности      |повышения  |высококачествен- |призеров спор-
|               |в месяц    |ного учебно-тре- |тивных сорев-

|             |14-бағ.+16|   қамтамасыз    |
|             |-бағ.     |    ету үшін     |
|             |          |                 |
|-------------|          |-----------------|-------------------
|Осы арт. |Со.|          |Үстемеақы. |Сома.|Үстемеақы  |Сомасы
|тыру бел.|ма.|          |белгіленген|сы   |белгіленген|
|гіленген |сы |          |  қызмет.  |     |  қызмет.  |
| қызмет. |   |          | керлердің |     | керлердің |
|керлердің|   |          |   саны    |     |   саны    |
|  саны   |   |          |           |     |           |
--------------------------------------------------------------------
1  |   15    |16 |    17    |    18     | 19  |    20     |  21
--------------------------------------------------------------------
Өлшем            мың                        мың                мың
бірлігі  бірл.  теңге мың теңге   бірл.    теңге     бірл.    теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------------
|   Спорт    |Спорт сайыс. | Спорт атағы | Құрметті атағы үшін
Лауа.|сайыстарына |  тары мен   |    үшін     |
зым. |   қызмет   |  оқыту-     |             |
дар  | көрсеткені | жаттықтыру  |             |
сана.|    үшін    | жиындарына  |             |
ты   |            |қызмет көр.  |             |
|            |сеткені үшін |             |
|------------|-------------|-------------|--------------------
|Үстеме. |Со.|Үстемеақы|Со.|Үстемеақы|Со.|Үстемеақы|Мөл.|Сомасы
|ақы бел.|ма.|  белгі. |ма.|белгілен.|ма.|белгілен.|шері|АЕК х
|гіленген|сы | ленген  |сы |ген қыз. |сы |ген қыз. |    |29-
|қызмет. |   | қызмет. |   | меткер. |   | меткер. |    |бағ.х
|керлер. |   |керлердің|   | лердің  |   | лердің  |    |28-
|дің саны|   |  саны   |   |  саны   |   |  саны   |    |бағ.)/
|        |   |         |   |         |   |         |    |1000
-------------------------------------------------------------------
1  |  22    | 23|   24    | 25|   26    | 27|   28    | 29 | 30
-------------------------------------------------------------------
Өлшем         мың            мың           мың          коэф.  мың
бірлігі бірл. теңге бірл.   теңге   бірл. теңге бірл.         теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Қосымша ақылар
-------------------------------------------------------------------
|Бір айда.| Ғылыми        |Түнгі уақытта    |  Мереке және
|ғы үстеме|дәрежесі       |жұмыс істегені   |демалыс күндерін.
Лауа.|ақының   |  үшін         |      үшін       |дегі жұмыс үшін
зым. |сомасы   |---------------|------------------------------------
дар  |(19-бағ+ |Қосымша ақы|Со.|Қосымша ақы|Сома.|Қосымша ақы|Сома.
са.  |21-бағ+23|белгіленген|ма.|белгіленген| сы  |белгіленген|сы
наты |-бағ+25- |қызметкер. |сы |қызметкер. |     |қызметкер. |
|бағ+27-  |лердің саны|   |лердің саны|     |лердің саны|
|бағ+30-  |           |   |           |     |           |
|бағ)     |           |   |           |     |           |
-------------------------------------------------------------------

|               |гр.14+гр.16|нировочного про- |нований
|               |           |цесса            |
|---------------|           |---------------------------------
|Кол-во  |Сумма |           |Кол-во ра- |Сумма|Кол-во  |Сумма
|работни-|      |           |ботников,  |     |работ-  |
|ков, ко-|      |           |которым ус-|     |ников,  |
|торым   |      |           |тановлена  |     |которым |
|установ-|      |           |надбавка   |     |установ-|
|лено    |      |           |           |     |лена    |
|данное  |      |           |           |     |надбавка|
|повыше- |      |           |           |     |        |
|ние     |      |           |           |     |        |
-------------------------------------------------------------------
1  |   15   |  16  |     17    |     18    | 19  |   20   |  21
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.    тыс.тенге       ед.    тыс.     ед.   тыс.
ница           тенге                          тенге          тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                         Надбавки
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За обслужива-|За обслужива- |За спортивное|   За почетное
нос- |ние спортив- |ние спортивных|    звание   |      звание
тей  |ных соревно- |соревнований и|             |
|ваний        |учебно-трени- |             |
|             |ровочных сбо- |             |
|             |ров           |             |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во |Сумма|Кол-во  |Сумма|Кол-во  |Сум-|Кол-во |Раз-|Сумма
|работ- |     |работ-  |     |работни-|ма  |работ- |мер |(МРП
|ников, |     |ников,  |     |ков, ко-|    |ников, |    |х
|которым|     |которым |     |торым   |    |которым|    |гр.29
|уста-  |     |уста-   |     |установ-|    |уста-  |    |х гр.
|новлена|     |новлена |     |лена    |    |новлена|    |28)/
|надбав-|     |надбавка|     |надбавка|    |надбав-|    |1000
|ка     |     |        |     |        |    |ка     |    |
-------------------------------------------------------------------
1  |   22  |  23 |   24   |  25 |   26   | 27 |   28  | 29 | 30
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.     ед.   тыс.     ед.   тыс.    ед.  коэф. тыс.
ница          тенге          тенге          тенге             тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|   Надбавки  |            Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|Сумма надба- |  За ученую   |   За работу    |За работу в
нос- |вок в месяц  |   степень    | в ночное время |праздничные и
тей  |(гр.19+гр.21+|              |                |выходные дни
|гр.23+гр.25+ |              |                |
|гр.27+гр.30) |              |                |
|             |-----------------------------------------------
|             |Кол-во  |Сумма|Кол-во ра-|Сумма|Кол-во   |Сумма
|             |работ-  |     |ботников, |     |работни- |
|             |ников,  |     |которым   |     |ков, ко- |
|             |которым |     |установле-|     |торым ус-|
|             |уста-   |     |на доплата|     |тановлена|
|             |новлена |     |          |     |доплата  |
|             |доплата |     |          |     |         |
-------------------------------------------------------------------

1   | 31      |    32     | 33|    34     |  35 |     36    |   37
-------------------------------------------------------------------
Өлшем  мың                  мың             мың                мың
бірл.  теңге      бірл.    теңге   бірл.   теңге    бірл.     теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
| Мерзімінен тыс | Радиациялық қауіп-қатер |Радиациялық қауіп-
Лауа.|   жұмыс үшін   |аумақтарында тұрғаны үшін|қатер аумақтарында
зым. |                |     қосымша еңбекақы    |   тұрғаны үшін
дар  |                |                         | қосымша еңбекақы
сана.|----------------|-------------------------|------------------
ты   |Қосымша  |Сомасы|Қосымша |Мөлшері| Сомасы |Қосымша ақы|Сомасы
|ақы бел. |      |ақы бел.|       |АЕК х 40|белгіленген|
|гіленген |      |гіленген|       |-бағ. х |қызметкер. |
|қызмет.  |      |қызмет. |       |41-бағ./|лердің саны|
|керлердің|      |керлер. |       |1000    |           |
|саны     |      |дің саны|       |        |           |
--------------------------------------------------------------------
1   |   38    |  39  |    40  |   41  |   42   |     43    |  44
--------------------------------------------------------------------
Өлшем   бірл.   мың     бірл.    коэф.    мың       бірл.     мың
бірлігі        теңге                     теңге               теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
------------------------------------------------------------------
|                       Қосымша ақылар
Лауа.|------------------------------------------------------------
зым. | Қызметтерді қоса |    Уақытша болмаған  | Ауыр (аса ауыр)
дар  |  атқарғаны үшін  | қызметкердің міндет. | дене еңбегімен
сана.| (қызмет көрсету  | терін орындағаны үшін| және зиян (аса
ты  | аймағын ұлғайту) |      қосымша ақы     | зиян) және қауіпті
|                  |                      | (аса қауіпті) ең.
|                  |                      | бек жағдайлары бар
|                  |                      | жұмыспен айналыса.
|                  |                      | тын қызметкерлерге
|------------------|----------------------|-------------------
|Қосымша ақы|Сомасы| Қосымша ақы | Сомасы |Қосымша ақы|Сомасы
|белгіленген|      | белгіленген |        |белгіленген|
|қызметкер. |      | қызметкер.  |        |қызметкер. |
|лердің саны|      | лердің саны |        |лердің саны|
-------------------------------------------------------------------
1   |    45     |  46  |      47     |   48   |     49    |  50
-------------------------------------------------------------------
Өлшем   бірл.     мың        бірл.      мың        бірл.     мың
бірлігі          теңге                 теңге                теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|  Бір айдағы  |    Жалақыдағы        |Бір айдағы|Бір жылдағы
Лауа.|қосымша ақының|    айырмашылық       |жалақының | жалақының
зым. |   сомасы     |----------------------|  жиыны   |   жиыны
дар  |  (33-бағ. +  |Осы айырмашылық|Сомасы| 17-бағ.  | 54-бағ. х
сана.|   35-бағ. +  |   төленетін   |      | + 31-бағ.| 12
ты   |   37-бағ. +  |  мемлекеттік  |      | + 51-бағ.|
|   39-бағ. +  |   мекемелер   |      | + 53-бағ.|
|   42-бағ. +  | қызметкерлері.|      |          |
|   44-бағ. +  |   нің саны    |      |          |
|   46-бағ. +  |               |      |          |
|   48-бағ. +  |               |      |          |
|   50-бағ.)   |               |      |          |
--------------------------------------------------------------------
1  |     51       |       52      |  53  |    54    |    55
--------------------------------------------------------------------
Өлшем    мың теңге        бірл.       мың    мың теңге   мың теңге
бірлігі                              теңге
--------------------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
12-қосымша

1  |      31     |   32   |  33 |    34    |  35 |    36   | 37
-------------------------------------------------------------------
Еди-     тыс.тенге     ед.   тыс.      ед.     тыс.     ед.   тыс.
ница                         тенге             тенге          тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За сверхуроч- |Дополнительная оп-|Коэффициент  |За совмещение
нос- |ную работу    |лата за проживание|за проживание|должностей
тей  |              |на территориях    |в зонах эко- |(расширение
|              |радиационного     |логического  |зоны обслужи-
|              |риска             |бедствия     |вания)
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во  |Сумма|Кол-во |Раз-|Сумма|Кол-во |Сумма|Кол-во |Сумма
|работни-|     |работ- |мер |(МРП |работ- |     |работ- |
|ков, ко-|     |ников, |    |х гр.|ников, |     |ников, |
|торым   |     |которым|    |40 х |которым|     |которым|
|установ-|     |уста-  |    |гр.  |уста-  |     |уста-  |
|лена    |     |новлена|    |41)/ |новлена|     |новлена|
|доплата |     |доплата|    |1000 |доплата|     |доплата|
-------------------------------------------------------------------
1  |   38   |  39 |  40   | 41 | 42  |  43   |  44 |   45  | 46
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.    тыс.    ед.   коэф. тыс.   ед.   тыс.    ед.   тыс.
ница           тенге              тенге         тенге         тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Кате-|                          Доплаты
гория|-------------------------------------------------------------
долж-|За выполнение обя-|Работникам, занятым на тя-|Сумма доплат в
нос- |занностей временно|желых (особо тяжелых) фи- |месяц (гр.33 +
тей  |отсутствующего    |зических работах и работах|гр.35+гр.37+
|работника         |с вредными (особо вредны- |гр.39+гр.42+
|                  |ми) и опасными (особо     |гр.44+гр.46+
|                  |опасными) условиями труда |гр.48+гр.50)
|---------------------------------------------|
|Кол-во работ-|Сум-|Кол-во работников,|Сумма  |
|ников, кото- |ма  |которым установле-|       |
|рым установ- |    |на доплата        |       |
|лена доплата |    |                  |       |
-------------------------------------------------------------------
1  |     47      | 48 |        49        |   50  |      51
-------------------------------------------------------------------
Еди-       ед.      тыс.         ед.          тыс.     тыс.тенге
ница                тенге                    тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
---------------------------------------------
Кате-|Разница в заработной|Итого   |Итого   |
гория|       плате        |заработ-|заработ-|
долж-|--------------------|ной пла-|ной пла-|
нос- |Кол-во работ-|Сумма |ты в ме-|ты в год|
тей  |ников госу-  |      |сяц     |гр.54 х |
|дарственных  |      |(гр.17 +|12      |
|учреждений,  |      |гр.31 + |        |
|которым вып- |      |гр.51 + |        |
|лачивается   |      |гр.53)  |        |
|данная разни-|      |        |        |
|ца           |      |        |        |
---------------------------------------------
1   |     52      |  53  |   54   |   55   |
---------------------------------------------
Еди-       ед.      тыс.    тыс.     тыс.
ница                тенге   тенге    тенге
изме-
рения
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 12
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. В приложение 12 внесены изменения - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .

10-111-нысан
Ескерту: Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Өзге де мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің
жалақысына арналған шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Жалақы                  111
------------------------------------------------------------------
Кәсіптер. |
дің, лауа.|
зымдардың |                       Штаттық бірлік саны
атауы, қыз|-------------------------------------------------------
меткерлер |Бір жылға|1-ден 2-ге|2-ден 3-ке|3-тен|5-тен | 7-ден
санаты    |  дейін  |  дейін   |  дейін   | 5-ге| 7-ге | 9-ға
|         |          |          |дейін|дейін | дейін
------------------------------------------------------------------
1    |     2   |     3    |     4    |  5  |   6  |    7
------------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі      бірл.     бірл.       бірл.   бірл.  бірл.    бірл.
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
------------------------------------------------------------------
Штаттық бірлік саны                   |Бір айдағы лауазымдық
--------------------------------------------|   жалақының сомасы
9-дан|11-ден|14-тен|17-ден|20 жыл.|Барлығы  |  (2-бағ. х базалық
11-ге| 14-ке| 17-ге| 20-ға| дан   |2-бағ.+3-| лауазымдық жалақы х
дейін| дейін| дейін| дейін|жоғары |бағ.+... |коэфф. + ... + 12-бағ.
|      |      |      |       |+11-бағ. | х базалық лауазымдық
|      |      |      |       |+12-бағ. | жалақы х коэфф.)/1000
------------------------------------------------------------------
8  |   9  |  10  |  11  |   12  |   13    |        14
------------------------------------------------------------------
бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.    бірл.        мың теңге
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
------------------------------------------------------
Кәсіптердің, |              Қосымша ақылар
лауазымдардың|----------------------------------------
атауы,    |   Ерекше еңбек   |Ауыр (аса ауыр) дене
қызметкерлер | жағдайлары үшін  | еңбегімен және зиян
санаты     |                  |   (аса зиян) және
|                  |қауіпті (аса қауіпті)
|                  |еңбек жағдайлары бар
|                  |жұмыспен айналысатын
|                  |   қызметкерлерге
|------------------|---------------------
|Қосымша ақы|Сомасы|Қосымша ақы | Сомасы
|белгіленген|      | белгіленген|
|қызметкер. |      | қызметкер. |
|лердің саны|      |лердің саны |
------------------------------------------------------
1      |     15    |  16  |      17    |   18
------------------------------------------------------
Өлшем бірлігі     бірл.     мың       бірл.      мың
теңге                теңге
------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------------
|                      Қосымша ақылар
|----------------------------------------------------------
Кәсіптер.|                          |Қызметтерді қоса | Сыныптық
дің, лау.|                          |атқарғаны (қызмет|   шені
азымдар.|  Ғылыми дәрежесі үшін    |көрсету аймағын  |   үшін
дың   |--------------------------|кеңейту) және    |
атауы,  |Қосымша ақы|Мөл.| Сомасы  |уақытша болмаған |
қызмет. |белгіленген|шері|АЕЖА х 20|қызметкердің мін.|
керлер  |қызметкер. |    |бағ.х 19-|деттерін орында. |
санаты  |лердің саны|    |бағ./1000|ғаны үшін        |
--------------------------------------------------------------------
|Қосымша ақы |Со. |Қосымша |Со.
|белгіленген |ма. |ақы бел.|ма.
|қызметкер.  |сы  |гіленген|сы
|лердің саны |    |қызмет. |
|            |    |керлер. |
|            |    |дің саны|
--------------------------------------------------------------------
1    |     19    | 20  |    21   |     22     | 23 |   24   | 25
--------------------------------------------------------------------
Өлшем    бірл.      коэфф.  мың          бірл.    мың   бірл.   мың
бірлігі                    теңге                 теңге         теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Кәсіптердің, |               Қосымша ақылар
лауазымдардың|-----------------------------------------------------
атауы,       | Түнгі уақытта | Мереке және      | Мерзімінен тыс
қызметкерлер | жұмыс істегені| демалыс күндерін.|   жұмыс үшін
санаты       |      үшін     | дегі жұмыс үшін  |
|---------------|------------------|------------------
|Қосымша ақы|Со.|Қосымша ақы |Сома.|Қосымша ақы |Сома.
|белгіленген|ма.| белгіленген|сы   | белгіленген|сы
|қызметкер. |сы | қызметкер. |     | қызметкер. |
|лердің саны|   |лердің саны |     |лердің саны |
--------------------------------------------------------------------
1      |     26    |27 |     28     | 29  |      30    |  31
-------------------------------------------------------------------
Өлшем бірлігі   бірл.     мың    бірл.      мың     бірл.    мың
теңге             теңге             теңге
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
|
Кәсіптер.|--------------------------------------------------------
дің,   |    Радиациялық қауіп-қатер    |  Экологиялық апат
лауазым. |      аумақтарында тұрғаны     |    аймақтарында
дардың  |    үшін қосымша еңбекақы      |тұрғаны үшін коэффициент
атауы,  |-------------------------------|------------------------
қызмет. |Қосымша ақы | Мөл.|   Сомасы   |Қосымша ақы алатын|Сома.
керлер  |   алатын   | шері| (АЕК х 32- |    мемлекеттік   |сы
санаты  |мемлекеттік |     |бағ.х 33-   |  қызметкерлердің |
|қызметкерлер|     | бағ.)/1000 |       саны       |
|  дің саны  |     |            |                  |
--------------------------------------------------------------------
1     |     32      | 33  |      34    |        35        |  36
-------------------------------------------------------------------
бірл.      коэф.   мың теңге        бірл.         мың
теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------------
Кәсіптердің,|          |                 Үстемеақылар
лауазымдар. |----------|--------------------------------------------
дың атауы,  |Бір айдағы|Тұрақты жауын.| Жауынгерлік |   Қызметтен
қызметкерлер|қосымша   |герлік дайын. |кезекшілікті | өтудің ерекше
санаты      |ақының    |дықты қамтама.|  жасағаны   |    жағдайы
|сомасы 16-|  сыз еткені  |    үшін     |     үшін
|бағ. + 18-|    үшін      |             |
|бағ. + 21-|              |             |
|бағ. + 23-|              |             |
|бағ. + 25-|--------------|-------------|---------------
|бағ. + 27-|Үстеме. |Сома.|Үстемеақы|Со.|Үстемеақы|Сома.
|бағ. + 29-|ақы бел.|сы   |белгілен.|ма.|белгілен.|сы
|бағ. + 31-|гіленген|     |ген қыз. |сы |ген қыз. |
|бағ. + 34-|қызмет. |     |меткер.  |   |меткер.  |
|бағ. + 36-|керлер. |     |лердің   |   |лердің   |
|бағ.      |дің саны|     |саны     |   |саны     |
--------------------------------------------------------------------
1      |    37    |   38   | 39  |   40    | 41|    42   |  43
-------------------------------------------------------------------
Өлшем       мың теңге   бірл.    мың    бірл.    мың   бірл.    мың
бірлігі                         теңге           теңге          теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Үстемеақылар
-------------------------------------------------------------------
|Құтқару және |           |             |
|шұғыл жұмыс. |           |             |
Парашютпен |тарды іске   |           |             |
секіргені  |асыру кезін. |           |             | Шифровальдық
үшін     |дегі төтенше |Сыныптылығы|   Қызмет    |   байланыс
|жағдайларға  |   үшін    |  өткерген   |қызметтерін.
|шығуға ұдайы |           |  жылдары    | дегі жұмысы
|  дайындығы  |           |    үшін     |    үшін
|    үшін     |           |             |
-----------|-------------|-----------|-----------------------------
Үстеме.|Со.|Үстемеақы|Со.|Үстеме.|Со.|Үстемеақы|Со.|Үстемеақы|Сома.
ақы    |ма.|ақы бел. |ма.| ақы   |ма.|белгілен.|ма.|белгілен.|сы
белгі. |сы |гіленген |сы |белгі. |сы |ген қыз. |сы |ген қыз. |
ленген |   | қызмет. |   |ленген |   |меткер.  |   |меткер.  |
қызмет.|   |керлердің|   |қызмет.|   |лердің   |   |лердің   |
керлер.|   |саны     |   |керлер.|   |саны     |   |саны     |
дің  |   |         |   | ден   |   |         |   |         |
саны  |   |         |   | саны  |   |         |   |         |
-------------------------------------------------------------------
44    | 45|   46    |47 |  48   | 49|    50   | 51|   52    |  53
-------------------------------------------------------------------
бірл.  мың    бірл.   мың  бірл.  мың   бірл.  мың     бірл.    мың
теңге          теңге       теңге        теңге            теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Үстемеақылар
--------------------------------------------------------------------
Станцияға   | Арнайы хат- |  Мекемені дамытуға    |    Кәсіби
жедел қызмет |  хабарларды |  бағытталған жұмыс,   |   шеберлігі
көрсеткені  |және мерзімді|  практикада алдыңғы   |     үшін
және олардың |басылымдарды | әдістерді қолданғаны  |
ескірмеуін  | сараптағаны |үшін, жұмыстағы жоғары |
қамтамасыз  |    үшін     |   жетістіктер, аса    |
еткені    |             | маңызды немесе жедел  |
үшін     |             | жұмыстарды орындағаны |
|             | үшін, жұмыстағы қиын. |
|             |дық пен ауыртпалық үшін|
-------------|-------------|-----------------------|----------------
Үстемеақы|Со.|Үстемеақы|Со.|  Үстемеақы  | Сомасы  | Үстемеақы |Со.
ақы бел. |ма.|ақы бел. |ма.| белгіленген |         |белгіленген|ма.
гіленген |сы |гіленген |сы | қызметкер.  |         |қызметкер. |сы
қызмет.  |   |қызмет.  |   | лердің саны |         |лердің саны|
керлердің|   |керлердің|   |             |         |           |
саны  |   |   саны  |   |             |         |           |
--------------------------------------------------------------------
54    | 55|   56    | 57|      58     |   59    |     60    | 61
--------------------------------------------------------------------
бірл.    мың    бірл.  мың     бірл.     мың       бірл.      мың
теңге         теңге              теңге               теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------------
|               Үстемеақылар           |
|--------------------------------------|
Кәсіптер. |                          |Бір айдағы |  Жалақыдағы
дің, лау. |                          |үстемеақы. |    айырма
азымдар.  |    Құрметті атағы үшін   |ның сомасы |---------------
дың атауы,|--------------------------|(39-бағ. + | Осы айырма|Со.
қызметкер.| Үстемеақы |Мөл.| Сомасы  |41-бағ. +  | төленетін |ма.
лер санаты|белгіленген|шері|АЕК х 62-|43-бағ. +  |мемлекеттік|сы
|қызметкер. |    |бағ.х 63-|45-бағ. +  | мекемелер |
|лердің саны|    |бағ./1000|47-бағ. +  | қызметкер.|
|           |    |         |49-бағ. +  |  лерінің  |
|           |    |         |51-бағ. +  |    саны   |
|           |    |         |53-бағ. +  |           |
|           |    |         |55-бағ. +  |           |
|           |    |         |57-бағ. +  |           |
|           |    |         |59-бағ. +  |           |
|           |    |         |61-бағ. +  |           |
|           |    |         |64-бағ.)   |           |
--------------------------------------------------------------------
1    |    62     | 63 |   64    |    65     |     66    |  67
--------------------------------------------------------------------
Өлшем         бірл.   коэфф.   мың     мың теңге     бірл.     мың
бірлігі                       теңге                           теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
------------------------------------------
Кәсіптердің, | Бір айдағы | Бір жылдағы
лауазымдардың| жалақының  |  жалақының
атауы,       |   жиыны    |    жиыны
қызметкерлер | (14-бағ.   | 68-бағ. х 12
санаты       | + 37-бағ.  |
| + 65-бағ.  |
| + 67-бағ.) |
|            |
------------------------------------------
1      |     68     |      69
------------------------------------------
Өлшем бірлігі   мың теңге     мың теңге
------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 13-қосымша

Форма 10-111
Расчет
расходов на заработную плату
работников прочих государственных учреждений
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                     заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Наиме-|                Количество штатных единиц
нова- |------------------------------------------------------------
ние   |До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
проф- |года|по 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
фес-  |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
сий,  |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
долж- |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
нос-  |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
тей,  |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
кате- |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
горий,|    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
работ-|    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
ников |    |    |    |    |    |    |     |     |     |     |
-------------------------------------------------------------------
1  |  2 |  3 |  4 |  5 | 6  |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 | 12
-------------------------------------------------------------------
Едини-  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.   ед.   ед.   ед.   ед.
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
------------------------------------------
Наимено-|Всего гр.2 +  |Сумма должностных|
вание   |гр.3 + ... +  |окладов в месяц  |
профес- ||гр.11 + гр.12|(гр.2 х базовый  |
сий,    |              |долж.оклад х     |
должнос-|              |коэфф. + ... +   |
тей, ка-|              |гр.12 х базовый  |
тегорий |              |долж.оклад х     |
работни-|              |коэфф.)/1000     |
ков     |              |                 |
-----------------------------------------|
1   |      13      |       14        |
-----------------------------------------
ед.         тыс.тенге
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
|                       Доплаты
|-------------------------------------------------------------
Наи- |  За особые  |Работникам, за- |  За ученую     |За совмещение
мено-|условия труда|нятым на тяжелых|    степень     |должностей
вание|             |(особо тяжелых) |                |(расширение
проф-|             |физических рабо-|                |зоны обслужи-
фес- |             |тах и работах с |                |вания) и вы-
сий, |             |вредными (особо |                |полнение обя-
долж-|             |вредными) и     |                |занностей
нос- |             |опасными (особо |                |временно от-
тей, |             |опасными) усло- |                |сутствующего
кате-|             |виями труда     |                |работника
горий|-------------------------------------------------------------
ра-  |Кол-во  |Сум-|Кол-во  |Сумма  |Кол-во|Раз-|Сум-|Кол-во |Сумма
бот- |работни-|ма  |работ-  |       |работ-|мер |ма  |работ- |
ников|ков, ко-|    |ников,  |       |ников,|    |(МР-|ников, |
|торым   |    |которым |       |кото- |    |ЗП х|которым|
|установ-|    |установ-|       |рым   |    |гр. |уста-  |
|лена    |    |лена    |       |уста- |    |20 х|новлена|
|доплата |    |доплата |       |новле-|    |гр. |доплата|
|        |    |        |       |на    |    |19)/|       |
|        |    |        |       |допла-|    |1000|       |
|        |    |        |       |та    |    |    |       |
-------------------------------------------------------------------
1  |   15   | 16 |   17   |   18  |  19  | 20 | 21 |   22  | 23
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.    ед.    тыс.    ед.  коэфф. тыс.   ед.  тыс.
ница           тенге          тенге              тенге        тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Наи- |                         Доплаты
мено-|-------------------------------------------------------------
вание| За классный  | За работу в  |  За работу в   | За сверхуроч-
проф-|     чин      | ночное время | праздничные и  | ную работу
фес- |              |              | выходные дни   |
сий, |-------------------------------------------------------------
долж-|Кол-во |Сумма|Кол-во  |Сумма|Кол-во ра-|Сумма|Кол-во   |Сумма
нос- |работ- |     |работ-  |     |ботников, |     |работни- |
тей, |ников, |     |ников,  |     |которым   |     |ков, ко- |
кате-|которым|     |которым |     |установле-|     |торым ус-|
горий|уста-  |     |уста-   |     |на доплата|     |тановлена|
ра-  |новлена|     |новлена |     |          |     |доплата  |
бот- |доплата|     |доплата |     |          |     |         |
ников|       |     |        |     |          |     |         |
-------------------------------------------------------------------
1  |   24  |  25 |   26   |  27 |    28    |  29 |    30   | 31
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.     ед.   тыс.      ед.    тыс.     ед.    тыс.
ница          тенге          тенге            тенге           тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Наи- |                  Доплаты                     |   Надбавки
мено-|-------------------------------------------------------------
вание|Дополнительная оп-|Коэффициент  |Сумма доплат |За обеспечение
проф-|лата труда за про-|за проживание|в месяц      |постоянной
фес- |живание на терри- |в зонах эко- |(гр.16+гр.18+|боевой готов-
сий, |ториях радиацион- |логического  |гр.21+гр.23+ |ности
долж-|ного риска        |бедствия     |гр.25+гр.27+ |
нос- |--------------------------------|гр.29+гр.31+ |---------------
тей, |Кол-во |Раз-|Сумма|Кол-во |Сумма|гр.34+гр.36) |Кол-во  |Сумма
кате-|работ- |мер |(МРЗП|работ- |     |             |работ-  |
горий|ников, |    |х гр.|ников, |     |             |ников,  |
ра-  |которым|    |33 х |которым|     |             |которым |
бот- |уста-  |    |гр.  |уста-  |     |             |уста-   |
ников|новлена|    |32)/ |новлена|     |             |новлена |
|доплата|    |1000 |доплата|     |             |надбавка|
-------------------------------------------------------------------
1  |  32   | 33 |  34 |   35  | 36  |      37     |   38   | 39
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   коэф. тыс.   ед.   тыс.    тыс.тенге      ед.   тыс.
ница                тенге        тенге                        тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Наи- |                        Надбавки
мено-|-------------------------------------------------------------
вание| За несение |За особые ус-| За прыжки с|За постоянную готов-
проф-|   боевого  |ловия прохож-|  парашютом |ность к выезду на
фес- |  дежурства |дения службы |            |чрезвычайные ситуации
сий, |            |             |            |в период осуществле-
долж-|            |             |            |ния спасательных и
нос- |            |             |            |неотложных работ
тей, |-------------------------------------------------------------
кате-|Кол-во |Сум-|Кол-во  |Сум-|Кол-во |Сум-|Кол-во   |  Сумма
горий|работ- |ма  |работ-  |ма  |работ- |ма  |работни- |
ра-  |ников, |    |ников,  |    |ников, |    |ков, ко- |
бот- |которым|    |которым |    |которым|    |торым ус-|
ников|уста-  |    |уста-   |    |уста-  |    |тановлена|
|новлена|    |новлена |    |новлена|    |надбавка |
|надбав-|    |надбавка|    |надбав-|    |         |
|ка     |    |        |    |ка     |    |         |
-------------------------------------------------------------------
1  |  40   | 41 |   42   | 43 |   44  | 45 |    46   |    47
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.    ед.   тыс.    ед.   тыс.    ед.    тыс.
ница          тенге         тенге         тенге          тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
Наи- |                        Надбавки
мено-|-------------------------------------------------------------
вание| За класс-  | За выслугу  |За работу в |За операторское
проф-|  ность     |     лет     |службах шиф-|обслуживание станций
фес- |            |             |ровальной   |и обеспечение их
сий, |            |             |связи       |сохранности
долж-|            |             |            |
нос- |            |             |            |
тей, |-------------------------------------------------------------
кате-|Кол-во |Сум-|Кол-во  |Сум-|Кол-во |Сум-|Кол-во   |  Сумма
горий|работ- |ма  |работ-  |ма  |работ- |ма  |работни- |
ра-  |ников, |    |ников,  |    |ников, |    |ков, ко- |
бот- |которым|    |которым |    |которым|    |торым ус-|
ников|уста-  |    |уста-   |    |уста-  |    |тановлена|
|новлена|    |новлена |    |новлена|    |надбавка |
|надбав-|    |надбавка|    |надбав-|    |         |
|ка     |    |        |    |ка     |    |         |
-------------------------------------------------------------------
1  |  48   | 49 |   50   | 51 |   52  | 53 |    54   |    55
-------------------------------------------------------------------
Еди-    ед.   тыс.    ед.   тыс.    ед.   тыс.    ед.    тыс.
ница          тенге         тенге         тенге          тенге
изме-
рения
-------------------------------------------------------------------
Наи- |                       Надбавки
мено-|-------------------------------------------------------------
вание|За экспедиро- |За работу, нап-|За профессио-|  За почетное
проф-|вание спе-    |равленную на   |нальное мас- |     звание
фес- |циальной      |развитие учреж-|терство      |
сий, |корреспонден- |дения, примене-|             |
долж-|ции и периоди-|ние в практике |             |
нос- |ческой печати |передовых мето-|             |
тей, |              |дов, за высокие|             |
кате-|              |достижения в   |             |
горий|              |работе, выпол- |             |
ра-  |              |нение особо    |             |
бот- |              |важных или     |             |
ников|              |срочных работ, |             |
|              |за сложность и |             |
|              |напряженность в|             |
|              |труде          |             |
|-------------------------------------------------------------
|Кол-во  |Сумма|Кол-во   |Сумма|Кол-во  |Сум-|Кол-во|Раз-|Сум-
|работни-|     |работни- |     |работни-|ма  |работ-|мер |ма
|ков, ко-|     |ков, ко- |     |ков, ко-|    |ников,|    |(МРЗП
|торым   |     |торым    |     |торым   |    |кото- |    |х гр.
|установ-|     |установ- |     |установ-|    |рым   |    |62х
|лена    |     |лена     |     |лена    |    |уста- |    |гр.
|надбавка|     |надбавка |     |надбавка|    |новле-|    |63)/
|        |     |         |     |        |    |на    |    |1000
|        |     |         |     |        |    |над-  |    |
|        |     |         |     |        |    |бавка |    |
-------------------------------------------------------------------
1  |   56   |  57 |    58   |  59 |   60   | 61 |  62  | 63 | 64
-------------------------------------------------------------------
Еди-     ед.   тыс.     ед.    тыс.     ед.   тыс.   ед. коэф. тыс.
ница           тенге           тенге          тенге           тенге
изме-
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
-----------------------------------------------------------
Наи- |   Надбавки   |Разница в заработной|Итого   |Итого   |
мено-|--------------|       плате        |заработ-|заработ-|
вание|Сумма надбавок|--------------------|ной пла-|ной пла-|
проф-|в месяц (гр.39|Кол-во работ-|Сумма |ты в ме-|ты в год|
фес- |+гр.41+гр.43+ |ников госу-  |      |сяц     |гр.68 х |
сий, |гр.45+гр.47+  |дарственных  |      |(гр.14 +|12      |
долж-|гр.49+гр.51+  |учреждений,  |      |гр.37 + |        |
нос- |гр.53+гр.55+  |которым вып- |      |гр.65 + |        |
тей, |гр.57+гр.59+  |лачивается   |      |гр.67)  |        |
кате-|гр.61+гр.64)  |данная разни-|      |        |        |
горий|              |ца           |      |        |        |
ра-  |              |             |      |        |        |
бот- |              |             |      |        |        |
ников|              |             |      |        |        |
------------------------------------------------------------
1   |      65      |      66     |  67  |   68   |   69   |
------------------------------------------------------------
Еди-    тыс.тенге         ед.      тыс.    тыс.     тыс.
ница                               тенге   тенге    тенге
изме-
рения
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 13
к Правилам составления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ

12-111 нысаны
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Ж алақы                     |    111     |
Лауа-
зымдар
санаты
Лауа-
зымдар
атауы
Жылдармен
арнаулы
қызмет
өтілі
Штат
бірлік-
терінің
саны
Коэффи-
циент-
тер
Бір айдағы
лауазымдық
жалақы
(4-бағ х
базалық
лауазымдық
жалақы х
5-бағ.
түзетілген
кэфф.)/1000
1
2
3
4
5
6
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
1 жылға дейін
1-ден 2-ге дейін
2-ден 3-ке дейін
3-тен 5-ке дейін
5-тен 7-ге дейін
7-ден 9-ға дейін
9-дан 11-ге дейін
11-ден 14-ке дейін
14-тен 17-ге дейін
17-ден 20-ға дейін
20 жылдан жоғары
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Лейтенант,
III сыныпты заңгер
Аға лейтенант,
II сыныпты заңгер
Саны
Коэфф
Қосымша ақы
сомасы
7-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
8-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
10-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
11-бағ.
7
8
9
10
11
12
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Капитан, капитан-
лейтенант, I сыныпты
заңгер
Майор, III дәрежелі
капитан, кіші әділет
кеңесшісі
Саны
Коэфф
Қосымша ақы
сомасы
13-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
14-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
16-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
17-бағ.
13
14
15
16
17
18
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Подполковник,
II дәрежелі капитан,
әділет кеңесшісі
Подполковник,
I дәрежелі капитан,
аға әділет кеңесшісі
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
19-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
20-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
22-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
23-бағ.
19
20
21
22
23
24
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
III рангтегі
генерал-майор, III
сыныпты мемлекеттік
әділет кеңесшісі
Генерал лейтенант,
II сыныпты мемлекеттік
әділет кеңесшісі
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
25-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
26-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
31-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
32-бағ.
25
26
27
28
29
30
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Бір айдағы
сыныптық
шендер үшін
үстемеақы-
лардың жиыны
(9-бағ.+
12-бағ.+
15-бағ+
18 бағ.+
21 бағ.
+24 бағ.+
27 бағ.+
30-бағ.
+33-бағ.
+36-бағ)
Генерал полковник,
I сыныпты мемлекет-
тік әділет кеңесшісі
Армия генералы,
жоғары сыныпты
мемлекеттік әділет
кеңесшісі
Саны
Коэфф
Үсте-
меақы
сомасы
34-бағ.х
базалық
лауа-
зымдық
жалақы х
35-бағ.
Саны
Коэфф
Үсте-
меақы
сомасы
37-бағ.х
базалық
лауа-
зымдық
жалақы х
38-бағ.
31
32
33
34
35
36
37
бірл.
мың теңге
бірл.
мың
теңге
мың
теңге
кестенің жалғасы
Радиациялық қауіп-қатер аумақтарында
тұрғаны үшін қосымша еңбекақы
Қосымша ақы алатын мемлекеттік қызметшілердің саны
Сомасы
(АЕКх(2х
39-бағ+

Форма 12-111
Расчет расходов на заработную плату
сотрудников органов прокуратуры
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика             заработная плата            |     111      |
|______________|
Категория долж-
ностей
Наимено-
вания долж-
ностей
Стаж специальной службы в
годах
Коли-
чество штат-
ных еди
ниц
Коэф-
фици-
енты
Сумма долж-
ностных окладов
в месяц (гр.4 х
базов.должн.
оклад х
поправочн. коэфф. х гр.5)/1000
1
2
3
4
5
6
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
До года
с 1 до 2
с 2 до 3
с 3 до 5
с 5 до 7
с 7 до 9
с 9 до 11
с 11 до 14
с 14 до 17
с 17 до 20
свыше
20 лет
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Лейтенант, юрист III класса
Старший лейтенант, юрист II класса
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.7 х базов. долж. оклад х гр.8
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.10 х базов. долж. оклад х гр.11
7
8
9
10
11
12
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Капитан, капитан-лейтенант,
юрист I класса
Майор, капитан III ранга, младший советник юстиции
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.13 х базов. долж. оклад х гр.14
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.16 х базов. долж. оклад х гр.17
13
14
15
16
17
18
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Подполковник, капитан II ранга, советник юстиции
Подполковник, капитан I ранга, старший советник юстиции
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.19 х базов. долж. оклад х гр.20
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.22 х базов. долж. оклад х гр.23
19
20
21
22
23
24
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Генерал-майор III ранга, государственный советник юстиции III класса
Генерал лейтенант, государственный советник юстиции II класса
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.25 х базов. долж. оклад х гр.26
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.28 х базов. долж. оклад х гр.29
25
26
27
28
29
30
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Сумма доплат за классные чины в месяц (гр.9+гр.12+
гр.15+гр.18+
гр.21+гр.24+
гр.27+гр.30+
гр.33+гр.36)
Генерал полковник гос. Советник юстиции I класса
Генерал армии гос.советник юстиции высшего класса
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.31 х базов. долж. оклад х
гр.32
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты
гр.34 х базов.
долж. оклад х гр.35
31
32
33
34
35
36
37
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Дополнительная оплата труда за проживание на
территориях радиационного риска
Кол-во государственных служащих,
получающих доп.оплату
Сумма (МРП х(гр.39 х 2+гр.40х1,75+
гр.41х1,5+гр.42х1,25+гр.43х1))/1000
Об-
щее кол-во
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 2
в т.ч. по коэф-
фици-

1,75х
40-бағ.+
1,5х41-
бағ.+
1,25х
42-бағ+
1х43-бағ)
/1000
жалпы
саны
оның
ішінде
2
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,75
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,5
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,25
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1
коэффи-
циент
бойынша
38
39
40
41
42
43
44
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Экологиялық апат аймақтарында
тұрғаны үшін үстемақылар
Өзге
де
үс-
те-
меа-
қы-
лар
(құ-
пия-
лы-
лық)
Бір
ай-
дағы
жала-
қының
жиыны
(6-
бағ.
+37-
бағ
+44-
бағ.
+49-
бағ.
+50)
Бір
жыл-
ғы
жа-
ла-
қы-
ның
жиы-
ны
51-
бағ.
х12
Қосымша ақы алатын
мемлекеттік қызметшілердің
саны
Сомасы
(лауа-
зымдық
жалақы
х1,5 х
46-
бағ.+
1,3 х
47-
бағ.
+1,2
х 48-
бағ.)
/1000
жалпы
саны
оның
ішінде
1,75
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,5
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,25
коэффи-
циент
бойынша
45
46
47
48
49
50
51
52
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Сыныптар бойынша жиыны*
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Ескерту: * Әрбір санат бойынша толтырылады
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
15-қосымша
13-111-нысан
Ескерту: 15-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61
бұйрығымен .
Құқық қорғау органдары, мемлекеттік өртке
қарсы қызмет, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет,
қылмыстық-атқарушы жүйесі органдары қызметкерлерінің
жалақысына арналған шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)            |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарламалардың әкімшісі                          |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелігі               Жалақы                    |     111    |
__________________________________________________________________
Лауа. |                       Штаттық бірлік саны
зымдар|
санаты|-----------------------------------------------------------
|Бір жылға| 1-ден 2-ге| 2-ден 3-ке |3-тен 5-ге |5-тен 7-ге |
|  дейін  |   дейін   |   дейін    |   дейін   |   дейін   |
__________________________________________________________________
1   |    2    |     3     |      4     |     5     |      6    |
__________________________________________________________________
Өлшем
бірлігі   бірл.      бірл.       бірл.        бірл.        бірл.
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________
Штаттық бірлік саны
__________________________________________________________________
|7-ден | 9-дан  |11-ден|14-тен|17-ден| 20   |Барлығы
|9-ға  | 11-ге  |14-ке |17-ге |20-ға |жылдан|2-бағ.+3-бағ.
|дейін | дейін  |дейін |дейін |дейін |жоғары|+...+11-бағ.
|      |        |      |      |      |      |+12-бағ.
__________________________________________________________________
1 |  7   |   8    |  9   | 10   | 11   |  12  |      13
__________________________________________________________________
бірл.   бірл.    бірл.   бірл.  бірл.  бірл.     бірл.
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
________________________________
Лауа.  | Бір айдағы лауазымдық
зымдар |   жалақының сомасы
санаты |(2-бағ. х базалық
| лауазымдық жалақы х
| коэфф. + ... + 12-бағ.
| х базалық лауазымдық
| жалақы х коэфф.)/1000
_________________________________
1    |           14
_________________________________
Өлшем          мың теңге
бірлігі
__________________________________
__________________________________________________________________
Лауа. |         Арнайы атақтары үшін қосымша ақы алатын
зымдар|                 қызметкерлердің саны
санаты|-----------------------------------------------------------

енту 1,75
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 1,5
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 1,25
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 1
38
39
40
41
42
43
44
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Сумма прочих доплат (сек-
ретно)
Итого
заработной
платы в
месяц
(гр.6+гр.37+
гр.44+гр.49
+гр.50)
Итого
заработной
платы в год
гр.51
х12
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма  (должно-
стной оклад х(гр.46 х 1,5+
гр.47 х 1,3+
гр.48 х1,2))/
1000
Об-
щее кол-
во
в т.ч.
по коэф-
фици-
енту 1,5
в т.ч.
по
коэф-
фици-енту 1,3
в т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,2
45
46
47
48
49
50
51
52
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Итого по категории*
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
* Примечание:       заполняется по каждой категории
Приложение 15
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .
Форма 13-111
Расчет расходов
на заработную плату сотрудников
правоохранительных органов, государственной противопожарной службы,
государственной фельдъегерской службы,
органов уголовно-исполнительной системы
Коды
Год                                               ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 ______________
Функциональная группа                             ______________
Администратор программ                            ______________
Государственное учреждение                        ______________
Программа                                         ______________
Подпрограмма                                      ______________
Специфика              заработная плата                111
______________
__________________________________________________________________________
Категория |       Количество штатных единиц
должностей |--------------------------------------------------------------
|До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
|года|до 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
--------------------------------------------------------------------------
1      |  2 | 3  |  4 |  5 |  6 |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 |  12
--------------------------------------------------------------------------
Единица
измерения    ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.    ед.    ед.   ед.
__________________________________________________________________________
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Всего гр.2+ |Сумма           | Количество сотрудников, получающих доплаты
гр.3+...+   |должностных     |      за специальные звания
гр.11+гр.12 |окладов в месяц |--------------------------------------------
|(гр.2 х базовый |Рядо-|Ефрей-|Младший|Сер-|Старший|Старшина
|долж.оклад х    |вой  |тор   |сержант|жант|сержант|
|коэфф.+...+     |     |      |       |    |       |
|гр.12 х базовый |     |      |       |    |       |
|долж.оклад х    |     |      |       |    |       |
|коэфф.)/1000    |     |      |       |    |       |
---------------------------------------------------------------------------
13      |       14       |  15 |  16  |   17  | 18 |   19  |    20
---------------------------------------------------------------------------
ед.         тыс.тенге       ед.   ед.    ед.    ед.   ед.      ед.
---------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Сержант |Сержант |Сержант |Штаб-  |мастер-|Прапорщик|Старший  |Младший

|Қатар.|Ефрей.|Кіші | Сер. | Аға  |Стар.|3 сы.|2 сы.|1 сы.
|дағы  | тор  |сер. | жант | сер. |шина |нып. |нып. |нып.
|      |      |жант |      | жант |     |тағы |тағы |тағы
|      |      |     |      |      |     |Сер. |Сер. |Сер.
|      |      |     |      |      |     |жант |жант |жант
__________________________________________________________________
1      15     16     17    18      19    20   20-1  20-2  20-3
__________________________________________________________________
Өлшем  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл. бірл. бірл.  бірл.
бірлігі
__________________________________________________________________
табицаның жалғасы
__________________________________________________________________
|Арнайы атақтары үшін қосымша ақы алатын қызметкерлердің саны
|-----------------------------------------------------------
Лауа. |Штаб-  |Сержант-|Пра.  |Аға пра.|Кіші  |Лейтенант, кеден
зымдар|сержант| шебер  |порщик| порщик |лейте.|қызметінің
санаты|       |        |      |        |нант  |III-дәрежелі
|       |        |      |        |      | инспекторы
__________________________________________________________________
1     20-4    20-5      21     22      23         24
__________________________________________________________________
Өлшем   бірл.  бірл.    бірл.   бірл.     бірл.    бірл.
бірлігі
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Лауа. |Арнайы атақтары үшін қосымша ақы алатын қызметкерлердің саны
зымдар|-----------------------------------------------------------
санаты|Аға   |Капитан,|Майор,|Подпол.|Пол.  |Генерал-|Генерал-
|лейте.|кеден   |кеден |ковник,|ков.  |майор,  |лейтенант,
|нант, |қызме.  |қызме.|кеден  |ник,  |кеден   |кеден
|кеден |тінің I-|тінің |қызме. |кеден |қызме.  |қызметінің
|қызме.|дәрежелі|III-  |тінің  |қызме.|тінің   |II-дәрежелі
|тінің |инспек. |дәре. |II-дә. |тінің |III-дә. |мемл.
|II-дә.|торы    |желі  |режелі |I-дә. |режелі  |кеңесшісі
|режелі|        |кеңес.|кеңес. |режелі|мемл.   |
|инспе.|        |шісі  |шісі   |кеңес.|кеңес.  |
|кторы |        |      |       |шісі  |шісі    |
__________________________________________________________________
1      25      26       27    28      29       30      31
__________________________________________________________________
Өлшем   бірл.   бірл.    бірл.  бірл.   бірл.   бірл.   бірл.
бірлігі
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________
Лауазымдар|Арнайы атақтары үшін қосымша ақы
санаты  |алатын қызметкерлердің саны
|---------------------------------------
|Генерал-полковник,|Армия генералы,
|кеден қызметінің  |нағыз мемлекеттік
|I-дәрежелі мемл.  |    кеңесші
|     кеңесшісі    |
__________________________________________________
1              32                 33
__________________________________________________
Өлшем             бірл.            бірл.
бірлігі
__________________________________________________
__________________________________________________________________
Лауа. |Бір ай. |Қызмет өткерудің |    Радиациялық қауіп-қатер
зымдар|дағы ар.|ерекше жағдайлары|   аумақтарында тұрғаны үшін
санаты|найы    |    үшін         |       қосымша еңбекақы
| атақтар|-----------------|---------------------------------
|үшін қо.|Осы үсте.|Сомасы |Қосымша ақы|Мөлшері|Сомасы
|сымша   |мақыны   |       |алатын қыз.|       |(АЕК х
| ақының |алатын   |       |метшілердің|       |37-бағ. х
|сомасы  |қызмет.  |       |   саны    |       |38-бағ.)/1000
|(15-бағ.|керлердің|       |           |       |
|х база. |   саны  |       |           |       |
|лық ла. |         |       |           |       |
|уазымдық|         |       |           |       |
|жалақы х|         |       |           |       |
|коэфф.+ |         |       |           |       |
|...+33- |         |       |           |       |
|бағ. х  |         |       |           |       |
|базалық |         |       |           |       |
|лауазым.|         |       |           |       |
|жалақы х|         |       |           |       |
|коэфф.)/|         |       |           |       |
|1000    |         |       |           |       |
___________________________________________________________________
1       34        35       36        37        38        39
___________________________________________________________________
Өлшем   мың теңге  бірл.  мың теңге   бірл.    коэф.    мың теңге
бірлігі
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________
Лауазымдар|Экологиялық апат|Бір айдағы          |Бір жылдағы
санаты  | аймақтарында   |жалақы қоры (14-    |жалақы
| тұрғаны үшін   |бағ.+34-бағ.+36-    |қоры (42-бағ. х 12)
| коэффициент    |бағ.+39-бағ.+41-бағ)|
|----------------|                    |
|Қосымша    |Со. |                    |
|ақы алатын |масы|                    |
|қызметкер. |    |                    |
|лердің саны|    |                    |
___________________________________________________________________
1          40       41          42                 43
___________________________________________________________________
Өлшем       бірл.   мың теңге    мың теңге          мың теңге
бірлігі
__________________________________________________________________
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы_____
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)_________________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
16-қосымша

3 класса|2 класса|1 класса|сержант|сержант|         |прапорщик|лейтенант
--------------------------------------------------------------------------
20-1 |   20-2 |  20-3  |  20-4 |  20-5 |    21   |    22   |    23
--------------------------------------------------------------------------
ед.       ед.    ед.       ед.    ед.      ед.        ед.        ед.
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Лейтенант,|Старший   |Капитан,  |Майор,    |Подполков- |Полковник,
инспектор |лейтенант,|инспектор |советник  |ник, совет-|советник
таможенной|инспектор |таможенной|таможенной|ник тамо-  |таможенной
службы    |таможенной|службы I  |службы    |женной     |службы
III ранга |службы II |ранга     |III ранга |службы     |I ранга
|ранга     |          |          |II ранга   |
--------------------------------------------------------------------------
24     |    25    |    26    |    27    |     28    |      29
--------------------------------------------------------------------------
ед.        ед.         ед.        ед.         ед.          ед.
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
|
______________________________________________|
Генерал-   |Генерал-   |Генерал-   |Генерал  | Сумма доплат за
майор,     |лейтенант, |полковник, |армии,   | специальные звания в
гос.       |гос.       |гос.       |действи- | месяц (гр.15 х базовый
советник   |советник   |советник   |тельный  | долж.оклад х коэфф.+
таможенной |таможенной |таможенной |государ- | ...+ гр. 33 х базовый
службы     |службы     |службы     |ственный | долж. оклад х коэфф.)/
III ранга  |II ранга   |I ранга    |советник | 1000
--------------------------------------------------------------------------
30     |     31    |     32    |    33   |           34
--------------------------------------------------------------------------
ед.          ед.         ед.        ед.           тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
За особые условия | Дополнительная оплата    | Коэффициент за проживание
прохождения службы| труда за проживание на   | в зонах экологического
| территориях радиационного| бедствия
| риска                    |
--------------------------------------------------------------------------
Кол-во   | Сумма  | Кол-во | Размер | Сумма  | Кол-во      |  Сумма
сотруд-  |        | сотруд-|        |(МРП х  | сотрудников,|
ников,   |        | ников, |        | гр. 37 | получающих  |
получаю- |        | полу-  |        |хгр.38)/| доп. оплату |
щих      |        | чающих |        | 1000   |             |
данную   |        | доп.   |        |        |             |
надбавку |        | оплату |        |        |             |
--------------------------------------------------------------------------
35    |   36   |   37   |   38   |   39   |     40      |     41
--------------------------------------------------------------------------
ед.     тыс.       ед.    коэф.    тыс.         ед.          тыс.
тенге                      тенге                     тенге
__________________________________________________________________________
продолжение таблицы
_________________________________
Итого      | Итого
заработной | заработной платы
платы в    | в год гр. 42 х 12
месяц      |
(гр.14+гр. |
34+гр.36+  |
гр.39+гр.  |
41)        |
---------------------------------
42     |       43
---------------------------------
тыс.             тыс.
тенге            тенге
_________________________________
Руководитель администратора программ/государственного учреждения
Гл.бухгалтер (нач. ФЭО)
Приложение 16
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 .

14-111-нысан
Ескерту: 16-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 бұйрығымен .
Әскери қызметшілердің жалақысына
арналған шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)            |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарламалардың әкімшісі                          |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелігі               Жалақы                    |     111    |
__________________________________________________________________
Лауа. |                       Штаттық бірлік саны
зымдар|
санаты|-----------------------------------------------------------
|Бір жылға| 1-ден 2-ге| 2-ден 3-ке |3-тен 5-ге |5-тен 7-ге |
|  дейін  |   дейін   |   дейін    |   дейін   |   дейін   |
__________________________________________________________________
1   |    2    |     3     |      4     |     5     |      6    |
__________________________________________________________________
Өлшем
бірлігі   бірл.      бірл.       бірл.        бірл.        бірл.
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________
Штаттық бірлік саны
__________________________________________________________________
|7-ден | 9-дан  |11-ден|14-тен|17-ден| 20   |Барлығы
|9-ға  | 11-ге  |14-ке |17-ге |20-ға |жылдан|2-бағ.+3-бағ.
|дейін | дейін  |дейін |дейін |дейін |жоғары|+...+11-бағ.
|      |        |      |      |      |      |+12-бағ.
__________________________________________________________________
1 |  7   |   8    |  9   | 10   | 11   |  12  |      13
__________________________________________________________________
бірл.   бірл.    бірл.   бірл.  бірл.  бірл.     бірл.
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
________________________________
Лауа.  | Бір айдағы лауазымдық
зымдар |   жалақының сомасы
санаты |(2-бағ. х базалық
| лауазымдық жалақы х
| коэфф. + ... + 12-бағ.
| х базалық лауазымдық
| жалақы х коэфф.)/1000
_________________________________
1    |           14
_________________________________
Өлшем          мың теңге
бірлігі
_________________________________
__________________________________________________________________
Лауа. |           Әскери қызметшілердің саны
зымдар|-----------------------------------------------------------
санаты|Қатар.|Ефрей.|Кіші  | Сер. | Аға  |Стар. |3 сы.|2 сы.|1 сы.
|дағы, | тор, |сер.  | жант | сер. |шина, |нып. |нып. |нып.
|матрос| аға  |жант  |      |жант, |кеме. |тағы |тағы |тағы
|      |матрос|I ста.|I ста.| аға  |нің   |Сер. |Сер. |Сер.
|      |      |тьялы |тьялы |стар. |аға   |жант,|жант |жант
|      |      |стар. |стар. |шина  |стар. |3 сы.|2 сы.|1 сы.
|      |      | шина | шина |      |шинасы|нып. |нып. |нып.
|      |      |      |      |      |      |тағы |тағы |тағы
|      |      |      |      |      |      |стар.|стар.|стар.
|      |      |      |      |      |      |шина |шина |шина
__________________________________________________________________
1      15     16     17     18     19    20    20-1  20-2  20-3
__________________________________________________________________
Өлшем  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл.  бірл. бірл. бірл.  бірл.
бірлігі
__________________________________________________________________
табицаның жалғасы
__________________________________________________________________
|              Әскери қызметшілердің саны
|-----------------------------------------------------------
Лауа. |Штаб-    |Сержант-|Прапорщик,|Аға пра.  |Кіші лейтенант
зымдар|сержант, | шебер  |мичман    | порщик,  |
санаты|ӘТҚ штаб-|        |          |аға мичман|
|сержанті |        |          |          |
__________________________________________________________________
1      20-4      20-5      21          22           23
__________________________________________________________________
Өлшем   бірл.      бірл.     бірл.      бірл.       бірл.
бірлігі
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Лауа.|            Әскери қызметшілердің саны              |Әскери
зым. |----------------------------------------------------|атақтары
дар  |Лей.|Аға |Ка. |Ма. |Под.|Пол.|Гене. |Гене.|Ге. |Ар. |үшін
са.  |те. |лей.|пи. |йор,|пол.|ков.|рал-  |рал- |не. |мия |қосымша
наты |нант|те. |тан |III-|ков.|ник,|майор,|лей. |рал-|ге. |ақылар.
|    |нант|ка. |дә. |ник,|I-  |контр-|те.  |пол.|не. |дың со.
|    |    |пи. |ре. |II- |дә. |адми. |нант,|ков.|ра. |масы
|    |    |тан-|желі|дә. |ре. |рал   |вице-|ник,|лы, |(15-бағ.
|    |    |лей.|ка. |ре. |желі|      |адми.|ад. |флот|х база.
|    |    |те. |пи. |желі|ка. |      |рал  |ми. |ад. |лық ла.
|    |    |нант|тан |ка. |пи. |      |     |рал |ми. |уазымдық
|    |    |    |    |пи. |тан |      |     |    |ралы|жал.х
|    |    |    |    |тан |    |      |     |    |    |коэфф.
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |+...+
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |33-бағ.
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |х база.
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |лық ла.
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |уазымдық
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |жал. х
|    |    |    |    |    |    |      |     |    |    |коэфф.)
__________________________________________________________________
1    24   25   26   27   28   29   30      31    32   33   34
__________________________________________________________________
Өлшем  бірл.    бірл.     бірл.     бірл.        бірл.    мың теңге
бірлігі    бірл.     бірл.     бірл.       бірл.      бірл.
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Лауа. |    Қызмет өткерудің    |    Радиациялық қауіп-қатер
зымдар| ерекше жағдайлары үшін |   аумақтарында тұрғаны үшін
санаты|                        |       қосымша еңбекақы
|------------------------|---------------------------------
|Осы үстемақыны  |Сомасы |Қосымша ақы|Мөлшері|Сомасы
|алатын қызмет.  |       |алатын қыз.|       |(АЕК х
| керлердің саны |       |метшілердің|       |37-бағ. х
|                |       |   саны    |       |38-бағ.)/1000
___________________________________________________________________
1         35            36        37        38        39
___________________________________________________________________
Өлшем       бірл.      мың теңге    бірл.    коэф.    мың теңге
бірлігі
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________
Лауазымдар|Экологиялық апат| Айына берілетін    | Жылына берілетін
санаты  | аймақтарында   |    жалақының       |    жалақының
| тұрғаны үшін   |      жиыны         |      жиыны
| коэффициент    | 14-бағ.+34-бағ.+36-| 42-бағ. х 12
|----------------|бағ.+39-бағ.+41-бағ |
|Қосымша    |Со. |                    |
|ақы алатын |масы|                    |
|әскери қыз.|    |                    |
|шілердің   |    |                    |
|саны       |    |                    |
___________________________________________________________________
1          40       41          42                 43
___________________________________________________________________
Өлшем       бірл.   мың теңге    мың теңге          мың теңге
бірлігі
___________________________________________________________________
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы_____
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)_________________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне

Форма 14-111
Расчет расходов
на заработную плату военнослужащих
Коды
Год                                               ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 ______________
Функциональная группа                             ______________
Администратор программ                            ______________
Государственное учреждение                        ______________
Программа                                         ______________
Подпрограмма                                      ______________
Специфика              заработная плата                111
______________
__________________________________________________________________________
Категория |       Количество штатных единиц
должностей |--------------------------------------------------------------
|До  |с 1 |с 2 |с 3 |с 5 |с 7 |с 9  |с 11 |с 14 |с 17 |свыше
|года|до 2|до 3|до 5|до 7|до 9|до 11|до 14|до 17|до 20|20 лет
--------------------------------------------------------------------------
1      |  2 | 3  |  4 |  5 |  6 |  7 |  8  |  9  |  10 |  11 |  12
--------------------------------------------------------------------------
Единица
измерения    ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.  ед.    ед.    ед.   ед.
__________________________________________________________________________
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Всего гр.2+|Сумма           |  Количество военнослужащих
гр.3+...+  |должностных     |
гр.11+гр.12|окладов в месяц |--------------------------------------------
|(гр.2 х базовый |Рядо-|Ефрей-|Младший| Сер- |Старший |Стар-
|долж.оклад х    |вой, |тор,  |сержант, жант,|сержант,|шина,
|коэфф.+...+     |мат- |стар- |стар-  |стар- |главный |гл. ко-
|гр.12 х базовый |рос  |ший   |шина II|шина  |старшина|рабель-
|долж.оклад х    |     |матрос|статьи |I     |        |ный
|коэфф.)/1000    |     |      |       |статьи|        |старшина
---------------------------------------------------------------------------
13     |       14       |  15 |  16  |   17  |  18  |   19   |    20
---------------------------------------------------------------------------
ед.         тыс.тенге      ед.   ед.    ед.     ед.     ед.     ед.
---------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Сержант |Сержант  |Сержант  |Штаб-   |Мастер-|Прапорщик,|Старший   |Млад-
3 класса,2 класса,|1 класса,|сержант,|сержант|мичман    |прапорщик,|ший
старшина|старшина |старшина |штаб-   |       |          |старший   |лейте-
3 класса|2 класса |1 класса |сержант |       |          |мичман    |нант
|         |         |ВМС     |       |          |          |
--------------------------------------------------------------------------
20-1 |   20-2  |  20-3   |  20-4  |  20-5 |    21    |    22    |  23
--------------------------------------------------------------------------
ед.       ед.    ед.       ед.    ед.      ед.        ед.        ед.
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Лейтенант |Старший   |Капитан,  |Майор,    |Подполковник,|Полковник,
|лейтенант,|капитан-  |капитан   |капитан      |капитан
|          |лейтенант |III ранга |II ранга     |I ранга
--------------------------------------------------------------------------
24     |    25    |    26    |    27    |     28      |      29
--------------------------------------------------------------------------
ед.        ед.         ед.        ед.         ед.          ед.
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
|
______________________________________________|
Генерал-   |Генерал-   |Генерал-   |Генерал  | Сумма доплат за воинские
майор,     |лейтенант, |полковник, |армии,   | звания (гр.15 х базовый
контр-     |вице-      |адмирал    |адмирал  | долж.оклад х коэфф.+...+
адмирал    |адмирал    |           |флота    | гр.33 х базовый долж.
|           |           |         | оклад х коэфф.)
--------------------------------------------------------------------------
30     |     31    |     32    |    33   |           34
--------------------------------------------------------------------------
ед.          ед.         ед.        ед.           тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
За особые условия | Дополнительная оплата    | Коэффициент за проживание
прохождения службы| труда за проживание на   | в зонах экологического
| территориях радиационного| бедствия
| риска                    |
--------------------------------------------------------------------------
Кол-во   | Сумма  | Кол-во  | Размер| Сумма  | Кол-во        |  Сумма
сотруд-  |        | военно- |       | (МРП х |военнослужащих,|
ников,   |        |служащих,|       | гр.37  | получающих    |
получаю- |        | полу-   |       |х гр.38)| доп. оплату   |
щих      |        | чающих  |       | /1000  |               |
данную   |        | доп.    |       |        |               |
надбавку |        | оплату  |       |        |               |
--------------------------------------------------------------------------
35    |   36   |   37    |   38  |   39   |      40       |     41
--------------------------------------------------------------------------
ед.     тыс.       ед.     коэф.   тыс.         ед.          тыс.
тенге                      тенге                     тенге
__________________________________________________________________________
продолжение таблицы
_________________________________
Итого      | Итого
заработной | заработной платы
платы в    | в год гр. 42 х 12
месяц      |
(гр.14+гр. |
34+гр.36+  |
гр.39+гр.  |
41)        |
---------------------------------
42     |       43
---------------------------------
тыс.             тыс.
тенге            тенге
_________________________________
Руководитель администратора программ/государственного учреждения
Гл.бухгалтер (нач. ФЭО)

16-1-қосымша
15-111-нысан
Ескерту: 16-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі
N 145 бұйрығымен .
Жедел әскери қызмет әскери қызметшілерінің
лауазымдық айлықақысы бойынша шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)        ___________
Функционалдық топ                              ___________
Бағдарламалардың әкімшісі                      ___________
Мемлекеттік мекеме                             ___________
Бағдарлама                                     ___________
Кіші бағдарлама                                ___________
Ерекшелігі                Жалақы                   111
___________
------------------------------------------------------------------
Тарифтік  |             |  Бір айдағы     |   Бір жылдағы
разряд   | Жедел әскери|  лауазымдық     |    лауазымдық
|қызмет әскери| айлықақының     |   айлықақының
|қызметшілері.| сомасы (базалық |      сомасы
|  нің саны   |  лауазымдық     |    (3 б х 12)
|             |  айлықақы х     |
|             | коэфф.х 2-бағ.) |
|             |    /1000        |
------------------------------------------------------------------
1        |       2     |        3        |          4
------------------------------------------------------------------
Өлшем бірлігі  бірлік        мың теңге             мың теңге
------------------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
17-қосымша
01-112-нысан
Ескерту: 17-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы  N 185 бұйрығымен . бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы орталық мемлекеттік
органдары орталық аппараттарының және олардың
ведомстваларының мемлекеттік қызметшілеріне
сыйлық беру үшін қосымша ақшалай
төлемдеріне арналған шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                Қосымша ақшалай төлемдер       112
-------------------------------------------------------------
Лауазымдар.| Бір айдағы лауазымдық  | Сыйлық беру үшін
дың атауы  |   жалақының сомасы     | бір жылдағы екі
мен санаты |  (01-111 нысаннан 14-  | лауазымдық жалақының
|  бағ.)                 | сомасы (2-бағ. х 2)
-------------------------------------------------------------
1    |            14          |           15
-------------------------------------------------------------
Өлшем
бірлігі            мың теңге                мың теңге
-------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
18-қосымша

Приложение 16-1
к Правилам составления и представления
бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены новым приложением 16-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 .
Форма 15-111
Расчет
расходов по должностному окладу военнослужащих
срочной военной службы
Коды
Год                                                  ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                   |______|
Функциональная группа                               |______|
Администратор программ                              |______|
Государственное учреждение                          |______|
Программа                                           |______|
Подпрограмма                                        |______|
Специфика                    заработная плата         111
-------------------------------------------------------------------
Тарифный |Количество военно-|   Сумма должностных   |Сумма должно-
разряд   |служащих срочной  |    окладов в месяц    |стных окладов
|военной службы    |(базовый должн. оклад х|в год
|                  |коэф. х гр. 2)/1000    |(гр.3 х 12)
-------------------------------------------------------------------
1     |        2         |           3           |       4
-------------------------------------------------------------------
Едини-             ед.            тыс.тенге              тыс.тенге
ца из-
мере-
ния
___________________________________________________________________
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 17
к Правилам составления и представления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ
Форма 01-112
Сноска. Заголовок внесены изменения - приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года N 185 .
Расчет
расходов на дополнительные денежные выплаты
для премирования государственных служащих центральных
аппаратов центральных государственных органов
Республики Казахстан и их ведомств
Коды
________
|________|
Год                                           |________|
Вид данных (прогноз, план, отчет)             |________|
Функциональная группа                         |________|
Администратор программ                        |________|
Государственное учреждение                    |________|
Программа                                     |________|
Подпрограмма                                  |________|
Специфика     Дополнительные денежные выплаты |___112__|
--------------------------------------------------------------------
Категория  | Сумма должностных окладов  |Сумма двух должностных
должностей | в месяц (гр.14 из формы    |окладов в год для
| 01-111)                    |премирования гр.2х2
--------------------------------------------------------------------
1   |              2             |            3
--------------------------------------------------------------------
Ед.измерения          тыс.тенге                тыс.тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл.бухгалтер (нач. ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 18
к Правилам составления и представления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ

01-113-нысан
Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне
өтемақы төлемдеріне арналған шығындарды есептеу
Кодтары
Жылы
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                  Өтемақы төлемдері               113
-------------------------------------------------------------------
|Бір айдағы|  ҚР Президентінің|  Экологиялық   |  Бір жылға
Лауа.|лауазымдық|  17.01.2004 жылғы| апат аймағында | сауықтыруға
зым. |жалақылар |  N 1284 Жарлығына|    тұратын     |   арналған
дар  | сомасы   |  сәйкес Қазақстан| қызметкерлерге |  жәрдемақы
сана.| 01-111,  |    Республикасы  |   сауықтыруға  |    сомасы
ты  | 02-111,  |    органдарының  |    арналған    |  (4-бағ. +
| 03-111,  |   қызметкерлеріне|    жәрдемақы   |    6-бағ.)
| 12-111,  |    сауықтыруға   |                |
| 13-111,  |      арналған    |                |
| 14-111   |      жәрдемақы   |                |
|нысанда.  |                  |                |
| рынан    |                  |                |
| 14-бағ.  |------------------|----------------|
|          |           |Сомасы| Қызмет. |Сомасы|
|          |           |2-бағ.| керлер  |      |
|          |           |х 3-  |  саны   |      |
|          |  мөлшері  | бағ. |         |      |
--------------------------------------------------------------------
1   |    2     |     3     |  4   |    5    |  6   |      7
--------------------------------------------------------------------
Өлшем  мың теңге    коэф.  мың теңге  бірл.  мың теңге  мың теңге
бірлігі
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
Қызмет ауыстыру    | Жасы бойынша қызметтен   |Зиян және қауіпті
кезіндегі        | босаған кездегі бірыңғай |еңбек жағдайлары
көтерме         |  жәрдемақы, отставкаға   |  үшін өтемақы
жәрдемақы         | кетер кездегі судьяларға |
| демалыс жәрдемақысы және |
|оның өкілеттігінің мерзімі|
|  өту жөнінде депутатқа   |
|   жәрдемақы, сондай-ақ   |
|  мерзімдік қызмет әскери |
|   қызметшілеріне әскери  |
| қызметтен босаған кездегі|
|    бірыңғай жәрдемақы    |
---------------------|--------------------------|-------------------
Құқық қорғау   |Со.| Алушылар саны  | Сомасы  | Алушылар|Сомасы
органдары әскери |ма.|                |         |   саны  |
қызметкерлерінің,|сы |                |         |         |
қызметшілерінің  |   |                |         |         |
саны       |   |                |         |         |
--------------------------------------------------------------------
8        | 9 |        10      |    11   |    12   |   13
--------------------------------------------------------------------
бірл.        мың        бірл.        мың       бірл.      мың
теңге                   теңге                теңге
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
--------------------------------------------------------------
Лауазымдар|      Ерекше еңбек       | 7-бағ. + 9-бағ. +
санаты  | жағдайлары үшін өтемақы | 11-бағ. + 13-бағ. +
|-------------------------| 15-бағ. + 113-ерекшелік
| Алушылар саны | Сомасы  |    бойынша жиыны
--------------------------------------------------------------
1    |       14      |    15   |           16
--------------------------------------------------------------
Өлшем            бірл.     мың теңге         мың теңге
бірлігі
--------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
19-қосымша

Форма 01-113
Расчет
расходов на компенсационные выплаты работникам
органов Республики Казахстан
Коды
________
|________|
Год                                           |________|
Вид данных (прогноз, план, отчет)             |________|
Функциональная группа                         |________|
Администратор программ                        |________|
Государственное учреждение                    |________|
Программа                                     |________|
Подпрограмма                                  |________|
Специфика      Компенсационные выплаты        |   113  |
-------------------------------------------------------------------
Катего|Сумма   |Пособие на    |Пособие на  |Сумма  |Подъемное
рия   |должн.  |оздоровление  |оздоровление|пособий|пособие при
долж- |окладов |работникам    |работникам, |на     |служебном
ностей|в месяц |органов       |проживающим |оздоров|перемещении
|гр.14 из|Республики    |в зонах     |ление  |---------------
|форм    |Казахстан,    |экологичес- |в год  |Кол-во    |Сум-
|01-111, |согласно      |кого        |(гр.4+ |военно-   |ма
|02-111, |Указа         |бедствия    |гр.6)  |служащих, |
|03-111, |Президента    |            |       |сотрудни- |
|12-111, |РК от         |            |       |ков право-|
|13-111, |от 17.01.2004г|            |       |охраните- |
|14-111  |N 1284         |            |       |льных     |
|        |---------------------------|       |органов   |
|        |Размер  |Сумма|Количе-|Сум-|       |          |
|        |        |гр.2х|ство   |ма  |       |          |
|        |        |гр.3 |работ- |    |       |          |
|        |        |     |ников  |    |       |          |
--------------------------------------------------------------------
1   |   2    |   3    |  4  |   5   | 6  |   7   |     8    |  9
--------------------------------------------------------------------
Ед.   тыс.тенге  коэф.    тыс.   ед.   тыс.   тыс.      ед.    тыс.
изме-                    тенге        тенге  тенге            тенге
рения
___________________________________________________________________
Продолжение таблицы
____________________________________________________________________
Категория|Единовременное пособие|Компенсация  |Компенсация  |Итого
должнос- |при увольнении со     |за вредные и |за особые    |по
тей      |службы по возрасту,   |опасные      |условия труда|специ-
|выходное пособие      |условия      |             |фике
|судьям при уходе в от-|труда        |             |113
|ставку и пособие депу-|             |             |гр.7+
|тату по истечении     |             |             |гр.9+
|срока его полномочий, |             |             |гр.11+
|а также единовременное|             |             |гр.13+
|пособие при увольнении|             |             |гр.15
|с военной службы      |             |             |
|военнослужащим срочной|             |             |
|службы                |             |             |
|---------------------------------------------------
|Кол-во    |  Сумма    |Кол-во|Сумма |Кол-во| Сумма|
|получате- |           |полу- |      |полу- |      |
|лей       |           |чате- |      |чате- |      |
|          |           |лей   |      |лей   |      |
--------------------------------------------------------------------
1    |    10    |    11     |  12  |  13  |  14  |  15  |   16
--------------------------------------------------------------------
Ед. изм.      ед.     тыс.тенге    ед.   тыс.    ед.  тыс.    тыс.
тенге        тенге   тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 19
к Правилам составления и представления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ
Сноска. Заголовок и приложение с изменениями, внесенными приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 227 (вводится в действие со дня его государственной регистрации).

салық сомасы (2-бағ. х 3-бағ.)/1000 -
--------------------------------------------------------------------
Еңбек ақының салық  | Әлеуметтік салық ставкасы  |Жылына салық
салынатын қоры    |                            |сомасы (2-бағ. x
|                            |3-бағ.)/1000 -
|                            |3-бағ. 20-1-
|                            | қосымшаны)
-------------------------------------------------------------------
1            |              2             |      3
-------------------------------------------------------------------
мың теңге                      %                мың теңге
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 20-1-қосымша
01-122 нысаны
Ескерту: Ереже жаңа қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына
әлеуметтік аударымдарды төлеуге арналған
шығыстардың есебі
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік          Мемлекеттік әлеуметтік          |    122     |
сақтандыру қорына
әлеуметтік аударымдар
Жалақы төлеудің
салық салынатын
қоры
Әлеуметтік
аударымдар
ставкасы
Жыл ішіндегі әлеуметтік
аударымдар сомасы
(1-б. х 2-б.)/100
1
2
3
мың теңге
%
мың теңге
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
21-қосымша
01-125-нысан
Ескерту: 21-қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі
N 145 бұйрығымен .
Автокөлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық
жауапкершілігін міндетті сақтандыру сыйлықақысы
мөлшерін есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)              ___________
Функционалдық топ                                    ___________
Бағдарламалардың әкімшісі                            ___________
Мемлекеттік мекеме                                   ___________
Бағдарлама                                           ___________
Кіші бағдарлама                                      ___________
Ерекшелігі                                               125
___________
Автокөлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық
жауапкершілігін міндетті сақтандыруға арналған
жарналарды есептеу
--------------------------------------------------------------------
|Жылдық |  Батыс   |  Ақтөбе, |  Ақмола,
|сақтан.|Қазақстан,| Солтүстік|  Жамбыл,
| дыру  | Атырау,  |Қазақстан | Қарағанды,
|сыйлық.|Қызылорда | облыстары|Қостанай және
|ақысы. |  және    |          |  Павлодар
|  ның  |Маңғыстау |          |  облыстары
|мөлше. |облыстары |          |
|  рі*  |          |          |
|       |          |          |
|       |------------------------------------
Көлік құралының     |       |  көлік   |  Көлік   |     Көлік
түрі          |       |құралдары.|құралдары.| құралдарының
|       | ның саны | ның саны |     саны
--------------------------------------------------------------------

оплаты труда     |       налога        |(гр.2 х гр.3)/1000 -
|                     |гр.3 в приложении 20-1)
------------------------------------------------------------------
1             |          2          |          3
-------------------------------------------------------------------
тыс.тенге                   %              тыс.тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 20-1
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ            <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 20-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 01-122
Расчет расходов на уплату социальных отчислений
в Государственный фонд социального страхования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Социальные отчисления                |     122      |
в Государственный фонд социального страхования  |______________|
Налогооблагаемый фонд оплаты труда
Ставка социальных отчислений
Сумма социальных отчислений в год (гр.1 х гр.2)/100
1
2
3
тыс.тенге
%
тыс.тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 21
к Правилам составления и представления бюджетных заявок
администраторами бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 .
Форма 01-125
Расчет
размера страховой премии при обязательном
страховании гражданско-правовой ответственности
владельцев автотранспортных средств
Коды
________
|________|
Год                                           |________|
Вид данных (прогноз, план, отчет)             |________|
Функциональная группа                         |________|
Администратор программ                        |________|
Государственное учреждение                    |________|
Программа                                     |________|
Подпрограмма                                  |________|
Специфика      Взносы на обязательное         |___125__|
страхование гражданско-
правовой ответственности
владельцев автотранспортных средств
-------------------------------------------------------------------
Тип транспортного|Размер|Западно-Каза-|Актюбинская,  |Акмолинская,
средства         |годо- |станская,Аты-|Северо-       |Жамбылская,
|вой   |рауская,Кызы-|Казахстанская |Карагандинс-
|стра- |лординская   |области       |кая, Коста-
|ховой |и Мангистау- |              |найская и
|пре-  |ская области |              |Павлодарская
|мии*  |             |              |области
|      |             |              |
|      |------------------------------------------
|      |   кол-во    |     кол-во   |    кол-во
|      |   трансп.   |     трансп.  |    трансп.
|      |   средств   |     средств  |    средств
-------------------------------------------------------------------

1            |   2   |    3     |     4    |       5
--------------------------------------------------------------------
Бірлік
өлшемі                   коэф.    бірлік     бірлік        бірлік
-------------------------------------------------------------------
Жеңіл автомобильдер
және олардың базасында
жасалған двигатель
көлемі мынадай көлік
құралдары:
1200 текше см-ге дейін   3
қоса алғанда
1200-ден 1600 текше
см-ден жоғары            4
1600 жоғары 2000 текше
см-ден жоғары            5
2000-нан 2500 текше
см-ден жоғары            7
2500-ден 3500 текше
см-ден жоғары            9
3500 текше см-ден
жоғары                   10
Автобустар:
микроавтобустар және
олардың базасында
жасалған көлік
құралдары:
16-ға дейін
жолаушылар орындарын
қоса алғанда             6
16-дан астам
жолаушылар орындары      7
Жүк автомобильдері
және олардың базасында
жасалған жүк көтерімді.
лігі мынадай көлік
құралдары:
2 тоннаға дейін қоса
алғанда                  7
2 тоннадан жоғары        9
Троллейбустар,
трамвайлар               7
Мотокөлік                1
Тіркемелер (жартылай
тіркемелер)              2
Барлығы                  х
-------------------------------------------------------------------
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
* Осы баған Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 1 шілдедегі
N 446-ІІ Заңына сәйкес толтырылады
таблицаның жалғасы
----------------------------------------------------
Оңтүстік |      |      | Жарна сомасы ((2б х 3б
Қазақстан,|Астана|Алматы| түзету коэф.*)+(2б х 4б х
Шығыс   |қаласы|қаласы| түзету коэф.*)+(2б х 5б х
Қазақстан |      |      | түзету коэф.*)+(2б х 6б х
және Алматы|      |      | түзету коэф.*)+(2б х 7б х
облыстары |      |      | түзету коэф.*)+(2б х 8б х
-------------------------| түзету коэф.*)хАЕК)/1000)
Көлік   |Көлік |Көлік |
құралдары. | құр. | құр. |
ның саны  | ның  | ның  |
|саны  |саны  |
|      |      |
|      |      |
|      |      |
-----------------------------------------------------
6    |   7  |   8  |            9
-----------------------------------------------------
бірлік   бірлік  бірлік          мың теңге
-----------------------------------------------------
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
22-қосымша
01-131-нысан
Білім беру және әлеуметтік қорғау мекемелерінде
тамақтануға арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                               131
Азық-түліктерді сатып алу
--------------------------------------------------------------------
р.р. N|Алушылардың|Тамақтана.|Мекемелердің|  Бір   | шығыстардың
|   атауы   |тындардың | жұмыс істеу| күніне |   сомасы
|           |  бір     |    күні    |   1    | (мың теңге)
|           | күндегі  |  (күндер)  |бірлікке|(3-бағ. х 4-бағ.
|           |орташа са.|            |тамақта.|х 5-бағ./1000)
|           |ны (бірл.)|            |ну нор. |
|           |          |            |  масы  |
|           |          |            |(теңге) |
--------------------------------------------------------------------
1  |     2     |     3    |     4     |    5    |       6
--------------------------------------------------------------------
Жиыны:                       х          х
--------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
23-қосымша
02-131-нысан
ҚМ, ҰҚК, Республикалық гвардия, ішкі істер
органдары мекемелеріндегі тамақтануға арналған
шығындарды есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                               131
Азық-түліктерді сатып алу
--------------------------------------------------------------------
р.|      |Тамақтана.|Мекемелердің|  Бір   |Бір айда|Айлар.|Шығын.
р.|Алушы.|тындардың | жұмыс істеу| күніне |мерзімді| дың  |дардың
N |лардың|  бір     |    күні    |   1    |қызмет. |саны  |сомасы
|атауы | күндегі  |  (күндер)  |бірлікке|тегі 1  |(айл.)|(мың
|      | орташа   |            |тамақта.|әскери  |      |теңге)
|      |  саны    |            |ну нор. |қызм.-ге|      |(3-бағ.
|      | (бірл.)  |            |масы    |темекі  |      |х4-бағ.
|      |          |            |(теңге) |бұйымда.|      |х5-бағ.
|      |          |            |        |рын бо. |      |+3-бағ.
|      |          |            |        |сату    |      |х6-бағ.
|      |          |            |        |нормасы |      |х7-бағ.
|      |          |            |        |(теңге) |      |/1000)
--------------------------------------------------------------------

1        |  2   |      3      |       4      |       5
-------------------------------------------------------------------
Единица измерения  коэф.      ед.            ед.             ед.
--------------------------------------------------------------------
Легковые автомобили
и построенные на
их базе трансп.
средства с объе-
мом двигателя:
до 1200 куб.см.
включительно        3
свыше 1200 до
1600 куб.см.        4
свыше 1600 до
2000 куб.см.        5
свыше 2000 до
2500 куб.см.        7
свыше 2500 до
3500 куб.см.        9
свыше 3500
куб.см.             10
Автобусы,
микроавтобусы и
построенные на
их базе трансп.
средства:
до 16 пассажирских
мест включительно   6
свыше 16 пасса-
жирских мест        7
Грузовые автомо-
били и постро-
енные на их
базе трансп.
средства с
грузоподьемностью:
до 2 тонн
включительно        7
свыше 2 тонн        9
Троллейбусы,
трамваи             7
Мототранспорт       1
Прицепы
(полуприцепы)       2
Итого              х
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
--------------------------------------------------------------------
Тип транспортного|Размер|Южно-Казахс-  |г. Ас-|г. Ал-  |Сумма взноса
средства, объем  |плате-|танская,Вочно-|тана  |маты    |((гр.2х
двигателя        |жа*   |Казахстанская |      |        |гр.3 х
|      |и Алматинская |      |        |поправ.коэф.
|      |области       |      |        |*)+(гр.2х
|      | -----------------------------|гр.4 х
|      |   кол-во     |кол-во|кол-во  |поправ.коэф.
|      |   трансп.    |транс.|трансп. |*)+(гр.2х
|      |   средств    |средс.|средств |гр. 5 х
|      |              |      |        |поправ.коэф.
|      |              |      |        |*)+(гр.2 х
|      |              |      |        |гр.6 х
|      |              |      |        |поправ.коэф.
|      |              |      |        |*)+(гр.2 х
|      |              |      |        |гр. 7 х
|      |              |      |        |поправ.коэф.
|      |              |      |        |*)+(гр.2 х
|      |              |      |        |гр.8 х
|      |              |      |        |поправ.коэф.
|      |              |      |        |*)) х МРП/
|      |              |      |        |1000
--------------------------------------------------------------------
1        |  2   |       6      |  7   |   8    |     9
--------------------------------------------------------------------
Единица измерения  коэф.   ед.    ед.     ед.     ед.     тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------
Легковые автомобили
и построенные на
их базе трансп.
средства с объе-
мом двигателя:
до 1200 куб.см.
включительно        3
свыше 1200 до
1600 куб.см.        4
свыше 1600 до
2000 куб.см.        5
свыше 2000 до
2500 куб.см.        7
свыше 2500 до
3500 куб.см.        9
свыше 3500
куб.см.             10
Автобусы,
микроавтобусы и
построенные на
их базе трансп.
средства:
до 16 пассажирских
мест включительно   6
свыше 16 пасса-
жирских мест        7
Грузовые автомо-
били и постро-
енные на их
базе трансп.
средства с
грузоподьемностью:
до 2 тонн
включительно        7
свыше 2 тонн        9
Троллейбусы,
трамваи             7
Мототранспорт       1
Прицепы
(полуприцепы)       2
Итого              х
-------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)
* Данная графа заполняется в соответствии с ~Z030446 Законом Республики Казахстан от 1 июля 2003 года № 446-II ЗРК. ___________________________________________________________________
Приложение 22
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-131
Расчет расходов на питание в учреждениях
образования и социальной защиты
Коды
Год                                            _____
Вид данных (прогноз, план, отчет)             |_____|
Функциональная группа                         |_____|
Администратор программ                        |_____|
Государственное учреждение                    |_____|
Программа                                     |_____|
Подпрограмма                                  |_____|
Специфика     Приобретение продуктов питания  |_131_|
____________________________________________________________________
N |Наименование|Среднее   |Дни функци-|Норма     |Сумма расходов
п/п|получателей |количество|онирования |питания на|(тыс. тенге)
|            |питающихся|учреждения |1 единицу |(гр.3 х гр. 4 х
|            |в день    |(дни)      |в день    |гр.5)/1000
|            |(ед.)     |           |(тенге)   |
--------------------------------------------------------------------
1 |     2      |    3     |     4     |    5     |       6
--------------------------------------------------------------------
Итого                       х          х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл. бухгалтер (начальник ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 23
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 02-131
Расчет расходов на питание в учреждениях
органов внутренних дел, МО, КНБ,
Республиканской гвардии
Коды
Год                                            _____
Вид данных (прогноз, план, отчет)             |_____|
Функциональная группа                         |_____|
Администратор программ                        |_____|
Государственное учреждение                    |_____|
Программа                                     |_____|
Подпрограмма                                  |_____|
Специфика     Приобретение продуктов питания  |_131_|
____________________________________________________________________
N |Наимено-|Среднее|Дни функ-|Норма  |Норма   |Кол-во|Сумма расходов
п/п|вание   |коли-  |циониро- |питания|отпуска |меся- |(тыс.тенге)
|получа- |чество |вания    |на 1   |табачных|цев   |(гр.3 х гр.
|телей   |питаю- |учрежде- |единицу|изд. на |(мес.)|4 х гр.5 +
|        |щихся в|ния (дни)|в день |1 воен. |      |гр. 3 х гр.
|        |день   |         |(тенге)|нослуж. |      |6 х гр.7)/
|        |(ед.)  |         |       |срочной |      |1000
|        |       |         |       |службы  |      |
|        |       |         |       |в месяц |      |
|        |       |         |       |(тенге) |      |
--------------------------------------------------------------------

1 |  2   |     3    |      4     |    5   |    6   |   7  |   8
--------------------------------------------------------------------
Жиыны:                       х          х
--------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
24-қосымша
03-131-нысан
Ветеринариялық мекемелерінде тамақтануға
арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                               131
Азық-түліктерді сатып алу
--------------------------------------------------------------------
р.р. N|Алушылардың|Тамақтана.|Мекемелердің|  Бір   | шығыстардың
|   атауы   |тындардың | жұмыс істеу| күніне |   сомасы
|           |  бір     |    күні    |   1    |(мың. теңге)
|           | күндегі  |  (күндер)  |бірлікке|(3-бағ.х4-бағ.
|           |орташа са.|            |тамақта.|х5-бағ./1000)
|           |ны (бірл.)|            |ну нор. |
|           |          |            |  масы  |
|           |          |            |(теңге) |
--------------------------------------------------------------------
1  |     2     |     3    |     4      |    5    |       6
--------------------------------------------------------------------
Жиыны:                       х          х
--------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
25-қосымша
04-131-нысан
Денсаулық сақтау мекемелеріндегі тамақтануға
арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                    Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                                 131
Тамақ өнімдерін сатып алу
--------------------------------------------------------------------
N |     Бөлімшелердің (жеке       | Төсек |1 төсек- |Тамақтануға
|     ұйымдардың) атауы         |-күндер| күніне  | арналған
|                               | саны  |арналған |барлық шы.
|                               |       |тамақтану|ғындар, мың
|                               |       |шығыста. |теңге (3-
|                               |       |  рының  |бағ. х 4-
|                               |       |нормасы, |бағ.)/1000
|                               |       |теңгемен |
--------------------------------------------------------------------

1 |    2   |   3   |    4    |   5   |    6   |   7  |      8
--------------------------------------------------------------------
Итого                   х        х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл. бухгалтер (начальник ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 24
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 03-131
Расчет расходов на питание
в ветеринарных учреждениях
Коды
Год                                        _____
Вид данных (прогноз, план, отчет)         |_____|
Функциональная группа                     |_____|
Администратор программ                    |_____|
Государственное учреждение                |_____|
Программа                                 |_____|
Подпрограмма                              |_____|
Специфика Приобретение продуктов питания  |_131_|
____________________________________________________________________
N  |Наименование|Среднее ко-|Дни функцио-| Норма    |Cумма расходов
п.п|получателей |личество   |нирования   |питания на|тыс. тенге
|            |питающихся |учреждения  |1 единицу |(гр.3 х гр.4х
|            |в день     | (дни)      | в день   |гр. 5)/1000
|            |(ед.)      |            | (тенге)  |
___|____________|___________|____________|__________|_______________
1 |    2       |      3    |       4    |     5    |      6
___|____________|___________|____________|__________|_______________
Итого                          х           х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл. бухгалтер (начальник ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 25
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 04-131
Расчет расходов на питание
в учреждениях здравоохранения
Коды
Год                                        _____
Вид данных (прогноз, план, отчет)         |_____|
Функциональная группа                     |_____|
Администратор программ                    |_____|
Государственное учреждение                |_____|
Программа                                 |_____|
Подпрограмма                              |_____|
Специфика Приобретение продуктов питания  |_131_|
______________________________________________________________________
N  |Наименование отделений  |Кол-во кой-|Норма расходов|Сумма расходов
п.п|(отдельных организаций) |ко-дней    |на питание на |на питание,
|                        |           |1 койко-день, |тыс. тенге
|                        |           |  в тенге     |(гр.3 х гр.4)
|                        |           |              |  /1000
___|________________________|___________|______________|_____________

1 |               2               |   3   |     4   |      5
--------------------------------------------------------------------
1   жалпы
2   онкологиялық
3   нефрологиялық
4   гастроэнтерологиялық
5   эндокринологиялық
6   гемотологиялық
7   күйікті емдеу
8   1-ден 3 жасқа дейінгі
балалар үшін
9   3-тен 7 жасқа дейінгі
балалар үшін
10  7-ден 14 жасқа
дейінгі балалар үшін
11  жүкті және босанған
әйелдер үшін
12  ҰОС-ның қатысушылары мен
мүгедектері үшін
13  туберкулездік емес
санаторийлер:
14  - 3 жасқа дейінгі
- 3-тен 7 жасқа дейінгі
- 7-ден 14 жасқа дейінгі
14  сәбилер үйі
15  қан тапсырған күнгі
донорлар үшін
16  күндізгі стационарлар
17  туберкулезге қарсы ауруханалар
мен бөлімшелер:
- ересектер үшін
- 3 жасқа дейінгі
- 3-тен 7 жасқа дейінгі
- 7-ден 14 жасқа дейінгі
- 14-тен 16 жасқа дейінгі
Жиыны:
--------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы ___________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ______________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
26-қосымша
01-132-нысан
Дәрі-дәрмектерге және медициналық тағайындаудың
өзге де құралдарына арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                               132
Дәрі-дәрмектерге және медициналық тағайындаудың
өзге де құралдарын сатып алу
--------------------------------------------------------------------
р.р. N|Алушылардың|Алушылар. |Мекемелердің|  Бір    | шығыстардың
|   атауы   |дың  бір  | жұмыс істеу| күніне  |   сомасы
|           |күндегі   |    күні    |   1     | (мың. теңге)
|           |орташа    |  (күндер)  |бірлікке |(3-бағ.х4-бағ.
|           |саны      |            |дәрі-дәр.|х5-бағ./1000)
|           |(бірл.)   |            | мектер  |
|           |          |            | босату  |
|           |          |            | нормасы |
|           |          |            | (теңге) |
--------------------------------------------------------------------
1  |     2     |     3    |     4      |    5    |       6
--------------------------------------------------------------------
Жиыны:                       х          х
--------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
27-қосымша

1 |          2             |      3    |       4      |       5
___|________________________|___________|______________|_____________
1  общие
2  онкологические
3  нефрологические
4  гастроэнтерологические
5  эндокринологические
6  гемотологические
7  ожоговые
8  для детей от 1 года до
3-х лет
9  для детей от 3-х до 7 лет
10  для детей от 7 до 14 лет
11  для беременных и рожениц
12  для инвалидов ВОВ и
участников
13  нетуберкулезные санатории
- до 3-х лет
- от 3-х до 7 лет
- от 7 до 14 лет
14  дома ребенка
15  для доноров в день сдачи
крови
16  дневные стационары
17  противотуберкулезные
больницы и отделения
- взрослым
- до 3-х лет
- от 3-х лет до 7 лет
- от 7 до 14 лет
- от 14 до 16 лет
____________________________________________________________________
Итого
Руководитель администратора программ _________________
Гл. бухгалтер (начальник ФЭО)_________________________
___________________________________________________________________
Приложение 26
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 01-132
Расчет расходов
на медикаменты и прочие средства медицинского назначения
Коды
Год                                                    _______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                      |______|
Функциональная группа                                  |______|
Администратор программ                                 |______|
Государственное учреждение                             |______|
Программа                                              |______|
Подпрограмма                                           |______|
Специфика        Приобретение медикаментов,            |      |
и прочих средств медицинского назначения|_132__|
______________________________________________________________________
N  |Наименование|Среднее   |Дни функцио-|Норма отпуска|Сумма расходов
п.п|получателей |количество|нирования   |медикаментов |в тыс. тенге
|            |получате- |государст-  |на 1 единицу |(гр.3 х гр.4 х
|            |лей в день|венных уч-  |в день       |гр.5)/1000
|            |(ед.)     |реждений в  |(тенге)      |
|            |          |год (дни)   |             |
___|____________|__________|____________|_____________|_______________
1 |     2      |    3     |     4      |      5      |       6
___|____________|__________|____________|_____________|_______________
Итого                       х             х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО)
____________________________________________________________________
Приложение 27
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ

02-132-нысан
Стационарлық денсаулық сақтау мекемелеріндегі
дәрі-дәрмектерге арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                               132
Дәрі-дәрмектерді және медициналық
тағайындаудың өзге де құралдарын сатып алу
--------------------------------------------------------------------
N|Бөлімше.| Емделіп  |Бір күнде  | 1 науқастың| Дәрі-дәрмектерге
| лердің |  біткен  |1 науқасты |   төсекте  | арналған барлық
| атауы  |науқастар.|емдеу кур. |болған күн. | шығындар сомасы,
|        |дың саны  |сының құны,|дерінің ор. | мың теңге (3-бағ.х
|        |          |теңге      |таша саны   | 4-бағ.х5-бағ.)
|        |          |           |            | /1000
--------------------------------------------------------------------
1 |   2    |    3     |     4     |      5     |         6
--------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы ___________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ___________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
28-қосымша
03-132-нысан
Амбулаториялық-емханалық денсаулық сақтау
мекемелеріндегі дәрі-дәрмектерге арналған
шығындарды есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                               132
Дәрі-дәрмектерді, медициналық
тағайындаудың өзге де құралдарын сатып алу
----------------------------------------------------------
Дәрігерлік   | 1 дәрігерлік      |   Дәрі-дәрмектерге
қатынастардың| қатынастарға      |   арналған барлық
саны      | арналған дәрі-    |  шығындар сомасы, мың теңге
бір жылға   | дәрмектердің құны,| (1-бағ. х 2-бағ.)/1000
|      теңге        |
----------------------------------------------------------

Форма 02-132
Расчет расходов на медикаменты
в стационарных учреждениях здравоохранения
Коды
Год                                                    _______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                      |______|
Функциональная группа                                  |______|
Администратор программ                                 |______|
Государственное учреждение                             |______|
Программа                                              |______|
Подпрограмма                                           |______|
Специфика        Приобретение медикаментов             |      |
и прочих средств медицинского назначения|_132__|
______________________________________________________________________
N  |Наименование|Кол-во|Стоимость|Среднее число дней|Сумма расходов
|отделений   |проле-|курса ле-|пребывания 1-го   |на медикаменты,
|            |ченных|чения 1  |больного на койке |тыс. тенге
|            |боль- |больного |                  |(гр.3 х гр. 4
|            |ных   |в день,  |                  |х гр.5)/1000
|            |      | тенге   |                  |
____|____________|______|_________|__________________|_______________
1 |     2      |   3  |    4    |        5         |        6
____|____________|______|_________|__________________|_______________
Руководитель администратора программ _______________________
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО)________________________________
Приложение 28
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 03-132
Расчет расходов на медикаменты
в амбулаторно-поликлинических учреждениях здравоохранения
Коды
Год                                                    _______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                      |______|
Функциональная группа                                  |______|
Администратор программ                                 |______|
Государственное учреждение                             |______|
Программа                                              |______|
Подпрограмма                                           |______|
Специфика        Приобретение медикаментов,            |      |
прочих средств медицинского назначения|_132__|
______________________________________________________________________
Кол-во     | Стоимость медикаментов  |     Сумма расходов на
врачебных    |на 1 врачебное посещение,|  медикаменты, тыс.тенге
посещений    |        (тенге)          |    (гр.1 х гр.2)/1000
в год       |                         |
______________|_________________________|____________________________

1      |          2        |           3
----------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы ___________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ___________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау ережесіне
29-қосымша
01-134-нысан
Мүліктік керек-жарақ заттарын сатып алуға, тігуге
және жөндеуге және басқа да пішімдік және арнайы
киім-кешектерді сатып алуға арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                              134
Мүліктік керек-жарақ заттарын сатып алу,
тігу және жөндеу және басқа да пішімдік
және арнайы киім-кешектерді сатып алу
-------------------------------------------------------------
Алушылардың | Орташа |              |  шығыстардың сомасы
атауы     | жылдық |  Бір жылға   |     (мың теңге)
| саны   | бір бірлікке |(2-бағ. х 3-бағ.)/1000
|(бірл.) |арналған норма|
|        |   (теңге)    |
-------------------------------------------------------------
1      |   2    |       3      |          4
-------------------------------------------------------------
Жиыны           х            х
-------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы _______________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ баст.) _______________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 30-қосымша
01-139 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жызылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Денсаулық сақтау мекемелеріндегі жұмсақ мүкәммал
сатып алуға арналған шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі                                    |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік            Басқа тауарларды              |    139     |
сатып алу
Бөлімшелердің
(жекелеген
ұйымдардың)
атауы
Дәрі-
герлік
лауа-
зым-
дардың
саны
Жылына
1
дәрі-
герлік
лауа-
зымға
арнал-
ған
норма
құны,
теңге
Төсек-
тер
саны
Жылына
1 тө-
секке
норма
құны,
теңге
Жұмсақ
мүкәммалға
шығыстар
сомасы
арналған
(мың теңге)
(2-б.х
3-б.)+
(4-б.х
5-б.))/
1000
1
2
3
4
5
6
амбулаторлық-
емханалық ұйым-
дар (бөлімшелер)
х
х
әйелдер кон-
сультациялары
(жеке және пер-
зентханалардың,
ауруханалардың
құрамына
кіретін)
х
х
терапевттік
х
х
неврологиялық,
кардиологиялық
х
х
жұқпалы, тері-
венерологиялық
х
х
хирургиялық
х
х
нейрохирургиялық
х
х
күйікті емдеу
х
х
офтальмология-
лық, отоларин-
гологиялық
х
х
реанимациялық
палаталары бар
анестезиология-
лық-реанимация-
лық және жедел-
детілген терапия
х
х
туберкулездік
х
х
психиатриялық
х
х
гинекологиялық
х
х
акушерлік, жүк-
тілік патология-
сының бөлімшесі
х
х
- жүкті және
босанған әйел-
дер үшін
х
х
- жаңа туған
нәрестелер үшін
х
х
Балалар
бөлімшесі
х
х
оның ішінде:
х
х
1 жасқа дейін
х
х
1 жастан
3 жасқа дейін
х
х
3 жастан
7 жасқа дейін
х
х
7 жастан
15 жасқа дейін
х
х
аналар үшін
х
х
Жиыны
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 31-қосымша
02-139а нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жызылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
Өзге де жабдықтарды, жұмсалатын материалдарды
сатып алу бойынша шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (жоспар, есеп)                     |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік            Басқа тауарларды              |    139     |
сатып алу
Атауы
Өлшем
бір-
лігі
Саны
Бірлік
үшін
орташа
құн,
теңге
Жалпы
құны,
мың
теңге
(3-б. х
4-б.)/
1000
1
2
3
4
5
Принтерлер мен көшіру
аппараттары үшін қағаз:
А3, А4, А5 пішіні
кг.
Рулонды, кесілген БПҚ
кг.
факстер үшін
кг.
Картридждер:
лазерлік, тасқынды
принтерлер үшін
дана
көшіру аппараттары үшін
дана
факстер үшін
дана
Тонерлер:
лазерлік, тасқынды
принтерлер үшін
дана
көшіру аппараттары үшін
дана
факстер үшін
дана
Жабдықтар үшін басқа шығыс
материалдарын сатып алу
дана
Өзге де жабдықтар
дана
Барлығы
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
02-139б нысаны
Жұмсалатын материалдар, жинақтаушы және қосалқы
бөлшектерді сатып алу шығындарын есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Деректердің түрі (болжам)                          |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарламалардың әкімшісі                          |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелігі         Өзге де тауарларды сатып алу    |     139    |
Атауы
Өлш.
бірл.
Саны
Бірлік
құны,
USD
Жалпы құны,
мың теңге
(3бағ. х
4бағ.х
USD курсы
ҚР ҰБ
бойынша)
/1000
1
2
3
4
5
Принтерлер және көшіру
аппараттары үшін қағаз
кг.
Принтерлер, көшіру аппа-
раттары, факстар үшін
картридждер
дана
Принтерлер, көшіру аппа-
раттары, факстар үшін
тонерлер
дана
Жинақтаушы бөлшектер, ЗИП,
желі аксессуарлары және
желі жабдықтары
дана
Барлығы
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 32-қосымша

1       |           2             |              3
______________|_________________________|____________________________
Руководитель администратора программ__________________________
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО) _________________________________
Приложение 29
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
администраторами бюджетных программ
Форма 01-134
Расчет расходов
на приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого имущества и
другого форменного и специального обмундирования
Коды
Год                                                    _______
Вид данных (прогноз, план, отчет)                      |______|
Функциональная группа                                  |______|
Администратор программ                                 |______|
Государственное учреждение                             |______|
Программа                                              |______|
Подпрограмма                                           |______|
Специфика     Приобретение, пошив и ремонт             |_134__|
предметов вещевого имущества и другого
форменного и специального обмундирования
__________________________________________________________________
Наименование получателей|Среднегод.|  Норма     |Сумма расходов
| кол-во   |на единицу  |(тыс. тенге)
|(единиц)  |  на год    |(гр.2 х гр.3)/
|          |  (тенге)   |1000
________________________|__________|____________|_______________
1             |     2    |     3      |       4
________________________|__________|____________|_______________
Итого                    х          х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Гл.Бухгалтер (нач.ФЭО)
____________________________________________________________________
Приложение 30
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ                <*>
Сноска. Приложение 30 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 02-139
Расчет расходов на приобретение мягкого
инвентаря в учреждениях здравоохранения
Коды
Год                                                ______________
Вид данных                                        |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение прочих товаров          |     139      |
|______________|
Наименование отделений
(отдельных организаций)
Число
вра-
чебных долж-
ностей
Стои-
мость
нормы на 1 врач. долж-
ность в год, тенге
Коли-
чест-
во
коек
Стои-
мость нормы на 1 койку в год,
в тенге
Сумма
расходов
на мягкий
инвентарь (тыс.тенге) ((гр.2х
гр.3)
+(гр.4х
гр.5))/
1000
1
2
3
4
5
6
амбулаторно-
поликлинические организации (подразделения)
х
х
женские консультации (самост.входящих в состав роддомов, больниц)
х
х
терапевтическое
х
х
неврологическое, кардиологическое
х
х
инфекционное, кожно-венерологическое
х
х
хирургическое
х
х
нейрохирургическое
х
х
ожоговое
х
х
офтальмологическое, отоларингологическое
х
х
анестезиологии-
реанимации с палатами реанимации и интен-
сивной терапии
х
х
туберкулезное
х
х
психиатрическое
х
х
гинекологическое
х
х
акушерское, отделение патологии беременности
х
х
- для беременных и рожениц
х
х
- для новорожденных
х
х
Детское отделение
х
х
в том числе:
х
х
до 1 года
х
х
от 1 года до 3х лет
х
х
от 3 до 7 лет
х
х
от 7 до 15 лет
х
х
для матерей
х
х
Итого
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 31
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение в новой редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 ; приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года N 61 ; от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 02-139а
Расчет
расходов по закупке расходных материалов,
прочего оборудования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (план, отчет)                          |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение прочих товаров          |     139      |
|______________|
Наименование
Ед. изм.
Коли-
чест-
во
Средняя стоимость
за единицу, тенге
Общая стоимость, тыс.тенге (гр.3 х гр. 4 х /1000
1
2
3
4
5
Бумага для принтеров и копировальных аппаратов:
Формат А3, А4,А5
кг.
Рулонная, перфорированная ЛБК
кг.
для факсов
кг.
Картриджи:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Тонеры:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Приобретение других расходных материалов для оборудования
шт.
Прочее оборудование
шт.
Всего
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Форма 02-139б
Расчет
расходов по закупке расходных материалов,
прочего оборудования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз)                              |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение прочих товаров          |     139      |
|______________|
Наименование
Ед. изм.
Коли-
чест-
во
Средняя стоимость
за единицу, USD
Общая стоимость, тыс.тенге (гр.3 х гр. 4 х курс USD по НБ РК)/1000
1
2
3
4
5
Бумага для принтеров и копировальных аппаратов:
Формат А3, А4, А5
кг.
Рулонная, перфорированная ЛБК
кг.
для факсов
кг.
Картриджи:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Тонеры:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Приобретение других расходных материалов для оборудования
шт.
Прочее оборудование
шт.
Всего
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 32
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ         <*>
Сноска. Приложение 32 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .

01-142 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жызылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Байланыс қызметтеріне ақы төлеуге арналған
шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік      Байланыс қызметтеріне ақы төлеу     |     142    |
Байланыс түрлері
Өлшем
бірлігі
Нөмір-
лер
(нүк-
телер,
арналар)
саны
(бірлік)
Айына 1
бірлікке
арналған
абонент-
тік ақы
(теңге)
Айына 1
бірлікке
арналған
уақыттық
ақы
(теңге)
Байланыс
арнасын
пайда-
ланған
үшін
жылына
1 рет
ақы
төлеу
мөлшері
(теңге)
1
2
3
4
5
6
1.
Үкіметтік
байланыс
2. Радио-
телефондар
х
х
х
3. Модем
бойынша
деректер
беру
х
х
х
4. Тікелей
байланыс
арналары
Мб
х
х
5. Коммута-
циялық
байланыс
арналары
сағ.
х
х
6.
Телетайп
х
7. Қалалық
телефон
нөмірлері
(о.і. факс):
х
дана
х
қатар
дана
х
8. Ішкі
(мекеме-
лік)
байланыс
х
х
9. Транктік
байланыс
(Моторола,
Маяк)
10. Ұялы
байланыс
х
11. Пейджер
х
12. Қала-
аралық
сөйлесулер
х
х
х
13. Почта-
телеграф
шығыстары
х
х
х
х
14. Радио
х
х
х
15. Интернет
желісіне
кіру
қызметтері
Мб
х
Маршрут
белгілеу-
шілер
дана
порт
Кбит/с
16. VPDN
қызметтері
сағ.
суффиксті
қолдау
ай
17. Спутниктік байланыс
қызметтері
арна
жабдықтар
дана
18. Өзге
де байланыс
түрлері
Жиыны
х
х
х
х
таблицаның жалғасы:
Байланыс түрлері
Айына
1 бір-
лікке
арнал-
ған
орташа
шығын-
дар
(теңге)
Айлар
саны
Айына
1 бір-
лікке
арнал-
ған
жал-
герлік
төлем
Айына
трафик
үшін
төлем
Шығындар
сомасы
((4-бағ.
х 8-бағ.
+ 5-бағ.
х 8-бағ.
+ 6-бағ.
+ 7-бағ.
х.8-бағ.
+ 9-бағ.
х 8-бағ.
+ 10-бағ.
х 8-бағ.)
х 3-бағ.)
/1000 (мың
теңге)
1
7
8
9
10
11
1. Үкіметтік
байланыс
х
х
2.
Радиотеле-
фондар
х
х
3. Модем бойынша
деректер
беру
х
х
4. Тікелей
байланыс
арналары
5. Коммутация-
лық байланыс
арналары
6. Телетайп
х
х
7. Қалалық
телефон нөмірлері
(о.і. факс):
х
х
х
х
қатар
х
х
х
8. Ішкі
(мекемелік)
байланыс
9. Транктік
байланыс (Моторола,
Маяк)
х
10. Ұялы
байланыс
х
х
11. Пейджер
х
х
12. Қалааралық
сөйлесулер
х
х
13. Почта-
телеграф
шығыстары
х
х
14. Радио
х
х
15. Интернет
желісіне кіру
қызметтері
Маршрут
белгілеу-
шілер
порт
16. VPDN
қызметтері
суффиксті
қолдау
17. Спутниктік
байланыс
қызметтері
жабдықтар
18. Өзге де
байланыс
түрлері
Жиыны
х
х
х
х
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 35-қосымша

Форма 01-142
Расчет расходов
на оплату услуг связи
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Оплата услуг связи                   |     142      |
|______________|
Виды связи
Ед.
изм
Кол-во номеров (точек, кана-
лов)   (ед.)
Абонент-
ская плата на 1 единицу в месяц
(тенге)
Повре-
менная оплата
на 1 ед.
в месяц    (тенге)
Размер
оплаты 1
раз в год
за исполь-
зование канала
связи
(тенге)
1
2
3
4
5
6
1. Правительственная связь
2. Радиотелефоны
х
х
х
3. Передача  данных по модему
х
х
х
4. Прямые каналы связи
Мб
х
х
5. Коммутируемый канал связи
час
х
х
6. Телетайп
х
7. Городские телефонные номера (в т.ч факс):
х
основные
шт.
х
параллельные
шт.
х
8. Внутренняя
(учрежденческая) связь
х
х
9. Транковая связь (Моторола, Маяк)
10. Сотовая связь
х
11. Пейджер
х
12. Междугородние переговоры
х
х
х
13. Почтово-телеграфные расходы
х
х
х
х
14. Радио
х
х
х
15. Услуги  доступа к сети интернет
Мб
х
маршрутизаторы
шт.
порт
Кбит/с
16. Услуги VPDN
час
поддержка суффикса
месяц
17. Услуги спутниковой связи
канал
оборудования
шт.
18. Прочие виды связи
Итого
х
х
х
х
Продолжение таблицы
Виды связи
Средние затраты за месяц на 1 единицу (тенге)
Чис-
ло
ме-
ся-
цев
Аренд-
ная
плата
на 1 ед.
в месяц
Плата за трафик
в месяц
Сумма затрат
((гр.4 х гр.8+гр.5 х гр.8+гр.6+гр.7 х гр.8+гр.9 х гр.8+гр.10 х гр.8) х гр.3)/1000 (тыс.тенге)
1
7
8
9
10
11
1 Правительственная связь
х
х
2 Радиотелефоны
х
х
3  Передача  данных по модему
х
х
4 Прямые каналы связи
5 Коммутируемый канал связи
6 Телетайп
х
х
7 Городские телефонные номера (в т.ч факс):
основные
х
х
параллельные
х
х
8 Внутренняя
(учрежденческая) связь
9 Транковая связь (Моторола, Маяк)
10 Сотовая связь
х
х
11 Пейджер
х
х
12 Междугородние переговоры
х
х
13 Почтово-
телеграфные расходы
х
х
14 Радио
х
х
15 Услуги  доступа к сети интернет
маршрутизаторы
порт
16 Услуги VPDN
поддерж-
ка суффикса
17 Услуги спутниковой связи
оборудования
18 Прочие виды связи
Итого
х
х
х
х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 35
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ          <*>
Сноска. Приложение 35 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .

01-145 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Орталық жылу жүйесімен мемлекеттік мекемелердегі
ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға жұмсалатын жылу
шығындарын есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                   Жылу үшін ақы төлеу    |     145    |
Жылыты-
латын
алаң
Бір айға
ш.м.
үшін
жылуға
арналған
орташа
құн
Жылытылатын
алаңға
арналған
бір айдағы
шығындар
сомасы
(1-бағ.х
2-бағ.)
Жылыту
маусымының
ұзақтығы
Жалпы
шығындар
сомасы
(3-бағ.х.
4-бағ.)
/1000
1
2
3
4
5
ш.м      теңге      теңге            ай       мың теңге
Жиыны
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 38-қосымша
02-145 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Дербес жылыту жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін
үй-жайларды жылытуға жылу шығындарын есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                   Жылу үшін ақы төлеу    |     145    |
Отын түрі
Айына 1 ш.м. алаңға отын шығыны-
ның
өткен
жылы
нақты
шығын-
дар
Жылы-
тыла-
тын
алаң
Жылыту
маусы-
мының
ұзақтығы
Қажетті
отын
көлемі
(2-бағ.х
3-бағ.х
4-бағ.)
Бір
бір-
лікке
отын
құны
Жалпы
шығыс-
тар
сомасы
(5-бағ.
х 6-бағ.)
/1000
1
2
3
4
5
6
7
Қатты
(көмір,
ағаш)
Сұйық
(дизель
отыны)
тонна/     ш.м.     айы       тонна    теңге/  мың
ш.м.                                  тонна   теңге
Жиыны
Бағдарлама әкімшісінің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 39-қосымша

Форма 01-145
Расчет расходов
тепла на отопление зданий, помещений для
государственных учреждений с центральной
системой отопления
Коды
Год                                                ______________
Вид данных                                        |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Оплата за отопление                  |     145      |
|______________|
Отапли-
ваемая площадь
Средняя стоимость на тепло за 1 кв.м. в месяц
Сумма затрат в месяц на отапливаемую площадь (гр.1 х гр.2)
Продолжи-
тельность отопительного
сезона
Общая сумма расходов    (гр.3 х гр.4)/1000
1
2
3
4
5
кв.м.
тенге
тенге
месяц
тыс. тенге
Итого
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 38
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ              <*>
Сноска. Приложение 38 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 02-145
Расчет расходов
тепла на отопление зданий, помещений для
государственных учреждений с автономной
системой отопления
Коды
Год                                                ______________
Вид данных                                        |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Оплата за отопление                  |     145      |
|______________|
Виды
топлива
Факти-
ческий расход топлива за прошлый год на 1 кв.м.
площади в месяц
Отапли-
ваемая площадь
Продолжи-
тельность
отопи-
тельного сезона
Необхо-
димый объем топлива (гр.2 х гр.3 х гр.4)
Стои-
мость топлива
за еди-
ницу
Общая сумма расходов (гр.5 х гр. 6)/1000
1
2
3
4
5
6
7
Твердое (уголь,
дрова)
Жидкое
(дизтопливо)
тонна/
кв.м.
кв.м.
месяц
тонн
тенге/
тонна
тыс.
тенге
Итого
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 39
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. В новой редакции - от 10 мая 2005 года N 65 . Приложение 39 с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .

01-146 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда, өзгерту енгізілді - ҚР
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10
мамырдағы N 65 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36
бұйрығымен.
Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды ұстау,
қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу бойынша
шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік       Ғимараттарды, үй-жайларды,         |     146    |
жабдықтарды және басқа да
құралдарды ұстау, қызмет көрсету,
ағымдағы жөндеу
Атауы
Өлшем
бірлігі
Саны
Жабдық бірлігі
үшін айына
қызмет құны
(штаттан тыс 1
қызметкерге
төленетін
жалақының
айлық сомасы)
Алып
отырған
алаңы
1
2
3
4
5
теңге
ш.м.
1. Ғимараттарды
ұстау, қызмет
көрсету
2. Ғимараттар мен
үй-жайларды
ағымдағы жөндеу
х
3. Есептеу техни-
касы құралдарын
және басқа да
құралдарды күтіп
ұстау, оларға
техникалық қызмет
көрсету
дана
х
4. Жабдықтарды
және басқа да
құралдарды
ағымдағы
жөндеу
х
5. Жабдықтарды
және басқа да
құралдарды күрделі
жөндеуі
дана
х
6. <*> алынып тасталды - 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36
бұйрығымен;
7. Штаттан тыс қызметкерлерге жалақы төлеу
Жиыны
таблицаның жалғасы:
Атауы
1
ш.м.
айына
шы-
ғыс-
тар
сома-
сы
Жылына
шығыс-
тар
сомасы
(3-бағ.х
4-бағ.
+
5-бағ.
х
6-бағ.)
х
12/
1000
Жылына ағым-
дағы,
күрде-
лі жөн-
деуге
шығыс-
тар
сомасы
Штаттан
тыс қыз-
меткер-
лерге
төленетін
жалақының
жылдық
шығыстар
сомасы
(3-бағ.х
4-бағ
х 12)
/1000
Жалпы  шығыстар сомасы (7-бағ.
+8-бағ
+
9-бағ.)
1
6
7
8
9
10
теңге
мың
теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
1. Ғимараттарды ұстау, қызмет
көрсету
х
2. Ғимараттар мен
үй-жайларды ағым-
дағы жөндеу
х
х
3. Есептеу техни-
касы құралдарын
және басқа да
құралдарды күтіп
ұстау, оларға
техникалық
қызмет көрсету
х
х
4. Жабдықтарды
және басқа да
құралдарды
ағымдағы жөндеу
х
х
5. Жабдықтарды
және басқа да
құралдарды күрделі
жөндеуі
х
х
6. Ұстауға,
қызмет көрсетуге
және жөндеуге
тікелей байланыс-
ты жабдықтар,
көлік құралдары
мен басқа шығын-
дарға арналған
құралдарды,
қосалқы бөл-
шектерді жөндеуге
пайдаланылатын
құралдарды,
құрылыс
материалдарды
қызмет көрсету
мен ұстау үшін
қажетті тауарлар-
ды сатып алу.
х
х
7. Штаттан тыс
қызметкерлерге
жалақы төлеу
Жиыны
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 40-қосымша

Форма 01-146
Расчет расходов
по содержанию, обслуживанию, текущему ремонту
зданий, помещений, ремонту оборудования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика      Cодержание, обслуживание,          |     146      |
текущий ремонт зданий, помещений,  |______________|
ремонт оборудования и других
основных средств
Наименование
Еди-
ница
изме-
рения
Кол-
во
Средняя стои-
мость услуг за
ед.оборудования
в месяц
(Сумма оплаты
труда на 1 внештатного работника в месяц)
1
2
3
4
тенге
1. Содержание, обслуживание зданий
2. Текущий ремонт зданий и помещений
3. Содержание, техническое обслуживание средств вычислительной техники и других основных средств
шт.
4. Текущий ремонт оборудования и других основных средств
шт.
5. Капитальный ремонт оборудования и других основных средств
шт.
6. (исключена - от 23 февраля 2007 г. N 36 )
7. Оплата труда внештатных работников
чел.
Итого
Продолжение таблицы
Зани-
маемая площадь
Сумма расходов
на 1 кв.м. в месяц
Сумма расходов в год (гр.3х
гр.4 + гр.5
хгр.6) х 12/1000
Сумма расходов в год на
текущий, капи-
тальный ремонт
Сумма
расходов
в год
на оплату труда внештатных работников
(гр.3х
гр.
4х12)
/1000
Общая сумма расхо-
дов
(гр.7+ гр.8+
гр.9)
5
6
7
8
9
10
кв.м.
тенге
тыс.тенге
тыс.тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
(исключена - от 23 февраля 2007 г. N 36 )
х
х
х
х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 40
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ            <*>
Сноска. Приложение 40 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .

01-147 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Үй-жайды жалдау ақысына арналған
шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік           Үй-жайды жалдау ақысы          |     147    |
Үй-жайдың
атауы
Жалға
беріле-
тін алаң
ш.м.
1 айға
ш.м
үшін
жал-
гер-
лік
ақы
теңге
Бір
айдағы
жал-
гер-
лік
ақы
2-бағ.
х
3-бағ.
Теңге
Айлар
саны
Шығындар
сомасы
(4-бағ.х
5-бағ.)
/1000
мың теңге
1
2
3
4
5
6
Жиыны:                       х               х
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 41-қосымша
01-149 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Заңды және жеке тұлғалар көрсеткен жұмыстар
мен қызметтерге ақы төлеу жөніндегі шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік         Өзге де жұмыстар мен қызметтер   |     149    |
Атауы
Шығыстар сомасы
(мың теңге)
1
2
1. Барлық шығындар
Оның ішінде:
Жалақы
Іссапар шығыстары
Салық және бюджетке төленетін
басқа да міндетті төлемдер
о.і.
ҚҚС
Акциздер
Корпорациялық табыс салығы
Әлеуметтік салық
Өзге де салықтар
Материалдар сатып алу
Құралдарды сатып алу
Коммуналдық қызметтер
Электр энергиясы
Жылу
Байланыс қызметтері
Көлік қызметтері
Құралдарды ағымдағы жөндеу
Құралдарды күрделі жөндеу
Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау,
қызмет көрсету
Жалгерлік ақы
Банктік қызметтер
Өзге де шығыстар
Мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 42-қосымша

Форма 01-147
Расчет расходов
на оплату аренды за помещение
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика       Оплата аренды за помещение        |     147      |
|______________|
Наиме-
нование помещения
Арен-
дуемая
площадь
кв.м.
Арендная
плата
за 1 кв.м.
за 1 месяц
тенге
Арендная
плата
в месяц
гр.2 х
гр.3
тенге
Число
месяцев
Сумма
расходов
(гр.4 х гр.5)/
1000
тыс.
тенге
1
2
3
4
5
6
Итого:
х
х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 41
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение 41 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 01-149
Расчет расходов
по оплате работ и услуг,
оказанных юридическими и физическими лицами
Коды
Год                                                ______________
Вид данных  (прогноз, план, отчет)                |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика      Прочие услуги и работы             |     149      |
|______________|
Наименование
Сумма расходов (тыс. тенге)
1
2
1. Всего затрат
В том числе:
Заработная плата
Командировочные расходы
Налоги и другие обязательные платежи в бюджет
в т.ч. НДС
Акцизы
Корпоративный подоходный налог
Социальный налог
Прочие налоги
Приобретение материалов
Приобретение основных средств
Коммунальные услуги
Электроэнергия
Отопление
Услуги связи
Транспортные услуги
Текущий ремонт основных средств
Капитальный ремонт основных средств
Содержание, обслуживание зданий помещений
Арендная плата
Банковские услуги
Прочие расходы
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 42
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ   <*>
Сноска. Приложение 42 в редакции - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 . Приложение 42 с изменениями, внесенными приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .

01-151 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда, өзгерту енгізілді - ҚР
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10
мамырдағы N 65 , ҚР Премьер-Министрінің орынбасары Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Ел ішіндегі қызметтік іссапарларға
арналған шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік      Іссапар және ел ішіндегі қызметтік  |     151    |
жолсапарлар
1 адамға
арналған
тәулік-
тік
шығыс-
тарды
өтеу
нормасы
(1 х АЕК)
(теңге)
1 адамға
тәулігі-
не
тұрғын
үй-жайды
жалдау
жөнін-
дегі
шығыстар
(теңге)
Іссапар-
лардағы
адам/
күндер-
дің
орташа
жылдық
саны
(адам/
күн)
Іссапарға
жібері-
летін
адамдар-
дың
орташа
жылдық
саны
(адам)
Бару-
қайтудың
бір жақ
жолының
орташа
құны
(теңге)
Шығындар
сомасы
(мың
теңге)
((1-б.+
2-б.)х
3-бағ.+
(4-бағ.х
5-бағ.))
/1000
1
2
3
4
5
6
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 43-қосымша
01-152 нысаны
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда - ҚР  Премьер-Министрінің
орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы
23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға
арналған шығындарды есептеу
Кодтар
Жылы
Мәліметтер түрі (болжам,
жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарлама әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелік
152
Елден тыс жерлерге іссапарлар мен
қызметтік жолсапарлар
Атау
ел
Курсі
түр.
лері
1
адамға
арнал.
ған
тәу.
ліктік
шығыс.
тарды
өтеу
норма.
сы
1
адамға
тәулі.
гіне
тұрғын
үй-жай
ды
жалдау
жөнін.
дегі
шығыс.
тар
норма.
сы
(теңге)
Ісса.
парлар
дағы
(адам/
күндер
дің
орташа
жылдық
саны
адам/
күн)
Ісса.
парға
жібері.
летін
адам.
дардың
орташа
жылдық
саны
(адам)
Бару-
қайту.
дың
бір
жақ
жолы.
ның
орташа
құны
(теңге)
Валюта.
ның қа.
тынастар
бойынша
теңгесі
курсі
Шығын
дар.
дың
сома.
сы
(мың
теңге)
((1-бағ.
+2-бағ.)х
3-бағ. +
(4-бағ. х
5-бағ.))
/1000
(мың
теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесін
43-1-қосымша
01-154-нысан
Ескерту: 43-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2007.12.27. N 227 Бұйрығымен.
Алқабилердің ел ішіндегі іссапарларына арналған
шығыстар есебі
Кодтары
Жыл                                       |_________________|
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)   |_________________|
Функционалдық топ                         |_________________|
Бағдарлама әкімшісі                       |_________________|
Мемлекеттік мекеме                        |_________________|
Бағдарлама                                |_________________|
Кіші бағдарлама                           |_________________|
Ерекшелігі                                |              154 |
Алқабилердің ел ішіндегі іссапарлары
1 адамға
арнал-
ған
тәу-
ліктік
шығыс-
тарды
өтеу
норма-
сы
(05х
ЕТЕК) (теңге)
1 адамға
1 тәу-
лікке
тұрғын
үй-жайды
жалдау
жөнінде-
гі шығ-
ыстардың
нормасы
(теңге)
Іссапар-
лардағы
адам/күн-
дердің
орташа
жылдық
саны
(адам/күн)
Іссапар-
ға жібе-
рілген
адамдар-
дың op-
таша
жылдық
саны
(адам)
Бір барып-
қайту
жолының орташа
құны (теңге)
Шығыстар сомасы (мың тенге) ((1-бағ+2-бағ)х 3-бағ+(4-бағ х 5-бағ))/1000
1
2
3
4
5
6
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау ережесіне
44-қосымша
01-311-нысан
Заңды тұлғаларға олардың залалдарын өтеуге арналған
ағымдағы трансферттер бойынша шығындарды есептеу
Жылы                                                      Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                                  311
Заңды тұлғаларға олардың залалдарын
өтеуге арналған ағымдағы трансферттер
-------------------------------------------------------------------
Атауы                   |   Шығыстардың сомасы
|      (мың теңге)
-------------------------------------------------------------------

Форма 01-151
Расчет расходов
на служебные командировки внутри страны
Коды
Год                                                ______________
Вид данных  (прогноз, план, отчет)                |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Командировки и служебные разъезды    |     151      |
внутри страны                        |______________|
Норма
возмещения
суточных
расходов
на 1 чел
(1 х МРП)
(тенге)
Норма
расходов по
найму
жилого
помещения
в сутки
на 1 чел.
(тенге)
Средне-
годовое
количество
человеко/
дней
в команди-
ровках
(чел/дн)
Средне-
годовое
количество
команди-
руемых
человек
(чел)
Средняя
стоимость
одного
проезда
в оба
конца
(тенге)
Сумма
расходов
(тыс.тенге)
((гр.1+гр.2)
х
гр.3+(гр.4
х гр.5))
/1000
1
2
3
4
5
6
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 43
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-152 <*>
Сноска. Приложение 43 в редакции приказа заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
Расчет расходов на служебные командировки
за пределы страны
Коды
Год                                               ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                |______________|
Функциональная группа                            |______________|
Администратор программ                           |______________|
Государственное учреждение                       |______________|
Программа                                        |______________|
Подпрограмма                                     |______________|
Специфика    Командировки и служебные разъезды   |     152      |
за пределы страны            |______________|
Наи-
мено-
вание
страны
Вид
ва-
люты
Норма
воз-
меще-
ния
суточ-
ных
рас-
ходов
на 1
чел
Норма
расхо-
дов по
найму
жилого
поме-
щения
в сутки
на 1
чел.
(тенге)
Средне-
годовое
коли-
чество
чело-
веко/
дней
в
коман-
диров-
ках
(чел/дн)
Средне-
годовое
коли-
чество
коман-
дируе-
мых
человек
(чел)
Сред-
няя
стои-
мость
одного
проезда
в оба
конца
(тенге)
Курс
тенге
по
отно-
шению
к
валюте
Сумма
рас-
ходов
((гр.1+
гр.2)
х гр.3+
(гр.4 х
гр.5))/
1000
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 44
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-311
Расчет расходов по текущим
трансфертам юридическим лицам
на покрытие их убытков
Коды
Год                                        ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)         |______|
Функциональная группа                     |______|
Администратор программ                    |______|
Государственное учреждение                |______|
Программа                                 |______|
Подпрограмма                              |______|
Специфика    Текущие трансферты           |_311__|
юридическим лицам на
покрытие их убытков
____________________________________________________________________
Наименование           |  Сумма расходов (тыс.тенге)
--------------------------------------------------------------------

1                     |            2
-------------------------------------------------------------------
1. Кірістер барлығы
2. Шығындар барлығы
Оның ішінде:
Жалақы
Іссапар шығыстары
Салық және бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер
о.і. ҚҚС
Акциздер
Корпоративтік табыс салығы
Әлеуметтік салық
Өзге де салықтар
Материалдар сатып алу
Құралдарды сатып алу
Коммуналдық қызметтер
Электр энергиясы
Жылу
Байланыс қызметтері
Көлік қызметтері
Құралдарды ағымдағы жөндеу
Құралдарды күрделі жөндеу
Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау,
қызмет көрсету
Жалдау ақысы
Өзге де шығыстар
3. Шығыстардың кірістерден асып түсуі
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы ______________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ____________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 45-қосымша
01-334-нысан
Әскери-оқу арнайы оқу орындары мен кадеттерінің
курсанттарына (тыңдаушыларына) стипендиялар төлеуге
арналған шығындарды есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                  Стипендиялар                334
-------------------------------------------------------------------
Курсанттардың  |Орташа| Айына (стипендия)| Міндетті |   Жылына
(тыңдаушылардың) |жылдық|л/жалақының сомасы| зейнетақы| лауазымдық
санаттары     |саны  |(баз. л/жалақы х  |жарналары |   жалақы
|      | коэфф. х 2-бағ.) |(ақшалай  |(стипендия)
|бірл. |      теңге       |табысының |((3-бағ. +
|      |                  |20%)(3-б. |4-бағ.) х 12)
|      |                  |х 0,2)    |/1000
|      |                  |          | мың теңге
-------------------------------------------------------------------
1        |  2   |         3        |     4    |     5
-------------------------------------------------------------------
1. Оқуға
қабылданардың
алдында іс
жүзіндегі мерзімді
әскери қызметте
тіркеуде тұрмаған
тұлғалардың
ішіндегі курсанттар
(тыңдаушылар):
1. жоғары оқу
орындарына оның
ішінде:
а) бірінші және
екінші курстарға
б) үшінші және
кейінгі курстарға
2. орта әскери
оқу орындарына,
оның ішінде:
а) бірінші және
екінші курстарға
б) үшінші және
кейінгі курстарға
2. Іс жүзіндегі
мерзімді әскери
қызметке тікелей
шақырылғаннан
кейін оқуға
алынған тұлғалардың
ішіндегі курсанттар
(тыңдаушылар):
- техниктер,
прапорщиктер
мектептеріне

1                |               2
--------------------------------------------------------------------
1. Всего доходов (тыс.тенге)
2. Всего расходов (тыс.тенге)
В том числе по видам расходов:
Заработная плата
Командировочные расходы
Налоги и другие обязательные
платежи в бюджет
в т.ч. НДС
Акцизы
Корпоративный
подоходный налог
Социальный налог
Прочие налоги
Приобретение материалов
Приобретение основных средств
Коммунальные услуги
Электроэнергия
Отопление
Услуги связи
Транспортные услуги
Текущий ремонт основных средств
Капитальный ремонт основных средств
Содержание, обслуживание зданий,
помещений
Арендная плата
Прочие расходы
____________________________________________________________________
3. Превышение расходов над доходами
(тыс. тенге)
--------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ ___________
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО)____________________
___________________________________________________________________
Приложение 45
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-334
Расчет
расходов на выплату стипендии курсантам
(слушателям) военно-учебных специальных учебных
заведений и кадетов
Коды
Год                                   ______
Вид данных (прогноз, план, отчет)    |______|
Функциональная группа                |______|
Администратор программ               |______|
Государственное учреждение           |______|
Программа                            |______|
Подпрограмма                         |______|
Специфика        Стипендии           |__334_|
____________________________________________________________________
Категории      |Средне-|Сумма долж.|Обязательные|Должностной
курсантов      |годовая|оклада     |пенсионные  |оклад (сти-
(слушателей)    |числен-|(стипендии)|взносы (20% |пендия) в
|ность  |в месяц    |от денежного|год ((гр.3+
|ед.    |(баз.долж. |содержания) |гр.4)х12)/
|       |оклад х    |(гр.3 х 0.2)|1000 тыс.
|       |коэфф. х   |            |тенге
|       |гр.2) тенге|            |
--------------------------------------------------------------------
1              |   2   |     3     |      4     |     5
--------------------------------------------------------------------
1. Курсанты
(слушатели) из
числа лиц, не
состоявших на
действительной
срочной военной
службе перед
зачислением на
обучение (стр.1+
стр.2):
1. в высшие учебные
заведения, в том
числе (стр.а+стр.б):
а) на первый и
второй курсы
б) на третий и
последующие курсы
2. в средние военные
учебные заведения,
в том числе
(стр.а+стр.б):
а) на первый и
второй курсы
б) на третий и
последующие курсы

3. Мерзімді қызмет
әскери қызметшілерінің
ішіндегі курсанттар
(2-тармақта
көрсетілген
курсанттардан басқа)
4. Казармалық ережеде
ұсталмайтын жоғары
әскери және арнаулы
оқу орындарының
тыңдаушылары
(дайындау және қайта
дайындау ағындарын)
5. Адъюнктер
6. Республика ІІМ
Академиясы 1
факультетінің
тыңдаушылары
7. Кадеттер
Жиыны
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Ескертпе: 4-бағанда ҚР ІІМ Академиясы 1 факультетінің
адъюнктері мен тыңдаушыларының лауазымдық айлықақысы соңғы
(уақытша орындалмайтын) оқуға жіберілгенге дейін штат лауазымы
бойынша ақшалай табысының орташа есеппен 70% басшылыққа ала отырып
есептеледі. 6-бағанда зейнеткерлік жарналар ҚР ІІМ Академиясы
1 факультетінің адъюнктері мен тыңдаушыларының ақшалай табысының
орташа есеппен 20% есептен анықталады.
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 46 қосымша
ММ нысан
Бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша
шығындарды жиынтық есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
-------------------------------------------------------------------
Атауы      | ____ жылға арн. есеп|___ ж.|        Болжам
|---------------------|жоспа.|----------------------
|Кассалық|Іс жүзіндегі|рын   |___ ж. |___ ж. |____ ж.
|шығыстар|  шығыстар  |нақты.|       |       |
|        |            |лау   |       |       |
--------------------------------------------------------------------
1          |    2   |      3     |   4  |   5   |   6   |   7
--------------------------------------------------------------------
1. Барлық шығындар
(мың теңге)
оның ішінде шығыст.
экономикалық
сыныптамасының
ерекшеліктері
бойынша
-------------------------------------------------------------------
Мемлекеттік мекеменің басшысы __________________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ____________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 47 қосымша
ММ (жиынт) нысан
Бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша
шығындарды жиынтық есептеу
Жылы                                                   Кодтары
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
-------------------------------------------------------------------
Атауы      | ____ жылға арн. есеп|___ ж.|        Болжам
|---------------------|жоспа.|----------------------
|Кассалық|Іс жүзіндегі|рын   |___ ж. |___ ж. |____ ж.
|шығыстар|  шығыстар  |нақты.|       |       |
|        |            |лау   |       |       |
--------------------------------------------------------------------
1          |    2   |      3     |   4  |   5   |   6   |   7
--------------------------------------------------------------------

3. Курсанты (слушатели)
из числа лиц,
зачисленных
на обучение
непосредственно
после призыва на
действительную
срочную военную
службу:
- в школы техников,
прапорщиков
4. Курсанты из числа
военнослужащих
срочной службы
(кроме курсантов,
указанных в
пункте 2)
5. Слушатели высших
военных и специальных
учебных заведений
(потоков подготовки
и переподготовки),
не содержащиеся на
казарменном положении
6. Адъюнкты
7. Слушатели 1 факультета
Академии МВД Республики
8. Кадеты
Итого
____________________________________________________________________
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (начальник ФЭО)
Примечание: В гр.4 должностной оклад адъюнктов и слушателей 1 факультета Академии МВД РК рассчитывается в среднем исходя из 70% от денежного содержания по последней (не временно исполняемой) штатной должности, занимаемой до направления на учебу.
В гр. 6 размер пенсионных взносов определяется исчислением 20% от
среднего денежного содержания адъюнктов и слушателей 1 факультета
Академии МВД РК.
___________________________________________________________________
Приложение 46
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма ГУ
Сводный расчет расходов по программам
(подпрограммам)
Коды
Год                                     ______
Функциональная группа                  |______|
Администратор программ                 |______|
Государственное учреждение             |______|
Программа                              |______|
Подпрограмма                           |______|
____________________________________________________________________
Наименование       | Отчет на___год |Уточ.|   Прогноз на
|----------------|план |---------------------
|Кассовые|Фактич.|___г.|___г.|___г.|___г.
|расходы |расходы|     |     |     |
--------------------------------------------------------------------
1         |    2   |   3   |  4  |  5  |  6  |   7
--------------------------------------------------------------------
1. Всего расходов
(тыс.тенге)
в том числе по
спецификам
экономической
классификации
расходов
--------------------------------------------------------------------
Руководитель государственного учреждения __________________
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО) ______________________________
___________________________________________________________________
Приложение 47
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма ГУ(свод)
Сводный расчет
расходов по программам (подпрограммам)
Коды
Год                                   ______
Функциональная группа                |______|
Администратор программ               |______|
Программа                            |______|
Подпрограмма                         |______|
____________________________________________________________________
Наименование        | Отчет на___год |Уточ.|   Прогноз на
|----------------|план |---------------------
|Кассовые|Фактич.|___г.|___г.|___г.|___г.
|расходы |расходы|     |     |     |
--------------------------------------------------------------------
1             |    2   |   3   |  4  |  5  |  6  |   7
--------------------------------------------------------------------

1. Барлық шығындар
(мың теңге)
оның ішінде шығыст.
экономикалық
сыныптамасының
ерекшеліктері
бойынша
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/ Мемлекеттік мекеменің басшысы __________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ____________________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 48 қосымша
01-311-жиынтық нысан
Залалдарды өтеуге арналған ағымдағы трансферттер
бойынша шығындарды есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                             311
Заңды тұлғаларға олардың залалдарын
өтеуге арналған ағымдағы трансферттер
-------------------------------------------------------------------
Атауы        | ____ жылға арн. есеп|___ ж.|        Болжам
|---------------------|жоспа.|--------------------
|Кассалық|Іс жүзіндегі|рын   |__ ж. |__ ж. |___ ж.
|шығыстар|  шығыстар  |нақты.|      |      |
|        |            |лау   |      |      |
--------------------------------------------------------------------
1           |    2   |      3     |   4  |   5  |  6   |   7
--------------------------------------------------------------------
1. Барлық кірістер
(мың теңге)
2. Барлық шығындар
(мың теңге)
Оның ішінде:
Жалақы
Іссапар шығыстары
Салық және бюджетке
төленетін басқа да
міндетті төлемдер
о.і.            ҚҚС
Акциздер
Корпоративтік табыс
салығы
Әлеуметтік салық
Өзге де салықтар
Материалдар сатып алу
Құралдарды сатып алу
Коммуналдық қызметтер
Электр энергиясы
Жылу
Байланыс қызметтері
Көлік қызметтері
Құралдарды
ағымдағы жөндеу
Құралдарды
күрделі жөндеу
Ғимараттарды,
үй-жайларды ұстау,
қызмет көрсету
Жалгерлік ақы
Өзге де шығыстар
3. Шығыстардың
кірістерден асып
түсуі (мың теңге)
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің басшысы _____________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне
49-қосымша
01-411а-нысан
Ескерту: 49-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145
бұйрығымен , 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 бұйрығымен .
Есептеу және басқа да жабдықтар сатып алу
жөніндегі шығындарды есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі   Құралдарға жататын тауарларды сатып алу      411
-------------------------------------------------------------------
Атауы         |Өлшем  | Саны | Бірлік, теңге| Жалпы құны,
|бірл.  |      |    үшін      | мың теңге
|       |      |орташа құн    |(3бх4б)/ 1000
|       |      |              |
|       |      |              |
-------------------------------------------------------------------
1               2       3         4               5
-------------------------------------------------------------------
Серверлер
Жоғары сыныпты сервер  дана
Орта сыныпты сервер    дана
Жергілікті топтарға    дана
арналған сервер
Жұмыс стансалары
Пайдаланушылардың      дана
жұмыс стансалары
Қолға ұстап жүретін
компьютер (Notebook)
Принтерлер             дана
Жергілікті принтер     дана
Желілік принтер,       дана
Лазерлі принтер,       дана
түрлі-түсті
Тасқынды принтер       дана
Арнайы мақсаттағы
принтерлер
Сканерлер, плоттерлер  дана
Офис сканері           дана
Өзі шығарып беретін    дана
тасқынды көшіріп алу
сканері
Түрлі-түсті плоттер    дана
Желілерді қорғау       дана
жабдығы
Желіаралық қорғау      дана
экраны
Белсенді желілік       дана
жабдық
Маршрут белгілеуші     дана
Коммутатор             дана
Концентратор           дана
Телекоммуникациялық    дана
жабдық
Dial-Up қосылыстарына  дана
арналған модем
Бөлінген желілерге     дана
арналған модем
Цифрлы желілерге       дана
арналған модем
Электр жабдығы
1 кВт дейін толассыз   дана
қоректендіру көзі
1 кВт астам толассыз   дана
қоректендіру көзі
10 кВт дейін желілерге дана
арналған дизель-
генератор
11-ден 100 кВт дейін   дана
желілерге арналған
дизель-генератор
100 кВт астам желі.    дана
лерге арналған
дизель-генератор
Ұйымдастыру техникасы
Көшіру аппараты        дана
Факсимильдік аппарат   дана
Түптеу аппараты        дана
Ламинатор              дана
Өзгелер
-------------------------------------------------------------------
Барлығы
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік
мекеменің басшысы                     ______________________
Бас бухгалтер (бастық, аты-жөні)      ______________________
01-411б-нысан
Есептеу және басқа да жабдықтар сатып алу
жөніндегі шығындарды есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (болжам)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі    Құралдарға жататын тауарларды сатып алу      411
-------------------------------------------------------------------
Атауы         |Өлшем  | Саны | Бірлік, USD  | Жалпы құны,
|бірл.  |      |  үшін орташа | мың теңге
|       |      |    құн       |(3б х 4б х ҚР
|       |      |              |ҰБ бойынша
|       |      |              |USD бағамы)
|       |      |              |/1000
-------------------------------------------------------------------
1               2       3         4               5
-------------------------------------------------------------------
Серверлер
Жоғары сыныпты сервер  дана
Орта сыныпты сервер    дана
Жергілікті топтарға    дана
арналған сервер
Жұмыс стансалары
Пайдаланушылардың      дана
жұмыс стансалары
Қолға ұстап жүретін
компьютер (Notebook)
Принтерлер             дана
Жергілікті принтер     дана
Желілік принтер,       дана
Лазерлі принтер,       дана
түрлі-түсті
Тасқынды принтер       дана
Арнайы мақсаттағы
принтерлер
Сканерлер, плоттерлер  дана
Офис сканері           дана
Өзі шығарып беретін    дана
тасқынды көшіріп алу
сканері
Түрлі-түсті плоттер    дана
Желілерді қорғау       дана
жабдығы
Желіаралық қорғау      дана
экраны
Белсенді желілік       дана
жабдық
Маршрут белгілеуші     дана
Коммутатор             дана
Концентратор           дана
Телекоммуникациялық    дана
жабдық
Dial-Up қосылыстарына  дана
арналған модем
Бөлінген желілерге     дана
арналған модем
Цифрлы желілерге       дана
арналған модем
Электр жабдығы
1 кВт дейін толассыз   дана
қоректендіру көзі
1 кВт астам толассыз   дана
қоректендіру көзі
10 кВт дейін желілерге дана
арналған дизель-
генератор
11-ден 100 кВт дейін   дана
желілерге арналған
дизель-генератор
100 кВт астам желі.    дана
лерге арналған
дизель-генератор
Ұйымдастыру техникасы
Көшіру аппараты        дана
Факсимильдік аппарат   дана
Түптеу аппараты        дана
Ламинатор              дана
Өзгелер
-------------------------------------------------------------------
Барлығы
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік
мекеменің басшысы                     ______________________
Бас бухгалтер (бастық, аты-жөні)      ______________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну

1. Всего расходов
(тыс.тенге)
в том числе по
спецификам
экономической
классификации
расходов
____________________________________________________________________
Руководитель администратора бюджетных программ _________
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО) ___________________________
___________________________________________________________________
Приложение 48
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-311-свод
Расчет расходов
по текущим трансфертам на покрытие убытков
Коды
Год                                  ______
Функциональная группа               |______|
Администратор программ              |______|
Программа                           |______|
Подпрограмма                        |______|
Специфика   Текущие трансферты      |_311__|
юридическим лицам на
на покрытие их убытков
____________________________________________________________________
Наименование        | Отчет на___год |Уточ.|   Прогноз на
|----------------|план |---------------------
|Кассовые|Фактич.|___г.|___г.|___г.|___г.
|расходы |расходы|     |     |     |
--------------------------------------------------------------------
1             |    2   |   3   |  4  |  5  |  6  |   7
--------------------------------------------------------------------
1. Всего доходов
(тыс.тенге)
2. Всего расходов
(тыс.тенге)
В том числе:
Заработная плата
Командировочные
расходы
Налоги и другие
обязательные платежи
в бюджет
в т.ч. НДС
Акцизы
Корпоративный
подоходный налог
Социальный налог
Прочие налоги
Приобретение
материалов
Приобретение
основных средств
Коммунальные услуги
Электроэнергия
Отопление
Услуги связи
Транспортные услуги
Текущий ремонт
основных средств
Капитальный ремонт
основных средств
Содержание,
обслуживание зданий,
помещений
Арендная плата
Прочие расходы
3. Превышение расходов
над доходами
(тыс тенге)
--------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ
Гл.бухгалтер (начальник ФЭО)
___________________________________________________________________
Приложение 49
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение 49 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 ; от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 01-411а
Расчет расходов
по закупке вычислительного и другого оборудования
Год                                  ______
Вид данных (план, отчет)            |______|
Функциональная группа               |______|
Администратор программ              |______|
Государственное учреждение          |______|
Программа                           |______|
Подпрограмма                        |______|
Специфика      Приобретение товаров,|_411__|
относящихся к основным
средствам
___________________________________________________________________
Наименование      | Ед. |Коли- |Средняя стои-| Общая стоимость
| изм.|чество|мость за еди-| тыс. тенге
|     |      |ницу, тенге  | (гр.3 х гр.
|     |      |             | 4)/1000
-------------------------------------------------------------------
1             |  2  |   3  |      4      |        5
-------------------------------------------------------------------
Серверы
Сервер высшего класса    шт
Сервер среднего класса   шт
Сервер для локальных
групп                    шт
Рабочие станции
Рабочие станции
пользователей            шт
Переносной компьютер
(Notebook)               шт
Принтеры
Локальный принтер        шт
Сетевой принтер          шт
Принтер лазерный,
цветной                  шт
Принтер струйный         шт
Принтер специального
назначения               шт
Сканеры, плотеры
Сканер офисный           шт
Сканер для поточного
сканирования с авто-
подачей                  шт
Плоттер цветной          шт
Оборудование защиты сетей
Межсетевой
защитный экран           шт
Активное сетевое оборудование
Маршрутизатор            шт
Коммутатор               шт
Концентратор             шт
Телекоммуникационное
оборудование
Модем для Dial-Up
соединений               шт
Модем для
выделенных линий         шт
Модем для
цифровых линий           шт
Электрооборудование
Источник
бесперебойного
питания до 1 кВт         шт
Источник
бесперебойного
питания более 1 кВт      шт
Дизель-генератор
для сетей до 10 кВт      шт
Дизель-генератор
для сетей от
11 до 100 кВт            шт
Дизель-генератор
для сетей более
100 кВт                  шт
Оргтехника
Копировальный аппарат    шт
Факсимильный аппарат     шт
Переплетный аппарат      шт
Ламинатор                шт
Прочие
Всего
--------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ/госучреждения ________
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)_______________________________
Форма 01-411б
Расчет расходов
по закупке вычислительного и другого оборудования
Коды
Год                                  ______
Вид данных (прогноз)                |______|
Функциональная группа               |______|
Администратор программ              |______|
Государственное учреждение          |______|
Программа                           |______|
Подпрограмма                        |______|
Специфика      Приобретение товаров,|_411__|
относящихся к основным
средствам
___________________________________________________________________
Наименование      | Ед. |Коли- |Средняя стои-| Общая стоимость
| изм.|чество|мость за еди-| тыс. тенге
|     |      |ницу, USD    | (гр.3 х гр.
|     |      |             | 4 х курс USD по
|     |      |             | НБ РК)/1000
-------------------------------------------------------------------
1             |  2  |   3  |      4      |        5
-------------------------------------------------------------------
Серверы
Сервер высшего класса    шт
Сервер среднего класса   шт
Сервер для локальных
групп                    шт
Рабочие станции
Рабочие станции
пользователей            шт
Переносной компьютер
(Notebook)               шт
Принтеры
Локальный принтер        шт
Сетевой принтер          шт
Принтер лазерный,
цветной                  шт
Принтер струйный         шт
Принтер специального
назначения               шт
Сканеры, плотеры
Сканер офисный           шт
Сканер для поточного
сканирования с авто-
подачей                  шт
Плоттер цветной          шт
Оборудование защиты сетей
Межсетевой
защитный экран           шт
Активное сетевое оборудование
Маршрутизатор            шт
Коммутатор               шт
Концентратор             шт
Телекоммуникационное
оборудование
Модем для Dial-Up
соединений               шт
Модем для
выделенных линий         шт
Модем для
цифровых линий           шт
Электрооборудование
Источник
бесперебойного
питания до 1 кВт         шт
Источник
бесперебойного
питания более 1 кВт      шт
Дизель-генератор
для сетей до 10 кВт      шт
Дизель-генератор
для сетей от
11 до 100 кВт            шт
Дизель-генератор
для сетей более
100 кВт                  шт
Оргтехника
Копировальный аппарат    шт
Факсимильный аппарат     шт
Переплетный аппарат      шт
Ламинатор                шт
Прочие
Всего
--------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ/госучреждения ________
Главный бухгалтер (нач. ФЭО)_______________________________
___________________________________________________________________

ережесіне 49-1 қосымша
02-411 нысаны
Ескерту: 49-1 қосымшамен толықтырылды - ҚР Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығымен .
Автомобильдік көлік құралдарын сатып алуға
арналған шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік      Құралдарға жататын                  |     411    |
тауарларды сатып алу
Автомобиль
көлік
құралының
атауы
Бекі-
тіл-
ген
норма-
тивтер
бой-
ынша
саны
Қолда
бар
автомо-
биль
көлік
құрал-
дарының
нақты
саны
Шыға-
рылған
жылы
Тозу
Са-
тып
алуға
жос-
пар-
лан-
ған
көлік
құ-
рал-
дары-
ның
саны
Бір-
лік
үшін
құн
Жалпы
құн
(6-бағ.
х
7-бағ.)
/1000
1
2
3
4
5
6
7
8
бір-
лік
бір-
лік
бір-
лік
бір-
лік
тең-
ге
мың
теңге
1. Қызмет-
тік жеңіл
автомо-
бильдер:
Жиыны:
2. Кезекші
жеңіл авто-
мобильдер:
Жиыны:
3. Арнайы
жеңіл авто-
мобильдер:
Жиыны:
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 50 қосымша
02-452а-нысан
Ескерту: 50-қосымша өзгертілді - ҚР Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145 бұйрығымен .
Лицензияланған бағдарламалық өнімдерді, ЖЖ және
БДБЖ сатып алу шығындарын есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                             452
Материалдық емес активтерді сатып алу
-------------------------------------------------------------------
Атауы         |Өлшем  | Саны | Бірлік, теңге| Жалпы құны,
|бірл.  |      |  үшін орташа | мың теңге
|              |     құн      |(3бх4б)/1000
-------------------------------------------------------------------
1               2       3         4               5
-------------------------------------------------------------------
ЖЖ және БДБЖ            кг
Желіні басқару және    дана
мониторинг құралдары
Ақпаратты қорғауды     дана
қамтамасыз ету
құралдары
Антивирустық           дана
бағдарламалар
Өзге де лицензиялан.   дана
ған өнімдер
Қолданбалы ПО          дана
Барлығы
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік
мекеменің басшысы                     ______________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)           ______________________
02-452б-нысан
Лицензияланған бағдарламалық өнімдерді, ЖЖ және
БДБЖ сатып алу шығындарын есептеу
Жылы                                                  Кодтары
Деректердің түрі (жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкімшісі
Мемлекеттік мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелігі                                            452
Материалдық емес активтерді сатып алу
-------------------------------------------------------------------
Атауы         |Өлшем  | Саны | Бірлік, USD  | Жалпы құны,
|бірл.  |      | үшін орташа  | мың теңге
|       |      |    құн       |(3бх4б USD)Н
|       |      |              |(ҚР ҰБ бойынша)
|       |      |              |/1000
-------------------------------------------------------------------
1               2       3         4               5
-------------------------------------------------------------------
ЖЖ және БДБЖ            кг
Желіні басқару және    дана
мониторинг құралдары
Ақпаратты қорғауды     дана
қамтамасыз ету
құралдары
Антивирустық           дана
бағдарламалар
Өзге де лицензиялан.   дана
ған өнімдер
Қолданбалы ПО          дана
Барлығы
-------------------------------------------------------------------
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік
мекеменің басшысы                     ______________________
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)           ______________________
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне
50-1-қосымша
Ескерту: 50-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Премьер-Министрінің
орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы
23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Есептеу техникасымен және ұйымдастыру техникасымен
нақты қамтамасыз етілгендігі туралы ақпарат
Атауы
Техникалық сипаттары (үлгі,
қуаты, шығарылған
жылы)
Саны (дана)
Құны
(мың теңге)
Серверлер:
Т.б...
Ноутбуктер
Т.б...
Жұмыс
станциялары:
Т.б...
Принтерлар:
т.б. қ/а,
түсті, желілік
Сканер
Т.б...
Плоттер
Т.б...
Басқа...
Бас бухгалтер (Қаржы  бөлімінің бастығы)____________________
Т.Ә.Б.: ____________________________________________________
Телефоны______________
Орындаушы ____________
Т.Ә.Б.:   ____________
Байланыс телефоны_____
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік өтінімді
жасау және ұсыну ережесіне

Приложение 49-1
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Правила дополнены приложением 49-1 - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 10 мая 2005 года N 65 .
Форма 02-411
Расчет расходов
на приобретение автомобильных транспортных средств
Коды
Год                                                ______________
Вид данных  (прогноз, план, отчет)                |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение товаров, относящихся    |     411      |
к основным средствам                   |______________|
Наименование автомобиль-
ного транспортного средства
Кол-во по утвер-
жденным норма-
тивам
Фактич.
кол-во
автомо-
бильных
транс-
портных средств, имеющиеся
в наличии
Год
вы-
пус-
ка
Из-
нос
Кол-во
транс-
портных средств, плани-
руемых
приоб-
рести
Стои-
мость
за
еди-
ницу
Общая
стои-
мость
(гр.6х
гр.7)/
1000
1
2
3
4
5
6
7
8
ед.
ед.
%
ед.
тенге
тыс.
тенге
1. Служебные легковые автомобили:
Итого:
2. Дежурные легковые автомобили:
Итого:
3. Специальные легковые автомобили:
Итого:
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 50
к Правилам составления и представления бюджетной
заявки администраторами
бюджетных программ <*>
Сноска. Приложение 50 с изменениями - приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 145 .
Форма 01-452а
Расчет расходов
по закупке лицензионных программных продуктов,
ОС и СУБД
Коды
Год                                  ______
Вид данных (план, отчет)            |______|
Функциональная группа               |______|
Администратор программ              |______|
Государственное учреждение          |______|
Программа                           |______|
Подпрограмма                        |______|
Специфика      Приобретение         |_452__|
нематериальных активов
___________________________________________________________________
Наименование      | Ед. |Коли- |Средняя стои-| Общая стоимость
| изм.|чество|мость за еди-| тыс. тенге
|     |      |ницу, тенге  | (гр.3 х гр.
|     |      |             | 4)/1000
-------------------------------------------------------------------
1             |  2  |   3  |      4      |        5
-------------------------------------------------------------------
ОС и СУБД         шт
Средства управления и
мониторинга сети        шт
Средства обеспечения
защиты информации       шт
Антивирусные программы
Прочие лицензионные
продукты               шт
Прикладное ПО           шт
--------------------------------------------------------------------
Всего
--------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ/госучреждения__________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _____________
Форма 01-452б
Расчет расходов
по закупке лицензионных программных продуктов,
ОС и СУБД
Коды
Год                                  ______
Вид данных (прогноз)                |______|
Функциональная группа               |______|
Администратор программ              |______|
Государственное учреждение          |______|
Программа                           |______|
Подпрограмма                        |______|
Специфика      Приобретение         |_452__|
нематериальных активов
___________________________________________________________________
Наименование      | Ед. |Коли- |Средняя стои-| Общая стоимость
| изм.|чество|мость за еди-| тыс. тенге
|     |      |ницу, USD    | (гр.3 х гр.
|     |      |             | 4 х курс USD
|     |      |             | по НБ РК)/1000
-------------------------------------------------------------------
1             |  2  |   3  |      4      |        5
-------------------------------------------------------------------
ОС и СУБД         шт
Средства управления и
мониторинга сети        шт
Средства обеспечения
защиты информации       шт
Антивирусные программы
Прочие лицензионные
продукты                шт
Прикладное ПО           шт
--------------------------------------------------------------------
Всего
--------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора программ/госучреждения__________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _____________
Приложение 50-1
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Сноска. Правила дополнены приложением 50-1 приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
Информация по фактической обеспеченности средствами
вычислительной техники и оргтехникой
Наименование
Технические
характеристики
(модель,
мощность, год
выпуска)
Коли-
чество
(шт.)
Стоимость,
(тыс. тенге)
Серверы:
в т.ч. ...
Ноутбуки
в т.ч. ...
Рабочие станции:
в т.ч. ...
Принтеры:
в т.ч. ч/б, цветной, сетевой
Сканер
в т.ч. ...
Плоттер
в т.ч. ...
Другое ...
Глав. Бухгалтер (начальник фин. отдела) __________
Ф.И.О.: _________
Конт. телефон: ______
Исполнитель ___________
Ф.И.О.: _________
Конт.телефон ______

50-2-қосымша
Ескерту: 50-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Премьер-Министрінің
орынбасары Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы
23 ақпандағы N 36 бұйрығымен.
Шарттар бойынша қаражатты игеру жөніндегі ақпарат
Инвестициялық жобасы атауы
Құрамдас
бөліктер
Шарт бойынша
жалпы сомасы
(мың теңге)
Шарт бойынша
игерілген
сома
(мың теңге)
Ағымдағы
қаржы жылына
арналған сома
(мың теңге)
Алдағы қаржы
жылына
арналған
сома,
(мың теңге)
N1 Құрамдас
бөлігі
N2 Құрамдас
бөлігі
N....
Құрамдас
бөлігі...
Жиыны";

Приложение 50-2
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Сноска. Правила дополнены приложением 50-2 приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра экономики и бюджетного планирования РК от 23 февраля 2007 г. N 36 .
Информация по освоению средств по договорам
Наименование инвестиционного проекта
Наименование
компонентов
Общая сумма
по договору
(тыс.тенге)
Освоенная
сумма по
договору
(тыс.тенге)
Сумма на
текущий
финансовый
год,
тыс.тенге
Сумма на
предстоящий
финансовый
год,
тыс.тенге
Компонент N 1
Компонент N 2
Компонент N...
Всего