"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру өңірлік орталықтарында, басқа білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 5 тамыздағы N 02-01-02/104 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 18 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3794. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2011 жылғы 17 мамырдағы N 02-01-02/96 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2011.05.17 N 02-01-02/96 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының кадрларын даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруды одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 31 мамырдағы N 1583  Жарлығына  сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру өңірлік орталықтарында, басқа білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық кесімдерін тіркеудің Мемлекеттік тізілімінде N 3339 тіркелген, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 02-01-02/35  бұйрығымен  өзгерістер енгізілген - N 3549 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1 тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру өңірлік орталықтарында, басқа білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесінде:
тақырыбындағы және барлық мәтін бойынша "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года № 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 августа 2005 года № 02-01-02/104. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2005 года № 3794. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 17 мая 2011 года № 02-01-02/96
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 17.05.2011 № 02-01-02/96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 1583 "О мерах по дальнейшему совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров государственных органов Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года N 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3339, внесены дополнения приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 17 марта 2005 года N 02-01-02/35 - зарегистрирован за N 3549) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слова "в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан" заменить словами "в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
в Правилах организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования, утвержденных вышеназванным приказом:
в заголовке и по всему тексту слова "в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан" заменить словами "в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан";

көрсетілген Ереженің 1, 2-қосымшаларында "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

в приложениях 1, 2 к указанным Правилам слова "в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан" заменить словами "в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель